Ibuprofen 200 mg - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Merk
Winkel
Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

4,897,30
-33%
Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Ibuprofen 200mg  20tabs

Ibuprofen 200mg 20tabs

2,11
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen 200 mg

Ibuprofen 200 mg

2,75
Ervaar verlichting met Healthypharm's ibuprofen 200 mg Heb je last van pijn of ontstekingen en zoek je naar een snelle en betrouwbare oplossing? Healthypharm's ibuprofen 200 mg biedt de uitkomst die je nodig hebt om effectief pijn, koorts en ontstekingen aan te pakken. Perfect voor in je EHBO-kit, thuis of op het werk. Snelle actie tegen pijn Of...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Ibuprofen 200mg 10 tabletten

2,03
Ibuprofen 200mg 10 tabletten
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Ibuprofen AB 200mg Tabletten 24 stuks

Ibuprofen AB 200mg Tabletten 24 stuks

3,373,90
-14%
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,49
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. * Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Patch 200mg Patch 4 stuks

Nurofen Patch 200mg Patch 4 stuks

12,4015,54
-20%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een pleister. Aangewezen voor de behandeling van pijn en lokale ontstekingen.
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

8,13
Nurofen 200 mg kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, koorts of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 200 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en doeltreffend symptomen zoals hoofdpijn, spierpijn en koorts te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

3,29
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 20 tabletten

1,79
Healthypharm Ibuprofen 200mg Healthypharm Ibuprofen 200mg in omhulde tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.  Ibuprofen kan gebruikt worden bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, (spannings) hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Pijnstillers met...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,20
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,29
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen 200mg Tabletten 30 stuks

Nurofen 200mg Tabletten 30 stuks

7,209,02
-20%
Geneesmiddel op basis van Ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend,koortswerend en ontstekingsremmend.
Sanias Ibuprofen 200 mg 24 Stuks

Sanias Ibuprofen 200 mg 24 Stuks

1,89
Sanias Ibuprofen 200 mg 24 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Nurofen 200mg Tabletten 48 stuks

Nurofen 200mg Tabletten 48 stuks

6,918,67
-20%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend.
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,59
Nurofen Ibuprofen 200mg 12 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,19
Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg Tabletten 10st

Leidapharm Ibuprofen 200mg Tabletten 10st

1,19
Leidapharm Ibuprofen 200mg heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Ibuprofen zorgt ervoor dat u snel verlost bent van uw pijn. Leidapharm Ibuprofen 200mg tabletten zijn verpakt in handige en hygiënische doordrukstrips. Dosering Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

1,99
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Kind 200mg  Tabletten 24 stuks

Nurofen Kind 200mg Tabletten 24 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend en koortswerend. Geschikt voor kinderen van 6jaar of 20kg.
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

4,28
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

7,40
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,15
Healtypharm Ibuprofen 200 mg Healtypharm Ibuprofen 200 milligram zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken.
Vergelijk 3 prijzen
Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij

Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij

3,69
Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij (20 stuks) behoort tot de groep van geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID's) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en verlagen koorts door de manier waarop het lichaam op deze symptomen reageert, te beïnvloeden. Ibuprofen Linn 200 mg liquidcaps suikervrij wordt gebruikt voor...
Vergelijk 3 prijzen
Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks

Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks

2,89
Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

11,79
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,19
Leidapharm Ibuprofen 200 Leidapharm Ibuprofen 200 mg is een pijnstiller die stilt pijn, remt ontstekingen en verlaagt koorts. Ibuprofen helpt bij verschillende soorten pijn en ontstekingen van gewrichten, zoals bij jicht, reumatoïde artritis of de ziekte van Bechterew. Maar ook bij pijn door artrose (dunner kraakbeen in uw gewricht), hoofdpijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot...
Vergelijk 5 prijzen
Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules

Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules

3,69
Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,89
Healthypharm Ibuprofen 200mg Healthypharm Ibuprofen 200mg in omhulde tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.  Ibuprofen kan gebruikt worden bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, (spannings) hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Pijnstillers met...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

9,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,49
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot...
Vergelijk 5 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

4,99
Advil Liquid 200mg 10cap op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

18,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40 tabletten

3,09
Pijnstillend, koortswerend, ontstekingsremmend Leidapharm Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten pijn zoals menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn of...
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

11,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Linn Ibuprofen 200 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

Linn Ibuprofen 200 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

3,55
Ibuprofen suikervrije Liquid Caps Linn Ibuprofen 200 mg suikervrije Liquid Caps remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. Linn Ibuprofen 200 mg suikervrije Liquid Caps is...
Vergelijk 3 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

12,99
Advil Reliva liquid-caps 200 mg voor pijn en koorts 40 Caps op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

9,69
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 4 prijzen
Advil liquid caps 200mg 20 tab

Advil liquid caps 200mg 20 tab

6,80
Pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep Samenstelling Bevat 200 mg vloeibare ibuprofen per capsule. Dosering Mag alleen gebruikt worden door...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

8,39
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

10,99
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 3 prijzen
Advil Reliva Liquid Capsules 200 mg - voor pijn en koorts

Advil Reliva Liquid Capsules 200 mg - voor pijn en koorts

5,75
Advil Reliva Forte Liquid-Caps 200 mg (20 stuks) zijn capsules met 200 mg vloeibare ibuprofen, die zorgt voor een snellere en effectievere pijnverlichting dan gewone ibuprofen tabletten. De vloeibare vorm is verpakt in de speciale Liquid-Cap technologie. Dit zorgt ervoor dat de werkzame stof tot 2x sneller werkt dan een normaal ibuprofen tablet....
Vergelijk 3 prijzen
Advil Reliva liquid-caps 200 mg voor pijn en koorts 20 Caps

Advil Reliva liquid-caps 200 mg voor pijn en koorts 20 Caps

7,79
Advil Reliva liquid-caps 200 mg voor pijn en koorts 20 Caps op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

9,40
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

5,09
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 3 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

3,95
Advil Reliva Liquid Capsules 200 mg (10 stuks) zijn capsules met 200 mg vloeibare ibuprofen, die zorgt voor een snellere en effectievere pijnverlichting dan gewone ibuprofen tabletten. De vloeibare vorm is verpakt in de speciale Liquid-Cap technologie. Dit zorgt ervoor dat de werkzame stof tot 2x sneller werkt dan een normaal ibuprofen tablet....
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

14,68
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 200 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 200 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

14,90
Vergelijk 4 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

12,99
Advil Reliva Liquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 4 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

13,99
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 2 x 40 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 2 x 40 capsules

27,99
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

16,99
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

14,99
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

12,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 2 x 100 ml

Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 2 x 100 ml

18,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 3 x 100 ml

Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 3 x 100 ml

26,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

3,95
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 5 prijzen
Biatain-ibu Verband N/adh + ibuprof. 10x20,0 5 34112  -  Coloplast

Biatain-ibu Verband N/adh + ibuprof. 10x20,0 5 34112 - Coloplast

40,64
Biatain Ibu Is Een Alveolair Schuimverband (= Biatain Non-Adhesive) Voor De Lokale Behandeling Van Matig Tot Sterk Exsuderende Wonden Die Pijnlijk Zijn Door Weefselbeschadiging. De Dosis Ibuprofen In Biatain Ibu Is 0,5 Mg/Cm². De Ibuprofen Is Gelijkmatig Over Het Schuim Verdeeld En Wordt Afgegeven Aan Het Wondbed Als Het In Contact Komt Met...
Vergelijk 2 prijzen
Smooth Move - met Curcumine, Boswellia, Gemberextract en Bioperine®

Smooth Move - met Curcumine, Boswellia, Gemberextract en Bioperine®

44,99
Samenstelling per tablet:✓ Curcumine 500 mg (95%)✓ Boswellia Serrata 200 mg✓ Gember extract (Zingiber officinale) 100 mg✓ Fenegriekzaad extract 100 mg✓ Zwarte peper Extract (Bioperine®) 5,1 mg Voordelen Smooth Move:✓ Voor behoud van soepele gewrichten (ID3748, ID3699, ID2649*)✓ Goed voor de botten (ID4012*)✓ Ondersteunt het immuunsysteem...
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,49
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Groene koffiebonen 200mg

Groene koffiebonen 200mg

22,7525,85
-12%
SNP Groene koffiebonen 200 mg puur  Kruidenpreparaat - helpt op gewicht te blijven* *Gezondheidsclaim in afwachting van goedkeuring door de Europese Commissie Samenstelling per dagdosering van 2 capsules: 400 mg groene koffieboon-extract (45% chlorogeenzuur). Ingredienten groene koffieboon-extract (45% chlorogeenzuur), hulpstof:...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,50
Nurofen 400 mg kopen? Ben je op zoek naar een krachtige pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, gewrichtspijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 400 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en effectief symptomen zoals pijn en ontsteking te verminderen, zodat je je snel beter kunt voelen.  Waarom Nurofen...
Vergelijk 4 prijzen
Biotics Ca-Zyme 200mg Tabletten 100 stuks

Biotics Ca-Zyme 200mg Tabletten 100 stuks

26,2629,18
-10%
G&W Magnesium 200mg (200 tabletten)

G&W Magnesium 200mg (200 tabletten)

22,4629,95
-25%
Ons supplement is zorgvuldig samengesteld om u te voorzien van een optimale dosis magnesium in een handige tabletvorm. Of u nu een actieve levensstijl leidt, stress ervaart of gewoon uw algehele welzijn wilt ondersteunen, dit supplement kan een waardevolle aanvulling zijn op uw dagelijkse routine. Voordelen van G&W Magnesium: Ondersteunt een...
Vergelijk 2 prijzen
Golden Naturals Multiple Magnesium 200mg (180 veganistische tabletten)

Golden Naturals Multiple Magnesium 200mg (180 veganistische tabletten)

36,4649,95
-27%
Multiple magnesium 200 mg: alle essentiële magnesiumvormen in één capsule Heb je behoefte aan een magnesium supplement? Maar weet je niet goed welke vorm het beste voor je is? Lees dan vooral verder! Golden Naturals Multiple Magnesium 200 mg is een supplement met de maximale voordelen van alle magnesiumvormen. Dit komt omdat er vijf verschillende...
Vergelijk 7 prijzen
Niquitin Clear Patch 21mg Patch 14 stuks

Niquitin Clear Patch 21mg Patch 14 stuks

36,7845,85
-20%
NiQuitin® Clear Patch is een nicotinepleister die 24 uur lang jouw verlangen naar een sigaret onderdrukt. Daarnaast vermindert NiQuitin® Clear Patch ook de ontwenningsverschijnselen die met een rookstoppoging gepaard gaan, zoals irritatie, angst, concentratieproblemen en rusteloosheid. De nicotinepleister zorgt voor een snelle absorptie van de...
Magnesium Citrate - 100 Tablets - Now Foods

Magnesium Citrate - 100 Tablets - Now Foods

15,3920,51
-25%
Magnesiumcitraattabletten ter ondersteuning van een actieve levensstijl of trainingsprogramma Als je een kracht- of duurtrainingsprogramma volgt, of gewoon van een actieve levensstijl houdt, spelen deze Magnesium Citraat tabletten van Now Foods een aantal sleutelrollen in je lichaam. Elke tablet bevat 200 mg magnesium om niet alleen het...
Vergelijk 5 prijzen
How2behealthy - Premium Magnesium 200mg - 180 tabletten

How2behealthy - Premium Magnesium 200mg - 180 tabletten

14,9320,51
-27%
Premium Magnesium 200mg Bevat per tablet: RI• Magnesium (als citraat) 200 mg 53% •Referentie Inname Ingrediënten: Mineraal, Vulmiddel: Plantenvezel; Katoenzaadolie (niet GMO). Dosering (als voedingssupplement): 2 x daags 1 tablet. Gebruik Aanbevolen dagelijkse dosering niet...
Vergelijk 3 prijzen
NUTRIVIAN MAGNES CITR 200MG

NUTRIVIAN MAGNES CITR 200MG

21,5825,66
-16%
Magnesium Citraat 200 mg Mineralenpreparaat Magnesium Citraat van Nutrivian bevat per tablet 200 mg elementair magnesium in een zeer goed opneembare vorm. Magnesium speelt een rol in de prikkeloverdracht tussen (zenuw)cellen
en bij het behoud van soepele spieren. Magnesium draagt daarnaast bij aan het verminderen van vermoeidheid, het is goed voor...
Vergelijk 2 prijzen
Magnesium citraat 200 mg 250 tabletten - Voedingssupplement

Magnesium citraat 200 mg 250 tabletten - Voedingssupplement

31,4741,95
-25%
Magnesium Citraat - Now Foods Zeer goed opneembaar magnesiumcitraat! Magnesium draagt bij tot een normale eiwitsynthese en spierwerking, draagt bij aan (hersen- en zenuwfuncties betrokken bij) concentratie en bevordert de energiestofwisseling. Kenmerken Magnesium Citraat: Topkwaliteit van Now Foods! Draagt bij aan een normale...
Vergelijk 3 prijzen
VITIV Magnesium Citraat 200 mg

VITIV Magnesium Citraat 200 mg

33,4335,95
-7%
Magnesium is een van de belangrijkste mineralen en vervult in ons lichaam talloze functies. Deze magnesium is een mix van magnesium citraat, magnesium tauraat en magnesium oxide. Samenstelling per dagdosering van 1 tablet:Magnesium (citraat) 200 mg 53,33%*RI=Referentie-inname IngredientenMagnesium, vulmiddel (MCC), anti-klontermiddel (vegetarische...
Vergelijk 3 prijzen
VitOrtho - Magnesium Bisglycinaat 100 mg en Taurine 200 mg (100 tablets)

VitOrtho - Magnesium Bisglycinaat 100 mg en Taurine 200 mg (100 tablets)

25,95
Goed opneembare vorm van magnesium. Draagt bij aan hersenfuncties. Goed voor de werking van de spieren. Taurine ondersteunt de opname van magnesium.Vrij van gelatine, gist, toegevoegde suikers en synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen.Geschikt voor vegetariërs en veganisten.
Vergelijk 5 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst