Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-10%
Cardio aspirine 100mg Omhulde tabletten 84 stuks

Viata.nl

10,75

Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur (aspirine) in de vorm van tabletten, om dagelijks in te nemen als bloedverdunner.

Paracetamol Roter 500mg

Staples.nl

1,54

Roter Paracetamol is altijd handig om bij de hand te hebbenRoter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestr

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel 100 gram

Drogistplein.nl

12,69 nieuw

Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac;Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - sterodale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorza

Pijnstillers tegen Muggenbeten

Partsland.nl

150,95 nieuw

Stopt jeuk en vermindert zwelling. Verkoelt ontstekingen en voorkomt dat u gaat krabben. De jeuk stopt na enkele minuten. Kan door kleding worden gebruikt. Hoe werkt het: • Plaats het vlakke gedeelte recht boven de beet op uw huid. • Houd het apparaat tussen twee vingers en druk met uw duim op de knop. • Druk 5 keer of vaker op de knop. U bepaald z

Buscopan 10mg Tabletten

Deonlinedrogist.nl

5,99

Buscopan 10mg is een geneesmiddel voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. DoseringVolwassenen:De aanbevolen dosering voor volwassenen is drie- tot vijfmaal per dag één tot twee omhulde tabletten. Kinderen vanaf 6 jaar: De aanbevolen dosering voor kinderen vanaf 6 jaar is drie- tot vijfmaal per dag één tot twee omhulde tabl

-23%
Golden Naturals PEA strong - Voordeelpakket

Beauvica.nl

64,95

Golden Naturals PEA Crème is ontwikkeld voor een gevoelige huid op basis van voedende en beschermende bestanddelen, verrijkt met de natuurlijke stoffen Palmitamide MEA (palmitoylethanolamide) en Boswellia serrata gum (olibanum). Het verzacht en verzorgt de huid met snel merkbaar resultaat. De crème is voor zowel kinderen alsmede ouderen zeer geschi

Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg

De-drogisterij.nl

2,88

Diclofenac Kalium is een pijnstillend en ontstekingsremmend geneesmiddel (NSAID: niet-steroïdaal anti-inflammatoir geneesmiddel). 12.5 mg. Kenmerken: Sanias per 20tb. EAN: 8716049005365. Groep: Sanias pijn algemeen. \

-10%
Asaflow 80mg Omhulde tabletten 168 stuks

Viata.nl

8,53

Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur (aspirine) in de vorm van tabletten, om dagelijks in te nemen als bloedverdunner.

Aspro Bruis 500 mg 20 bruistabletten

Drogistplein.nl

5,89 nieuw

Aspro Bruis 500 mg Aspro 500 Bruis is een krachtige pijnstiller die pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend werkt. De werkzame stof is acetylsalicylzuur. Aspro 500 Bruis wordt gebruikt bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatisc

Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar 100ml

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar is speciaal voor kinderen en heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Omdat het vloeibaar is, is dit geneesmiddel gemakkelijk door te slikken. Doordat het bovendien is voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere para

-10%
Paracetamol Teva 1g Tabletten 10 stuks

Viata.nl

2,17

Generisch geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.

-13%
Midalgan 5% Ibuprofen Cooling Gel 60 gr

Drogistplein.nl

6,99

Midalgan Ibuprofen Cooling GelDe 5% Ibuprofen Cooling Gel is een nieuw product van Midalgan met een unieke samenstelling om pijnlijke, vermoeide en stijve spieren en gewrichten te behandelen (nek, knie, schouders, enkel, rug, hiel, elleboog, armen, pols en benen). * Verlicht de pijn bij zwelling, verstuiking en verrekking * Verbetert het herstel va

Spidifen 400 Tablet 24st

Deonlinedrogist.nl

4,19

Spidifen werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Door de unieke combinatie van ibuprofen met L-arginine wordt Spidifen snel vanuit maag en darmen in het lichaam opgenomen. Spidifen werkt 2 x sneller dan klassieke ibuprofen tabletten. DoseringVoor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: de aanbevolen aanvangsdosering bedraagt 1 tab

Nurofen Fastine 400 mg 20 capsules

Drogistplein.nl

6,49 nieuw

OntstekingsremmendNurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. De zachte capsule wordt eenvoudig door het lichaam afgebroken waarna ibuprofen snel wordt opgenomen. Dit z

-10%
Nurofen 200mg voor kinderen vanaf 6 jaar (20kg) Tabletten 24 stuks

Viata.nl

4,06

Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend en koortswerend.

Advil Liquid 200mg 10 st

Deonlinedrogist.nl

3,65

AlgemeenAdvil Liquid-Caps werkt tot 2 maal sneller dan gewone ibuprofen tabletten doordat de werkstof vloeibaar is verpakt in een gel-capsule, die snel oplost in de maag. Bovendien zal de vloeibare werkstof snel de maag passeren en in de dunne darm (de plek waar het lichaam optimaal stoffen opneemt) terecht komen. Advil Liquid-Caps werkt langdurig.

-10%
Aspirine C Bruistabletten 20 stuks

Viata.nl

7,35

Geneesmiddel voor de symptomathische behandeling van pijn en koorts, op basis van acetylsalicylzuur, in combinatie met VIT C. In de vorm van bruistabletten.

Excedrin Migraine 20 tabletten

Drogistplein.nl

8,29

Acute behandeling van migraineaanvallenExcedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar.

Nurofen Kind Kauwcapsules Zacht 12 capsules

Drogistplein.nl

5,29

Nurofen voor kinderen Sinaasappel 100 mg, kauwcapsules, zachtDit middel wordt gebruikt bij kinderen van 7 tot 12 jaar voor de verlichting van lichte tot matige pijn zoals een zere keel, tandpijn, oorpijn, hoofdpijn, lichte pijn of verstuiking en bij symptomen van verkoudheid en griep. Dit middel verlaagt de lichaamstemperatuur bij koorts.Waarvoor w

Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij 100 ml

Drogistplein.nl

5,19

Nurofen Suspensie voor Kinderen SuikervrijBij pijn en koorts van uw kleintje biedt Nurofen voor Kinderen Suikervrije Suspensie snel verlichting. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Het werkt snel, is ontstekingsremmend en koortsverlagend. Nurofen Kinderen Suikervrije Suspensie is geschikt voor kinderen van

Sinaspril Paracetamol 120 mg Vloeibaar 100 ml

Drogistplein.nl

5,75

Sinaspril Vloeibaar 120 mgSinaspril Vloeibaar is een pijnstiller met 120 mg paracetamol die speciaal is ontwikkelt om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden. Sinaspril Vloeibaar kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen. *

Pinex Paracetamol 250mg Smelttabletten 20st

Deonlinedrogist.nl

3,29

De Pinex Paracetamol 250mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Deze handige smelttabletten lossen op in de mond waardoor dit medicijn gemakkelijk is door te slikken. Doordat de tabletten voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere paracetamo

Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten

Gyzs.nl

3,75 nieuw

Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten bij GYZS.nl Afname Per: 1 Stuk Type: Overig Korte beschrijving: Doos paracetamol aspirine 500mg 20 tabletten

-17%
Omron E3 Intense TENS-apparaat

Shopvoorgezondheid.nl

74,95

Wilt u uw pijn bestrijden met een TENS-apparaat? Met deze Omron E3 Intense TENS-apparaat kunt u veilig de pijnsymptomen in uw spieren en zenuwen verlichten en verminderen. Het is een echt gebruiksvriendelijk TENS-apparaat. Verschillende programma’s Het Omron E3 Intense TENS-apparaat heeft 9 automatische programma’s, geschikt voor pijnbestrijd

Paracetamol 1000mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,79

Leidapharm 5zp

Sanias diclofenac kalium

Drogisterij.net

3,26 nieuw

Sanias diclofenac kalium kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Reumatische pijnhoofdpijnkiespijnmentruatie pijn acute lage rugpijn spier- gewrichtspijn. kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Contraindicatie: kleiner dan /b groter dan Maagdarmklachten/ -zweren maagbloeding perforatie maagdarmkanaal ernstige lever

-10%
Ibucaps 400mg Capsules 30 stuks

Viata.nl

9,29

Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van tabletten. Voor de behandeling van koorts en pijn.

-25%
Pen tegen fysieke pijn | Alternatief voor de Paingone Pen

Stelcomfort.shop

29,95

Deze pen tegen fysieke pijn is een van de meest effectieve mobiele therapeutische hulpmiddelen dat beschikbaar is. Het is een alternatief voor de Paingone pen. Deze pen ziet eruit als een grote pen en is ontworpen om op basis van tens elektrische impulsen richting uw zenuwenwegen te activeren en zo pijn te verlichten. Dit product is nie

Diclofenac HTP 1% gel

Mooigezond4u.nl

12,71 nieuw

Healthypharm Diclofenac HTP 1% gel

Alka Seltzer Bruistabletten 20 bruistabletten

Drogistplein.nl

5,35 nieuw

Alka Seltzer BruistablettenAlka Seltzer bruistabletten werken effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.Acetylsalicylzuur werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Alka Seltzer Tabletten hebben een lekkere

Leidapharm Anti-Worm Tabletten 6st

Deonlinedrogist.nl

2,99

Leida pharm Anti-Worm Tabletten is werkzaam tegen worminfecties (= infestaties) met aarsmaden, spoelwormen, zweepwormen, mijnwormen en kettinglintworm. Dit wormmiddel doodt zowel larven, eieren, als wormen. DoseringZie verpakking in de bijsluiter. WaarschuwingenNiet te gebruiken bij overgevoeligheid van mebendazol. Lees voor het gebruik de bijsluit

Hmk Naproxennatrium 220mg Tabletten

Drogisterij.net

1,- nieuw

Hmk Naproxennatrium 220mg Tabletten kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Toepassing kleiner dan br / groter dan kleiner dan /strong groter dan Naproxennatrium kan worden gebruikt bij hoofdpijn tand- en kiespijn spierpijn spit reumatische pijn menstruatiepijn pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. kleiner dan br

Buscopan 10 Mg 20 tabletten

Drogistplein.nl

6,09 nieuw

Buscopan Buscopan omhulde tabletten worden gebruikt voor de behandeling van krampen (spasmen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten is een middel dat een verkramping opheft (spasmolyticum).

Nurofen Ovaal Tabletten 200mg

Deonlinedrogist.nl

3,19

De op ibuprofen gebaseerde pijnstiller Nurofen Ovaal Tabletten werkt snel en effectief bij hoofdpijn, spierpijn, rugpijn, menstruatiepijn en tandpijn. Het is ook doeltreffend bij verkoudheid, koorts en griep. Nurofen heeft diverse oplossingen voor verschillende soorten pijn. Lees vóór gebruik de bijsluiter. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 12

Finimal Zest Bruistabletten 10st

Deonlinedrogist.nl

4,75

Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn.Wordt geleverd in een Tube à 10 bruistabletten met citrussmaak.Kenmerken van Finimal Zest:- wordt snel in het lichaam opgenomen;- is warm of koud te gebruiken;- heeft een aangename citrussmaak;- ke

Spidifen 400 24 filomhulde tabletten

Drogistplein.nl

5,49

SPIDIFEN 400 mg, FILMOMHULDE TABLETTEN werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Spidifen werkt 2x sneller dan gewone ibuprofen tabletten.

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,95

Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Kenmerken van Sinaspril tabletten:- werkt snel bij pijn en koorts;- de kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen;- geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden. DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per k

Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Capsules 20st

Deonlinedrogist.nl

3,99

Leida pharm Ibuprofen 400mg Liquid voor symtomatische verlichten van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij verkoudheid.Hoe te gebruiken?Voor gebruik bij volwassenen en adolescenten vanaf 40kg en zwaarder (12 jaar en ouder).1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,09

Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygienische doordru

Leidapharm Paracetamol Zetpil 240mg

Deonlinedrogist.nl

1,99

Leida pharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dosering Kinderen: 1 - 2 jaar (10 - 12,5 kg): 240 mg 2 tot 3 keer per dag 2 - 4 jaar (12,5 - 17 kg):

-7%
Omron Neurostimulator OMR-E3-INTENSE

vidaXL.nl

69,76 nieuw

De Omron intense neurostimulator zorgt voor pijnstilling zonder medicatie voor de rug, schouders, gewrichten en spieren. Het apparaat is intuïtief in gebruik dankzij het grote display. Het compacte ontwerp van de intense neurostimulator betekend dat je hem overal mee naar toe kan nemen. Hij heeft ingebouwde programma's die speciaal ontw

Pharmachemie Paracetamol 1000 mg

De-drogisterij.nl

2,27

Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. 1000 mg. Kenmerken: Pharmachemie per 10zp. EAN: 8711218013097. Groep: Pharmachemie pijn algemeen. Paracetamol PCH werkt pijnstillend en koortsverlagend. Gebruiken - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en

Pijnstillers tegen Muggenbeten

Webshopje.nl

145,08 nieuw

Stopt jeuk en vermindert zwelling. Verkoelt ontstekingen en voorkomt dat u gaat krabben. De jeuk stopt na enkele minuten. Kan door kleding worden gebruikt.Hoe werkt het:• Plaats het vlakke gedeelte recht boven de beet op uw huid.• Houd het apparaat tussen twee vingers en druk met uw duim op de knop.• Druk 5 keer of vaker op de knop. U bepaald zelf

Finimal Tabletten 50 tabletten

Drogistplein.nl

5,45

Finimal Finimal betekent: einde aan de pijn. Finimal bestaat uit de werkzame stoffen paracetamol en coffene. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffene versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Finimal is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals; hoofdpijn, migraine, koorts, gri

Hmk Paracetamol 1000mg Zetpil

Drogisterij.net

1,12

Hmk Paracetamol 1000mg ZetpilHmk Paracetamol 1000mg Zetpil kleiner dan p groter dan Voor gebruik de bijsluiter lezen. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. kleiner dan /p groter dan Hmk Paracetamol 1000mg Zetpil

Finimal Tabletten 500mg

Deonlinedrogist.nl

3,70

Finimal Tabletten 500mg helpt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Finimal Tabletten bevat per tablet 500 mg van de werkzame stoffen paracetamol en coffeïne en hebben een kindveilige verpakking en zijn verpakt in handige doordrukstrips.Ken

Ibuprofen gel

Broedersgezondheidswinkel.nl

5,95

IbuprofenDe werkzame stof in Ibuprofen is ibuprofen.IntroductieIbuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis,

-10%
Golden Naturals PEA Crème (125 ml.)

Beauvica.nl

17,96

Golden Naturals PEA Crème is ontwikkeld voor een gevoelige huid op basis van voedende en beschermende bestanddelen, verrijkt met de natuurlijke stoffen Palmitamide MEA (palmitoylethanolamide) en Boswellia serrata gum (olibanum). Het verzacht en verzorgt de huid met snel merkbaar resultaat. De crème is voor zowel kinderen alsmede ouderen zeer geschi

-35%
E3 Intense pijnverlichter van Omron

Stelcomfort.shop

58,50

De E3 Intense van Omron is een apparaat dat u helpt pijnsymptomen te reduceren en verlichten. De Omron E3 Intense heeft een drievoudige werking. Deze helpt onder andere: - Het pijnsignaal te blokkeren - Endorfines vrij te maken (lichaamseigen pijnstillers) - Het verbeteren van de bloedsomloop. De Intense E3 doet dit middels TEN

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg

De-drogisterij.nl

2,57 nieuw

Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). 500 mg. Kenmerken: Teva per 20tb. EAN: 8711218971717. Groep: Teva pijn algemeen. Acetylsalicylzuur-ratiopharm is een geneesmiddel dat acet

Paracetamol 500mg coffeine

Broedersgezondheidswinkel.nl

1,35

ParacetamolDe werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.IntroductieParacetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en mens

Ratiopharm Acetylsalicylzr 500

Drogisterij.net

2,70

Ratiopharm Acetylsalicylzr 500 kleiner dan p groter dan Ratiopharm Acetylsalicylzuur 500mg is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat dat een pijnstillende koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum. Acetylsalicylzuur wordt gebruikt bij de behandeling van: -lichte tot matige

Finimal Tabletten 500mg

Deonlinedrogist.nl

3,05

Finimal Tabletten 500mg helpt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Finimal Tabletten bevat per tablet 500 mg van de werkzame stoffen paracetamol en coffeïne en hebben een kindveilige verpakking en zijn verpakt in handige doordrukstrips.Ken

Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid

De-drogisterij.nl

2,89

Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. Kenmerken: Healthypharm per 20ca. EAN: 8714632069916. Groep: Healthypharm pijn algemeen. Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werktSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is ibup

Panadol Junior Zetpillen 500mg 6-12 Jaar

Deonlinedrogist.nl

4,19

Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior Zetpillen wer

Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg

De-drogisterij.nl

3,03

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Paracetamol smelttablet aardbei. Kenmerken: Pinex per 20tb. EAN: 8716049010253. Groep: Pinex pijn algemeen. Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en k

Aleve Aleve select 275 mg

De-drogisterij.nl

3,23

Aleve Select 275 bij rugpijn, spierpijn of gewrichtspijn. mg. Kenmerken: Aleve per 12tb. EAN: 8713091027055. Groep: Aleve pijn algemeen. Aleve Select 275 bij rugpijn, spierpijn of gewrichtspijn.GeneesmiddelSamenstellingBevat 275 mg naproxennatrium per tablet.DoseringVolwassenen: aanvangsdosis van twee tabletten. Indien nodig na

Healthypharm Ibuprofen gel

De-drogisterij.nl

3,98

Healthypharm Ibuprofen gel. Kenmerken: Healthypharm per 75ml. EAN: 8714632044968. Groep: Healthypharm spierpijn. Healthypharm Ibuprofen gelTe gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken

Aspirine Aspirine 100 mg

De-drogisterij.nl

3,07

Aspirine 100 bij koorts en pijn griep verkoudheid, na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn reumatische pijn. mg. Kenmerken: Aspirine per 20tb. EAN: 8713091001055. Groep: Aspirine pijn algemeen. Aspirine 100 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn en

Advil Advil liquid caps 400

De-drogisterij.nl

6,14

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn liquid caps. Kenmerken: Advil per 20ca. EAN: 8712769009669. Groep: Advil pijn algemeen. Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatie

Aleve select 275 mg

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,89

Aleve Select 275 bij rugpijn, spierpijn of gewrichtspijn.GeneesmiddelSamenstellingBevat 275 mg naproxennatrium per tablet.DoseringVolwassenen: aanvangsdosis van twee tabletten. Indien nodig na 8 tot 12 uur nog 1 tablet, bij voorkeur tijdens of onmiddellijk na de maaltijd innemen. Voor kinderen vanaf 12 jaar: zie bijsluiter. Niet langer dan 10

Pro Fit Ibuprofen-gel

De-drogisterij.nl

9,33

Pro-fit Sportsgel® is ideaal bij specifieke sportblessures zoals kneuzingen, verrekkingen en overbelasting van de spieren gewrichten. Ibuprofen-gel. Kenmerken: Pro Fit per 100g. EAN: 8715679020281. Groep: Pro Fit overig gezondheidsproducten. Ibuprofen heeft een weldadige werking op spieren en gewrichten. De stof ibuprofen is nu opgelost in ee

Arkopharma Migrastick Forte Migraine Stick

Drogisterij.net

5,71

Arkopharma Migrastick Forte Migraine StickVerzacht en verfrist bij hoofdpijn. Op basis van natuurlijke etherische olin.Verzacht en verfrist bij hoofdpijn. Op basis van natuurlijke etherische olin. kleiner dan br/ groter dan kleiner dan br/ groter dan kleiner dan b groter dan Ingredinten: kleiner dan br/ groter dan kleiner dan br/ groter dan kleiner

Antigrippine 250mg 40 tabletten

Drogistplein.nl

6,59 nieuw

Bij griep en hoofdpijnJe kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffene

Finimal Merk: Finimal Inhoud: 20tb

Byfit.nl

3,13

Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. Hulpstoffen: cellulose (E460), natriumstearaat (E470A), colloidaal watervrij silica (E551), alumin

Ibuprofen 400 mg liquid

Broedersgezondheidswinkel.nl

3,95

Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werktSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.De andere stoffen in dit middel zijn macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedeh

Sandoz Paracetamol comp

De-drogisterij.nl

1,23 nieuw

Sandoz paracetamol/coffeïne tabletten Paracetamol comp. Kenmerken: Sandoz per 20tb. EAN: 8712371004687. Groep: Sandoz pijn algemeen. Sandoz paracetamol/coffeïne tablettenGeneesmiddel: RVG 14976 U.A.DParacetamol/coffeine Sandoz 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kie

Advil liquid caps 400

Broedersgezondheidswinkel.nl

7,85

Advil Liquid-Caps 400 bij lichte tot matige pijn, inclusief reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn. Bij koorts en ter verlichting van symptomen van verkoudheid en griep. Ook voor de verlichting van migraine en gerelateerde symptomen zoals misselijkheid en gevoeligheid voor licht en geluid.SamenstellingBevat 40

Teva Ibuprofen 200 mg

De-drogisterij.nl

1,70

Ibuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. 200 mg. Kenmerken: Teva per 20tb. EAN: 8711218954420. Groep: Teva pijn algemeen. Ibuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel is ibuprofen, respectievelijk 200 mg en 400 mg per omhulde

Excedrin Migraine

De-drogisterij.nl

6,89

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen Migraine. Kenmerken: Excedrin per 20tb. EAN: 8713177008268. Groep: Excedrin pijn algemeen. EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).\

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.