Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-14%
Revell Volkswagen T1 Samba bus

Superwinkel.nl

25,89

Volkswagen T1 Samba bus van het merk Revell.

-17%
Revell 07399 vw t1 samba bus [niv 5]

Degrotespeelgoedwinkel.nl

24,99

De oorsprong van alle vans en Transporters gaat terug tot het einde van de jaren 40, toen in de Volkswagen- fabriek in Wolfsburg transportwagens voor metaalplaten weren gebruikt; die vormden voor de

Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Grotespeelgoedshop.nl

33,50

Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Kooprijk.nl

33,95 nieuw

Omschrijving: lengte 18,1 cm Omschrijving: Revell Volkswagen T1 Samba Bus

-17%
Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Dobeno.nl

32,49

Revell Volkswagen T1 Samba Bus

7436 Revell VW T1 SAMBA BUS LUFTHANSA

Degrotespeelgoedwinkel.nl

29,99

Voor de VW T1 SAMBA BUS LUFTHANSA raadt Revell de volgende kleuren aan: 04 - Wit, glanzend 09 - Antraciet, mat 52 - Blauw, glanzend 75 - Steengrijs, mat 77 - Stofgrijs, mat 99

-17%
Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Dobeno.nl

60,95

Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Grotespeelgoedshop.nl

72,50

Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Revell Volkswagen T1 Samba Bus

Kooprijk.nl

71,50 nieuw

Omschrijving: verpakking 47 x 33 x 12 cm Omschrijving: Revell Volkswagen T1 Samba Bus

-17%
Model Set Vw T1 Samba Bus 1:24 67399

Dobeno.nl

42,49

Het busje dat vaak bij surfers gezien wordt staat straks als schaalmodel bij u op de plank de pronken. Model Set VW T1 Samba Bus 1:24

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Revell Volkswagen T1 - SAMBA BUS - 1:24

Toemen.nl

29,99

Zeer fraai kunststof bouwmodel van een Volkswagen T1 "SAMBA BUS". Uitgevoerd in schaal 1:24, lengte 18cm, skillevel 5

Maisto Volkswagen T1 Samba Bus rood-wit schaalmodel 1:24

Toemen.nl

19,90

Maisto Volkswagen T1 Samba Bus rood-wit schaalmodel 1:24 Het merk Maisto maakt gedetailleerde schaalmodellen voor een betaalbare prijs. Deze modellen bestaan voor het grootse deel uit metaal en zijn

Modelauto Volkswagen (VW) T1 Samba Bus - Rood / wit - 1:25 #31956

mdk-miniatures.com

14,95

Modelauto: Volkswagen (VW) T1 Samba Bus rood / wit, schaal 1:25 (1/25) van Maisto

Revell Volkswagen T1 SAMBA BUS in 1:24 bouwpakket met lijm en verf

Toemen.nl

34,95 nieuw

Revell bouwpakketten

Revell Volkswagen T1 Samba Bus in 1:16 bouwpakket

Toemen.nl

69,99 nieuw

Revell bouwpakketten

Revell Volkswagen T1 SAMBA BUS in 1:24 bouwpakket

Toemen.nl

29,99 nieuw

Revell bouwpakketten

Auto RC Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 rood

SinQel.com

84,99

Auto RC Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 rood

Auto RC Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 oranje/wit

SinQel.com

84,99

Auto RC Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 oranje/wit

-26%
Welly Metalen Volkswagen Bus T1: Grijs 13,5 cm

Internet-toys.com

9,60 nieuw

Beleef veel plezier met deze metalen Volkswagen bus T1! Deze bus is grijs van kleur en beschikt over een terugtrek motor. Trek de auto op een oppervlak naar achteren en laat hem vervolgens los

-25%
Auldey Volkswagen bus T1 RC oranje/wit 1:10

Internet-toys.com

80,99

Auldey Volkswagen bus T1 RC Scheur rond met deze super stoere Volkswagen T1. De Volkswagen T1 is een Ready to Run racer, dus hij wordt geleverd met alle accessoires die je nodig hebt. Door de 2,4

-25%
Auldey Volkswagen bus T1 RC rood/wit 1:10

Internet-toys.com

80,99

Auldey Volkswagen bus T1 RC Scheur rond met deze super stoere Volkswagen T1. De Volkswagen T1 is een Ready to Run racer, dus hij wordt geleverd met alle accessoires die je nodig hebt. Door de 2,4

-25%
Welly Metalen Volkswagen Bus T1 1962: 18 cm Rood

Internet-toys.com

22,55

Beleef veel plezier met deze metalen Volkswagen bus T1! Deze bus is rood van kleur en beschikt over een vrijloop motor. U moet de auto dus handmatig voor- of achteruit duwen om de auto in beweging te

-25%
Welly Metalen Volkswagen Bus T1 1962: 18 cm Groen

Internet-toys.com

22,55

Beleef veel plezier met deze metalen Volkswagen bus T1! Deze bus is groen van kleur en beschikt over een vrijloop motor. U moet de auto dus handmatig voor- of achteruit duwen om de auto in beweging te

-26%
Welly Metalen Volkswagen Bus T1: Rood 13,5 cm

Internet-toys.com

9,60 nieuw

Beleef veel plezier met deze metalen Volkswagen bus T1! Deze bus is rood van kleur en beschikt over een terugtrek motor. Trek de auto op een oppervlak naar achteren en laat hem vervolgens los

-26%
Welly Metalen Volkswagen Bus T1: Blauw 13,5 cm

Internet-toys.com

9,60 nieuw

Beleef veel plezier met deze metalen Volkswagen bus T1! Deze bus is blauw van kleur en beschikt over een terugtrek motor. Trek de auto op een oppervlak naar achteren en laat hem vervolgens los

-26%
Welly Metalen Volkswagen Bus T1: Groen 13,5 cm

Internet-toys.com

9,60 nieuw

Beleef veel plezier met deze metalen Volkswagen bus T1! Deze bus is groen van kleur en beschikt over een terugtrek motor. Trek de auto op een oppervlak naar achteren en laat hem vervolgens los

-50%
Toyrific Volkswagen bus T1 1963 rood/wit 11 cm

Internet-toys.com

9,90 nieuw

Toyriffic Volkswagen bus T1 1963 Scheur door de woonkamer met deze super stoere bus. Trek de bus naar achteren, laat hem los en hij schiet ervandoor. Hij is gemaakt van staal, hierdoor kan hij

-50%
Toyrific Volkswagen bus T1 1963 geel/wit 11 cm

Internet-toys.com

9,90 nieuw

Toyriffic Volkswagen bus T1 1963 Scheur door de woonkamer met deze super stoere bus. Trek de bus naar achteren, laat hem los en hij schiet ervandoor. Hij is gemaakt van staal, hierdoor kan hij

Auldey Auto RC Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 oranje/wit

Speelgoedboom.nl

83,95

Auldey Auto RC Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 oranje/wit nu op voorraad bij De Speelgoedboom!

-17%
Auto Rc Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 Oranje/wit

Dobeno.nl

78,49

Auto RC Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 oranje/wit

Auto Rc Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 Oranje/wit Per Stuk

Drogisterij.net

84,99 nieuw

Auto Rc Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 Oranje/wit

Auto Rc Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 Rood Per Stuk

Drogisterij.net

84,99 nieuw

Auto Rc Auldey 1:10 Volkswagen Bus T1 Rood

Balvi tijdschriftenrek Volkswagen T1 bus groen

Trendykeukenspullen.nl

28,95

Balvi tijdschriftenrek Volkswagen T1 bus groenHet tijdschriftenrek Van van Balvi lijkt op zo'n Volkswagen T1 bus. In dit vette tijdschriftenrek kun je je mooiste tijdschriften bewaren. Het metalen rek

Volkswagen T1 bus 3D magneet (blauw)

Trendycadeaushop.nl

14,50

Deze Volkswagen T1 bus 3D Magneet is verpakt in een mooie blikken geschenkverpakking! Erg leuk om cadeau te geven, of verzamel ze zelf allemaal, want ze zijn verkrijgbaar in diverse kleuren! Materiaal

Volkswagen T1 bus 3D magneet (oranje)

Trendycadeaushop.nl

14,50

Deze Volkswagen T1 bus 3D Magneet is verpakt in een mooie blikken geschenkverpakking! Erg leuk om cadeau te geven, of verzamel ze zelf allemaal, want ze zijn verkrijgbaar in diverse kleuren! Materiaal

Volkswagen T1 bus 3D magneet (rood)

Trendycadeaushop.nl

14,50

Deze Volkswagen T1 bus 3D Magneet is verpakt in een mooie blikken geschenkverpakking! Erg leuk om cadeau te geven, of verzamel ze zelf allemaal, want ze zijn verkrijgbaar in diverse kleuren! Materiaal

Volkswagen T1 bus 3D magneet (groen)

Trendycadeaushop.nl

14,50

Deze Volkswagen T1 bus 3D Magneet is verpakt in een mooie blikken geschenkverpakking! Erg leuk om cadeau te geven, of verzamel ze zelf allemaal, want ze zijn verkrijgbaar in diverse kleuren! Materiaal

Cararama Volkswagen T1 Samba rood-zwart schaalmodel 1:43

Toemen.nl

9,90

Cararama Volkswagen T1 Samba rood-zwart schaalmodel 1:43 Het merk Cararama maakt gedetailleerde schaalmodellen voor een betaalbare prijs. Deze modellen bestaan voor het grootse deel uit metaal en zijn

Volkswagen VW T1 Bus Feuerwehr (1:87)

Deminiaturenwinkel.nl

6,25

Volkswagen VW T1 Bus Feuerwehr in vitrinebox. Fabrikant: Schuco Schaal: 1:87 Art. Nr.: 25734

Volkswagen VW T1 Samba beige/ groen (1:87)

Deminiaturenwinkel.nl

8,75

Volkswagen VW T1 Samba beige/ groen in vitrinebox. Fabrikant: Schuco Schaal: 1:87 Art. Nr.: 25999

Volkswagen VW T1 bus "Polizei"

Deminiaturenwinkel.nl

13,95

Volkswagen VW T1 bus "Polizei" Model wordt geleverd in een vitrinebox. Fabrikant: Road Legend/ Yatming Schaal: 1:43 Art. Nr.: 43210

Volkswagen VW T1 pick up bus (1:43)

Deminiaturenwinkel.nl

7,50

Volkswagen VW T1 pick up bus Fabrikant: Cararama Kleur: rood / blauw Schaal: 1:43 Art. Nr.: 13440

Volkswagen VW T1 Samba "Flower Power" (1:87)

Deminiaturenwinkel.nl

10,90

Volkswagen VW T1 Samba "Flower Power" in vitrinebox. Fabrikant: Schuco Schaal: 1:87 Art. Nr.: 26055

Volkswagen VW T1 pick up bus (groen/wit)

Deminiaturenwinkel.nl

7,50

Volkswagen VW T1 pick up bus Fabrikant: Cararama Kleur: groen / wit Schaal: 1:43 Art. Nr.: 13400

modelauto - Welly - 1:24 Volkswagen Samba bus "Merry Christmas"

Cars4life.nl

15,95

Leuk schaalmodel van de Volkswagen Samba bus. Model is gemaakt door fabrikant Welly. Dit model is uitgevoerd als kerst-uitvoering. Leuk model voor de beginnende hobbyist.

Modelauto Volkswagen (VW) T1 Samba - Rood / wit - 1:43 #251PND04

mdk-miniatures.com

9,-

Modelauto: Volkswagen (VW) T1 Samba rood / wit, schaal 1:43 (1/43) van Cararama

Modelauto Volkswagen (VW) T1 Samba - Rood / zwart - 1:43 #251PND03

mdk-miniatures.com

9,-

Modelauto: Volkswagen (VW) T1 Samba rood / zwart, schaal 1:43 (1/43) van Cararama

Volkswagen Bus T1 Rood 1:16

StuntZolder.nl

44,95

Deze eerste generatie Volkswagen Transporter T1 bus is uitgevoerd in de klassieke kleuren creme-rood en een nostalgisch exemplaar.

Volkswagen Bus T1 Groen 1:16

StuntZolder.nl

44,95

Deze eerste generatie Volkswagen Transporter T1 bus is uitgevoerd in de klassieke kleuren creme-groen en een lust voor het oog.

Zijwindschermen | Volkswagen T1,T2 | bus | 1968-1979

Total-import.nl

57,-

Zijwindschermen VOLKSWAGEN T1,T2 bus 1968-1979

Volkswagen T1 busje sleutelrekje

Koopjesgadgets.nl

52,65

Volkswagen T1 busje sleutelrekjeBeeldjes materiaal: moeren, staal,koper en bouten. Kortom altijd een leuk en bijzonder cadeau voor iedereen die van miniaturen houd. Onze beeldjes zijn allemaal met de

WELLY - VOLKSWAGEN T1 CLASSIC BUS 1962 GROEN/WIT - 1:24

MTT Modelshop.com

16,50

Welly - Volkswagen T1 microbus Classic groen/wit, 1962. Art.nr.22095GR.Gedetailleerd metalen Diecast model in schaal 1:24.

WELLY - VOLKSWAGEN CLASSICAL BUS T1 1962 CONTINENTAL - 1:24

MTT Modelshop.com

17,50

Welly - Volkswagen microbus classic T1 Continental, 1962. Gedetailleerd metalen Diecast model in schaal 1:24.

Volkswagen T1 bus schoudertas (rood)

Trendycadeaushop.nl

47,95

Materiaal: ImitatieleerMaten: 25 x 35 x 10 cm

Volkswagen T1 bus schoudertas (groen)

Trendycadeaushop.nl

47,95

Materiaal: ImitatieleerMaten: 25 x 35 x 10 cm

Volkswagen T1 bus schoudertas (bruin)

Trendycadeaushop.nl

47,95

Materiaal: ImitatieleerMaten: 25 x 35 x 10 cm

Cadeauset volkswagen T1 bus mokken (groen/abrikoos)

Trendycadeaushop.nl

19,95

Materiaal: EmailleMaat: 8,5x8 cm / 350 ml

Volkswagen T1 bus schoudertas (blauw)

Trendycadeaushop.nl

47,95

Materiaal: ImitatieleerMaten: 25 x 35 x 10 cm

Volkswagen T1 bus schoudertas (oranje)

Trendycadeaushop.nl

47,95

Materiaal: ImitatieleerMaten: 25 x 35 x 10 cm

Volkswagen T1 bus toilettas (blauw)

Trendycadeaushop.nl

29,95

Materiaal: PolyesterMaten: 12 x 30 x 14 cmGewicht: 116 gram

Volkswagen T1 bus toilettas (rood)

Trendycadeaushop.nl

29,95

Materiaal: PolyesterMaten: 12 x 30 x 14 cmGewicht: 116 gram

Revell VW T1 Samba bus Lufthansa in 1:24 bouwpakket

Toemen.nl

29,99 nieuw

Revell bouwpakketten

Revell VW T1 SAMBA BUS LUFTHANSA in 1:24 bouwpakket met lijm en verf

Toemen.nl

34,99 nieuw

Revell bouwpakketten

LEGO Creator Volkswagen T1 kampeerbus Van 3-in-1 10220

Intertoys.nl

99,99

Reis terug naar 1962 en cruise in stijl met de Lego Volkswagen T1 Camper (10220) Specificaties: BeidePoppen & Knuffels#Speelfiguren & Speelsets

Op afstand bestuurbare auto Maisto VW bus Samba 1:10

Bartsmit.com

79,99

Deze legendarische VW Sambabus is gemaakt op een schaal van 1:10 en is op afstand bestuurbaar. De bus heeft een snelheid van 20 kilometer per uur. Specificaties: Jongen

Welly-Nex Models- Volkswagen Bus T2 (1972) 1:24

Timtoys.nl

13,98

Mooie gedetailleerde Volkswagen T2 bus in de brandweer rode kleur.Uit de Welly Nex models series.Metalen modelauto met plastic accessoires.Merk: WellySerie: NexSchaal: 1:24Leeftijd: Vanaf 8 jaar

1:25 Auto Maisto VW Bus Samba

Conrad.nl

19,99

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. Zeer mooi schaalmodel van de firma Maisto.

Welly die cast pull back 11 cm vw samba bus 1962 met print

Suprabazar.be

4,98

-10%
Ravensburger 3D Puzzel Volkswagen Bus 162 stukjes

Topthings.eu

35,35

Met deze VW Bulli T1 3D-puzzel van Ravensburger haal je een echt kunstwerk in huis! De 162 kunststofpuzzelstukjes passen door de Easyclick-technologie perfect in elkaar en vormen samen een stabiele

LEGO Exclusive - Volkswagen T1 Camper Van (10220 )

Coolshop.nl

99,94

Rare Lego City model that will only be available in select stores. A true classic VolksWagon T1 Camper Van. This 1332 piece set will be a true blast from the past and bring flavor and fun to any Lego

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™