Daro paracetamol vloeibaar 100 - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Merk
Winkel
DARO Paracetamol vloeibaar 100ml

DARO Paracetamol vloeibaar 100ml

7,56
Daro Vloeibare Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een effectieve en gebruiksvriendelijke pijnstiller voor je kind? Overweeg dan Daro Vloeibare Paracetamol. Deze vloeibare pijnstiller is speciaal ontwikkeld voor kinderen en biedt verlichting bij verschillende soorten pijn en koorts. In deze productpagina zullen we dieper ingaan op waarom Daro...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

9,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Baby’s jonger dan 3 maanden, na doktersadvies3 maanden - 1 jaar: dosis 2,5 ml, max aantal doses per dag: 4-6...
Vergelijk 5 prijzen
Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

7,49
Daro Paracetamol Vloeibaar Daro vloeibare paracetamol is een pijnstiller speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden. Je gebruikt de vloeibare paracetamol bij pijn, koorts, na inentingen, griep, of verkoudheid. De Vloeibare Paracetamol is gezoet met maltitol, bevat geen suiker en heeft een aangename frambozensmaak. Vloeibare Paracetamol is ideaal voor...
Vergelijk 5 prijzen
Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml

Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml

7,49
Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Daro Zinkzalf UAD - 28 gram

Daro Zinkzalf UAD - 28 gram

7,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij diverse huidaandoeningen, zoals bijvoorbeeld irritaties van de huid waarbij een indrogend bedekkend of beschermend effect gewenst is (bijvoorbeeld bij huiduitslag en luieruitslag). NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Bij brandwonden. DOSERING 2...
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Paracetamol 120mg vloeibaar 100ml op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Voltaren Emulgel UAD - 100g

Voltaren Emulgel UAD - 100g

15,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voltaren Emulgel 1.16% Gel Diclofenac 100g Doseer- en Smeerdop wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Niet gebruiken bij allergie of overgevoeligheid voor diclofenac of andere medicijnen om pijn, koorts...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

6,29
Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar:Gemakkelijk toe te dienen stroop met een lekkere bananensmaakSnel en effectief bij pijn en koortsGoed alternatief voor zetpilletjesAltijd de juiste dosering met...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Paracetamol vloeibaar

Paracetamol vloeibaar

5,105,79
-12%
Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering
Vergelijk 5 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

18,69
Nexium Control bij zure oprispingen Nexium Control is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en bij mensen wie de pijnklachten als gevolg van...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,75
Sinaspril Vloeibaar 120 mg Sinaspril Vloeibaar is een kinderpijnstiller met 120 mg paracetamol. Sinaspril kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen vanaf 3 maand. De stroop is makkelijk toe te dienen door het meegeleverde maatlepeltje en...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

2,99
Healthypharm Paracetamol Zetpillen voor Kinderen Healthypharm 120 mg Paracetamol Zetpillen is speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden tot een jaar ((3,0 – 10 kg). Paracetamol is een koortsverlagende pijnstiller die kan worden gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

29,95
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

11,11
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

16,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 110mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 1 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Sperti UAD 12 zetpillen

Sperti UAD 12 zetpillen

13,69
TE GEBRUIKEN BIJTe gebruiken bij behandeling van klachten ten gevolge van aambeien, zoals jeuk, vochtafscheiding, bloedinkjes, pijn, of een combinatie van deze verschijnselen.NIET TE GEBRUIKEN BIJ als u allergisch (overgevoelig) bent voor de werkzame bestanddelen of voor één van de anderebestanddelen van Sperti Preparation H, aambeienzetpillen. ...
Solgar Magnesium Citraat (120 tabletten)

Solgar Magnesium Citraat (120 tabletten)

23,8926,55
-10%
Solgar Magnesium Citraat Elke tablet bevat een hoog gehalte magnesium (200 mg). Bij verminderde spijsvertering, bijvoorbeeld door ouderdom of stress, is magnesium in citraatvorm het best opneembaar. De donkere glazen verpakking zorgt voor optimale bescherming tegen invloeden van zuurstof, vocht en licht. Vrij...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Formule W Wrattentinctuur - 1 x 6 ml

Formule W Wrattentinctuur - 1 x 6 ml

13,39
Let op! Dit is een geneesmiddel. Volgens de richtlijnen van de gezondheidsinspectie mogen geneesmiddelen niet teruggenomen worden nadat ze verzonden zijn. Formule W Wrattentinctuur Formule W is een aanstipvloeistof voor de behandeling van wratten en likdoorns. Formule W Wrattentinctuur bevat salicyzuur, een stof die een afbrekende werking heeft op...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Broncho 2 in 1 Hoestsiroop- vanaf 1 jaar- Honing- Heemstwortelextract- Aardbeismaak- 120ml

Broncho 2 in 1 Hoestsiroop- vanaf 1 jaar- Honing- Heemstwortelextract- Aardbeismaak- 120ml

9,5412,99
-27%
Omschrijving Broncho 2 in 1 Kids Hoestsiroop is geschikt voor de behandeling van elke hoest die gepaard gaat met een verkoudheid, zowel een droge als slijmhoest. Met zijn dubbele werking wordt de droge hoest direct verlicht dankzij het heemstwortelextract en zorgt de honing in de siroop tegelijk voor het makkelijk ophoesten van slijm. Broncho 2 in...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Metagenics Bactiol Plus - 120 Capsules - Vitamine D

Metagenics Bactiol Plus - 120 Capsules - Vitamine D

43,9880,60
-45%
Metagenics Bactiol Plus is een voedingssupplement met micro-organismen en vitamine D. Het ondersteunt de natuurlijke weerstand en draagt bij aan de instandhouding van normale slijmvliezen. Elke capsule bevat 25 miljard levende bacteriën en een combinatie van Lactobacillus acidophilus en Bifidobacterium lactis. Dit product is eenvoudig in gebruik:...
Vergelijk 9 prijzen
Orlistat Teva 60mg Capsules 120 stuks

Orlistat Teva 60mg Capsules 120 stuks

49,90
Dit geneesmiddel helpt bij het afslanken door de vetopname uit het voedsel te verminderen waardoor je tot 50% meer gewicht gaat verliezen ten opzichte met een dieet alleen. Geschikt voor mensen met een BMI van 28 of hoger.
Vitals - Magnesiumbisglycinaat met Taurine - 100 mg - 120 tabletten

Vitals - Magnesiumbisglycinaat met Taurine - 100 mg - 120 tabletten

22,4629,95
-25%
Dit product bevat magnesium in de vorm van magnesiumbisglycinaat. Hierbij is ieder magnesiumdeeltje krachtig gebonden (gecheleerd) aan twee (bis) moleculen van het aminozuur glycine. De algemene term voor een dergelijke verbinding is aminozuurchelaat of aminozuurgecheleerd mineraal. Het woord ‘chelaat’ komt uit het Grieks en betekent...
Vergelijk 7 prijzen
Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr

Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr

9,29
Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Salus Floradix Elixir Vloeibaar 500ml

Salus Floradix Elixir Vloeibaar 500ml

20,2528,99
-30%
Geconcentreerd tonicum met ijzer. Geeft nieuwe kracht, levenslust en uithoudingsvermogen. Aanbevolen voor vrouwen, jonge moeders, kinderen in de groeiperiode, volwassenen verzwakt door het zenuwslopend moderne leven, herstellenden en senioren. Het verhoogt het prestatievermogen bij sport, geestelijke en lichamelijke inspanningen omwille van de...
Vergelijk 3 prijzen
VitOrtho Meer in 1 kind 120 kauwtabletten

VitOrtho Meer in 1 kind 120 kauwtabletten

32,3041,95
-23%
Vitortho Meer in 1 kind 120 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

6,79
TE GEBRUIKEN BIJBij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderenleeftijd / gewicht /  dosis (zetpil) / maximaal aantal zetpillen per dagvanaf 3 maanden  / 3,0 - 5,5 kg  / 60 mg  /  2 - 33 maanden - 1 jaar  / 5,5 - 10 kg /...
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

4,99
Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten 120mg paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar.Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaarBij koorts en bij pijnActief bestanddeel is...
Vergelijk 4 prijzen
Nestosyl Creme - 1 x 30 gr

Nestosyl Creme - 1 x 30 gr

14,59
Nestosyl Classic crème Nestosyl crème is een multifunctionele crème voor de beschadigde huid. De Nestosyl crème is een geneesmiddel dat zonder recept verkrijgbaar is en is geschikt voor o.a.: oppervlakkige snij- en schaafwondjes, insectenbeten, en kortdurende jeuk. Nestosyl crème is ook geschikt bij irritatie door de eikenprocessierups want het...
Vergelijk 5 prijzen
Daro Trekzalf 100mg

Daro Trekzalf 100mg

7,29
Daro Trekzalf 100mg (28gr) is een effectief middel voor de behandeling van puisten. Het bevat de actieve stof sulfobituminose-ammonium, die ervoor zorgt dat de puisten sneller en beter genezen. De zalf heeft een ontstekingsremmende werking en helpt bij het verminderen van roodheid en pijn. Daro Trekzalf 100mg:Bevat de actieve stof...
Vergelijk 4 prijzen
Daro Vaseline Av

Daro Vaseline Av

3,093,20
Merk: Daro Type: Vaseline Omschrijving: Daro Vaseline ongeparfumeerd 28g Art: 8714319030420 Samenstelling: Petrolatum (witte 100% zuur- en watervrije vaseline) ongeparfumeerd
Vergelijk 5 prijzen
Zell H3 - 120 Capsules - Voedingssupplement

Zell H3 - 120 Capsules - Voedingssupplement

24,9837,99
-34%
Zell H3 is een compleet en veelzijdig combinatiepreparaat van vitamines, mineralen, kruiden en enzymen. - Vitamine B12 draagt bij aan extra energie bij vermoeidheid - Zink en Vitamine D hebben een gunstige invloed op het celdelingsproces - Zink is goed voor het geheugen- Vitamine C en Vitamine D voor het behoud van sterke botten- Zink voor het...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen Heb je milde tot matige pijn of koorts en zoek je een effectieve oplossing? Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bieden verlichting. Dit geneesmiddel behoort tot de groep van pijnstillers en koortsverlagers en is speciaal ontworpen voor symptomatische behandeling. Sinaspril...
Vergelijk 4 prijzen
VitOrtho Meer in 1 kind 120 kauwtabletten

VitOrtho Meer in 1 kind 120 kauwtabletten

33,1441,95
-21%
VitOrtho Meer In 1 Kind is een multivitamine/mineralenpreparaat met lekkere citrus/bosvruchtensmaak, voor kinderen vanaf 3 jaar met de beste vitamine- en mineraalverbindingen.Samenstelling Vitortho Meer in 1 kind 120 kauwtablettenBevat per dagdosering (1 kauwtablet); %RI* Bèta-caroteen (Dunaliella salina) 1 mg Vitamine B1 (thiamine HCl) 0,8 mg 73...
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

2,09
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Synofit Groenlipmossel Plus 2x60 softgels

Synofit Groenlipmossel Plus 2x60 softgels

109,95
De beste keus voor de gewrichten in capsulevorm.Per 3 capsules:✓ 390 mg GLMax® Groenlipmossel✓ 150 mg Full Spectrum Curcumine (Bio-CM100® Bio-Curcumine en Turmerosachariden)✓ 165 mg Zwarte bes-blad✓ Nieuwe gebruiker? Advies: 80 dagen 3 capsules per dag✓ Vandaag besteld, maandag verzonden Ons beste advies in capsulevorm (gewrichten) Synofit...
Vergelijk 5 prijzen
Elleboogkrukken kind 2 stuks

Elleboogkrukken kind 2 stuks

35,0638,96
-10%
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Daro Alle Hoest Siroop Extra Sterk Met Vitamine C

Daro Alle Hoest Siroop Extra Sterk Met Vitamine C

11,0214,49
-24%
Wat is Daro Alle Hoest Extra Sterk Met Vitamine C? Daro Alle Hoest Extra Sterk met vitamine C is een zelfzorgend medisch hulpmiddel op basis van Polysac-Active voor de behandeling van ieder type hoest en keelpijn. De siroop creëert een beschermend filmlaagje in de keel dat zorgt voor een snelle verlichting van droge- en kriebelhoest door de...
Vergelijk 5 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Salus Floradix IJzer-elixir - Mineralen - Bij vermoeidheid - Met ijzer en vitamine B12 - 250 ml

Salus Floradix IJzer-elixir - Mineralen - Bij vermoeidheid - Met ijzer en vitamine B12 - 250 ml

14,2418,99
-25%
Salus Floradix IJzer-elixir - Mineralen - Bij vermoeidheid - Met ijzer en vitamine B12 - 250 mlLast van vermoeidheid? Het Floradix IJzer-elixir bevat een goed opneembare en goed verteerbare vorm van ijzer dat bijdraagt aan de vermindering van vermoeidheid. Het biedt belangrijke voedingsstoffen, zoals B-vitaminen (waaronder vitamine B12) en...
Vergelijk 8 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol tabletten 120 mg 10 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

5,19
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

1,79
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

5,99
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Daro Zinkzalf

Daro Zinkzalf

6,29
Daro Zinkzalf is een effectief middel voor diverse huidaandoeningen. Het heeft een verkoelende en mild-samentrekkende werking en is daarom ideaal voor irritaties van de huid waarbij een indrogend bedekkend of beschermend effect gewenst is. Denk hierbij aan huiduitslag en luieruitslag. De zalf is gemakkelijk aan te brengen en geschikt voor dagelijks...
Vergelijk 4 prijzen
NOW Plant Enzym Capsules 120st

NOW Plant Enzym Capsules 120st

24,1134,44
-30%
NOW Plant Enzym Capsules ondersteunen de vertering van vetten, eiwitten, zetmeel en vezels. Ze hebben een groot werkzaam gebied doordat er meerdere enzymen samen zijn gevoegd. Het is geschikt voor vegetariërs en veganisten. Dosering1 vegicap tijdens of vlak na iedere maaltijd innemen. Houd u aan de aanbevolen dosering.
Vergelijk 5 prijzen
Anti teer filters (vanaf 120 stuks)

Anti teer filters (vanaf 120 stuks)

10,80
Dat roken schadelijk is, is algemeen bekend. Met de anti teer filters filtert u een deel van de schadelijke teer en nicotine uit de rook, zonder de smaak te beïnvloeden. De anti teer filters kunt u eenvoudig en makkelijk op de sigaret plaatsen als extra filter waardoor de teerstoffen met 40 tot 60% verminderen. De filters passen op iedere...
Olaplex Hair Perfector No.3 Haarmasker - 100 ml

Olaplex Hair Perfector No.3 Haarmasker - 100 ml

14,9535,-
-57%
De distribiteurs van Olaplex zijn zorgvuldig samengesteld en onderworpen aan grondige inspectie om te voldoen aan onze hoogste kwaliteitsnormen. Enkel geselecteerde distribiteurs die hieraan voldoen zijn gemachtigd om Olaplex bij bol.com te verkopen. OLAPLEX NO.3 HAIR PERFECTOR A treatment, not a conditioner, that reduces breakage and visibly...
Google best seller top 100.Vergelijk 7 prijzen
Metagenics Bactiol Plus - 120 Capsules - Vitamine D

Metagenics Bactiol Plus - 120 Capsules - Vitamine D

43,5280,60
-46%
Metagenics Bactiol plus 120 capsules Waarom Bactiol® Plus? 1 capsule Bactiol® Plus bevat 25 miljard levende bacteriën (12,5 miljard Lactobacillus acidophilus NCFM® en 12,5 miljard Bifidobacterium lactis Bi-07®),  en vitamine D*. Lactobacillus acidophilus NCFM® behoort tot de Lactobacillus acidophilus-soort. Deze stam is natuurlijk aanwezig in ons...
Vergelijk 9 prijzen
Emla Pleister 2 stuks

Emla Pleister 2 stuks

12,95
Emla Pleister Emla pleister verdooft de huid en verzacht de pijn. Zie je op tegen pijn bij prikken, injecties of kleine huidoperaties? Dat hoeft niet. Emla pleister is een geneesmiddel zonder recept voor het plaatselijk verdoven van de huid en bevat twee werkzame stoffen genaamd lidocaïne en prilocaïne. Plak de pleister minimaal één uur van te...
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 180 gr

Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 180 gr

33,89
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel 1,16% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door verergering van artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel bevat 1,16% diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer (NSAID). Diclofenac werkt pijnstillend en...
Vergelijk 6 prijzen
Care Plus ORS zakjes (Oral Rehydration Salt) voor kinderen - Framboos

Care Plus ORS zakjes (Oral Rehydration Salt) voor kinderen - Framboos

5,627,50
-25%
Uitdroging is allesbehalve onschuldig. Het leidt tot verminderde prestaties, een hogere lichaamstemperatuur en een verminderde doorbloeding van onder meer je spieren, nieren en maagdarmstelsel. Ook je hersenen kunnen slecht tegen uitdroging. Negeer je de symptomen, dan kan dit leiden tot shock, coma en zelfs tot overlijden. Uitdroging komt vaak...
Vergelijk 11 prijzen
Daro trekzalf 28gr

Daro trekzalf 28gr

6,95
Daro Trekzalf kopen? Effectieve behandeling van huidontstekingen met Daro Op zoek naar een effectieve oplossing voor huidontstekingen? Daro Trekzalf is de perfecte keuze. Met deze speciale zalf kunt u snel en doeltreffend huidontstekingen behandelen. Bij Daro begrijpen we hoe vervelend en pijnlijk huidontstekingen kunnen zijn, en daarom hebben we...
Vergelijk 2 prijzen
Lucovitaal Multi+ compleet Man

Lucovitaal Multi+ compleet Man

11,9929,99
-60%
Lucovitaal Multi + Compleet voor de man Lucovitaal Compleet man is een multivatamine die speciaal is samengesteld voor de man. Mannen hebben nu eenmaal een andere vitamine behoefte dan vrouwen. Lucovitaal Multi Compleet Man heeft een gunstige invloed op de algehele gezondheid en vitaliteit. Hooggedoseerde multivitamine speciaal voor de man Met...
Vergelijk 6 prijzen
VitOrtho Meer in 1 kind 120 kauwtabletten

VitOrtho Meer in 1 kind 120 kauwtabletten

33,5641,95
-20%
Vitortho Meer in 1 kind Multipreparaat voor kinderen vanaf 2 jaar. Kinderen bewegen, groeien en ontdekken. Vitaminen en mineralen zijn ontzettend belangrijk voor de ontwikkeling van het kind. - Kauwtabletten met een lekkere citrus/bosvruchten smaak en gezoet met o.a. stevia. - Bevat de geadviseerde dagelijkse hoeveelheid vitamine D3: 10 mcg (400...
Vergelijk 6 prijzen
Geavanceerde Acidophilus Plus Solgar Capsules

Geavanceerde Acidophilus Plus Solgar Capsules

35,5539,50
-10%
Solgar kwaliteitsgarantie Bevat 0,5 miljard levensvatbare lichaamseigen micro-organismen per capsule Twee geïdentificeerde stammen Aangetoonde levensvatbaarheid Geregistreerde bacteriestammen van Chr. Hansen Uniek koolhydraat complex beschermt tegen maagzuur en gal Vrij van zuivel en lactose (melksuiker) Gepatenteerde, vochtabsorberende...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolnasal Neusspray Eucalyptus - 1 x 10 ml

Bisolnasal Neusspray Eucalyptus - 1 x 10 ml

6,39
Bisolnasal Neusspray Eucaplyptus De werkzame stof in Bisolnasal is tramazoline. De neusspray met eucalyptus van Bisonasal wordt toegepast bij de behandeling van een verstopte neus. Bisonasal met eucalyptus maakt de neus vrij door de zwelling van het neusslijmvlies te verminderen. Dit geeft een direct opgelucht gevoel en heeft een langdurige...
Vergelijk 5 prijzen
Mannavital Cartilaton V-caps 120 - Gewrichtssupplement voor Soepele Gewrichten en Gezond Kraakbeen

Mannavital Cartilaton V-caps 120 - Gewrichtssupplement voor Soepele Gewrichten en Gezond Kraakbeen

30,3939,65
-23%
Mannavital Cartilaton V-caps 120 Korte beschrijving: Mannavital Cartilaton V-caps 120 is een geavanceerd voedingssupplement dat bijdraagt aan soepele gewrichten en een normale kraakbeenfunctie. Deze formule combineert hoogwaardige, wetenschappelijk onderzochte ingrediënten voor optimale ondersteuning van het bewegingsapparaat. Eigenschappen: Bevat...
Vergelijk 6 prijzen
Eucerin UreaRepair PLUS Voetcreme 10% Urea Voetcrème - 100 ml

Eucerin UreaRepair PLUS Voetcreme 10% Urea Voetcrème - 100 ml

9,0914,89
-39%
Eucerin UreaRepair PLUS Voetencrème 10% Urea geeft droge tot extreem droge voeten, met of zonder gebarsten hielen, de intensieve verzorging die ze nodig hebben. Ook helpt het om verdikte huid en eelt te verminderen. De formule is verrijkt met ureum, ceramide en andere Natural Moisturising Factors (NMFs). Het biedt klinisch bewezen onmiddellijke...
Vergelijk 6 prijzen
Dampo Verkoudheidsbalsem 30 gram

Dampo Verkoudheidsbalsem 30 gram

8,59
Dampo Verkoudheidsbalsem is een balsem die wordt gebruikt bij verkoudheid en verstopte luchtwegen. Je kunt de balsem inwrijven op borst, rug of hals of in een kom heet water doen om te stomen. De voordelen van Dampo Verkoudheidsbalsem: Verzacht de verschijnselen van verkoudheid en verstopte luchtwegen Verlicht de ademhaling en verruimt de...
Vergelijk 6 prijzen
Primalair Kind 120ml

Primalair Kind 120ml

15,4919,43
-20%
Primalair Kids is een vloeibaar voedingssupplement met zoetstof op basis van kaneel, echte tijm, grote spar en mirte. Echte tijm en kaneel ondersteunen de luchtwegen.
Vergelijk 3 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst