Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Finimal Finimal

De-drogisterij.nl

2,62

Finimal bij koorts en pijn griep verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn na vaccinatie.. Kenmerken: Finimal per 20tb. EAN: 8713091022036. Groep: Finimal pijn algemeen. Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkou

Finimal Finimal 20tb

Mooigezond4u.nl

3,05

Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet.Hulpsto

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

-10%
Paracetamol Teva 1g Tabletten 10 stuks

Viata.nl

2,17

Generisch geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

Deonlinedrogist.nl

1,45

Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting.DoseringVolwassen en kinderen vanaf 15 jaar:1-2 tabletten per keer

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,95

Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer, 4-6 keer per 24 uur.Kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, 4-6 maal per 24 uur.Kinderen van 4-6 jaar: 1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg

Deonlinedrogist.nl

2,79

AlgemeenSinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer, 4-6 keer per 24 uur.Kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, 4-6 maal per 24 uur.Kinderen van 4-6 jaar: 1½ kauwtablet per keer, 4-6 m

Excedrin Migraine 20 tabletten

Drogistplein.nl

8,29

Acute behandeling van migraineaanvallenExcedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toe

Buscopan 10 Mg 20 tabletten

Drogistplein.nl

6,09 nieuw

Bestel Buscopan 10 Mg 20 tabletten eenvoudig en snel. Nu slechts € 6.09. Profiteer van 24-uurs levering, topservice en de laagste prijzen op Drogistplein.nl.

Finimal Tabletten 50 tabletten

Drogistplein.nl

5,45

Finimal< Finimal is een geneesmiddel waarbij de werkzame stoffen paracetamol en coffeine zijn. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij versc

-10%
Petam 500mg Tabletten 20 stuks

Viata.nl

2,03

Geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.

Paracetamol 500mg coffeine

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,35

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, midde

Pharmachemie Paracetamol coffeine 500/50

De-drogisterij.nl

2,58

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft pijnstillende koortswerende werking Paracetamol coffeine 500 50. Kenmerken: Pharmachemie per 50tb. EAN: 8711218005955. Groep: Pharmachemie pijn algemeen. Paracetamol/C

Pijnstiller tablet Finimal

Office-deals.nl

4,67

* Finimal. * De werkzame stoffen in Finimal zijn paracetamol en coffeïne. * Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. * Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.

Paracetamol Comp Tabletten 20tabl

Drogisterij.net

1,19

Paracetamol Comp Tabletten kleiner dan b groter dan Waarvoor wordt Paracetamol comp. Sandoz gebruikt? kleiner dan /b groter dan kleiner dan br/ groter dan Koorts en pijn bij griep verkoudheid en na inenting. kleiner dan br/ groter dan Hoofdpijn kiespijn z

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb

Mooigezond4u.nl

2,79

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. D

Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Bestekoop 20 Tabl

Drogisterij.net

0,48

Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Bestekoop kleiner dan p groter dan Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid bij koorts en pijn na vaccinatie hoofdpijn kiespijn zenuwpijn spit spierpijn en menstruatiepijn. kleiner dan /p groter dan kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Niet te gebruiken bij: kleiner dan /strong grote

-19%
Paracetamol/ coffeine CP 550

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,25

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. D

Paracetamol coffeine 500/50

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,45

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn,

Idyl Paracetamol 500 mg met coffeine

De-drogisterij.nl

1,53

Te gebruiken bij koorts en pijn, griep verkoudheid, pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn menstruatiepijn. Paracetamol 500 mg met coffeine. Kenmerken: Idyl per 40st. EAN: 8717275001275. Groep: Idyl pijn algemeen. Te gebrui

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg

De-drogisterij.nl

1,20

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Paracetamol coffeine 500 50. Kenmerken: Sanias per 20tb. EAN: 8716049009752. Groep: Sanias pijn algemeen. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.To

Sandoz Paracetamol 500mg Tabletten 20tabl

Drogisterij.net

0,89

Sandoz Paracetamol 500mg TablettenParacetamol zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. kleiner dan p groter dan Paracetamol zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. kleiner dan br / groter dan kleiner dan br / groter dan Paracetamol i

Paracetamol coffeine 500/50

Voordeligfit.nl

2,95 nieuw

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na&vaccinatie, hoofdpijn, kie

Paracetamol 500 mg coffeine

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,39

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verko

Paracetamol 500 mg met coffeine

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,99

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.Tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water.Niet te gebruiken bij: overgevoel

Paracetamol coffeine 500/50

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,95

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werkingParacetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, z

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

De-drogisterij.nl

1,08

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. 500 mg coffeine. Kenmerken: Healthypharm per 20tb. EAN: 8714632066656. Groep: Healthypharm pijn algemeen. 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

De-drogisterij.nl

1,51

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. 500 mg coffeine. Kenmerken: Healthypharm per 40tb. EAN: 8714632005389. Groep: Healthypharm pijn algemeen. 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550

De-drogisterij.nl

2,17

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Paracetamol coffeine CP 550. Kenmerken: Leidapharm per 50tb. EAN: 8712755002322. Groep: Leidapharm pijn algemeen. Leidapharm

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg

De-drogisterij.nl

1,94

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Paracetamol coffeine 500 50. Kenmerken: Sanias per 50tb. EAN: 8716049009769. Groep: Sanias pijn algemeen. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.To

Pharmachemie Paracetamol coffeine 500/50

De-drogisterij.nl

1,43

Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft pijnstillende koortswerende werking. Paracetamol coffeine 500 50. Kenmerken: Pharmachemie per 20tb. EAN: 8711218011192. Groep: Pharmachemie pijn algemeen. Paraceta

Paracetamol 500 mg coffeine

Voordeligfit.nl

1,35 nieuw

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne& & Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een&pijnstillende en koortswerende werking.&Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na&vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruati

Paracetamol coffeine 500/50 mg

Voordeligfit.nl

1,45 nieuw

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen&Paracetamol 500 mg,&Coffeïne 50 mg Hulpstoffen:&Maïszetmeel,&Gelatine (E485),&Croscarmellosenatrium (E468),&Magnesiumstearaat (E470b). Dosering Volwass

Paracetamol 500 mg coffeine

Voordeligfit.nl

2,39 nieuw

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne& & Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een&pijnstillende en koortswerende werking.&Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na&vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruati

Paracetamol/ coffeine CP 550

Voordeligfit.nl

2,25 nieuw

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende&en koortsverlagende geneesmiddelen.& & Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en&50 mg coffeïne.&&De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E46

Paracetamol 500 mg met coffeine

Voordeligfit.nl

1,99 nieuw

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water. Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of een ander bestanddeel van de tabletten Samenstelling:

Paracetamol coffeine 500/50 mg

Voordeligfit.nl

2,75 nieuw

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen&Paracetamol 500 mg,&Coffeïne 50 mg Hulpstoffen:&Maïszetmeel,&Gelatine (E485),&Croscarmellosenatrium (E468),&Magnesiumstearaat (E470b). Dosering Volwass

Paracetamol coffeine 500/50

Voordeligfit.nl

1,45 nieuw

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een&pijnstillende en koortswerende werking.& Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na&vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. & Samenstelling: De werkzame best

Healthypharm paracetamol caplet 20 Tabl

Drogisterij.net

0,58

Healthypharm paracetamol caplet kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter

Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Coffeine 40 Caps

Drogisterij.net

1,54 nieuw

Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Coffeine kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Te gebruiken bij kleiner dan /strong groter dan koorts en pijn bij griep en verkoudheid bij koorts en pijn na vaccinatie hoofdpijn kiespijn zenuwpijn spit spierpijn en menstruatiepijn. kleiner dan br/ groter dan Tabletten heel zonder kauwen innemen met e

Sanias Paracetamol Coffeine 500/50mg 50tabl

Drogisterij.net

2,07

Sanias Paracetamol Coffeine 500/50mg Sanias Paracetamol Coff 50/50mg Uad kleiner dan br/ groter dan merk: Sanias kleiner dan br/ groter dan EANcode: 8716049009769

Sanias Paracetamol Coffeine 500/50mg 20tabl

Drogisterij.net

1,12

Sanias Paracetamol Coffeine 500/50mg

Pijnstiller tablet finimal

Kantoorartikelenkopen.com

3,70

Pijnstiller tablet finimal

-30%
Hanoju Guarana xtreme 20% coffeine 400 mg 90 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

6,97

De Guarana Xtreme capsules bevatten 20% cafeïne. Kruidenpreparaat Samenstelling per tablet 500 mg Guarana Extract 20% cafeïne 100 mg cellulose De tabletten zijn vrij van dierlijke materialen, suiker en gluten, ze bevatten geen smaakstoffen, kleurstoffen e

-10%
Dafalgan 500mg bruistabletten Bruistabletten 20 stuks

Viata.nl

3,83

Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van bruistabletten ter bestrijding van pijn en koorts.

Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van ee

Aspro Bruis 500 mg 20 bruistabletten

Drogistplein.nl

5,89

Aspro Bruis 500 mg Aspro 500 Bruis werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. De werkzame stof is acetylsalicylzuur. Aspro 500 Bruis wordt gebruikt bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kies

Paracetamol Roter 500mg

Staples.nl

1,54

Roter Paracetamol is altijd handig om bij de hand te hebbenRoter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soort

Roter Paracetamol 500 mg bessen 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,29

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bessenar

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,09

Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygienische doordru

-10%
Aspirine C Bruistabletten 20 stuks

Viata.nl

7,35

Geneesmiddel voor de symptomathische behandeling van pijn en koorts, op basis van acetylsalicylzuur, in combinatie met VIT C. In de vorm van bruistabletten.

Nurofen Fastine 400 mg 20 capsules

Drogistplein.nl

6,49

OntstekingsremmendNurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. De zachte c

Roter Paracetamol 250 junior 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,99

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Samenstelling Bevat 250 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bananenaroma, magnesiumst

Roter Paracetamol 500 mg 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,45

Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Geneesmiddel. Samenstelling De werkzame stof is parace

Antigrippine 250mg 40 tabletten

Drogistplein.nl

6,59

Bij griep en hoofdpijnJe kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeine en 25 mg

Roter Paracetamol 500 mg 50tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,80

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Geneesmiddel. Samenstelling De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïs

Alka Seltzer Bruistabletten 20 bruistabletten

Drogistplein.nl

5,35

Alka Seltzer BruistablettenAlka Seltzer bruistabletten werken effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Alka Seltzer Tabletten

Weleda Biodoron 0.1% tabletten 250tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

24,99

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicaties. Samenstelling Bevat per tablet (200 mg): Ferrum/Quartz D2 20 mg. Tabletbasis van melksuiker (lactose), tarwezetmeel en calciumbehenaat. Geschikt voor mensen met coeliak

Hmk Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st

Drogisterij.net

1,10

Hmk Naproxennatrium 220mg Tabletten kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Toepassing kleiner dan br / groter dan kleiner dan /strong groter dan Naproxennatrium kan worden gebruikt bij hoofdpijn tand- en kiespijn spierpijn spit reumatische pijn menstruatiepijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. kleiner dan br

Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg

De-drogisterij.nl

2,58

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Paracetamol smelttablet aardbei. Kenmerken: Pinex per 20tb. EAN: 8716049010253

Healthypharm paracetamol caplet 50 Tabl

Drogisterij.net

0,98

Healthypharm paracetamol caplet kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter

Sandoz Paracetamol comp

De-drogisterij.nl

1,20

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Paracetamol comp. Kenmerken: Sandoz per 20tb. EAN: 8712371004687. Groep: Sandoz pijn algemeen. Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt geb

Panadol gladde tablet 24tabl

Drogisterij.net

1,82

Panadol gladde tablet kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan klein

Finimal Finimal zest

De-drogisterij.nl

3,81

Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn griep verkoudheid, na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn.. Kenmerken: Finimal per 10brt. EAN: 8713091027765. Groep: Finimal pijn algemeen. Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en p

Paracetamol comp

Voordeligfit.nl

1,25 nieuw

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG&14976 U.A.D Paracetamol/coffeine&Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en&verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en me

Paracetamol & vit C

Broedersgezondheidswinkel.nl

4,25

De werkzame stof in Parcetamol/vitamine C is paracetamol. Bovendien zit er vitamine C (ascorbinezuur) in.Paracetamol is sinds 1893 internationaal op de markt. Deze combinatie is zonder recept verkrijgbaar in poeders.De combinatie van paracetamol met vitam

Pinex Paracetamol drank aardbei

De-drogisterij.nl

3,67

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol aardbei. Kenmerken: Pinex per 100ml. EAN: 8716049007840. Groep: Pinex pijn algemeen. Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drankParacetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespij

Hmk Paracetamol 500mg 20tb

Drogisterij.net

0,40 nieuw

Hmk Paracetamol 500mgParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. kleiner dan br/ groter dan kleiner dan br/ groter dan Samenstelling: Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol een tablet bevat respectievelijk 100 en 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen de hulpstoffen van Paracetamol HTP 500 mg kleiner dan br/ groter

Sinaspril paracetamol 120 mg 16ktab

Drogisterij.net

2,56 nieuw

Sinaspril paracetamol 120 mg kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan NVT kleiner dan br groter da

Finimal Finimal zest 10brt

Mooigezond4u.nl

4,75

Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol, 50 mg coffeïne, 100 mg vitamine C p

Panadol Plus gladde tablet 48tabl

Drogisterij.net

4,58

Panadol Plus gladde tablet kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Nee kleiner dan br groter dan

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.