Bayer geneesmiddelen 100 ml

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Winkel
Inhoud1
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Natterman Bronchicum extra sterk - 100 ml

Natterman Bronchicum extra sterk - 100 ml

10,99
TE GEBRUIKEN BIJ Natterman Bronchicum Extra Sterk kan worden toegepast ter verlichting van droge hoestklachten. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Door kinderen jonger dan 12 jaar. Wanneer u weet dat u codeïne heel snel omzet in morfine. Wanneer u borstvoeding geeft. Wanneer u een verminderde...
Vergelijk 6 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

18,69
Nexium Control bij zure oprispingen Nexium Control is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en bij mensen wie de pijnklachten als gevolg van...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

9,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Baby’s jonger dan 3 maanden, na doktersadvies3 maanden - 1 jaar: dosis 2,5 ml, max aantal doses per dag: 4-6...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Vloeibaar 120 mg Sinaspril Vloeibaar is een kinderpijnstiller met 120 mg paracetamol. Sinaspril kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen vanaf 3 maand. De stroop is makkelijk toe te dienen door het meegeleverde maatlepeltje en...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

6,29
Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar:Gemakkelijk toe te dienen stroop met een lekkere bananensmaakSnel en effectief bij pijn en koortsGoed alternatief voor zetpilletjesAltijd de juiste dosering met...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

5,49
TE GEBRUIKEN BIJ Sinaspril paracetamol 120 wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Kinderen in de leeftijd van 3 maanden tot 1 jaar...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

10,91
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

16,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 110mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 1 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Strepfen Keelspray 8,75mg - 1 x 15 ml

Strepfen Keelspray 8,75mg - 1 x 15 ml

12,99
Strepfen Spray 8,75mg Strepfen Spray 8,75mg wordt gebruikt voor het verlichten van keelklachten zoals keelpijn, pijn, slikproblemen en zwelling. Strepfen is tot 6 uur werkzaam. Strepfen keelspray is niet geschikt voor kinderen en jongeren tot 18 jaar. Verlicht je keelpijn na 5 minuten! Langdurige werking: tot wel 6 uur Langdurige werking: tot...
Vergelijk 7 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Dampo Verkoudheidsbalsem 30 gram

Dampo Verkoudheidsbalsem 30 gram

8,59
Dampo Verkoudheidsbalsem is een balsem die wordt gebruikt bij verkoudheid en verstopte luchtwegen. Je kunt de balsem inwrijven op borst, rug of hals of in een kom heet water doen om te stomen. De voordelen van Dampo Verkoudheidsbalsem: Verzacht de verschijnselen van verkoudheid en verstopte luchtwegen Verlicht de ademhaling en verruimt de...
Vergelijk 6 prijzen
Voltaren Emulgel UAD - 100g

Voltaren Emulgel UAD - 100g

15,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voltaren Emulgel 1.16% Gel Diclofenac 100g Doseer- en Smeerdop wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Niet gebruiken bij allergie of overgevoeligheid voor diclofenac of andere medicijnen om pijn, koorts...
Vergelijk 3 prijzen
RENNIE ANIJS

RENNIE ANIJS

4,59
Rennie Anijs Rennie Anijs kauwtabletten met anijssmaak zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen. Zet overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen Begint brandend maagzuur te verlichten na 40 seconden Kan dag en nacht worden ingenomen Anijssmaak Kan gedurende de...
Vergelijk 5 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

29,95
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

4,99
Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten 120mg paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar.Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaarBij koorts en bij pijnActief bestanddeel is...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

6,79
TE GEBRUIKEN BIJBij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderenleeftijd / gewicht /  dosis (zetpil) / maximaal aantal zetpillen per dagvanaf 3 maanden  / 3,0 - 5,5 kg  / 60 mg  /  2 - 33 maanden - 1 jaar  / 5,5 - 10 kg /...
Formule W Wrattentinctuur - 1 x 6 ml

Formule W Wrattentinctuur - 1 x 6 ml

13,39
Let op! Dit is een geneesmiddel. Volgens de richtlijnen van de gezondheidsinspectie mogen geneesmiddelen niet teruggenomen worden nadat ze verzonden zijn. Formule W Wrattentinctuur Formule W is een aanstipvloeistof voor de behandeling van wratten en likdoorns. Formule W Wrattentinctuur bevat salicyzuur, een stof die een afbrekende werking heeft op...
Vergelijk 6 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub Chloorhexidine 500ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 2 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen Heb je milde tot matige pijn of koorts en zoek je een effectieve oplossing? Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bieden verlichting. Dit geneesmiddel behoort tot de groep van pijnstillers en koortsverlagers en is speciaal ontworpen voor symptomatische behandeling. Sinaspril...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,53
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Kenmerken van Sinaspril tabletten:- werkt snel bij pijn en koorts- de kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen- geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

5,99
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

5,19
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol tabletten 120 mg 10 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr

Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr

9,29
Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120 mg 16 kauwtabletten

Sinaspril Paracetamol 120 mg 16 kauwtabletten

4,95
Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen en werkt pijnstillend en koortsverlagend. Sinaspril Kauwtabletten bevat 120 mg paracetamol. Sinaspril Kauwtabletten werkt bij verkoudheid, koorts of griep, koorts en pijn na vaccinatie, middenoorontsteking en andere milde tot matige pijnen. *...
Vergelijk 3 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Xylometazoline HCI 0.50 mg kinderneusspray Sanias - 10 ml

Xylometazoline HCI 0.50 mg kinderneusspray Sanias - 10 ml

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van neusverstoppingen. Het vermindert de zwelling van slijmvliezen in de neus en helpt zodoende de neusdoorgang vrij te houden. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Uw kind allergisch is voor één van de stoffen in dit middel. Wanneer uw kind kort geleden een neusoperatie heeft...
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 kind 120 ml suikervrij

Bisolvon Drank 2-in-1 kind 120 ml suikervrij

13,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 2 jaar.   BIJSLUITER Lees voor gebruik de bijsluiter op De...
Bepanthen Droge & Gevoelige Huid Crème 200 ml

Bepanthen Droge & Gevoelige Huid Crème 200 ml

19,75
Productbeschrijving van de Bepanthen Droge & Gevoelige Huid Crème Bepanthen Droge & Gevoelige Huid Crème bevat een unieke combinatie van ingrediënten die de (zeer) droge- en gevoelige huid zowel intensief verzorgen als optimaal beschermen. Deze dagelijkse verzorging voorziet de huid 24 uur van een intensieve hydratatie en heeft tevens een...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen. Sinaspril Kauwtabletten bevat 120 mg paracetamol. Sinaspril Kauwtabletten werkt bij verkoudheid, koorts of griep. Sinaspril werkt snel en effectief. * Werkt snel bij pijn en koorts * De kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen *...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolnasal Neusspray Eucalyptus - 1 x 10 ml

Bisolnasal Neusspray Eucalyptus - 1 x 10 ml

6,39
Bisolnasal Neusspray Eucaplyptus De werkzame stof in Bisolnasal is tramazoline. De neusspray met eucalyptus van Bisonasal wordt toegepast bij de behandeling van een verstopte neus. Bisonasal met eucalyptus maakt de neus vrij door de zwelling van het neusslijmvlies te verminderen. Dit geeft een direct opgelucht gevoel en heeft een langdurige...
Vergelijk 5 prijzen
Broncho 2 In 1 Adult Hoestsiroop Sinaasappelsmaak 120ml– Droge Hoest, Slijmhoest

Broncho 2 In 1 Adult Hoestsiroop Sinaasappelsmaak 120ml– Droge Hoest, Slijmhoest

13,49
Broncho 2 in 1 Adult Hoestsiroop (120 ml) is geschikt voor de behandeling van elke hoest die gepaard gaat met een verkoudheid, zowel een droge als slijmhoest. Met zijn dubbele werking wordt de droge hoest direct verlicht dankzij het heemstwortelextract en zorgt de honing in de siroop tegelijk voor het makkelijk ophoesten van slijm. Broncho 2 in 1...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

5,55
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. * Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid *...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 volwassene 133 ml

Bisolvon Drank 2-in-1 volwassene 133 ml

13,59
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.   BIJSLUITER Lees voor gebruik de bijsluiter op De Geneesmiddeleninformatiebank,...
Iberolax - verlicht obstipatie effectief - 20 zakjes

Iberolax - verlicht obstipatie effectief - 20 zakjes

14,99
IberoLax is een laxeermiddel dat de stoelgang op natuurlijke wijze weer op gang brengt, zonder plotselinge aandrang of kramp. Het gebruikt het water in de lichaam, om de stoelgang te verzachten en weer op gang te brengen. Daardoor kun je weer gewoon, rustig naar de wc gaan, maar ook zonder problemen je gebruikelijke activiteiten ondernemen, zonder...
Vergelijk 5 prijzen
Nestosyl Creme - 1 x 30 gr

Nestosyl Creme - 1 x 30 gr

14,59
Nestosyl Classic crème Nestosyl crème is een multifunctionele crème voor de beschadigde huid. De Nestosyl crème is een geneesmiddel dat zonder recept verkrijgbaar is en is geschikt voor o.a.: oppervlakkige snij- en schaafwondjes, insectenbeten, en kortdurende jeuk. Nestosyl crème is ook geschikt bij irritatie door de eikenprocessierups want het...
Vergelijk 5 prijzen
Daro Zinkzalf UAD - 28 gram

Daro Zinkzalf UAD - 28 gram

7,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij diverse huidaandoeningen, zoals bijvoorbeeld irritaties van de huid waarbij een indrogend bedekkend of beschermend effect gewenst is (bijvoorbeeld bij huiduitslag en luieruitslag). NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Bij brandwonden. DOSERING 2...
Reactine Allergietabletten Cetirizine 10 mg - 21 tabletten

Reactine Allergietabletten Cetirizine 10 mg - 21 tabletten

15,99
Reactine is een anti-allergisch geneesmiddel. Cetirizinedihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Reactine. Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Reactine bestemd voor de verlichting van neus- en oogklachten zoals niezen, tranende ogen, jeuk, etc. Meer specifiek bij: hooikoorts, huisstofmijtallergie, huisdierallergie en...
Vergelijk 6 prijzen
Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

5,668,09
-30%
Geneesmiddel op basis van fijngemalen, gegranuleerde vezels va, plantago ovato in de vorm van zakjes met sinaasappelsmaak, ter bevordering van de stoelgang.
Vergelijk 3 prijzen
Sperti UAD 12 zetpillen

Sperti UAD 12 zetpillen

13,69
TE GEBRUIKEN BIJTe gebruiken bij behandeling van klachten ten gevolge van aambeien, zoals jeuk, vochtafscheiding, bloedinkjes, pijn, of een combinatie van deze verschijnselen.NIET TE GEBRUIKEN BIJ als u allergisch (overgevoelig) bent voor de werkzame bestanddelen of voor één van de anderebestanddelen van Sperti Preparation H, aambeienzetpillen. ...
Bepanthen Eczema Creme Tube 20g

Bepanthen Eczema Creme Tube 20g

8,9611,95
-25%
Productbeschrijving Bepathen Eczeem creme is een cortisonevrije formule die snelle verzachting van jeuk en het herstel van de huidbarrière cobineert en zo uw huid helpt om te herstellen en de neiiding om te krabben vermindert. ##accordion-start## ##accordion-item-start##NaamBepanthen Eczema Creme Tube 20g ##accordion-item-end##...
Vergelijk 3 prijzen
Heel Echinacea Cosmoplex Vloeibaar 100ml

Heel Echinacea Cosmoplex Vloeibaar 100ml

40,95
Homeopathisch geneesmiddel dat de natuurlijke afweer van het lichaam versterkt.
Iberolax - verlicht obstipatie effectief - 20 zakjes

Iberolax - verlicht obstipatie effectief - 20 zakjes

16,99
Iberolax® Macrogol 3350 10g Het medisch hulpmiddel IberoLax® is een laxeermiddel dat de stoelgang op natuurlijke wijze verzacht. Zonder krampen, buikpijn en plotselinge aandrang. Toepassing IberoLax is met name geschikt bij obstipatie, constipatie, verstopping en af en toe optredende onregelmatige stoelgang. IberoLax verlicht deze klachten...
Vergelijk 5 prijzen
Sperti Preparation H Aambeienzalf - 1 x 50 gram

Sperti Preparation H Aambeienzalf - 1 x 50 gram

19,29
Sperti Preparation H aambeienzalf Sperti aambeienzalf is een geneesmiddel dat speciaal is ontwikkeld om de klachten die het gevolg zijn van aambeien te behandelen. De zalf geeft een verzachtende en verlichtende werking. Zoals bij jeuk, vochtafscheiding, bloedinkjes, pijn of een combinatie van die klachten. Geschikt voor gebruik tijdens de...
Vergelijk 3 prijzen
Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

12,4118,35
-32%
De combinatie hyaluronzuur en ectoïne stabiliseert de lipidelaag van de traanfilm. 
Ectoïne bezit natuurlijke en beschermende eigenschappen die celmembranen stabiliseert door een waterrijk schild te vormen. Hierdoor ontstaat een optimale bevochtiging van het oogoppervlak, wordt ze versterkt en beschermd tegen inflammatoire stimuli zoals bv....
Vergelijk 4 prijzen
Noscapine siroop HCL - 300 ml

Noscapine siroop HCL - 300 ml

9,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bij prikkelhoest. Noscapine onderdrukt de hoestprikkel. Noscapine is niet geschikt bij hoest waarbij slijm wordt opgehoest. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 15-30 ml 3 tot 4 maal per dagKinderen van 6-12 jaar: 15 ml 2 tot 4 maal per dagKinderen van...
Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 180 gr

Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 180 gr

33,89
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel 1,16% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door verergering van artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel bevat 1,16% diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer (NSAID). Diclofenac werkt pijnstillend en...
Vergelijk 6 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Hylo-Dual Intense Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Intense Oogdruppels 10ml

12,7920,39
-37%
Vergelijk 3 prijzen
Sperti Preparation H Aambeienzalf - 1 x 25 gram

Sperti Preparation H Aambeienzalf - 1 x 25 gram

12,79
Sperti Preparation H aambeienzalf Sperti aambeienzalf is een geneesmiddel dat speciaal is ontwikkeld om de klachten die het gevolg zijn van aambeien te behandelen. De zalf geeft een verzachtende en verlichtende werking. Zoals bij jeuk, vochtafscheiding, bloedinkjes, pijn of een combinatie van die klachten. Geschikt voor gebruik tijdens de...
Pollispray Neusspray 1mg/ml 15 ml

Pollispray Neusspray 1mg/ml 15 ml

10,59
Pollispray Neusspray 1mg/ml Pollispray neusspray is bestemd voor gebruik door volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder voor de symptomatische behandeling van hooikoorts (seizoensgebonden allergische rinitis). De werkzame stof in Pollispray is Azelastine. Azelastine behoort tot de groep geneesmiddelen genaamd antihistaminen. Antihistaminen werken...
Vergelijk 3 prijzen
Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

11,8617,70
-33%
Geneesmiddel op basis van cetirizine in de vorm van tabletten voor de behandeling van allergie.
Vicks Vaporub - 100 gram

Vicks Vaporub - 100 gram

15,89
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij verkoudheid en/of griep. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als inwrijfmiddel als uw kind jonger is dan 2 jaar, dit houdt onder andere verband met het feit dat bij jonge kinderen stembandkrampen en flauwvallen op kunnen treden als gevolg van de...
Vergelijk 4 prijzen
Valdispert Melatonine 3 mg 30 tabletten

Valdispert Melatonine 3 mg 30 tabletten

21,69
Valdispert Melatonine 3 mg 30 tabletten Valdispert Melatonine 3 mg bevat per tablet 3 mg melatonine voor de kortdurende behandeling van een jetlag bij volwassenen. Een jetlag is een verstoring van het slaap-waakritme, die kan optreden na het passeren van meerdere tijdzones door een vliegreis. De voordelen van Valdispert Melatonine 3 mg: Voor de...
Vergelijk 5 prijzen
Valdispert Melatonine 5mg UAD 30 tabletten

Valdispert Melatonine 5mg UAD 30 tabletten

21,89
TE GEBRUIKEN BIJ De werkzame stof in Valdispert melatonine is melatonine. Deze stof behoort tot een natuurlijke groep hormonen die door het lichaam worden aangemaakt. Valdispert melatonine wordt gebruikt voor kortdurende behandeling van jetlag bij volwassenen. Met jetlag worden de door tijdsverschil veroorzaakte klachten bedoeld door het reizen in...
Vergelijk 6 prijzen
Allergo Comod Neusspray 15 ml

Allergo Comod Neusspray 15 ml

10,27
Allergo Comod Neusspray bij Allergie Allergo Comod neusspray is een geneesmiddel dat de stof dinatriumcromoglicaat bevat. Cromoglicinezuur is een anti-allergiemedicijn. Het voorkomt allergische reacties. Je gebruikt Allergo Comod bij klachten van de neus door allergie, zoals hooikoorts, en bij een langdurig ontstoken neusslijmvlies door...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

4,99
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Xylometazoline 1 mg spray Teva - 10 ml

Xylometazoline 1 mg spray Teva - 10 ml

4,99
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van neusverstoppingen. Het vermindert de zwelling van slijmvliezen in de neus en helpt zodoende de neusdoorgang vrij te houden. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit middel. Wanneer u kort geleden een neusoperatie heeft ondergaan. Bij...
Prospan Hedera Helix - 100 ml

Prospan Hedera Helix - 100 ml

9,99
Prospan® hoestsiroop stroop Geneesmiddel RVG 106242 AV Claims Prospan® hoestsiroop is een traditioneel kruidengeneesmiddel toegepast bij vastzittende hoest en kriebelhoest. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik en niet op klinisch bewijs. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Vastzittende hoest en...
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

9,89
Sandoz Pantoprazol OTC 20mg Sandoz Pantoprazol OTC 20mg is een maagzuurremmer met als werkzamestof Pantoprazol. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag. Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik...
Vergelijk 4 prijzen
Pharma Nord Melatonine 3mg - 1 x 30 tabletten

Pharma Nord Melatonine 3mg - 1 x 30 tabletten

20,95
Pharma Nord Melatonine 3 mg Melatonine van Pharma Nord is een zonder recept verkrijgbaar geneesmiddel, bestaande uit ronde, witte, filmomhulde tabletten die elk 3 milligram van de actieve stof melatonine bevatten. 3 mg melatonine van farmaceutische kwaliteit in filmomhulde tabletten Voor de behandeling van jetlag bij volwassenen
Vergelijk 6 prijzen
Linn Xylometazoline 1mg/ml neusspray 10ML

Linn Xylometazoline 1mg/ml neusspray 10ML

3,49
Weco Linn xylometazoline 1mg/ml uad 10ML op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
DARO Paracetamol vloeibaar 100ml

DARO Paracetamol vloeibaar 100ml

7,56
Daro Vloeibare Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een effectieve en gebruiksvriendelijke pijnstiller voor je kind? Overweeg dan Daro Vloeibare Paracetamol. Deze vloeibare pijnstiller is speciaal ontwikkeld voor kinderen en biedt verlichting bij verschillende soorten pijn en koorts. In deze productpagina zullen we dieper ingaan op waarom Daro...
Vergelijk 5 prijzen
Fagron Cetamacrogolcrème Met 20% Vaseline 100 gr

Fagron Cetamacrogolcrème Met 20% Vaseline 100 gr

4,69
Fagron Cetamacrogolcrème 100 gr Fagron Cetomacrogolcrème met 20% Vaseline heeft een hydraterende en beschermend effect bij een zeer droge en gevoelige huid. Deze crème heeft een goede smeerbaarheid. Heeft een hydraterende en beschermend effect Voor een zeer droge en gevoelige huid Deze crème heeft een goede smeerbaarheid
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Natterman Bronchicum extra sterk 100ml

Natterman Bronchicum extra sterk 100ml

10,79
Natterman Bronchicum extra sterk 100ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Aleve select 275 mg UAD - 12 tabletten

Aleve select 275 mg UAD - 12 tabletten

5,39
TE GEBRUIKEN BIJ Aleve Select 275 mg kan worden gebruikt bij: Spit, spierpijn, reumatische pijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid, pijn en koorts na vaccinatie NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Wanneer u lijdt aan een ernstige...
Vergelijk 6 prijzen
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Acetylsalicylzuur Teva wordt gebruikt bij de behandeling van: lichte tot matige pijn bijv. hoofdpijn, griep, tandpijn, algemene aanhoudende pijn, koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur. Astma in het verleden veroorzaakt door gebruik...
Vergelijk 2 prijzen
Iberolax - verlicht obstipatie effectief - 20 zakjes

Iberolax - verlicht obstipatie effectief - 20 zakjes

16,99
Iberolax bij Obstipatie verlicht obstipatie effectief, mild* en op natuurlijke wijze. Geschikt bij obstipatie (verstopping van de darmen), zoals af en toe optredende onregelmatige of harde stoelgang. Iberolax bij Obstipatie is een laxeermiddel dat de stoelgang op natuurlijke wijze weer op gang brengt, zonder plotselinge aandrang of kramp. Het...
Vergelijk 5 prijzen
Rennie Deflatine kauwtabletten bij opgeblazen gevoel of winderigheid, 36 stuks

Rennie Deflatine kauwtabletten bij opgeblazen gevoel of winderigheid, 36 stuks

11,79
Rennie Deflatine bevat de werkzame stof simethicon, dat kleine gasbelletjes uit elkaar laat vallen in je maag en darmen. Hierdoor gaat het flatulentie tegen en neemt het gevoel van een opgeblazen buik af. Daarbovenop verlicht Rennie Deflatine ook brandend maagzuur binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen Op zoek naar een effectieve manier om pijn en koorts te verlichten? Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bieden een betrouwbare oplossing. Dit geneesmiddel, bekend om zijn pijnstillende en koortsverlagende werking, is ideaal voor de symptomatische behandeling van milde tot matige...
Vergelijk 6 prijzen
Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

36,2641,10
-12%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van zware en gezwollen benen door een slechte bloedsomloop.
Lijstweergave
Grid
Lijst