Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ACT RJ45 (8P/8C) CAT6A afgeschermde modulaire connector voor ronde kabel met massieve of soepele aders

Multimediabay.nl

77,08

- Zak 25 Stuk(s)- Geschikt voor soepele en massieve aders- Met positioneringsblokjeDe CAT6A afgeschermde RJ45 connector is speciaal ontwikkeld voor dikkere netwerkkabels van 7 tot 8mm. De trekontlasting zit achter de connector waardoor deze moet worden aangeknepen met de WL2000 tang.De tules zijn leverbaar in 7 en 8 mm.

Basic Utp Kabel Cat5e Haspel 100m

Appieshop.com

59,95

Utp Kabel Cat5e Haspel 100m8-aderig 0,51 mm twistedCAT5EIsolatie: 0,92 mm PVCBuitendiameter: 5,30 mm PVCLengte: 10.000 cm (haspel à 100 m)

Netwerkkabel CAT 6 - U/UTP

Allekabels.nl

1,95

Netwerkkabel - Geel, Type: CAT 6 U/UTP - PVC, Aansluiting 1: RJ45 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, Aders: CCA - AWG 24/7, 0.5 meter.

-13%
Goobay CAT6a S/FTP patch kabel - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

69,99

Goobay CAT6a S/FTP patch kabel Aan deze afgeschermde S/FTP CAT6a netwerkkabel met flexibele aders kunt u RJ45 connectoren bevestigen. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste maat maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren voeren. De kabel beschikt over volkoperen getwiste aders. Kenmerken: - flexibele aderopbouw (stranded) -

Procab CAT60 UTP netwerkkabel 300.00 meter

Weblectronics.nl

584,43

Procab CAT60/3 datakabel - 300mtr.

CableXpert CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Computerwinkelspijkenisse.nl

574,99

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 m* UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders* Hoge kwaliteit volkoperen geleiders* Categorie 5E

netwerkkabel (UTP) haspel 100m

Showroom24.nl

75,-

8-aderig 0,51 mm twistedCAT5EIsolatie: 0,92 mm PVC5,30 mm PVC10.000 cm (haspel à 100 m)

Goobay 57197 100m Cat6 S/FTP (S-STP) Zwart netwerkkabel

VanGilsWeb.nl

55,80

Wentronic 57197, 100 m, Cat6, S/FTP (S-STP), Zwart

AudioQuest Vodka RJ/E (Ethernet) CAT7 Kabel 3.0M

Wifimedia.eu

579,-

Kabel heeft een zwart/blauw gevlochten mantel tot 3 meter daarboven is de afwerking zwart/blauw PVC. Gedurende de afgelopen paar jaren heeft er een revolutie plaatsgevonden in de manier waarop mensen hun digitale media, zoals foto’s, films en natuurlijk muziek, bewaren, distribueren en benaderen. Omdat we niet langer afhankelijk zijn van fysieke dr

Hoge Snelheid 30 M Cat6 Platte Kabel RJ45 Computer LAN Internet

Cheaptech.nl

27,86

Hoge Snelheid 30 M Cat6 Platte Kabel RJ45 Computer LAN Internet Netwerk Cord 30 M/98.42ft Hoge Kwaliteit Specifications * Merknaam: ELE ELEOPTION * Modelnummer: Cable RJ45 * Afscherming: Nee * Kabel Type: Cat6 * Pakket: Ja

USB 2.0 verlenger over UTP 60 m Grijs

Kabelmaxx.nl

45,95

UCE60 lets you locate your USB device or hub up to 60m (198 ft) from you computer, overcoming the typical USB cable limitation. It conditions the USB signals to communicate up to 60m using low-cost Cat 5/Cat 5e/Cat 6 cable.

-53%
Valueline Utp Cat 5e Netwerkkabel - 20 m

Smartcover.nl

13,95

Valueline Utp Cat 5e Netwerkkabel - 20 m

Audioquest RJ/E Vodka 3 Meter - Ethernet Kabel

Audioexpert.nl

579,-

Gedurende de afgelopen paar jaren heeft er een revolutie plaatsgevonden in de manier waarop mensen hun digitale media, zoals foto’s, films en natuurlijk muziek, bewaren, distribueren en benaderen. Omdat we niet langer afhankelijk zijn van fysieke dragers bestaat onze media tegenwoordig meestal uit data die we over meerdere apparaten en meerdere loc

Cbl/USB 3.0 to Ethernet Adapter

Multimediabay.nl

72,22

Telefoonkabel RJ11 - RJ45

Allekabels.nl

2,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, 1 meter.

Ewent 5.0m Cat5e UTP 5m Cat5e U/UTP (UTP) Geel netwerkkabel

Multimediabay.nl

28,27

Geschikt voor kleine kantooromgevingen.

Telefoonkabel RJ11 - RJ45

Allekabels.nl

3,95

Telefoonkabel, Type: 4-aderig Plat, Aansluiting 1: RJ11 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, 3 meter.

Belden CAT5E U/UTP massief buitenkabel, 500 m

Multimediabay.nl

459,87

Belden 17127 CAT5E U/UTP massief buitenkabel, 500 mEenheid: Haspel 500 mtrKenmerkenVoor buitengebruik in een buisTemperatuurbereik -30°C tot +60°CBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT Ivoor 25 meter UTP CAT6 patchkabel met RJ45 connectoren

Multimediabay.nl

46,09

- Full copper AWG#24 wires, 50µ gold RJ-45 contacts.- ACT specifications are verified by independent certification institute.- Cables are 100% tested.

ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2

Multimediabay.nl

54,30

ThinkPad Ethernet Extension Adapter Gen2 is the unique Ethernet cable for ThinkPad selected systems, enabling Ethernet connections, and supporting PXE and Remote control features. With a small form factor and a cable length of 80 mm, it is convenient and portable. Driver-free, plug and use.

AudioQuest Cinnamon RJ/E (Ethernet) CAT7 Kabel 12.0M

Wifimedia.eu

329,-

Kabel heeft een zwart/rode gevlochten mantel tot 3 meter daarboven is de afwerking zwart/rood PVC. Gedurende de afgelopen paar jaren heeft er een revolutie plaatsgevonden in de manier waarop mensen hun digitale media, zoals foto’s, films en natuurlijk muziek, bewaren, distribueren en benaderen. Omdat we niet langer afhankelijk zijn van fysieke drag

-17%
Basic Utp Kabel Cat5e Haspel 100m

Dobeno.nl

59,95 nieuw

Utp Kabel Cat5e Haspel 100m8-aderig 0,51 mm twistedCAT5EIsolatie: 0,92 mm PVCBuitendiameter: 5,30 mm PVCLengte: 10.000 cm (haspel à 100 m)

Goobay 57295 100m Cat5e F/UTP (FTP) Zwart netwerkkabel

VanGilsWeb.nl

40,15

Wentronic 57295, 100 m, Cat5e, F/UTP (FTP), Zwart

-37%
S/FTP netwerkkabel rood - CAT6a - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

S/FTP netwerkkabel rood - CAT6a Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij (LSZH). Kenmerk

Procab CAT50 UTP netwerkkabel 300.00 meter

Weblectronics.nl

532,40

Procab CAT50/3 datakabel - 300mtr.

ADJ 310-00060 UTP Networking Cable [Cat6, 100M, AWG24 , Box, Grey]

Computerwinkelspijkenisse.nl

75,95

ADJ UTP CAT6 Networking Cable - 100M Box - AWG24 - Grey

PRX606/70 CAT6 kabel op haspel 70m

Fritz-events.nl

278,-

Ben je op zoek naar een degelijke haspel met CAT6 kabel? Kijk dan zeker eens naar deze Procab PRX606/70. Een soepele haspel met maar liefst 70m CAT6 kabel.Specificaties:-CAT6 kabel op haspel-Connectors RJ45-Type kabel: BCT60U-Type haspel: Procab CDM310-Ondersteuning: 10/1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-10Gigab-Compatible met N

König Cmp-sftp5r100 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 100 M Grijs

Kooprijk.nl

70,95

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingenExtra afgeschermde getwiste paren - Aderd

König Cmp-oftp5r100s Ftp Cat 5e Kabel voor Buitengebruik Op Rol 100 M

Appieshop.com

75,95

Deze CAT5e kabel is voorzien van afgeschermde geleiders en is speciaal ontworpen voor buitengebruik. Hij is voorzien van een UV stabiele, scheurbestendige PE-mantel. De kabel is uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps en voor het maken van verbindingen tussen twee gebouwen of Wifi-apparatuur die buiten geplaatst is.

König Cmp-ftp6r100 Ftp Cat 6 Netwerkkabel Op 100 M Rol

Bigshopunit.com

73,95 nieuw

Deze CAT 6 kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. Afgeschermde getwiste paren. - Kabelopbouw: A

Cisco QSFP - 4xSFP10G, 5m 5m QSFP+ 4 x SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

Directsale.nl

459,- nieuw

Cisco QSFP - 4xSFP10G, 5m, 5 m, QSFP+, 4 x SFP+, 40 Gbit/s, Zwart

1m Cisco Compatible SFP+10GbE Cable

Multimediabay.nl

62,98

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU1M-vervangingskabelDe SFPCMM1M Cisco-compatibele, 1 m lange SFP+-kabel is een tijdens gebruik, direct aansluitbare kabel, die 10 gigabit Ethernet- en Fiber Channel-applicaties ondersteunt die op (Small Form Factor Pluggable) SFP+-poorten zijn aangesloten.Ontworpen voor high-spe

-23%
S/FTP outdoor netwerkkabel met PE mantel - CAT6a - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

9,99

S/FTP outdoor netwerkkabel met PE mantel - CAT6a Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch, IP camera of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van volkoperen getwiste aders die 'recht' zijn aangesloten (straight). Geschikt voor buitengebruik Deze

CableXpert CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Computerwinkelspijkenisse.nl

509,99

CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 m* UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders* Hoge kwaliteit volkoperen geleiders* Categorie 7

Raidsonic ICY BOX IB-AC517 USB 3.0 voor Gigabit Ethernet Zwart

VanGilsWeb.nl

61,40

ICY BOX Icy Box IB-AC517, USB, RJ45, Mannelijk/vrouwelijk, USB 3.0, Zwart, Kunststof

König Cmp-ftp6r100 Ftp Cat 6 Netwerkkabel Op 100 M Rol

Appieshop.com

72,95

Deze CAT 6 kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. Afgeschermde getwiste paren. Kabelopbouw: AWG24A

ACT FP510A 500m S/FTP (S-STP) Grijs netwerkkabel

Multimediabay.nl

449,27 nieuw

Haspel 500 Meter

König Cmp-sftp5r100 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 100 M Grijs

Bigshopunit.com

70,95 nieuw

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. Extra afgeschermde getwiste paren.

-38%
Easy-Use RJ45 krimp connectoren voor CAT6 F/UTP patch kabel - 100 stuks

Onlinekabelshop.nl

24,99

Easy-Use RJ45 krimp connectoren voor CAT6 F/UTP patch kabel - 100 stuks Gebruik deze RJ45 krimpconnectoren om uw CAT6 netwerkkabel met flexibele aders te voorzien van connectoren. Deze connectoren zijn afgeschermd en kunnen daardoor gebruikt worden voor afgeschermde F/UTP en S/FTP netwerkkabels 2-delige connector met kabelmanager Wanneer u vaak kri

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

37,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l

-13%
S/FTP netwerkkabel grijs - CAT6a - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

69,99

S/FTP netwerkkabel grijs - CAT6a Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). Kenmerken: - CAT6a: geschikt voor Gigabi

BSIDE FWT11 RJ11 / RJ45 Telephone Wire Tracker Ethernet LAN Network Kabel Tester Detector Line Finder

i-mania.nl

41,95 nieuw

König Cmp-utp6r100s Utp Cat 6 Solidenetwerkkabel Op 100 M Rol

Appieshop.com

69,95 nieuw

Deze CAT 6 kabel is voorzien van onafgeschermde, getwiste paren. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de solide aders is deze kabel perfect te gebruiken voor directe netwerken.Onafgeschermde getwiste paren. Kabelopbouw: AWG24Aderopbouw: VastLengte: 100M

LogiLink CPV0034 305m Grijs netwerkkabel Grey

VanGilsWeb.nl

77,35

LogiLink CPV0034, 305 m, Grijs, EIA/TIA 568 B.2, EN 50173-1, ISO/IEC 1180, 6 mm, Cat6

UTP Ethernet Netwerk Kabel, Cat.6, Stranded, Doos, 50 mtr

Kabelmaxx.nl

50,95

Deze CAT 6 kabel is voorzien van onafgeschermde, getwiste paren. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. • Kabelopbouw: AWG24 • Aderopbouw: Flexibel • Length: 50.0 m

Procab CXU500 CAT5 UTP male - UTP male 20.00 meter 10 stuks

Weblectronics.nl

435,63

Procab CXU500/20-P UTP kabel/10stuks

StarTech.com 10/100 VDSL2 Ethernet Verlenger via Tweedraads Kabel 1km

Multimediabay.nl

435,81

Breid uw 10/100 Mbit/s netwerk uit tot op een kilometer via ethernet of RJ11-telefoonlijnenMet de 110VDSLEXTEU VDSL Ethernet Verlenger kunt u een 10/100 Mbit/s netwerk over extreem lange afstanden (tot 1 km) uitbreiden en verlengen met behoud van snelle netwerkconnectiviteit. Het apparaat stelt u in staat om de verbinding te leggen via standaard RJ

König Cmp-utp6r100s Utp Cat 6 Solidenetwerkkabel Op 100 M Rol

Bigshopunit.com

68,95 nieuw

Deze CAT 6 kabel is voorzien van onafgeschermde, getwiste paren. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de solide aders is deze kabel perfect te gebruiken voor directe netwerken.Onafgeschermde getwiste paren. - Kabelopbouw: AWG24 - Aderopbouw: Vast - Lengte: 100M

C2G 50m Cat5e Patch Cable 50m Zwart netwerkkabel

Directsale.nl

77,95

C2G 50m Cat5e Patch Cable, 50 m, RJ-45, RJ-45, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 1,3 kg

LogiLink CPV0036 305m Beige netwerkkabel Beige

VanGilsWeb.nl

77,60

LogiLink CPV0036, 305 m, Beige, EIA/TIA 568 B.2, EN 50173-1, ISO/IEC 11801, 6 mm, Cat6

-6%
Goobay CAT7a+ S/FTP installatiekabel - 500 meter

Onlinekabelshop.nl

469,99

Goobay CAT7a+ S/FTP installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7a+ installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA montage. De kabel beschikt over volkoperen getwiste aders. Kenmerken: - vaste aderopbouw (solid) - CAT7a

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren

Multimediabay.nl

310,57

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenOntworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceiversUltra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacentersACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec

König Cmp-sftp5r100 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 100 M Grijs

Appieshop.com

67,95

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. Extra afgeschermde getwiste paren. Ader

C2G 50m Cat5e Patch Cable 50m Cat5e U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel

Directsale.nl

77,95 nieuw

C2G 50m Cat5e Patch Cable, 50 m, Cat5e, RJ-45, RJ-45, Mannelijk/ Mannelijk, U/UTP (UTP)

König Cmp-ftp5r100 Ftp Cat 5e Flexibele Netwerkkabel Op 100 M Rol

Bigshopunit.com

62,95 nieuw

Deze CAT5e kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen.Afgeschermde getwiste paren. - Aders: Flexibel\

-19%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

64,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

C2G 50m Shielded Cat5e Moulded Patch Cable 50m Blauw netwerkkabel

Directsale.nl

77,95 nieuw

C2G 50m Shielded Cat5e Moulded Patch Cable, 50 m, RJ-45, RJ-45, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, CAT5e

ACT Oranje 2,00 meter SFTP CAT6A patchkabel snagless met RJ45 connectoren

Multimediabay.nl

57,31

- Volledig koperen AWG#26 geleiders en 50µ vergulde RJ-45 contacten- Voldoen aan de internationale normen- Kabels zijn 100% getest- 5 jaar garantie

-19%
S/FTP duplex netwerkkabel grijs - CAT6a - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

64,99

S/FTP duplex netwerkkabel grijs - CAT6a Deze dubbel afgeschermde duplex S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een apparaat met 2 netwerkpoorten, bijvoorbeeld een NAS, switch of patch panel, te verbinden met een router, modem, patch panel of switch. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht

-18%
InLine CAT7a S/FTP Duplex installatiekabel - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

269,99

InLine CAT7a S/FTP Duplex installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde duplex S/FTP CAT7a installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA montage. De kabel beschikt over volkoperen getwiste aders. Kenmerken: - Duplex kabel: bestaa

C2G Cat5E STP 50m 50m Cat5e U/FTP (STP) Wit netwerkkabel

Directsale.nl

77,95 nieuw

C2G Cat5E STP 50m, 50 m, Cat5e, RJ-45, RJ-45, Mannelijk/ Mannelijk, U/FTP (STP)

LogiLink CPV0018 305m Beige netwerkkabel Beige

VanGilsWeb.nl

74,25

LogiLink CPV0018, 305 m, Beige, 6,2 mm, Cat5e

-27%
Goobay CAT7a S/FTP installatiekabel - 500 meter

Onlinekabelshop.nl

439,99

Goobay CAT7a S/FTP installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7a installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA montage. De kabel beschikt over volkoperen getwiste aders. Kenmerken: - vaste aderopbouw (solid) - CAT7a:

-17%
König Cmp-ftp5r100 Ftp Cat 5e Flexibele Netwerkkabel Op 100 M Rol

Dobeno.nl

59,95 nieuw

Deze CAT5e kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen.Afgeschermde getwiste paren. Aders: FlexibelLengte: 100M

Basic Utp Kabel Cat5e Haspel 100m

Bigshopunit.com

63,95 nieuw

Utp Kabel Cat5e Haspel 100m - 8-aderig 0,51 mm twisted - CAT5E - Isolatie: 0,92 mm PVC - Buitendiameter: 5,30 mm PVC - Lengte: 10.000 cm (haspel à 100 m)

AudioQuest Vodka RJ/E (Ethernet) CAT7 Kabel 1.5M

Wifimedia.eu

375,-

Kabel heeft een zwart/blauw gevlochten mantel tot 3 meter daarboven is de afwerking zwart/blauw PVC. Gedurende de afgelopen paar jaren heeft er een revolutie plaatsgevonden in de manier waarop mensen hun digitale media, zoals foto’s, films en natuurlijk muziek, bewaren, distribueren en benaderen. Omdat we niet langer afhankelijk zijn van fysieke dr

Velleman HQ UTP KABEL CAT5E 4 x 2 x 0.51mm IVOOR / 4 TWISTED PAIRS - 100m (UTP8025)

Boris.nl

71,75

UTP KABEL CAT5E 4 X 2 X 0.51MM IVOOR / 4 TWISTED PAIRS - 100MVelleman - UTP8025 Specificaties UTP8025- kleur: ivoor - binnenste geleider: CU-blank 8 x 0.51mm - isolatie: 0.92mm PVC - buiten Ø: 5.30mm PVC - lengte: 100m (op rol) - opmerking: volle kernEAN-code: 5410329238124

-10%
König Cmp-ftp6r50s Ftp Cat 6 Netwerkkabel Op 50 M Rol

Topthings.eu

38,48

Deze CAT 6 kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de solide aders is deze kabel perfect te gebruiken voor directe netwerken.Kabelopbouw: AWG24Aderopbouw: VastLengte: 50. 0 m

König Cmp-ftp6r100 Ftp Cat 6 Netwerkkabel Op 100 M Rol

Kooprijk.nl

75,95

Deze CAT 6 kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingenAfgeschermde getwiste paren - Kabelopbouw: AWG24

-20%
S/FTP netwerkkabel zwart - CAT6 - 40 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

S/FTP netwerkkabel zwart - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). Kenmerken: - CAT6: geschikt voor Gigabit s

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.