Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
REXLIS CAT7-2 Gold-plated CAT7 Flat Ethernet 10 Gigabit Two-color Braided Network LAN Cable for Modem Router LAN Network, with Shielded RJ45 Connectors, Length: 15m
REXLIS CAT7-2 Gold-plated CAT7 Flat Ethernet 10 Gigabit Two-color Braided Network LAN Cable for Modem Router LAN Network, with Shielded RJ45 Connectors, Length: 15m
€23,95
i-mania.nl
Beslist.nl garantie
1. Flat wire, soft and free to bend. The wire body has a thickness of 2.7mm (with fiber mesh), strong tensile strength, durability and dirt resistance. 2. Adopt 32A Yang G oxygen-free copper conductor, PVC outer shielded by aluminum foil shield + oxygen-free copper conductor ground shield, stable transmission, no drop. 3. Standard RJ45 gold-plated...
CAT5e UTP Netwerkkabel RJ45 (8/8) Male - RJ45 (8/8) Male 15.0 m Grijs
CAT5e UTP Netwerkkabel RJ45 (8/8) Male - RJ45 (8/8) Male 15.0 m Grijs
€6,99
Kabeldirect.nl
(2k+)
Niet-afgeschermde patchkabel voor CAT5e-installaties, geschikt voor netwerkomgevingen van 10/100/1000 megabit. Merk:Valueline
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 15 meter (100% koper, Oranje)
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 15 meter (100% koper, Oranje)
€12,49
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6 - Deze oranje internetkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels....
Goobay cat-kabel 15m wit
Goobay cat-kabel 15m wit
€4,53
Amazon.de
(330)
CAT6 Patchkabel – LAN Kabel zum Anschluss von Netzwerkkomponenten wie Access Point, Patchfelder, Switch, Modem, Netzwerkdose, Patchpanel, Router uvm. Farbcodierung nach EIA / TIA572 Doppelt geschirmtes SFTP Kabel. Aderpaarschirmung PIMF, die Paare sind jeweils in einer Metall Folie. Zusätzlich sind alle Aderpaare nochmals mit einem Alu-Geflecht umm...
UTP patchkabel Cat5e wit 15m haaks
UTP patchkabel Cat5e wit 15m haaks
€7,50
Kabeldirect.nl
(2k+)
UTP patchkabel Cat5e wit 15 m haaks Haakse Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Kleur: wit Lengte: 15 meter Adermateriaal: CCA Type: UTP Cat5e Pinning volgens EIA/TIA 568 straight AWG: 26AWG Connector 1: RJ45 stekker haaks Connector 2: RJ45 stekker recht
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP kabel - 15 meter (100% koper, 1x Haaks)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP kabel - 15 meter (100% koper, 1x Haaks)
€9,75
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 met één gehoekte connector - Deze zwarte internetkabel heeft aan één kant een haakse connector. Hierdoor is deze ideaal voor gebruik in krappe ruimtes. De kabel heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is...
?oo tae rj45 dsl internetkabel voor fritz box/speedport wlan voip ip-aansluitkabel fritzbox router wit 15m
?oo tae rj45 dsl internetkabel voor fritz box/speedport wlan voip ip-aansluitkabel fritzbox router wit 15m
€10,37
Amazon.de
(330)
?oo DSL-kabel - premium kwaliteit voor de beste overdrachtssnelheden. <BR>De ~oo DSL-kabel, die ideaal is voor het aansluiten van uw router op het TAE-blikje, kan met alle VoIP-, IP DSL- en alle IP-aansluitingen worden gebruikt. Verbind je VoIP-router zoals een spuitbox of een speedpoort met de ~oo DSL-kabel met je TAE-box en bereikt je de beste ge...
RJ45 naar RJ11 adapterkabel 15m Wit
RJ45 naar RJ11 adapterkabel 15m Wit
€4,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
RJ45 naar RJ11 adapterkabel van 15 meter. RJ45 stekker naar RJ11 stekker Lengte: 15 meter Kleur: Wit Soort kabel: Plat Connector 1: RJ45 stekker (8/4) Connector 2: RJ11 stekker (6/4) RJ45 connector: Pin 3,4,5,6 aangesloten RJ11 connector: Pin 2,3,4,5 aangesloten Met deze kabel verbindt u bijvoorbeeld analoge apparaten met een ISDN doos waarbij een...
Roline ftp cat.5e 15m netwerkkabels
Roline ftp cat.5e 15m netwerkkabels
€14,95
Amazon.de
(330)
ROLINE Patchkabel Cat5e FTP 15m gelb
Goobay cat-kabel 15m wit
Goobay cat-kabel 15m wit
€5,90
Amazon.de
(330)
CAT7 Rohkabel – Doppelt geschirmtes SFTP Kabel; Aderpaarschirmung PIMF, die Paare sind jeweils in einer Metall Folie; Zusätzlich sind alle Aderpaare nochmals mit einem Alu-Geflecht ummantelt Echte Kupferleiter kein CCA Gemisch; AWG 26/7 (stranded) Kabel; Holgenfreier LSZH konformer Kabelmantel; Kabeldurchmesser ca. 6,2mm Geschirmte CAT-6a RJ-45 Ste...
Goobay cat-kabel 15m zwartnieuw
Goobay cat-kabel 15m zwart
€12,49
Amazon.de
(330)
CAT6 Patchkabel – LAN Kabel zum Anschluss von Netzwerkkomponenten wie Access Point, Patchfelder, Switch, Modem, Netzwerkdose, Patchpanel, Router uvm. Farbcodierung nach EIA / TIA594 Doppelt geschirmtes SFTP Kabel. Aderpaarschirmung PIMF, die Paare sind jeweils in einer Metall Folie. Zusätzlich sind alle Aderpaare nochmals mit einem Alu-Geflecht umm...
Alcasa 15m cat6 s/ftp netwerkkabelsnieuw
Alcasa 15m cat6 s/ftp netwerkkabels
€9,67
Amazon.de
(330)
<b>Lengte:</b> 0,25 m.<br> <b>Lengte:</b> 0,25 m.<br> <b>Kleur:</b> wit.<br> <b>Afscherming:</b> S-FTP.<br> <b>Categorie:</b> Cat 6.<br> <b>Kleur: </b> wit.<br><br>– Stekker met breekbescherming in bijzonder smal snagless design. <br>– 100% gegoten trekontlasting. <br>– 24K vergulde contacten. <br>– Bezetting volgens EIA/TIA 568B. <br>– RoHS-gecert...
Inline s-stp/pimf cat.6 15.
Inline s-stp/pimf cat.6 15.
€11,64
Amazon.de
(330)
Patch-Kabel - RJ-45 (M) - RJ-45 (M) - 15 m - SSTP-Kabel - ( Kategorie 6 ) - gepresst - Schwarz
Goobay cat-kabel 15m wit
Goobay cat-kabel 15m wit
€17,90
Amazon.de
(330)
CAT7 Rohkabel – Doppelt geschirmtes SFTP Kabel; Aderpaarschirmung PIMF, die Paare sind jeweils in einer Metall Folie; Zusätzlich sind alle Aderpaare nochmals mit einem Alu-Geflecht ummantelt Echte Kupferleiter kein CCA Gemisch; AWG 26/7 (stranded) Kabel; Holgenfreier LSZH konformer Kabelmantel; Kabeldurchmesser ca. 6,2mm Geschirmte CAT-6a RJ-45 Ste...
Wentronic cat 6 u/utp 15m netwerkkabels
Wentronic cat 6 u/utp 15m netwerkkabels
€9,99
Amazon.de
(330)
<p>- Paarfolge nach EIA/TIA 568B<br> - mit 3µ vergoldeten Kontaktflächen (PINs)<br> - 2facher Außenmantel<br> - UV- und Wasser resistent<br> - mit Knickschutztülle<br> - 10/100/1000 Mbit-Netzwerk geeignet</p> Funktionen<p> <br>-Kabellänge: 15 m<br> -Kabelstandard: Cat6<br> -Kabelschirmung: U/UTP (UTP)<br> -Anschluss 1: RJ-45<br> -Anschluss 2: RJ-45...
Inline 72815s patchkabelnieuw
Inline 72815s patchkabel
€12,70
Amazon.de
(330)
Inline patchkabel, Cat.6 a, s/FTP, PE outdoor, zwart, 15 m Cat.6 a patchkabel s/FTP (PiMF) afscherming, paarweiße foliengeschirmt met vlechtwerk gesamtschirm kabel met PE mantel, UV- resistend, geschikt voor gebruik buitenshuis bestand tegen olie en water...
Gembird rj45/rj45 cat6 1.5m netwerkkabelsnieuw
Gembird rj45/rj45 cat6 1.5m netwerkkabels
€0,74
Amazon.de
(330)
Gembird – Patch kabel – RJ-45 45 (m) – RJ-45 45 (m) – 15 m – afgeschermd – Cat 6 – geperst, samengeslagen
Goobay cat-kabel 15m zwart
Goobay cat-kabel 15m zwart
€4,60
Amazon.de
(330)
CAT6 Patchkabel – LAN Kabel zum Anschluss von Netzwerkkomponenten wie Access Point, Patchfelder, Switch, Modem, Netzwerkdose, Patchpanel, Router uvm. Farbcodierung nach EIA / TIA570 Doppelt geschirmtes SFTP Kabel. Aderpaarschirmung PIMF, die Paare sind jeweils in einer Metall Folie. Zusätzlich sind alle Aderpaare nochmals mit einem Alu-Geflecht umm...
Equip cat.5e u/utp 15 mnieuw
Equip cat.5e u/utp 15 m
€6,22
Amazon.de
Gratis verzending
equip CCA patchkabel u/UTP 2 x RJ45 Cat.5e rood 15 m
Goobay cat-kabel 15m grijsnieuw
Goobay cat-kabel 15m grijs
€12,49
Amazon.de
(330)
CAT6 Patchkabel – LAN Kabel zum Anschluss von Netzwerkkomponenten wie Access Point, Patchfelder, Switch, Modem, Netzwerkdose, Patchpanel, Router uvm. Farbcodierung nach EIA / TIA593 Doppelt geschirmtes SFTP Kabel. Aderpaarschirmung PIMF, die Paare sind jeweils in einer Metall Folie. Zusätzlich sind alle Aderpaare nochmals mit einem Alu-Geflecht umm...
Goobay cat-kabel 15m witnieuw
Goobay cat-kabel 15m wit
€15,50
Amazon.de
(330)
CAT6a Netzwerkkabel – LAN Kabel zum Anschluss von Netzwerkkomponenten wie Switch, Router, Modem, Patchpanel, Access Point, Patchfelder oder direkt an der Netzwerkdose Doppelt geschirmtes SFTP Kabel. Aderpaarschirmung PIMF, die Paare sind jeweils in einer Metall Folie. Zusätzlich sind alle Aderpaare nochmals mit einem Alu-Geflecht ummantelt Echte Ku...
?oo tae rj45 dsl internetkabel voor fritz box/speedport wlan voip ip-aansluitkabel fritzbox router wit 15m
?oo tae rj45 dsl internetkabel voor fritz box/speedport wlan voip ip-aansluitkabel fritzbox router wit 15m
€22,67
Amazon.de
(330)
?oo DSL-kabel - premium kwaliteit voor de beste overdrachtssnelheden. <BR>De ~oo DSL-kabel, die ideaal is voor het aansluiten van uw router op het TAE-blikje, kan met alle VoIP-, IP DSL- en alle IP-aansluitingen worden gebruikt. Verbind je VoIP-router zoals een spuitbox of een speedpoort met de ~oo DSL-kabel met je TAE-box en bereikt je de beste ge...
15m cat.6 gigabit ethernet lan-netwerkkabel
15m cat.6 gigabit ethernet lan-netwerkkabel
€12,06
Amazon.de
(330)
<b>Cat.6 LAN-Kabel – schnelle Gigabit-Geschwindigkeit für Ihr Netzwerk!</b> <br> <br> Dieses robuste CAT.6 Netzwerkkabel eignet sich optimal für 10/100/1000 <br> MBit Ethernet-Netzwerke für Unternehmen und private Haushalte, unabhängig <br> davon, ob Sie beispielsweise Ihren PC, Notebook und Spielekonsole oder <br> andere Geräte mit dem Internet od...
Roline 21.15.0735 netwerkkabelsnieuw
Roline 21.15.0735 netwerkkabels
€16,49
Amazon.de
(330)
Patch-Kabel - RJ-45 (M) - RJ-45 (M) - 15 m - SFTP - ( Kategorie 5e ) - Schwarz
Intos 72515 g patchkabel kat5e s-ftpnieuw
Intos 72515 g patchkabel kat5e s-ftp
€9,60
Amazon.de
(330)
Inline patchkabel Cat.5e SF/UTP groen 15 m
Equip cat.6 u/utp 15 mnieuw
Equip cat.6 u/utp 15 m
€8,54
Amazon.de
(330)
equip omw/UTP C6 Patch Cable 15 m yello, nieuw artikel van de dealer, factuur incl. BTW, verzending naar verpakkingsstation mogelijk
Lindy 47154 netwerkkabelsnieuw
Lindy 47154 netwerkkabels
€23,63
Amazon.de
(330)
Cat.6 a s/FTP PiMF LSOH, Blue, 15 m patchkabel
Rj45; cat6; ethernetkabel. 15 m
-20%
Rj45; cat6; ethernetkabel. 15 m
€7,99
Amazon.de
(330)
Cat-6 Ethernet-patchkabel voor bekabelde thuis- of kantoornetwerken Ideaal om computers in een bekabeld lokaal netwerk (LAN) met netwerkcomponenten te verbinden. Met de RJ45-aansluitingen is compatibiliteit met de meeste netwerkcomponenten gegarandeerd; Bandbreedte: 250 MHz De netwerkkabel is geschikt voor gegevensoverdrachtsnelheden tot 1.000 Mbit...
Inline 15m s-stp/pimf cat.nieuw
Inline 15m s-stp/pimf cat.
€13,61
Amazon.de
(330)
InLine Patchkabel, S/FTP (PiMf), Cat.6, weiss, 15m
Intos 72515 patchkabel kat5e s-ftp grijs
Intos 72515 patchkabel kat5e s-ftp grijs
€7,70
Amazon.de
(330)
Inline 72515 Cat. 5e patchkabel RJ45 stekker aan RJ45 stekker Cat. 5e SF/UTP 15 m grijs
Equip 606209 cat.6a s/ftp patchnieuw
Equip 606209 cat.6a s/ftp patch
€17,18
Amazon.de
(330)
<p>Equip 606209. Kabellengte: 15 m, kabelstandaard: Cat6a, kabelafscherming: S/FTP (S-STP), aansluiting 1: RJ-45, aansluiting 2: RJ-45, stekkerverbindingssleuf: mannelijk/mannelijk, coating verbindingssleutels: goud, gegevensoverdrachtsnelheid: 10000 Mbit/s, kabelkleur: blauw </p>Gewicht & afmetingen <p><br>- Buitendiameter isolatie: 1,05 mm <br><b...
Belkin a3l980b15mwh-hs netwerk-kabel 15 mnieuw
Belkin a3l980b15mwh-hs netwerk-kabel 15 m
€25,84
Amazon.de
(330)
Belkin High Performance – Patch kabel – RJ-45 45 (m) – RJ-45 45 (m) – 15,0 m – STP – Cat 6 – geperst, glad – wit (a3l980b15mwh HS)
Equip cat.5e u/utp 15 mnieuw
Equip cat.5e u/utp 15 m
€6,22
Amazon.de
(330)
equip CCA patchkabel u/UTP 2 x RJ45 Cat.5e groen 15 m
Goobay cat-kabel 15m wit
Goobay cat-kabel 15m wit
€11,90
Amazon.de
(330)
CAT6 Patchkabel – LAN Kabel zum Anschluss von Netzwerkkomponenten wie Access Point, Patchfelder, Switch, Modem, Netzwerkdose, Patchpanel, Router uvm. Farbcodierung nach EIA / TIA595 Doppelt geschirmtes SFTP Kabel; Aderpaarschirmung PIMF, die Paare sind jeweils in einer Metall Folie; Zusätzlich sind alle Aderpaare nochmals mit einem Alu-Geflecht umm...
Efb elektronik 15m cat6 s/ftp netwerkkabels
Efb elektronik 15m cat6 s/ftp netwerkkabels
€12,99
Amazon.de
(330)
qlty Cat6 PiMF patchkabel – 15,0 m – RJ45 – groen
Inline 72515 w patchkabel sf/utp rj-nieuw
Inline 72515 w patchkabel sf/utp rj-
€7,47
Amazon.de
(330)
Inline 72515 W patchkabel RJ45 stekker aan RJ45 stekker SF/UTP Cat.5e wit 15 m
Intellinet netwerkkabel 15 mnieuw
Intellinet netwerkkabel 15 m
€0,98
Amazon.de
(330)
<p>Intellinet RJ-45, 1.5m, Cat5e, UTP. Kabellänge: 1,5 m, Kabelstandard: Cat5e, Kabelschirmung: U/UTP (UTP), Anschluss 1: RJ-45, Anschluss 2: RJ-45, Steckerverbindergeschlecht: Male connector / Male connector, Beschichtung Verbindungsanschlüsse: Gold, Kabelfarbe: Rot</p> Funktionen<p> <br>-Kabellänge: 1,5 m<br> -Kabelstandard: Cat5e<br> -Kabelschir...
Bigtec 15mnieuw
Bigtec 15m
€11,50
Amazon.de
(330)
dubbel afgeschermde CAT-7 LAN-kabel van BIGtec<br /><br /> Flexibele CAT.7 patchkabel, ideaal voor huisbekabeling, 10/100/1000/10000 <br />Base-T Ethernet-netwerken, switch, router, repeater, modem, patchveld, patchpanel, <br />netwerkdoos, ethernetkaarten en sticks , consoles, powerlan, NAS-apparaten, netwerkprinters, <br />Printers, componentenve...
Rj45; cat6; ethernetkabel. zwart 15 m
-20%
Rj45; cat6; ethernetkabel. zwart 15 m
€3,59
Amazon.de
(330)
Cat-6 Ethernet-patchkabel voor bekabelde thuis- of kantoornetwerken Ideaal om computers in een bekabeld lokaal netwerk (LAN) met netwerkcomponenten te verbinden. Met de RJ45-aansluitingen is compatibiliteit met de meeste netwerkcomponenten gegarandeerd; Bandbreedte: 250 MHz De netwerkkabel is geschikt voor gegevensoverdrachtsnelheden tot 1.000 Mbit...
Inline 73515 crossover sf/utp patchkabel 15
Inline 73515 crossover sf/utp patchkabel 15
€7,19
Amazon.de
(330)
crossover kabel – RJ-45 45 (m) – RJ-45 45 (m) – 15 m – SF/UTP – (categorie 5e) – geperst – Grijs
Intellinet cat5e afgeschermd netwerk patchkabel f/utpnieuw
Intellinet cat5e afgeschermd netwerk patchkabel f/utp
€3,95
Amazon.de
(330)
RJ-45 45 (m), RJ-45 45 (m), 15 m, FTP, Cat 5e, glad, met speciale tule, grijs
15m Gold Plated Head CAT7 High Speed 10Gbps Ultra-thin Flat Ethernet Network LAN Cable
15m Gold Plated Head CAT7 High Speed 10Gbps Ultra-thin Flat Ethernet Network LAN Cable
€25,95
i-mania.nl
(274)
1. High quality CAT7 cable 2. This cable connects all the hardware destinations on a Local Area Network 3. Ideal for use with 10 Base-T, 100 Base-T, 1000 Bast-T and 1000 Base-TX networks. 4. Gold plated connectors 5. Designed For: Network Adapters, Hubs, Switches, Routers, DSL/Cable Modems, Patch Panels and other Computer Networking applications. 6...
U/UTP kabel CAT6a 15 meter grijs snagless
U/UTP kabel CAT6a 15 meter grijs snagless
€17,85
Shopcore.nl
(747)
Grijze CAT6a U/UTP netwerkkabel van het merk ACT (RAL 7045). De kabel is 15 meter lang. Mantel: PVC. Aders: koper - AWG24. Een CAT6a kabel haalt snelheden tot 10.000 Mbit/s, heeft een doorvoersnelheid van 500 MHz en is geschikt voor 10-Gigabit netwerken. Aansluiting 1: RJ-45 Aansluiting 2: RJ-45 De RJ-45 aansluitingen zijn snagless en de contacte...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM5 - groen / LSZH - 15 meter
-14%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM5 - groen / LSZH - 15 meter
€59,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €10,-
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM5 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Zwart)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Zwart)
€12,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze zwarte internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Good connections premium cat.nieuw
Good connections premium cat.
€64,88
Amazon.de
Prijsdaling: €1,07
<br>- FLACH-Patchkabel Cat. 8.1 U/FTP HF 2000MHz Farbe: weiß Länge: 15m<br><br>
15m Gold Plated CAT-7 10 Gigabit Ethernet Ultra Flat Patch Cable for Modem Router LAN Network, Built with Shielded RJ45 Connector
15m Gold Plated CAT-7 10 Gigabit Ethernet Ultra Flat Patch Cable for Modem Router LAN Network, Built with Shielded RJ45 Connector
€23,95
i-mania.nl
(274)
1. High quality CAT7 10 Gigabit (10000M) cable. 2. Gold plated connectors, fast and stable transmission. 3. Support bandwidth up to 600MHz, transmitting data at speeds of up to 10Gbps, connect to LAN/WAN segments and networking gear at maximum speeds. 4. Compared to the Cat 6 network ethernet cable, the additional shielding and improved quality in...
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net...
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Rood)
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Rood)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6a - Deze rode netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6a kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillende facetten waar je op kunt lette...
Intellinet netwerkkabel 15 m
Intellinet netwerkkabel 15 m
€0,98
Amazon.de
(330)
<p><b>Cat5e (UTP) Patchkabel</b><br> <b>Features:</b><br> - UL zertifiziert;<br> - EIA/TIA geprüft;<br> - 1,5 m;<br> - Farbe: schwarz.</p> Weitere Spezifikationen<p> <br>-Schnittstelle: RJ-45<br> <br> Funktionen<p> <br>-Kabellänge: 1,5 m<br> -Anschluss 1: RJ-45<br> -Anschluss 2: RJ-45<br> -Kabelfarbe: Schwarz<br> -Steckerverbindergeschlecht: Male c...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Paars)
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Paars)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6a - Deze paarse netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6a kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillende facetten waar je op kunt let...
Efb elektronik 15m cat6 s/ftp netwerkkabelsnieuw
Efb elektronik 15m cat6 s/ftp netwerkkabels
€19,06
Amazon.de
(330)
qlty Cat6 PiMF patchkabel – 15,0 m – RJ45 – blauw
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of e...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 15 meter (100% koper, Rood)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 15 meter (100% koper, Rood)
€11,50
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze rode internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er vers...
Inline 76415 s/ftp patchkabel 250mhz pvc
Inline 76415 s/ftp patchkabel 250mhz pvc
€10,35
Amazon.de
(330)
Patchkabel, s-stp/PiMF, Cat.6, grijs, 15 m
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter
€37,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvl...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 15 meter (Oranje)
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 15 meter (Oranje)
€7,50
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6 - Deze oranje internetkabel met RJ45-connectoren heeft een CCA ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is...
Intos 72515b patchkabel kat5e s-ftp blauw
Intos 72515b patchkabel kat5e s-ftp blauw
€6,62
Amazon.de
(330)
Inline 72515b patchkabel RJ45 stekker op RJ45 stekker SF/UTP Cat.5e blauw 15 m
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (100% koper, Plat, Zwart)
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (100% koper, Plat, Zwart)
€19,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6a - Deze zwarte platte netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6a kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillende facetten waar je op kunt letten. De naa...
Draka UC400 premium HP-U/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel / blauw - 15 meter
-13%
Draka UC400 premium HP-U/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel / blauw - 15 meter
€34,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €5,-
Draka UC400 premium HP-U/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel / blauw Deze afgeschermde High Performance U/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). D...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 15 meter (100% koper, Blauw)
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 15 meter (100% koper, Blauw)
€12,49
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6 - Deze blauwe internetkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels....
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
€18,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6a - Deze grijze netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6a kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillende facetten waar je op kunt let...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
€11,75
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze blauwe internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 15 meter (Groen)
Netwerkkabel - Cat5e U/UTP - 15 meter (Groen)
€3,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat5e - Deze groene internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschill...
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Geel)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Geel)
€34,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat7, professioneel - Deze gele netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een 100% koperen ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Dankzij de LSZH is deze kabel extra veilig in gebruik. Wat is een Cat7 kabel?Als je een int...
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (Grijs)
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 15 meter (Grijs)
€14,95
Kabelshop.nl
(673)
UTP kabel Cat6a - Deze grijze netwerkkabel met RJ45-connectoren heeft een CCA ader en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6a kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillende facetten waar je op kunt letten. De n...
Netwerkkabel - Cat6a S/FTP - 15 meter (Rood)
Netwerkkabel - Cat6a S/FTP - 15 meter (Rood)
€11,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6a - Deze rode internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van CCA en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De kabel heeft een S/FTP (PiMF) afscherming. Wat is een Cat6a kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er ve...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Oranje)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 15 meter (100% koper, LSZH, Oranje)
€12,95
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze oranje internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat5e S/FTP - 15 meter (100% koper, Rood)
Netwerkkabel - Cat5e S/FTP - 15 meter (100% koper, Rood)
€14,95
Kabelshop.nl
(673)
Cat5e SFTP kabel - Deze rode internetkabel heeft aan beide kanten een RJ45-connector. Deze patchkabel kun je gebruiken in patchkasten en voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. De Cat5e kabel heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Wat is een Cat5e kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er ver...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.