Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Alleen gerelateerde resultaten gevonden

Helaas hebben wij niets gevonden voor "badkamer veiling"

Zoeksuggesties

  • Controleer de spelling van je zoekterm. Misschien heb je een foutje gemaakt.
  • Maak de zoekterm algemener. Dit levert vaak meer resultaten op.

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende producten?

(Gebaseerd op één of meerdere van je zoektermen)

Honana BX-862 Anti Slip Handle Veiligheid Wall Mounted Handles Badkamer Grijp Bar Met Zuig Cup - Silver

Item4you.nl

7,98

Productvariant: Silver Beschrijving : Honana BX-862 Anti Slip Handle Veiligheid Wall Mounted Handles Badkamer Grijp Bar Met Zuig Cup Kenmerken : Het is een veiligheidshelper om u te beschermen wanneer uw voeten na het uiten van de voeten bevochtigen. De zuiger van de handgreep kan vasthouden aan alle gladde oppervlakken, zoals keramiek, metaal e

Honana BX-862 Anti Slip Handle Veiligheid Wall Mounted Handles Badkamer Grijp Bar Met Zuig Cup - white

Item4you.nl

7,98

Productvariant: white Beschrijving : Honana BX-862 Anti Slip Handle Veiligheid Wall Mounted Handles Badkamer Grijp Bar Met Zuig Cup Kenmerken : Het is een veiligheidshelper om u te beschermen wanneer uw voeten na het uiten van de voeten bevochtigen. De zuiger van de handgreep kan vasthouden aan alle gladde oppervlakken, zoals keramiek, metaal en

-33%
Mueller Halle 3-Trattoriage Schuifdeur (90x190 cm) 8mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

326,25 nieuw

Mueller Halle 3-delige schuifdeur (90x190 cm) 8mm NANO Anti-kalk. Wanneer er weinig ruimte is om een draaideur toe te passen in een badkamer wordt er vaak een schuifdeur toegepast, er is echter een klein nadeel. De meeste schuifdeuren zijn verkrijgbaar vanaf 120cm en zijn 2-delig waardoor de instapruimte gering is. De Mueller Halle 3-delige schuifd

-36%
Mueller Teur Dubbele Pendeldeur (100x200 cm) Chroom 6 mm Dik Helder Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

273,35

Mueller Teur Dubbele Pendeldeur (100x200 cm) Chroom 6 mm Dik Helder Glas Specificaties Afmeting 100x200cm Verstelbaar 98-102cm 2 draaideuren 2-delige set 6 mm veiligheidsglas NANO Anti-kalkbehandeling Met magneetsluiting Deuren voorzien van liftsysteem Metalen knoppen Aluminium profielen Swingdeuren (naar binnen- en naar buiten draaiend) MuellerMue

-29%
Mueller Halle 3-Trattoriage Schuifdeur (100x200 cm) 8mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

378,70

Mueller Halle 3-delige schuifdeur (100x200 cm) 8mm NANO Anti-kalk. Wanneer er weinig ruimte is om een draaideur toe te passen in een badkamer wordt er vaak een schuifdeur toegepast, er is echter een klein nadeel. De meeste schuifdeuren zijn verkrijgbaar vanaf 120cm en zijn 2-delig waardoor de instapruimte gering is. De Mueller Halle 3-delige schuif

-43%
Mueller Kreuz (90x90x200 cm) Douchecabine Vierkant 1 Swingdeur 8 mm Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

396,75

Mueller Swingdeur en zijwand 90x90x200 cm chroom met 8mm dik glas met NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie swingdeur met zijwand. Deur 90cm, wand 90cm en 200cm hoog inclusief 2 chroom wand profielen welke 20mm aan beide zijden naar binnen verstelbaar zijn. Universeel installeerbaar (deur links of rechts). Glas 8mm dik met NANO. Verstelbaar van 88

-36%
Mueller Teur Dubbele Pendeldeur (90x200 cm) Chroom 6 mm Dik Helder Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

264,50

Mueller Teur Dubbele Pendeldeur (90x200 cm) Chroom 6 mm Dik Helder Glas Specificaties Afmeting 90x200cm Verstelbaar 88-92cm 2 draaideuren 2-delige set 6 mm veiligheidsglas NANO Anti-kalkbehandeling Met magneetsluiting Deuren voorzien van liftsysteem Metalen knoppen Aluminium profielen Swingdeuren (naar binnen- en naar buiten draaiend) MuellerMuelle

-36%
Mueller Bernd Draaideur met Profiel (70x200 cm) Links Aluminium 8 mm Gematteerd Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

291,45

Mueller Bernd Draaideur met profiel (70x200 cm) Links Aluminium 8 mm Gematteerd Glas Specificaties Afmeting 70x200 cm Verstelbaar van 68 - 72 cm Matglas band (1/3) Links scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetslui

-32%
Mueller Maurizio (105x65x52) Zitbad Kunststof Wit incl. Vaste Badpoten

Tegelensanitairmagazijn.nl

122,70

Mueller Marinella (105x65x52) Zitbad Kunststof Wit incl. vaste badpotenHet Marinella zitbad van het merk Mueller is een ideale probleem oplosser voor de kleinste badkamers zonder bad. Omdat het onderstel van het bad een solide basis vormt is het bad uitermate geschikt als toevoeging in een badkamer waarin niet gebroken of gebouwd gaat worden, het b

-44%
Mueller Kreuz (90x90x200 cm) Douchecabine Vierkant 2 Swingdeuren 8 mm Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

414,40

Mueller Dubbele swingdeur 90x90x200 cm chroom met 8mm dik glas met NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie cabine bestaande uit 2xswingdeuren 90cm en 200cm hoog inclusief 2 chroom wand profielen welke 20mm aan beide zijden verstelbaar zijn. Glas 8mm dik met NANO Verstelbaar van 87,5 tot 90cm.Specificaties Deurzijde 90cm (A) Deurzijde 90cm (B) Vierkan

-35%
Mueller Teur Dubbele Pendeldeur (80x200 cm) Chroom 6 mm Dik Helder Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35

Mueller Teur Dubbele Pendeldeur (80x200 cm) Chroom 6 mm Dik Helder Glas Specificaties Afmeting 80x200cm Verstelbaar 78-82cm 2 draaideuren 2-delige set 6 mm veiligheidsglas NANO Anti-kalkbehandeling Met magneetsluiting Deuren voorzien van liftsysteem Metalen knoppen Aluminium profielen Swingdeuren (naar binnen- en naar buiten draaiend) MuellerMuelle

-34%
Mueller Halle Schuideur (140x200 cm) Aluminium 8 mm Dik Helder Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

414,40

Mueller Halle 2-delige Schuideur (140x200 cm) Chroom 8 mm Dik Helder Glas Deze nis deur heeft een maximale breedte van 140 cm. De schuifdeur is verstelbaar naar binnen door de stabilisatiestang in de korten. Let hierbij wel op dat daarmee ook de instap wordt verkleind. Specificaties Zeer fraaie douchedeur in nis 2-delige nisdeur 140cm breed 200cm h

-36%
Mueller Teur Dubbele Pendeldeur (120x200 cm) Chroom 6 mm Dik Helder Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

282,15

Mueller Teur Dubbele Pendeldeur (120x200 cm) Chroom 6 mm Dik Helder Glas Specificaties Afmeting 120x200cm Verstelbaar 118-122cm 2 draaideuren 2-delige set 6 mm veiligheidsglas NANO Anti-kalkbehandeling Met magneetsluiting Deuren voorzien van liftsysteem Metalen knoppen Aluminium profielen Swingdeuren (naar binnen- en naar buiten draaiend) MuellerMu

-32%
Mueller Kreuz (120x90x200 cm) Douchecabine Rechthoek 8 mm Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

520,20

Mueller Douchedeur met zijwand 120x90x200 cm chroom met 8mm dik glas en NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie douchedeur met zijwand. Deur 120cm, wand 90cm en 200cm hoog inclusief 2 chroom wand profielen welke 20mm aan beide zijden verstelbaar zijn. Ophanging met grote wielen RVS. Specificaties Deurzijde 120cm (A) Zijwand 90cm (B) Rechthoek 118-120

-43%
Mueller Kreuz (90x90x200 cm) Douchecabine Kwartrond 8 mm Montage Links Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

396,75

Mueller Kwartonde douchecabine (links) 90x90x200 cm chroom met 8mm dik glas en NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie kwartronde douchecabine. Links scharnierend en 200cm hoog inclusief 2 chroom wandprofielen welke 20mm aan beide zijden verstelbaar zijn. Radius is 55 cm.Specificaties Kwartrond 88-90 / 88-90 cm verstelbaar Afmeting 90x90x200 cm Lengt

-35%
Mueller Bernd Draaideur met Profiel (90x200 cm) Rechts Aluminium 8 mm Gematteerd Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

313,05

Mueller Bernd Draaideur met profiel (90x200 cm) Rechts Aluminium 8 mm Gematteerd Glas Specificaties Afmeting 90x200 cm Verstelbaar van 88 - 92 cm Matglas band (1/3) Rechts scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetsl

-48%
Handgreep Voor In De Badkamer 50 Cm Chroom

Megadumptiel.nl

48,95

Handgreep voor in de badkamer 50 cm Chroom Heeft u moeite met in of uit het bad stappen? Of bent u bang om te vallen onder de douche. Deze greep bied wat extra veiligheid in uw badkamer. De beugel is gemaakt van een stevig materiaal en wordt bevestigt met behulp van schroeven in de wand. Het handvat kan maximaal belast worden tot 75 kg. Met

-36%
Mueller Bernd Draaideur met Profiel (80x200 cm) Links Aluminium 8 mm Gematteerd Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

302,25

Mueller Bernd Draaideur met profiel (80x200 cm) Links Aluminium 8 mm Gematteerd Glas Specificaties Afmeting 80x200 cm Verstelbaar van 78 - 82 cm Matglas band (1/3) Links scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetslui

-35%
Mueller Bernd Draaideur met Profiel (90x200 cm) Links Aluminium 8 mm Gematteerd Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

313,05

Mueller Bernd Draaideur met profiel (90x200 cm) Links Aluminium 8 mm Gematteerd Glas Specificaties Afmeting 90x200 cm Verstelbaar van 88 - 92 cm Matglas band (1/3) Links scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetslui

-44%
Mueller Kreuz (100x100x200 cm) Douchecabine Kwartrond 2 Draaideuren 8 mm Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

432,-

Mueller Kwartronde douchecabine met 2 draaideuren 100x100x200 cm chroom met 8mm dik glas en NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie cabine met 2 pendeldeurtjes en 2 chroom wandprofielen (20mm aan beide zijden verstelbaar).Specificaties Kwartrond 98-100 / 98-100 cm verstelbaar Afmeting 100x100x200 cm Lengte: 100 cm Breedte: 100 cm Hoogte: 200 cm NANO

-37%
Mueller Halo Nisdeur + Vast Paneel 110(60-50)x200 cm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

345,75

Mueller Nis swingdeur in combinatie met een vast paneel, ideaal voor de wat kleinere badkamers. Deur kan zowel links als rechts gemonteerd worden. De swingdeur is voorzien van NANO anti kalk coating wat er voor zorgt dat het glaswerk makkelijk is schoon te maken en werkt tegen kalkafzetting.- Merk: Mueller- Dikte van glas: 8 mm- Breedte

-28%
Mueller Kreuz (120x80x200 cm) Douchecabine Rechthoek 8 mm Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

502,55

Mueller Douchedeur met zijwand 120x80x200 cm chroom met 8mm dik glas en NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie douchedeur met zijwand. Deur 120cm, wand 80cm en 200cm hoog inclusief 2 chroom wand profielen welke 20mm aan beide zijden verstelbaar zijn. Ophanging met grote wielen van RVS. Specificaties Deurzijde 120cm (A) Zijwand 80cm (B) Rechthoek 118

-39%
Mueller Monte Douchethermostaat 12 cm Chroom

Tegelensanitairmagazijn.nl

92,75

Mueller Rio douchethermostaat 12 cm Douchekranen van Tegel en Sanitair magazijn staan voor goede en hoge kwaliteit. Dankzij de keramische schijven heeft de kraan een soepele beweging van de knoppen. De HOH maat is 12 cm en kan daarom gebruikt voor de speciale afmetingen. Het design zorgt voor een mooie uitstraling in uw badkamer. Dit merk geeft 2 j

-40%
Mueller Kreuz (100x100x200 cm) Douchecabine Vierkant 1 Swingdeur 8 mm Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

440,85

Mueller Swingdeur en zijwand 100x100x200 cm chroom met 8mm dik glas met NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie swingdeur met zijwand. Deur 100cm, wand 100cm en 200cm hoog inclusief 2 chroom wand profielen welke 20mm aan beide zijden naar binnen verstelbaar zijn. Universeel installeerbaar (deur links of rechts). Glas 8mm dik met NANO. Verstelbaar van

-38%
Mueller Kreuz Nisdeur Zonder Profiel (70x200 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35

Mueller Kreuz Nisdeur zonder profiel (70x200 cm) 8 mm NANO Anti-kalkEen strakke uitstraling in uw badkamer? De Mueller Kreuz nisdeur zonder profiel is voorzien van strakke scharnieren waardoor er geen profiel toegepast hoeft te worden. Dit heeft zonder meer het beste en meest strakke resultaat wanneer er een glazen nisdeur toegepast wordt. Deze nis

-35%
Mueller Bernd Draaideur met Profiel (100x200 cm) Rechts Aluminium 8 mm Gematteerd Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

323,85

Mueller Bernd Draaideur met profiel (100x200 cm) Rechts Aluminium 8 mm Gematteerd Glas Specificaties Afmeting 100x200 cm Verstelbaar van 98 - 102 cm Matglas band (1/3) Rechts scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magnee

-44%
Mueller Kreuz (90x90x200 cm) Douchecabine Kwartrond 2 Draaideuren 8 mm Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

414,40

Mueller Kwartronde douchecabine met 2 draaideuren 90x90x200 cm chroom met 8mm dik glas en NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie cabine met 2 pendeldeurtjes en 2 chroom wandprofielen (20mm aan beide zijden verstelbaar).Specificaties Kwartrond 88-90 / 88-90 cm verstelbaar Afmeting 90x90x200 cm Lengte: 90 cm Breedte: 90 cm Hoogte: 200 cm NANO antikalk

-46%
Mueller Kreuz (90x90x200 cm) Hoekinstap Vierkant 2 Draaideuren 8 mm Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

399,-

Mueller Hoekinstap-2 draaideuren 90x90x200 cm chroom met 8mm dik glas met NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie cabine met 2 pendeldeurtjes en 2 chroom wandprofielen (20mm aan beide zijden verstelbaar).Specificaties Linkerzijde (A) Rechterzijde (B) Vierkant 88-90 / 88-90 cm verstelbaar Afmeting 90x90x200 cm Lengte: 90 cm Breedte: 90 cm Hoogte: 200

-48%
Handgreep Voor In De Badkamer 30 Cm Chroom

Megadumptiel.nl

34,95

Handgreep voor in de badkamer 30 cm Chroom Heeft u moeite met in of uit het bad stappen? Of bent u bang om te vallen onder de douche. Deze greep bied wat extra veiligheid in uw badkamer. De beugel is gemaakt van een stevig materiaal en wordt bevestigt met behulp van schroeven in de wand. Het handvat kan maximaal belast worden tot 75 kg. Met

-36%
Mueller Bernd Draaideur met Profiel (80x200 cm) Rechts Aluminium 8 mm Gematteerd Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

302,25

Mueller Bernd Draaideur met profiel (80x200 cm) Rechts Aluminium 8 mm Gematteerd Glas Specificaties Afmeting 80x200 cm Verstelbaar van 78 - 82 cm Matglas band (1/3) Rechts scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetsl

-38%
Mueller Kreuz Nisdeur met Profiel (70x202 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35

Mueller Kreuz Nisdeur met profiel (70x202 cm) 8 mm NANO Anti-kalk Specificaties Verstelbaar van 68 - 72cm Links- en rechts scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetsluiting MuellerMueller is in de badkamer en sanita

-39%
Mueller Kreuz Nisdeur met Profiel (100x202 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

282,15

Mueller Kreuz Nisdeur met profiel (100x202 cm) 8 mm NANO Anti-kalk Specificaties Verstelbaar van 98 - 102cm Links- en rechts scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetsluiting MuellerMueller is in de badkamer en sani

-46%
Mueller Monte RVS Look Douchethermostaat 15 cm

Tegelensanitairmagazijn.nl

90,70

Mueller Rio douchethermostaat RVS look Douchekranen van Tegel en Sanitair magazijn staan voor goede en hoge kwaliteit. Dankzij de keramische schijven heeft de kraan een soepele beweging van de knoppen. De HOH maat is 15cm en is daarom op vrijwel alle bestaande muurplaten te plaatsen. Het design zorgt voor een mooie uitstraling in uw badkamer. Dit m

-43%
Mueller Kreuz (90x90x200 cm) Douchecabine Kwartrond 8 mm Montage Rechts Nano Anti-Kalkbehandeling

Tegelensanitairmagazijn.nl

396,75

Mueller Kwartonde douchecabine (rechts) 90x90x200 cm chroom met 8mm dik glas en NANO antikalkbehandeling. Zeer fraaie kwartronde douchecabine. Rechts scharnierend en 200cm hoog inclusief 2 chroom wandprofielen welke 20mm aan beide zijden verstelbaar zijn. Radius is 55 cm.Specificaties Kwartrond 88-90 / 88-90 cm verstelbaar Afmeting 90x90x200 cm Len

-48%
Mueller Cool Touch Douchethermostaat 15 cm Chroom

Tegelensanitairmagazijn.nl

166,85

Mueller Cool Touch Douchethermostaatkraan Douche kranen van Tegel en Sanitair magazijn staan garantiet voor kwaliteit en design. Deze kranen zijn voorzien van het touch cool systeem dit wil zeggen dat het buitenwerk van de kraan niet warm wordt. Dankzij de keramische schijven heeft de kraan een soepele beweging van de knoppen. De HOH maat is 15cm e

-39%
Mueller Kreuz Nisdeur met Profiel (80x202 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

264,50

Mueller Kreuz Nisdeur met profiel (80x202 cm) 8 mm NANO Anti-kalk Specificaties Verstelbaar van 78 - 82cm Links- en rechts scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm Veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetsluiting MuellerMueller is in de badkamer en sanita

-39%
Mueller Kreuz Nisdeur met Profiel (90x202 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

273,35

Mueller Kreuz Nisdeur met profiel (90x202 cm) 8 mm NANO Anti-kalk Specificaties Verstelbaar van 88 - 92cm Links- en rechts scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetsluiting MuellerMueller is in de badkamer en sanita

-27%
Mueller Halle Schuifdeur (120x200 cm) Aluminium 8 mm Dik Helder Glas

Tegelensanitairmagazijn.nl

396,75

Mueller Halle Schuifdeur (120x200 cm) Aluminium 8 mm Dik Helder Glas De nisdeur heeft een maximale breedte van 120 cm. De schuifdeur is verstelbaar naar binnen door de stabilisatiestang in de korten. Let hierbij wel op dat daarmee ook de instap wordt verkleind. Specificaties Zeer fraaie douchedeur in nis 2-delige nisdeur 120cm breed 200cm hoog Opha

-36%
Mueller Kreuz Nisdeur met Profiel (60x202 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35

Mueller Kreuz Nisdeur met profiel (60x202 cm) 8 mm NANO Anti-kalk Specificaties Verstelbaar van 58 - 62cm Links- en rechts scharnierend Naar binnen- of naar buiten scharnierend (kan niet beide) 8mm veiligheidsglas Met NANO anti-kalkbehandeling Aluminium profielen Metalen knoppen, verchroomd Magneetsluiting MuellerMueller is in de badkamer en sanita

-41%
Mueller Kreuz Nisdeur Zonder Profiel (80x200 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35

Mueller Kreuz Nisdeur zonder profiel (80x200 cm) 8 mm NANO Anti-kalkEen strakke uitstraling in uw badkamer? De Mueller Kreuz nisdeur zonder profiel is voorzien van strakke scharnieren waardoor er geen profiel toegepast hoeft te worden. Dit heeft zonder meer het beste en meest strakke resultaat wanneer er een glazen nisdeur toegepast wordt. Deze nis

-44%
Mueller Kreuz Nisdeur Zonder Profiel (90x200 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35

Mueller Kreuz Nisdeur zonder profiel (90x200 cm) 8 mm NANO Anti-kalkEen strakke uitstraling in uw badkamer? De Mueller Kreuz nisdeur zonder profiel is voorzien van strakke scharnieren waardoor er geen profiel toegepast hoeft te worden. Dit heeft zonder meer het beste en meest strakke resultaat wanneer er een glazen nisdeur toegepast wordt. Deze nis

-37%
Mueller Halo Nisdeur + Vast Paneel 90(60-30)x200 cm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

328,50

-37%
Mueller Halo Nisdeur + Vast Paneel 100(60-40)x200 cm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

337,10

-45%
Mueller Kreuz Nisdeur Zonder Profiel (100x200 cm) 8 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

264,50

Mueller Kreuz Nisdeur zonder profiel (100x200 cm) 8 mm NANO Anti-kalkEen strakke uitstraling in uw badkamer? De Mueller Kreuz nisdeur zonder profiel is voorzien van strakke scharnieren waardoor er geen profiel toegepast hoeft te worden. Dit heeft zonder meer het beste en meest strakke resultaat wanneer er een glazen nisdeur toegepast wordt. Deze ni

-43%
Mueller Danloop 50x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

192,95 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 50 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te monteren

-41%
Mueller Danloop 60x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

201,75 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 60 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te monteren

-40%
Mueller Danloop 70x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

210,60 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 70 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te monteren

-37%
Mueller Danloop 90x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

228,20 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 90x200 cm met Muurprofiel 10 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te monteren. Het

-39%
Mueller Danloop 80x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

219,40 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 80 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te monteren

-36%
Mueller Danloop 100x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

237,05 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 100 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te montere

-34%
Mueller Danloop 120x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

254,65 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 120 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te montere

-40%
Mueller Danloop 140x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 8 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 140 cm x 200 cm met Muurprofiel 8 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 8mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te monteren.

-35%
Mueller Danloop 110x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

245,85 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 110 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm. Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer of op de douchebak te montere

-36%
Mueller Danloop 30x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

148,90 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 30 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer en op douchebakken te monteren.

-36%
Mueller Danloop 40x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

157,70 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 40 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer en op douchebakken te monteren.

-37%
Mueller Danloop 130x200 cm Inloopdouche met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35 nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 130 cm x 200 cm met Muurprofiel 10 mm Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm dik veiligheidsglas en chroom profiel. Deze inloopdouches zijn kaal op de vloer en op douchebakken te monteren

-33%
Mueller Bernd 70x200 cm Inloopdouche Gematteerde Band met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35 nieuw

Mueller Bernd inloopdouche 70 cm met Muurprofiel 10mm veiligheidsglas. Deze prachtige inloopdouches van het merk Mueller staat garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. De douchewanden uit deze serie zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm veiligheidsglas, een chroom profiel en een prachtige deelmatering op het glas (decor). Deze in

-37%
Mueller Bernd 90x200 cm Inloopdouche Gematteerde Band met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

259,35 nieuw

Mueller Bernd inloopdouche 90 cm met Muurprofiel 10mm veiligheidsglas. Deze prachtige inloopdouches van het merk Mueller staat garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. De douchewanden uit deze serie zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm veiligheidsglas, een chroom profiel en een prachtige deelmatering op het glas (decor). Deze in

-39%
Mueller Bernd 100x200 cm Inloopdouche Gematteerde Band met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

260,70 nieuw

Mueller Bernd inloopdouche 100 cm met Muurprofiel 10mm veiligheidsglas. Deze prachtige inloopdouches van het merk Mueller staat garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. De douchewanden uit deze serie zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm veiligheidsglas, een chroom profiel en een prachtige deelmatering op het glas (decor). Deze i

-41%
Mueller Bernd 120x200 cm Inloopdouche Gematteerde Band met Muurprofiel 10 mm

Tegelensanitairmagazijn.nl

269,75 nieuw

Mueller Bernd inloopdouche 120 cm met Muurprofiel 10mm veiligheidsglas. Deze prachtige inloopdouches van het merk Mueller staat garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. De douchewanden uit deze serie zijn van hoogwaardige materialen gemaakt en hebben 10mm veiligheidsglas, een chroom profiel en een prachtige deelmatering op het glas (decor). Deze i

-51%
Mueller Danloop 90x30x200 cm Inloopdouche 10 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

349,- nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 90x200cm met muurprofiel en met zijwand 30x200cm. In de technische tekening is de douchewand 90 cm (A) en de zijwand 30cm (B).Mueller Anlauf inloopdouche 10 mm 90x30x200 cm met muurprofiel Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoogwa

-53%
Mueller Danloop 100x30x200 cm Inloopdouche 10 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

349,- nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 100x200cm met muurprofiel en met zijwand 30x200cm. In de technische tekening is de douchewand 100 cm (A) en de zijwand 30cm (B).Mueller Anlauf inloopdouche 10 mm 100x30x200 cm met muurprofiel Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoo

-55%
Mueller Danloop 110x30x200 cm Inloopdouche 10 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

349,- nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 110x200cm met muurprofiel en met zijwand 30x200cm. In de technische tekening is de douchewand 110 cm (A) en de zijwand 30cm (B).Mueller Anlauf inloopdouche 10 mm 110x30x200 cm met muurprofiel Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoo

-53%
Mueller Danloop 100x40x200 cm Inloopdouche 10 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

359,- nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 100x200cm met muurprofiel en met zijwand 40x200cm. In de technische tekening is de douchewand 100cm (A) en de zijwand 40cm (B).Mueller Anlauf inloopdouche 10 mm 100x40x200 cm met muurprofiel Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoog

-55%
Mueller Danloop 110x40x200 cm Inloopdouche 10 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

359,- nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 110x200cm met muurprofiel en met zijwand 40x200cm. In de technische tekening is de douchewand 110cm (A) en de zijwand 40cm (B).Mueller Anlauf inloopdouche 10 mm 110x40x200 cm met muurprofiel Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoog

-56%
Mueller Danloop 120x40x200 cm Inloopdouche 10 mm Nano Anti-Kalk

Tegelensanitairmagazijn.nl

359,- nieuw

Mueller Anlauf inloopdouche 120x200cm met muurprofiel en met zijwand 40x200cm. In de technische tekening is de douchewand 120cm (A) en de zijwand 40cm (B).Mueller Anlauf inloopdouche 10 mm 120x40x200 cm met muurprofiel Deze zeer fraaie inloopdouches van het merk Mueller staan garantiet voor kwaliteit en duurzaamheid. Deze douchewanden zijn van hoog

-59%
Mueller Cedens RVS Look Douchemengkraan

Tegelensanitairmagazijn.nl

99,45

Mueller Cadans douchemengkraan RVS look Douchekranen van Tegel en Sanitair magazijn staan voor goede en hoge kwaliteit. Dankzij de keramische schijven heeft de kraan een soepele beweging van de knoppen. De HOH maat is 15cm en is daarom op vrijwel alle bestaande muurplaten te plaatsen. Het design zorgt voor een mooie uitstraling in uw badkamer. Dit

-39%
Mueller Monte Douchethermostaat 15 cm Chroom

Tegelensanitairmagazijn.nl

92,75

Mueller Rio douchethermostaat Douchekranen van Tegel en Sanitair magazijn staan voor goede en hoge kwaliteit. Dankzij de keramische schijven heeft de kraan een soepele beweging van de knoppen. De HOH maat is 15cm en is daarom op vrijwel alle bestaande muurplaten te plaatsen. Het design zorgt voor een mooie uitstraling in uw badkamer. Dit merk geeft

BK2002T badkamerkachel elektrische badkamer kachel - heater

Sfeervolverwarmen.nl

27,95

BK2002T badkamerkachel elektrische badkamer kachel - heater Met deze Eurom badkamer kachel BK2002T verwarm je de badkamer goed en ook nog eens veilig. Deze badkamer kachel is spatwaterdicht en is voorzien van isolatieklasse IP23. De Eurom BK2002T is uitgerust met een timer. Hiermee kun je de elektrische kachel (eventueel) tot maximaal 120 min

4 6 8 Waterdichte Mute Badkamer Extractor Uitlaat Ventilator Venster Voor Keuken Toilet Ventilatie Ventilatoren - 6 Inch

Item4you.nl

44,24

Productvariant: 6 Inch Beschrijving : Kenmerken : Uitlaatvolume, laag geluidsniveau, Stabiel, veilig, betrouwbaar, mooi uiterlijk, muurmontagebaar Extracts tot 80m³ per uur (23 liter per seconde) Voor Badkamers, Toiletten en Kleine kamer ventilatie Wijd gebruikt in huis, kantoor, toneelstuk, ziekenhuis, eetkamer, keuken, badkamer, badkamers, toi

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.