Auto's Baby & peuter Boeken Cadeaus & gadgets Computers Dierenbenodigdheden Drogisterij Elektronica Erotiek Eten & drinken Fietsen Films & Series Games Horloges Huishoudelijk Kantoor Kleding Klussen Meubels Mode accessoires Multimedia-accessoires Muziekinstrumenten Parfumerie Sanitair Schoenen Sieraden Software Speelgoed Sport & outdoor Tuinartikelen Woonaccessoires
of

Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 0,5 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 0,5 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€7,59
Amazon.nl
 
Geschikt voor apparaten met TOSLINK interface (OPT IN, OPT Out of SPDIF in en SPDIF Out). Optische audiokabel met lichtgolfgeleider - volledig immuun tegen elektrische storingen door metaalvrije, flexibele PVC-leiding Gecertificeerde productie met eindkwaliteitscontrole. 36 maanden fabrieksgarantie door registratie op de kabelDirekt fabrikantzijde...
Digitale Audiokabel 2m Zwart
Digitale Audiokabel 2m Zwart
€6,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
Deze digitale audiokabel met Toslink connectoren is geschikt voor het verbinden van een audioapparaat zoals een Blu-ray-, DVD-speler of spelcomputer met een versterker. Eigenschappen:- Aansluiting 1: Toslink (mannelijk)- Aansluiting 2: Toslink (mannelijk)- Ader: Fibre Optic- Diameter: 4mm (millimeter)- Kabellengte: 2m (meter)- Kleur: Zwart
Optische kabel - HQ - 2.5 meter (Toslink, Verguld, Antraciet)
Optische kabel - HQ - 2.5 meter (Toslink, Verguld, Antraciet)
€9,50
Kabelshop.nl
(376)
Optische geluidskabel met Toslink aansluitingen - Met deze handige audiokabel verbind je op eenvoudige wijze een Blu-ray- of DVD-speler met een geluidsinstallatie. De kabel is optisch, waardoor de geluidssignalen digitaal verstuurd worden. Zo geniet jij van een perfecte geluidskwaliteit. Kwalitatief hoogwaardige Toslink kabelMet de twee mannelijke...
Optische Kabel - Toslink-plug Naar Toslink-plug / Professioneel / 5.0 M / M-m / Verguldnieuw
Optische Kabel - Toslink-plug Naar Toslink-plug / Professioneel / 5.0 M / M-m / Verguld
€16,95
Megekko.nl
(1k+)
Kenmerken:- digitale technologie - toepassingen:   - apparaat A: CD, DVD   - apparaat B: AMPSpecificaties:- kwaliteit: professioneel - lengte: 5.0 m - buitendiameter: 7.0 mm - aansluitingen: verguld - kleur: zwart - connectors:   - A: TOS (M)   - B: TOS (M)- EAN: 5410329662349 - Vendorcode: PAC200T050N
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. Afneembare USB-kabel zwart
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. Afneembare USB-kabel zwart
€11,94
Amazon.nl
 
Com USB naar RS232 optische adapterkabel. Afneembare USB-kabel zwart
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 15m
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 15m
€15,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
1x Toslink-stekker optisch digitaal naar 1x Toslink-stekker optisch digitaal 15 meter. Digitale kabel om CD/DAT/DVD en andere digitale audio apparaten op een optische ingang van een digitale versterker aan te sluiten Kwaliteit: standaard eenvoudig Diameter kabel: 2,2 mm
Optische Kabel - 3.5mm Con Naar 3.5mm Con. Od5mm. Lengte10m
Optische Kabel - 3.5mm Con Naar 3.5mm Con. Od5mm. Lengte10m
€22,95
Megekko.nl
(1k+)
Specificaties:- lengte: 10m- EAN: 5410329337247 - Vendorcode: AVB048/10.0
Oehlbach Opto Star Black Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel, 1 Maand, zwartnieuw
Oehlbach Opto Star Black Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel, 1 Maand, zwart
€27,07
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel; zeer hoge lichtopbrengst en lage brekingsfactor 24 kt. Vergulde contacten garanderen een veilig contact en uitstekende transmissiekwaliteit. Inclusief 1 Toslink adapter op 3,5 mm glasvezel jack voor eenvoudige aansluiting op draagbare weergave-apparaten Robuuste kunststof mantel en kunststof s...
Oehlbach Opto Star Black Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel 6M DE zwart
Oehlbach Opto Star Black Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel 6M DE zwart
€52,62
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel; zeer hoge lichtopbrengst en lage brekingsfactor 24 kt. Vergulde contacten garanderen een veilig contact en uitstekende transmissiekwaliteit. Inclusief 1 Toslink adapter op 3,5 mm glasvezel jack voor eenvoudige aansluiting op draagbare weergave-apparaten Robuuste kunststof mantel en kunststof s...
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 1,5m, zwart
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 1,5m, zwart
€29,17
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 1 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel/Toslink kabel - 1 m - (optische digitale kabel, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€7,09
Amazon.nl
 
Geschikt voor apparaten met TOSLINK interface (OPT IN, OPT Out of SPDIF in en SPDIF Out) / Ideaal voor de audio-overdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, tv, hifi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met lichtgolfgeleider - volledig immuun tegen elektrische storingen door metaalvrije, flexibele PVC-leidi...
Lindy TosLink SPDIF Digitale optische kabel, 20 m
Lindy TosLink SPDIF Digitale optische kabel, 20 m
€13,96
Amazon.nl
 
Optische aansluitkabel voor digitale audio-overdracht. Bijvoorbeeld voor geluidskaarten, cd/dvd-stations, dvd-stand-alone-apparaten, hifi-installaties enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht als optische SPDIF genoemd, niet te verwarren met elektrische SPDIF via RCA/RCA - coaxkabel. Budget versie TosLink-stekker van kunststofvezel met vezelopname in...
IBRA® Master optische Toslink digitale kabel (2 meter)
IBRA® Master optische Toslink digitale kabel (2 meter)
€9,94
Amazon.nl
 
IBRA® Master optische Toslink digitale kabel (2 meter)
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 1 Maand, zwart
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 1 Maand, zwart
€17,73
Amazon.nl
 
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 12,5 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 12,5 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€12,99
Amazon.nl
 
Geschikt voor toestellen met TOSLINK-interface (OPT In, OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) / Ideaal voor de geluidsoverdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, televisietoestel, HiFi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met glasvezel - volledig immuun tegen elektrische stoorsignalen dankzij een metaalvrije,...
sonero® Premium optische Toslink-kabel, 7,50m, vergulde contacten, zwart
sonero® Premium optische Toslink-kabel, 7,50m, vergulde contacten, zwart
€13,54
Amazon.nl
 
Sonero Premium optische S/PDIF Toslink-kabel, S/PDIF (optisch) stekker op S/PDIF (optisch) stekker Vergulde Toslink-punt, hoogwaardige metalen stekker, flexibele knikbescherming 1 mm optische glasvezel binnengeleider, 2-voudig afgeschermd met PE (2,2 mm) en PVC mantel, buitendiameter: 6,0 mm PVC Transmissie van digitale S/PDIF Toslink audiosignalen...
Eompass adapter Lc/Lc duplex mult.
Eompass adapter Lc/Lc duplex mult.
€5,81
Amazon.nl
 
Fabrikant: Techly
Televes OSK40S koptelefoon
Televes OSK40S koptelefoon
€59,37
Amazon.nl
 
Productbeschrijving: Televes OSK40S Kleur van de kabel: grijs.
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
€2,27
Amazon.nl
 
PremiumCord optische audiokabel Toslink 90 ° naar Toslink 90 ° 1 m
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel Toslink-kabel Ø 2,2 mm 0,50m zwart
HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel Toslink-kabel Ø 2,2 mm 0,50m zwart
€4,60
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker naar Toslink (S/PDIF) stekker Digitale optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrisheid, geen verliezen Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 2,2 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1x HDSupply TC010-005 Toslink S/PDIF audiokabel, opti...
ce-link 5 m spdif toslink male naar ronde 3.5 mm optische mannelijke digitale optische vezel audio kabel voor ps3/4
-60%
nieuw
ce-link 5 m spdif toslink male naar ronde 3.5 mm optische mannelijke digitale optische vezel audio kabel voor ps3/4
€21,99
Dennisdeal.com
Gratis verzending
Specificatie: 1. Merk: CE-LINK 2. Model: 2735 3. Item: glasvezel audiokabel 4. Interface: Square to Round optische vezelinterface 5. Verbindingsmateriaal: verguld 6. Shell Materiaal: Aluminium + PVC 7. Jas: Nylon Gevlochten kabel 8. Kabellengte: 5M Kenmerken: 1. Optische vezeltransmissie, met een laag geluidsniveau en elektromagnetische interferent...
Digitale Audiokabel TosLink Male - TosLink Male 3.00 m Blauw
Digitale Audiokabel TosLink Male - TosLink Male 3.00 m Blauw
€25,95
Kabelmaxx.nl
(176)
Sluit digitale geluidsapparatuur aan op AV-receiver via een TOS-link aansluiting.
EMK 90 graden draaibaar verstelbaar haaks 360 graden draaibaar Pulg Nylon geweven mesh optische audiokabel, kabellengte: 1,5 m (oranje)
EMK 90 graden draaibaar verstelbaar haaks 360 graden draaibaar Pulg Nylon geweven mesh optische audiokabel, kabellengte: 1,5 m (oranje)
€16,91
Superfunk.eu
Beslist.nl garantie
1. 90 graden hoek, 360 graden roterende plug, handiger in gebruik 2. De buitenhoes is gemaakt van nylon gevlochten net om het lijnlichaam te beschermen, dat zacht en trekvast is, waardoor schade wordt verminderd 3. De vezelpoorten aan beide uiteinden zijn uitgerust met stofkappen om te voorkomen dat de poorten in contact komen met lucht om oxid...
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 1m
Optische toslink kabel 2,2mm dik - 1m
€2,95
Kabeldirect.nl
(1k+)
1x Toslink-stekker optisch digitaal naar 1x Toslink-stekker optisch digitaal 1 meter (100cm). Digitale kabel om CD/DAT/DVD en andere digitale audio apparaten op een optische ingang van een digitale versterker aan te sluiten Kwaliteit: standaard eenvoudig Diameter kabel: 2,2 mm
-70dBm Mini Optical Power Meter Monitor Fiber Optische kabel Light Decay Network Cable Tester
-70dBm Mini Optical Power Meter Monitor Fiber Optische kabel Light Decay Network Cable Tester
€55,32
Mijn-artikel.nl
Beslist.nl garantie
Kenmerken: 1. Mini, compact formaat. Klap-grootte, eenvoudig te bedienen. 2. Ingebouwde LED-verlichting: Het is erg handig om te gebruiken in donkere omgevingen. 3. USB-voeding (ondersteuning) 4. Automatische uitschakelfunctie: u kunt de automatische uitschakelfunctie instellen of de automatische uitschakelfunctie annuleren. 5. Frequentie identifi...
ProfiQ Pq702 Optical 2xtoslink 1.0m
ProfiQ Pq702 Optical 2xtoslink 1.0m
€33,95
Kooprijk.nl
Beslist.nl garantie
Pq702 Optical 2xtoslink 10m - Aansluiting: toslink (ODT) stekker - toslink (ODT) stekker - Uitvoering: 24k gold plated, dubbel afgeschermd - Lengte: 1,0 m - Verpakt in blister
Digitale Audiokabel TosLink Male - TosLink Male 5.00 m Blauw
Digitale Audiokabel TosLink Male - TosLink Male 5.00 m Blauw
€30,95
Onlinehandelshuis.nl
Beslist.nl garantie
Sluit digitale geluidsapparatuur aan op AV-receiver via een TOS-link aansluiting.• Volledig kristallen geleiders• Geprofileerd plugontwerp met gemakkelijke greep• Gekleurde indicatorringen voor signaal.
Od4.0 toshiba digitale optische audio toslink naar 3.5mm mini toslink kabel Gold connector adapter 1 m 1.5 m 2 m 3 m 3ft 5ft 6ft 10ft - 1 M
Od4.0 toshiba digitale optische audio toslink naar 3.5mm mini toslink kabel Gold connector adapter 1 m 1.5 m 2 m 3 m 3ft 5ft 6ft 10ft - 1 M
€7,49
Grandado.com
Gratis verzending
Od4.0 toshiba digitale optische audio toslink naar 3.5mm mini toslink kabel Gold connector adapter 1 m 1.5 m 2 m 3 m 3ft 5ft 6ft 10ftSpecification Merknaam: CY Type: Kabeladaptor Modelnummer: RC-047 Productstatus: Voorraad Pakket: Nee
LINE optische kabel (5m, SC op SC, 50/125 micrometer / OM3)nieuw
LINE optische kabel (5m, SC op SC, 50/125 micrometer / OM3)
€8,66
Amazon.nl
 
Optische kabel, 2 SC-stekker op 2 SC-stekker Kan met alle gangbare glasvezel-apparaten en -aansluitingen worden gebruikt Zip Twin, LS0H, multimode-kabel Keramische aansluitingen zorgen voor een laag signaalverlies en een hoge betrouwbaarheid. Volledig ongevoelig voor elektrische en elektromagnetische interferenties (EMI).
Hama Optische Audiokabel ODT 5.0m 1sternieuw
Hama Optische Audiokabel ODT 5.0m 1ster
€33,95
Kooprijk.nl
Beslist.nl garantie
Flexibele lichtgeleider voor snelle en storingsvrije signaaloverdracht - Kwaliteit: 1 Ster - Lengte: 5 m - Bevestiging binnenste Geleider: Insteekbaar - Kleur: Zwart - Kabelgebruik: Verbinding
15m OD6.0mm vergulde metalen kop geweven netlijn Toslink mannelijk naar mannelijk digitale optische audiokabel
15m OD6.0mm vergulde metalen kop geweven netlijn Toslink mannelijk naar mannelijk digitale optische audiokabel
€31,88
Superfunk.eu
Beslist.nl garantie
1. Het item is een toslink mannelijke naar toslink mannelijke audiokabel. 2. Toslink digitale audiokabel biedt u het schoonste signaal, zelfs bij extreme volumeniveaus. 3. Optische kabels dragen het signaal over met behulp van licht, waardoor elke kans op RFI-, EMI- of grondlusinterferentie volledig wordt geëlimineerd. 4. Het gebruik van veze...
Hama Optische digitale kabel 2 x ODT Toslink 0,75 m
Hama Optische digitale kabel 2 x ODT Toslink 0,75 m
€10,96
Amazon.nl
Gratis verzending
ODT professionele aansluitkabel voor cd-speler, DAT-recorder of MD op versterker, met "Digital Optical" IN/OUT-aansluiting. Zeer flexibele lichtgeleider voor ultrasnelle en storingsvrije signaaloverdracht Extra dichte polymeermantel en extra PE-laag ter bescherming tegen mechanische beschadiging.
Lindy 35214 - TosLink kabel (optische SPDIF) - 5m
Lindy 35214 - TosLink kabel (optische SPDIF) - 5m
€6,46
Amazon.nl
 
Optische aansluitkabel voor digitale audio-overdracht. Bijvoorbeeld voor geluidskaarten, cd/dvd-stations, dvd-stand-alone-apparaten, hifi-installaties enz. Vaak wordt deze signaaloverdracht als optische SPDIF genoemd, niet te verwarren met elektrische SPDIF via RCA/RCA - coaxkabel. Budget versie TosLink-stekker van kunststofvezel met vezelopname in...
IBM netwerkkabel LC (M) LC (M) 5 m, optische vezel
IBM netwerkkabel LC (M) LC (M) 5 m, optische vezel
€63,99
Amazon.nl
Gratis verzending
IBM netwerkkabel LC (M) LC (M) 5 m, optische vezel
MCL LC, 1 m, 10 Gb/s, violet
MCL LC, 1 m, 10 Gb/s, violet
€6,11
Amazon.nl
 
Uitsparing 1: l Uitsparing 2: l Kabellengte: 1 m. Geslacht: mannelijk/mannelijk Gegevensoverdracht: 10 GB.
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 5m, zwart
Oehlbach Red Opto Star optische digitale kabel, 5m, zwart
€50,60
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige optische digitale kabel met 2 Toslink-stekkers van metaal Innovatieve constructie van de kabel met ultrasnelle lichtgolfgeleiders voor de hoogste helderheid. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
Oehlbach Opto Star Black Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel 5m zwartnieuw
Oehlbach Opto Star Black Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel 5m zwart
€41,71
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel; zeer hoge lichtopbrengst en lage brekingsfactor 24 kt. Vergulde contacten garanderen een veilig contact en uitstekende transmissiekwaliteit. Inclusief 1 Toslink adapter op 3,5 mm glasvezel jack voor eenvoudige aansluiting op draagbare weergave-apparaten Robuuste kunststof mantel en kunststof s...
Tecline 39985601 OM3-vezel LWL-kabel (50/125 µm, 1,0 m) turquoise
Tecline 39985601 OM3-vezel LWL-kabel (50/125 µm, 1,0 m) turquoise
€9,45
Amazon.nl
 
50/125 µm, multimode OM3 vezel voor 10 gigabit/s SC duplex stekker aan LC duplex-stekker (duplex-klem weer verwijderbaar) met testprotocol
. com 1 m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC
. com 1 m Multimode Duplex Fiber Optic Cable SC-SC
€17,89
Amazon.nl
 
Lszh-kabel, geschikt voor installaties onder restrictieve bouwvoorschriften Met steun van Startech. levenslange garantie Verzwakkingsverlies voldoet aan of overtreft industriestandaarden Lszh (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabeljas Immuun voor elektrische interferentie
QED-profielen optische kabel (2 m)
QED-profielen optische kabel (2 m)
€22,99
Amazon.nl
Gratis verzending
Inhoud: optische kabel
HQ Optische Toslink aansluitkabel 2,5 m
HQ Optische Toslink aansluitkabel 2,5 m
€15,25
Amazon.nl
 
Optische toslink aansluitkabel voor digitale gegevensoverdracht met vergulde 24k Toslink pluggen aan beide zijden Kabel, Glasvezel;Kleur, Zwart Kabellengte, 2,50 m
ROLINE LWL kabel 9µ, LSH APC/LC UPC, 5m
ROLINE LWL kabel 9µ, LSH APC/LC UPC, 5m
€21,13
Amazon.nl
Gratis verzending
Duplex-kabel met vezeltype 9/125 µm OS2 Kabelmateriaal: mantel halogeenvrij en vlamvertragend. LC-stekker: stekker met hoge mechanische belastbaarheid LSH (E2000): Nauwkeurige stekker met lage terugslagdemping. Kabel is verkrijgbaar in 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7,5 m, 10 m.
AmazonBasics Toslink-kabel - CL3-gecertificeerd (installatie in muren) 1,82 m zwart
AmazonBasics Toslink-kabel - CL3-gecertificeerd (installatie in muren) 1,82 m zwart
€8,22
Amazon.nl
 
Toslink-kabel voor het aansluiten van een audio-component (bijvoorbeeld een soundbar) op een televisie, ontvanger, voorversterker, audioprocessor of digitale analoog-converter Digitale audio-uitgang, multikanaals-glasvezelkabel; buffering en vergulde, corrosiebestendige aansluitingen voor een helder, gelijkmatig signaal. CL3-gecertificeerd voor ins...
InLine 89906C OPTO audioschakelaar (3 x aansluiting) zwartnieuw
InLine 89906C OPTO audioschakelaar (3 x aansluiting) zwart
€10,33
Amazon.nl
 
1 x Toslink-jack. 3 x Toslink-bus Leveringsomvang: schakelaar.
Hama lichtgeleiderverbindingskabel ODT-stekker - ODT-stekker 0,75 m zwart
Hama lichtgeleiderverbindingskabel ODT-stekker - ODT-stekker 0,75 m zwart
€8,66
Amazon.nl
Gratis verzending
Hama lichtgeleiderverbindingskabel ODT-stekker - ODT-stekker 0,75 m zwart
Opticord 2m ST/ST LWL-kabel oranje - vezel-optische kabel (2 m, ST, stekker/stekker, oranje)
Opticord 2m ST/ST LWL-kabel oranje - vezel-optische kabel (2 m, ST, stekker/stekker, oranje)
€6,08
Amazon.nl
 
Opticord 2 m ST / ST. Kabellengte: 2 m. Aansluiting 1: ST Aansluiting 2: ST Hoofddiameter: 50 µm. Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: oranje.
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
€39,37
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
PremiumCord optische audiokabel Toslink 2 mnieuw
PremiumCord optische audiokabel Toslink 2 m
€2,74
Amazon.nl
 
PremiumCord optische audiokabel Toslink 2 m
Videk 1m 62.5/125 ST aan ST Duplex Vezel Optische Kabel
Videk 1m 62.5/125 ST aan ST Duplex Vezel Optische Kabel
€4,35
Amazon.nl
 
Videk 1m 62.5/125 ST aan ST Duplex Vezel Optische Kabel
AKORD digitale optische Toslink-kabel, 1 mnieuw
AKORD digitale optische Toslink-kabel, 1 m
€6,16
Amazon.nl
 
Krachtige Toslink optische kabel, 8,0 mm OD. Compatibel met alle apparaten die optische audio-digitale formaten van Toslink ondersteunen. Zeer mooie omhulling van zinklegering en nylon gevlochten kabel. Aansluitingen: 24-karaats vergulde aansluiting. Sluit optische digitale audioapparatuur aan om Dolby-digitale en DTS-surround-sound te beleven.
CDL Micro 90 graden rechtshoekige RA Toslink optische vezel optische audio-adapter
CDL Micro 90 graden rechtshoekige RA Toslink optische vezel optische audio-adapter
€5,22
Amazon.nl
 
Behuizing naar Mannelijke einde is draaibaar door 360 Graden Toslink Mannelijke naar Toslink Vrouwelijke Adapter Immuun voor elektrische ruis, omdat het optische transmissie Vergulde connectoren
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
€91,71
Amazon.nl
Gratis verzending
Oehlbach Hyper Profi Opto optische digitale kabel
QED Reference optische kwartskabel (0,6 m)nieuw
QED Reference optische kwartskabel (0,6 m)
€108,48
Amazon.nl
Gratis verzending
Inhoud: optische kabel.
AudioQuest 1,5 m Vodka OptiLink glasvezelkabel 1,5 m TOSLINK zwart – glasvezelkabel (1,5 m, TOSLINK, stekker/stekker, stekker, zwart)nieuw
AudioQuest 1,5 m Vodka OptiLink glasvezelkabel 1,5 m TOSLINK zwart – glasvezelkabel (1,5 m, TOSLINK, stekker/stekker, stekker, zwart)
€148,12
Amazon.nl
Gratis verzending
AudioQuest 1,5 m Vodka OptiLink kabellengte: 1,5 m. Aansluiting 1: TOSLINK Aansluiting 2: TOSLINK Soort connector: stekker/stekker. Kleur van de kabel: zwart.
ROLINE LWL Kb. 50/125µ OM4, LSH/LSH, 5m
ROLINE LWL Kb. 50/125µ OM4, LSH/LSH, 5m
€31,55
Amazon.nl
Gratis verzending
Duplex-kabel met vezeltype 50/125µm OM4 Kabelmateriaal: mantel halogeenvrij en vlamvertragend. Nauwkeurig vervaardigde stekker met lage terugslagdemping. UPC-gepolijst voor minder invoegdemping. Kabel is verkrijgbaar in 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7,5 m, 10 m.
Optische audiokabel/LWL lichtgolfgeleiderkabel - 1 m - Toslink stekker aan stekker, Ø 2,2 mm - ZWART
Optische audiokabel/LWL lichtgolfgeleiderkabel - 1 m - Toslink stekker aan stekker, Ø 2,2 mm - ZWART
€4,69
Amazon.nl
 
Optisch lichtgolfgeleider-audiokabel - flexibel en immuun tegen elektrische storingsbronnen Optimale audio-overdracht van muziekinstallatie / thuisbioscoop naar uw tv, tv, hifi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One en vele andere apparaten verliesvrije digitale overdracht van audiosignalen Aansluitingen: Toslink-stekker aan Toslink-stekker...
Fiber Opt.Cable Lc/Lc 50/125 10Mom3
Fiber Opt.Cable Lc/Lc 50/125 10Mom3
€31,35
Amazon.nl
Gratis verzending
Fabrikant: Techly
Oehlbach Opto Star Black 150 - Hoogwaardige en flexibele optische digitale kabel met 3,5 mm LWL-jack-adapter - 1,50 m - zwartnieuw
Oehlbach Opto Star Black 150 - Hoogwaardige en flexibele optische digitale kabel met 3,5 mm LWL-jack-adapter - 1,50 m - zwart
€29,36
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardige en zeer flexibele optische digitale kabel; zeer hoge lichtopbrengst en lage brekingsfactor 24 kt. Vergulde contacten garanderen veilig contact en uitstekende overdrachtskwaliteit. Inclusief 1 adapter Toslink op 3,5 mm LWL-jack voor eenvoudige aansluiting op draagbare afspeelapparaten. Robuuste kunststof mantel en kunststof stekker.
Oehlbach XXL® Series 80 optische digitale kabel, premium klasse, 5m, blauwnieuw
Oehlbach XXL® Series 80 optische digitale kabel, premium klasse, 5m, blauw
€172,41
Amazon.nl
Gratis verzending
Hoogwaardig opgebouwde optische digitale kabel; te gebruiken als audioverbinding tussen afzonderlijke componenten van een Home Cinema systeem 217 afzonderlijke lichtgolfgeleiders bereiken de hoogste helderheid en maken een data-overdrachtsnelheid van maximaal 125 Mbps (megabiet/seconde) mogelijk. 24 kt. Vergulde contacten en de volledige isolatie g...
audioquest OptiLink optische digitale kabel - Forest, 1,5 mnieuw
audioquest OptiLink optische digitale kabel - Forest, 1,5 m
€44,86
Amazon.nl
Gratis verzending
audioquest OptiLink optische digitale kabel - Forest, 1,5 m
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 1,5 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
KabelDirekt - Optische kabel / Toslink kabel - 1,5 m - (optische digitale kabel Toslink op Toslink, audiokabel voor het verbinden van soundbar, stereo-installatie, thuisbioscoop, XBOX One & PS4) - PRO Series
€7,69
Amazon.nl
 
Geschikt voor toestellen met TOSLINK-interface (OPT In, OPT Out of SPDIF In en SPDIF Out) / Ideaal voor de geluidsoverdracht tussen stereo-installatie, thuisbioscoop, televisietoestel, HiFi-systeem, PlayStation (PS3, PS4 Pro), XBOX One enz. Optische audiokabel met glasvezel - volledig immuun tegen elektrische stoorsignalen dankzij een metaalvrije,...
Bespeco SLTK600 optische Toslink-kabel, 6 mnieuw
Bespeco SLTK600 optische Toslink-kabel, 6 m
€26,35
Amazon.nl
Gratis verzending
Optische Toslink/Toslink-kabel. Lengte: 6 m, Kabeldiameter: 6 mm. Verpakking: blister Kleur: zwart/oranje.
LINDY optische kabel (5m, LC op SC, 62,5/125 micrometer (OM1))
LINDY optische kabel (5m, LC op SC, 62,5/125 micrometer (OM1))
€6,77
Amazon.nl
 
Optische kabel; 2 LC-stekkers op 2 SC-stekker Kan met alle gangbare glasvezel-apparaten en -aansluitingen worden gebruikt 62,5/125 micrometer full duplex-vezel Zip Twin, LS0H, multimode-kabel Keramische aansluitingen zorgen voor een laag signaalverlies en een hoge betrouwbaarheid.
HDSupply TC030-100 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL, stekkers, Ø 6,0 mm, 10,0 m, zwart
HDSupply TC030-100 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL, stekkers, Ø 6,0 mm, 10,0 m, zwart
€10,42
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker op Toslink (S/PDIF) stekker Digitale, optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrentie, geen verlies. Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 6 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1 x X-TC030-100 Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, st...
AudioQuest Pearl OptiLink Toslink-kabel optische digitale kabel (Toslink-Toslink), 5 m
AudioQuest Pearl OptiLink Toslink-kabel optische digitale kabel (Toslink-Toslink), 5 m
€61,01
Amazon.nl
Gratis verzending
5,0 m OPTILINK PEARL
ROLINE RS232 kabel ST-BU 3,0 m
ROLINE RS232 kabel ST-BU 3,0 m
€8,41
Amazon.nl
 
Verbindt een switchbox met een computer Afschermkabel, verbonden met de foliescherm van de kabel en beide connectoren Stekkerbehuizing met speciale kunststof gegoten voor optimale trekontlasting. Zeer goede afscherming voorkomt verlies van gegevens en elektromagnetische namische storingen
HDSupply TC030-050 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL, stekkers, Ø 6,0 mm, 5,00 m, grijs
HDSupply TC030-050 Toslink S/PDIF audiokabel, optische LWL, stekkers, Ø 6,0 mm, 5,00 m, grijs
€8,08
Amazon.nl
 
Aansluitingen: Toslink (S/PDIF) stekker op Toslink (S/PDIF) stekker Digitale, optische LWL (lichtgeleider) audiokabel, robuust en immuun tegen interfrentie, geen verlies. Uitstekende afwerking en professionele kwaliteit met 6 mm kabeldiameter en een extreem robuuste metalen stekker. Inhoud: 1 x X-TC030-050 Toslink S/PDIF audiokabel, optisch LWL, st...
Tecline 39979910 OS2-vezel LWL-kabel (9/125 µm, 10,0 m) geel
Tecline 39979910 OS2-vezel LWL-kabel (9/125 µm, 10,0 m) geel
€9,47
Amazon.nl
 
9/125 µm, singlemode OS2-vezel voor 10 gigabit/s SC Duplex stekker naar SC Duplex stekker met testprotocol
Televes 2324 – Peladora precisie voor glasvezel optische kabel
Televes 2324 – Peladora precisie voor glasvezel optische kabel
€61,97
Amazon.nl
 
Fabrikant: Televes
Goobay 95949 LWL kabel, multimode (OM4) violet - LC-stekker (UPC) > SC-stekker (UPC), 15,00m kabellengte
Goobay 95949 LWL kabel, multimode (OM4) violet - LC-stekker (UPC) > SC-stekker (UPC), 15,00m kabellengte
€17,23
Amazon.nl
 
Glasvezelkabel ontworpen voor gebruik op kantoor, industrie en industriecentra De kabelmantel is halogeenvrij en moeilijk ontvlambaar. Elke kabel bevat een testprotocol Kleur violet Kabellengte 15 m
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Zakelijk
Beslist.nl
Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2020 beslist.nl™