Oscillococcinum tegen griep - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Coldrex Hot Drink - 3 x 10 sachets

Coldrex Hot Drink - 3 x 10 sachets

26,99
Hot Coldrex Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Eén zakje bevat 500mg paracetamol en 10mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 11 jaar. Warme citroendrank Werkt...
Forté Pharma RinoRub Bronchiale Keel 120 ml
Nieuw!

Forté Pharma RinoRub Bronchiale Keel 120 ml

13,58
Forté Pharma RinoRub Bronchiale Keel 120 ml biedt een antwoord op maat op de ongemakken van de winter. De complete formule is speciaal ontwikkeld om de luchtwegen vrij te maken, de keel te verzachten en het immuunsysteem te stimuleren. Deze drinkbare oplossing, verrijkt met eucalyptusbladextract, honing, etherische oliën van eucalyptus, vitamine C...
Freenose Form - Bi Yan Pian - verstopte neus

Freenose Form - Bi Yan Pian - verstopte neus

27,95
En weer een verstopte neus……door de kou, hooihoorts, griep…je blijft maar snotterig Symptomen:Keelontsteking, jeukende ogen hooikoorts, verkoudheid op het gezicht, snotterig, sinussen pijnlijk, rhinitis met koorts, nasale allergie, ontstekingen in neusslijmvlies, sinusitis Tcm:Invasie van wind hitte of windkou in de bo Niet gebruiken...
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

16,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 110mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 1 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Coldrex Hot Drink - 2 x 10 sachets

Coldrex Hot Drink - 2 x 10 sachets

17,99
Hot Coldrex Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Eén zakje bevat 500mg paracetamol en 10mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 11 jaar. Warme citroendrank Werkt...
Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,49
Leidapharm Paracetamol 500 mg Leidapharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in...
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,39
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

12,-
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 1000mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol 1000mg 10 stuks

4,29
Healthypharm Paracetamol 1000mg Zetpillen Healthypharm Paracetamol 1000mg Zetpillen werkt pijnstillend en koortsverlagend. De zetpillen zijn geschikt voor milde tot matige pijn. Healthypharm Paracetamol HTP Zetpil 1000 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,...
Vergelijk 3 prijzen
Antigrippine 250 mg 20 tabletten

Antigrippine 250 mg 20 tabletten

4,69
Antigrippine 250 mg 20 tabletten Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

2,15
Healthypharm Ibuprofen 400 mg omhulde tabletten Healthypharm Ibuprofen omhulde tabletten bevat 400 milligram ibuprofen. Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortsverlagende pijnstiller. Daarom is Ibuprofen naast koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn en spierpijn ook te...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,19
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,59
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Advil Reliva Forte Oval Tabs 400 mg 20 stuks

Advil Reliva Forte Oval Tabs 400 mg 20 stuks

5,99
Advil Ibuprofen 400 milligram Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg, voor effectieve en langdurige pijnverlichting tot 8 uur lang. Door de ovale, gladde vorm is detablet gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter. Geschikt voor onder andere hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, reumatische pijn, spierpijn, verlichting van...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

7,40
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

9,90
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500 mg 24 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500 mg 24 tabletten

3,89
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,89
Healthypharm Ibuprofen 200mg Healthypharm Ibuprofen 200mg in omhulde tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.  Ibuprofen kan gebruikt worden bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, (spannings) hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Pijnstillers met...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 20 tabletten

1,35
Healthypharm Ibuprofen 200mg Healthypharm Ibuprofen 200mg in omhulde tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.  Ibuprofen kan gebruikt worden bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, (spannings) hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Pijnstillers met...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps 20 capsules

Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps 20 capsules

4,99
Pijnstillend, koortswerend, ontstekingsremmend Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten pijn zoals menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting, kiespijn, hoofdpijn,...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40 tabletten

3,09
Pijnstillend, koortswerend, ontstekingsremmend Leidapharm Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten pijn zoals menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn of...
Vergelijk 2 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

4,59
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

9,99
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Cupplement Artichoke 60 capsules 10:1 Extract 500 MG Per Capsule - Artisjok - Darm - Spijsvertering - Luchtwegen - Detox - Huid - Afvallen - Vegan - Supplement - Superfood - Geen Poeder, Tablet of Gummies - Artisjokken capsules

Cupplement Artichoke 60 capsules 10:1 Extract 500 MG Per Capsule - Artisjok - Darm - Spijsvertering - Luchtwegen - Detox - Huid - Afvallen - Vegan - Supplement - Superfood - Geen Poeder, Tablet of Gummies - Artisjokken capsules

12,95
Cupplement Artichoke 60 capsules 10:1 Extract 500 MG Per Capsule - Artisjok - Darm - Spijsvertering - Luchtwegen - Detox - Huid - Afvallen - Vegan - Supplement - Superfood - Geen Poeder, Tablet of Gummies Productbeschrijving: Geef je gezondheid een boost met Cupplement Artisjok Capsules – Natuurlijke ondersteuning voor je lichaam.Onze hoogwaardige...
Minor B Form - XiaoChaiHuTangWan - Virus,Parasiet

Minor B Form - XiaoChaiHuTangWan - Virus,Parasiet

19,50
Symptonen: Epigastrische distensie en pijn, hypochondrische pijn, braken, zuchten, rusteloosheid, nervositeit, prikkelbaarheid, duizeligheid, insomnia, malaria, infecties van de bovenste luchtwegen.TCM: Harmoniseert het Shao Yang Kanaal, reguleert Shao Yang stoornissen, activeert de QI van Lever en Galblaas. Doet de Maag-QI dalen, bedaart braken,...
Citrosan Hete Citroendrank - 2 x 15 sachets

Citrosan Hete Citroendrank - 2 x 15 sachets

24,99
Citrosan Citroendrank is een medicinale citroendrank die griep- en verkoudheidsverschijnselen snel verlicht. De drank biedt ook verlichting bij een loopneus, een verstopte neus, een zere keel, hoofdpijn en andere pijntjes. Kom tot rust met een beker warme, verzachtende Citrosan hete citroendrank. Door de milde, kalmerende werking voel je je warm,...
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 3 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 3 x 10 sachets

17,99
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

5,89
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm APC 20 tabletten

Leidapharm APC 20 tabletten

2,69
Pijnstillend, koortsverlagend Leidapharm APC tabletten bevatten Acetylsalicylzuur, paracetamol en coffeïne. APC behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen. Leidapharm APC helpt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid, na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

2,19
Leidapharm Ibuprofen bij pijn Leidapharm Ibuprofen 400 milligram is te gebruiken bij * Hoofdpijn * Migraine * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting * Spierpijn * Gewrichtspijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Reumatische pijn * MenstruatieklachtenLeidapharm Ibuprofen is geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar en volwassenen. Het...
Vergelijk 3 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

3,79
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Select 275 Tabletten 12 st

Aleve Select 275 Tabletten 12 st

9,-
Aleve is een effectief langwerkende pijnstiller. Daarmee is Aleve vooral geschikt voor pijn die wat langer kan aanhouden zoals lichaamspijn (bijvoorbeeld rugpijn, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatiepijn), hoofdpijn, griep en verkoudheid en bij koorts. Mensen willen van deze pijn af om te kunnen doorgaan, maar willen liever niet te veel pillen...
Vergelijk 6 prijzen
Roter Paracetamol Smelt 500 ml - Pijnstiller - 20 smelttabletten

Roter Paracetamol Smelt 500 ml - Pijnstiller - 20 smelttabletten

10,35
Roter Smelt Paracetamol 500 mg vermindert de pijn bij bijvoorbeeld hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts of bij een koortsaanval. Tevens handig voor onderweg, omdat je geen water nodig hebt. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller. De voordelen van Roter Paracetamol smelttablet 500 mg: Helpt bij hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Finimal Tabletten 40 tabletten

Finimal Tabletten 40 tabletten

9,99
Finimal Tabletten Finimal bestaat uit de werkzame stoffen paracetamol en coffeïne. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Finimal is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals; hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

14,99
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Paracetamol heeft pijnstillende...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

9,98
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 2 x 10 zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 2 x 10 zetpillen

11,99
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

10,55
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

9,93
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Antigrippine 250mg - 2 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 2 x 40 tabletten

19,99
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 150 mg paracetamol, 15 mg coffene en 15 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 2 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 2 x 10 zetpillen

15,99
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

10,06
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 3 maanden tot 1 jaar - 2 x 10 zetpillen

Panadol Junior Zetpillen 250 mg 3 maanden tot 1 jaar - 2 x 10 zetpillen

15,99
Panadol Junior Zetpillen 150 mg 3 maanden tot 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 150 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaarJe gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Antigrippine 250 mg - 2 x 20 tabletten

Antigrippine 250 mg - 2 x 20 tabletten

14,99
Antigrippine 250 mg 20 tabletten Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende...
2x Saridon Tabletten 20 tabletten

2x Saridon Tabletten 20 tabletten

12,99
Saridon Saridon bevat als actieve bestanddelen 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet. Dit maakt Saridon een sterke pijnstiller. Saridon werkt snel en effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkt snel en...
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

8,-
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

10,10
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

8,60
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 2 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 2 x 20 tabletten

13,99
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 11 jaar. Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie. Makkelijke door te...
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 2 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 2 x 48 tabletten

16,99
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

9,99
Voltaren K 12.5 mg Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen: reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, acute lage rugpijn, pijn en koorts bij griep, keelontsteking en verkoudheid. Dit geneesmiddel werkt snel. Het werkzame bestanddeel (diclofenac) gaat rechtstreeks...
Vergelijk 5 prijzen
2x Aspirine 100 mg 20 tabletten

2x Aspirine 100 mg 20 tabletten

13,99
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

8,83
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Sanex - BiomeProtect Dermo - Douchecrème - Reactieve Huid - 400 ml - Bulkverpakking - 15 stuks

Sanex - BiomeProtect Dermo - Douchecrème - Reactieve Huid - 400 ml - Bulkverpakking - 15 stuks

72,95
Sanex BiomeProtect Dermo Douchecrème – 400ml | Kalmerende Verzorging voor de Reactieve Huid Verzorg je gevoelige en reactieve huid met Sanex BiomeProtect Dermo AtopiCare Douchecrème. Deze dermatologisch geteste douchecrème is speciaal ontwikkeld om de huid op een milde manier te reinigen, te kalmeren en te beschermen. De unieke BiomeProtect-formule...
Artégo Rain Dance Summer Beauty conditioner

Artégo Rain Dance Summer Beauty conditioner

23,99
Artégo Rain Dnace Summer Beauty conditionerDeze conditioner is herstellend, zorgt voor een makkelijke doorkambaarheid en geeft glans terug aan het haar.Het beschermt tegen uv-straling, dankzij het uv-filter. Parabenen vrijGebruik in combinatie met de Artégo Rain dance Summer Beauty shampoo&bathMaak ook kennis met de andere producten uit deze lijn...
Académie Seve Miracle The Eyes 15 Ml

Académie Seve Miracle The Eyes 15 Ml

34,95
Académie Sève Miracle The Eyes is een oogcontour verstevigende gel voor alle huidtypes, vooral de ouder wordende huid. Deze gel regenereert het gebied rond de ogen en vermindert fijne lijntjes. De formule verfrist de look en gaat wallen en donkere kringen onder de ogen tegen. Voor een meer alerte blik.
Vergelijk 2 prijzen
Bourjois 1 seconde Nail Polish Lacquer 9 ML

Bourjois 1 seconde Nail Polish Lacquer 9 ML

14,97
Binnen 1 seconde mooi gelakte nagels! Als je een professioneel manicure resultaat wilt, Let’s Get Red(y)! Maak kennis met de 1 seconde nagellak van Bourjois, die het resultaat geeft van een professionele manicure: 1 Nail = 1 Coat = 1 Seconde = Geen vlekvorming. De vloeibare formule geeft je intense kleuren met een ultra glanzend effect. De...
Vergelijk 2 prijzen
Axe Douchegel flaxe 250ML

Axe Douchegel flaxe 250ML

9,89
Merk: AxeType: DouchegelOmschrijving: Axe Douchegel flaxe 250MLArt: 8720181431173 Samenstelling: Aqua, sodium laureth sulfate, glycerin, cocomidopropyl betaine, sodium chloride, parfum, sodium benzate, citric acid, lactic acid, disodium EDTA, PPG-6, saccharide isomerate, hexyl cinnamal, limonene, linalool, ci 17200, ci 19140, ci 42090
Rapid glow Multifunctionele Organizer 6 lagen voor Beauty salon en huis | Skincare Organizer | Nagellak Display | Nagellak houder | make up organizer lades transparant | makeup brush organizer

Rapid glow Multifunctionele Organizer 6 lagen voor Beauty salon en huis | Skincare Organizer | Nagellak Display | Nagellak houder | make up organizer lades transparant | makeup brush organizer

39,99
Denk je aan een mooie organizer of display voor nagellak, make-up, lippenstift, sieraden of accessoires in je thuis of Schoonheidsaloon? Deze Organizer van Rapid Glow® kan voor veel verschillende doeleinden gebruikt worden.Deze nagellak- en lippenstift organizer is gemaakt van transparant Acryl en is daardoor lichtgewicht en gemakkelijk te...
Novex SuperHairFood Cocoa & Almond Shampoo 300ml

Novex SuperHairFood Cocoa & Almond Shampoo 300ml

7,95
Op dit moment is er helaas geen product omschrijving beschikbaar.
Alpecin Double Effect 200ml | Anti roos en natuurlijke haargroei shampoo | Voorkomt en Vermindert Haaruitval

Alpecin Double Effect 200ml | Anti roos en natuurlijke haargroei shampoo | Voorkomt en Vermindert Haaruitval

13,-
VERWIJDERT DANDRUFF VAN DE HOOFDHUID Met de combinatie van twee antiroosstoffen (salicylzuur en piroctone olamine) verwijdert Alpecin Double Effect roos op milde wijze en verlicht het de jeuk op de hoofdhuid effectief. HELPT HAARUITVAL TE VOORKOMEN Met zijn unieke galenische formule en zijn optimale dosis cafeïne (en andere krachtige actieve...
Vergelijk 6 prijzen
Jimmy Choo I Want Choo Eau de Parfum for Women 60 ml

Jimmy Choo I Want Choo Eau de Parfum for Women 60 ml

81,99152,-
-46%
Jimmy Choo I Want Choo Eau de Parfum for Women Ontdek de betoverende geur van Jimmy Choo I Want Choo Eau de Parfum for Women. Deze geur is speciaal ontworpen voor de moderne vrouw die haar eigen stijl en persoonlijkheid wil uitdrukken. Met zijn unieke combinatie van bloemige en fruitige noten, creëert dit parfum een onweerstaanbare en verleidelijke...
Kopknipper met afgeronde hoeken - 14cm

Kopknipper met afgeronde hoeken - 14cm

49,95
De Kopknipper of dwarssnittang is een RVS instrument dat veelal wordt gebruikt voor de pedicure en manicure. De tang heeft afgeronde punten waardoor er eenvoudig rond de nagel geknipt kan worden. De afgronden punten maken de kans op verwondingen rondom de nagel kleiner. Afmeting: 14cm Materiaal: RVS Uitvoering: Afgerond Antislip...
Maria Nila - Get That Volume Set

Maria Nila - Get That Volume Set

69,95
Maria Nila Get That Volume Set Shampoo 350ml | Conditioner 300ml | Power Powder 2g Op zoek naar meer volume voor je fijne haar? Klaar om je haar op te peppen met onze Maria Nila Get That Volume set? Met de kracht van de Pure Volume Shampoo, Conditioner en Power Powder geef je je haar de boost die het verdient. Versterk, hydrateer en style je haar...
Vergelijk 2 prijzen
Koningsdag oranje nepnagels - 20 stuks

Koningsdag oranje nepnagels - 20 stuks

1,95
Koningsdag oranje nepnagels 20 stuks online kopen ✔ Goedkoopste van de Benelux ✔ Direct uit voorraad leverbaar ✔ Voor 18:00 besteld, morgen in huis ✔
O.P.I Nagellak - I'm Sooo Swamped!

O.P.I Nagellak - I'm Sooo Swamped!

14,95
O.P.I Nagellak - I'm Sooo Swamped!
Elektrische Nagelvijl Draadloze boormachine - 35.000 tpm - acrylgel dippoeder - pedicure - polijsten

Elektrische Nagelvijl Draadloze boormachine - 35.000 tpm - acrylgel dippoeder - pedicure - polijsten

82,9997,99
-15%
Inleiding Deze draadloze en oplaadbare nagelboor is een must-have voor elke nagelliefhebber. Met de nieuwste technologieën en professionele kwaliteit zorgt deze nagelboor voor perfect verzorgde nagels in een handomdraai. Voordelen: Draadloos en compact design, eenvoudig te bedienen en mee te nemen Uitgerust met UV-nagellicht voor snelle droging...
Decopaste White Decolorizing Paste - 250gr

Decopaste White Decolorizing Paste - 250gr

29,90
De Difiaba Decopaste White Decolorizing Paste is een veelzijdige ontkleuring met maximaal 6 liftniveaus. Het product wordt gebruikt om het haar op te lichten, te highlighten of om alles blond te maken. De formule is verrijkt met kaolien pasta en is speciaal ontworpen voor balayage technieken. Het produceert een crèmige consistentie die helpt bij...
HANDCRÈME VAN LAVENDEL EN HONING 3x50 ml

HANDCRÈME VAN LAVENDEL EN HONING 3x50 ml

19,90
3 stuks van 50 ml. in een pakket Active ingredients: lavender extract, honey extract, cocoa butter, allantoin, glycerin, vitamin E. Cream for everyday care, protects, nourishes, moisturizes and smoothes skin of the hands. With regular use of the cream skin keeps its elasticity and softness. Apply daily on clean and dry skin with light massage...
Maria Nila - Style & Finish Finishing Spray - 400ml

Maria Nila - Style & Finish Finishing Spray - 400ml

24,-
Maria Nila Style & Finish Finishing Spray Een lichte spray met sterke hold, makkelijk uit te borstelenHold 4/5 pH Level 8.8 - 9.8Verkrijgbaar in 100ml | 400ml * Dit betreft de 400ml * Ben jij op zoek naar een finishing spray die je haar de hele dag perfect in model houdt? Probeer dan Maria Nila Style & Finish Finishing Spray! Met een sterke, maar...
Vergelijk 8 prijzen
Disney Princess Brushes Haarborstel voor Kinderen 1 st

Disney Princess Brushes Haarborstel voor Kinderen 1 st

4,605,50
-16%
Disney Princess Brushes, 1 st, Haarkammen en -borstels voor kinderen voor Kids, De haarborstel DisneyPrincess kamt perfect het zachte kinderhaar uit. Kenmerken: kamt behoedzaam het haar uit vrolijk ontwerp voor kinderen
Vergelijk 2 prijzen
Shampoobars Shampoo Bar 60g

Shampoobars Shampoo Bar 60g

8,95
De Shampoo Bar Lavendel geeft een heerlijke lavendel geur wat staat voor rust en zijn kalmerende werking. Naast dat het een prachtige kleur heeft zorgt het ervoor dat jouw grijze/blonde lokken mooi blijven, het is dus gewoon een zilvershampoo! Daarnaast is het multifunctioneel en reinigt het ieder haartype op een milde manier. De shampoo bar...
Vergelijk 4 prijzen
Shampoobars Shampoo Bar 60g

Shampoobars Shampoo Bar 60g

7,95
De shampoo bar meloen is heerlijk zoet en fris, een fantastische geur en lekker zomers! Het is geschikt voor normaal tot vet haar en reinigt op een zachte manier. Dankzij de natuurlijke ingrediënten die aan de bar zijn toegevoegd reinigt het je hoofdhuid op een milde manier en brengt het in balans! Zeg maar dag tegen vettig haar bij de aanzet. Ga...
Shampoobars Shampoo Bar 60g

Shampoobars Shampoo Bar 60g

8,95
Vergelijk 3 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst