Tegen kriebelhoest - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Merk
Winkel
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Cetirizine 10mg

Healthypharm Cetirizine 10mg

4,49
Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg filmomhulde tabletten Geneesmiddel RVG 29225 Claims Cetirizine dihydrochloride is de werkzame stof van Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg. Allergietabletten HTP Cetirizine diHCl 10 mg is een anti-allergisch geneesmiddel. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Bij volwassenen en...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Miconazolnitraat 20mg - 1 x 30 gr

Healthypharm Miconazolnitraat 20mg - 1 x 30 gr

5,99
Healthy Miconazolnitraat 20 mg Antischimmel crme HTP Miconazolnitraat 20 mg/g, hydrofiele crme IngredintenHulpstoffen: benzozuur (E210), ethyleenglycolpalmitostearaat, oleoylmacrogolglycerides, polyoxyethyleenglycolpalmitostearaat, vloeibare paraffine en water. Gebruik
Vergelijk 4 prijzen
Natterman Hedera stroop 150 ML

Natterman Hedera stroop 150 ML

12,99
Natterman Hedera stroop 150 ML op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

13,99
Healthypharm Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie is een morning-afterpil. Healthypharm Noodanticonceptie is bedoeld om zwangerschap na onbeschermde geslachtsgemeenschap te voorkomen. De anticonceptie is geschikt om te gebruiken wanneer de genomen anticonceptie maatregelen gefaald hebben of als je...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

5,99
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Daosin afbraak histamine 30 Capsules

Healthypharm Daosin afbraak histamine 30 Capsules

34,9841,98
-17%
Healthypharm Daosin Afbraak Histamine Daosin®, helpt bij histamine-intolerantie. Daosin ondersteunt de afbraak van histamine uit voedsel in de darm. Het is een voedingssupplement dat het lichaamseigen DAO-enzym aanvult. Daosin bevat het enzym Diamine Oxidase (DAO). • Ondersteunt de afbraak van histamine. • 23.000 HDU (histamine-afbrekende eenheden)...
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab

0,99
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 2tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

5,09
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Neusspray xylometazoline menthol 10 ml

Healthypharm Neusspray xylometazoline menthol 10 ml

3,49
TE GEBRUIKEN BIJ U gebruikt Xylometazoline HCl Menthol HTP 1 mg/ml wanneer u last heeft van een verstopte neus. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Uw kind allergisch is voor één van de stoffen in dit middel. Wanneer uw kind kort geleden een neusoperatie heeft ondergaan Bij kinderen jonger dan 12 jaar DOSERING De aanbevolen dosering voor volwassenen en...
Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

4,99
TE GEBRUIKEN BIJ Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg wordt gebruikt bij infecties door aarsmaden, spoelwormen, zweepwormen en mijnwormen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ als u allergisch (overgevoeligheid) bent voor mebendazol of voor één van de andere bestanddelen uit de tablet. bij kinderen jonger dan 2 jaar. Het gebruik van mebendazol bij...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

12,71
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

3,025,49
-45%
Healthypharm Valeriaan is een natuurlijk en plantaardig middel en bevat als werkstof het extract uit de valeriaanswortel. Valeriaanwortelextract heeft een ontspannende en rustgevende invloed op lichaam en geest en draagt bij aan een goede gezonde nachtrust. Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding. Voor het behoud van...
Vergelijk 6 prijzen
Natterman Vlierbes, Tijm en Honingsiroop Natural 150 ml

Natterman Vlierbes, Tijm en Honingsiroop Natural 150 ml

8,7910,99
-20%
Natterman Vlierbes, Tijm en Honingsiroop Natural Natterman Natural Vlierbes, Tijm en Honingsiroop is een voedingssupplement op basis van planten en kruiden. Natterman Natural Vlierbes, Tijm en Honingsiroop verzacht de keel met eucalyptus en tijm*. Daarnaast helpt Eucalyptus om vrijer te ademen*. Er is vitamine C toegevoegd ter ondersteuning van de...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Koortslip creme aciclovir 3 gram

Healthypharm Koortslip creme aciclovir 3 gram

4,19
TE GEBRUIKEN BIJ Koortslipcrème HTP Aciclovir 50 mg/g bevat aciclovir, een middel tegen herpesvirussen en gaat devermenigvuldiging van herpesvirussen in de huid tegen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Breng de crème vijf keer per dag aan met tussenpozen van ongeveer 4 uur. `s...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10mg/g Crème - 1 x 15 gr

Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10mg/g Crème - 1 x 15 gr

3,816,92
-45%
Healthypharm Terbinafine HCL 10mg/ml Healthypharm Terbinafine doodt schimmels en gisten. Je gebruikt Healthypharm Terbinafine bij schimmel- en gistinfecties van de huid en nagels, zoals voetschimmel (zwemmerseczeem) en schimmelnagels (kalknagels). Healthypharm Terbinafine is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.Te gebruiken bij: ...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach

Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach

4,99
Healthypharm Paracetamol vitamine c sachet 10sach op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

15,49
Gebruik Healthypharm Ulipristalacetaat HTP 30 mg Noodanticonceptie wanneer een anticonceptiemethode heeft gefaald of wanneer onbeschermde geslachtsgemeenschap heeft plaatsgevonden zonder kinderwens. Wanneer gebruik je de Healthypharm Ulipristalacetaat HTP 30 mg Noodanticonceptie? Bijvoorbeeld als je geslachtsgemeenschap hebt gehad zonder...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Neusdruppels 1mg/ml Xylometazoline

Healthypharm Neusdruppels 1mg/ml Xylometazoline

2,99
Healthypharm Neusdruppels xylometazoline 10ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

14,15
Healthypharm Noodanticonceptie 1 stuk op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 3 x 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 3 x 30 tabletten

13,99
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Citrosan paracetamol + Vitamine C Hete hoestdrank 15 sachets

Citrosan paracetamol + Vitamine C Hete hoestdrank 15 sachets

13,04
Citrosan kopen? Ben je op zoek naar een effectieve manier om jezelf te verlichten van griep- en verkoudheidssymptomen? Overweeg dan Citrosan. Deze warme citroendrank is speciaal ontworpen om snel en doeltreffend symptomen zoals koorts, keelpijn en hoofdpijn te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt voelen.  Waarom Citrosan? Citrosan is een...
Vergelijk 5 prijzen
Natterman Direct Voor Alle Hoest Suikervrij 120 ml

Natterman Direct Voor Alle Hoest Suikervrij 120 ml

13,4915,19
-11%
Natterman Direct Voor Alle Hoest Suikervrij Medisch hulpmiddel Natterman Direct Voor Alle Hoest Suikervrije siroop helpt bij de verschillende soorten hoest en beginnende keelpijn dankzij de 3-voudige werking van de polysachariden in de siroop. * Het verhoogt de hydratatie en maakt het slijm vloeibaar in geval van vastzittende hoest * Het vormt een...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

4,06
Healthypharm Valeriaan 125mg Extra Sterk Dragees met natuurlijk valeriaanwortelextract heeft een ontspannende invloed op lichaam en geest*. Ook draagt valeriaanwortelextract bij aan een goede gezonde nachtrust*. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar.Healthypharm Valeriaan 125mg Extra Sterk Dragees:Valeriaanwortelextract heeft een...
Vergelijk 6 prijzen
Laxeerdrank lactulose

Laxeerdrank lactulose

5,75
Let op de maximale dagdosering
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

15,99
Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3 mg Healthypharm Hirudoid Hydrofiele Crème 3 mg is een crème met mucopolysaccharidepolysulfaat. Dit middel gaat de bloedstolling tegen en wordt als hulpmiddel gebruikt bij de behandeling van tromboflebitis. Dit is een ontsteking aan een oppervlakkige ader en komt meestal voor in het been.
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Zwangerschapstest Mini - 1 stuk

Healthypharm Zwangerschapstest Mini - 1 stuk

8,75
Meer dan 99% betrouwbaar vanaf de dag waarop de menstruatie had moeten beginnen. Bruikbaar vanaf vier dagen voordat u ongesteld moet worden. Gebruik: De onderkant van de monsterafname-stick in de urine dopen, of in de urinestraal houden (10 seconden). De resultaten zijn af te lezen in de vorm van roodkleurige bandjes. De test is af te lezen...
Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 180 gr

Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 180 gr

33,89
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel 1,16% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door verergering van artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel bevat 1,16% diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer (NSAID). Diclofenac werkt pijnstillend en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol 10 ml

3,99
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Menthol Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml met menthol wordt gebruikt ter verlichting van klachten bij neusverkoudheid bij volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder. Je gebruikt de neusspray bij neusverkoudheid, verstopte neus en verstopte (bij)holtes. De neusspray zorgt voor een snelle...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Laxeerdrank lactulose 300 ml

Healthypharm Laxeerdrank lactulose 300 ml

6,39
TE GEBRUIKEN BIJDit middel behoort tot een groep geneesmiddelen die laxantia worden genoemd. Dit middel wordt gebruikt voor de behandeling van verstopping (obstipatie).NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Symptomen van een allergische reactie kunnen onder meer jeuk, rood worden van de huid en...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,99
Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter.Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is...
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 50 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 50 gr

17,49
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 7 prijzen
Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

11,39
Mobilat Hydrofiele Crème 100 gr Mobilat wordt gebruikt als hulpmiddel bij de behandeling van (sport)blessures en letsels door ongevallen, zoals kneuzingen en verstuikingen.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 10 tabletten

Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 10 tabletten

4,49
Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 3 x 10 tabletten Healtypharm Loratadine wordt gebruikt om allergische klachten zoals loopneus, verstopte neus, niezen, waterige ogen en netelroos te verlichten. Dit middel is ongeschikt voor kinderen jonger dan 2 jaar. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

2,29
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

3,19
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij: Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft ernstig hartfalen. U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10mg/g Crème - 1 x 15 gr

Healthypharm Antischimmelcrème HTP Terbinafine HCl 10mg/g Crème - 1 x 15 gr

6,49
Healthypharm Terbinafine 15g op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,75
Healthypharm Paracetamol 500 mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol wordt gebruikt bij milde tot matige pijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Diarreeremmer HTP Loperamide HCI 2mg - 1 x 10 capsules

Healthypharm Diarreeremmer HTP Loperamide HCI 2mg - 1 x 10 capsules

2,99
Healthypharm Diarreeremmer Loperamide HCI 2mg - 3x10 capsules Loperamide 2mg wordt gebruikt bij acute diarree. Loperamide remt de darmbewegingen (peristaltiek) af en zorgt tevens voor samentrekking van de anus. De darminhoud blijft daardoor langer in de darmen en wordt compacter. Overmatig verlies van vocht en zouten wordt tegengegaan. Binnen...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

Healthypharm BV Valeriaan X Sterk 125mg - 50 Tabletten - Voedingssupplementen

5,49
Healthypharm Valeriaan extra sterk 125mg Kruidenpreparaat Valeriaan draagt bij tot een goede, gezonde nachtrust.* *Gezondheidsclaim in afwachting van Europese goedkeuring Samenstelling per dagdosering van 2 dragees Valeriaanwortelextract       250 mg Ingrediënten Valeriaanwortelextract (Valeriana officinalis),...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Diareeremmer 2 mg HTP Loperamide HCl 2 mg 20 capsules

Healthypharm Diareeremmer 2 mg HTP Loperamide HCl 2 mg 20 capsules

4,19
Healthypharm Diarreeremmer Loperamide 2 mg Je gebruikt Healthypharm Diarreeremmer Loperamide 2 mg bij diarree. Loperamide remt de beweging van de darmen en zorgt dat de anus beter sluit. Hierdoor neemt diarree af en voel je minder aandrang. Acute diarree stopt meestal binnen een paar uur nadat je loperamide heeft ingenomen. * Werkt alleen daar waar...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Healthypharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit...
Paracetamol kinderen 240 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kinderen 240 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,29
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Koortslipcrème aciclovir 3g

Healthypharm Koortslipcrème aciclovir 3g

4,29
Healthypharm Koortslipcrème aciclovir 3g op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Laxeerdrank lactulose 300 ml

Healthypharm Laxeerdrank lactulose 300 ml

7,69
Healthypharm Laxeerdrank lactulose 300 ml op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

1,79
Healtypharm Paracetamol Caplet Healtypharm Paracetamol Caplet bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller met een koortsverlagende werking bij milde tot matige pijn. Paracetamol 500 mg Caplet kun je gebruiken bij * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid * Koorts en pijn na vaccinatie * Hoofdpijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Spit * Spierpijn *...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

5,40
Zeg hooikoorts vaarwel: Healthypharm Cetirizine 10 mg 30 tabletten kopen? Healthypharm Cetirizine 10 mg tabletten bieden betrouwbare verlichting bij allergische reacties zoals hooikoorts, huisstofmijtallergie of netelroos. De werkzame stof cetirizine dihydrochloride behoort tot de antihistaminica en helpt snel bij het verminderen van symptomen...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

Healthypharm Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP

13,99
Healthypharm Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie Ulipristalacetaat HTP Noodanticonceptie is een morning-afterpil. Healthypharm Noodanticonceptie is bedoeld om zwangerschap na onbeschermde geslachtsgemeenschap te voorkomen. De anticonceptie is geschikt om te gebruiken wanneer de genomen anticonceptie maatregelen gefaald hebben of als je...
Vergelijk 5 prijzen
WUNDmed  Bamboe Vital-pads

WUNDmed Bamboe Vital-pads

14,34
WUNDmed Bamboe Vital-pads * In harmonie met de natuur. * Uit de reflexzonetherapie is al sinds lang bekend dat het gehele lichaam via de voetzolen is aan te spreken. * Door de natuurlijke extracten in de Bamboe Vital-pads wordt het orgnisme via de voetzolen ontslakt en ontgift. * Zo wordt de energiecirculatie weer op gang gebracht. * De...
Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 10 tabletten

Healthypharm Hooikoortstabletten HTP Loratadine 10 mg - 10 tabletten

4,99
Healthypharm Loratadine hooikoorts tabletten 10tab op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Loratadine hooikoorts tabletten 30 stuks

Healthypharm Loratadine hooikoorts tabletten 30 stuks

6,99
Healthypharm Loratadine hooikoorts tabletten 30 stuks op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

2,49
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

3,29
Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,29
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

4,59
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Ibuprofen 400mg 20 tab

Ibuprofen 400mg 20 tab

2,44
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Natriumcromoglicaat 20mg/ml Neusspray - 1 x 20 ml

Healthypharm Natriumcromoglicaat 20mg/ml Neusspray - 1 x 20 ml

6,55
Healthypharm Natriumcromoglicaat Neusspray bij Allergie De Allergie Neusspray van Healtypharm is op basis van Natriumcromoglicaat HTP 20 mg/ml en werkt bij allergische neusklachten, zoals hooikoorts of een ontstoken neusslijmvlies door andere vormen van allergie zoals huisstofmijt of huidschilfers van huisdieren. Natriumcromoglicaat remt...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st

Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st

2,49
Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st kan worden gebruikt bij hoofdpijn, tand- en kiespijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 12 jaar 1-2 tabletten per keer en maximaal 3 tabletten per dag.Ouderen vanaf 65 jaar 1-2...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Diarreeremmer 2mg Capsules 20st

Healthypharm Diarreeremmer 2mg Capsules 20st

4,29
Healthypharm Diarreeremmer 2mg helpt bij acute of chronische diarree. DoseringVolwassenen met acute (plotselinge) diarreeBegin met 2 capsules (4 mg) ineens. Neem daarna na elke daaropvolgende losse ontlasting 1 capsule (2 mg), zolang de diarree duurt. Neem nooit meer dan 8 capsules (16 mg) op één dag. Volwassenen met chronische (langdurige)...
Vergelijk 4 prijzen
Healthyp.Neusspray Volw.0. 1%

Healthyp.Neusspray Volw.0. 1%

2,69
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml wordt gebruikt ter verlichting van klachten bij neusverkoudheid bij volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder. Je gebruikt de neusspray bij neusverkoudheid, verstopte neus en verstopte (bij)holtes. De neusspray zorgt voor een snelle en langdurige...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
2x Healthypharm Valeriaan X Sterk 125mg 50 stuks

2x Healthypharm Valeriaan X Sterk 125mg 50 stuks

9,609,98
Healthypharm Valeriaan X Sterk
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

1,29
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp

Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp

3,49
Healthypharm Kinderparacetamol zetpil 60mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Natriumcromoglicaat 20mg/ml Neusspray - 1 x 20 ml

Healthypharm Natriumcromoglicaat 20mg/ml Neusspray - 1 x 20 ml

6,71
Healthypharm Neusspray natriumcromoglicaat 20ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 240mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,32
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst