Apotex paracetamol 500mg - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Renova CBD olie 5% 10ml - 500mg CBD - 225 druppels - cannabidiol - cbd oil - wietolie - hennepolie - cannabis olie - 0,0% THC olie

Renova CBD olie 5% 10ml - 500mg CBD - 225 druppels - cannabidiol - cbd oil - wietolie - hennepolie - cannabis olie - 0,0% THC olie

27,50
Renova begrijpt hoe lastig het kan zijn om een betrouwbare, veilige en effectieve olie te kiezen. Daarom zien zij het als hun missie om CBD te leveren van de allerhoogste kwaliteit. Renova onderscheidt zich op een aantal kritieke punten van alle andere CBD-merken en maakt gebruik van een unieke formule die voor u het verschil gaat maken.Renova CBD...
Superfoods - Chlorella 500mg - Vegan - 90 Tablets - OstroVit - 90 Tabletten

Superfoods - Chlorella 500mg - Vegan - 90 Tablets - OstroVit - 90 Tabletten

7,95
03/2026 OstroVit Chlorella 90 tabletten OstroVit Chlorella is een voedingssupplement dat is ontwikkeld op basis van algen die behoren tot eencellige microalgen uit de groene cluster. Chlorella is eiwitten, meervoudig onverzadigde vetzuren en een schat aan vitamines, mineralen en fytoverbindingen die een gezondheidsbevorderend effect hebben op het...
Superfoods - Guarana 500mg - 90 Tablets - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos

Superfoods - Guarana 500mg - 90 Tablets - OstroVit - + BeBulk Nutrition Pillendoos

12,95
OstroVit Guarana 90 tabbladen OstroVit Guarana is een natuurlijk supplement met een sterk stimulerend guarana-zaadextract (Paullinia Cupana). Het is een van de rijkste bronnen van cafeïne. Het heeft een zeer krachtig mobiliserend effect op het lichaam, stimuleert het zenuwstelsel, ondersteunt de hersenen, verbetert het geheugen en de concentratie,...
Perfect Health - Calcium Tabletten 500mg - Hoge Dosering - 90 stuks - Magnesium en Zink - Vitamine D3, Borium en K2 - Sterke Botten - Vegan

Perfect Health - Calcium Tabletten 500mg - Hoge Dosering - 90 stuks - Magnesium en Zink - Vitamine D3, Borium en K2 - Sterke Botten - Vegan

32,3635,95
-10%
2 vegan tabletten per dag, tenzij anders voorgeschreven door arts of therapeut. De aanbevolen dagdosering niet overschrijden. Mineralen, Vulstoffen (Cellulose, Vernette natriumcarboxylmethylcellulose), Antiklontermiddel (Plantaardig stearinezuur), Vitaminen, Palmolie, Maltodextrine, Emulgator (Lecithinen), Verdikkingsmiddel (Guarpitmeel). Buiten...
Maca Capsules 100% Biologisch - 120 Capsules - Maca wordt Traditioneel Gebruikt voor Energie en Vitaliteit - Rijke Bron van voedingsstoffen en mineralen - Ideaal voor Dagelijks Gebruik met 500mg per Maca Poeder Capsule

Maca Capsules 100% Biologisch - 120 Capsules - Maca wordt Traditioneel Gebruikt voor Energie en Vitaliteit - Rijke Bron van voedingsstoffen en mineralen - Ideaal voor Dagelijks Gebruik met 500mg per Maca Poeder Capsule

24,9527,95
-11%
Maca Capsules bieden een handige manier om dagelijks te profiteren van de voedingsstoffen van maca, zonder gedoe. De eigenschappen van Maca Poeder Capsules op een rij: Rijk aan voedingsstoffen: Maca staat bekend om zijn voedingsrijke eigenschappen, inclusief vitaminen, mineralen en aminozuren. Gemakkelijk in gebruik: Capsules zijn eenvoudig in te...
XXL Nutrition - Curcumin Pro - 500mg BCM-95 Kwaliteit Bio-Curcumin - 5mg Bioperine - Met Vitamine C & Vitamine D - Supplement - 60 Capsules

XXL Nutrition - Curcumin Pro - 500mg BCM-95 Kwaliteit Bio-Curcumin - 5mg Bioperine - Met Vitamine C & Vitamine D - Supplement - 60 Capsules

23,94
Curcumin Pro van XXL Nutrition bevat het gepatenteerde Bio-Curcumin®. Deze vorm van curcumine wordt gemengd met essentiële oliën van de turmeric wortel (Ar-Turmerone). Dit proces staat zeer goed aangeschreven en is te herkennen aan het keurmerk BCM-95®. Naast de Bio-Curcumin® zijn ook Bioperine®, Vitamine D en Vitamine C toegevoegd om de formule...
Kruidenland – Spirulina Tabletten – 500mg – 90 Tabletten – 100% Natuurlijke Superfood – Rijk aan Eiwitten, Vitamines en Mineralen – Ondersteunt het Immuunsysteem en Energie

Kruidenland – Spirulina Tabletten – 500mg – 90 Tabletten – 100% Natuurlijke Superfood – Rijk aan Eiwitten, Vitamines en Mineralen – Ondersteunt het Immuunsysteem en Energie

12,95
Ontdek de kracht van de zee met onze premium Spirulina tabletten - een voedingsrijke alg die een gemakkelijke en precieze aanvulling kan zijn op uw dagelijkse routine en evenwichtige levensstijl! Onze Spirulina tabletten bevatten zorgvuldig verwerkt poeder van de Arthrospira platensis alg, ook bekend als blauwgroene alg. Deze 100% natuurlijke...
Kruidenland – Chlorella Tabletten – 500mg – 90 Tabletten – 100% Natuurlijke Superfood – Rijk aan Chlorofyl, Vitamines en Mineralen – Ondersteunt Detox en Immuunsysteem

Kruidenland – Chlorella Tabletten – 500mg – 90 Tabletten – 100% Natuurlijke Superfood – Rijk aan Chlorofyl, Vitamines en Mineralen – Ondersteunt Detox en Immuunsysteem

11,95
Ontdek de kracht van onze premium Chlorella tabletten - een voedingsrijke alg geperst tot een gemakkelijk in te nemen tablet voor uw dagelijkse routine! Onze Chlorella tabletten zijn zorgvuldig geformuleerd met hoogwaardige Chlorella, verwerkt tot een geconcentreerde en gemakkelijk opneembare vorm. Deze 100% natuurlijke tabletten bieden een...
Elementations Collageen Booster - Met 500mg Viscollageen, Vitamine C & Biotine - Voor Stralende Huid, Sterke Nagels en Gezond Haar - 3 x 20 Bruistabletten

Elementations Collageen Booster - Met 500mg Viscollageen, Vitamine C & Biotine - Voor Stralende Huid, Sterke Nagels en Gezond Haar - 3 x 20 Bruistabletten

78,99
Geef je huid, haar en nagels een natuurlijke boost met de Collageen Booster van Elementations! Deze krachtige bruistabletten zijn speciaal geformuleerd om je lichaam te voorzien van hoogwaardig collageen, vitamine C en biotine, essentieel voor het behoud van een gezonde en stralende uitstraling. Krachtige Voordelen van de Collageen Booster: 500mg...
SOLARAY Quercetin with Bromelain and Vitamin C - Immune Support Supplement - Antioxidant and Heart Health Complex with Quercetin 500mg and 1235mg VIT C - Vegan, 60-Day Guarantee, 60 Serv, 120 VegCaps
Nieuw!

SOLARAY Quercetin with Bromelain and Vitamin C - Immune Support Supplement - Antioxidant and Heart Health Complex with Quercetin 500mg and 1235mg VIT C - Vegan, 60-Day Guarantee, 60 Serv, 120 VegCaps

29,95
Year-Round Immune Defense – This hardworking formula contains 500 mg of quercetin, 50 mg of bromelain and 1,235 mg of vitamin C for powerful immune support and is designed to help your body cope during seasonal changes.* Quercetin Power – Quercetin is a potent flavonoid; these compounds, found in fruits and vegetables, are known for their...
Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

2,93
Finimal betekent: einde aan de pijn. Finimal heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Finimal behoort tot de pijnstillers die zeer zelden maag- en darmproblemen veroorzaken bij gebruik volgens de bijsluiter. Een tablet Finimal bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Finimal werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Hot Coldrex - Bij griep en verkoudheid - 10 sachets

Hot Coldrex - Bij griep en verkoudheid - 10 sachets

11,42
Last van griep of verkoudheid? Verlicht je klachten met Hot Coldrex Poeder voor Drank. Deze warme citroendrank helpt je de verschijnselen van pijn en koorts, door griep of verkoudheid, te verlichten. De werkzame stoffen in Hot Coldrex Poeder voor Drank zijn paracetamol en vitamine C.1. Paracetamol stilt de pijn en verlaagt de koorts.2. Één dosis...
Vergelijk 4 prijzen
Citrosan Hete Citroendrank Poeder in Sachets Lees de

Citrosan Hete Citroendrank Poeder in Sachets Lees de

13,49
Citrosan Hete Citroendrank Poeder in Sachets bevatten paracetamol en vitamine C. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Citrosan wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Hoe gebruik je Citrosan Hete Citroendrank Poeder in Sachets? Schud de inhoud van een sachet in een beker en voeg heet water toe. Lees...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracof 20 tabletten

Roter Paracof 20 tabletten

3,69
Roter Paracof 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Daro Hoofdpijnpoeder - 2 x 20 sachets

Daro Hoofdpijnpoeder - 2 x 20 sachets

14,99
Daro Hoofdpijnpoeders Daro hoofdpijnpoeders zijn een snelle en effectieve oplossing bij hoofdpijnbestrijding. Het in water opgeloste poeder zorgt namelijk voor de snelle opname in het lichaam. De hoofdpijnpoeders bevatten 1 werkzame stoffen: paracetamol, propyfenazon, en coffeïne. Daro Hoofdpijnpoeders zijn geschikt voor de leeftijd vanaf 18 jaar....
Afebryl Bruistabletten 32 stuks

Afebryl Bruistabletten 32 stuks

7,0810,57
-33%
Geneesmiddel op basis van paracetamol en acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van bruistabletten.
Linn Ppc tabletten 20tb

Linn Ppc tabletten 20tb

2,99
Linn Ppc tabletten 20tb op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten

Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten

2,29
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten helpt bij milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van...
Vergelijk 4 prijzen
Mann Zakjes 16 stuks

Mann Zakjes 16 stuks

2,903,45
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, versterkt met caffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts, In de vorm van instant poeder zakjes.
Dafalgan Pediatrie Siroop 150ml

Dafalgan Pediatrie Siroop 150ml

5,356,95
-23%
Pijnstillend en koortswerend middel op basis van paracetamol, in de vorm van siroop. Voor kinderen onder de 10 jaar.
Lysomucil 600mg Zakjes 60 stuks

Lysomucil 600mg Zakjes 60 stuks

11,3615,09
-25%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant capsules. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis, mucoviscidose en paracetamolvergiftiging.
Dafalgan Instant Forte 1g rode vruchten Zakjes 10 stuks

Dafalgan Instant Forte 1g rode vruchten Zakjes 10 stuks

4,355,30
-18%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van zakjes voor orale inname met rode vruchtensmaak. Voor de behandeling van pijn en koorts bij volwassenen.
Paradon HTP Tabletten 20 stuks

Paradon HTP Tabletten 20 stuks

3,335,12
-35%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, propyfenazon en coffeïne in de vorm van tabletten, heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking.
Vergelijk 2 prijzen
Afebryl Bruistabletten 16 stuks

Afebryl Bruistabletten 16 stuks

4,436,61
-33%
Geneesmiddel op basis van paracetamol en acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van bruistabletten.
Citrosan Hete Citroendrank 15 sachets

Citrosan Hete Citroendrank 15 sachets

11,49
Citrosan Hete Citroendrank Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het poeder lost op in warm water en dient zo heet mogelijk gedronken te worden. Verpakking...
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

11,29
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 6 prijzen
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

4,85
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol 500 mg filmomhulde tabletten 20 Tabletten

Panadol 500 mg filmomhulde tabletten 20 Tabletten

2,69
Panadol Filmomhulde 500 mg 20tb op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Hot Coldrex - Bij griep en verkoudheid - 10 sachets

Hot Coldrex - Bij griep en verkoudheid - 10 sachets

8,79
Hot Coldrex Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Eén zakje bevat 500mg paracetamol en 30mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar. * Warme citroendrank *...
Vergelijk 4 prijzen
Coldrex Hot Drink - 3 x 10 sachets

Coldrex Hot Drink - 3 x 10 sachets

26,99
Hot Coldrex Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Eén zakje bevat 500mg paracetamol en 10mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 11 jaar. Warme citroendrank Werkt...
Perdolan Kinderen 0 à 12 jaar Siroop 200ml

Perdolan Kinderen 0 à 12 jaar Siroop 200ml

6,928,57
-19%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, in de vorm van een siroop. Aangewezen in geval van pijn bij baby's en kinderen en koorts bij baby's en kinderen tot 12 jaar.
Wit kruis 500/50mg Zakjes 20 stuks

Wit kruis 500/50mg Zakjes 20 stuks

3,033,61
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, versterkt met coffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts, in de vorm van instant poeder zakjes
Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

10,23
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Plus Tabletten 20 stuks

Panadol Plus Tabletten 20 stuks

4,325,82
-26%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in combinatie met coffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.
Perdolan 350mg kinderen Zetpillen 12 stuks

Perdolan 350mg kinderen Zetpillen 12 stuks

4,445,80
-23%
Geneesmiddel voor kinderen van 21-39 kg, op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij kinderen en koorts bij kinderen. In de vorm van zetpillen.
Citrosan Hete Citroendrank - 2 x 15 sachets

Citrosan Hete Citroendrank - 2 x 15 sachets

24,99
Citrosan Citroendrank is een medicinale citroendrank die griep- en verkoudheidsverschijnselen snel verlicht. De drank biedt ook verlichting bij een loopneus, een verstopte neus, een zere keel, hoofdpijn en andere pijntjes. Kom tot rust met een beker warme, verzachtende Citrosan hete citroendrank. Door de milde, kalmerende werking voel je je warm,...
Excedrin Migraine - 2 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 2 x 20 tabletten

25,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Citrosan Hete Citroendrank - 1 x 15 sachets

Citrosan Hete Citroendrank - 1 x 15 sachets

14,35
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

13,55
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab

Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab

1,69
Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Coldrex Hot Drink - 2 x 10 sachets

Coldrex Hot Drink - 2 x 10 sachets

17,99
Hot Coldrex Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Eén zakje bevat 500mg paracetamol en 10mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 11 jaar. Warme citroendrank Werkt...
Daro Hoofdpijnpoeder 1 x 20 sachets

Daro Hoofdpijnpoeder 1 x 20 sachets

6,49
Daro Hoofdpijnpoeders Daro hoofdpijnpoeder is een snelle en effectieve oplossing bij hoofdpijnbestrijding. De in water opgeloste poeder zorgt namelijk voor de snelle opname in het lichaam. De hoofdpijnpoeders bevatten 3 werkzame stoffen: paracetamol, propyfenazon, en coffeïne. Daro Hoofdpijnpoeders zijn geschikt voor de leeftijd vanaf 18 jaar....
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

4,59
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

3,85
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 4 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

11,29
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura. Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp

Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp

3,49
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Linn PPC tabletten 20 tabletten

Linn PPC tabletten 20 tabletten

2,69
Linn PPC Pijnstillers Linn PPC Tabletten zijn pijnstillers die bestaan uit 150 mg propyfenazon, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking. De werking treedt snel na inname in en houdt enige uren aan. PPC Linn tabletten kan worden gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 2 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

5,19
Excedrin Migraine Tabletten is speciaal voor de acute behandeling van migrainenaanvallen met of zonder aura en hoofdpijn. De film omhulde tabletten bevat een unieke samenstelling, die het effect van twee pijnstillers (acetylsalicylzuur en paracetamol) en cafeïne combineert. De pijnstillers verlichten de belangrijkste symptomen van migraine, als...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Glad 500 mg 20 tabletten

Panadol Glad 500 mg 20 tabletten

2,95
Panadol Paracetamol Glad 500mg kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller die snel verlichting biedt bij verschillende soorten pijn? Overweeg dan Panadol Paracetamol Glad 500mg. Deze krachtige pijnstiller is al jarenlang een vertrouwde keuze voor mensen die op zoek zijn naar betrouwbare pijnverlichting.  Waarom Panadol Glad? Panadol...
Vergelijk 4 prijzen
Excedryn Tabletten 30 stuks

Excedryn Tabletten 30 stuks

7,7010,39
-26%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, aspirine en coffeïne in de vorm van tabletten, aangewezen voor de acute behandeling van migraine en hoofdpijn.
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

8,99
Excedrin Migraine Tabletten is speciaal voor de acute behandeling van migrainenaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid, overgevoeligheid voor licht en geluid en functionele beperking) met of zonder aura en hoofdpijn. De filmomhulde tabletten bevatten een unieke samenstelling, die het effect van twee pijnstillers (acetylsalicylzuur en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

6,50
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Finimal Tabletten 40 tabletten

Finimal Tabletten 40 tabletten

9,99
Finimal Tabletten Finimal bestaat uit de werkzame stoffen paracetamol en coffeïne. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Finimal is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals; hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
Panadol PLUS Glad 24 tabletten

Panadol PLUS Glad 24 tabletten

4,32
Panadol Paracetamol PLUS Glad kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller die niet alleen pijn verlicht, maar ook specifiek gericht is op het verlichten van hoesten? Overweeg dan Panadol Paracetamol PLUS Glad. Deze pijnstiller biedt niet alleen verlichting bij verschillende soorten pijn, maar bevat ook paracetamol tegen hoesten.  Waarom...
Vergelijk 4 prijzen
Perdolan 200mg kleuters  Zetpillen 12 stuks

Perdolan 200mg kleuters Zetpillen 12 stuks

4,525,61
-19%
Geneesmiddel voor kleuters van 10-20kg,op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij kinderen en koorts bij kinderen. In de vorm van zetpillen.
Perdolan compositum volwassenen Zetpillen 12 stuks

Perdolan compositum volwassenen Zetpillen 12 stuks

5,916,84
-14%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in combinatie met salicylzuur, versterkt met caffeïne. Ter bestrijding van migraine, hoofdpijn, pijn en koorts bij volwassenen. In de vorm van zetpillen.
Dafalgan Instant Junior 250mg aardbei Zakjes 20 stuks

Dafalgan Instant Junior 250mg aardbei Zakjes 20 stuks

5,346,53
-18%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van zakjes voor orale inname met aardbeismaak. Voor de behandeling van pijn en koorts bij kinderen vanaf 2 jaar of vanaf 14kg.
Excedrin Migraine - 2 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 2 x 10 tabletten

15,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Perdolan 100mg baby's Zetpillen 12 stuks

Perdolan 100mg baby's Zetpillen 12 stuks

3,464,30
-20%
Geneesmiddel voor baby's tot 10 kg, op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij baby's en kinderen en koorts bij baby's en kinderen. In de vorm van zetpillen.
Roter Paracof 20 tabletten

Roter Paracof 20 tabletten

3,35
Roter Paracof Roter Paracof bevat paracetamol en coffeïne. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 2 prijzen
Finimal Tabletten 16 tabletten

Finimal Tabletten 16 tabletten

2,89
Finimal Tabletten Finimal bestaat uit de werkzame stoffen paracetamol en coffeïne. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Finimal is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals; hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Finimal Tabletten 40 tabletten

Finimal Tabletten 40 tabletten

5,55
Finimal Tabletten Finimal bestaat uit de werkzame stoffen paracetamol en coffeïne. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Finimal is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals; hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
2x Finimal Tabletten 16 tabletten

2x Finimal Tabletten 16 tabletten

5,56
2x Finimal Tabletten 40 tabletten

2x Finimal Tabletten 40 tabletten

10,67
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

9,59
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior 250mg paracetamol kopen? Als ouder wilt u het beste voor uw kind, vooral als het gaat om hun gezondheid en welzijn. Wanneer uw kind koorts heeft of pijn lijdt, kan Panadol Junior 250mg paracetamol zetpil een effectieve oplossing bieden. In dit artikel bespreken we waarom Panadol Junior een goede keuze is voor uw kind en voor welke...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior 125mg paracetamol kopen? Als ouder wilt u het beste voor uw kind, vooral als het gaat om hun gezondheid en welzijn. Wanneer uw kind koorts heeft of pijn lijdt, kan Panadol Junior 125mg paracetamol zetpil een effectieve oplossing bieden. In dit artikel bespreken we waarom Panadol Junior een goede keuze is voor uw kind en voor welke...
Vergelijk 5 prijzen
2x Saridon Tabletten 20 tabletten

2x Saridon Tabletten 20 tabletten

12,99
Saridon Saridon bevat als actieve bestanddelen 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet. Dit maakt Saridon een sterke pijnstiller. Saridon werkt snel en effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkt snel en...
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

3,99
Panadol Zapp 500 mg heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Het kan worden gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Bovendien hebben de tabletten een filmcoating waardoor het slikken makkelijker wordt. DoseringVolwassenen: 1 à...
Vergelijk 4 prijzen
Saridon Pijnstil. Tabletten

Saridon Pijnstil. Tabletten

3,85
Saridon Saridon bevat als actieve bestanddelen 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet. Dit maakt Saridon een sterke pijnstiller. Saridon werkt snel en effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkt snel en...
Vergelijk 4 prijzen
Antigrippine 250mg - 2 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 2 x 40 tabletten

19,99
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 150 mg paracetamol, 15 mg coffene en 15 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior Zetpillen...
Vergelijk 5 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst