Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
PoE Injector

Allekabels.nl

28,23

PoE Injector, Merk: TP-Link POE150S V3, Protocol: 802.3af, Verbindingssnelheid: Gigabit Ethernet 1000 Mbit/s, Vermogen: 15.4 Watt, PoE poorten: 1x RJ45.

AudioQuest Vodka RJ/E (Ethernet) CAT7 Kabel 3.0M

Wifimedia.eu

579,-

Kabel heeft een zwart/blauw gevlochten mantel tot 3 meter daarboven is de afwerking zwart/blauw PVC. Gedurende de afgelopen paar jaren heeft er een revolutie plaatsgevonden in de manier waarop mensen hun digitale media, zoals foto’s, films en natuurlijk muziek, bewaren, distribueren en benaderen. Omdat we niet langer afhankelijk zijn van fysieke dr

UTP Cat6 50m wit LSZH - 100% koper

Netwerkkabel.eu

30,36

UTP netwerkkabel voor Cat 6 installaties. 2 x RJ45 plug. Toepassingen: GigaBit Ethernet.

ACT IB8425 25m Cat6 U/UTP (UTP) Wit netwerkkabel

Multimediabay.nl

46,09

- Full copper AWG#24 wires, 50µ gold RJ-45 contacts.- ACT specifications are verified by independent certification institute.- Cables are 100% tested.

Procab CXU500 CAT5 UTP male - UTP male 20.00 meter 10 stuks

Weblectronics.nl

435,63

Procab CXU500/20-P UTP kabel/10stuks

PRX606/70 CAT6 kabel op haspel 70m

Fritz-events.nl

278,-

Ben je op zoek naar een degelijke haspel met CAT6 kabel? Kijk dan zeker eens naar deze Procab PRX606/70. Een soepele haspel met maar liefst 70m CAT6 kabel.Specificaties:-CAT6 kabel op haspel-Connectors RJ45-Type kabel: BCT60U-Type haspel: Procab CDM310-Ondersteuning: 10/1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-10Gigab-Compatible met N

-19%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

64,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel met speciale klem - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitst

Valueline Vlcp85200b30 Utp Cat 6 Netwerkkabel 30,0 M Zwart

Bigshopunit.com

14,95

Niet afgeschermde patchkabel voor CAT 6 installaties, geschikt voor 10/100/1000 mbit netwerk applicaties. - Connector 1: RJ45 (8/8) male - Connector 2: RJ45 (8/8) male - Kabel: AWG26 (4x2) - Kern: Koper - Lengte: 30. 0 m - Kleur: Zwart - Versie: CAT 6 - Plug: Snagless - Afscherming: Nee

Cat5e netwerkkabel op haspel f/utp pull box 305 m zwart solid

TodoTipo.nl

183,47

Deze CAT5e kabel is voorzien van afgeschermde geleiders en is speciaal ontworpen voor buitengebruik. Hij is voorzien van een UV stabiele, scheurbestendige PE-mantel. De kabel is uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps en voor het maken van verbindingen tussen twee gebouwen of Wifi-apparatuur die buiten geplaatst is. Kleu

-53%
Valueline Utp Cat 5e Netwerkkabel - 20 m

Smartcover.nl

13,95

Valueline Utp Cat 5e Netwerkkabel - 20 m

AudioQuest Cinnamon RJ/E (Ethernet) CAT7 Kabel 12.0M

Wifimedia.eu

329,-

Kabel heeft een zwart/rode gevlochten mantel tot 3 meter daarboven is de afwerking zwart/rood PVC. Gedurende de afgelopen paar jaren heeft er een revolutie plaatsgevonden in de manier waarop mensen hun digitale media, zoals foto’s, films en natuurlijk muziek, bewaren, distribueren en benaderen. Omdat we niet langer afhankelijk zijn van fysieke drag

Belden CAT5E U/UTP massief buitenkabel, 500 m

Multimediabay.nl

459,87

Belden CAT5E U/UTP massief buitenkabel, 500 mEenheid: Haspel 500 mtrKenmerkenVoor buitengebruik in een buisTemperatuurbereik -30°C tot +60°CBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

Netwerkkabel CAT 6 - U/UTP

Allekabels.nl

1,95

Netwerkkabel - Geel, Type: CAT 6 U/UTP - PVC, Aansluiting 1: RJ45 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, Aders: CCA - AWG 24/7, 0.5 meter.

König Cmp-ftp6r100 Ftp Cat 6 Netwerkkabel Op 100 M Rol

Bigshopunit.com

73,95

Deze CAT 6 kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. Afgeschermde getwiste paren. - Kabelopbouw: A

AudioQuest Pearl RJ/E CAT7 (Ethernet) Kabel 5.0M

Wifimedia.eu

69,-

Gedurende de afgelopen paar jaren heeft er een revolutie plaatsgevonden in de manier waarop mensen hun digitale media, zoals foto’s, films en natuurlijk muziek, bewaren, distribueren en benaderen. Omdat we niet langer afhankelijk zijn van fysieke dragers bestaat onze media tegenwoordig meestal uit data die we over meerdere apparaten en meerdere loc

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren

Multimediabay.nl

279,07

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datace

Ewent 5.0m Cat5e UTP 5m Cat5e U/UTP (UTP) Geel netwerkkabel

Multimediabay.nl

28,27

Geschikt voor kleine kantooromgevingen.

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

66,10

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC polish

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren

Multimediabay.nl

310,57

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenOntworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceiversUltra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacentersACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec

ADJ ADJBL12011085 UTP Boot 10PCS [RJ45, Beige]

Multimediabay.nl

20,83

ADJ UTP Boot RJ45 - 10 pcs - BLISTER

Procab CAT60 UTP netwerkkabel 300.00 meter

Weblectronics.nl

584,43

Procab CAT60/3 datakabel - 300mtr.

Procab CAT60 UTP netwerkkabel 300.00 meter

Wlmusic.nl

584,43 nieuw

Procab CAT60/3 datakabel - 300mtr.

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Kabelmaxx.nl

418,50

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 5E * Conductor material: AWG24 solid copper * Length: 1000 m (3280 ft) * Package: roll

CableXpert CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Computerwinkelspijkenisse.nl

574,99

CAT5e UTP LAN-kabel, stug, 1000 m* UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders* Hoge kwaliteit volkoperen geleiders* Categorie 5E

Audioquest RJ/E Vodka 3 Meter - Ethernet Kabel

Audioexpert.nl

579,-

Gedurende de afgelopen paar jaren heeft er een revolutie plaatsgevonden in de manier waarop mensen hun digitale media, zoals foto’s, films en natuurlijk muziek, bewaren, distribueren en benaderen. Omdat we niet langer afhankelijk zijn van fysieke dragers bestaat onze media tegenwoordig meestal uit data die we over meerdere apparaten en meerdere loc

-17%
Basic Utp Kabel Cat5e Haspel 100m

Dobeno.nl

59,95

Utp Kabel Cat5e Haspel 100m8-aderig 0,51 mm twistedCAT5EIsolatie: 0,92 mm PVCBuitendiameter: 5,30 mm PVCLengte: 10.000 cm (haspel à 100 m)

-23%
S/FTP netwerkkabel wit - CAT7 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

S/FTP netwerkkabel wit - CAT7 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij (LSZH). Kenmerken:

ACT FP510A 500m S/FTP (S-STP) Grijs netwerkkabel

Multimediabay.nl

524,90

Haspel 500 Meter

König Cmp-oftp5r100s Ftp Cat 5e Kabel voor Buitengebruik Op Rol 100 M

Appieshop.com

75,95 nieuw

Deze CAT5e kabel is voorzien van afgeschermde geleiders en is speciaal ontworpen voor buitengebruik. Hij is voorzien van een UV stabiele, scheurbestendige PE-mantel. De kabel is uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps en voor het maken van verbindingen tussen twee gebouwen of Wifi-apparatuur die buiten geplaatst is.

CableXpert CAT5e FTP LAN-kabel, soepel, rol van 305 meter

Computerwinkelspijkenisse.nl

219,99

CAT5e FTP LAN-kabel, soepel, rol van 305 meter* FTP afgeschermde LAN-kabel met soepele (stranded) geleiders* Hoge kwaliteit volkoperen geleiders* Categorie 5E

CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Kabelmaxx.nl

540,50

CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 mKenmerken: * UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 7Specificaties: * Unshielded twisted pair (UTP) LAN cable * Category 7 (IEC 11801:2002 standard) * Conductor material: AWG23 solid copper * Length: 1000 ft (305 m)\

Procab CAT50 UTP netwerkkabel 300.00 meter

Weblectronics.nl

532,40

Procab CAT50/3 datakabel - 300mtr.

Procab CAT50 UTP netwerkkabel 300.00 meter

Wlmusic.nl

532,40 nieuw

Procab CAT50/3 datakabel - 300mtr.

-13%
Fixpoint 113-delige bit set

Onlinekabelshop.nl

19,99

Fixpoint 113-delige bit set Complete set voor het openen van (portable) apparaten. Zeer veel opzet bits voor vrijwel alle soorten schroeven. Gemaakt van hoogwaardig S2 gereedschap staal (high grade S2 tool steel) voor langdurig en intensief gebruik. Deze set bestaat uit de volgende onderdelen: - 1 magneet bit schroeven draaier - 4 adapters - 3 Clut

RJ45 (8P/8C) CAT5E afgeschermde modulaire connector voor ronde kabel met massieve of soepele aders

Multimediabay.nl

60,26

RJ45 (8P/8C) CAT5E afgeschermde modulaire connector voor ronde kabel met massieve of soepele adersEenheid: Zak 25 stkKenmerkenMet positioneringsblokje.Bijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

-38%
Easy-Use RJ45 krimp connectoren voor CAT6 F/UTP patch kabel - 100 stuks

Onlinekabelshop.nl

24,99

Easy-Use RJ45 krimp connectoren voor CAT6 F/UTP patch kabel - 100 stuks Gebruik deze RJ45 krimpconnectoren om uw CAT6 netwerkkabel met flexibele aders te voorzien van connectoren. Deze connectoren zijn afgeschermd en kunnen daardoor gebruikt worden voor afgeschermde F/UTP en S/FTP netwerkkabels 2-delige connector met kabelmanager Wanneer u vaak kri

CableXpert CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 m

Computerwinkelspijkenisse.nl

509,99

CAT7 UTP LAN-kabel, stug, 305 m* UTP onafgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) geleiders* Hoge kwaliteit volkoperen geleiders* Categorie 7

-23%
S/FTP outdoor netwerkkabel met PE mantel - CAT6a - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

9,99

S/FTP outdoor netwerkkabel met PE mantel - CAT6a Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch, IP camera of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van volkoperen getwiste aders die 'recht' zijn aangesloten (straight). Geschikt voor buitengebruik Deze

-11%
S/FTP netwerkkabel grijs - CAT6a LSZH - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

S/FTP netwerkkabel grijs - CAT6a LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij (LSZH). K

-14%
S/FTP netwerkkabel blauw - CAT8 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

S/FTP netwerkkabel blauw - CAT8 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT8 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij (LSZH). Kenmerke

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Kabelmaxx.nl

477,50

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 1000 mKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) wires * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable * Category 5E * Conductor material: AWG24 solid copper * Length: 1000 m (3280 ft) * Package: Roll * C

Cisco 60 inch Bulkhead Extender 1.52m netwerkkabel

Wohi.nl

60,50 nieuw

Flexible antenna cable that extends access point cabling, typically within an enclosure Kenmerken Lengte snoer 1,52 m

netwerkkabel (UTP) haspel 100m

Showroom24.nl

75,-

8-aderig 0,51 mm twistedCAT5EIsolatie: 0,92 mm PVC5,30 mm PVC10.000 cm (haspel à 100 m)

Cisco QSFP - 4xSFP10G, 5m 5m QSFP+ 4 x SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

Directsale.nl

459,- nieuw

Cisco QSFP - 4xSFP10G, 5m, 5 m, QSFP+, 4 x SFP+, 40 Gbit/s, Zwart

-14%
UTP outdoor netwerkkabel - CAT6 - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

UTP outdoor netwerkkabel - CAT6 Deze UTP CAT6 Gigabit outdoor netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van 'recht' aangesloten (straight) connectoren en beschikt over volkoperen getwiste aders. De kabel is UV- en water resistent en beschikt over een

König Cmp-ftp6r100 Ftp Cat 6 Netwerkkabel Op 100 M Rol

Appieshop.com

72,95 nieuw

Deze CAT 6 kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. Afgeschermde getwiste paren. Kabelopbouw: AWG24A

15m Gold Plated CAT-7 10 Gigabit Ethernet Ultra Flat Patch Cable for Modem Router LAN Network Built with Shielded RJ45 Connector

i-mania.nl

23,95

CAT6 Netwerkkabel op Haspel F/UTP 305 m Grijs Solid

Webshopje.nl

237,34

Deze CAT 6 kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de solide aders is deze kabel perfect te gebruiken voor directe netwerken.

König Cmp-sftp5r100 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 100 M Grijs

Bigshopunit.com

70,95

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. Extra afgeschermde getwiste paren.

Netwerkkabel CAT 7 - S/FTP

Allekabels.nl

9,95

Netwerkkabel - Grijs, Type: Cat 7 S/FTP (PiMF) - LSZH, Aansluiting 1: RJ45 Male, Aansluiting 2: RJ45 Male, Aders: Cu - AWG 26/7, 5 meter.

ACT Cat6a, 305m 305m Cat6a S/FTP (S-STP) Grijs netwerkkabel

Multimediabay.nl

434,38

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

König Cmp-utp6r100s Utp Cat 6 Solidenetwerkkabel Op 100 M Rol

Appieshop.com

69,95 nieuw

Deze CAT 6 kabel is voorzien van onafgeschermde, getwiste paren. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de solide aders is deze kabel perfect te gebruiken voor directe netwerken.Onafgeschermde getwiste paren. Kabelopbouw: AWG24Aderopbouw: VastLengte: 100M

StarTech.com 10/100 VDSL2 Ethernet Verlenger via Tweedraads Kabel 1km

Multimediabay.nl

435,81 nieuw

Breid uw 10/100 Mbit/s netwerk uit tot op een kilometer via ethernet of RJ11-telefoonlijnenMet de 110VDSLEXTEU VDSL Ethernet Verlenger kunt u een 10/100 Mbit/s netwerk over extreem lange afstanden (tot 1 km) uitbreiden en verlengen met behoud van snelle netwerkconnectiviteit. Het apparaat stelt u in staat om de verbinding te leggen via standaard RJ

König Cmp-utp6r100s Utp Cat 6 Solidenetwerkkabel Op 100 M Rol

Bigshopunit.com

68,95

Deze CAT 6 kabel is voorzien van onafgeschermde, getwiste paren. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de solide aders is deze kabel perfect te gebruiken voor directe netwerken.Onafgeschermde getwiste paren. - Kabelopbouw: AWG24 - Aderopbouw: Vast - Lengte: 100M

ACT Cat6, 305m 305m Cat6 S/FTP (S-STP) Geel netwerkkabel

Multimediabay.nl

434,33

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

König Cmp-sftp5r100 Sftp Cat 5e Kabel Op Rol 100 M Grijs

Appieshop.com

67,95 nieuw

Deze CAT5e kabel is voorzien van dubbel afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel vrijwel niet gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. Extra afgeschermde getwiste paren. Ader

Valueline Connector RJ45 Solid UTP CAT6 Male PVC,

Multimediabay.nl

20,83

Diverse Valueline Connector RJ45 Solid UTP CAT6 Male PVC, (Kabel/Adapter - Kabel/Adapter)

ACT Cat6, 305m 305m Cat6 S/FTP (S-STP) Grijs netwerkkabel

Multimediabay.nl

434,33

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

ACT Cat6, 305m 305m Cat6 S/FTP (S-STP) Blauw netwerkkabel

Multimediabay.nl

434,33

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

ACT Cat6, 305m 305m Cat6 S/FTP (S-STP) Rood netwerkkabel

Multimediabay.nl

434,33

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

-6%
Goobay CAT7a+ S/FTP installatiekabel - 500 meter

Onlinekabelshop.nl

469,99

Goobay CAT7a+ S/FTP installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7a+ installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA montage. De kabel beschikt over volkoperen getwiste aders. Kenmerken: - vaste aderopbouw (solid) - CAT7a

ACT Cat6, 305m 305m Cat6 S/FTP (S-STP) Groen netwerkkabel

Multimediabay.nl

434,33

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

Procab CXU500 CAT5 UTP male - UTP male 20.00 meter 10 stuks

Wlmusic.nl

435,63 nieuw

Procab CXU500/20-P UTP kabel/10stuks

LogiLink CPV0018 305m Beige netwerkkabel Beige

VanGilsWeb.nl

75,15

LogiLink CPV0018, 305 m, Beige, 6,2 mm, Cat5e

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 1000 m

Onlinehandelshuis.nl

417,25

CAT5e FTP LAN-kabel, stug, 1000 mKenmerken: * FTP afgeschermde LAN-kabel met stugge (solid) wires * Hoge kwaliteit volkoperen geleiders * Categorie 5ESpecificaties: * Foil shielded twisted pair (FTP) LAN cable * Category 5E * Conductor material: AWG24 solid copper * Length: 1000 m (3280 ft) * Package: Roll

König Cmp-oftp5r100s Ftp Cat 5e Kabel voor Buitengebruik Op Rol 100 M

Prijskeurig.nl

74,95

Deze CAT5e kabel is voorzien van afgeschermde geleiders en is speciaal ontworpen voor buitengebruik. Hij is voorzien van een UV stabiele, scheurbestendige PE-mantel. De kabel is uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps en voor het maken van verbindingen tussen twee gebouwen of Wifi-apparatuur die buiten geplaatst is.

ADJ 310-00060 Cat6 Networking Cable [RJ-45, UTP, AWG24, 100m, Grey, Boxed]

Mdpshopunit.com

65,95

ADJ UTP CAT6 Networking Cable - 100M Box - AWG24 - Grey

König Cmp-ftp5r100 Ftp Cat 5e Flexibele Netwerkkabel Op 100 M Rol

Bigshopunit.com

62,95

Deze CAT5e kabel is voorzien van afgeschermde, getwiste paren. Hierdoor is de kabel minder gevoelig voor elektrische invloeden van buitenaf. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen.Afgeschermde getwiste paren. - Aders: Flexibel\

ACT Cat6, 305m 305m Cat6 S/FTP (S-STP) Zwart netwerkkabel

Multimediabay.nl

434,33

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

ACT RJ45 (8P/8C) CAT6 afgeschermde modulaire connector voor ronde kabel met massieve of soepele aders

Multimediabay.nl

61,41

Deze modulaire connectoren zijn geschikt voor CAT 6 toepassingen.

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.