Paracetamol zetpillen - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Merk
Winkel
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

4,99
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen Op zoek naar een effectieve manier om pijn en koorts te verlichten? Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bieden een betrouwbare oplossing. Dit geneesmiddel, bekend om zijn pijnstillende en koortsverlagende werking, is ideaal voor de symptomatische behandeling van milde tot matige...
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Leidapharma Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame Stof(fen):ParacetamolWijze van gebruik:- Kinderen van 2-4 jaar: tot 3 keer per dag- Kinderen van 4-6 jaar: tot 4 keer per...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

4,99
Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten 120mg paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar.Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaarBij koorts en bij pijnActief bestanddeel is...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen Heb je milde tot matige pijn of koorts en zoek je een effectieve oplossing? Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bieden verlichting. Dit geneesmiddel behoort tot de groep van pijnstillers en koortsverlagers en is speciaal ontworpen voor symptomatische behandeling. Sinaspril...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kinderen 240 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kinderen 240 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,29
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

2,09
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril Paracetamol zetpil 240 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

6,79
TE GEBRUIKEN BIJBij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderenleeftijd / gewicht /  dosis (zetpil) / maximaal aantal zetpillen per dagvanaf 3 maanden  / 3,0 - 5,5 kg  / 60 mg  /  2 - 33 maanden - 1 jaar  / 5,5 - 10 kg /...
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

5,99
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior 250mg paracetamol kopen? Als ouder wilt u het beste voor uw kind, vooral als het gaat om hun gezondheid en welzijn. Wanneer uw kind koorts heeft of pijn lijdt, kan Panadol Junior 250mg paracetamol zetpil een effectieve oplossing bieden. In dit artikel bespreken we waarom Panadol Junior een goede keuze is voor uw kind en voor welke...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

4,69
Healthypharm Paracetamol zetpil 500mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Perdolan compositum volwassenen Zetpillen 12 stuks

Perdolan compositum volwassenen Zetpillen 12 stuks

5,526,84
-19%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in combinatie met salicylzuur, versterkt met caffeïne. Ter bestrijding van migraine, hoofdpijn, pijn en koorts bij volwassenen. In de vorm van zetpillen.
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

8,35
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior zetpillen 125 mg 10 Zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior 500 mg paracetamol kopen? Als ouder wilt u het beste voor uw kind, vooral als het gaat om hun gezondheid en welzijn. Wanneer uw kind koorts heeft of pijn lijdt, kan Panadol Junior 500 mg paracetamol zetpil een effectieve oplossing bieden. In dit artikel bespreken we waarom Panadol Junior een goede keuze is voor uw kind en voor welke...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

5,75
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. * Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid *...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

7,70
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior zetpillen 250 mg voor kinderen van 1 tot 6 jaar 10 Zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior 125mg paracetamol kopen? Als ouder wilt u het beste voor uw kind, vooral als het gaat om hun gezondheid en welzijn. Wanneer uw kind koorts heeft of pijn lijdt, kan Panadol Junior 125mg paracetamol zetpil een effectieve oplossing bieden. In dit artikel bespreken we waarom Panadol Junior een goede keuze is voor uw kind en voor welke...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. * Paracetamol heeft...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

9,93
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

10,55
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

10,10
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 2 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 2 x 10 zetpillen

15,99
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

14,99
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Paracetamol heeft pijnstillende...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

9,98
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 3 maanden tot 1 jaar - 2 x 10 zetpillen

Panadol Junior Zetpillen 250 mg 3 maanden tot 1 jaar - 2 x 10 zetpillen

15,99
Panadol Junior Zetpillen 150 mg 3 maanden tot 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 150 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaarJe gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp

Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp

3,49
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior Zetpillen...
Vergelijk 6 prijzen
Perdolan 350mg kinderen Zetpillen 12 stuks

Perdolan 350mg kinderen Zetpillen 12 stuks

4,565,80
-21%
Geneesmiddel voor kinderen van 21-39 kg, op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij kinderen en koorts bij kinderen. In de vorm van zetpillen.
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,59
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

5,89
Panadol Junior zetpil 500mg 10zp op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior Zetpillen...
Vergelijk 6 prijzen
Perdolan 200mg kleuters  Zetpillen 12 stuks

Perdolan 200mg kleuters Zetpillen 12 stuks

4,525,61
-19%
Geneesmiddel voor kleuters van 10-20kg,op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij kinderen en koorts bij kinderen. In de vorm van zetpillen.
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar  Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Perdolan 100mg baby's Zetpillen 12 stuks

Perdolan 100mg baby's Zetpillen 12 stuks

3,464,30
-20%
Geneesmiddel voor baby's tot 10 kg, op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij baby's en kinderen en koorts bij baby's en kinderen. In de vorm van zetpillen.
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril paracetamol 240 mg, zetpil Geneesmiddel RVG 127861=22876 AV Claims Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking Waarvoor wordt dit middel gebruikt Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Niet gebruiken bij: U bent...
Vergelijk 6 prijzen
Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

7,49
Daro Paracetamol Vloeibaar Daro vloeibare paracetamol is een pijnstiller speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden. Je gebruikt de vloeibare paracetamol bij pijn, koorts, na inentingen, griep, of verkoudheid. De Vloeibare Paracetamol is gezoet met maltitol, bevat geen suiker en heeft een aangename frambozensmaak. Vloeibare Paracetamol is ideaal voor...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 1000mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol 1000mg 10 stuks

4,29
Healthypharm Paracetamol 1000mg Zetpillen Healthypharm Paracetamol 1000mg Zetpillen werkt pijnstillend en koortsverlagend. De zetpillen zijn geschikt voor milde tot matige pijn. Healthypharm Paracetamol HTP Zetpil 1000 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 1000 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 1000 mg 10 stuks

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpil Paracetamol 1000 mg zetpil is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke zetpil bevat 500 mg paracetamol Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn,...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

1,85
Bij koorts en bij pijn Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 3 maanden t/m 1 jaar.Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Bij koorts en bij pijn Leidapharm Paracetamol zetpil met 240 mg paracetamol zijn geschikt voor kinderen van 1 t/m 6 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg 10 stuks

2,19
Healthypharm Paracetamol Zetpillen voor Kinderen Healthypharm 240 mg Paracetamol Zetpillen is speciaal voor kinderen vanaf 1 jaar tot 6 jaar (10 – 22 kg). Paracetamol is een koortsverlagende pijnstiller die kan worden gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

2,99
Healthypharm Paracetamol Zetpillen voor Kinderen Healthypharm 120 mg Paracetamol Zetpillen is speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden tot een jaar ((3,0 – 10 kg). Paracetamol is een koortsverlagende pijnstiller die kan worden gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

2,29
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 zetpillen
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 2 x 10 zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 2 x 10 zetpillen

11,99
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,75
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

11,11
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

16,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 110mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 1 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

18,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

11,85
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

11,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

9,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

6,29
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Paracetamol 120mg vloeibaar 100ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

5,19
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Kenmerken van Sinaspril tabletten:- werkt snel bij pijn en koorts- de kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen- geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

1,79
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen. Sinaspril Kauwtabletten bevat 120 mg paracetamol. Sinaspril Kauwtabletten werkt bij verkoudheid, koorts of griep. Sinaspril werkt snel en effectief. * Werkt snel bij pijn en koorts * De kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen *...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst