Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Wentronic cat 6 u/utp 50m netwerkkabelsnieuw
Wentronic cat 6 u/utp 50m netwerkkabels
€21,65
Amazon.de
(330)
<p>- Paarfolge nach EIA/TIA 568B<br> - mit 3µ vergoldeten Kontaktflächen (PINs)<br> - 2facher Außenmantel<br> - UV- und Wasser resistent<br> - mit Knickschutztülle<br> - 10/100/1000 Mbit-Netzwerk geeignet</p> Funktionen<p> <br>-Kabellänge: 50 m<br> -Kabelstandard: Cat6<br> -Kabelschirmung: U/UTP (UTP)<br> -Anschluss 1: RJ-45<br> -Anschluss 2: RJ-45...
UTP patchkabel Cat5e zwart 50m
UTP patchkabel Cat5e zwart 50m
€9,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte Cat5e UTP patchkabel van 50m Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Type: UTP Cat5e Pinning volgens EIA/TIA 568B straight Kabel: soepel Connector: RJ45 stekkers Data overdracht: tot 1 Gigabit Bandbreedte: 100MHz Kabel: CCA Trekontlasting: Ja
F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met flexibele aders - 50 meter
-12%
F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met flexibele aders - 50 meter
€44,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met flexibele aders Deze afgeschermde netwerkkabel kunt u gebruiken voor het maken van patch kabels. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste lengte maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren voeren. De kabel beschikt over volkoperen getwiste flexibele aders. Kenmerken: - CAT6: geschikt voor Gi...
Netwerkkabel - Cat6 F/UTP - 50 meter (Stugge kern)nieuw
Netwerkkabel - Cat6 F/UTP - 50 meter (Stugge kern)
€29,50
Kabelshop.nl
(673)
Cat6 F/UTP kabel met stugge kern, 50 meter op rol - Wil jij graag een storingsvrij netwerk aanleggen? Dan is deze Cat6 kabel met 100% koperen aderen de ideale keuze. De stugge kern maakt dat de internetkabel ideaal voor het plaatsen in leidingen en achter muren. Met een FTP kabel op rol kun jij zelf aan de slag met je netwerk in huis of op kantoor....
ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel 50 m
ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel 50 m
€63,99
ReplaceDirect.nl
(4k+)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 50 meter (Stugge kern, Eca, LSZH)
Netwerkkabel - Cat7 S/FTP - 50 meter (Stugge kern, Eca, LSZH)
€64,50
Kabelshop.nl
(673)
S/FTP kabel Cat7, 50 meter op rol - Met deze Cat7 S/FTP kabel kun jij eenvoudig een uitgebreid netwerk aanleggen. De kabel heeft een stugge kern en is daarom geschikt om in muren en leidingen aan te leggen. Dankzij deze stugge kern kun je de aders eenvoudig op een wandcontactdoos aansluiten. Wat is een Cat7 kabel?Als je een internetkabel koopt zijn...
Digitus patchkabel cat6 a 50 m lsohnieuw
Digitus patchkabel cat6 a 50 m lsoh
€3,79
Amazon.de
(330)
DIGITUS Cat 6 a s-ftp patchkabel LSOH Cu 26/7, 5 m, grijs
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €10,-
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij...
Varianten verlegekabel cat.
-8%
Varianten verlegekabel cat.
€59,95
Amazon.de
(330)
Verlegekabel, Cat. 7, S/FTP, PiMF, 1000MHz, 2x4P Duplex, AWG23, FRNC-B, orange, 50m, Good Connection
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / grijs - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / grijs - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / grijs - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
Lindy 38300 netwerk kabel dvi cat6 extender
-21%
Lindy 38300 netwerk kabel dvi cat6 extender
€75,57
Amazon.de
Gratis verzending
Cat 5, 50 m, DVI; RJ-45 45
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
Equip cat.6 s/ftp 50m netwerkkabels
Equip cat.6 s/ftp 50m netwerkkabels
€33,41
Amazon.de
Gratis verzending
stranded 26 AWG. Met 250 MHz prestaties, SmartFoil van Shielded with branding to reduce signaal Cross Talk, pair in metal SmartFoil (PiMF) to further Enhance EMI interference/
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 50 meter
-9%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
Varianten verlegekabel cat.
-16%
Varianten verlegekabel cat.
€29,24
Amazon.de
Gratis verzending
Ka Rolle Verlegekabel 50,0m Cat. 7 S/FTP PiMF 1000MHz Simplex, AWG23, FRNC-B, orange
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / blauw - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / blauw - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / blauw - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 50 meter
-29%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €20,-
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / zwart - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / zwart - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / zwart - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / roze - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / roze - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / roze - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij...
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 50 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 50 meter
€47,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net...
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 50 meter
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvl...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / oranje - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / oranje - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / oranje - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvr...
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 50 meter
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 50 meter
€48,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw net...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 50 meter
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - geel / LSZH - 50 meter
€47,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 50 meter
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 50 meter
€45,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvl...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / paars - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / paars - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / paars - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / wit - LSZH - 50 meter
-17%
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / wit - LSZH - 50 meter
€49,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT7 10 Gigabit netwerkkabel / wit - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvrij...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 50 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 50 meter
€42,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 50 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 50 meter
€42,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te...
F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met vaste aders - 50 meter
-12%
F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met vaste aders - 50 meter
€44,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met vaste aders Deze afgeschermde netwerkkabel kunt u gebruiken voor het maken van patch kabels. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste lengte maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren voeren. De kabel beschikt over volkoperen getwiste vaste aders. Kenmerken: - CAT6: geschikt voor Gigabit sn...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 50 meter
-15%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 50 meter
€44,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €8,-
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw...
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / roze - LSZH - 50 meter
-33%
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / roze - LSZH - 50 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / roze - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
U/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met flexibele aders - 50 meter
-20%
U/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met flexibele aders - 50 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
U/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel met flexibele aders Deze niet afgeschermde netwerkkabel kunt u gebruiken voor het maken van patch kabels. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste lengte maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren voeren. De kabel beschikt over volkoperen getwiste flexibele aders. Kenmerken: - CAT6: geschikt vo...
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH - 50 meter
-33%
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH - 50 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / geel - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH - 50 meter
-33%
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH - 50 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / rood - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvri...
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH - 50 meter
-33%
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH - 50 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / groen - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvr...
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / paars - LSZH - 50 meter
-33%
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / paars - LSZH - 50 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / paars - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvr...
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / zwart - LSZH - 50 meter
-33%
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / zwart - LSZH - 50 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / zwart - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenvr...
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / oranje - LSZH - 50 meter
-33%
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / oranje - LSZH - 50 meter
€39,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
S/FTP CAT6a 10 Gigabit netwerkkabel / oranje - LSZH Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen getwiste aders zijn 'recht' aangesloten (straight). De mantel is halogeenv...
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 50 meter
-24%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise / LSZH - 50 meter
€64,99
Onlinekabelshop.nl
(5k+)
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Zwart)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Zwart)
€36,50
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze zwarte internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 LC/SC 50m
€74,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
ACT Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM3 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Turquoise Lengte: 50 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
Netwerkkabel - Cat6 F/UTP - 50 meter (Stugge kern)
Netwerkkabel - Cat6 F/UTP - 50 meter (Stugge kern)
€29,50
Kabelshop.nl
(673)
Cat6 F/UTP kabel met stugge kern, 50 meter op rol - Wil jij graag een storingsvrij netwerk aanleggen? Dan is deze Cat6 kabel met 100% koperen aderen de ideale keuze. De stugge kern maakt dat de internetkabel ideaal voor het plaatsen in leidingen en achter muren. Met een FTP kabel op rol kun jij zelf aan de slag met je netwerk in huis of op kantoor....
CAT6 Netwerkkabel op Haspel UTP 50.0 m Grijs Stranded
CAT6 Netwerkkabel op Haspel UTP 50.0 m Grijs Stranded
€50,99
Kabeldirect.nl
(2k+)
Deze CAT 6 kabel is voorzien van onafgeschermde, getwiste paren. Uitermate geschikt voor netwerktoepassingen van 10/100/1000 Mbps. Door de flexibele aders is deze kabel perfect te gebruiken voor patchkabeltoepassingen. • Kabelopbouw:AWG24• Aderopbouw:Flexibel• Length:50.0 m Merk:König
Netwerkkabel - Cat6a S/FTP (PiMF) - 50 meter (Soepele kern, LSZH)
Netwerkkabel - Cat6a S/FTP (PiMF) - 50 meter (Soepele kern, LSZH)
€54,50
Kabelshop.nl
(673)
S/FTP kabel Cat6a, 50 meter op rol - Met deze Cat6a S/FTP kabel kun jij eenvoudig een uitgebreid netwerk aanleggen. De kabel heeft een soepele kern en is daarom geschikt om patchkabels van te maken. Op deze soepele kern kun je namelijk eenvoudig RJ45-connectoren aansluiten. Wat is een Cat6a kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillende...
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 50 meter (Soepele kern)
Netwerkkabel - Cat6 U/UTP - 50 meter (Soepele kern)
€29,50
Kabelshop.nl
(673)
Cat6 U/UTP kabel op rol, 50 meter - Wil jij graag een storingsvrij netwerk aanleggen? Dan is deze Cat6 kabel met 100% koperen ader de ideale keuze. De soepele kern zorgt ervoor dat de internetkabel eenvoudig aan RJ45-connectoren te monteren is. Wil je netwerkkabels achter muren trekken? Dan adviseren wij een internetkabel met stugge kern. Wat is ee...
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 50 meter (Stugge kern, Eca, LSZH)
Netwerkkabel - Cat6a U/UTP - 50 meter (Stugge kern, Eca, LSZH)
€47,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Cat6a U/UTP kabel op rol, 50 meter - Wil jij graag een storingsvrij netwerk aanleggen? Dan is deze Cat6a kabel met 100% koperen ader de ideale keuze. De stugge kern maakt dat de internetkabel ideaal voor het plaatsen in leidingen en muren. Met een UTP kabel op rol kun jij zelf aan de slag met je netwerk in huis of op kantoor. Wat is een Cat6a kabel...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Groen)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Groen)
€36,50
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze groene internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Blauw)
€36,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
SFTP kabel Cat6 - Deze blauwe internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat6 F/UTP - 50 meter (Soepele kern)
Netwerkkabel - Cat6 F/UTP - 50 meter (Soepele kern)
€34,95
Kabelshop.nl
(673)
Cat6 F/UTP kabel met soepele kern, 50 meter op rol - Wil jij graag een storingsvrij netwerk aanleggen? Dan is deze Cat6 kabel met 100% koperen aderen de ideale keuze. De soepele kern maakt dat de internetkabel ideaal is voor het maken van patchkabels. Met een FTP kabel op rol kun jij zelf aan de slag met je netwerk in huis of op kantoor. Wat is een...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Rood)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Rood)
€36,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
SFTP kabel Cat6 - Deze rode internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een soor...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Wit)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Wit)
€36,50
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze witte internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een soo...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Bruin)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Bruin)
€36,50
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze bruine internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Geel)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Geel)
€36,50
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze gele internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een soor...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Oranje)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Oranje)
€36,50
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze oranje internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Actieve USB 2.0 verlengkabel 50 meter
Actieve USB 2.0 verlengkabel 50 meter
€17,25
Kabelshop.nl
(673)
USB A 2.0 verlengkabel, male to female - Deze kabel maakt het mogelijk om een USB-kabel te verlengen waardoor u apparaten over een langere afstand met elkaar kunt koppelen. Komt u vijftig meter te kort? Dan is deze kabel de ideale oplossing! U kunt het USB-signaal gemakkelijk verlengen door gebruik van een Cat5e of Cat6 UTP netwerkkabel. Actieve ka...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Grijs)
€36,50
Kabelshop.nl
(673)
SFTP kabel Cat6 - Deze grijze internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een so...
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Roze)
Netwerkkabel - Cat6 S/FTP - 50 meter (100% koper, LSZH, Roze)
€36,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
SFTP kabel Cat6 - Deze roze internetkabel met RJ45-connectoren heeft een ader van 100% koper en is geschikt voor gigabitnetwerken. Deze patchkabel kun je gebruiken voor het aansluiten van modems en computers op wandcontactdozen. Wat is een Cat6 kabel?Als je een netwerkkabel gaat kopen kun je kiezen uit verschillende soorten kabels. Cat6 is een soor...
Netwerkkabel op haspel - Cat7 S/FTP - 50 meter (Stugge kern, LSZH, Cat6a connectoren)
Netwerkkabel op haspel - Cat7 S/FTP - 50 meter (Stugge kern, LSZH, Cat6a connectoren)
€199,99
Kabelshop.nl
(673)
S/FTP kabel Cat7, 50 meter op haspel met Cat6a connectoren - Deze Cat7 S/FTP kabel heeft een stugge kern en is geschikt om op evenementen een topkwaliteit netwerk aan te leggen. De kabel is voorzien van Cat6a connectoren en is geschikt voor snelheden tot 10 Gbit/s. Wat is een Cat7 kabel?Als je een internetkabel koopt zijn er verschillende facetten...
SF/UTP patchkabel Cat5e grijs 50m
SF/UTP patchkabel Cat5e grijs 50m
€20,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze Cat5e SF/UTP patchkabel van 50m Dubbel afgeschermd: Shielded en Foiled. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Bescherming SF/UTP Type: SF/UTP Cat5e Pinning volgens EIA/TIA 568B straight Kabel: soepel Connector: RJ45 stekkers Data overdracht: tot 1 Gigabit Bandbreedte: 100MHz...
SF/UTP patchkabel Cat5e wit 50m
SF/UTP patchkabel Cat5e wit 50m
€20,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Witte Cat5e SF/UTP patchkabel van 50m Dubbel afgeschermd: Shielded en Foiled. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Bescherming SF/UTP Type: SF/UTP Cat5e Pinning volgens EIA/TIA 568B straight Kabel: soepel Connector: RJ45 stekkers Data overdracht: tot 1 Gigabit Bandbreedte: 100MHz...
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 50m
ACT Duplex Glasvezel Patchkabel OM4 50/125 LC/SC 50m
€132,95
Kabeldirect.nl
Gratis verzending
ACT Paarse Duplex glasvezel patchkabel van 50 meter met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 50/125µm Vezel: OM4 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Paars Lengte: 50 m Aantal Aders: 2 Type: Duplex Merk: ACT Diameter buitenmantel: 3mm
F/UTP patchkabel Cat5e zwart 50m
F/UTP patchkabel Cat5e zwart 50m
€19,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Zwarte Cat5e F/UTP patchkabel van 50m Afgeschermd: Foiled. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Bescherming F/UTP Type: F/UTP Cat5e Pinning volgens EIA/TIA 568B straight Kabel: soepel Connector: RJ45 stekkers Data overdracht: tot 1 Gigabit Bandbreedte: 100MHz Kabel: 4x2xAWG 26/7 C...
Inline S/FTP patchkabel cat6 zwart 50m
Inline S/FTP patchkabel cat6 zwart 50m
€45,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze lange Inline S/FTP Patchkabel / netwerkkabel kunt u computers, printers of andere apparatuur in uw netwerk aansluiten. Eigenschappen: Kleur: zwart Lengte: 50 meter Type: S/FTP Cat6 Pinning volgens EIA/TIA 568B AWG: AWG27 Connector: RJ45 stekkers
Goobay Draagbare Cat7a RJ45 Verleng Haspel 50m Oranje
Goobay Draagbare Cat7a RJ45 Verleng Haspel 50m Oranje
€201,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Met deze handige kabelhaspel van het merk Goobay verlengt u overal uw internet kabel tot wel 50 meter! Ideaal voor bij presentaties, evenementen of trainingen. De haspel bevat een 50 meter lange Cat7a kabel en Cat6a keystones om een internetkabel op aan te sluiten. De aansluiting op de kabel haspel is voorzien van een beschermklepje waardoor er gee...
SF/UTP patchkabel Cat5e groen 50m
SF/UTP patchkabel Cat5e groen 50m
€20,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Groene Cat5e SF/UTP patchkabel van 50m Dubbel afgeschermd: Shielded en Foiled. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Bescherming SF/UTP Type: SF/UTP Cat5e Pinning volgens EIA/TIA 568B straight Kabel: soepel Connector: RJ45 stekkers Data overdracht: tot 1 Gigabit Bandbreedte: 100MHz...
F/UTP patchkabel Cat5e grijs 50m
F/UTP patchkabel Cat5e grijs 50m
€19,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Grijze Cat5e F/UTP patchkabel van 50m Afgeschermd: Foiled. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Bescherming F/UTP Type: F/UTP Cat5e Pinning volgens EIA/TIA 568B straight Kabel: soepel Connector: RJ45 stekkers Data overdracht: tot 1 Gigabit Bandbreedte: 100MHz Kabel: 4x2xAWG 26/7 C...
F/UTP patchkabel Cat5e geel 50m
F/UTP patchkabel Cat5e geel 50m
€19,95
Kabeldirect.nl
(2k+)
Gele Cat5e F/UTP patchkabel van 50m Afgeschermd: Foiled. Patchkabel / netwerkkabel om bijv. computers, printers of andere apparatuur op uw netwerk aan te sluiten. Bescherming F/UTP Type: F/UTP Cat5e Pinning volgens EIA/TIA 568B straight Kabel: soepel Connector: RJ45 stekkers Data overdracht: tot 1 Gigabit Bandbreedte: 100MHz Kabel: 4x2xAWG 26/7 CCA...
FTP cat6 netwerkkabel 50m op rol (Soepel)
FTP cat6 netwerkkabel 50m op rol (Soepel)
€34,90
Kabeldirect.nl
(2k+)
Netwerkkabel FTP - CAT6 - voor gebruik in netwerken voor 10, 100 and 1000 Base-T netwerken Cat 6 (volledig koperen kern) CU Afgeschermde getwiste paren Minder gevoelig voor storingen van buitenaf Totale lengte 50 meter (op rol, in doos) Flexibele binnenkern van zeer hoge kwaliteit. (soepel, stranded) Kleur: lichtgrijs Kabelopbouw: AWG24 Aderopbouw:...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2019 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.