Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Alleen gerelateerde resultaten gevonden

Helaas hebben wij niets gevonden voor "Paracetamol 500mg Coffeine 50mg 20 Capsules"

Zoeksuggesties

  • Controleer de spelling van je zoekterm. Misschien heb je een foutje gemaakt.
  • Maak de zoekterm algemener. Dit levert vaak meer resultaten op.

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende producten?

(Gebaseerd op één of meerdere van je zoektermen)

Witte Kruis Paracetamol-Coffeine 500/50 mg - 20 Sachets - Poeders

bol.com

4,49 nieuw

Witte Kruis Paracetamol-Coffeine 500/50 mg - 20 Sachets - Poeders - van Witte Kruis in de categorie Paracetamol.

Finimal Paracetamol-Coffeine 500/50 mg - 20 Tabletten - Pijnstillers

bol.com

3,49 nieuw

Finimal Paracetamol-Coffeine 500/50 mg - 20 Tabletten - Pijnstillers - van Finimal in de categorie Paracetamol.

Leidapharm Paracetamol/Coffeine 500/50mg 20 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

0,80

informatie zie bijsluiter http://www.consumed.nl/medicijnen/7495/Paracetamol_Tabletten_Drank_zelfzorg Leidapharm Paracetamol Coffeine 500/50mg Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en

Roter Paracetamol 500 mg Bessen 20 tabletten

Drogistplein.nl

3,89

Roterp Paracetamol met BessensmaakRoter Paracetamol 500mg met bessen smaak is een geneesmiddel en is te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

Drogistplein.nl

0,59

Healthypharm Paracetamol CapletHet werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koort

Nurofen Fastine 400mg 20 capsules

Drogistplein.nl

6,49 nieuw

OntstekingsremmendNurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. De zachte c

Pinex Smelttablet Aardbei 250mg Paracetamol 20 smelttabletten

Drogistplein.nl

3,29

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 250 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel op basis van paracetamol. De Pinex Smelttablet is zonder water in te nemen, smelt direct op de tong en heeft een aardbeiensmaak.

Advil 200 mg Liquid Caps Ibuprofen 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

4,39

Advil Liquid Caps 200"Als je de hele dag lekker druk bent wil je je niet druk maken om hoofdpijn"De oplossing bij: Griep Verkoudheid Hoofdpijn Keelpijn Werkt sneller dan een normale paracetamol tablet Drukke dag, volle agenda, herrie om je heen. Hoofdpijn

Panadol Zapp Paracetamol 500mg 20 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

2,99

Panadol Zapp 500mg Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Toepassing: hoofdpijn, kiespijn, spierpijn

Dagravit Vitamine D Parels 20 µg 100 capsules

Drogistplein.nl

9,99

Vitamines bij weinig zonDagravit D parels zijn speciaal ontwikkeld om in de verhoogde behoefte aan vitamine D te voorzien, als aanvulling op de voeding, bij het ouder worden, bij onvoldoende blootstelling aan de zon of bij een donkere huidskleur. Vitamine

Roter Paracetamol 250 mg Junior 20 smelttabletten

Drogistplein.nl

3,79

Roter Paracetamol juniorRoter Paracetamol junior is te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.

-15%
AOV 911 Luteïne Forte (20 mg) 60 capsules

Drogistplein.nl

18,29

AntioxidantAOV 911 Luteine Forte bevat een hoge dosering van luteine, 20 mg per vegacaps. Luteine komt van het Latijnse woord luteus, wat geel betekent. Luteine behoort samen met zeaxanthine tot de groep carotenoiden, een groep gele tot roodachtige kleurs

Pinex Paracetamol Aardbeiensmaak 20 smelttabletten

Drogistplein.nl

3,89

Bestel Pinex Paracetamol Aardbeiensmaak 20 smelttabletten eenvoudig en snel. Nu slechts € 3.89. Profiteer van 24-uurs levering, topservice en de laagste prijzen op Drogistplein.nl.

KG-2 Capsules 20 capsules

Drogistplein.nl

6,95

KG-2 is een middel dat de alcohol razendsnel uit je bloed filtert. De werkzame stof in KG-2 is Asparagine. De werking van deze stof is een puur chemische werking, bij de afbraak met enzymen van een molecuul alcohol. Naast de normale afbraak van alcohol in

Advil Liquid-caps 400 20 capsules

Drogistplein.nl

6,60

Advil Liquid-caps 400 WyethAdvil Liquid Caps 400 milligram zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De liquide Caps hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. De werkzame stof van

Advil Liquid-caps 200 20 capsules

Drogistplein.nl

5,39

Advil Liquid Caps 200 Wyeth Advil liquid caps 200 miligram zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De capsules hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. De Advil liquid caps zij

Dampo Inhalatiecapsules 20 capsules

Drogistplein.nl

4,95

Dampo InhalatiecapsulesDampo Inhalatiecapsules is een gezonheidsproduct voor verlichting van de luchtwegen.

Imodium 2 mg Capsules 20 capsules

Drogistplein.nl

6,95

Imodium bij diarreeImodium capsules kunnen worden gebruikt bij plotselinge (kortdurende) diarree. Imodium capsules helpen de stoelgang compacter en minder frequent te maken. Soms zijn de oorzaken van diarree heel duidelijk, bijvoorbeeld bij voedselvergift

-10%
Golden Naturals Super Probiotica Plus 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

8,96

Golden Naturals Probiotica Plus bevat 20 miljard levensvatbare micro-organismen per dagdosering. Probioticapreparaat Samenstelling per dagdosering (2 capsules) % ADH*Bevat minimaal 20 miljard levensvatbare micro-organismen: BF Breve 2.000.000.000 -\

Roter Paracetamol 500 mg 20 tabletten

Drogistplein.nl

1,45

Pijnstillend en koortsverlagendHet werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koo

Roter Paracetamol Liquid 500 mg 20 liquidcaps

Drogistplein.nl

4,29

Bestel Roter Paracetamol Liquid 500 mg 20 liquidcaps eenvoudig en snel. Nu slechts € 4.29. Profiteer van 24-uurs levering, topservice en de laagste prijzen op Drogistplein.nl.

Roter - Paracetamol 500 mg - Smelttablet bessen - 20 Tabletten - Pijnstillers

bol.com

4,29 nieuw

Roter - Paracetamol 500 mg - Smelttablet bessen - 20 Tabletten - Pijnstillers - van Roter in de categorie Paracetamol.

Healthypharm - Inhalatie Capsules - 20 capsules

bol.com

5,16 nieuw

Healthypharm - Inhalatie Capsules - 20 capsules - van Healthypharm in de categorie Stoomtabletten.

-25%
New Care Hoofd 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

7,46

New Care Hoofd is een formule van natuurlijke oorsprong op basis van kruiden en plantextracten. Het toegevoegde moederkruid (fever few) is een specifiek kruid met een goede invloed op de bloedcirculatie. Ginkgo biloba is goed voor een doelmatige bloedsoml

Advil 400 mg Liquid Caps Ibuprofen 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

6,40

Advil Liquid Caps 400 "Bevrijd jezelf snel van die stevige hoofdpijn of mirgraine."De oplossing bij: Stevige hoofdpijn Migraine Werkt 2x sneller dan een normale ibuprofen tablet Ben je lekker bezig, komt het opeens opzetten: stevige hoofdpijn of die verve

Imodium anti-diarree Loperamide 2mg 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

6,39

Geneesmiddel bij acute of chronische diarree. SamenstellingDe werkzame stof in dit middel is loperamidehydrochloride. Imodium capsules bevatten 2 mg loperamidehydrochloride per capsule. De andere stoffen in dit middel zijn: lactosemonohydraat, maiszetme

-26%
Trenker Imutis 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

12,14

Imutis Saccharomyces boulardii + Lactobacillus acidophilus + Lactobacillus rhamnosus + Bifidobacter longumVERSTERKT DE DARMFLORADe actieve micro-organismen in Imutis dragen bij tot het versterken en het onderhouden van de darmflora om zo zijn evenwich

Roter Paracetamol Smelt Bessensmaak 20 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

3,85

ROTER PARACETAMOL SMELTTABLETTEN BESSEN 500MG Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Roter Paracetamol Smelttabelt bessen wordt gebruikt bij diverse so

-15%
Pileje Phytostandard Kurkuma/Curcuma 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

9,78

Phytostandard Kurkuma Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering (2 capsules): Kurkuma extract 246 mg IngredientenBiologische acaciavezel, extract van biologisch kurkuma Curcuma longa L. (wortelstokken)(drager: biologische acaciavezel), capsule van

-28%
Fytostar Echinacea Capsules Forte 1215 100+20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

18,95 nieuw

Fytostar Echinacea Forte extra sterk en makkelijk, hoogwaardige kwaliteit tegen een zeer scherpe prijs! Echinacea Forte 1215, helpt als ondersteuning voor de immuniteit. Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering (3 capsules): Echinacea, blad 810 mg

-30%
Healthypharm Inhalatie capsules 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

2,79 nieuw

Inhalatiedruppels geven verlichting voor de luchtwegen en helpen u om vrijer te ademen. Gebruik: Als stoombad: capsule oplossen in een halve liter kokend water. Op zakdoek: capsule leegdrukken met een puntig voorwerp in een zakdoek Op pyjama/kussens

-10%
Nutriphyt Lactophar junior pediatrie 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

8,96 nieuw

Lactophar® Junior is een afgewogen combinatie van goedaardige, maagzuurresistentie, antibiotica- en clavulaanzuurresistente bacteriën die synergetisch bijdragen tot het behoud van de gezonde darmfunctie en -flora, in dosis aangepast voor kinderen. Verrijk

-25%
Phytostandard Rhodiola 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

8,63 nieuw

Phytostandard Rhodiola Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering van 2 capsules Rhodiola extract 442 mg Ingredienten Extract van biologische rhodiola - rhodiola rosea L (wortel)- drager: biologische acaciavezel, capsule van plantaardige oorsprong

-25%
Phytostandard Vlierbes 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

8,63 nieuw

Phytostandard Vlierbes Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering van 2 capsules Vlierbessenextract 770 mg Ingredienten Biologische vlierbessenextract sambucus nigra L. (vruchten) (drager: biologische acaciavezels), plantaardige capsule, biologisc

-15%
Pileje Phytostandard passiflora 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

9,78 nieuw

Pileje Phytostandard passiflora Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering van 2 capsules: Passiflora-extract 396 mg Ingredienten Biologische acaciavezel, biologische passiflora-extract (passiflora incarnata L. (bovengrondse gedeelte) (drager: bio

-25%
Phytostandard Denneknop 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

8,63 nieuw

Phytostandard Denneknop Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering (2 capsules): Denneknop extract 308 mg Ingredienten Extract van biologische den Pinus sylvestris (knoppen)(drager: biologische acaciavezel), biologische acaciavezel, capsule van plan

Ayurveda Health Mucuna pruriens extract 20% 120 capsules

Gezonderwinkelen.nl

24,50 nieuw

Mucuna pruriens extract 20% Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering van 4 capsules per dag: 2000 mg Mucuna Pruriens extract L dopa 20% Ingredienten Mucuna Pruriens extract L dopa 20%, Hypromellose Gebruik: 2 x daags 2 capsules. dagelijkse inn

Ayurveda Health Mucuna pruriens extract 20% 60 capsules

Gezonderwinkelen.nl

13,50 nieuw

Mucuna pruriens extract 20% Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering van 4 capsules per dag: 2000 mg Mucuna Pruriens extract L dopa 20% Ingredienten Mucuna Pruriens extract L dopa 20%, Hypromellose Gebruik: 2 x daags 2 capsules. dagelijkse inn

-35%
Hanoju Guarana Xtreme 20% Coffeine 400 Mg (90tb)

Koopjesdrogisterij.nl

6,47

De Guarana Xtreme capsules bevatten 20% cafeïne. Kruidenpreparaat Samenstelling per tablet * 500 mg Guarana Extract 20% cafeïne * 100 mg cellulose De tabletten zijn vrij van dierlijke materialen, suiker en gluten, ze bevatten geen smaakstoffen, kleurstoff

Leidapharm Paracetamol/Coffeine 500/50mg 50 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

1,99

informatie zie bijsluiter http://www.consumed.nl/medicijnen/7495/Paracetamol_Tabletten_Drank_zelfzorg Leidapharm Paracetamol Coffeine 500/50mg Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en

-15%
Roter Paracetamol Junior Smelt Bananensmaak 20 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

3,02

ROTER PARACETAMOL SMELTTABLETTEN JUNIOR 250MG Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Roter Paracetamol Junior Smelttablet 250 mg banaan wordt gebruikt

Fytostar Sleep Fit + Melatonine 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

9,95

SLEEPFIT® + MELATONINEvaleriaan & passiebloem helpen bij het inslapenmelisse & valeriaan ondersteunen het doorslapen Fytostar SleepFit® + Melatonine is een fytocomplex met hoogwaardige extracten van valeriaan, melisse en passiebloem die helpen het ins

-30%
Arko Cys-control 20 capsules

Gezonderwinkelen.nl

10,49

Wat is blaasontsteking ?Een blaasontsteking wordt in medische termen cystitis genoemd en kan optreden wanneer zich in de blaas bacteriën bevinden. De symptomen van een urineweginfectie zijn een pijnlijk of branderig gevoel bij het plassen, heel vaak en

Panadol Plus Rood Paracetamol+Coffeine 48 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

4,39

Panadol Plus Tabletten Glad Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Werkzame stofDe werkzame stoffe

Leidapharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Gezonderwinkelen.nl

0,40

AlgemeenLeida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, d

-26%
Metagenics Similase On the Go 20 zakjes van 2 capsules

Gezonderwinkelen.nl

11,09

IngrediëntenINGREDIENTEN PER CAPSULEProtease 41000 FCC unitsCellulase 1750 FCC unitsAmylase 1400 FCC unitsAlfagalactosidase 300 FCC unitsMaltase 16050 FCC unitsLactase 340 FCC unitsLipase 1050 FCC unitsInvertase 150 INVUFytase 0,85 PU\

-25%
Vitals Vitamine B6 pyridoxal-5'-fosfaat 20 mg 100 capsules (biologisch actieve vorm van vitamine B6)

Gezonderwinkelen.nl

14,96

Vitamine B6 pyridoxal-5'-fosfaat 20 mg 100 capsulesbiologisch actieve vorm van vitamine B6biologisch actieve vorm van vitamine B6betrokken bij meer dan 100 enzymreactiesbij geestelijke inspanning en vermoeidheidmet natuurlijke hulpstoffen De vit

Guarana xtreme 20% coffeine 400 mg - 90tb

Vitamins.nl

9,95

De Guarana Xtreme capsules bevatten 20% cafeïne. Kruidenpreparaat Samenstelling per tablet 500 mg Guarana Extract 20% cafeïne 100 mg cellulose De tabletten zijn vrij van dierlijke materialen, suiker en gluten, ze bevatten geen smaakstoffen, kl

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

Drogistplein.nl

2,79 nieuw

Bij koorts en bij pijnParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, grie

Kaneel veggi capsules - 60 x 350 mg met 20% polyphenols

Leptingreencoffee800.nl

12,95

Kaneel veggi capsules - 60 x 350 mg met 20% polyphenols Kaneel capsules van Herbal Actives zijn geschikt voor vegetariërs en bevatten in tegenstelling tot andere capsules veel polyphenols. Herbal active is 100% kwaliteit. Volledige product specificaties,

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg

De-drogisterij.nl

1,20

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Paracetamol coffeine 500 50. Kenmerken: Sanias per 20tb. EAN: 8716049009752. Groep: Sanias pijn algemeen. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.To

Will Pharma Antedia 250mg Capsules 20 cap

Drogisterij.net

15,28

Will Pharma Antedia 250mg CapsulesAntedia zijn gelulen die elk een groot aantal 5 miljard levensvatbare micro-organismen van Saccharomyces boulardii bevatten. De aanbevolen in te nemen hoeveelheid is 2 gelulen per dag.Dit product is een voedingssupplement

-10%
Hanoju Guarana xtreme 20% coffeine 400 mg - 90tb

Voordeligfit.nl

8,95

De Guarana Xtreme capsules bevatten 20% cafeïne. Kruidenpreparaat Samenstelling per tablet • 500 mg Guarana Extract 20% cafeïne • 100 mg cellulose De tabletten zijn vrij van dierlijke materialen, suiker en gluten, ze bevat

PQQ (Pyrroloquinoline chinonen) 20 mg (60 Capsules) - Jarrow Formulas

Topvitamins.nl

75,95

Jarrow Formulas PQQ (Pyrroloquinoline chinongroepen) is een belangrijke antioxidant.

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50tb

Deweegschaal.nl

2,75

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485),

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb

Mooigezond4u.nl

2,79

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. D

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550

Voordeligfit.nl

2,25

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

Voordeligfit.nl

2,39

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, v

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

Voordeligfit.nl

1,35

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, v

Idyl Paracetamol 500 mg met coffeine

Voordeligfit.nl

1,99

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water. Niet te gebruiken bij:

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg

Voordeligfit.nl

2,75

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetm

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg

Voordeligfit.nl

1,45

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Toepassing Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts Bestanddelen Werkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mg Hulpstoffen: Maïszetm

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb

Deweegschaal.nl

2,79

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine 40tb

Deweegschaal.nl

2,39

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verko

Idyl Paracetamol 500 mg met coffeine 40st

Deweegschaal.nl

2,39

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water. Niet te gebruiken bij: overgevo

Pharmachemie Paracetamol coffeine 500/50

Voordeligfit.nl

1,31 nieuw

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, k

-10%
Pharmachemie Paracetamol coffeine 500/50

Voordeligfit.nl

2,66 nieuw

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kie

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550

De-drogisterij.nl

2,17

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Paracetamol coffeine CP 550. Kenmerken: Leidapharm per 50tb. EAN: 8712755002322. Groep: Leidapharm pijn algemeen. Leidapharm

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg

De-drogisterij.nl

1,94

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Paracetamol coffeine 500 50. Kenmerken: Sanias per 50tb. EAN: 8716049009769. Groep: Sanias pijn algemeen. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.To

Paracetamol 500mg coffeine

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,35

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, midde

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.