Healthypharm paradon paracetamol - propyfenazon - coffeine 500mg - 150mg - 50mg 20 tabletten - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

5,09
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

2,29
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

2,89
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

2,49
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

1,79
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

0,59
Wereldwijd het meest gebruikte pijnstillende en koortsverlagende middel Paracetamol biedt uitkomst bij het verlichten van klachten als koorts, pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Gehalveerd te gebruiken bij kinderen. Lees voor gebruik de bijsluiter. Conform advies van de overheid geldt...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

3,09
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

2,89
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

1,79
Healtypharm Paracetamol Caplet Healtypharm Paracetamol Caplet bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller met een koortsverlagende werking bij milde tot matige pijn. Paracetamol 500 mg Caplet kun je gebruiken bij * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid * Koorts en pijn na vaccinatie * Hoofdpijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Spit * Spierpijn *...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,69
Healthypharm Paracetamol 500 mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol wordt gebruikt bij milde tot matige pijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

1,45
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

2,75
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

2,29
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 zetpillen
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 20 tabletten

1,55
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffene versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

4,69
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

1,29
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

1,49
Leidapharm Paracetamol + Coffeïne Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

5,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is een pijnstiller op basis van 500 mg Paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm 500 mg Paracetamol is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke zetpil bevat 500 mg paracetamol Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn...
Vergelijk 2 prijzen
Minoxidil Xiromed 50 mg/ml - 1 x 60 ml

Minoxidil Xiromed 50 mg/ml - 1 x 60 ml

20,98
Let op! dit is een geneesmiddel. Volgens de richtlijnen van de gezondheidsinspectie mogen geneesmiddelen niet teruggenomen worden nadat ze verzonden zijn. Minoxidil Xiromed ter bevordering haargroei en stabilisatie haaruitval Minoxidil Xiromed lotion 50 mg is een geneesmiddel dat wordt gebruikt bij de behandeling van haarverlies bij mannen volgens...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg 10 stuks

2,19
Healthypharm Paracetamol Zetpillen voor Kinderen Healthypharm 240 mg Paracetamol Zetpillen is speciaal voor kinderen vanaf 1 jaar tot 6 jaar (10 – 22 kg). Paracetamol is een koortsverlagende pijnstiller die kan worden gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

1,29
Healthypharm Paracetamol Caplet Healthypharm Paracetamol Caplet betekent dat de tabletvorm ovaal is. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm Paracetamol Caplet is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

1,95
Healthypharm Paracetamol Zetpillen voor Kinderen Healthypharm 120 mg Paracetamol Zetpillen is speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden tot een jaar ((3,0 – 10 kg). Paracetamol is een koortsverlagende pijnstiller die kan worden gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 1000mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol 1000mg 10 stuks

4,29
Healthypharm Paracetamol 1000mg Zetpillen Healthypharm Paracetamol 1000mg Zetpillen werkt pijnstillend en koortsverlagend. De zetpillen zijn geschikt voor milde tot matige pijn. Healthypharm Paracetamol HTP Zetpil 1000 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

3,49
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

8,-
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

5,49
Healthypharm Valeriaan is een natuurlijk en plantaardig middel en bevat als werkstof het extract uit de valeriaanswortel. Valeriaanwortelextract heeft een ontspannende en rustgevende invloed op lichaam en geest en draagt bij aan een goede gezonde nachtrust. Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding. Voor het behoud van...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

4,35
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Cetirizine 10mg

Healthypharm Cetirizine 10mg

4,49
Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg filmomhulde tabletten Geneesmiddel RVG 29225 Claims Cetirizine dihydrochloride is de werkzame stof van Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg. Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Bij volwassenen en...
Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,70
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 4 prijzen
Paradon HTP Tabletten 20 stuks

Paradon HTP Tabletten 20 stuks

3,335,12
-35%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, propyfenazon en coffeïne in de vorm van tabletten, heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking.
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 2 x 10 zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 2 x 10 zetpillen

11,99
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Paracetamol 500 mg

Paracetamol 500 mg

3,45
Paracetamol 500 mg van Healthypharm: Uw Betrouwbare Keuze voor Pijnverlichting Wanneer u op zoek bent naar effectieve pijnverlichting, is Paracetamol 500 mg van Healthypharm een vertrouwde keuze. Of u nu te maken heeft met hoofdpijn, kiespijn, spierpijn of koorts, deze paracetamol biedt snelle en betrouwbare verlichting zodat u door kunt gaan met...
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab

0,99
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

2,214,02
-45%
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml met menthol wordt gebruikt ter verlichting van klachten bij neusverkoudheid bij volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder. Je gebruikt de neusspray bij neusverkoudheid, verstopte neus en verstopte (bij)holtes. De neusspray zorgt voor een snelle...
Vergelijk 3 prijzen
Nicotinell Zuigtablet Mint 1mg - 1 x 204 zuigtabletten

Nicotinell Zuigtablet Mint 1mg - 1 x 204 zuigtabletten

49,99
Nicotinell Mint 1mg bij stoppen met roken Een Nicotinell zuigtablet lost op in je mond en geeft zo nicotine af die je helpt je behoefte om te roken weg te nemen. Zuigtabletten zijn handig en discreet, dus je kunt ze in bijna elke situatie gebruiken, waar je ook bent. Nicotinell zuigtabletten zijn verkrijgbaar in 2 sterktes met een frisse mint...
Vergelijk 5 prijzen
Niquitin Clear Nicotinepleisters 21 mg Stap 1 - Stoppen met roken - 14 stuks

Niquitin Clear Nicotinepleisters 21 mg Stap 1 - Stoppen met roken - 14 stuks

35,98
Wil je de hele dag controle over je stoppoging? NiQuitin Transparante Pleister 21 mg (stap 1) helpt je hierbij. De pleisters verlichten 24/7 de behoefte aan nicotine zodat stoppen met roken makkelijker wordt.Versla je sigaret met de Smart Control™ TechnologyAls je stopt met roken is het eerste wat je waarschijnlijk gaat merken een sterke behoefte...
Vergelijk 6 prijzen
Orlistat Teva 60mg Capsules 120 stuks

Orlistat Teva 60mg Capsules 120 stuks

49,90
Dit geneesmiddel helpt bij het afslanken door de vetopname uit het voedsel te verminderen waardoor je tot 50% meer gewicht gaat verliezen ten opzichte met een dieet alleen. Geschikt voor mensen met een BMI van 28 of hoger.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

11,49
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 5 prijzen
Nicotinell Kauwgom Cool Mint 2mg 1 x 204 stuks

Nicotinell Kauwgom Cool Mint 2mg 1 x 204 stuks

36,99
Nicotinell Kauwgum Cool Mint 2 mg helpt u als u wilt stoppen met roken. Door de kauwgum te gebruiken op de momenten dat u de sigaretten mist, voorziet u in uw nicotinebehoefte. Zo helpt Nicotinell kauwgum bij het bestrijden van onthoudingsverschijnselen zoals transpiratie, trillende handen en humeurigheid, en kunt u samen met Nicotinell de sigaret...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach

Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach

4,99
Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Linn Nicotine Kauwgom 2mg Mint  204 stuks in blisterverpakking |

Linn Nicotine Kauwgom 2mg Mint 204 stuks in blisterverpakking |

24,99
Linn Nicotine kauwgom helpt u als u wilt stoppen met roken of wilt minderen met roken. Elke roker heeft verschillende behoeften qua roken. Sommige rokers stoppen in 1 keer en gebruiken Nicotine kauwgom als hulpmiddel. Andere rokers stoppen geleidelijk en gebruiken ook nicotine kauwgom als hulpmiddel. Door de kauwgom te gebruiken voorziet u in uw...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 30st

Sanias Paracetamol 500 mg 30st

1,05
Sanias Paracetamol 500 mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Nicotinell Zuigtablet Mint 1mg - 1 x 204 zuigtabletten

Nicotinell Zuigtablet Mint 1mg - 1 x 204 zuigtabletten

39,99
Nicotinell Zuigtabletten Mint 1 mg onderdrukt de behoefte aan een sigaret en vermindert de kans op ontwenningsverschijnselen zoals prikkelbaarheid of slapeloosheid. Nicotinell Zuigtablet 1mg Mint is discreet en geeft snel een hoeveelheid nicotine af, waardoor u op elk moment snel kunt ingrijpen. De slagingskans van het stoppen met roken is groter...
Vergelijk 5 prijzen
Niquitin Clear Patch 14mg Patch 14 stuks

Niquitin Clear Patch 14mg Patch 14 stuks

34,0242,85
-21%
NiQuitin® Clear Patch is een nicotinepleister die 24 uur lang jouw verlangen naar een sigaret onderdrukt. Daarnaast vermindert NiQuitin® Clear Patch ook de ontwenningsverschijnselen die met een rookstoppoging gepaard gaan, zoals irritatie, angst, concentratieproblemen en rusteloosheid. De nicotinepleister zorgt voor een snelle absorptie van de...
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

4,06
Healthypharm Valeriaan 125mg Extra Sterk Dragees met natuurlijk valeriaanwortelextract heeft een ontspannende invloed op lichaam en geest*. Ook draagt valeriaanwortelextract bij aan een goede gezonde nachtrust*. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar.Healthypharm Valeriaan 125mg Extra Sterk Dragees:Valeriaanwortelextract heeft een...
Vergelijk 6 prijzen
NiQuitin Clear Pleisters 14mg - Stap 2 - Stoppen met roken - 14 stuks

NiQuitin Clear Pleisters 14mg - Stap 2 - Stoppen met roken - 14 stuks

34,63
Wil je de hele dag controle over je stoppoging? NiQuitin Transparante Pleister 14 mg (stap 2) helpt je hierbij. De pleisters verlichten 24/7 de behoefte aan nicotine zodat stoppen met roken makkelijker wordt.Versla je sigaret met de Smart Control™ TechnologyAls je stopt met roken is het eerste wat je waarschijnlijk gaat merken een sterke behoefte...
Vergelijk 6 prijzen
Niquitin Clear Patch 21mg Patch 14 stuks

Niquitin Clear Patch 21mg Patch 14 stuks

36,7845,85
-20%
NiQuitin® Clear Patch is een nicotinepleister die 24 uur lang jouw verlangen naar een sigaret onderdrukt. Daarnaast vermindert NiQuitin® Clear Patch ook de ontwenningsverschijnselen die met een rookstoppoging gepaard gaan, zoals irritatie, angst, concentratieproblemen en rusteloosheid. De nicotinepleister zorgt voor een snelle absorptie van de...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Miconazolnitraat 20mg - 1 x 30 gr

Healthypharm Miconazolnitraat 20mg - 1 x 30 gr

4,967,09
-30%
Healthy Miconazolnitraat 20 mg Antischimmel crme HTP Miconazolnitraat 20 mg/g, hydrofiele crme IngredintenHulpstoffen: benzozuur (E210), ethyleenglycolpalmitostearaat, oleoylmacrogolglycerides, polyoxyethyleenglycolpalmitostearaat, vloeibare paraffine en water. Gebruik
Vergelijk 4 prijzen
Nicotinell Zuigtablet Mint 1mg - 1 x 204 zuigtabletten

Nicotinell Zuigtablet Mint 1mg - 1 x 204 zuigtabletten

37,49
Dit geneesmiddel wordt gebruikt om mensen te helpen te stoppen met roken. De nicotine in Nicotinell verlicht nicotineontwenningsverschijnselen en het verlangen naar een sigaret wanneer u stopt met roken of wanneer u tijdelijk minder gaat roken, om op die manier gemakkelijker te stoppen met roken. Door de ontwenningsverschijnselen en het verlangen...
Vergelijk 5 prijzen
Orlistat Sandoz 60mg Capsules 126 stuks

Orlistat Sandoz 60mg Capsules 126 stuks

51,69
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 3 x 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 3 x 30 tabletten

13,99
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Venoruton 500 mg 30 tabletten

Venoruton 500 mg 30 tabletten

15,59
Venoruton 500 mg Venoruton 500 mg is te gebruiken bij klachten zoals vermoeide, zware, pijnlijke en ruzteloze benen, gezwollen enkels en nachtelijke krampen als gevolg van een gestoorde bloedafvoer in de benen. Als gevolg van een gestoorde bloedafvoer door de aderen in de benen kan het voorkomen de kleinste aderen te veel vocht doorhalen....
Vergelijk 5 prijzen
Linn Minoxidil Linn 50 mg/ml oplossing

Linn Minoxidil Linn 50 mg/ml oplossing

33,-
Linn Minoxidil Linn 50 mg/ml is een geneesmiddel om de haargroei bij mannen te stimuleren en haaruitval tegen te gaan. Minoxidil behandelt de ‘normale’ kaalheid – alopecia androgenetica – die voorkomt bij mannen. Het middel dient uitsluitend te worden aangebracht op de hoofdhuid. Minoxidil kan zorgen voor een zichtbare haargroei na 4 maanden bij...
Vergelijk 3 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Minoxidil Xiromed 50 mg/ml - 1 x 60 ml

Minoxidil Xiromed 50 mg/ml - 1 x 60 ml

29,95
Minoxidil Xiromed ter bevordering haargroei en stabilisatie haaruitval Minoxidil Xiromed lotion 50 mg is een geneesmiddel dat wordt gebruikt bij de behandeling van haarverlies bij mannen volgens het mannelijke patroon (alopecia androgenetica. Haaruitval volgens het mannelijk patroon is te herkennen aan een kale kruin waarbij er een rand van haar...
Vergelijk 5 prijzen
Laxeertabletten Bisacodyl HTP 5mg Tabletten 30 stuks

Laxeertabletten Bisacodyl HTP 5mg Tabletten 30 stuks

2,09
Geneesmiddel op basis van bisacodyl in de vorm van tabletten, voor de behandeling van constipatie, werkt laxerend. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar.
Vergelijk 2 prijzen
Minoxidil Xiromed 50 mg/ml - 1 x 60 ml

Minoxidil Xiromed 50 mg/ml - 1 x 60 ml

29,95
xiromed Minoxidil 60 ml 50 mg op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 5 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst