Paracetamol-codeine 500-30 mg - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen Heb je milde tot matige pijn of koorts en zoek je een effectieve oplossing? Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bieden verlichting. Dit geneesmiddel behoort tot de groep van pijnstillers en koortsverlagers en is speciaal ontworpen voor symptomatische behandeling. Sinaspril...
Vergelijk 4 prijzen
Antigrippine paracetamol 250 mg 20 tabletten

Antigrippine paracetamol 250 mg 20 tabletten

5,41
Antigrippine kopen? Ben je op zoek naar verlichting bij griep- en verkoudheidssymptomen? Overweeg dan Antigrippine tabletten. Dit geneesmiddel is ontworpen om snel en effectief symptomen zoals koorts, hoofdpijn en pijn te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt voelen.  Waarom Antigrippine tabletten? Antigrippine is een bekend merk als het...
Vergelijk 3 prijzen
Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

4,32
Roter Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare en effectieve pijnstiller om pijn en koorts te verlichten? Overweeg dan Roter Paracetamol. Dit vertrouwde merk biedt hoogwaardige paracetamoltabletten die snel en doeltreffend zijn bij het verlichten van diverse soorten pijn en koorts.  Waarom Roter Paracetamol? Roter Paracetamol is een...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,95
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

3,99
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringTabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water....
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

2,19
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringVolwassen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
NiQuitin Clear Pleisters 21 mg - Stap 1 - Stoppen met roken - 7 stuks

NiQuitin Clear Pleisters 21 mg - Stap 1 - Stoppen met roken - 7 stuks

24,49
Wil je de hele dag controle over je stoppoging? NiQuitin Transparante Pleister 21 mg (stap 1) helpt je hierbij. De pleisters verlichten 24/7 de behoefte aan nicotine zodat stoppen met roken makkelijker wordt.Versla je sigaret met de Smart Control™ TechnologyAls je stopt met roken is het eerste wat je waarschijnlijk gaat merken een sterke behoefte...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

2,09
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

2,79
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

4,39
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 30st

Sanias Paracetamol 500 mg 30st

1,05
Sanias Paracetamol 500 mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,69
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 50tb

Sanias Paracetamol 500 mg 50tb

1,99
Sanias Paracetamol 500 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

2,49
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 20st

Sanias Paracetamol 500 mg 20st

0,79
Sanias Paracetamol 500 mg 20st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Nicotinell Nicotinepleisters 21mg - 1 x 7 stuks

Nicotinell Nicotinepleisters 21mg - 1 x 7 stuks

19,84
Dag en nacht je behoefte aan een sigaret verminderen Een nicotinepleister geeft geleidelijk nicotine af om zo het verlangen naar een sigaret in bedwang te houden. Een pleister kan je dus helpen bij het stoppen met roken. Waarom een nicotinepleister? Werkt 24 uur, vermindert dag en nacht je verlangen naar een sigaret Is verkrijgbaar in 3...
Vergelijk 7 prijzen
Now Astaxanthine 4mg 60 Softgels

Now Astaxanthine 4mg 60 Softgels

26,9133,95
-21%
Now Astaxanthine 4mg 60 Softgels op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 2 prijzen
Nicorette Mondspray Freshmint 1mg/spray - nicotinevervanger - stoppen met roken - 2 x 13,2 ml (2 x 150 sprays)

Nicorette Mondspray Freshmint 1mg/spray - nicotinevervanger - stoppen met roken - 2 x 13,2 ml (2 x 150 sprays)

41,49
Nicorette® Mint Mondspray onderdrukt ontwenningsverschijnselen zoals prikkelbaarheid en toegenomen eetlust, waardoor de kans op een succesvolle rookstop toeneemt. Nicorette® Mint Mondspray is een snelle manier om van uw rookverlangen af te komen. Verkrijgbaar in 2 smaken: Mint en Fruit&Mint. Nicorette® Mondspray verlicht de trek in een sigaret na...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

0,60
Wereldwijd het meest gebruikte pijnstillende en koortsverlagende middel Paracetamol biedt uitkomst bij het verlichten van klachten als koorts, pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Gehalveerd te gebruiken bij kinderen. Lees voor gebruik de bijsluiter. Conform advies van de overheid geldt...
Vergelijk 5 prijzen
ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

2,15
ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestrijding van pijn bij, verkoudheid, na inentingen, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Lees voor gebruik de bijsluiter. Dosering ...
Vergelijk 4 prijzen
Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

11,8617,70
-33%
Geneesmiddel op basis van cetirizine in de vorm van tabletten voor de behandeling van allergie.
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Sanias Acetylcysteïne 600mg 30 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

5,99
Voltaren K 12.5 mg Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen: reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, acute lage rugpijn, pijn en koorts bij griep, keelontsteking en verkoudheid. Dit geneesmiddel werkt snel. Het werkzame bestanddeel (diclofenac) gaat rechtstreeks...
Vergelijk 5 prijzen
Vitortho Boswellia 250 mg en curcuma 250 mg 60 Capsules

Vitortho Boswellia 250 mg en curcuma 250 mg 60 Capsules

18,4423,95
-23%
Vitortho Boswellia 250mg & curcuma 250mg 60 capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

5,99
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol tabletten 120 mg 10 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

5,19
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

1,79
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril Paracetamol zetpil 240 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

0,79
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

1,29
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

4,69
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 60 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 60 stuks

13,5317,27
-22%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

9,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Baby’s jonger dan 3 maanden, na doktersadvies3 maanden - 1 jaar: dosis 2,5 ml, max aantal doses per dag: 4-6...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 5 prijzen
Natterman Bronchicum Sterk - Anti-hoestmiddel met codeïne - 100 ml

Natterman Bronchicum Sterk - Anti-hoestmiddel met codeïne - 100 ml

12,85
Natterman Bronchicum Hoestsiroop werkt verlichtend en verzachtend bij hoestklachten voor kinderen vanaf 12 jaar en voor volwassenen. De siroop onderdrukt de hoest. Bij de verpakking is een handig maatbekertje met deelstrepen toegevoegd om de dosering van 20 ml per keer juist af te kunnen meten. De werkzame stof in deze hoestsiroop is codeïne. De...
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

2,89
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
NiQuitin Clear Pleisters 7 mg - Stap 3 - Stoppen met roken - 7 stuks

NiQuitin Clear Pleisters 7 mg - Stap 3 - Stoppen met roken - 7 stuks

19,69
Wil je de hele dag controle over je stoppoging? NiQuitin Transparante Pleister 7 mg (stap 3) helpt je hierbij. De pleisters verlichten 24/7 de behoefte aan nicotine zodat stoppen met roken makkelijker wordt.Versla je sigaret met de Smart Control™ TechnologyAls je stopt met roken is het eerste wat je waarschijnlijk gaat merken een sterke behoefte om...
Vergelijk 7 prijzen
Now Betaïne hci 648mg 120 capsules

Now Betaïne hci 648mg 120 capsules

20,9527,95
-25%
Now Betaïne hci 648mg 120 capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is een pijnstiller op basis van 500 mg Paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm 500 mg Paracetamol is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 5 prijzen
Nicotinell Mondspray 1 mg Duo Verpakking 15 ml

Nicotinell Mondspray 1 mg Duo Verpakking 15 ml

42,88
Nicotinell Mondspray Mint 1 mg Duo Nicotinell Mondspray Mint 1 mg Duo bevat twee verpakkingen in één blister. Nicotinell Mondspray Mint is een nicotinevervanger die is ontwikkeld voor rokers die 18 jaar of ouder zijn, die willen stoppen met roken of hun rookgewoonten willen verminderen. Nicotinell Mondspray helpt de ontwenningsverschijnselen van...
Vergelijk 6 prijzen
Lucovitaal Magnesium citraat 400 mg 30 tabletten

Lucovitaal Magnesium citraat 400 mg 30 tabletten

7,99
Lucovitaal Magnesium 400 Citraat Magnesium Citraat van Lucovitaal bevat Magnesium citraat, de best opneembare vorm van magnesium. Magnesium speelt een rol bij het behouden van soepele spieren en bij de botaanmaak. Tevens heeft het een positieve invloed op de werking van het zenuwstelsel en draagt het bij aan de geestelijke veerkracht. Lucovitaal...
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Daktarin Nagellak voor schimmelinfecties 20mg/ml 30ml

Daktarin Nagellak voor schimmelinfecties 20mg/ml 30ml

10,79
Daktarin Nagellak voor schimmelinfecties 20mg/ml 30ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Paracetamol EG Instant Junior 250mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

Paracetamol EG Instant Junior 250mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

4,015,67
-29%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van instant zakjes met vanille-aardbeimaak. Helpt snel met pijn en koorts.
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

2,75
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

1,45
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Linn Paracetamol 500 mg liquid caps 20 capsules

Linn Paracetamol 500 mg liquid caps 20 capsules

2,99
Linn Paracetamol 500 mg liquid caps 20 capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

2,89
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
SNP Libido man extra forte 5000 mg puur 30 capsules

SNP Libido man extra forte 5000 mg puur 30 capsules

52,0856,-
-7%
SNP Libido man extra forte 5000 mg puur Kruidenpreparaat De zuiverste, beste en sterkste kruiden zijn voor dit product aangewend. Samenstelling per vegetarische capsule 500 mg Damiana, Muira Puama, Korean Ginseng, Maca, Willow herb, Purple corneflower, Saw palmetto, Golden rod herb, Pumpkin seed. ratio 10:1 1 capsule staat gelijk aan 5000 mg (= 5...
Vergelijk 3 prijzen
Vitals - Ester-C - 1000 mg - 90 tabletten

Vitals - Ester-C - 1000 mg - 90 tabletten

27,6134,95
-21%
odra vitamine C in het lichaam is opgenomen, wordt het omgezet in bepaalde metabolieten (tussen- of eindproducten). De belangrijkste metaboliet lijkt threonzuur te zijn. Ester-C® is een gepatenteerde vitamine C-formule bestaande uit calciumascorbaat dat al gedeeltelijk is omgezet, waardoor bepaalde natuurlijke metabolieten reeds aanwezig zijn,...
Vergelijk 9 prijzen
Reactine Allergietabletten Cetirizine 10 mg - 21 tabletten

Reactine Allergietabletten Cetirizine 10 mg - 21 tabletten

14,49
Reactine is een anti-allergisch geneesmiddel. Cetirizinedihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Reactine. Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Reactine bestemd voor de verlichting van neus- en oogklachten zoals niezen, tranende ogen, jeuk, etc. Meer specifiek bij: hooikoorts, huisstofmijtallergie, huisdierallergie en...
Vergelijk 6 prijzen
Shiepz Melatonine 5 mg 30 tabletten

Shiepz Melatonine 5 mg 30 tabletten

13,99
Shiepz Melatonine 5 mg 30 tabletten Shiepz Melatonine 5 mg bevat per tablet 5 mg melatonine voor de kortdurende behandeling van een jetlag. Een jetlag is een verstoring van het slaap-waakritme, die kan optreden na het passeren van meerdere tijdzones door een vliegreis. De voordelen van Shiepz Melatonine 5 mg: Voor de kortdurende behandeling van...
Vergelijk 6 prijzen
NiQuitin Minizuigtabletten 4 mg - Stoppen met roken - 60 stuks

NiQuitin Minizuigtabletten 4 mg - Stoppen met roken - 60 stuks

26,09
Word je weleens overvallen door een intens verlangen naar een sigaret? Of wil je eerst minderen met roken om op een later moment echt te stoppen? Vervang dan je sigaret door NiQuitin Minizuigtablet. Elke sigaret die je niet rookt is een onverwinning voor jezelf en een stap op weg naar het echte stoppen met roken. De handig mee te nemen...
Vergelijk 6 prijzen
Niquitin Zuigtablet mini mint 2mg  60 Zuigtabletten |

Niquitin Zuigtablet mini mint 2mg 60 Zuigtabletten |

26,09
NiQuitin wordt gebruikt om mensen te helpen te stoppen met roken. Dit soort behandeling wordt een nicotinevervangende therapie genoemd. Dit medicijn is bedoeld voor gebruik door volwassenen en jongeren tot 18 jaar (12 tot en met 17 jaar, alleen gebruiken op advies van een zorgverlener). Dit medicijn is bedoeld voor rokers die 20 sigaretten of...
Vergelijk 4 prijzen
Diclofenac Patch AB 140mg Patch 5 stuks

Diclofenac Patch AB 140mg Patch 5 stuks

10,6912,39
-14%
Geneesmiddel op basis van diclofenac in de vorm van een pleister voor uitwendig gebruik. Aangewezen voor het plaatselijk behandelen van ontsteking en pijn.
Nicorette Combi-therapy Patch 25mg + Zuigtabletten 2mg Pakket 1 stuks

Nicorette Combi-therapy Patch 25mg + Zuigtabletten 2mg Pakket 1 stuks

90,0597,88
-8%
Maak stoppen met roken gemakkelijker met behulp van de combi-therapie van Nicorette gebruik de Invisi Patch en de Nicorette Freshmint zuigtabletten samen.
Cetirizine Teva 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine Teva 10mg Tabletten 100 stuks

11,4614,97
-23%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril paracetamol 240 mg, zetpil Geneesmiddel RVG 127861=22876 AV Claims Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking Waarvoor wordt dit middel gebruikt Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Niet gebruiken bij: U bent...
Vergelijk 6 prijzen
Nicotinell Kauwgom Cool Mint 2mg 1 x 96 stuks

Nicotinell Kauwgom Cool Mint 2mg 1 x 96 stuks

25,53
Nicotinell met een de klassieke mintsmaak. Alle Nicotinell kauwgums zijn standaard voorzien van een zachte textuur met een krokant laagje, zodat ze de sensatie geven van een normale gum. Bevat 2mg Nicotine per kauwgom. In voordeelverpakking.Snelle, altijd beschikbare, hulp om uw behoefte aan een sigaret te verminderenKauwen geeft u extra...
Vergelijk 6 prijzen
Zyrtec 10mg Tabletten 40 stuks

Zyrtec 10mg Tabletten 40 stuks

11,2715,08
-25%
Geneesmiddel op basis van cetirizine in de vorm van tabletten, voor de behandeling van allergie.
Venoruton 1000mg Zakjes 30 stuks

Venoruton 1000mg Zakjes 30 stuks

19,4626,78
-27%
Toepassing Aangewezen bij: de behandeling van oedeem van veneuze oorsprong in de benen en van symptomen die geassocieerd worden met chronische veneuze insufficiëntie (zware en pijnlijke benen, gezwollen benen ...); adjuverende behandeling van inwendige aambeien op korte termijn.
Nicotinell Zuigtablet Mint 2mg - 1 x 96 zuigtabletten

Nicotinell Zuigtablet Mint 2mg - 1 x 96 zuigtabletten

35,99
Nicotinell Mint 2mg bij stoppen met roken Een Nicotinell zuigtablet lost op in je mond en geeft zo nicotine af die je helpt je behoefte om te roken weg te nemen. Zuigtabletten zijn handig en discreet, dus je kunt ze in bijna elke situatie gebruiken, waar je ook bent. Nicotinell zuigtabletten zijn verkrijgbaar in 2 sterktes met een frisse mint...
Vergelijk 3 prijzen
VitOrtho - Magnesium Bisglycinaat 100 mg en Taurine 200 mg (100 tablets)

VitOrtho - Magnesium Bisglycinaat 100 mg en Taurine 200 mg (100 tablets)

19,9825,95
-23%
Goed opneembare vorm van magnesium. Draagt bij aan hersenfuncties. Goed voor de werking van de spieren. Taurine ondersteunt de opname van magnesium.Vrij van gelatine, gist, toegevoegde suikers en synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen.Geschikt voor vegetariërs en veganisten.
Vergelijk 5 prijzen
Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 60 stuks

Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 60 stuks

20,6727,80
-26%
Toepassing Aangewezen bij: de behandeling van oedeem van veneuze oorsprong in de benen en van symptomen die geassocieerd worden met chronische veneuze insufficiëntie (zware en pijnlijke benen, gezwollen benen ...); adjuverende behandeling van inwendige aambeien op korte termijn.
Vitakruid L-Lysine 1000 mg 100 tabletten

Vitakruid L-Lysine 1000 mg 100 tabletten

14,9319,89
-25%
Vitakruid L-Lysine 1000 mg Tabletten is een voedingssupplement met een hoge dosering van het essentiële aminozuur L-Lysine. Dit aminozuur kan niet door ons lichaam worden aangemaakt en moet dus via voeding worden ingenomen. Voor vegetariërs en veganisten kan het lastig zijn om voldoende L-Lysine binnen te krijgen, omdat het voornamelijk voorkomt in...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules

Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules

5,79
Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Lucovitaal Collageen Super 5000mg Poeder 171,6 gr, 33 doseringen.

Lucovitaal Collageen Super 5000mg Poeder 171,6 gr, 33 doseringen.

15,9849,99
-68%
Lucovitaal Collageen Super 5000mg Poeder Het lichaamseigen Collageen behoudt de stevigheid en elasticiteit van de huid. Aan Lucovitaal Collageen poeder is Vitamine C toegevoegd. Vitamine C is een antioxidant dat helpt de cellen te beschermen tegen invloeden van buitenaf zoals zonlicht en vervuiling. Vitamine C is van belang voor de vorming van...
Vergelijk 7 prijzen
Lucovitaal CBD 40 mg capsules 30 capsules

Lucovitaal CBD 40 mg capsules 30 capsules

26,9959,99
-55%
LucovitaalCBD Capsules 40 mg De capsules bevatten 40 mg CBD per capsule, dit is vergelijkbaar met 32 druppels Lucovitaal CBD olie 2,8%. De kleine gemakkelijk slikbare capsules hebben als voordeel dat de dosering exact is vastgesteld op 40 mg pure CBD, je weet dus precies wat je binnen krijgt en je hoeft maar 1 capsule per dag te temen. De capsules...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst