Cromoglicinezuur - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Merk
Winkel
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

5,09
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

3,29
Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,29
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

7,6611,44
-33%
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Daktarin Creme Miconazolnitraat 20mg/g - 3 x 15 gr

Daktarin Creme Miconazolnitraat 20mg/g - 3 x 15 gr

34,99
Daktarin Crème Daktarin Crème bevat miconazolenitraat, waardoor je het kan gebruiken bij schimmelinfecties van de huid, zoals voetschimmel, schimmelnagels en eikelontsteking. Daktarin wordt ook gebruikt bij een aantal huidinfecties met bacteriën, zoals puistjes (acne) en bij putjeszolen (bij putjeszolen zitten er kleine putjes (kratertjes) in de...
Daktarin Creme Miconazolnitraat 20mg/g - 2 x 15 gr

Daktarin Creme Miconazolnitraat 20mg/g - 2 x 15 gr

26,99
Daktarin Crème Daktarin Crème bevat miconazolenitraat, waardoor je het kan gebruiken bij schimmelinfecties van de huid, zoals voetschimmel, schimmelnagels en eikelontsteking. Daktarin wordt ook gebruikt bij een aantal huidinfecties met bacteriën, zoals puistjes (acne) en bij putjeszolen (bij putjeszolen zitten er kleine putjes (kratertjes) in de...
Jodid-ratiopharm 20mg tabletten | 100 stuks | jodium tabletten | jodium

Jodid-ratiopharm 20mg tabletten | 100 stuks | jodium tabletten | jodium

17,95
Bij jodiumgebrek en schildklierziekten voorkomt een gebrek aan jodium. Jodium is belangrijk voor het hele organisme en heeft een centrale taak bij stofwisselingen. Jodid-ratiopharm 100 μg tabletten Werkzame stof: Kaliumjodide Toepassingsgebieden: Preventie van jodiumgebrek. Behandeling van een krop bij pasgeborenen, kinderen, jongeren en jongere...
Sanias Miconazolnitraat 20mg/g Creme - 3 x 30 gr

Sanias Miconazolnitraat 20mg/g Creme - 3 x 30 gr

24,99
Sanias Miconazolnitraat 20mg/g Sanias Miconazolnitraat 20mg/g behandelt effectief voetschimmel, ook wel zwemmerseczeem genoemd en kalknagels.Miconazol bij schimmelinfecties van de huid is ook geschikt bij (jonge) kinderen met schimmelinfecties van de huid, zoals luieruitslag, eikelontsteking, voetschimmel, en schimmelnagels. Geschikt voor...
Daktarin Strooipoeder Miconazolnitraat 20mg/g - 2 x 20 gram

Daktarin Strooipoeder Miconazolnitraat 20mg/g - 2 x 20 gram

24,99
Daktarin Strooipoeder Daktarin-strooipoeder wordt gebruikt bij een schimmelinfectie van de huid. Dactarin Strooipoeder is bedoeld om te gebruiken naast Daktarin Crème, Daktarin Nagellak of een andere vorm van behandeling. Daktarin-strooipoeder wordt enerzijds gebruikt als nabehandeling van bijvoorbeeld kloven en anderzijds om sokken, kousen en...
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

3,025,49
-45%
Healthypharm Valeriaan is een natuurlijk en plantaardig middel en bevat als werkstof het extract uit de valeriaanswortel. Valeriaanwortelextract heeft een ontspannende en rustgevende invloed op lichaam en geest en draagt bij aan een goede gezonde nachtrust. Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding. Voor het behoud van...
Vergelijk 6 prijzen
A.Vogel Cinuforce Neusspray Droog Slijmvlies 15ml

A.Vogel Cinuforce Neusspray Droog Slijmvlies 15ml

8,669,59
-10%
A.Vogel Cinuforce neusspray bij droog neusslijmvlies en korstjes bevat bevochtigende en verzachtende ingrediënten die het neusslijmvlies verzorgen en de genezing ervan ondersteunen. Het legt een beschermend laagje over het neusslijmvlies dat vocht langdurig aan zich bindt en zo helpt uitdroging te voorkomen. De spray kan, indien nodig, veilig en...
Healthypharm Zwangerschapstest Mini

Healthypharm Zwangerschapstest Mini

4,897,95
-38%
Healthy Zwangerschapstest Zwangerschapstest Ingredinten Gebruik
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,32
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp

Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp

3,49
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach

Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach

4,99
Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Bisacodyl 5mg laxeertabletten 30 tabletten

Healthypharm Bisacodyl 5mg laxeertabletten 30 tabletten

2,09
Healthypharm Bisacodyl 5mg laxeertabletten 30 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

1,99
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

4,69
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

1,29
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Diarreeremmer 2mg Capsules 20st

Healthypharm Diarreeremmer 2mg Capsules 20st

4,29
Healthypharm Diarreeremmer 2mg helpt bij acute of chronische diarree. DoseringVolwassenen met acute (plotselinge) diarreeBegin met 2 capsules (4 mg) ineens. Neem daarna na elke daaropvolgende losse ontlasting 1 capsule (2 mg), zolang de diarree duurt. Neem nooit meer dan 8 capsules (16 mg) op één dag. Volwassenen met chronische (langdurige)...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Anti-schimmelcreme Miconazol 20mg/g - 1 x 30 gr

Leidapharm Anti-schimmelcreme Miconazol 20mg/g - 1 x 30 gr

11,99
Miconazol bij schimmelinfecties van de huid Leidapharm Antischimmelcrème Miconazolnitraat behandelt effectief voetschimmel, ook wel zwemmerseczeem genoemd en kalknagels.Miconazol bij schimmelinfecties van de huid is ook geschikt bij (jonge) kinderen met schimmelinfecties van de huid, zoals luieruitslag, eikelontsteking, voetschimmel, en...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Anti-schimmelcreme Miconazol 20mg/g - 3 x 30 gr

Leidapharm Anti-schimmelcreme Miconazol 20mg/g - 3 x 30 gr

24,99
Miconazol bij schimmelinfecties van de huid Leidapharm Antischimmelcrème Miconazolnitraat behandelt effectief voetschimmel, ook wel zwemmerseczeem genoemd en kalknagels.Miconazol bij schimmelinfecties van de huid is ook geschikt bij (jonge) kinderen met schimmelinfecties van de huid, zoals luieruitslag, eikelontsteking, voetschimmel, en...
Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

17,05
Healthypharm Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie is een morning-afterpil. Healthypharm Noodanticonceptie is bedoeld om zwangerschap na onbeschermde geslachtsgemeenschap te voorkomen. De anticonceptie is geschikt om te gebruiken wanneer de genomen anticonceptie maatregelen gefaald hebben of als je...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,825,99
-20%
Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter.Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid caps 20 Capsules

Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid caps 20 Capsules

4,99
Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid caps 20 Capsules op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

2,29
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab

Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab

1,69
Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Diarreeremmer HTP Loperamide HCI 2mg - 1 x 10 capsules

Healthypharm Diarreeremmer HTP Loperamide HCI 2mg - 1 x 10 capsules

2,99
Healthypharm Diarreeremmer Loperamide HCI 2mg - 3x10 capsules Loperamide 2mg wordt gebruikt bij acute diarree. Loperamide remt de darmbewegingen (peristaltiek) af en zorgt tevens voor samentrekking van de anus. De darminhoud blijft daardoor langer in de darmen en wordt compacter. Overmatig verlies van vocht en zouten wordt tegengegaan. Binnen...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,29
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

5,025,99
-16%
Healthypharm Valeriaan dragees 125 mg extra sterk 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Suikervrij - Thijmsiroop - 150 ml

Healthypharm Suikervrij - Thijmsiroop - 150 ml

4,25
Healthypharm Thijmsiroop Suikervrij bevat een extract van de thijmplant. Suikervrije Thijmsiroop is weldadig voor uw keel en heeft een verzachtende invloed op uw luchtwegen.Wijze van gebruik:- Kinderen 3-6 jaar: 2-3 keer per dag 5ml- Kinderen 7-12 jaar: 2-5 keer per dag 5ml- Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 3-5 keer per dag 10mlLet op! Dit is...
Prevalin Direct Plus Neusspray - Bij hooikoorts - Hooikoorts neusspray - 20ml

Prevalin Direct Plus Neusspray - Bij hooikoorts - Hooikoorts neusspray - 20ml

19,49
Last van niesbuien of jeukende ogen door hooikoorts? Prevalin Direct* Plus biedt snelle allergie verlichting en vermindert de gevoeligheid voor allergenen. Prevalin Direct Plus werkt snel en effectief bij hooikoorts en werkt volledig na 3 minuten, dat is 5x sneller dan tabletten!De voordelen van Prevalin Direct Plus:· Biedt snelle allergie...
Vergelijk 5 prijzen
A-Derma Balsem Exomega Allergo Baume Émollient 40 ml

A-Derma Balsem Exomega Allergo Baume Émollient 40 ml

12,-15,-
-20%
Steriele cosmetische verzachtende balsem helpt - met slechts één toepassing per dag - de jeuk te verzachtem en de frequentie van irritatie te verminderen, en vermindert gelijktijdig de roodheid van de droge huid die vatbaar is voor atopisch eczeem. Getest op de allergische huid en op de droge tot atopische eczeemgevoelige oogleden.De all-round...
Vergelijk 6 prijzen
3x Allergo COMOD Oogdruppels 10 ml

3x Allergo COMOD Oogdruppels 10 ml

35,99
Allergo COMOD OogdruppelsAllergo COMOD is te gebruiken bij oogbindvliesontsteking ten gevolge van bepaalde stoffen. Wanneer de allergenen zich verspreiden in de lucht, gaat dit meestal gepaard met niesbuien, een lopende neus en tranende ogen. Te gebruiken bij hooikoorts Bij tranende, jeukende, gerriteerde ogen en een lopende neus Zonder...
Pollispray Neusspray 1mg/ml 15 ml

Pollispray Neusspray 1mg/ml 15 ml

10,69
Pollispray Neusspray 1mg/ml Pollispray neusspray is bestemd voor gebruik door volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder voor de symptomatische behandeling van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rinitis). De werkzame stof in Pollispray is Azelastine. Azelastine behoort tot de groep geneesmiddelen genaamd antihistaminen. Antihistaminen werken...
Vergelijk 3 prijzen
A.Vogel Pollinosan Hooikoorts neusspray - Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties - 20 ml

A.Vogel Pollinosan Hooikoorts neusspray - Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties - 20 ml

11,8913,99
-15%
Pollinosan Hooikoorts neusspray - Medisch hulpmiddel De neusspray behandelt en beschermt bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties. Het verlicht effectief allergische symptomen, zoals een loopneus, jeukende neus, niezen en een verstopte neus. De door hooikoorts veroorzaakte ontsteking van het neusslijmvlies wordt verminderd. De spray...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

10,15
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 4 mg/5ml 150ml

Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 4 mg/5ml 150ml

5,69
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 4 mg/5ml 150ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml 150ml

Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml 150ml

6,69
Healthypharm Hoestdrank broomhexine hci 8mg/5ml 150ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Allegra Neusspray duo (15ml)

Allegra Neusspray duo (15ml)

14,02
GENIET VAN HET LEVEN, ZONDER HOOIKOORTSKLACHTEN Allegra fexotabs® Verlicht symptomen van hooikoorts. Allegra fexotabs de snelle hooikoorts oplossing die niet slaperig maakt. Werkt binnen 1 uur 24 uur effectief 1 tablet per dag Maakt niet slaperig Vanaf 12 jaar Allegra fexotabs® is een geneesmiddel en bevat fexofenadine. Lees voor...
Vergelijk 2 prijzen
Carelastin Neusspray bij Hooikoorts 10 ml

Carelastin Neusspray bij Hooikoorts 10 ml

17,20
Carelastin Neusspray bij Allergie Carelastin neusspray is een geneesmiddel dat snel de symptomen van hooikoorts, huisstofmijtallergie of huisdierenallergie, zoals niezen, een loopneus, verstopte neus en jeuk verlicht. Carelastin neusspray werkt snel en langdurig: binnen 15 minuten en tot 12 uur lang.De werkzame stof in dit geneesmiddel is...
Vergelijk 5 prijzen
Vogel Pollinosan Hooikoorts Neusspray 20 ml  -  A.Vogel

Vogel Pollinosan Hooikoorts Neusspray 20 ml - A.Vogel

10,52
A.Vogel Pollinosan is een medisch hulpmiddel dat gebruikt wordt bij hooikoorts, allergie voor huisstof, huidschilfers of haren.
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Zwangerschapstest - 1 stuk

Healthypharm Zwangerschapstest - 1 stuk

11,-
Deze zwangerschapstest is gemakkelijk en eenvoudig te gebruiken. De teststaaf 3 seconden in de urinestraal houden of gedurende 5 seconden onderdompelen in een beker urine.
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,696,25
-25%
Healthypharm Ibuprofen gel bij stramme of stijve spieren Healthypharm Ibuprofen gel houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport of inspanning van de spieren en gewrichten. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ibuprofen gel is geschikt voor volwassenen...
Vergelijk 3 prijzen
Heel Euphorbium Neusspray

Heel Euphorbium Neusspray

13,79
Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Door een wetswijziging mag er sinds juli 2012 op de verpakking of in de bijsluiter van Homeopathische geneesmiddelen niet meer vermeld worden waar het middel voor bedoeld is. Heeft u vragen over dit product of...
Vergelijk 4 prijzen
2x Healthypharm Valeriaan X Sterk 125mg 50 stuks

2x Healthypharm Valeriaan X Sterk 125mg 50 stuks

15,-
Healthypharm Valeriaan X Sterk
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

7,99
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 5 prijzen
Kinderparacetamol 120 mg Zetpil 10 ST

Kinderparacetamol 120 mg Zetpil 10 ST

2,11
Waarom kinderparacetamol gebruiken? Veilige en effectieve pijnverlichting voor kinderen Kinderen kunnen soms te maken krijgen met pijnlijke symptomen, zoals hoofdpijn, keelpijn, oorpijn of spierpijn. In dergelijke situaties kan kinderparacetamol een betrouwbare en effectieve pijnverlichting bieden. Het is speciaal ontwikkeld voor kinderen en is...
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

2,29
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 zetpillen
Vergelijk 2 prijzen
Heel Luffeel H Neusspray

Heel Luffeel H Neusspray

14,49
Luffeel H neusspray is een homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Door een wetswijziging mag er sinds juli 2012 op de verpakking of in de bijsluiter van Homeopathische geneesmiddelen niet meer vermeld worden waar het middel voor bedoeld is. Heeft u...
Carelastin Extra Sterk Azelastine Neusspray bij Hooikoorts 10 ml

Carelastin Extra Sterk Azelastine Neusspray bij Hooikoorts 10 ml

19,60
Carelastin Neusspray Extra Sterk bij Allergie Carelastin Extra Sterk 1.5 mg/ml azelastine neusspray werkt snel en langdurig bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties. Last van niesbuien of een verstopte neus? Carelastin Extra Sterk neusspray verlicht effectief de symptomen van hooikoorts, huisstofmijtallergie of huisdierenallergie,...
Vergelijk 5 prijzen
A.Vogel Pollinosan Hooikoorts neusspray - Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties - 20 ml

A.Vogel Pollinosan Hooikoorts neusspray - Bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties - 20 ml

13,99
Deze spray bevat een klinisch bewezen effectieve combinatie van Ectoin en zeezout. Ectoin is een 100% natuurlijk ingrediënt met celbeschermende en ontstekingsremmende eigenschappen. Dit product is een medisch hulpmiddel. Land van oorsprong ...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 1 x 250 ml

Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 1 x 250 ml

7,99
Healthy Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml Ingredinten Gebruik
Vergelijk 3 prijzen
Zwangerschapstest mini

Zwangerschapstest mini

8,75
Healthypharm Zwangerschapstest ministick Medisch hulpmiddel - HcG urinetest in één stap - Gevoeligheid: 20 mlE/ml - Nauwkeurigheid: >99% Waarvoor wordt dit middel gebruikt Zelftest voor vroege detectie van een zwangerschap door immunochromatografische bepaling van de hCG-waarde in...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

9,10
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

15,50
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3 mg Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3 mg is een crème met mucopolysaccharidepolysulfaat. Dit middel gaat de bloedstolling tegen en wordt als hulpmiddel gebruikt bij de behandeling van tromboflebitis. Dit is een ontsteking aan een oppervlakkige ader en komt meestal voor in het been.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3mg

Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3mg

8,99
Hirudoid Hydrofiele Crème 40g Hirudoid Hydrofiele Crème wordt gebruikt als hulpmiddel bij de behandeling van tromboflebitis (ontsteking in een oppervlakkige ader waarbij een bloedklonter ontstaat, meestal in het been). Mucopolysaccharidepolysulfaat, de actieve stof in Hirudoid, is een middel dat de bloedstolling tegengaat en hoort tot de...
Vergelijk 3 prijzen
Quies Tegen Snurken Den-eucalyptus Neusspray 15ml

Quies Tegen Snurken Den-eucalyptus Neusspray 15ml

19,99
Anti-snurk neusspray van Quies Heb je de neiging om 's nachts een beetje te luid te ademen? Tot groot ongenoegen van je partner? Maak je geen zorgen er is een effectieve oplossing om snurken aanzienlijk te verminderen! Waarom een anti-snurk spray gebruiken? De neusspray is samengesteld met speciaal geselecteerde ingrediënten om de neusholten te...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Vergelijk 4 prijzen
Heel Luffeel H Neusspray - 1 x 20 ml

Heel Luffeel H Neusspray - 1 x 20 ml

17,80
Luffeel H Neusspray Heel Luffeel H Neusspray is een homeopathisch geneesmiddel. Het is door de wet verboden om op de verpakking van dit homeopathisch geneesmiddel gezondheidsclaims te gebruiken omdat deze niet wetenschappelijk zijn onderbouwd of bewezen. Plein.nl mag deze informatie ook niet op de site zetten. Mocht je algemene informatie willen...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Noscapine Hoestdrank 150 ml

Healthypharm Noscapine Hoestdrank 150 ml

6,79
Healthypharm Hoestdrank Noscapine hoestdrank van Healtypharm werkt hoestprikkeldempend. De hoestdrank wordt gebruikt bij een droge of kriebelhoest.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Loratadine Hooikoorts 30 tabletten

Healthypharm Loratadine Hooikoorts 30 tabletten

7,29
Healthypharm anti-allergie De werkzame stof in Loratadine is loratadine.Loratadine is eenanti-allergiemedicijn.
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

15,99
Mobilat Hydrofiele Crème 100 gr Mobilat wordt gebruikt als hulpmiddel bij de behandeling van (sport)blessures en letsels door ongevallen, zoals kneuzingen en verstuikingen.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Laxeerdrank Lactulose 667mg/ml 300 ml

Healthypharm Laxeerdrank Lactulose 667mg/ml 300 ml

6,59
Healthypharm Laxeerdrank Soms is verstopping een probleem. Laxeerdrank lactulose 500 mg/g kan gebruikt worden als verstopping ontstaan is door te harde of te weinig ontlasting, wanneer je aambeien hebt of wanneer je een operatie hebt gehad aan je anus of dikke darm. Laxeerdrank trekt water aan in de darmen waardoor een zachtere en beter uit te...
Vergelijk 3 prijzen
Ronchostim anti snurk Neusspray 30 Dagen

Ronchostim anti snurk Neusspray 30 Dagen

26,49
Met wetenschappelijk bewezen effectiviteit, werkt Ronchostim® tegen snurken met de aanwezigheid van glycerol dat de slijmvliezen smeert en verzacht, terwijl het de spieren van de keel aanspant. Polysorbaat 80 zal de weerstand van de bovenste luchtwegen verminderen en de luchtstroom vergroten, dit op de lange termijn van een goede nachtrust voor de...
Vergelijk 3 prijzen
Hooikoortstabletten Loratadine HTP 10mg Tabletten 30 stuks

Hooikoortstabletten Loratadine HTP 10mg Tabletten 30 stuks

5,357,99
-33%
Welke producten bevatten loratadine?Loratadine is de werkzame stof in Loratadine EG, Loratadine Sandoz en Loratadine Teva.Wat doet dit geneesmiddel?Loratadine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Loratadine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk en netelroos. Hoe kan je een...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 2 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 2 x 60 gr

14,99
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Healthypharm Diareeremmer 2 mg HTP Loperamide HCl 2 mg 20 capsules

Healthypharm Diareeremmer 2 mg HTP Loperamide HCl 2 mg 20 capsules

4,19
Healthypharm Diarreeremmer Loperamide 2 mg Je gebruikt Healthypharm Diarreeremmer Loperamide 2 mg bij diarree. Loperamide remt de beweging van de darmen en zorgt dat de anus beter sluit. Hierdoor neemt diarree af en voel je minder aandrang. Acute diarree stopt meestal binnen een paar uur nadat je loperamide heeft ingenomen. * Werkt alleen daar waar...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst