Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

Drogistplein.nl

4,89

Daro Paracetamol VloeibaarWanneer je kind zich niet lekker voelt, door koorts, griep, een verkoudheid of na een inenting is Daro Vloeibare Paracetamol een geschikte pijnstiller. Ideaal voor kinderen die geen zetpillen willen.De Daro Vloeibare Paracetamol

-33%
Daro Paracetamol Vloeibaar vanaf 3 maanden 100 ml

Gezonderwinkelen.nl

2,67

Wanneer uw kind zich niet lekker voelt, door koorts, griep, een verkoudheid of na een inenting is DARO Vloeibare Paracetamol een geschikte pijnstiller. Ideaal voor kinderen die geen zetpillen willen. De DARO Vloeibare Paracetamol is gezoet met maltitol,

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 zetpillen

Drogistplein.nl

1,98

Healthypharm Paracetamol Kind

Paracetamol Kind 60 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers

bol.com

2,29 nieuw

Paracetamol Kind 60 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers - van Healthypharm in de categorie Paracetamol.

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,09

Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof

Daro Paracetamol vloeibaar

Voordeligfit.nl

4,95

Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Suikervrij, gezoet met maltitol. Frambozenaroma. Gebruik Baby's jonger dan 3 mnd.: uitsluitend op doktersadvie

-25%
Paracetamol vloeibaar

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,70

Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Suikervrij, gezoet met maltitol. Frambozenaroma.GebruikBaby's jonger dan 3 mnd.: uitsluitend op doktersadvies. Kinderen 0-3 jaar: 2,5-5 m

Daro Paracetamol vloeibaar 100ml

Deweegschaal.nl

4,95

Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Suikervrij, gezoet met maltitol. Frambozenaroma. Gebruik Baby's jonger dan 3 mnd.: uitsluitend op doktersadvies. Kinderen 0-3 jaar: 2,

Healthypharm Paracetamol kind 120 mg

De-drogisterij.nl

1,57

Healthypharm Paracetamol Kinderen Zetpillen 120mg kind 120 mg. Kenmerken: Healthypharm per 10zp. EAN: 8714632074668. Groep: Healthypharm pijn algemeen. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werkin

Healthypharm Paracetamol kind 60 mg

De-drogisterij.nl

1,57

Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg zetpillen zijn te gebruiken bij koorts en pijn griep verkoudheid, na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit spierpijn, menstruatiepijn zenuwpijn. Paracetamol kind. Kenmerken: Healthypharm per 10zp. EAN: 8714632025790. Gro

Idyl Paracetamol kind 240 mg

Voordeligfit.nl

1,99

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Samenstelling: Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), nat

Idyl Paracetamol kind 120 mg

Voordeligfit.nl

1,89

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Samenstelling: Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), nat

Idyl Paracetamol kind 60 mg

Voordeligfit.nl

1,89

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: coll

Healthypharm Paracetamol kind 60 mg

Voordeligfit.nl

1,98

Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg zetpillen zijn te gebruiken bij Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor

Healthypharm Paracetamol kind 120 mg

Voordeligfit.nl

1,98

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in di

Daro Paracetamol vloeibaar

De-drogisterij.nl

4,09

Bij koorts en pijn griep, verkoudheid na inenting. Paracetamol vloeibaar. Kenmerken: Daro per 100ml. EAN: 8714319031564. Groep: Daro pijn algemeen. Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 120 mg

Daro kind vloeibaar 100ml

Drogisterij.net

4,95

Daro kind vloeibaar kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner

Healthypharm paracetamol kind 10 zetpi

Drogisterij.net

1,99

Healthypharm paracetamol kind kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter d

Paracetamol kind 120mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,98

Lijst van hulpstoffenColloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witespol H 15)Te gebruiken bijKoorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Niet te gebruiken

Paracetamol kind 60mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,98

Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg 10 zetpillen Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg zetpillen zijn te gebruiken bijKoorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn

Paracetamol kind 60 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,89

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: colloïdaal wate

Paracetamol kind 120 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,89

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.Samenstelling:Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxy

Paracetamol kind 240 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,99

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.Samenstelling:Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxy

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil kind 60mg 10 Caps

Drogisterij.net

1,89

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil kind 60mg kleiner dan p groter dan Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na inenting hoofdpijn kiespijn spit en spierpijn menstruatiepijn en zenuwpijn. kleiner dan br / groter dan Niet te

Idyl Paracetamol kind 240 mg

De-drogisterij.nl

1,72

Te gebruiken bij koorts en pijn, griep verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn zenuwpijn. Paracetamol kind 240 mg. Kenmerken: Idyl per 10zp. EAN: 8717275001336. Groep: Idyl pijn algemeen. Te gebruiken bij ko

Idyl Paracetamol kind 120 mg

De-drogisterij.nl

1,72

Te gebruiken bij koorts en pijn, griep verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn zenuwpijn. Paracetamol kind 120 mg. Kenmerken: Idyl per 10zp. EAN: 8717275001312. Groep: Idyl pijn algemeen. Te gebruiken bij ko

Idyl Paracetamol kind 60 mg

De-drogisterij.nl

1,48

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. kind 60 mg. Kenmerken: Idyl per 10zp. EAN: 8717275028982. Groep: Idyl pijn algemeen. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijn

-23%
Daro Siroop Kind - Thijm 200 ml

Voordeeldrogisterij.nl

4,59

Daro Siroop Kind - Thijm 200 ml De Daro Thijm Siroop voor kinderen heeft een verzachtende werking op keel en luchtwegen. Deze thijmsiroop heeft een lekkere smaak. Gebruiksaanwijzing: Kinderen van 6 maanden tot 2 jaar: 2 a 3 keer per

Daro Kind fysiologische zoutoplossing 5ml

De-drogisterij.nl

3,71

Reinigt vuile kinderneusjes, ook van baby's. Verdunt het ingedikte slijm in de neus en verhelpt druk op doorgangen holtes. Kind fysiologische zoutoplossing 5ml. Kenmerken: Daro per 10x5ml. EAN: 8714319031601. Groep: Daro baby peuter zelfzorg. Reinigt v

-11%
Daro Kind Thijmsiroop 200ml

Drogisterij.net

4,83

Daro Kind Thijmsiroop kleiner dan P style=MARGIN: 0cm 0cm 10pt class=MsoNormal groter dan Daro Thijmsiroop speciaal voor kinderen heeft een verzachtende invloed op keel- en luchtwegen. Daarnaast heeft de thijmsiroop een heerlijke smaak. kleiner dan /P gro

-33%
Daro Thijmsiroop Kind - 200 ml

Postdrogist.nl

6,74 nieuw

Daro producten

-50%
Davitamon Junior 1+ Vloeibare Vitamines Framboos (100ml)

Koopjesdrogisterij.nl

5,44

Davitamon Junior 1+ vloeibare vitamines is speciaal voor kinderen die nog moeten leren kauwen, afgestemd op de specifieke behoeften van kinderen vanaf 1 jaar volgens het advies van de Gezondheidsraad. Bevat 10 mcg vitamine D per dagdosering, waardoor extr

Daro Hoofdpijnpoeders 20 stuks

Drogistplein.nl

3,99

Daro hoofdpijnpoedersDaro hoofdpijnpoeders zijn een effectieve oplossing bij hoofdpijnbestrijding. De bijzondere eigenschap van Daro hoofdpijnpoeders is dat het hoofdpijn snel bestrijdt. Het in water opgeloste poeder zorgt namelijk voor een snelle opname

-33%
Panadol Junior paracetamol 125mg zetpil 3maanden - 1 jaar 10 stuks

Gezonderwinkelen.nl

2,61

Panadol Junior Zetpillen 125mg 3maanden-1jaar Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. PANADOL JUNIOR\

-33%
Panadol Junior paracetamol 250mg zetpil 1 - 6 jaar 10 stuks

Gezonderwinkelen.nl

2,61

Panadol Junior Zetpillen 250mg 1-6jaar Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. PANADOL JUNIORZetpil

-33%
Panadol Junior paracetamol 500mg zetpil 6 - 12 jaar 10 stuks

Gezonderwinkelen.nl

2,61

Panadol Junior Zetpillen 500mg 6-12jaar Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. PANADOL JUNIORZetpi

-33%
Daro Hoofdpijnpoeders 20 sachets

Gezonderwinkelen.nl

2,18

Daro hoofdpijnpoeders zijn een effectieve oplossing bij hoofdpijnbestrijding. De bijzondere eigenschap van DARO hoofdpijnpoeders is dat het hoofdpijn snel bestrijdt. Het in water opgeloste poeder zorgt namelijk voor een snelle opname in het lichaam. Voor

-43%
Roter Paracetamol Junior Smelt Bananensmaak 20 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

2,02

ROTER PARACETAMOL SMELTTABLETTEN JUNIOR 250MG Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Roter Paracetamol Junior Smelttablet 250 mg banaan wordt gebruikt

-30%
Sinaspril Paracetamol Vloeibaar 120mg 100 ml

Gezonderwinkelen.nl

3,40

Sinaspril vloeibaar Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Sinaspril Vloeibaar kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudhei

-33%
Roter Paracetamol Smelt Bessensmaak 20 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

2,58

ROTER PARACETAMOL SMELTTABLETTEN BESSEN 500MG Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Roter Paracetamol Smelttabelt bessen wordt gebruikt bij diverse so

-33%
Bisolvon Elixer Kind Aardbei 4mg/5ml 125 ml

Gezonderwinkelen.nl

3,54

Wanneer gebruik ik Bisolvon® drank voor kinderen?Bisolvon® drank voor kinderen wordt gebruikt als er sprake is van hoest met vastzittend slijm,dat moeilijk op te hoesten is. Soms hoor je een reutelend geluid vanuit de borstkas van je kind, wanneer het ade

-18%
Davitamon Junior 1+ vloeibare vitamines framboos 100ml

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

9,03

Davitamon Junior 1+ vloeibare vitamines is speciaal voor kinderen die nog moeten leren kauwen, afgestemd op de specifieke behoeften van kinderen vanaf 1 jaar volgens het advies van de Gezondheidsraad. Bevat 10 mcg vitamine D per dagdosering, waardoor extr

-33%
Davitamon Junior 1+ Vloeibare Vitamines 100 ml

Gezonderwinkelen.nl

7,34

Davitamon Junior 1+ Vloeibare Vitamines Multivitamines voor kinderen vanaf 1 jaarVloeibare vitamines met framboossmaakMet 10 mcg vitamine DGoed voor de weerstandVoor groei en ontwikkeling van de bottenSterke tandenVerkrijgbaar in flacon van 10

Daro hoofdpijnpoeder 20stuks

Drogisterij.net

4,25

Daro hoofdpijnpoeder kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Indicatie: kleiner dan /strong groter dan Hoofdpijn kleiner dan br / groter dan kleiner dan strong groter dan Contraindicatie: kleiner dan /strong groter dan Overgevoelig voor pyr

Paracetamol drank aardbei

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,45

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drankParacetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid.SamenstellingDe werkzame stof in dit middel is paracetamol. Hulpstoffen:

Pinex Paracetamol drank aardbei 100ml

Deweegschaal.nl

3,45

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid. Samenstelling De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Hulpstoff

Nurofen suspensie kind SV 100ml

Drogisterij.net

5,25

Nurofen suspensie kind SV kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting van hoofdpijn reumatische pijn spierpijn spit menstruatiepijn tand- en kiespijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinati

Daro Hoofdpijnpoeders 20st

Deweegschaal.nl

4,25

Bestrijdt snel (zware) hoofdpijn en is een effectieve oplossing bij pijnbestrijding en koorts. Het in water opgeloste poeder zorgt voor een extra snelle werking. Brengt geen schade toe aan de maag. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat per sachet 250 mg parac

Leidapharm Paracetamol 500 mg 10zp

Mooigezond4u.nl

2,29

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling:Het werkzame be

Leidapharm Paracetamol 500 mg 10zp

Deweegschaal.nl

2,29

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling: Het werkzame b

Paracetamol caplet 500

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,59

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, midde

Paracetamol 500mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,59

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, midde

Paracetamol 500mg coffeine

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,39

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, midde

Paracetamol 500mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,29

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, midde

Pinex Paracetamol drank aardbei

De-drogisterij.nl

3,67

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol aardbei. Kenmerken: Pinex per 100ml. EAN: 8716049007840. Groep: Pinex pijn algemeen. Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drankParacetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespij

Daro Hoofdpijnpoeders

Voordeligfit.nl

4,25

Bestrijdt snel (zware) hoofdpijn en is een effectieve oplossing bij pijnbestrijding en koorts. Het in water opgeloste poeder zorgt voor een extra snelle werking. Brengt geen schade toe aan de maag. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat per sach

Leidapharm Paracetamol 500 mg

Voordeligfit.nl

2,05

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling: Het werkzame b

Pinex Paracetamol drank aardbei

Voordeligfit.nl

4,99

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid. Samenstelling De werkzame stof in dit middel is parace

Sandoz Paracetamol comp

Voordeligfit.nl

1,25

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG 14976 U.A.D Paracetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en me

Leidapharm Paracetamol 500 mg

De-drogisterij.nl

1,96

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. 500 mg. Kenmerken: Leidapharm per 10zp. EAN: 8712755009505. Groep: Leidapharm pijn algemeen. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koort

Paracetamol & vit C

Broedersgezondheidswinkel.nl

4,25

De werkzame stof in Parcetamol/vitamine C is paracetamol. Bovendien zit er vitamine C (ascorbinezuur) in.Paracetamol is sinds 1893 internationaal op de markt. Deze combinatie is zonder recept verkrijgbaar in poeders.De combinatie van paracetamol met vitam

Paracetamol comp

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,25

Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruati

-25%
Hoofdpijnpoeders

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,20

Bestrijdt snel (zware) hoofdpijn en is een effectieve oplossing bij pijnbestrijding en koorts. Het in water opgeloste poeder zorgt voor een extra snelle werking. Brengt geen schade toe aan de maag.Geneesmiddel.SamenstellingBevat per sachet 250 mg paraceta

Sandoz Paracetamol comp

De-drogisterij.nl

1,20

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Paracetamol comp. Kenmerken: Sandoz per 20tb. EAN: 8712371004687. Groep: Sandoz pijn algemeen. Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt geb

Paracetamol 1000 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,50 nieuw

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling:H

-10%
Pharmachemie Paracetamol 1000 mg

Voordeligfit.nl

2,25 nieuw

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelli

Paracetamol 240 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,30 nieuw

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling:H

Paracetamol 120 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,20 nieuw

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling:H

Paracetamol 500 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,40 nieuw

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling:H

-10%
Pharmachemie Paracetamol 500 mg

Voordeligfit.nl

2,16 nieuw

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelli

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.