Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 1m
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 1m
€2,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
1x Toslink-stekker optisch digitaal naar 1x Toslink-stekker optisch digitaal 1 meter (100cm). Digitale kabel om CD/DAT/DVD en andere digitale audio apparaten op een optische ingang van een digitale versterker aan te sluiten Kwaliteit: standaard eenvoudig Diameter kabel: 2,2 mm
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 0,5 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 0,5 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€7,63
Amazon.nl
 
Geschikt voor toestellen met TOSLINK-interface (OPT In, OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) / Ideaal voor de geluidsoverdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, televisietoestel, HiFi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met glasvezel - volledig immuun tegen elektrische stoorsignalen dankzij een metaalvrije,...
Optische kabel - Nedis - 0.75 meter (Toslink, Verguld, Zwart)
Optische kabel - Nedis - 0.75 meter (Toslink, Verguld, Zwart)
€8,50
Kabelshop.nl
(376)
Optische geluidskabel met Toslink aansluitingen - Met deze handige audiokabel verbind je op eenvoudige wijze een Blu-ray- of DVD-speler met een geluidsinstallatie. De kabel is optisch, waardoor de geluidssignalen digitaal verstuurd worden. Zo geniet jij van een perfecte geluidskwaliteit. Toslink kabel voor digitale geluidsoverdrachtMet de twee mann...
Optische Toslink kabel gold plated
Optische Toslink kabel gold plated
€15,-
Nedro.nl
 
Lengte: 3 Meter Optische Toslink kabel HQ gold plated Sluit audio apparaten aan met deze hoogwaardige optische kabel. Deze kabel kan gebruikt worden voor de Optical Out poort van bijvoorbeeld Blue-Ray spelers, DVD spelers en digitale TV ontvangers. Deze High end S/PDIF kabel heeft volledige vergulde pluggen wat voor de allerbeste prestaties...
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 3mnieuw
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 3m
€4,25
Kabeldirect.nl
(1k+)
1x Toslink-stekker optisch digitaal naar 1x Toslink-stekker optisch digitaal 3 meter (300cm). Digitale kabel om CD/DAT/DVD en andere digitale audio apparaten op een optische ingang van een digitale versterker aan te sluiten Kwaliteit: standaard eenvoudig Diameter kabel: 2,2 mm
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 1,5m, zwartnieuw
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 1,5m, zwart
€30,47
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 1,5m, zwart
Optische kabel - HQ - 0.75 meter (Toslink, Verguld, Antraciet)
Optische kabel - HQ - 0.75 meter (Toslink, Verguld, Antraciet)
€7,50
Kabelshop.nl
(376)
Optische geluidskabel met Toslink aansluitingen - Met deze handige audiokabel verbind je op eenvoudige wijze een Blu-ray- of DVD-speler met een geluidsinstallatie. De kabel is optisch, waardoor de geluidssignalen digitaal verstuurd worden. Zo geniet jij van een perfecte geluidskwaliteit. Kwalitatief hoogwaardige Toslink kabelMet de twee mannelijke...
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 2 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Series
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 2 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Series
€8,64
Amazon.nl
 
Optische TOSLINK op Mini TOSLINK kabel - Perfect voor de geluidsoverdracht van notebooks zoals bijv. een MacBook Belangrijke informatie: Met Mini Toslink kabels kunnen geen digitale signalen in analoge signalen (of andersom) worden omgezet. De optische stekker 3,5 mm (Mini Toslink) werd voor specifieke toestellen zoals iMacs, tv-toestellen en noteb...
StarTech 4,5 m dunne Toslink digitale optische SPDIF-audiokabel
StarTech 4,5 m dunne Toslink digitale optische SPDIF-audiokabel
€5,36
Kabeldirect.nl
(1k+)
De THINTOS15 4,5 m lange Toslink optische digitale audiokabel biedt mooi, scherp geluid, zonder vervorming of signaalverstoring. De dunne constructie van deze optische SPDIF-kabel is perfect voor installaties op nauwe plaatsen. De kabel is voorzien van een gepolijste lens, waardoor een betrouwbaar signaal en hoogwaardige digitale geluidskwaliteit w...
Optische kabel - HQ - 1.5 meter (Toslink, Verguld, Antraciet)
Optische kabel - HQ - 1.5 meter (Toslink, Verguld, Antraciet)
€8,50
Kabelshop.nl
(376)
Optische geluidskabel met Toslink aansluitingen - Met deze handige audiokabel verbind je op eenvoudige wijze een Blu-ray- of DVD-speler met een geluidsinstallatie. De kabel is optisch, waardoor de geluidssignalen digitaal verstuurd worden. Zo geniet jij van een perfecte geluidskwaliteit. Kwalitatief hoogwaardige Toslink kabelMet de twee mannelijke...
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 10m
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 10m
€10,50
Kabeldirect.nl
(1k+)
1x Toslink-stekker optisch digitaal naar 1x Toslink-stekker optisch digitaal 10 meter. Digitale kabel om CD/DAT/DVD en andere digitale audio apparaten op een optische ingang van een digitale versterker aan te sluiten Kwaliteit: standaard eenvoudig Diameter kabel: 2,2 mm
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 3 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 3 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€9,03
Amazon.nl
 
Geschikt voor toestellen met TOSLINK-interface (OPT In, OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) / Ideaal voor de geluidsoverdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, televisietoestel, HiFi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met glasvezel - volledig immuun tegen elektrische stoorsignalen dankzij een metaalvrije,...
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 1,5mnieuw
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 1,5m
€3,25
Kabeldirect.nl
(1k+)
1x Toslink-stekker optisch digitaal naar 1x Toslink-stekker optisch digitaal 1,5 meter (150cm). Digitale kabel om CD/DAT/DVD en andere digitale audio apparaten op een optische ingang van een digitale versterker aan te sluiten Kwaliteit: standaard eenvoudig Diameter kabel: 2,2 mm
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 10 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Series
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 10 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Series
€12,05
Amazon.nl
 
Optische TOSLINK op Mini TOSLINK kabel - Perfect voor de geluidsoverdracht van notebooks zoals bijv. een MacBook Belangrijke informatie: Met Mini Toslink kabels kunnen geen digitale signalen in analoge signalen (of andersom) worden omgezet. De optische stekker 3,5 mm (Mini Toslink) werd voor specifieke toestellen zoals iMacs, tv-toestellen en noteb...
LWL kabelbinder 30 cm
LWL kabelbinder 30 cm
€18,44
Amazon.nl
 
Zachte kabelbinders met klittenbandsluiting Kleur: Zwart Verpakkingseenheid: 10 stuks
Optische Toslink - 3,5mm Kabel 1m
Optische Toslink - 3,5mm Kabel 1m
€2,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Optische kabel, Toslink plug (SPDIF) naar 3.5mm plug Lengte: 1 meter Connector 1: Toslink Mannelijk Connector 2: mini optische toslink 3.5mm Plug Deze kabel is bedoeld voor het aansluiten van een apparaat met mini toslink 3,5mm optische uitgang op een geluidsbron met optische Toslink ingang.
LINE optische kabel (5m, SC op SC, 50/125 micrometer / OM3)nieuw
LINE optische kabel (5m, SC op SC, 50/125 micrometer / OM3)
€24,49
Amazon.nl
Gratis verzending
Optische kabel, 2 SC-stekker op 2 SC-stekker Kan met alle gangbare glasvezel-apparaten en -aansluitingen worden gebruikt Zip Twin, LS0H, multimode-kabel Keramische aansluitingen zorgen voor een laag signaalverlies en een hoge betrouwbaarheid. Volledig ongevoelig voor elektrische en elektromagnetische interferenties (EMI).
AmazonBasics Toslink-kabel - CL3-gecertificeerd (installatie in muren) 1,82 m zwart
AmazonBasics Toslink-kabel - CL3-gecertificeerd (installatie in muren) 1,82 m zwart
€8,22
Amazon.nl
 
Toslink-kabel voor het aansluiten van een audio-component (bijvoorbeeld een soundbar) op een televisie, ontvanger, voorversterker, audioprocessor of digitale analoog-converter Digitale audio-uitgang, multikanaals-glasvezelkabel; buffering en vergulde, corrosiebestendige aansluitingen voor een helder, gelijkmatig signaal. CL3-gecertificeerd voor ins...
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 0,5 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Series
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 0,5 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Series
€7,33
Amazon.nl
 
Optische TOSLINK op Mini TOSLINK kabel - Perfect voor de geluidsoverdracht van notebooks zoals bijv. een MacBook Belangrijke informatie: Met Mini Toslink kabels kunnen geen digitale signalen in analoge signalen (of andersom) worden omgezet. De optische stekker 3,5 mm (Mini Toslink) werd voor specifieke toestellen zoals iMacs, tv-toestellen en noteb...
PremiumCord optische audiokabel Toslink direct naar Toslink 90 ° 1 m
PremiumCord optische audiokabel Toslink direct naar Toslink 90 ° 1 m
€2,36
Amazon.nl
 
PremiumCord optische audiokabel Toslink direct naar Toslink 90 ° 1 m
Optische Toslink - 3,5mm Kabel 2m
Optische Toslink - 3,5mm Kabel 2m
€3,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Optische kabel, Toslink plug (SPDIF) naar 3.5mm plug Lengte: 2 meter Connector 1: Toslink Mannelijk Connector 2: mini optische toslink 3.5mm Plug Deze kabel is bedoeld voor het aansluiten van een apparaat met mini toslink 3,5mm optische uitgang op een geluidsbron met optische Toslink ingang.
Optische kabel - HQ - 5 meter (Toslink, Verguld, Antraciet)
Optische kabel - HQ - 5 meter (Toslink, Verguld, Antraciet)
€11,50
Kabelshop.nl
(376)
Optische geluidskabel met Toslink aansluitingen - Met deze handige audiokabel verbind je op eenvoudige wijze een Blu-ray- of DVD-speler met een geluidsinstallatie. De kabel is optisch, waardoor de geluidssignalen digitaal verstuurd worden. Zo geniet jij van een perfecte geluidskwaliteit. Kwalitatief hoogwaardige Toslink kabelMet de twee mannelijke...
Goobay 50572 lichtgolfkabel.
Goobay 50572 lichtgolfkabel.
€8,97
Amazon.nl
 
Voor het verbinden van apparaten met Toslink-interface (OPT IN, OPT Out of SPDIF in en SPDIF Out). Voor de overdracht van digitale audiosignalen Met hoogwaardige metalen stekkers.
MicroConnect ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH, FIB
MicroConnect ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH, FIB
€4,76
Amazon.nl
 
MicroConnect ST/PC-SC/PC 1M 62,5/125 MM MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH, FIB
1.5 m Toslink - stekker op Toslink - stekker 2,2 mm) 1 pieza zwart
1.5 m Toslink - stekker op Toslink - stekker 2,2 mm) 1 pieza zwart
€4,65
Amazon.nl
 
Voor het aansluiten van apparaten met een TOSLINK-poort (OPT In en OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) Voor het overbrengen van digitale audiosignalen Verbinding, type Toslink male Aansluiting 2, type Toslink male
Goobay 50563 lichtgolfkabel.
Goobay 50563 lichtgolfkabel.
€3,47
Amazon.nl
 
Voor het verbinden van apparaten met Toslink-interface (OPT IN, OPT Out of SPDIF in en SPDIF Out). Voor de overdracht van digitale audiosignalen Kabellengte 0,5 m Diameter 2,2 mm Kleur: zwart.
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel 2,2 mm 3,00m zwartnieuw
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel 2,2 mm 3,00m zwart
€3,84
Amazon.nl
 
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel Ø 2,2 mm 3,00m zwart
Tecline 39875807 OM4-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 7,5 m) ericaviolet
Tecline 39875807 OM4-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 7,5 m) ericaviolet
€25,56
Amazon.nl
Gratis verzending
50/125 µm, multimode OM4-vezel voor 10 gigabit/s tot 550 m – duurzame bekabeling voor 40 gigabit/s en 100 gigabit/s 2x ST stekker aan 2x ST stekker met testprotocol
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel 5,0mm 5,00m zwartnieuw
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel 5,0mm 5,00m zwart
€6,64
Amazon.nl
 
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel Ø 5,0mm 5,00m zwart
Hama 75122252 Toslink optische audiokabel, stekker, 3 m
Hama 75122252 Toslink optische audiokabel, stekker, 3 m
€17,18
Amazon.nl
 
Flexibele lichtgeleider voor snelle en storingsvrije signaaloverdracht Voor de overdracht van het digitale audiosignaal tussen bijv. Blu-ray-speler en versterker Voor apparaten met Toslink (ODT)-aansluiting
Oehlbach Opto Star Black Hoge kwaliteit en zeer flexibele optische digitale kabel, 1 Maand, zwart
Oehlbach Opto Star Black Hoge kwaliteit en zeer flexibele optische digitale kabel, 1 Maand, zwart
€25,41
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Opto Star Black Hoge kwaliteit en zeer flexibele optische digitale kabel, 1 Maand, zwart
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 15m, zwartnieuw
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 15m, zwart
€92,73
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
Optische audiokabel/LWL lichtgolfgeleiderkabel - 3 m - Toslink stekker op 3,5 mm mini stekker, 2,2 mm - ZWART
Optische audiokabel/LWL lichtgolfgeleiderkabel - 3 m - Toslink stekker op 3,5 mm mini stekker, 2,2 mm - ZWART
€6,-
Amazon.nl
 
Optisch lichtgolfgeleider-audiokabel - flexibel en immuun tegen elektrische storingsbronnen Optimale audio-overdracht van muziekinstallatie / thuisbioscoop naar uw tv, tv, hifi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One en vele andere apparaten verliesvrije digitale overdracht van audiosignalen Aansluitingen: Toslink-stekker aan 3,5 mm ministekk...
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 2 m
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 2 m
€2,51
Amazon.nl
 
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 2 m
MCL Samar SC netwerkkabel, multimodus (mannelijk), SC, 10 m, optische vezel 62,5/125 micron.
MCL Samar SC netwerkkabel, multimodus (mannelijk), SC, 10 m, optische vezel 62,5/125 micron.
€7,89
Amazon.nl
 
MCL Samar SC netwerkkabel, multimodus (mannelijk), SC, 10 m, optische vezel 62,5/125 micron.
Opticord 1m ST/ST LWL-kabel oranje - vezel-optische kabel (1 m, ST, stekker op stekker, oranje)
Opticord 1m ST/ST LWL-kabel oranje - vezel-optische kabel (1 m, ST, stekker op stekker, oranje)
€5,43
Amazon.nl
 
Opticord 1 m ST/ST. Kabellengte: 1 m. Aansluiting 1: ST Aansluiting 2: ST Hoofddiameter: 50 µm. Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: oranje.
Goobay 51225 Toslink optische digitale audio-verbindingskabel, 3,5 mm mini Toslink-stekker > Toslink-stekker, 2, 2 mm
Goobay 51225 Toslink optische digitale audio-verbindingskabel, 3,5 mm mini Toslink-stekker > Toslink-stekker, 2, 2 mm
€4,76
Amazon.nl
 
Voor het verbinden van apparaten met Toslink-interface (OPT IN, OPT Out of SPDIF in en SPDIF Out). Voor de overdracht van digitale audiosignalen Kabellengte 2 m Diameter 2,2 mm Kabeltype ronde kabel
Profigold hoogwaardige digitale lichtgeleider verbinding (3 m)nieuw
Profigold hoogwaardige digitale lichtgeleider verbinding (3 m)
€35,91
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige flexibele kabelbuitenmantel Parelmoer verchroomde metalen aansluitingen met metalen binnenhuls. Inhoud: hoogwaardige digitale lichtgeleider verbinding 3.0 m
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel 5,0mm 2,00m zwart
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel 5,0mm 2,00m zwart
€4,06
Amazon.nl
 
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL Toslink-kabel Ø 5,0mm 2,00m zwart
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. nul modem 1 Meters zwart
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. nul modem 1 Meters zwart
€19,17
Amazon.nl
 
Dual 4K docking station: sluit je laptop met: 2 x DisplayPort- of HDMI-displays (tot 4096 x 2160p bij 60 Hz) of 1 x DP + 1x HDMI. Werkt met Usb-A- en Usb-C-laptops: werkt als USB-C-dockingstation of USB 3.0 dockingstation. Krachtig werkstation: sluit je Mac en Windows-laptop aan op twee 4K 60 Hz monitoren (2 x DisplayPort, 2 x HDMI + DP). Verbind m...
LINDY SC Duplex Multimode Bezel
LINDY SC Duplex Multimode Bezel
€4,19
Amazon.nl
 
SC Fibre Duplex Multimode Female connectors Hiermee kunnen SC Fibre kabels worden aangesloten op een frontplaat Geschikt voor gebruik met ons bereik van drukknopen en wandplaten
Oehlbach XXL Series 80 optische digitale kabel, premium klasse
Oehlbach XXL Series 80 optische digitale kabel, premium klasse
€231,56
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach XXL® Series 80 optische digitale kabel, premium klasse
Goobay 51222 Lichtgolfkabel.
Goobay 51222 Lichtgolfkabel.
€8,16
Amazon.nl
Gratis verzending
Voor het verbinden van apparaten met Toslink-interface (OPT IN, OPT Out of SPDIF in en SPDIF Out). Voor de overdracht van digitale audiosignalen zwart.
Goobay 95933 LWL kabel, multimode (OM4) violet - LC-stekker (UPC) > LC-stekker (UPC) 20m paars
Goobay 95933 LWL kabel, multimode (OM4) violet - LC-stekker (UPC) > LC-stekker (UPC) 20m paars
€30,53
Amazon.nl
Gratis verzending
Glasvezelkabel ontworpen voor gebruik op kantoor, industrie en industriecentra De kabelmantel is halogeenvrij en moeilijk ontvlambaar. Elke kabel bevat een testprotocol Kabellengte 0,5 m Kleur violet
Oehlbach Opto Star Black Hoge kwaliteit en zeer flexibele optische digitale kabel 1,5 m zwart
Oehlbach Opto Star Black Hoge kwaliteit en zeer flexibele optische digitale kabel 1,5 m zwart
€30,48
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Opto Star Black Hoge kwaliteit en zeer flexibele optische digitale kabel 1,5 m zwart
ATEN CE774 | KVM verlenging Dual Head VGA | USB, audio | USB-poort, RS232 | 300m
ATEN CE774 | KVM verlenging Dual Head VGA | USB, audio | USB-poort, RS232 | 300m
€606,57
Amazon.nl
Gratis verzending
Ondersteuning voor twee schermen - sluit twee schermen aan en zet het beeld van twee signaalbronnen via een betaalbare kat. 5-/6-kabel op een maximaal 150 m afstand Met twee consoles - maakt de bediening van uw systeem mogelijk via de lokale en de externe Verbeterde grafische kwaliteit - tot 1920 x 1200 bij 60 Hz (30 m), 1600 x 1200 bij 60 Hz (150...
DELOCK Toslink St kabel - Toslink mini St 1mnieuw
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 3 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Seriesnieuw
KabelDirekt - Mini TOSLINK kabel - 3 m - (optische TOSLINK > Mini TOSLINK) - PRO Series
€9,24
Amazon.nl
 
Optische TOSLINK op Mini TOSLINK kabel - Perfect voor de geluidsoverdracht van notebooks zoals bijv. een MacBook Belangrijke informatie: Met Mini Toslink kabels kunnen geen digitale signalen in analoge signalen (of andersom) worden omgezet. De optische stekker 3,5 mm (Mini Toslink) werd voor specifieke toestellen zoals iMacs, tv-toestellen en noteb...
Oehlbach Easy Connect Opto 150 optische digitale kabel met Toslink-stekker zwart 1.50m zwartnieuw
Oehlbach Easy Connect Opto 150 optische digitale kabel met Toslink-stekker zwart 1.50m zwart
€15,22
Amazon.nl
 
Oehlbach Easy Connect Opto 150 optische digitale kabel met Toslink-stekker zwart 1.50m zwart
Optische audiokabel/LWL lichtgolfgeleiderkabel - 1 m - Toslink stekker aan stekker, 2,2 mm - ZWART
Optische audiokabel/LWL lichtgolfgeleiderkabel - 1 m - Toslink stekker aan stekker, 2,2 mm - ZWART
€4,69
Amazon.nl
 
Optisch lichtgolfgeleider-audiokabel - flexibel en immuun tegen elektrische storingsbronnen Optimale audio-overdracht van muziekinstallatie / thuisbioscoop naar uw tv, tv, hifi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One en vele andere apparaten verliesvrije digitale overdracht van audiosignalen Aansluitingen: Toslink-stekker aan Toslink-stekker...
LINE 35224 - TosLink kabel (optische SPDIF) - TosLink naar mini-stekker - 5m
LINE 35224 - TosLink kabel (optische SPDIF) - TosLink naar mini-stekker - 5m
€12,96
Amazon.nl
 
Optische verbindingskabel voor digitale audio-overdracht. Voor het aansluiten van apparaten met optische mini-stekker, zoals Discman, Mini Disk Player enz. met apparaten met TosLink-aansluiting, bijv. dvd-stand-alone-apparaten, hifi-installaties, geluidskaarten, enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht aangeduid als optische SPDIF, niet te verwarren...
Tecline 39875810 OM4-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 10,0 m) erikaviolet
Tecline 39875810 OM4-fiber LWL-kabel (50/125 µm, 10,0 m) erikaviolet
€28,33
Amazon.nl
Gratis verzending
50/125 µm, multimode OM4-vezel voor 10 gigabit/s tot 550 m – duurzame bekabeling voor 40 gigabit/s en 100 gigabit/s 2x ST stekker aan 2x ST stekker met testprotocol
Telegärtner L00890C0055 optische kabel, wit
Telegärtner L00890C0055 optische kabel, wit
€6,36
Amazon.nl
 
Telegärtner LWL aansluittype: Kleur: turquoise. Hoeveelheid: 1 stuks.
Line35215 - TosLink kabel (optische SPDIF) - 10mnieuw
Line35215 - TosLink kabel (optische SPDIF) - 10m
€19,58
Amazon.nl
 
Optische verbindingskabel voor digitale audio-overdracht. Bijvoorbeeld voor geluidskaarten, cd/dvd-stations, dvd-standalone-apparaten, hifi-installaties enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht aangeduid als optische SPDIF, niet te verwarren met elektrische SPDIF via RCA-/RCA-coaxkabel. Budget-versie TosLink-stekker van kunststofvezel met vezelhouder...
AmazonBasics Toslink-kabel - CL3-gecertificeerd (installatie in muren) 4,57 m zwart
AmazonBasics Toslink-kabel - CL3-gecertificeerd (installatie in muren) 4,57 m zwart
€8,91
Amazon.nl
 
Toslink-kabel voor het aansluiten van een audio-component (bijvoorbeeld een soundbar) op een televisie, ontvanger, voorversterker, audioprocessor of digitale analoog-converter Digitale audio-uitgang, multikanaals-glasvezelkabel; buffering en vergulde, corrosiebestendige aansluitingen voor een helder, gelijkmatig signaal. CL3-gecertificeerd voor ins...
LINDY optische kabel (15m, SC op SC, 9/125 micrometer (OS1))
LINDY optische kabel (15m, SC op SC, 9/125 micrometer (OS1))
€15,50
Amazon.nl
 
Biedt over grote afstanden een bijna oneindig grote bandbreedte bij hoge overdrachtssnelheden. Optische kabel, 2 SC-stekkers op 2 SC-stekkers. Kan met alle gangbare glasvezel-apparaten en -aansluitingen worden gebruikt. 9/125 micrometer full duplex-vezels. Zip Twin, LS0H, singlemode-kabel. Keramische aansluitingen zorgen voor een laag signaalverlie...
audioquest OptiLink optische digitale kabel - Forest, 1,5 mnieuw
audioquest OptiLink optische digitale kabel - Forest, 1,5 m
€43,23
Amazon.nl
Gratis verzending
audioquest OptiLink optische digitale kabel - Forest, 1,5 m
LINE optische kabel (1 m, CAT5e, UTP, snagless netwerkkabel, grijs
LINE optische kabel (1 m, CAT5e, UTP, snagless netwerkkabel, grijs
€2,58
Amazon.nl
 
LINE optische kabel (1 m, CAT5e, UTP, snagless netwerkkabel, grijs
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, Toslink-kabel 2,2 mm, 1,00m, zwart
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, Toslink-kabel 2,2 mm, 1,00m, zwart
€3,44
Amazon.nl
 
HDSupply Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, Toslink-kabel Ø 2,2 mm, 1,00m, zwart
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. Transparante blauwe connectors. WIN 8 kompatibel blauw, zilver
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. Transparante blauwe connectors. WIN 8 kompatibel blauw, zilver
€12,40
Amazon.nl
 
"IT-beheerders die oudere functionaliteit willen toevoegen aan nieuwere notebooks, pc's en servers die geen geïntegreerde RS232-poort hebben " Sluit barcodescanners, bonprinters en andere kassa-apparatuur aan Sluit industriële of voertuigsensoren en andere gevoelige apparatuur aan (bewaking en beveiliging) Verbind en programmeer LED- en digitale re...
Value Toslink Fiber-Kabel ST/ST 1m
Value Toslink Fiber-Kabel ST/ST 1m
€5,71
Amazon.nl
 
Stekkeruitvoering: ST / ST
. com 1 m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC
. com 1 m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC
€17,23
Amazon.nl
 
Lszh-kabel, geschikt voor installaties onder restrictieve bouwvoorschriften Met steun van Startech. levenslange garantie Verzwakkingsverlies voldoet aan of overtreft industriestandaarden Lszh (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabeljas Immuun voor elektrische interferentie
1 mini-kabel FT CBL Y adapter
1 mini-kabel FT CBL Y adapter
€13,64
Amazon.nl
 
TRIPP LITE 3,5 mm 1 ft.. Kabellengte: 0,3 m Aansluiting 1: 3,5 mm jack Aansluiting 2: 2 x 3,5 mm jack
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
€2,27
Amazon.nl
 
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
LINE LWL-kabel (SC op SC, 9/125 micrometer (OS1), 5 m)
LINE LWL-kabel (SC op SC, 9/125 micrometer (OS1), 5 m)
€5,04
Amazon.nl
 
Bijna onbeperkte bandbreedte bij hoge snelheden over lange afstanden! 2 x SC Fibre Optic Mannelijk naar 2 x SC Fibre Optic Mannelijk Compatibel met alle gangbare glasvezelapparatuur en -connectoren
Tecline 39979402 OS2-vezel LWL-kabel (9/125 µm, 2,0 m) geelnieuw
Tecline 39979402 OS2-vezel LWL-kabel (9/125 µm, 2,0 m) geel
€45,65
Amazon.nl
Gratis verzending
9/125 µm, singlemode OS2-vezel voor 10 gigabit/s 2x E2000 PC stekker aan LC Duplex stekker Huber&Suhner E2000 stekker - met testprotocol
InLine OPTO audiokabel, Toslink, stekker/stekker, 15m
InLine OPTO audiokabel, Toslink, stekker/stekker, 15m
€14,52
Amazon.nl
 
Lengte: 15 m Technologie: glasvezel Kleur: zwart Kabeltype: digitale audiokabel (optisch)
StarTech optische netwerkkabel ST-SC 2 m Azul
StarTech optische netwerkkabel ST-SC 2 m Azul
€16,71
Amazon.nl
 
StarTech optische netwerkkabel ST-SC 2 m Azul
Zwarte audiokabel TOSlink stekker op mini TOSlink optisch 3,5 mm jack 1 m
Zwarte audiokabel TOSlink stekker op mini TOSlink optisch 3,5 mm jack 1 m
€8,45
Amazon.nl
 
Zwarte audiokabel TOSlink stekker op mini TOSlink optisch 3,5 mm jack 1 m
Tecline 39985601 OM3-vezel LWL-kabel (50/125 µm, 1,0 m) turquoise
Tecline 39985601 OM3-vezel LWL-kabel (50/125 µm, 1,0 m) turquoise
€11,43
Amazon.nl
 
50/125 µm, multimode OM3 vezel voor 10 gigabit/s SC duplex stekker aan LC duplex-stekker (duplex-klem weer verwijderbaar) met testprotocol
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.

Akkoord