Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Ibuprofen gel

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,95

IbuprofenDe werkzame stof in Ibuprofen is ibuprofen.IntroductieIbuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis,

Finimal zest 10brt

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,80

Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol, 50 mg coffeïne, 100 mg vitamine C per bruistablet.Hulpstoffen: natriumwaterstofcarbonaat (E500), natriumcarbonaat (E500), citro

Finimal zest Merk: Finimal Inhoud: 10brt

Byfit.nl

4,78

Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol, 50 mg coffeïne, 100 mg vitamine C per bruistablet. Hulpstoffen: natriumwaterstofcarbonaat (E500), natriumcarbonaat (E500), c

Finimal Finimal zest

De-drogisterij.nl

3,88 nieuw

Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn griep verkoudheid, na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn.. Kenmerken: Finimal per 10brt. EAN: 8713091027765. Groep: Finimal pijn algemeen. Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpij

Finimal zest

Broedersgezondheidswinkel.nl

4,80

Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol, 50 mg coffeïne, 100 mg vitamine C per bruistablet. Dosering Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 bruistabletten per keer, maxim

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

-10%
Aspirine C Bruistabletten 20 stuks

Viata.nl

7,35

Geneesmiddel voor de symptomathische behandeling van pijn en koorts, op basis van acetylsalicylzuur, in combinatie met VIT C. In de vorm van bruistabletten.

-10%
Paracetamol Teva 1g Tabletten 10 stuks

Viata.nl

2,17

Generisch geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.

Davitamon Energie Boost Ginseng Vitamine Bruistabletten Orange Voordeelverpakking 12x20stu

Drogisterij.net

90,63

Davitamon Energie Boost Ginseng Vitamine Bruistabletten Orange Voordeelverpakking kleiner dan p groter dan Davitamon Energie Boost Bruistablet is een multivitamine met ginseng in bruistablet vorm voor extra energie bij vermoeidheid. kleiner dan br / groter dan kleiner dan br / groter dan In sommige situaties zoals bij vermoeidheid in drukke periode

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

1,29

Leida pharm Paracetamol + Coffeine Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Doseri

Centrum Multivitamine Energy Bruistabletten Voordeelverpakking 12x20tab

Drogisterij.net

147,63

Centrum Multivitamine Energy Bruistabletten Voordeelverpakking kleiner dan p groter dan Centrum Energy Advanced Bruis is een multivitamine en mineralencomplex in bruistabletvorm. kleiner dan br / groter dan kleiner dan br / groter dan Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 bruistablet per dag. De bruistablet eerst geheel laten oplossen in ee

-10%
Acetylcysteine Apotex 600mg Bruistabletten 60 stuks

Viata.nl

12,65

Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van bruistabletten. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis.

-10%
Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

Viata.nl

11,75

Geneesmiddel op basis van acetylcysteïne in de vorm van bruistabletten met citroensmaak. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose

Paracetamol Roter 500mg

Staples.nl

1,54

Roter Paracetamol is altijd handig om bij de hand te hebbenRoter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestr

Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Paracetamol 500mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamo

-32%
Roter Vitamine C 1000 Mg Citroen Duo 2x20 Bruistabletten (40brt)

Koopjesdrogisterij.nl

5,43

Roter Vitamine C1000 mg citroen duo verpakkingVitaminepreparaatSamenstelling per dagdosering (1 tablet): %RI* Vitamine C 1000 mg 1250% *RI = Referentie innameIngredientenVoedingszuur (citroenzuur), zuurteregelaar (natrium waterstofcarbonaat), ascorbinezuur, vulstof (sorbitol), zoetstoffen (natrium cyclamaat, natriumsacharine), aroma (citroen), kleu

Leidapharm Paracetamol Zetpil 240mg

Deonlinedrogist.nl

1,99

Leida pharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dosering Kinderen: 1 - 2 jaar (10 - 12,5 kg): 240 mg 2 tot 3 keer per dag 2 - 4 jaar (12,5 - 17 kg):

Fluimucil - Bruistabletten - Acetylcysteïne 600 mg - 6 Tabletten

bol.com

6,99 nieuw

Fluimucil - Bruistabletten - Acetylcysteïne 600 mg - 6 Tabletten - van Fluimucil in de categorie Keelverzorging.

Fluimucil 600 Mg, 30 Bruistabletten

Accense.nl

17,75

Fluimicil Bruis bij aandoeningen van de luchtwegen om het ophoesten van taai slijm te vergemakkelijkenFluimicil Bruis bij aandoeningen van de luchtwegen om het ophoesten van taai slijm te vergemakkelijken zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (lang

-50%
Lucovitaal Vitamine C Bruistabletten (20st)

Koopjesdrogisterij.nl

1,49

One a day super vitamine C SinaasappelsmaakSamenstelling per dagdosering van 1 bruistablet: %ADH* Vitamine C (l-ascorbinezuur) 1000mg 1250% %ADH*= Aanbevolen Dagelijkse HoeveelheidIngredientenVoedingszuur (citroenzuur), zuurteregelaar (natriumbicarbonaat), vitamine C, lactose, zoetstoffen (sorbitol, aspartaam, acesulfaam K), smaakstof (sinaasappels

-10%
Acetylcysteine Sandoz 600mg Bruistabletten 60 stuks

Viata.nl

17,76

Slijmoplossend geneesmiddel voor een vastzittende hoest met slijmen, in de vorm van bruistabletten. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.

-35%
Sambucol Immuno Forte Bruistabletten Suikervrij (15brt)

Koopjesdrogisterij.nl

6,47

Sambucol Immuno Forte, Vitamine C, zink vlierbessenextractKruidenpreparaatSamenstelling per dagdosering (3 bruistabletten): %RI* Vitamine C 180 mg 225% Zink 22,5 mg 225% Vlierbessenextract (sambucus nigra) 450 mg *RI = Referentie Inname voor volwassenenIngredientenCitroenzuur, natrium hydrogeencarbonaat, maltodextrine, vlierbessenextract, vitamine

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,95

Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer, 4-6 keer per 24 uur.Kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, 4-6 maal per 24 uur.Kinderen van 4-6 jaar: 1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per

-20%
Multi Gyn Bruistabletten Vaginaal (10st)

Koopjesdrogisterij.nl

5,93

ProducteigenschappenWerkt direct reinigend.Zorgt voor een intensieve intiem-hygiëne.Helpt vaginale infecties voorkomen.Makkelijk in gebruik.100% natuurlijk, zonder conserveermiddelen.De bruistabletten zijn verpakt in een klein discreet doosje. Een buisje bevat 10 bruistablettten en één tablet is één spoeling.

Pinex Paracetamol 250mg Smelttabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

3,29

De Pinex Paracetamol 250mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamo

Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar 100ml

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar is speciaal voor kinderen en heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Omdat het vloeibaar is, is dit geneesmiddel gemakkelijk door te slikken. Doordat het bovendien is voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere para

Supradyn Complex Forte Bruistabletten 45tabl

Drogisterij.net

16,99

Supradyn Complex Forte Bruistabletten kleiner dan p class=text_content groter dan Supradyn complex forte bruistabletten voor extra energie bij vermoeidheid en het activeren van natuurlijke energie. kleiner dan br / groter dan Dit gezondheidsproduct is algemeen verkrijgbaar. kleiner dan br / groter dan kleiner dan br / groter dan kleiner dan strong

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil 1000mg Voordeelverpakking 10x5 Cap

Drogisterij.net

20,81

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil 1000mg Voordeelverpakking kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Te gebruiken bij kleiner dan /strong groter dan koorts en pijn bij griep en verkoudheid bij koorts en pijn na inenting hoofdpijn kiespijn kiespijn spit spierpijn menstruatiepijn en zenuwpijn. kleiner dan /p groter dan kleiner dan br/ gr

Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten

Gyzs.nl

3,75 nieuw

Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten bij GYZS.nl Afname Per: 1 Stuk Merk: Algemeen Type: Overig Korte beschrijving: Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten

-25%
Kruger Bruistabletten Vitamine C (20tb)

Koopjesdrogisterij.nl

1,19

Kruger Vitamine C bruistablettenVitaminepreparaatBruistabletten met zoetstoffen.Samenstelling per dagdosering van 1 bruistablet:?Vitamine C 180 mg - 225% ADH*ADH = Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid IngredientenVoedingszuur citroenzuur, natriumbicarbonaat, oligofructose, vitamine C, zetmeel, zoetstof natriumcyclamaat, natuurlijk aroma, zoetstof natr

Roter Paracetamol 500 mg bessen 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,29

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bessenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuur. Dosering

-10%
Davitamon Energie boost ginseng bruistabletten 20 stuks

Drogist.nl

7,16 nieuw

Davitamon Energie Boost biedt jou extra energie bij vermoeidheid of een periode van lusteloze gevoelens. De multivitamine combineert alle dagelijks belangrijke vitamines en de mineralen koper, ijzer en zink met ginsengextract in één bruistablet. De vitamines B2, B3, B6, B12, ijzer en ginseng dragen bij aan extra energie bij vermoeidheid, terwijl zi

Pharmachemie Paracetamol 1000 mg

De-drogisterij.nl

2,27

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. 1000 mg. Kenmerken: Pharmachemie per 10zp. EAN: 8711218013097. Groep: Pharmachemie pijn algemeen. Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en

-22%
Centrum Energy Bruistabletten (20st)

Koopjesdrogisterij.nl

10,10

Centrum Energy bruistablettenMultivitaminen en mineralenSamenstelling per dagdosering van 1 tablet % ADH* Vitamine A (50% als betacaroteen) 800 mcg 100 Vitamine B1 1,65 mg 150 Vitamine B2 2,1 mg 150 Vitamine B6 2,1 mg 150 Vitamine B12 3 mcg 120 Vitamine C 120 mg 150 Vitamine D 5 mcg 100 Vitamine E (alfa-TE) 18 mg 180 Vitamine K 30 mcg 40 Biotine 75

Leidapharm Paracetamol Zetpil 120mg

Deonlinedrogist.nl

1,89

Leida pharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dosering Kinderen: 3 maanden tot 1 jaar (5,5 - 10 kg): 120 mg 2 tot 3 keer per dag 1 - 2 jaar (10 -

Sandoz Paracetamol comp

De-drogisterij.nl

1,23

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Paracetamol comp. Kenmerken: Sandoz per 20tb. EAN: 8712371004687. Groep: Sandoz pijn algemeen. Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kie

Paracetamol 1000 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,29

Sanias 10zp

Roter Paracetamol 500 mg bessen

De-drogisterij.nl

3,51

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts verlagen. Paracetamol 500 mg bessen. Kenmerken: Roter per 20tb. EAN: 8713304103781. Groep: Roter pijn algemeen. Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol per tablet. Andere

-10%
Kneipp Voetbad Bruistabletten 6

Instacosmetic.com

6,30

Kneipp voetbadbruistabletten bevatten hoogwaardige calendula- en kastanje-extract, kamfer en Menthol. Ze verkwikken, verfrissen en ontspannen je vermoeide en overbelaste voeten. De bruisende werking in combinatie met de etherische oliën van rozemarijn, tijm en salie werkt als een deodorant. Voor een optimale verzorging van je voeten.Sodium Bicarbon

Roter Vitamine C Bruistabletten Ascorbinezuur Abrikoos-sinaasappelsmaak Voordeelverpakking 12x20 Ta

Drogisterij.net

62,13 nieuw

Roter Vitamine C Bruistabletten Ascorbinezuur Abrikoos-sinaasappelsmaak Voordeelverpakking kleiner dan B groter dan sinaasappel/abrikoos smaak kleiner dan /B groter dan kleiner dan br/ groter dan Vitamine C verhoogt de weerstand en helpt het natuurlijk afweermechanisme van het lichaam. het bevordert de opname van ijzer uit de maaltijd. Vitamine C i

Paracetamol 1000 mg Merk: Leidapharm Inhoud: 5zp

Byfit.nl

1,19

Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof is Paracetamol. Hulpstoffen: vast vet, colloïdaal watervrij siliciumdioxide. Gebruik: Gewichtdoseringen worden in onderstaande tabel weergegeven. Leeftijd (jaren) Lichaamsgewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doseringen per dag 6 – 9 22

-22%
Corega Tabs anti-bacterieel Bruistabletten 66 stuks

Viata.nl

4,67

De Corega Tabs reinigen intensief door hun bruisende zuurstof formule, ook daar waar de tandenborstel niet bij kan. Ze bestrijden bacteriën die tandplak en een slechte adem veroorzaken. Hierdoor heb je dagelijks een schoon en fris gebit.

Unipharma Vitamine C Bruistablet 20st

Deonlinedrogist.nl

2,99

Deze bruistabletten bevatten 1000mg Vitamine C per bruistablet. Vitamine C ondersteunt de normale werking van het zenuwstelsel en draagt bij tot de instandhouding van de normale werking van het immuunsysteem. Tevens is Vitamine C van belang voor het behoud van sterke botten en tanden. Dosering1 maal daags 1 bruistablet in een glas water oplossen en

Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg

De-drogisterij.nl

3,03

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Paracetamol smelttablet aardbei. Kenmerken: Pinex per 20tb. EAN: 8716049010253. Groep: Pinex pijn algemeen. Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en k

Etixx Magnesium 2000 Aa Bruistablet 30

Instacosmetic.com

13,98

Magnesium is een essentieel mineraal. Verschillende factoren, o.a. eenzijdige voeding, calciumrijke voeding en verlies via het zweet, dragen ertoe bij dat sporters een verhoogde behoefte aan magnesium kunnen hebben. Een voldoende hoge magnesiuminname is aan te raden. MAGNESIUM 2000 AA bevat magnesium, dat bijdraagt bij tot de vermindering van vermo

Paracetamol 500mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,59

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en mens

Sandoz Paracetamol 500 mg

De-drogisterij.nl

1,99

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. 500 mg. Kenmerken: Sandoz per 10zp. EAN: 8712371005240. Groep: Sandoz pijn algemeen. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.GeneesmiddelSamenstelling:De werkzame stof in dit m

Daro Paracetamol vloeibaar

De-drogisterij.nl

4,18

Bij koorts en pijn griep, verkoudheid na inenting. Paracetamol vloeibaar. Kenmerken: Daro per 100ml. EAN: 8714319031564. Groep: Daro pijn algemeen. Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Suikervrij, gezoet met maltitol. Frambozenaroma.GebruikBaby's jong

Paracetamol comp Merk: Sandoz Inhoud: 20tb

Byfit.nl

1,24

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Geneesmiddel: RVG 14976 U.A.D Paracetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling Werkzame stoffen: Paracetamol Coffeïne Hulps

Paracetamol 1000 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,50

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling:Het werkzame bestanddeel isparacetamol, respectievelijk 120, 240, 500 en 1000 mg per zetpil. And

-33%
Paracetamol 1000mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,20

Leidapharm 5zp

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,09

Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygienische doordru

-35%
Davitamon Vitamine C & D3 Bruistabletten (15brt)

Koopjesdrogisterij.nl

2,92

Davitamon Vitamine C & D3 bruistablettenSamenstelling per dagdosering van 1 bruistablet: Vitamines % ADH* Vitamine C 600 mg 750% Vitamine D2 5 mcg 100% Mineralen Selenium 55 mcg 100% Zink 10 mg 100% *ADH = Aanbevolen dagelijkse hoeveelheidIngredientenVoedingszuur: citroenzuur, rijsmiddelen, natriumbicarbonaat, vitamines, zoetstoffen: sorbitol, natr

Roter Paracetamol 250 junior 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,99

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.SamenstellingBevat 250 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bananenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuurDoseringKinderen van 2 tot 6

Bisolvon Bisolbruis Bruistabletten

Deonlinedrogist.nl

8,09

Bisolvon Bisolbruis Bruistabletten kan gebruikt worden door volwassenen bij aandoeningen van de luchtwegen die gepaard gaan met een teveel aan slijm. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. DoseringVolwassenen: Gebruik één 600 mg bruistablet eenmaal per dag in. Gebruik bij

-10%
Davitamon Compleet weerstand bruistabletten 15 bruistabletten

Drogist.nl

8,06 nieuw

De Davitamon Vitamine Forte combineert een hoge dosering vitamine C met vitamine D, selenium en zink in een bruistablet. De vitamines en mineralen ondersteunen de weerstand. Zowel vitamine C, vitamine D en zink ondersteunen de afweer en helpen het natuurlijk immuunsysteem van de lichaamscellen.

Centrum Multivitamine Energy Bruistabletten 20tabl

Drogisterij.net

12,95

Centrum Multivitamine Energy Bruistabletten kleiner dan p groter dan Centrum Energy Advanced Bruis is een multivitamine en mineralencomplex in bruistabletvorm. kleiner dan br / groter dan kleiner dan br / groter dan Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 bruistablet per dag. De bruistablet eerst geheel laten oplossen in een glas water 200ml.

Magnesium bruistabletten Merk: Kruger Inhoud: 20tb

Byfit.nl

1,58

Kruger Magnesium bruistabletten Mineralenpreparaat - bruistablet met zoetstoffen Samenstelling per dagdosering van 1 bruistablet: Magnesium 200 mg 53% ADH* ADH - Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid Ingredienten Voedingszuur citroenzuur, magnesiumcarbonaat, natrium-bicarbonaat, voedingszuur appelzuur, zetmeel, zoetstof natriumcyclama

Paracetamol caplet 500

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,99

Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werkingSamenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (E1412)

Paracetamol coffeine 500/50

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,45

Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Samenstelling:De werkzame bestanddelen zijn 500

Paracetamol 500 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,80

Sandoz 20tab

-50%
Davitamon Vitamine C & D3 Bruistabletten Duo (2x15brt)

Koopjesdrogisterij.nl

4,49

Davitamon Vitamine C & D3 bruistabletten Samenstelling per dagdosering van 1 bruistablet: Vitamines % ADH* Vitamine C 600 mg 750% Vitamine D2 5 mcg 100% Mineralen Selenium 55 mcg 100% Zink 10 mg 100% *ADH = Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid Ingredienten Voedingszuur: citroenzuur, rijsmiddelen, natriumbicarbonaat, vitamines, zoetstoffen: sorbitol, n

-50%
Lucovitaal Super Vitamine C 1000mg Bruistabletten

Deonlinedrogist.nl

1,50

Met de bruistabletten met sinaasappelsmaak van Lucovitaal krijgt u een super Vitamine C boost. Één tablet bevat namelijk 1000mg vitamine C, dat gelijk staat aan 1250% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (ADH). Vitamine C:- zorgt mede voor een goede weerstand;- ondersteunt de normale werking van het zenuwstelsel;- draagt bij aan het in stand ho

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,49

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.Samenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 500 of 1000 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol HTP

Leidapharm Paracetamol 500 mg 50tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,25

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.GeneesmiddelSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol.De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaatGebr

-15%
Davitamon Compleet Weerstand Bruistabletten

Deonlinedrogist.nl

7,60

Davitamon Compleet Weerstand Bruistabletten bevat een combinatie van vitamine C, vitamine D3, selenium, zink en cranberry-extract. Vitamine C werkt samen met de andere ingrediënten aan een goede weerstand en biedt ondersteuning bij vermoeidheid door het lichaam te voorzien van extra energie. Dit voedingssupplement is speciaal ontwikkeld voor volwas

Multi-Gyn Bruistabletten

Condoom.nl

9,95

de spoelvloeistof voor in de knijpflacon van de douche wordt makkelijk aangemaakt met multi-gyn bruistabletten.inhoud: 10 tabletten werkt direkt reinigend zorgt voor intensieve intiem-hygiã«ne helpt vaginale infecties voorkomen is makkelijk in gebruik

-6%
Roter Vitamine C 1000mg. Bruistabletten - Sinaasappel/Abrikoos 40 Stuks

Voordeeldrogisterij.nl

8,75

Roter Vitamine C 1000mg. Bruistabletten - Sinaasappel/Abrikoos 40 Stuks Vitamine C verhoogt de weerstand en helpt het natuurlijk afweermechanisme van het lichaam. het bevordert de opname van ijzer uit de maaltijd. Vitamine C is vooral van belang bij tekorten in het voedingspatroon (diëten) en bij roken. Vooral in tijden van verhoogde lichame

Roter Paracetamol 500 mg 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,45

Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel.SamenstellingDe werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn

Sanias Paracetamol 500 mg

De-drogisterij.nl

1,08

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.. Kenmerken: Sanias per 30st. EAN: 8716049002692. Groep: Sanias pijn algemeen. Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.GeneesmiddelSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Paracetamol Actavis 500 mg bevat per tablet 500 mg paracetamol. De and

Mylan ORS bruistablet lemon

De-drogisterij.nl

6,38

Ter ondersteuning van een goede vochtbalans - voor zuigelingen, kinderen en volwassenen. ORS bruistablet lemon. Kenmerken: Mylan per 24brt. EAN: 8717472420190. Groep: Mylan overig gezondheidsproducten. ORS BruistablettenTer ondersteuning van een goede vochtbalans - voor zuigelingen, kinderen en volwassenen.Met citroensmaak.Ingredienten\

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.