Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg

Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg

5,99
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te veragen. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. De Roter Paracetamol Instant Smelttabletten zijn zonder water in te nemen, hier zeer geschikt wanneer u moeite heeft met slikken of wanneer u onderweg bent. ...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracetamol 500 mg Smelttablet Bessen 20 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg Smelttablet Bessen 20 tabletten

6,39
Roter Paracetamol 500 mg Bessen Smelttablet Roter Paracetamol 500mg met bessen smaak is een geneesmiddel dat koortsverlagend en pijnstillend werkt. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol 500mg Smelttablet Bessen - 2 x 20 smelttabletten

Roter Paracetamol 500mg Smelttablet Bessen - 2 x 20 smelttabletten

15,99
Roter Paracetamol 500 mg Bessen Smelttablet Roter Paracetamol 500mg met bessen smaak is een geneesmiddel dat koortsverlagend en pijnstillend werkt. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat

Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat

5,99
TE GEBRUIKEN BIJHet kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderen van 12 – 15 jaar met een gewicht van 41 – 50 kg:1 zakje (500 mg) per keer met een maximum van 4 zakjes (2000...
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Paracetamol EG Instant 500mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

Paracetamol EG Instant 500mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

3,905,67
-31%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van instant zakjes met vanille-aardbeimaak. Helpt snel met pijn en koorts.
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

4,99
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Lucovitaal Berberine Puur 500 mg 60 capsules

Lucovitaal Berberine Puur 500 mg 60 capsules

29,99
Lucovitaal Berberine Puur 500 mg Lucovitaal Puur Berberine 500 mg extract bevat 97-102% Berberine. Berberine draagt bij aan het behoud van een gezonde bloedsuikerspiegel*. Daarnaast draagt Berberine aan behoud van normale triglyceridengehalten in het bloed en is goed voor de urinewegen*. Berberine ondersteunt de reinigende werking van de lever en...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Minoxidil Xiromed 50 mg/ml - 1 x 60 ml

Minoxidil Xiromed 50 mg/ml - 1 x 60 ml

20,98
Let op! dit is een geneesmiddel. Volgens de richtlijnen van de gezondheidsinspectie mogen geneesmiddelen niet teruggenomen worden nadat ze verzonden zijn. Minoxidil Xiromed ter bevordering haargroei en stabilisatie haaruitval Minoxidil Xiromed lotion 50 mg is een geneesmiddel dat wordt gebruikt bij de behandeling van haarverlies bij mannen volgens...
Vergelijk 5 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 3 prijzen
Leida Paracetamol Ovaal 500mg

Leida Paracetamol Ovaal 500mg

0,79
Leidapharm Paracetamol Ovaal kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.DoseringKinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 3 ot 4 keer per dag.Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.Kinderen van...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Sanias Paracetamol 500 mg 30st

Sanias Paracetamol 500 mg 30st

1,05
Sanias Paracetamol 500 mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
Venoruton 500 mg 30 tabletten

Venoruton 500 mg 30 tabletten

15,65
Als gevolg van een gestoorde bloedafvoer door de aderen in de benen kan het voorkomen dat de kleinste aderen (haarvaten) te veel vocht doorlaten. Venoruton verstevigt de aderwand en vermindert daarmee de doorlaatbaarheid voor vocht in deze haarvaten. Venoruton kan gebruikt worden bij klachten zoals vermoeide, zware benen, gezwollen enkels,...
Vergelijk 6 prijzen
Paracetamol 500 mg

Paracetamol 500 mg

3,45
Paracetamol 500 mg van Healthypharm: Uw Betrouwbare Keuze voor Pijnverlichting Wanneer u op zoek bent naar effectieve pijnverlichting, is Paracetamol 500 mg van Healthypharm een vertrouwde keuze. Of u nu te maken heeft met hoofdpijn, kiespijn, spierpijn of koorts, deze paracetamol biedt snelle en betrouwbare verlichting zodat u door kunt gaan met...
Roter Paracetamol 250 mg Junior 20 smelttabletten

Roter Paracetamol 250 mg Junior 20 smelttabletten

6,99
Roter Paracetamol Junior 250mg Roter Paracetamol Junior 250mg smelttablet is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn en gewrichtspijn. De tabletjes kunnen zonder water worden ingenomen en hebben een bananensmaak. *...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

1,79
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,70
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Nicotinell Kauwgom Cool Mint 2mg 1 x 204 stuks

Nicotinell Kauwgom Cool Mint 2mg 1 x 204 stuks

36,99
Nicotinell Kauwgum Cool Mint 2 mg helpt u als u wilt stoppen met roken. Door de kauwgum te gebruiken op de momenten dat u de sigaretten mist, voorziet u in uw nicotinebehoefte. Zo helpt Nicotinell kauwgum bij het bestrijden van onthoudingsverschijnselen zoals transpiratie, trillende handen en humeurigheid, en kunt u samen met Nicotinell de sigaret...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

4,32
Roter Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare en effectieve pijnstiller om pijn en koorts te verlichten? Overweeg dan Roter Paracetamol. Dit vertrouwde merk biedt hoogwaardige paracetamoltabletten die snel en doeltreffend zijn bij het verlichten van diverse soorten pijn en koorts.  Waarom Roter Paracetamol? Roter Paracetamol is een...
Vergelijk 4 prijzen
Niquitin Clear Nicotinepleisters 21 mg Stap 1 - Stoppen met roken - 14 stuks

Niquitin Clear Nicotinepleisters 21 mg Stap 1 - Stoppen met roken - 14 stuks

35,98
Wil je de hele dag controle over je stoppoging? NiQuitin Transparante Pleister 21 mg (stap 1) helpt je hierbij. De pleisters verlichten 24/7 de behoefte aan nicotine zodat stoppen met roken makkelijker wordt.Versla je sigaret met de Smart Control™ TechnologyAls je stopt met roken is het eerste wat je waarschijnlijk gaat merken een sterke behoefte...
Vergelijk 7 prijzen
Davitamon Junior vitaminen 1-3 jaar - multivitamine kinderen - 150 smelttabletjes - Aardbeiensmaak

Davitamon Junior vitaminen 1-3 jaar - multivitamine kinderen - 150 smelttabletjes - Aardbeiensmaak

18,7424,99
-25%
Davitamon Junior 1 – 3 jaar Multivitaminen Omdat groeien niet vanzelf gaat, is het belangrijk dat kinderen voldoende vitamines binnen krijgen. Een voedingssupplement kan hierbij helpen. Speciaal voor kinderen die nog leren kauwen heeft Davitamon Junior 1-3 smelttabletjes ontwikkeld. Het is afgestemd op de specifieke behoeften van kinderen vanaf 1...
Vergelijk 7 prijzen
Roter Paracetamol Smelt 500 ml - Pijnstiller - 20 smelttabletten

Roter Paracetamol Smelt 500 ml - Pijnstiller - 20 smelttabletten

10,35
Roter Smelt Paracetamol 500 mg vermindert de pijn bij bijvoorbeeld hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts of bij een koortsaanval. Tevens handig voor onderweg, omdat je geen water nodig hebt. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller. De voordelen van Roter Paracetamol smelttablet 500 mg: Helpt bij hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

3,09
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

6,59
TE GEBRUIKEN BIJ U kunt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruiken bij: hoofdpijn, koorts, pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn, menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

7,79
TE GEBRUIKEN BIJ Roter paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U of uw kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol EG Instant Junior 250mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

Paracetamol EG Instant Junior 250mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

4,015,67
-29%
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,75
Healthypharm Paracetamol 500 mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol wordt gebruikt bij milde tot matige pijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,69
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

4,39
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

2,99
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 capsules (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 9 tot...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

2,79
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 20st

Sanias Paracetamol 500 mg 20st

0,79
Sanias Paracetamol 500 mg 20st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps

Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps

2,79
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps zijn zachte capsules met de werkzame stof paracetamol. Het kan worden gebruikt voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koorts. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 9 jaar.DoseringVolwassenen en jongeren ouder dan 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 –...
Vergelijk 2 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 50tb

Sanias Paracetamol 500 mg 50tb

1,99
Sanias Paracetamol 500 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Lucovitaal Glucosamine Chondroïtine 1500/500 mg 150 tabletten

Lucovitaal Glucosamine Chondroïtine 1500/500 mg 150 tabletten

15,9839,99
-60%
Lucovitaal Glucosamine Chondroïtine 1500/500 mg tabletten bevatten zowel Glucosamine als Chondroïtine. Eén dagdosering bevat 1500 mg Glucosamine en 500 mg Chondroïtine. Glucosamine en Chondroïtine zijn bestanddelen van kraakbeen en bindweefsel. Chondroïtine sulfaat is een glycosaminoglycaan dat van nature in kraakbeen wordt aangetroffen....
Vergelijk 9 prijzen
Venoruton 500 mg 30 tabletten

Venoruton 500 mg 30 tabletten

15,99
Venoruton kan gebruikt worden bij klachten zoals vermoeide, zware benen, gezwollen enkels, pijnlijke en rusteloze benen en nachtelijke krampen als gevolg van een gestoorde bloedafvoer in de benen, indien het dragen van elastische kousen alleen onvoldoende effect heeft of niet mogelijk is.Als gevolg van een gestoorde bloedafvoer door de aderen in...
Vergelijk 6 prijzen
Nicotinell Zuigtablet Mint 1mg - 1 x 204 zuigtabletten

Nicotinell Zuigtablet Mint 1mg - 1 x 204 zuigtabletten

49,99
Nicotinell Mint 1mg bij stoppen met roken Een Nicotinell zuigtablet lost op in je mond en geeft zo nicotine af die je helpt je behoefte om te roken weg te nemen. Zuigtabletten zijn handig en discreet, dus je kunt ze in bijna elke situatie gebruiken, waar je ook bent. Nicotinell zuigtabletten zijn verkrijgbaar in 2 sterktes met een frisse mint...
Vergelijk 2 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

6,79
TE GEBRUIKEN BIJBij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderenleeftijd / gewicht /  dosis (zetpil) / maximaal aantal zetpillen per dagvanaf 3 maanden  / 3,0 - 5,5 kg  / 60 mg  /  2 - 33 maanden - 1 jaar  / 5,5 - 10 kg /...
Davitamon Junior vitaminen 1-3 jaar - multivitamine kinderen - 150 smelttabletjes - Aardbeiensmaak

Davitamon Junior vitaminen 1-3 jaar - multivitamine kinderen - 150 smelttabletjes - Aardbeiensmaak

23,2424,99
-7%
Davitamon Junior 1+ smelttablet Met aardbeiensmaak - Goed voor de weerstand (Vitamine B11, C, D, koper, selenium, ijzer en zink) - Goed voor de groei van sterke botten (Vitamine D) - Goed voor sterke tanden (Vitamine C en D) - Goed voor geheugen en concentratievermogen (Vitamine B11 en C) Samenstelling per dagdosering van 2 smelttabletjes per dag...
Vergelijk 7 prijzen
Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

0,60
Wereldwijd het meest gebruikte pijnstillende en koortsverlagende middel Paracetamol biedt uitkomst bij het verlichten van klachten als koorts, pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Gehalveerd te gebruiken bij kinderen. Lees voor gebruik de bijsluiter. Conform advies van de overheid geldt...
Vergelijk 5 prijzen
ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

2,15
ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestrijding van pijn bij, verkoudheid, na inentingen, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Lees voor gebruik de bijsluiter. Dosering ...
Vergelijk 4 prijzen
Imodium Instant Smelttablet 2 mg bij waterige diarree en langdurige diarree - diarreeremmer - anti-diarree - 1 x 10 stuks

Imodium Instant Smelttablet 2 mg bij waterige diarree en langdurige diarree - diarreeremmer - anti-diarree - 1 x 10 stuks

6,99
Imodium Instant smelttablet (hierna ‘Imodium’ genoemd) bevat loperamidehydrochloride. Dat is een stof die te sterk voortstuwende bewegingen van de darm vermindert. IMODIUM® verhoogt de absorptie van water en elektrolyten. Imodium werkt alleen dáár waar het nodig is, namelijk in de darm. Imodium stopt diarree meestal binnen enkele uren. Imodium...
Vergelijk 6 prijzen
Niquitin Clear Patch 21mg Patch 14 stuks

Niquitin Clear Patch 21mg Patch 14 stuks

36,7845,85
-20%
NiQuitin® Clear Patch is een nicotinepleister die 24 uur lang jouw verlangen naar een sigaret onderdrukt. Daarnaast vermindert NiQuitin® Clear Patch ook de ontwenningsverschijnselen die met een rookstoppoging gepaard gaan, zoals irritatie, angst, concentratieproblemen en rusteloosheid. De nicotinepleister zorgt voor een snelle absorptie van de...
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

2,19
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringVolwassen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

3,99
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringTabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water....
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

4,69
Healthypharm Paracetamol zetpil 500mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

1,29
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

0,79
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,95
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

4,99
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten 240mg paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar.Voor kinderen van 1 tot 6 jaarBij koorts en bij pijnActief bestanddeel is paracetamolDit is een...
Vergelijk 6 prijzen
L-Arginine 500 mg

L-Arginine 500 mg

14,50
Solgar L-Arginine 500 mg is een vrije-vorm aminozuur dat vooral wordt gebruikt door sporters. Bevat 500 mg arginine per capsule In vrije vorm De donkere glazen verpakking biedt de meest optimale bescherming tegen invloed van zuurstof, vocht en licht
Vergelijk 3 prijzen
Now Foods - Bromelaïne 500 mg - 60 Vegicaps

Now Foods - Bromelaïne 500 mg - 60 Vegicaps

25,4631,83
-20%
Now Foods - Bromelaïne 500 mg - 60 Vegicaps Bromelain is een enzym, dat uit ananas wordt gewonnen. Per capsule bevat Bromelaïn van Now Foods maar liefst 500 mg bromelaïne en bevat 60 capsules, dat is voldoende voor een maand. Kenmerken Bromelain: 60 capsules per verpakking Neem bij elke eiwitmaaltijd 1 tablet Voldoende voor een maand
Vergelijk 6 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

2,75
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

5,19
Witte Kruis Paracetamol 500mg granulaat 10 sachets op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

2,89
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Linn Paracetamol 500 mg liquid caps 20 capsules

Linn Paracetamol 500 mg liquid caps 20 capsules

2,99
Linn Paracetamol 500 mg liquid caps 20 capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

1,45
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

2,29
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

2,49
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst