Oscillococcinum tegen griep - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml

Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml

7,49
Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

0,79
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

1,45
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten op voorraad. Voor 20:00 besteld, volgende werkdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

9,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Baby’s jonger dan 3 maanden, na doktersadvies3 maanden - 1 jaar: dosis 2,5 ml, max aantal doses per dag: 4-6...
Vergelijk 5 prijzen
Citrosan paracetamol + Vitamine C Hete hoestdrank 15 sachets

Citrosan paracetamol + Vitamine C Hete hoestdrank 15 sachets

13,04
Citrosan kopen? Ben je op zoek naar een effectieve manier om jezelf te verlichten van griep- en verkoudheidssymptomen? Overweeg dan Citrosan. Deze warme citroendrank is speciaal ontworpen om snel en doeltreffend symptomen zoals koorts, keelpijn en hoofdpijn te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt voelen.  Waarom Citrosan? Citrosan is een...
Vergelijk 5 prijzen
Pure Immuni Forte Tabletten 60 stuks

Pure Immuni Forte Tabletten 60 stuks

41,2947,95
-14%
Echinacea helpt de natuurlijke weerstand versterken en heef een verzachtende invloed op de luchtwegen. Vitamine C, vitamine D, zink en selenium bevorderen de normale werking van het immuunsysteem.
Vergelijk 3 prijzen
Primrose Primalair Kids - Luchtwegen Oplossing 120ml

Primrose Primalair Kids - Luchtwegen Oplossing 120ml

16,5219,43
-15%
Vergelijk 3 prijzen
Primrose Primalair - Luchtwegen Balsem 30ml

Primrose Primalair - Luchtwegen Balsem 30ml

16,3519,23
-15%
Vergelijk 4 prijzen
Pure Immuni Forte Tabletten 30 stuks

Pure Immuni Forte Tabletten 30 stuks

23,4627,95
-16%
Vergelijk 2 prijzen
Alperill Caps 60 Labophar

Alperill Caps 60 Labophar

54,91
Alperill 60 softgels bevat zuivere Perilla-olie van een eerste koude persing, extract van grote brandnetel, extract van hondsroos en bromelaïne. De zuivere Perilla-olie bevat de hoogste concentratie aan plantaardige omega-3 vetzuren. Perilla-olie heeft een verzachtend effect op de luchtwegen vooral bij overgevoelige luchtwegen. De combinatie van...
Vergelijk 3 prijzen
Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

8,68
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Plus gladde tablet 24 Tabletten

Panadol Plus gladde tablet 24 Tabletten

4,09
Panadol Plus gladde tablet 24 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

4,99
Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten 120mg paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar.Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaarBij koorts en bij pijnActief bestanddeel is...
Vergelijk 4 prijzen
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

4,85
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

4,59
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

5,19
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 6 prijzen
Leida Paracetamol Ovaal 500mg

Leida Paracetamol Ovaal 500mg

0,79
Leidapharm Paracetamol Ovaal kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.DoseringKinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 3 ot 4 keer per dag.Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.Kinderen van...
Vergelijk 3 prijzen
Saridon Pijnstil. Tabletten

Saridon Pijnstil. Tabletten

3,55
Saridon Saridon bevat als actieve bestanddelen 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet. Dit maakt Saridon een sterke pijnstiller. Saridon werkt snel en effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkt snel en...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior...
Vergelijk 6 prijzen
A.Vogel Echinaforce Druppels - 1 x 50 ml

A.Vogel Echinaforce Druppels - 1 x 50 ml

15,-
A.Vogel Echinaforce druppels bij onvoldoende weerstand, griep en verkoudheid A.Vogel Echinaforce druppels is een traditioneel kruidengeneesmiddel dat helpt bij griep, onvoldoende weerstand, griepsymptomen en verkoudheid. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik en niet op klinisch bewijs. Geschikt voor volwassenen en kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
A.Vogel Echinaforce Druppels - 1 x 100 ml

A.Vogel Echinaforce Druppels - 1 x 100 ml

19,99
A.Vogel Echinaforce druppels bij onvoldoende weerstand, griep en verkoudheid A.Vogel Echinaforce druppels is een traditioneel kruidengeneesmiddel dat helpt bij griep, onvoldoende weerstand, griepsymptomen en verkoudheid. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik en niet op klinisch bewijs. Geschikt voor volwassenen en kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen Heb je milde tot matige pijn of koorts en zoek je een effectieve oplossing? Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bieden verlichting. Dit geneesmiddel behoort tot de groep van pijnstillers en koortsverlagers en is speciaal ontworpen voor symptomatische behandeling. Sinaspril...
Vergelijk 4 prijzen
Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

4,32
Roter Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare en effectieve pijnstiller om pijn en koorts te verlichten? Overweeg dan Roter Paracetamol. Dit vertrouwde merk biedt hoogwaardige paracetamoltabletten die snel en doeltreffend zijn bij het verlichten van diverse soorten pijn en koorts.  Waarom Roter Paracetamol? Roter Paracetamol is een...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,70
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Glad 500 mg 20 tabletten

Panadol Glad 500 mg 20 tabletten

2,95
Panadol Paracetamol Glad 500mg kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller die snel verlichting biedt bij verschillende soorten pijn? Overweeg dan Panadol Paracetamol Glad 500mg. Deze krachtige pijnstiller is al jarenlang een vertrouwde keuze voor mensen die op zoek zijn naar betrouwbare pijnverlichting.  Waarom Panadol Glad? Panadol...
Vergelijk 4 prijzen
Mannavital Gember Platinum Capsules 90VCP

Mannavital Gember Platinum Capsules 90VCP

8,7610,95
-20%
Mannavital Gember bio platinum - Kruidenpreparaat Draagt bij tot: - een normale functie van de maag en spijsvertering*- het behoud van een normaal glucosegehalte*- soepele spieren en gewrichten*- meer energie bij vermoeidheid*- het behoud van een gezond hart- en bloedvaten*- het behoud van gezonde luchtwegen*- een sterke weerstand**Gezondheidsclaim...
Vergelijk 6 prijzen
Phytalma Eucalyptus Gommen 50g

Phytalma Eucalyptus Gommen 50g

6,997,90
-12%
Gommen op basis van eucalyptus in de vorm van gommen. Ontsmet en maakt de luchtwegen vrij. Zonder suiker.
Phytalma Vlierbloesem Gommen 50g

Phytalma Vlierbloesem Gommen 50g

6,997,90
-12%
Gommen op basis van vlierbloesem zonder suiker. Verzacht de luchtwegen.
Primrose Primalair - Luchtwegen Zuigtabletten 100g

Primrose Primalair - Luchtwegen Zuigtabletten 100g

7,739,17
-16%
Primalair® Pastilles is een voedingssupplement met 100% natuurlijke actieve ingrediënten, op  basis van acacia honing, 7 plantextracten en kokosnoot bloemennectar. Primula officinalis, Althaea officinalis en Plantago lanceolata helpen de luchtwegen te verzachten en Glycyrrhiza glabra ondersteunt het ademcomfort. Zingiber officinale helpt om vrijer...
Vergelijk 3 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

4,28
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 5 prijzen
2x Lucovitaal Echinacea Forte Met Cat's Claw 30 capsules

2x Lucovitaal Echinacea Forte Met Cat's Claw 30 capsules

9,9919,98
-50%
Lucovitaal Echinacea Forte met Cat's Claw De 100% vegan capsule Echinacea Forte met Cat's Claw en Vitamine C van Lucovitaal verhoogt de weerstand, heeft een verzachtende werking op de luchtwegenen ondersteund het energieniveau*. * Bevat Echinacea, Cat's Claw en Vitamine C * Echinacea is goed voor de weerstand en de luchtwegen* * Echinacea &...
2x Golden Naturals Luchtwegen Support 60 vegacapsules

2x Golden Naturals Luchtwegen Support 60 vegacapsules

34,9749,90
-30%
Golden Naturals Luchtwegen Support Golden Naturals Luchtwegen Support is een natuurlijk supplement samengesteld met ingrediënten zoals malabarnoot (Adhatoda vasica), zink, vitamine C en glidkruid (Scutellaria). Het is ontworpen om de optimale werking van de luchtwegen, met name de bronchiën, te ondersteunen. De bekleding van de bronchiën bestaat...
2x Golden Naturals Luchtwegen Support 60 vegacapsules

2x Golden Naturals Luchtwegen Support 60 vegacapsules

34,9749,90
-30%
3x Lucovitaal Echinacea Forte met Cat's Claw 100 ml

3x Lucovitaal Echinacea Forte met Cat's Claw 100 ml

19,4838,97
-50%
Lucovitaal Echinacea Forte Lucovitaal Echinacea Forte met Cat’s Claw ondersteund het immuunsysteem en de luchtwegen. * Bevat Echinacea, Cat's Claw en Plantago * Ondersteund de weerstand en de luchtwegen * Echinacea & Cat's Claw stimuleren het immuunsysteem
Soria 14-C Alerdin XXI Capsules 30 stuks

Soria 14-C Alerdin XXI Capsules 30 stuks

17,3020,75
-17%
Zwarte bes en bonenkruid helpen de weerstand tegen externe factoren te verhogen. Zwarte bes, hysop, tijm en salie ondersteunen de normale functie van de bovenste luchtwegen.
Vergelijk 5 prijzen
Megaplast Lichaam thermometer - Digitaal - 15 cm - griep - temperatuur opnemen - flexibel meet punt

Megaplast Lichaam thermometer - Digitaal - 15 cm - griep - temperatuur opnemen - flexibel meet punt

6,99
Lichaam thermometer Digitaal van 15 cm. Griep en temperatuur opnemen met flexibel meet punt. Handige thermometer voor het meten van de lichaamstemperatuur, De thermometer meet de lichaamswarmte (verlaging, verhoging/koorts) tussen 34-42,9 graden Celcius. Materiaal: kunststof, metaal. Benodigde batterijen: 1x knoopcel, niet inbegrepen.
Vergelijk 2 prijzen
Kids-meriprine 180 ml

Kids-meriprine 180 ml

12,15
Kids-Mériprine DOUBLE ACTION verlicht zowel de droge als productieve hoest en is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar. Kids-MÉRIPRINE® is zo samengesteld dat het de mucosa (het slijmvlies) in de luchtwegen hydrateert, smeert en beschermt, wat irritatie vermindert. De verzachtende werking verzacht alle soorten hoest, doordat het slijm vloeibaar...
Humer - Neusspray Volwassenen - 100% zeewater - Hypertoon - Verstopte neus - vanaf 15 jaar - 50ml

Humer - Neusspray Volwassenen - 100% zeewater - Hypertoon - Verstopte neus - vanaf 15 jaar - 50ml

8,75
Humer, EXPERT IN NATUURLIJKE NEUS KEEL OOR OPLOSSINGEN: sinds 1997 zet Humer de natuur aan het werk om u oplossingen te bieden die uw luchtwegen vrij maken. Met een effectief, natuurlijk en deskundig assortiment NKO-producten is HUMER het hele jaar door de bondgenoot van jong en oud. Humer, het is bevrijdend!De MISSIE van Humer: NATUURLIJKE...
Vergelijk 3 prijzen
Humer Hygiëne van de neus Isotoon zeewater Volwassenen 150 ml

Humer Hygiëne van de neus Isotoon zeewater Volwassenen 150 ml

12,99
Met 100% neushygiëne uit zeewater biedt HUMER een oplossing om KNO-pathologieën te voorkomen: deze neusspray zorgt voor een zachte drainage, bevochtigt droog slijm en verdunt de neusafscheidingen. Dankzij een zachte verspreiding van microdruppeltjes wordt het snuiten van uw neus gemakkelijker. De neushygiënespray is samengesteld uit steriel,...
Vergelijk 3 prijzen
Physiologica Septinasal Spray 50 ml

Physiologica Septinasal Spray 50 ml

9,40
Bestel bij Medibib.nl, jouw online apotheek. Ontdek alles van .
Arkotus Siroop Droog Diep Zittende Hoest 140 ml

Arkotus Siroop Droog Diep Zittende Hoest 140 ml

10,75
Arkotus®: 100 % van natuurlijke oorsprong. Verlicht de hoest. ARKOTUS® Siroop is geïndiceerd om de droge en diepzittende hoest te verlichten.
Primalair Pastilles 20

Primalair Pastilles 20

9,17
Primalair® Pastilles is een voedingssupplement met 100% natuurlijke actieve ingrediënten, op basis van acacia honing, 7 plantextracten en kokosnoot bloemennectar. Primula officinalis, Althaea officinalis en Plantago lanceolata helpen de luchtwegen te verzachten en Glycyrrhiza glabra ondersteunt het ademcomfort. Zingiber officinale helpt om vrijer...
Vergelijk 3 prijzen
Junior Angin Siroop 150 ml  -  Melisana

Junior Angin Siroop 150 ml - Melisana

10,87
Junior Angin Siroop 150 ml - Melisana - Ontdek bij Medibib ons uitgebreid gamma aan producten van het merk Junior Angin. Medibib staat voor advies, snelle levering en scherpe prijzen.
Primalair Junior Gummies 20

Primalair Junior Gummies 20

8,07
Primalair Junior Gummies is een voedingssupplement met 100% natuurlijke actieve ingrediënten, op basis van acacia honing en 7 plantextracten. Sleutelbloem, echte heemst en smalle weegbree helpen de luchtwegen te verzachten en zoethout ondersteunt het ademcomfort. Gember helpt om vrijer te ademen. Deze kruidengummies bevatten natuurlijke...
Vergelijk 2 prijzen
Antigrippine paracetamol 250 mg 20 tabletten

Antigrippine paracetamol 250 mg 20 tabletten

5,41
Antigrippine kopen? Ben je op zoek naar verlichting bij griep- en verkoudheidssymptomen? Overweeg dan Antigrippine tabletten. Dit geneesmiddel is ontworpen om snel en effectief symptomen zoals koorts, hoofdpijn en pijn te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt voelen.  Waarom Antigrippine tabletten? Antigrippine is een bekend merk als het...
Vergelijk 3 prijzen
Panadol PLUS Glad 24 tabletten

Panadol PLUS Glad 24 tabletten

4,32
Panadol Paracetamol PLUS Glad kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller die niet alleen pijn verlicht, maar ook specifiek gericht is op het verlichten van hoesten? Overweeg dan Panadol Paracetamol PLUS Glad. Deze pijnstiller biedt niet alleen verlichting bij verschillende soorten pijn, maar bevat ook paracetamol tegen hoesten.  Waarom...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior 500 mg paracetamol kopen? Als ouder wilt u het beste voor uw kind, vooral als het gaat om hun gezondheid en welzijn. Wanneer uw kind koorts heeft of pijn lijdt, kan Panadol Junior 500 mg paracetamol zetpil een effectieve oplossing bieden. In dit artikel bespreken we waarom Panadol Junior een goede keuze is voor uw kind en voor welke...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior 125mg paracetamol kopen? Als ouder wilt u het beste voor uw kind, vooral als het gaat om hun gezondheid en welzijn. Wanneer uw kind koorts heeft of pijn lijdt, kan Panadol Junior 125mg paracetamol zetpil een effectieve oplossing bieden. In dit artikel bespreken we waarom Panadol Junior een goede keuze is voor uw kind en voor welke...
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

2,89
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,75
Healthypharm Paracetamol 500 mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol wordt gebruikt bij milde tot matige pijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Physiomer® Normal Jet Neusspray 210 ml-Bij Verkoudheid,Verstopte Neus Of Griep

Physiomer® Normal Jet Neusspray 210 ml-Bij Verkoudheid,Verstopte Neus Of Griep

18,15
Productbeschrijving PHYSIOMER® Normal Jet Neusspray reinigt, hydrateert en maakt de neusholten vrij. De PHYSIOMER® Neusspray wordt verstoven in de vorm van een dynamische straal en voert vloeibare neusssecreties doeltreffend af. De effecten van PHYSIOMER® Normal Jet neusspoeling: BIJ VERKOUDHEID Vermindert doeltreffend neussymptomen ...
Vergelijk 4 prijzen
A.Vogel Echinaforce Hot Drink Forte Met Vlierbes - 1 x 100 ml

A.Vogel Echinaforce Hot Drink Forte Met Vlierbes - 1 x 100 ml

13,05
A.Vogel Echinaforce Hot Drink Met Vlierbes Echinaforce Hot Drink met vlierbes is een kruidengeneesmiddel voor extra weerstand en versnelt herstel na ziekte. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik. De Hot Drink bevat een hoge dosis Echinacea purpurea, dit stimuleert de werking van het immuunsysteem, waardoor de weerstand...
Vergelijk 6 prijzen
Beurer SI 40 Inhalator - Stoomverdamper - Stomer - Vernevelaar - Verlicht bij verkoudheid/griep - Ca. 43 °C - Incl. masker voor mond en neus en aromamasker - Zeer stil - Automatisch aan/uit - 3 Jaar garantie

Beurer SI 40 Inhalator - Stoomverdamper - Stomer - Vernevelaar - Verlicht bij verkoudheid/griep - Ca. 43 °C - Incl. masker voor mond en neus en aromamasker - Zeer stil - Automatisch aan/uit - 3 Jaar garantie

36,17
Verlicht de symptomen van verkoudheid of griep met deze inhalator - stoomverdamper SI 40 van Beurer! De extreem stille SI 40 stoomverdamper/stomer maakt indruk met zijn ontspannende werking tijdens het verkoudheidsseizoen. De inhalator is comfortabel te gebruiken dankzij het zachte, flexibele masker dat goed over je mond en neus geplaatst kan...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,19
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

6,59
TE GEBRUIKEN BIJ U kunt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruiken bij: hoofdpijn, koorts, pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn, menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55...
Vergelijk 2 prijzen
Ibuprofen HTP 400 mg - 20 omhulde tabletten

Ibuprofen HTP 400 mg - 20 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Ibuprofen HTP wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Wanneer...
Antigrippine 250mg Paracetamol - 20 tabletten

Antigrippine 250mg Paracetamol - 20 tabletten

7,09
TE GEBRUIKEN BIJDit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn,kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder:De aanbevolen dosering is 2...
Lin Ibuprofen bruisgranulaat 400mg 10 sachets

Lin Ibuprofen bruisgranulaat 400mg 10 sachets

4,29
TE GEBRUIKEN BIJ Teva Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

5,49
TE GEBRUIKEN BIJ Sinaspril paracetamol 120 wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Kinderen in de leeftijd van 3 maanden tot 1 jaar...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen 400mg Tabletten

Nurofen 400mg Tabletten

5,29
De op ibuprofen gebaseerde pijnstiller Nurofen Tabletten 400mg 24st werkt snel en effectief bij hoofdpijn, spierpijn, rugpijn, menstruatiepijn en tandpijn. Het is ook doeltreffend bij verkoudheid, koorts en griep. Nurofen heeft diverse oplossingen voor verschillende soorten pijn. Lees vóór gebruik de bijsluiter. DoseringVolwassenen en kinderen...
Vergelijk 5 prijzen
Arkocaps Weegbree - 45 Capsules - Voedingssupplement

Arkocaps Weegbree - 45 Capsules - Voedingssupplement

10,75
Arkopharma Weegbree Arkopharma Weegbree capsules worden volgens farmaceutische normen bereid uit streng geselecteerde bladeren. Alleen de bladeren die met succes alle kwaliteitscontroles hebben doorstaan worden onder lage temperatuur fijngemalen en als totaalpoeder verwerkt in de vegetarische capsules van Arkocaps Weegbree. Geschikt voor personen...
Vergelijk 6 prijzen
Dafalgan Pediatrie Siroop 150ml

Dafalgan Pediatrie Siroop 150ml

5,356,95
-23%
Pijnstillend en koortswerend middel op basis van paracetamol, in de vorm van siroop. Voor kinderen onder de 10 jaar.
Mann Zakjes 16 stuks

Mann Zakjes 16 stuks

2,903,45
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, versterkt met caffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts, In de vorm van instant poeder zakjes.
Dampo Luchtwegen Pastilles - Suikervrij - Verzacht luchtwegen met tijm* en keel met eucalyptus* - Vitamine C ondersteunt het immuunsysteem - gember smaak - 24 pastilles

Dampo Luchtwegen Pastilles - Suikervrij - Verzacht luchtwegen met tijm* en keel met eucalyptus* - Vitamine C ondersteunt het immuunsysteem - gember smaak - 24 pastilles

7,09
Dampo Luchtwegen pastilles verzachten de luchtwegen1* en keel2*. Tevens ondersteunt Vitamine C het immuunsysteem. De pastilles zijn suikervrij.1) Tijm2) Eucalyptus* Gezondheidsclaim in afwachting van Europese toelating De voordelen van Dampo Luchtwegen Pastilles pastilles: Verzacht de luchtwgen met tijm en de keel met eucalyptus* Met vitamine C,...
Vergelijk 3 prijzen
Dafalgan Instant Junior 250mg aardbei Zakjes 20 stuks

Dafalgan Instant Junior 250mg aardbei Zakjes 20 stuks

5,346,53
-18%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van zakjes voor orale inname met aardbeismaak. Voor de behandeling van pijn en koorts bij kinderen vanaf 2 jaar of vanaf 14kg.
Paracetamol EG Instant 500mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

Paracetamol EG Instant 500mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

3,905,67
-31%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van instant zakjes met vanille-aardbeimaak. Helpt snel met pijn en koorts.
Perdolan 350mg kinderen Zetpillen 12 stuks

Perdolan 350mg kinderen Zetpillen 12 stuks

4,445,80
-23%
Geneesmiddel voor kinderen van 21-39 kg, op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij kinderen en koorts bij kinderen. In de vorm van zetpillen.
Perdolan Kinderen 0 à 12 jaar Siroop 200ml

Perdolan Kinderen 0 à 12 jaar Siroop 200ml

6,928,57
-19%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, in de vorm van een siroop. Aangewezen in geval van pijn bij baby's en kinderen en koorts bij baby's en kinderen tot 12 jaar.
Perdolan 200mg kleuters  Zetpillen 12 stuks

Perdolan 200mg kleuters Zetpillen 12 stuks

4,525,61
-19%
Geneesmiddel voor kleuters van 10-20kg,op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij kinderen en koorts bij kinderen. In de vorm van zetpillen.
Dafalgan Instant 500mg rode vruchten Zakjes 20 stuks

Dafalgan Instant 500mg rode vruchten Zakjes 20 stuks

5,346,53
-18%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van zakjes voor orale inname met rode vruchtensmaak. Voor de behandeling van pijn en koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar of 27 kg.
Wapiti Hoestsiroop 250 ml

Wapiti Hoestsiroop 250 ml

10,9913,45
-18%
Wapiti Hoestsiroop voor alle hoest Medisch hulpmiddel Wapiti Hoestsiroop gebruik je bij alle soorten hoest en verzacht de keel. De hoestsiroop werkt zowel bij vastzittende- als droge (kriebel-) hoest. De suiker in de siroop vormt een beschermend laagje over de geïrriteerde slijmvliezen in de keel, en houdt deze vochtig waardoor het hoesten...
Vergelijk 7 prijzen
Wapiti Hoestsiroop (150ml)

Wapiti Hoestsiroop (150ml)

8,159,95
-18%
Wapiti Hoestsiroop - Medisch hulpmiddel Wapiti Hoestsiroop is een medisch hulpmiddel bij alle soorten hoest. Het werkt zowel bij vastzittende- als droge (kriebel-) hoest. De suiker in de siroop vormt een beschermend laagje over de geïrriteerde slijmvliezen in de keel, en houdt deze vochtig waardoor het hoesten vermindert. Het is daarmee tevens...
Vergelijk 5 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst