Vloeibaar - sinaspril paracetamol 120mg drank 100ml - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

4,99
Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten 120mg paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar.Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaarBij koorts en bij pijnActief bestanddeel is...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

11,11
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

16,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 110mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 1 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

5,55
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. * Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid *...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

6,29
Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar:Gemakkelijk toe te dienen stroop met een lekkere bananensmaakSnel en effectief bij pijn en koortsGoed alternatief voor zetpilletjesAltijd de juiste dosering met...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

6,79
TE GEBRUIKEN BIJBij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderenleeftijd / gewicht /  dosis (zetpil) / maximaal aantal zetpillen per dagvanaf 3 maanden  / 3,0 - 5,5 kg  / 60 mg  /  2 - 33 maanden - 1 jaar  / 5,5 - 10 kg /...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

4,99
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen Op zoek naar een effectieve manier om pijn en koorts te verlichten? Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bieden een betrouwbare oplossing. Dit geneesmiddel, bekend om zijn pijnstillende en koortsverlagende werking, is ideaal voor de symptomatische behandeling van milde tot matige...
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

2,09
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

1,79
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp

3,49
Healthypharm Paracetamol zetpil 120mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,59
Sinaspril Vloeibaar 120 mg Sinaspril Vloeibaar is een kinderpijnstiller met 120 mg paracetamol. Sinaspril kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen vanaf 3 maand. De stroop is makkelijk toe te dienen door het meegeleverde maatlepeltje en...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen Heb je milde tot matige pijn of koorts en zoek je een effectieve oplossing? Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bieden verlichting. Dit geneesmiddel behoort tot de groep van pijnstillers en koortsverlagers en is speciaal ontworpen voor symptomatische behandeling. Sinaspril...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol tabletten 120 mg 10 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril Paracetamol zetpil 240 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

5,99
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

5,19
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nova Vitae - OPC Forte - 120 mg - 95% (druivenpit extract) - 100 capsules

Nova Vitae - OPC Forte - 120 mg - 95% (druivenpit extract) - 100 capsules

32,3644,95
-28%
Toepassing van Nova Vitae OPC Forte 120 mg:Druivenpittenextract (Vitis vinifera) is bijzonder rijk aan OPC’s (oligomere proanthocyanidinen). In de jaren vijftig van de vorige eeuw werd de heilzame werking van OPC’s voor het eerst ontdekt door professor J. Masquelier. OPC’s zijn hele specifieke bioflavonoïden en zijn van belang voor verschillende...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,99
TE GEBRUIKEN BIJ Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Kinderen in de leeftijd van 3 maanden...
Vergelijk 5 prijzen
Allegra Tab 120mg Tabletten 30 stuks

Allegra Tab 120mg Tabletten 30 stuks

11,0315,37
-28%
Wat doet dit geneesmiddel? Dit is een geneesmiddel tegen hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk. Hoe kan je een allergie herkennen?Niezen, jeuk aan de neus, loopneus/verstopte neusJeukende en tranende rode ogenJeuk aan gehemelte en kriebelhoestDe klachten zijn het hevigste in het voorjaar en de zomer, tijdens de middag bij droog,...
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen. Sinaspril Kauwtabletten bevat 120 mg paracetamol. Sinaspril Kauwtabletten werkt bij verkoudheid, koorts of griep. Sinaspril werkt snel en effectief. * Werkt snel bij pijn en koorts * De kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen *...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120 mg 16 kauwtabletten

Sinaspril Paracetamol 120 mg 16 kauwtabletten

5,19
Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen en werkt pijnstillend en koortsverlagend. Sinaspril Kauwtabletten bevat 120 mg paracetamol. Sinaspril Kauwtabletten werkt bij verkoudheid, koorts of griep, koorts en pijn na vaccinatie, middenoorontsteking en andere milde tot matige pijnen. *...
Vergelijk 3 prijzen
Allegra Fexotabs Bij Hooikoorts 20 tabletten

Allegra Fexotabs Bij Hooikoorts 20 tabletten

13,99
Allegra Fexotabs Bij Hooikoorts Het geneesmiddel Allegra fexotabsis verlicht de symptomen van hooikoorts. Hooikoorts is een seizoensgebonden allergische rhinitis, zoals niezen, jeuk, loopneus of verstopte neus en jeukende, rode en tranende ogen. Allegra fexotabs bevat fexofenadine hydrochloride, dat behoort tot de geneesmiddelengroep met de naam...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,45
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. * Paracetamol heeft...
Vergelijk 6 prijzen
allegra Fexotabs 120mg  hooikoortstabletten 10 stuks

allegra Fexotabs 120mg hooikoortstabletten 10 stuks

8,19
allegra Fexotabs 120mg hooikoortstabletten 10 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
DARO Paracetamol vloeibaar 100ml

DARO Paracetamol vloeibaar 100ml

7,56
Daro Vloeibare Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een effectieve en gebruiksvriendelijke pijnstiller voor je kind? Overweeg dan Daro Vloeibare Paracetamol. Deze vloeibare pijnstiller is speciaal ontwikkeld voor kinderen en biedt verlichting bij verschillende soorten pijn en koorts. In deze productpagina zullen we dieper ingaan op waarom Daro...
Vergelijk 5 prijzen
Allegra Fexotabs 120mg Tabletten

Allegra Fexotabs 120mg Tabletten

7,29
Allegra Fexotabs 120mg Tabletten is een geneesmiddel op basis van fexofenadine hydrochloride dat de symptomen van hooikoorts verlicht (seizoensgebonden allergische rhinitis). Het helpt klachten zoals niezen, jeuk, loopneus of verstopte neus en jeukende, rode en tranende ogen te verminderen. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12...
Vergelijk 5 prijzen
SNP 5 HTP 120 mg puur 60 capsules

SNP 5 HTP 120 mg puur 60 capsules

39,6045,-
-12%
SNP 5 HTP 120mg puur  Kruidenpreparaat Samenstelling per dagdosering van 1 capsule: 480 mg griffonia simplicifolia extract (gestandaardiseerd op 25% 5-HTP), waarvan dus 120 mg L-5-hydroxytryptofaan (5-HTP). PUUR: zonder vulmiddelen, zonder hulpmiddelen. Ingrediënten Griffonia simplicifolia extract (gestandaardiseerd...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

9,98
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

14,99
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Paracetamol heeft pijnstillende...
Ginkgomax 120mg Capsules 40 stuks

Ginkgomax 120mg Capsules 40 stuks

16,4917,50
-6%
Salus Floradix Elixir Vloeibaar 500ml

Salus Floradix Elixir Vloeibaar 500ml

20,2528,99
-30%
Geconcentreerd tonicum met ijzer. Geeft nieuwe kracht, levenslust en uithoudingsvermogen. Aanbevolen voor vrouwen, jonge moeders, kinderen in de groeiperiode, volwassenen verzwakt door het zenuwslopend moderne leven, herstellenden en senioren. Het verhoogt het prestatievermogen bij sport, geestelijke en lichamelijke inspanningen omwille van de...
Vergelijk 4 prijzen
Salus Floradix IJzer-elixir - Mineralen - Bij vermoeidheid - Met ijzer en vitamine B12 - 250 ml

Salus Floradix IJzer-elixir - Mineralen - Bij vermoeidheid - Met ijzer en vitamine B12 - 250 ml

14,2418,99
-25%
Salus Floradix IJzer-elixir - Mineralen - Bij vermoeidheid - Met ijzer en vitamine B12 - 250 mlLast van vermoeidheid? Het Floradix IJzer-elixir bevat een goed opneembare en goed verteerbare vorm van ijzer dat bijdraagt aan de vermindering van vermoeidheid. Het biedt belangrijke voedingsstoffen, zoals B-vitaminen (waaronder vitamine B12) en...
Vergelijk 8 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril paracetamol 240 mg, zetpil Geneesmiddel RVG 127861=22876 AV Claims Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking Waarvoor wordt dit middel gebruikt Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Niet gebruiken bij: U bent...
Vergelijk 6 prijzen
AOV 901 Co-Enzym Q10 60 Vegetarische capsules

AOV 901 Co-Enzym Q10 60 Vegetarische capsules

44,6061,95
-28%
AOV 901 Co-enzym Q10 is een voedingssupplement dat 120 mg co-enzym Q10 per vegacaps bevat. Co-enzym Q10 is een enzym dat in kleine hoeveelheden in de voeding aanwezig is. Het co-enzym Q10 in dit supplement is in de ubiquinon-vorm, die in het lichaam wordt omgezet in ubiquinol. Co-enzym Q10 is een vetoplosbare stof en wordt het beste ingenomen...
Vergelijk 6 prijzen
Kinder vitamine C zuurvrij 120mg

Kinder vitamine C zuurvrij 120mg

14,9619,95
-25%
Vitiv Kinder vitamine C zuurvrij 120mg Vitaminepreparaat Samenstelling per dagdosering van 1 kauwtablet: Calcium-L-ascorbate 120 mg Acerola 40 mg Citrus Aurantium 8 mg Ingrediënten Calcium-L-ascorbate, acerola juice poeder 25% vitamine C, citrus aurantium, di-calciumfosfaat 62%, tri-calciumfosfaat 5%, geroosterde Johannesbrood 2%,...
AOV 510 Magnesium AC 120mg 4x 60 capsules |

AOV 510 Magnesium AC 120mg 4x 60 capsules |

52,9875,80
-30%
AOV 510 Magnesium AC Samenstelling per dagdosering (2 vegacaps) % RI* Magnesiumbisglycinaat 2060 mg waarvan magnesium 240 mg 64% *RI = Referentie Inname Ingredienten Magnesiumbisglycinaat, Hydroxypropylmethylcellulose (vegacaps), antioxidant (ascorbyl palmitaat) Gebruik 2 maal daags 1 vegacaps bij een maaltijd, tenzij anders geadviseerd. Op een...
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Lucovitaal Hyaluronzuur 120 mg One a Day Voedingssupplement - 30 capsules

Lucovitaal Hyaluronzuur 120 mg One a Day Voedingssupplement - 30 capsules

9,1822,99
-60%
Hyaluronzuur Droge Huid 120 mg One a Day van Lucovitaal® is een cosmetisch voedingssupplement dat speciaal is samengesteld voor de droge tot zeer droge huid van lichaam en gezicht. Het product bevat hyaluronzuur, een stof die van nature in het bindweefsel van de huid aanwezig is. Het bestaat uit een lange streng disachariden en komt voor in...
Vergelijk 6 prijzen
Ginkgo Biloba 120mg 60caps

Ginkgo Biloba 120mg 60caps

18,90
GINKGO BILOBA 120MG van NATROL is een kruid dat al 5000 jaar wordt gebruikt. GINKGO BILOBA 120MG NATROL EIGENSCHAPPEN: Ginkgo Biloba is afkomstig van de Japanse Notenboom en wordt ook wel Japanse tempelboom genoemd. Het is de langst levende boomsoort ter wereld. GINKGO BILOBA 120MG NATROL KENMERKEN: * 60 tabletten * 120mg Ginkgo Biloba
Ginkgo Biloba 120mg 200v-caps

Ginkgo Biloba 120mg 200v-caps

24,90
Het supplement Ginkgo Biloba 120mg van Now Foods bevat de beste kwaliteit Ginko Biloba Extract wereldwijd beschikbaar! GINKGO BILOBA 120MG NOW FOODS EIGENSCHAPPEN: De Ginkgo Biloba of Japanse notenboom, oorspronkelijk afkomstig uit Centraal China, is de oudste levende boomsoort op aarde (circa 300 miljoen jaar) en wordt daarom een levend fossiel...
Vergelijk 3 prijzen
Ginkgo Biloba 120mg 50v-caps

Ginkgo Biloba 120mg 50v-caps

13,90
Vergelijk 3 prijzen
Ginkgo Biloba 120mg 100v-caps

Ginkgo Biloba 120mg 100v-caps

17,90
Het supplement Ginkgo Biloba 120mg van Now Foods bevat de beste kwaliteit Ginko Biloba Extract wereldwijd beschikbaar! Ginkgo Biloba 120mg Now Foods eigenschappen: De Ginkgo Biloba of Japanse notenboom, oorspronkelijk afkomstig uit Centraal China, is de oudste levende boomsoort op aarde (circa 300 miljoen jaar) en wordt daarom een levend fossiel...
Vergelijk 3 prijzen
Nova Vitae - OPC Forte - 120 mg - 95% (druivenpit extract) - 100 capsules

Nova Vitae - OPC Forte - 120 mg - 95% (druivenpit extract) - 100 capsules

41,8044,95
-7%
Druivenpittenextract (Vitis vinifera) is bijzonder rijk aan OPC’s (oligomere proanthocyanidinen). In de jaren vijftig van de vorige eeuw werd de heilzame werking van OPC’s voor het eerst ontdekt door professor J. Masquelier. OPC’s zijn hele specifieke bioflavonoïden en zijn van belang voor verschillende orgaansystemen in ons lichaam omdat de anti...
Vergelijk 5 prijzen
Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat

Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat

5,99
TE GEBRUIKEN BIJHet kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderen van 12 – 15 jaar met een gewicht van 41 – 50 kg:1 zakje (500 mg) per keer met een maximum van 4 zakjes (2000...
Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

Fluimucil Drank Forte 40mg/ml 4% - 1 x 200 ml

11,49
Fluimucil Hoestdrank Forte Fluimucil Hoestdrank Forte gebruik je bij aandoeningen van de luchtwegen waarbij vastzittend slijm het ophoesten van slijm moeilijker maakt. Zoals bij: Bronchitis(ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp) Astma Emfyseem Mucoviscidose (taaislijmziekte) Bronchictasien (langdurige verwijding van een vertakking van...
Vergelijk 6 prijzen
Omega-3 Basis 180mg EPA 120mg DHA

Omega-3 Basis 180mg EPA 120mg DHA

14,2118,95
-25%
Omega-3 Basis 180 mg EPA 120 mg DHA Gezuiverde natuurlijke visolie. -Gezuiverde visolie van ansjovis/sardines en tonijn. -EPA en DHA hebben een gunstige werking op het hart bij een dagdosering van minimaal 250 mg van beide omega-3 vetzuren. -DHA is goed voor de hersenen en het gezichtsvermogen bij een minimale dagdosering van 250...
Vergelijk 4 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Coenzyme Q10 120Mg Tabl 45+15 Gratuit Revogan

Coenzyme Q10 120Mg Tabl 45+15 Gratuit Revogan

47,55
Coenzyme Q10 120mg is een hoog gedoseerde startformule op basis van coënzyme Q10, verrijkt met vitamines B1 en B6. Coenzyme Q10 is een natuurlijk component dat voorkomt in onze voeding en waarvan de lichaamseigen productie vermindert met de leeftijd. Deze unieke formule is verrijkt met vitamines B1 en B6. Deze vitamines dragen bij tot een goed...
Fluimucil Drank forte 2% 200ml

Fluimucil Drank forte 2% 200ml

8,99
Fluimucil Drank forte 2% 200ml op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Plenvu Poeder voor Drank Zakjes 1 stuks

Plenvu Poeder voor Drank Zakjes 1 stuks

19,3022,49
-14%
Plenvu is een combinatie van werkzame stoffen: macrogol 3350, natriumascorbaat, watervrij natriumsulfaat, ascorbinezuur, natriumchloride en kaliumchloride. Plenvu is een laxeermiddel. Plenvu is aangewezen voor volwassenen van 18 jaar en ouder voorafgaand aan elk onderzoek dat een schone darm vereist. Plenvu veroorzaakt diarree om je darm te...
Teva Cetirizine 2HCl 1 mg/ml drank 200 ml

Teva Cetirizine 2HCl 1 mg/ml drank 200 ml

28,89
TE GEBRUIKEN BIJ Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Cetirizine diHCl Teva 10 mg bestemd voor: • de verlichting van neus- en oogklachten die verband houden met seizoengebonden en nietseizoengebonden allergische rhinitis • de verlichting van aanhoudende huiduitslag met hevige jeuk en vorming van bultjes (galbulten) waarvan de...
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol vloeibaar

Paracetamol vloeibaar

5,105,79
-12%
Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering
Vergelijk 5 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Revogan Coenzyme Q10 120mg 45+15 Tabletten Gratis

Revogan Coenzyme Q10 120mg 45+15 Tabletten Gratis

38,3847,55
-19%
Coenzyme Q10 120mg is een hoog gedoseerde startformule op basis van coënzyme Q10, verrijkt met vitamines B1 en B6. Coenzyme Q10 is een natuurlijk component dat voorkomt in onze voeding en waarvan de lichaamseigen productie vermindert met de leeftijd. Deze unieke formule is verrijkt met vitamines B1 en B6. Deze vitamines dragen bij tot een goed...
Bisolvon Drank 2-in-1 volwassenen (133ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 volwassenen (133ml)

13,2913,95
Bisolvon 2-in-1. Voor de behandeling van zowel droge prikkelhoest als vastzittende hoest bij volwassenen. Vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm 100% natuurlijk. Met honing, tijm en weegbree. En ook nog lekker van smaak.
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

9,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Baby’s jonger dan 3 maanden, na doktersadvies3 maanden - 1 jaar: dosis 2,5 ml, max aantal doses per dag: 4-6...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

5,49
TE GEBRUIKEN BIJ Sinaspril paracetamol 120 wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Kinderen in de leeftijd van 3 maanden tot 1 jaar...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

4,99
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

2,49
Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Lucovitaal Hyaluronzuur 120 mg One a Day Voedingssupplement - 30 capsules

Lucovitaal Hyaluronzuur 120 mg One a Day Voedingssupplement - 30 capsules

22,99
Lucovitaal Hyaluronzuur 120mg One a Day  Hyaluronzuur 120 mg One a Day van Lucovitaal is een cosmetisch voedingssupplement dat speciaal is samengesteld voor de droge tot zeer droge huid van lichaam en gezicht. Het product bevat hyaluronzuur, een stof die van nature in het bindweefsel van de huid aanwezig is. Het bestaat uit een lange streng...
Vergelijk 6 prijzen
Yves Saint Laurent Make-up Teint Encre de Peau All Hours Foundation LC6 Light Cool

Yves Saint Laurent Make-up Teint Encre de Peau All Hours Foundation LC6 Light Cool

34,9958,54
-40%
De Yves Saint Laurent All Hours MN8 - Medium Neutral 8 - Foundation is een opbouwbare foundation die zorgt voor volledige dekking en hydratatie dankzij het gebruik van Hyaluronzuur. Deze foundation voelt gewichtloos aan op de huid en biedt een comfortabel gevoel met naadloze dekking. De ademende formule zorgt voor tot wel 24 uur lang volledige...
Vergelijk 9 prijzen
Vitals Elete sportmineralen 300 ml

Vitals Elete sportmineralen 300 ml

23,9629,95
-20%
Vitals Elete Sportmineralen Drank kan als aanvulling gebruikt worden door sporters (in de bidon) of bij warm weer. Door zweten verliezen we niet alleen vocht, maar ook belangrijke mineralen (elektrolyten zijn in vloeistof opgeloste mineralen). Voorbeelden van belangrijke elektrolyten, die ook in deze sportmineralen zitten, zijn magnesium, chloride,...
Vergelijk 5 prijzen
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

2,89
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 125 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 125 ml

8,59
Bisolvon Drank bij Vastzittende Hoest Bisolvon drank is een hoestdrank dat effectief is bij de behandeling van vastzittende hoest. Als je te veel dik slijm in je luchtwegen hebt ontstaat een natuurlijke reactie om van het slijm af te komen: je gaat hoesten. Bisolvon drank helpt de luchtwegen vrij te maken, door het slijm dunner te maken en af te...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,53
Waarom kinderparacetamol gebruiken? Effectieve pijnverlichting en koortsverlaging voor kinderen Kinderen kunnen soms last hebben van pijnlijke symptomen, zoals hoofdpijn, keelpijn, oorpijn of spierpijn. Daarnaast kunnen ze ook koorts krijgen als reactie op een infectie of ziekte. In dergelijke situaties kan kinderparacetamol Sinaspril 120 mg een...
Vergelijk 4 prijzen
Synofit Groenlipmossel Vloeibaar 200 ml

Synofit Groenlipmossel Vloeibaar 200 ml

39,9649,95
-20%
Synofit Groenlipmossel Vloeibaar Synofit Groenlipmossel Vloeibaar met Curcumine voor de gewrichtsfunctie1. Deze formule is ideaal bij het ouder worden, bijvoorbeeld als je merkt dat je bewegingsapparaat dagelijks je aandacht vraagt. Toegevoegd aan de formule is Natief Collageen type II en Duivelsklauw voor een optimale ervaring. Maximale...
Vergelijk 4 prijzen
Hoest drank alle hoest suikervrij

Hoest drank alle hoest suikervrij

15,19
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst