Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Alleen gerelateerde resultaten gevonden

Helaas hebben wij niets gevonden voor "Paracetamol codeine"

Zoeksuggesties

  • Controleer de spelling van je zoekterm. Misschien heb je een foutje gemaakt.
  • Maak de zoekterm algemener. Dit levert vaak meer resultaten op.

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende producten?

(Gebaseerd op één of meerdere van je zoektermen)

Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamo

-10%
Paracetamol Teva 1g Tabletten 10 stuks

Viata.nl

2,17

Generisch geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

1,29

Leida pharm Paracetamol + Coffeine Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Doseri

Paracetamol Roter 500mg

Staples.nl

1,54

Roter Paracetamol is altijd handig om bij de hand te hebbenRoter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestr

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,95

Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer, 4-6 keer per 24 uur.Kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, 4-6 maal per 24 uur.Kinderen van 4-6 jaar: 1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per

Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar 100ml

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar is speciaal voor kinderen en heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Omdat het vloeibaar is, is dit geneesmiddel gemakkelijk door te slikken. Doordat het bovendien is voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere para

Leidapharm Paracetamol Zetpil 240mg

Deonlinedrogist.nl

1,99

Leida pharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dosering Kinderen: 1 - 2 jaar (10 - 12,5 kg): 240 mg 2 tot 3 keer per dag 2 - 4 jaar (12,5 - 17 kg):

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil 1000mg Voordeelverpakking 10x5 Cap

Drogisterij.net

20,81

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil 1000mg Voordeelverpakking kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Te gebruiken bij kleiner dan /strong groter dan koorts en pijn bij griep en verkoudheid bij koorts en pijn na inenting hoofdpijn kiespijn kiespijn spit spierpijn menstruatiepijn en zenuwpijn. kleiner dan /p groter dan kleiner dan br/ gr

Pinex Paracetamol 250mg Smelttabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

3,29

De Pinex Paracetamol 250mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamo

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,09

Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygienische doordru

Pharmachemie Paracetamol 1000 mg

De-drogisterij.nl

2,27

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. 1000 mg. Kenmerken: Pharmachemie per 10zp. EAN: 8711218013097. Groep: Pharmachemie pijn algemeen. Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en

Roter Paracetamol 500 mg bessen 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,29

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bessenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuur. Dosering

Roter Paracetamol 500 mg bessen

De-drogisterij.nl

3,51

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts verlagen. Paracetamol 500 mg bessen. Kenmerken: Roter per 20tb. EAN: 8713304103781. Groep: Roter pijn algemeen. Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol per tablet. Andere

Sandoz Paracetamol comp

De-drogisterij.nl

1,23

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Paracetamol comp. Kenmerken: Sandoz per 20tb. EAN: 8712371004687. Groep: Sandoz pijn algemeen. Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kie

Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten

Gyzs.nl

3,75 nieuw

Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten bij GYZS.nl Afname Per: 1 Stuk Type: Overig Korte beschrijving: Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten

Daro Paracetamol vloeibaar

De-drogisterij.nl

4,18

Bij koorts en pijn griep, verkoudheid na inenting. Paracetamol vloeibaar. Kenmerken: Daro per 100ml. EAN: 8714319031564. Groep: Daro pijn algemeen. Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Suikervrij, gezoet met maltitol. Frambozenaroma.GebruikBaby's jong

Roter Paracetamol 250 junior 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,99

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.SamenstellingBevat 250 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bananenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuurDoseringKinderen van 2 tot 6

Paracetamol 1000 mg Merk: Leidapharm Inhoud: 5zp

Byfit.nl

1,19

Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof is Paracetamol. Hulpstoffen: vast vet, colloïdaal watervrij siliciumdioxide. Gebruik: Gewichtdoseringen worden in onderstaande tabel weergegeven. Leeftijd (jaren) Lichaamsgewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doseringen per dag 6 – 9 22

Sandoz Paracetamol 500 mg

De-drogisterij.nl

1,99

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. 500 mg. Kenmerken: Sandoz per 10zp. EAN: 8712371005240. Groep: Sandoz pijn algemeen. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.GeneesmiddelSamenstelling:De werkzame stof in dit m

Paracetamol 1000 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,50

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling:Het werkzame bestanddeel isparacetamol, respectievelijk 120, 240, 500 en 1000 mg per zetpil. And

Paracetamol 500mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,59

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en mens

Paracetamol 1000 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,29

Sanias 10zp

Healthypharm Paracetamol 1000 mg

De-drogisterij.nl

1,98

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. 1000 mg. Kenmerken: Healthypharm per 10zp. EAN: 8714632069985. Groep: Healthypharm pijn algemeen. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.Samenstelling:De werkzame stof in dit

Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg

De-drogisterij.nl

3,03

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Paracetamol smelttablet aardbei. Kenmerken: Pinex per 20tb. EAN: 8716049010253. Groep: Pinex pijn algemeen. Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en k

Paracetamol caplet 500

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,99

Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werkingSamenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (E1412)

Paracetamol coffeine 500/50

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,45

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling:De werkzame bestanddelen zijn 500

Paracetamol 500 mg click

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,25

Paracetamol behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dit middel wordt gebruikt bij:? koorts en pijn bij griep en verkoudheid? koorts en pijn na vaccinatie? hoofdpijn? kiespijn? zenuwpijn? spit? spierpijn? menstruatiepijnSamenstelling:Welke stoffen zitten er in dit middel?De werkzame stof in dit middel i

Paracetamol 500 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,80

Sandoz 20tab

-33%
Paracetamol 1000mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,20

Leidapharm 5zp

Roter Paracetamol 500 mg 50tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,80

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.Geneesmiddel.SamenstellingDe werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat. DoseringKinderen va

Leidapharm Paracetamol 500 mg

De-drogisterij.nl

1,99

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. 500 mg. Kenmerken: Leidapharm per 10zp. EAN: 8712755009505. Groep: Leidapharm pijn algemeen. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruati

Paracetamol 1000 mg Merk: Sanias Inhoud: 10zp

Byfit.nl

2,28

Roter Paracetamol 500 mg

De-drogisterij.nl

1,41

Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep verkoudheid; hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts pijn na vaccinatie. 500 mg. Kenmerken: Roter per 20tb. EAN: 8713304103026. Groep: Roter pijn algemeen. Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij

Leidapharm Paracetamol 1000 mg

De-drogisterij.nl

1,28

Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Paracetamol 1000 mg. Kenmerken: Leidapharm per 5zp. EAN: 8712755009512. Groep: Leidapharm pijn algemeen. Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling:De werkzame stof is Paracetamol. Hulpstoffen: vast vet, colloïdaal watervrij siliciumdio

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg

De-drogisterij.nl

1,98

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Paracetamol coffeine 500 50. Kenmerken: Sanias per 50tb. EAN: 8716049009769. Groep: Sanias pijn algemeen. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.ToepassingSymptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koortsBestanddelenW

Pharmachemie Paracetamol 120 mg

De-drogisterij.nl

1,94

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. 120 mg. Kenmerken: Pharmachemie per 10zp. EAN: 8711218013066. Groep: Pharmachemie pijn algemeen. Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en

Paracetamol 500 mg coffeine Merk: Healthypharm Inhoud: 20tb

Byfit.nl

1,34

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn

Paracetamol comp Merk: Sandoz Inhoud: 20tb

Byfit.nl

1,24

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG 14976 U.A.D Paracetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling Werkzame stoffen: Paracetamol Coffeïne Hulps

Paracetamol coffeine 500/50 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,75

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.ToepassingSymptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koortsBestanddelenWerkzame stoffen Paracetamol 500 mg, Coffeïne 50 mgHulpstoffen: Maïszetmeel, Gelatine (E485), Croscarmellosenatrium (E468), Magnesiumstearaat (E470b).DoseringVolwassenen en kinderen va

Paracetamol caplet 500

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,59

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en mens

Paracetamol 500mg coffeine

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,35

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en mens

Paracetamol 500mg bessen

Broedersgezondheidswinkel.nl

4,29

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol per tablet. Dosering Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4x per dag. Kinderen van 12-15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6x per dag. Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1

Paracetamol 1000 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,25

Paracetamol Sandoz 1000 mgParacetamol Sandoz zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en verkoudheid - koorts en pijn na vaccinatie - kiespijn - zenuwpijn - spit - spierpijn - menstruatiepijn.Sa

Healthypharm Paracetamol caplet 500 50st

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

0,99

Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werkingSamenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,49

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.Samenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 500 of 1000 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol HTP

Healthypharm Paracetamol 500mg coffeine 40tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,39

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn

Roter Paracetamol 500 mg 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,45

Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel.SamenstellingDe werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn

Sanias Paracetamol 500 mg

De-drogisterij.nl

1,08

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.. Kenmerken: Sanias per 30st. EAN: 8716049002692. Groep: Sanias pijn algemeen. Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.GeneesmiddelSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Paracetamol Actavis 500 mg bevat per tablet 500 mg paracetamol. De and

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

De-drogisterij.nl

1,08

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. 500 mg coffeine. Kenmerken: Healthypharm per 20tb. EAN: 8714632066656. Groep: Healthypharm pijn algemeen. 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coff

Antigrippine Antigrippine 250 mg paracetamol

De-drogisterij.nl

3,39

Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep verkoudheid na vaccinatie. hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn menstruatiepijn. 250 mg paracetamol. Kenmerken: Antigrippine per 20tb. EAN: 8710349123606. Groep: Antigrippine griep verkoudheid. Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Sti

Pinex Paracetamol drank aardbei

De-drogisterij.nl

3,74

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol aardbei. Kenmerken: Pinex per 100ml. EAN: 8716049007840. Groep: Pinex pijn algemeen. Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drankParacetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid.SamenstellingDe

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg

De-drogisterij.nl

1,23

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts. Paracetamol coffeine 500 50. Kenmerken: Sanias per 20tb. EAN: 8716049009752. Groep: Sanias pijn algemeen. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.ToepassingSymptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koortsBestanddelenW

Paracetamol 500 mg Merk: Sandoz Inhoud: 20tb

Byfit.nl

0,80

Paracetamol zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en verkoudheid - koorts en pijn na vaccinatie - kiespijn - zenuwpijn - spit - spierpijn - menstruatiepijn

Paracetamol 120 mg Merk: Sandoz Inhoud: 10zp

Byfit.nl

1,89

Paracetamol zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Paracetamol is een geneesmiddel bestemdvoor patiënten met: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en verkoudheid - koorts en pijn na vaccinatie - kiespijn - zenuwpijn - spit - spierpijn - menstruatiepijn.

Paracetamol 120 mg Merk: Sanias Inhoud: 10zp

Byfit.nl

1,74

Paracetamol 1000 mg Merk: Healthypharm Inhoud: 10zp

Byfit.nl

2,48

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 500 of 1000 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol HT

Paracetamol kind 240 mg Merk: Idyl Inhoud: 10zp

Byfit.nl

1,98

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Samenstelling: Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethyl-zetmeel en magnesiumstearaat (E470B). Gebruik De zetpillen glijden makk

Paracetamol 1000 mg Merk: Idyl Inhoud: 5st

Byfit.nl

1,98

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.. Samenstelling: Werkzame stof: Paracetamol Hulpstoffen: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15), soja lecithine. Gebruik: Doseringen word

Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg Merk: Pinex Inhoud: 20tb

Byfit.nl

4,07

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Elke orodispergeerbare tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere stof

Healthypharm Paracetamol en vit C

De-drogisterij.nl

3,50

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van poeder voor drank, verpakt sachets. Paracetamol vit. Kenmerken: Healthypharm per 10sach. EAN: 8714632042469. Groep: Healthypharm pijn algemeen. Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets Samenstelling:

Sandoz Paracetamol 500 mg

De-drogisterij.nl

1,34

Paracetamol zetpillen behoort tot de groep van zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen 500 mg. Kenmerken: Sandoz per 30tb. EAN: 8712371005196. Groep: Sandoz pijn algemeen. Paracetamol zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.Paracetamol is een geneesmiddel bestemd

Paracetamol 500 mg bessen Merk: Roter Inhoud: 20tb

Byfit.nl

4,27

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bessenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuur. Doserin

Paracetamol caplet 500 Merk: Healthypharm Inhoud: 20tb

Byfit.nl

0,59

Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking Samenstelling: Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur

Paracetamol kind 60 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,89

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).Gebruik:Als uw arts niet anders voorschri

Paracetamol 500 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,15

Paracetamol zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:- hoofdpijn- koorts en pijn bij griep en verkoudheid- koorts en pijn na vaccinatie- kiespijn- zenuwpijn- spit- spierpijn- menstruatiepijnSamenstelling:De werkzame stof is paracet

Paracetamol drank aardbei

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,45

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drankParacetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid.SamenstellingDe werkzame stof in dit middel is paracetamol. Hulpstoffen: Natriummetabisulfiet (E223), Sorbitol (E420), NatriumGebruikDe aanbevolen dagelijkse doseri

Paracetamol 500 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,89

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.GeneesmiddelSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Paracetamol Actavis 500 mg bevat per tablet 500 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn maïszetmeel en stearinezuurGebruik:Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1-2 table

Paracetamol 500mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,29

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en mens

Paracetamol comp

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,25

Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.SamenstellingWerkzame stoffen: ParacetamolCoffeïneHulpstoffenMaïszetmeelGelatine (E

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,25

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesi

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.