Zenuwpijn - Drogisterij

Filter
Sorteren
Prijs
Merk
Winkel
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

0,60
Wereldwijd het meest gebruikte pijnstillende en koortsverlagende middel Paracetamol biedt uitkomst bij het verlichten van klachten als koorts, pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Gehalveerd te gebruiken bij kinderen. Lees voor gebruik de bijsluiter. Conform advies van de overheid geldt...
Vergelijk 5 prijzen
Prorelax® Tens Apparaat - Tens Apparaten - Tens Elektroden - Tens Apparaten Zenuwpijn

Prorelax® Tens Apparaat - Tens Apparaten - Tens Elektroden - Tens Apparaten Zenuwpijn

95,95
Ben je op zoek naar een natuurlijke en effectieve manier om chronische pijn te bestrijden en je spieren te versterken? De Prorelax DuoComfort Patches combineren TENS en EMS technologie in één compact apparaat, speciaal ontworpen om je pijn te verlichten en je spierkracht te verbeteren. Ideaal voor zowel thuisgebruik als onderweg. Voor- en nadelen:...
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

2,15
ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestrijding van pijn bij, verkoudheid, na inentingen, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Lees voor gebruik de bijsluiter. Dosering ...
Vergelijk 4 prijzen
NatraCure koude therapie handschoenen - brandende handen - zenuwpijn - tintelingen - gevoelloosheid - pijn - zwelling - ontsteking - perifere neuropathie in handen en vingers

NatraCure koude therapie handschoenen - brandende handen - zenuwpijn - tintelingen - gevoelloosheid - pijn - zwelling - ontsteking - perifere neuropathie in handen en vingers

89,95
Neuropathie door chemo Bij het ondergaan van een chemotherapiebehandeling ontstaat vaak neuropathische pijn in handen. Dat uit zich in brandende handen, zenuwpijn in handen of tintelingen en gevoelloosheid in de handen. De NatraCure ""Advanced Gel Cooling"" handschoenen zijn ontworpen om chemotherapie gerelateerde neuropathiesymptomen te stoppen...
Vergelijk 2 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Leida Paracetamol Ovaal 500mg

Leida Paracetamol Ovaal 500mg

0,79
Leidapharm Paracetamol Ovaal kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.DoseringKinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 3 ot 4 keer per dag.Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.Kinderen van...
Vergelijk 3 prijzen
Herb Extract® Verzorgende crème met Cannabis olie - 400 ml -  CBD olie voor de droge - overgevoelige tot pijnlijke huid van lichaam en gezicht. Hydrateert optimaal en verzacht - helpt bij zenuwpijn

Herb Extract® Verzorgende crème met Cannabis olie - 400 ml - CBD olie voor de droge - overgevoelige tot pijnlijke huid van lichaam en gezicht. Hydrateert optimaal en verzacht - helpt bij zenuwpijn

17,35
HERB EXTRACT® Verzorgende crème met Cannabis olie is een hydraterende crème met pure cannabis olie voor de droge, overgevoelige tot pijnlijke huid van gezicht en lichaam. Hydrateert optimaal, verzacht en behandelt de huid en beschermt deze tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Cannabis olie bevordert het natuurlijke regeneratievermogen van...
Saridon Pijnstil. Tabletten

Saridon Pijnstil. Tabletten

3,55
Saridon Saridon bevat als actieve bestanddelen 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet. Dit maakt Saridon een sterke pijnstiller. Saridon werkt snel en effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkt snel en...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

2,89
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg (16 stuks) is een effectief middel tegen pijn en koorts. Het bevat een combinatie van paracetamol en coffeïne, wat zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van verschillende soorten pijn, zoals hoofdpijn, spierpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie, zenuwpijn, menstruatiepijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

6,59
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

5,99
Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame stof(fen):AcetylsalicylzuurWijze van gebruik:- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag- Kinderen vanaf 12 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

6,29
Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar:Gemakkelijk toe te dienen stroop met een lekkere bananensmaakSnel en effectief bij pijn en koortsGoed alternatief voor zetpilletjesAltijd de juiste dosering met...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

5,99
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 6 prijzen
BraceID Double Cross Rugbrace Onderrug | Rugband | Met Baleinen | Maat S

BraceID Double Cross Rugbrace Onderrug | Rugband | Met Baleinen | Maat S

39,95
Heb je last van de onderrug, artrose, spierinstabiliteit, hernia klachten of ben je aan het revalideren en kun je wel een steuntje in de rug gebruiken? BraceID heeft de oplossing, de BraceID Double Cross Rugbrace! Deze rugbrace zorgt voor versteviging in de onderrug middels optimale gelijkmatige compressiedruk aan de wervels in de onderrug. De...
Vergelijk 2 prijzen
Antigrippine 250mg Paracetamol - 20 tabletten

Antigrippine 250mg Paracetamol - 20 tabletten

7,09
TE GEBRUIKEN BIJDit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn,kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder:De aanbevolen dosering is 2...
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

1,79
Healtypharm Paracetamol Caplet Healtypharm Paracetamol Caplet bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller met een koortsverlagende werking bij milde tot matige pijn. Paracetamol 500 mg Caplet kun je gebruiken bij * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid * Koorts en pijn na vaccinatie * Hoofdpijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Spit * Spierpijn *...
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

9,98
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

6,59
TE GEBRUIKEN BIJ U kunt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruiken bij: hoofdpijn, koorts, pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn, menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55...
Vergelijk 2 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

2,19
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringVolwassen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kinderen 240 mg 10 stuks

2,19
Healthypharm Paracetamol Zetpillen voor Kinderen Healthypharm 240 mg Paracetamol Zetpillen is speciaal voor kinderen vanaf 1 jaar tot 6 jaar (10 – 22 kg). Paracetamol is een koortsverlagende pijnstiller die kan worden gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

14,99
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Paracetamol heeft pijnstillende...
Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

5,49
TE GEBRUIKEN BIJ Sinaspril paracetamol 120 wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Kinderen in de leeftijd van 3 maanden tot 1 jaar...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

1,49
Leidapharm Paracetamol + Coffeïne Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,59
Sinaspril Vloeibaar 120 mg Sinaspril Vloeibaar is een kinderpijnstiller met 120 mg paracetamol. Sinaspril kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen vanaf 3 maand. De stroop is makkelijk toe te dienen door het meegeleverde maatlepeltje en...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 20 tabletten

4,69
TE GEBRUIKEN BIJPanadol Zapp 500 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig...
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Leidapharma Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame Stof(fen):ParacetamolWijze van gebruik:- Kinderen van 2-4 jaar: tot 3 keer per dag- Kinderen van 4-6 jaar: tot 4 keer per...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,45
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. * Paracetamol heeft...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Saridon Pijnstil. Tabletten

Saridon Pijnstil. Tabletten

3,85
Saridon Saridon bevat als actieve bestanddelen 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet. Dit maakt Saridon een sterke pijnstiller. Saridon werkt snel en effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. * Werkt snel en...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

3,99
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringTabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water....
Vergelijk 4 prijzen
Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

9,69
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

3,99
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Plus Tabletten Glad 24st

Panadol Plus Tabletten Glad 24st

3,39
Panadol Plus Tabletten Glad stilt de pijn en verlaagt de koorts, dankzij de actieve stoffen paracetamol en coffeïne.Panadol Plus Tabletten Glad werkt snel bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. Bevat 500 mg paracetamol en 65 mg coffeïne per tablet. ...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,75
Healthypharm Paracetamol 500 mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol wordt gebruikt bij milde tot matige pijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

10,85
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

10,85
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Antigrippine 250 mg 20 tabletten

Antigrippine 250 mg 20 tabletten

4,69
Antigrippine 250 mg 20 tabletten Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende...
Vergelijk 3 prijzen
Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

12,28
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn...
Vergelijk 2 prijzen
Antigrippine 250mg - 2 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 2 x 40 tabletten

19,99
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 150 mg paracetamol, 15 mg coffene en 15 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 6 prijzen
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

10,36
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 5 prijzen
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 3 maanden tot 1 jaar - 2 x 10 zetpillen

Panadol Junior Zetpillen 250 mg 3 maanden tot 1 jaar - 2 x 10 zetpillen

15,99
Panadol Junior Zetpillen 150 mg 3 maanden tot 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 150 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaarJe gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar  Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Antigrippine 250 mg - 2 x 20 tabletten

Antigrippine 250 mg - 2 x 20 tabletten

14,99
Antigrippine 250 mg 20 tabletten Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende...
Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,49
Leidapharm Paracetamol 500 mg Leidapharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

8,22
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

5,59
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

10,30
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol 1000mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol 1000mg 10 stuks

4,29
Healthypharm Paracetamol 1000mg Zetpillen Healthypharm Paracetamol 1000mg Zetpillen werkt pijnstillend en koortsverlagend. De zetpillen zijn geschikt voor milde tot matige pijn. Healthypharm Paracetamol HTP Zetpil 1000 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,...
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

11,-
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

4,59
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 2 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 2 x 48 tabletten

16,99
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Panadol Plus Gladde Tablet 500 mg 24 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500 mg 24 tabletten

4,09
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm APC 20 tabletten

Leidapharm APC 20 tabletten

2,69
Pijnstillend, koortsverlagend Leidapharm APC tabletten bevatten Acetylsalicylzuur, paracetamol en coffeïne. APC behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen. Leidapharm APC helpt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid, na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 2 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 2 x 20 tabletten

13,99
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 11 jaar. Bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie. Makkelijke door te...
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

9,36
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

5,89
Aspirine C Aspirine C is een krachtige pijnstiller en te gebruiken bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Speciaal voor griep en verkoudheid is er Aspirine C met een hoge dosis vitamine C. Die zorgt voor het verhogen van de weerstand. * Handige...
Vergelijk 5 prijzen
2x Aspirine 500 mg 20 tabletten

2x Aspirine 500 mg 20 tabletten

14,99
Bayer Aspirine 500 mg Aspirine van Bayer werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol. Aspirine 500mg kan worden gebruikt bij koorts en pijn...
Aspirine C - 2 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 2 x 10 bruistabletten

15,99
Aspirine C Aspirine C is een krachtige pijnstiller en te gebruiken bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn. Speciaal voor griep en verkoudheid is er Aspirine C met een hoge dosis vitamine C. Die zorgt voor het verhogen van de weerstand. Handige...
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

3,85
Aspirine 100mg Tabletten heeft een pijnstillend, koortsverlagende ontstekingsremmend effect. Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol. Bij niet-bacteriële infecties is een NSAID zoals...
Vergelijk 5 prijzen
BraceID Double Cross Rugbrace Onderrug | Rugband | Met Baleinen | Maat L

BraceID Double Cross Rugbrace Onderrug | Rugband | Met Baleinen | Maat L

39,95
Heb je last van de onderrug, artrose, spierinstabiliteit, hernia klachten of ben je aan het revalideren en kun je wel een steuntje in de rug gebruiken? BraceID heeft de oplossing, de BraceID Double Cross Rugbrace! Deze rugbrace zorgt voor versteviging in de onderrug middels optimale gelijkmatige compressiedruk aan de wervels in de onderrug. De...
Vergelijk 2 prijzen
BraceID Double Cross Rugbrace Onderrug | Rugband | Met Baleinen | Maat XL

BraceID Double Cross Rugbrace Onderrug | Rugband | Met Baleinen | Maat XL

39,95
Heb je last van de onderrug, artrose, spierinstabiliteit, hernia klachten of ben je aan het revalideren en kun je wel een steuntje in de rug gebruiken? BraceID heeft de oplossing, de BraceID Double Cross Rugbrace! Deze rugbrace zorgt voor versteviging in de onderrug middels optimale gelijkmatige compressiedruk aan de wervels in de onderrug. De...
Vergelijk 2 prijzen
BraceID Double Cross Rugbrace Onderrug | Rugband | Met Baleinen | Maat XXL

BraceID Double Cross Rugbrace Onderrug | Rugband | Met Baleinen | Maat XXL

39,95
Heb je last van de onderrug, artrose, spierinstabiliteit, hernia klachten of ben je aan het revalideren en kun je wel een steuntje in de rug gebruiken? BraceID heeft de oplossing, de BraceID Double Cross Rugbrace! Deze rugbrace zorgt voor versteviging in de onderrug middels optimale gelijkmatige compressiedruk aan de wervels in de onderrug. De...
Vergelijk 2 prijzen
Chillaxy - Pittenzak magnetron - Kersenpitkussen - Pittenkussen Langwerpig - Warmtekussen - Elastische band - Lavendel - Rood

Chillaxy - Pittenzak magnetron - Kersenpitkussen - Pittenkussen Langwerpig - Warmtekussen - Elastische band - Lavendel - Rood

25,95
Verlicht pijn en geniet van ultieme ontspanning Ervaar de rustgevende warmte van de pittenzak voor buik en rug. Perfect voor pijnverlichting en ontspanning, dit kussen biedt comfort wanneer je het nodig hebt, of het nu voor nekpijn, stress of een koude avond is. Binnen enkele minuten verwarmd, geeft het een heerlijke, gelijkmatige warmte af die...
Google best seller top 100.
NatraCure Koude Therapie Handschoenen

NatraCure Koude Therapie Handschoenen

89,95
Neuropathie door chemoBij het ondergaan van een chemotherapiebehandeling ontstaat vaak neuropathische pijn in handen. Dat uit zich in brandende handen, zenuwpijn in handen of tintelingen en gevoelloosheid in de handen. De NatraCure "Advanced Gel Cooling" handschoenen zijn ontworpen om chemotherapie gerelateerde neuropathiesymptomen te stoppen...
Vergelijk 2 prijzen
Arganolie Eucalyptus Treatment Massage 100% Puur & Biologisch 100 ml Arganique | Arganolie Huid Arganique

Arganolie Eucalyptus Treatment Massage 100% Puur & Biologisch 100 ml Arganique | Arganolie Huid Arganique

33,6844,90
-25%
Eucalyptusolie met Arganique arganolie is een ware weldoener voor het lichaam. Door haar pijnstillende en ontstekingsremmende eigenschappen is deze olie uiterst geschikt voor de behandeling van o.a. artritis, zenuwpijn en spierpijn, verkoudheid, bronchitis, hoofdluizen, acné.
Diabetes handschoenen met vingertop - natuur

Diabetes handschoenen met vingertop - natuur

29,95
Reflexwear Diabetes Handschoenen - natuurDe Reflexwear handschoenen zijn speciaal ontwikkeld voor mensen met diabetes, een gevoelige huid of reuma. Deze handschoenen zijn gemaakt van 97% Celliant-garen en zijn gebreid met een ultradunne, zachte polyesterdraad, wat zorgt voor een uitstekende pasvorm. Dankzij de extreem platte naden bieden de...
Lijstweergave
Grid
Lijst