Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Helaas hebben wij niets gevonden voor "Vloeibaar - Daro Kind Paracetamol Drank 100ml"

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende producten?

Daro Paracetamol vloeibaar

De-drogisterij.nl

4,18

Bij koorts en pijn griep, verkoudheid na inenting. Paracetamol vloeibaar. Kenmerken: Daro per 100ml. EAN: 8714319031564. Groep: Daro pijn algemeen. Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Suikervrij, gezoet met maltitol. Frambozenaroma.GebruikBaby's jong

Daro kind vloeibaar 100ml

Drogisterij.net

4,95 nieuw

Daro kind vloeibaar kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Allergie voor n van de werkzame st

Paracetamol vloeibaar

Broedersgezondheidswinkel.nl

4,95

Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Suikervrij, gezoet met maltitol. Frambozenaroma.GebruikBaby's jonger dan 3 mnd.: uitsluitend op doktersadvies. Kinderen 0-3 jaar: 2,5-5 ml, 4-6 maal per dag. Kinderen 3-4 jaar: 5-7,5 ml, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar:

-29%
Bisolvon Drank 2 In 1 Kind (133ml)

Koopjesdrogisterij.nl

8,49

Bisolvon 2-in-1 voor Kinderen. Voor de behandeling van zowel droge prikkelhoest als vastzittende hoest bij kinderen vanaf 1 jaar. Vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm 100% natuurlijk. Met honing, tijm en weegbree Lekker van smaak

Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar 100ml

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar is speciaal voor kinderen en heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Omdat het vloeibaar is, is dit geneesmiddel gemakkelijk door te slikken. Doordat het bovendien is voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere para

Sinaspril Paracetamol 120 mg Vloeibaar 100 ml

Drogistplein.nl

5,75 nieuw

Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar is een geneesmiddel en kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en pijn en koorts na vaccinatie.

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,09

Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygienische doordru

Daro Kind fysiologische zoutoplossing 5ml

De-drogisterij.nl

4,31

Reinigt vuile kinderneusjes, ook van baby's. Verdunt het ingedikte slijm in de neus en verhelpt druk op doorgangen holtes. Kind fysiologische zoutoplossing 5ml. Kenmerken: Daro per 10x5ml. EAN: 8714319031601. Groep: Daro baby peuter zelfzorg. Reinigt vuile kinderneusjes, ook van baby's. Verdunt het ingedikte slijm in de neus en verhelpt de druk

Pinex Paracetamol drank aardbei

De-drogisterij.nl

3,74

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol aardbei. Kenmerken: Pinex per 100ml. EAN: 8716049007840. Groep: Pinex pijn algemeen. Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drankParacetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid.SamenstellingDe

Paracetamol drank aardbei

Mooigezond4u.nl

4,99

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drank Paracetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid. Samenstelling De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Hulpstoffen: Natriummetabisulfiet (E223), Sorbitol (E420), Natrium Gebruik De

Paracetamol drank aardbei

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,45

Pinex met aardbeiensmaak 24 ml/ml drankParacetamol kan worden gebruikt ter verlichting van hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en koorts als gevolg van gewone verkoudheid.SamenstellingDe werkzame stof in dit middel is paracetamol. Hulpstoffen: Natriummetabisulfiet (E223), Sorbitol (E420), NatriumGebruikDe aanbevolen dagelijkse doseri

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil kind 60mg 10 Caps

Drogisterij.net

1,51 nieuw

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil kind 60mg kleiner dan p groter dan Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na inenting hoofdpijn kiespijn spit en spierpijn menstruatiepijn en zenuwpijn. kleiner dan br / groter dan Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor een bestanddeel van de zetpillen. kleiner dan /p groter dan

Idyl Paracetamol kind 240 mg

De-drogisterij.nl

1,75

Te gebruiken bij koorts en pijn, griep verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn zenuwpijn. Paracetamol kind 240 mg. Kenmerken: Idyl per 10zp. EAN: 8717275001336. Groep: Idyl pijn algemeen. Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, ki

Idyl Paracetamol kind 60 mg

De-drogisterij.nl

1,52

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. kind 60 mg. Kenmerken: Idyl per 10zp. EAN: 8717275028982. Groep: Idyl pijn algemeen. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel is paracetam

Healthypharm Paracetamol kind 60 mg

De-drogisterij.nl

1,60

Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg zetpillen zijn te gebruiken bij koorts en pijn griep verkoudheid, na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit spierpijn, menstruatiepijn zenuwpijn. Paracetamol kind. Kenmerken: Healthypharm per 10zp. EAN: 8714632025790. Groep: Healthypharm pijn algemeen. Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg zetpillen zijn te gebru

Healthypharm Paracetamol kind 120 mg

De-drogisterij.nl

1,60 nieuw

Healthypharm Paracetamol Kinderen Zetpillen 120mg kind 120 mg. Kenmerken: Healthypharm per 10zp. EAN: 8714632074668. Groep: Healthypharm pijn algemeen. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectieve

Idyl Paracetamol kind 120 mg

De-drogisterij.nl

1,75

Te gebruiken bij koorts en pijn, griep verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn zenuwpijn. Paracetamol kind 120 mg. Kenmerken: Idyl per 10zp. EAN: 8717275001312. Groep: Idyl pijn algemeen. Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, ki

Drank kind aardbei

Mooigezond4u.nl

6,79 nieuw

Bisolvon Drank kind aardbei

Daro Kind Thijmsiroop 200ml

Drogisterij.net

4,24 nieuw

Daro Kind Thijmsiroop kleiner dan P style=MARGIN: 0cm 0cm 10pt class=MsoNormal groter dan Daro Thijmsiroop speciaal voor kinderen heeft een verzachtende invloed op keel- en luchtwegen. Daarnaast heeft de thijmsiroop een heerlijke smaak. kleiner dan /P groter dan kleiner dan br/ groter dan kleiner dan br/ groter dan kleiner dan P style=MARGIN: 0cm 0

-23%
Drank 2 in 1 kind

Mooigezond4u.nl

9,26

Bisolvon Drank 2 in 1 kind

-23%
Daro Siroop Kind - Thijm 200 ml

Voordeeldrogisterij.nl

5,05

Daro Siroop Kind - Thijm 200 ml De Daro Thijm Siroop voor kinderen heeft een verzachtende werking op keel en luchtwegen. Deze thijmsiroop heeft een lekkere smaak. Gebruiksaanwijzing: Kinderen van 6 maanden tot 2 jaar: 2 a 3 keer per dag 2 theelepels Kinderen van 2 tot 6 jaar: 3 a 6 keer per dag 2 theelepels Kinderen van

Paracetamol kind 60 mg Merk: Healthypharm Inhoud: 10zp

Byfit.nl

1,97

Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg zetpillen zijn te gebruiken bij Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor een ander bestanddeel van de zetpillen. Samenstelling De werkzamestof in

Paracetamol kind 60 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,89

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).Gebruik:Als uw arts niet anders voorschri

Paracetamol kind 60 mg Merk: Idyl Inhoud: 10zp

Byfit.nl

1,88

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Eén zetpil bevat 60 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Gebruik: Als uw arts niet

Paracetamol kind 120 mg Merk: Healthypharm Inhoud: 10zp

Byfit.nl

1,97 nieuw

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling: De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Gebruik: Kinderen

Paracetamol kind 120mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,98

Lijst van hulpstoffenColloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witespol H 15)Te gebruiken bijKoorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor een ander bestanddeel van de zetpillen.Waarschuw

Paracetamol kind 60mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,98

Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg 10 zetpillen Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg zetpillen zijn te gebruiken bijKoorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor een ander bestanddeel van

Paracetamol kind 240 mg Merk: Idyl Inhoud: 10zp

Byfit.nl

1,98

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Samenstelling: Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethyl-zetmeel en magnesiumstearaat (E470B). Gebruik De zetpillen glijden makk

Paracetamol kind 120 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,89

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.Samenstelling:Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B).Gebruik:De zetpillen glijden makkelijker naar

Paracetamol kind 240 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,99

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.Samenstelling:Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethyl-zetmeel en magnesiumstearaat (E470B).GebruikDe zetpillen glijden makkelijker naar

Paracetamol kind 120 mg Merk: Idyl Inhoud: 10zp

Byfit.nl

1,88

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Samenstelling: Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B). Gebruik: De zetpillen glijden m

Kind fysiologische zoutoplossing 5ml Merk: Daro Inhoud: 10x5ml

Byfit.nl

5,05 nieuw

Reinigt vuile kinderneusjes, ook van baby's. Verdunt het ingedikte slijm in de neus en verhelpt de druk op doorgangen en holtes. Verzorgt droog neusslijmvlies. Helpt bij het voorkomen van oorpijn en ontstoken ogen. De hygiënische flacons zijn voor eenmalig gebruik zodat herbesmetting wordt voorkomen. Medisch hulpmiddel. Samenstelling

Drank 2 in 1 kind Merk: Bisolvon Inhoud: 133ml

Byfit.nl

11,93 nieuw

Drank kind aardbei Merk: Bisolvon Inhoud: 125ml

Byfit.nl

6,76 nieuw

Ether Vloeibaar 100ml

Viata.nl

4,79

Glazen flesje met ether.

-30%
Tobis Omega 3 Visolie Vloeibaar (500ml)

Koopjesdrogisterij.nl

18,55

Tobis Omega 3 visolie vloeibaar Vetzurenpreparaat Bevat per eetlepel 3,3 gram Omega-3 vetzuren. Een eetlepel per dag van deze olie vormt dus een zeer waardevolle aanvulling op uw dagelijkse voeding! TOBIS™ visolie heeft een neutrale geur en smaak en bevat alleen de natuurlijke vitamines A en D. Het kan dus samen met andere vitaminepreparaten en voe

-10%
Unipharma Groenlipmossel Vloeibaar (2x200ml)

Koopjesdrogisterij.nl

53,99

Groenlipmossel Complex Unipharma gronlipmossel vloeibaar bevat per aanbevolen dagdosering van 10ml 330 mg pure vloibare nieuw-zeelandse groenlipmossel (perna canaliculus). Bevat daarnaast zwarte bes (ribes nigrum): heeft een verzorgende invloed op spieren en gewrichten en curcumine: een anticxidant dat het natuurlijk afweersysteem beveordert en een

-20%
HAUSCHKA DAGCREME VLOEIBAAR 5M

Gezondheidswinkel.nl

3,40

Dr.Hauschka Vloeibare dagcrème, op basis van hoogwaardige plantenextracten, stimuleert de natuurlijke vochthuishouding van de huid. De lichtromige crème zorgt ervoor dat de vochtarme, droge en normale huid er fris en levendig uitziet. Olie-extracten en plantaardige oliën brengen de vethuishouding van de huid in balans. Zelfs een vermoeide, doffe hu

-25%
Vitals Microbiol Kind 0-4 Jaar Druppels

Deonlinedrogist.nl

11,21

Speciaal voor jonge kinderen en baby\s heeft Vitals het Microbiol Kind 0-4 Jaar ontwikkeld. Dit is een gebalanceerd probiotica supplement in druppelvorm dat een goede darmwerking en een goed, ontspannen buikgevoel bevordert. Vitals Microbiol Kind 0-4 Jaar bevat geen zoetstoffen, smaakstoffen of andere onnodige hulpstoffen. Hoe te gebruiken?Goed sch

-30%
Lucovitaal Groenlipmossel vloeibaar 200ml

Drogist.nl

27,96 nieuw

Lucovitaal Groenlipmossel Vloeibaar is een uitgebreide samenstelling met de originele, zuivere, pure Nieuw-Zeelandse Groenlipmossel. Goed voor soepele spieren en gewrichten. De formule bevat naast groenlipmossel ook boswelia, curcumine en zwarte bes ter bevordering van het natuurlijk afweersysteem én ter bescherming van de gezonde cellen en weefsel

Synofit premium vloeibaar 400ml

Broedersgezondheidswinkel.nl

99,95

Synofit Premium vloeibare GLMax® GroenlipmosselVloeibare onderhoudsdosering voor 40 dagen.Synofit Premium is het enige product met 100% pure GLMax® Groenlipmossel, Curcumine en Zwarte bes-blad in een vloeibare vorm. De Groenlipmossel in Synofit is dus géén extract of poeder! Unieke vloeibare formule voor de gewrichten Kwaliteitsgarantie Reeds

-50%
Davitamon D Kind Smelttablet Duo (2x150tb)

Koopjesdrogisterij.nl

16,45

Vitamine D3 kind smelttablet Goed voor: - Groei en ontwikkeling van de botten - Sterke tanden - Weerstand Samenstelling per dagdosering van 1 smelttablet: Vitamine D3 10 mcg 200% ADH* ADH - Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid Ingredienten Zoetstof: mannitol, maiszetmeel, vitamine D (cholecalciferol), aroma, voedingszuur: citroenzuur, antiklontermidde

-22%
Biotics Jodium Vloeibaar (60ml)

Koopjesdrogisterij.nl

14,12

Jodium vloeibaar Mineralenpreparaat Samenstelling per druppel: Jodium (kaliumjodide) - 75 µg - 50% ADH* *ADH - aanbevolen dagelijkse hoeveelheid Ingredienten Draagstof: water, zuurtegraadregelaar: citroenzuur, bewaarmiddel: natriumbenzoaat, kaliumjodide. Gebruik: 1 druppel per dag in water (of zoals geadviseerd. Verkoop en distributie: Energetica N

VSM Kind Cinababy Druppels 10 ml

Drogistplein.nl

8,49 nieuw

Kind Cinababy DruppelsVSM Cinababy is een homeopathisch geneesmiddel speciaal ontwikkeld voor babys en kinderen. Op de verpakking van Homeopathische geneesmiddelen mag vanaf 1 september 2012 niet meer vermeld worden waar het middel voor bedoeld is, als dit niet wetenschappelijk onderbouwd kan worden. Onze drogist mag je die informatie wel persoonli

-17%
Halita mondspoeling Vloeibaar 500ml

Viata.nl

12,49

Mondwater, te gebruiken bij een slechte adem.

-30%
Vitortho Meer-in-1 Kind Trio (3x60tb)

Koopjesdrogisterij.nl

46,09

Meer-in-1 kind Multivitamine/mineralenpreparaat voor kinderen vanaf 4 jaar, met de beste vitamine- en mineraalverbindingen. Samenstelling per dagdosering van 1 kauwtablet % ADH* Bèta-caroteen (Dunaliella salina) 1 mg Vitamine B1 (thiamine HCl) 0,8 mg 73 Vitamine B2 (natriumriboflavine-5-fosfaat) 1 mg 71 Vitamine B3 (niacinamide) 12 mg NE 75 Vitamin

-29%
Bisolvon Drank 2 In 1 Volwassenen (133ml)

Koopjesdrogisterij.nl

8,49

Bisolvon 2-in-1. Voor de behandeling van zowel droge prikkelhoest als vastzittende hoest bij volwassenen. Vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm 100% natuurlijk. Met honing, tijm en weegbree. En ook nog lekker van smaak.

Lucovitaal Groenlipmossel Vloeibaar 200 ml

Drogistplein.nl

39,95 nieuw

Bestel Lucovitaal Groenlipmossel Vloeibaar 200 ml eenvoudig en snel. Nu slechts € 39.95. Profiteer van 24-uurs levering, topservice en de laagste prijzen op Drogistplein.nl.

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,95

Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Kenmerken van Sinaspril tabletten:- werkt snel bij pijn en koorts;- de kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen;- geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden. DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per k

Daro Vlierbes Siroop en Kaneel 200 ml

Drogistplein.nl

5,95

Daro Keelsiroop met Vlierbes en KaneelVerzacht bij keelpijn en hoestklachten. Vlierbessen en Kaneel zijn een natuurlijk middel om het immuunsysteem te versterken. De vlierbes zit vol met anti-oxidanten is uitermate geschikt voor de behandeling van keelklachten veroorzaakt door griep en verkoudheid. Kaneel bezit een ontsteking werende werking en gee

Synofit premium vloeibaar

Broedersgezondheidswinkel.nl

59,95

Synofit Premium vloeibare GLMax® GroenlipmosselVloeibare onderhoudsdosering voor 40 dagen.Synofit Premium is het enige product met 100% pure GLMax® Groenlipmossel, Curcumine en Zwarte bes-blad in een vloeibare vorm. De Groenlipmossel in Synofit is dus géén extract of poeder! Unieke vloeibare formule voor de gewrichten Kwaliteitsgarantie Reeds

Elleboogkruk Kind

Hulpmiddelwereld.nl

15,95

Deze Sterke lichtgewicht aluminium elleboogkrukken voor een kind zijn uitgevoerd in de kleuren blauw en oranje. Doordat de elleboogkruk is gemaakt van aluminium zijn ze extra ligt voor kinderen. Dit maakt het makkelijker voor kinderen om de loopkruk te gebruiken tijdens het wandelen. Kinder elleboogkruk met open manchet Deze elleboogkrukken zijn vo

-18%
Daro Vaseline (28g)

Koopjesdrogisterij.nl

2,62

Daro Vaseline verzorgt de droge, ruwe schrale of gevoelige (baby)huid en rode huidplekjes. Het verzacht en beschermt de huid tegen weersinvloeden. Watervrije formule voorkomt de bevriezing van de huid. Ongeparfumeerd. Water- en vochtafstotend. Bevat petrolatum (witte 100% zuurvrij en watervrij vaseline). Zuurvrij.Samenstelling:Bevat petrolatum / wi

-25%
Dulcosoft Drank (250ml)

Koopjesdrogisterij.nl

7,49

Merk: DULCOSOFTTitel: DrankInhoud: 250ML

Loopkrukken kind

Hulpmiddelwereld.nl

37,50

Deze loopkrukken zijn van het topmerk Rebotec. Met deze loopkrukken krijgt u kind zijn bewegingsvrijheid weer terug tijdens de revalidatie bij een gebroken been of reuma. Rebotec is continue bezig met het verbeteren van het productassortiment. Dankzij de jarenlange ervarvaring weet u zeker dat u een goede loopkruk koopt. Deze kinderloopkruk in uitg

Paracetamol Roter 500mg

Staples.nl

1,54

Roter Paracetamol is altijd handig om bij de hand te hebbenRoter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestr

Philips HeartStart FRx AED Baby/Kind sleutel

AEDvoordelig.nl

119,78

HeartStart FRx Baby/kind sleutelMet deze sleutel is de FRx geschikt voor personen onder de 8 jaar.Deze sleutel is ook geschikt voor de Philips FRx trainer.

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

1,29

Leida pharm Paracetamol + Coffeine Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Doseri

Philips HeartStart FR3 AED Baby/Kind sleutel

AEDvoordelig.nl

116,60

HeartStart FR3 Baby/kind sleutelMet deze sleutel is de FR3 geschikt voor personen onder de 8 jaar.

-20%
HAUSCHKA DAGCREME VLOEIBAAR 30ML

Gezondheidswinkel.nl

15,59

Vloeibare Dagcrème geeft de huid een stralende teint. De lichtromige emulsie, op basis van hoogwaardige plantenextracten en oliën, stimuleert de natuurlijke vet- en vochthuishouding van de huid en maakt haar rozig en zacht. Voor de droge huid is deze crème de ideale verzorging voor overdag. Zelfs een vermoeide, doffe huid wordt weer vitaal en stral

-37%
Eucerin Anti-age Hyaluron-Filler Antirimpelconcentraat Vloeibaar 6x5ml

Viata.nl

22,12

Intensief anti-rimpel concentraat op basis van hyaluronzuur. Werkt rimpel opvullend van binnenuit. Bestaat uit 6 ampules met concentraat in. Kuur van 6 weken.

-10%
Odorex Extra Dry Vloeibaar Flacon (50ml)

Koopjesdrogisterij.nl

4,49

Odorex Extra Dry Lotion onderdrukt op een verantwoorde manier overmatige transpiratie en voorkomt transpiratiegeur. De verbeterde formule is nu nog effectiever en milder voor de huid. Bovendien is Odorex Extra Dry Lotion alcoholvrij en parfumvrij. Je brengt de Lotion ’s avonds voor het slapen gaan met een watje op je oksel aan, en je hoeft het maar

-20%
Elleboogkrukken kind 2 stuks

Viata.nl

22,32

1 paar elleboogkrukken, kleur blauw. In hoogte verstelbaar van 55 tot 70cm.

Best4body Verbandshirt kind wit lange mouw 104

De-drogisterij.nl

116,73

Zilvertextiel maakt het mogelijk om uiterst effectief en efficiënt zowel preventief als curatief, infecties op de huid aan te pakken. Verbandshirt kind wit lange mouw 104. Kenmerken: Best4body per 1st. EAN: 4260107488330. Groep: Best4body overige wondverzorging. Zilvertextiel maakt het mogelijk om uiterst effectief en efficiënt zowel prevent

Omron Kind Manchet en Oppompballon M1

Voordeeldrogisterij.nl

35,20

Omron Kind Manchet en Oppompballon M1 Dit is een speciale manchet en bijbehorende oppompballon voor de Omron M1 bloeddrukmeter. Deze manchet heeft de maat 17 - 22 cm.

Bloeddrukmeter Big Ben Riester wandmodel rond manchet kind

Arvem.nl

98,01

Handmatige bloeddrukmeter model Big Ben van Riester met precisiemechanica is eenvoudig afleesbaar dankzij de grote en contrastrijke schaalverdeling. Het uitermate exact doseerbare luchtventiel maakt een exacte bloeddrukmeting mogelijk terwijl het microfilter het luchtventiel en tevens het meetsysteem betrouwbaar beschermt. De Riester Big Ben bloedd

Bloeddrukmeter Big Ben Riester wandmodel 4-kant manchet kind

Arvem.nl

95,59

Handmatige bloeddrukmeter model Big Ben van Riester met precisiemechanica is eenvoudig afleesbaar dankzij de grote en contrastrijke schaalverdeling. Het uitermate exact doseerbare luchtventiel maakt een exacte bloeddrukmeting mogelijk terwijl het microfilter het luchtventiel en tevens het meetsysteem betrouwbaar beschermt. De Riester Big Ben bloedd

Kind LimbO beschermhoes halve arm

Hulpmiddelwereld.nl

24,95

De Kind LimbO beschermhoes voor een halve arm is het ideale hulpmiddel voor kinderen om te douchen of baden met gips, verband of een prothese. 100 % Waterdichte douchehoes. De LimbO beschermhoes wordt aanbevolen door wondspecialisten. Makkelijk aan te trekken en comfortabel. Voorzien van een neopreen elastische afsluiting waardoor er geen drukplekk

-10%
Unipharma Groenlipmossel Vloeibaar (200ml)

Koopjesdrogisterij.nl

31,49

Groenlipmossel Complex Unipharma gronlipmossel vloeibaar bevat per aanbevolen dagdosering van 10ml 330 mg pure vloibare nieuw-zeelandse groenlipmossel (perna canaliculus). Bevat daarnaast zwarte bes (ribes nigrum): heeft een verzorgende invloed op spieren en gewrichten en curcumine: een anticxidant dat het natuurlijk afweersysteem beveordert en een

-10%
Biotics Jodium vloeibaar 2 oz 60ml

Drogist.nl

16,28

Samenstelling per druppel:Jodium (kaliumjodide) - 75 µgVrij van:Gluten, gist, lactose, soja, suiker, conserveringsmiddelen, synthetische geur-, kleur- en smaakstoffen.Adviesdosering:Standaard: 1 à 2 druppels per dag in puur waterTherapeutisch: 20 à 40 druppels per dag in puur waterZwaardere gevallen: 50 tot 70 druppels per dag in puur waterContra-i

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.