Idyl Geneesmiddelen

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Toediening
Kenmerken
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Nurofen Kind suikervrij rood 4% Siroop 150ml

Nurofen Kind suikervrij rood 4% Siroop 150ml

13,46
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met aardbeiensmaak. Voor een korte symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 20 kg.
Nurofen Kind suikervrij sinaas 4% Siroop 150ml

Nurofen Kind suikervrij sinaas 4% Siroop 150ml

13,46
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met sinaasappelsmaak. Voor een korte symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 20 kg.
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

4,26
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,825,99
-20%
Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter.Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp

Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp

4,99
Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid caps 20 Capsules

Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid caps 20 Capsules

4,99
Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid caps 20 Capsules op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

6,99
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

5,79
Bij pijn en koorts van uw kleintje biedt Nurofen voor Kinderen Suikervrije Suspensie snel verlichting. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Het werkt snel, is ontstekingsremmend en koortsverlagend. Nurofen Kinderen Suikervrije Suspensie is geschikt voor kinderen van 3 maanden tot en met 12 jaar. Bevat 100 mg...
Vergelijk 5 prijzen
Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

14,4226,21
-45%
Geneesmiddel op basis van diclofenac, in de vorm van een gel. Voor de uitwendige behandeling van gewrichtsontstekingen of spierontstekingen die ontstaan zijn door een verwonding of door reumapijnen. Voor volwassenen.
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

11,9917,99
-33%
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel met Ibuprofen 5% is een warmtegenererend spierwrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1 wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Ibuprofen AB 400mg  Tabletten 100 stuks

Ibuprofen AB 400mg Tabletten 100 stuks

5,908,81
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Ibuprofen Teva 5% gel Gel 50g

Ibuprofen Teva 5% gel Gel 50g

6,107,07
-14%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van een gel voor plaatselijk aan te brengen in geval van spierpijn, gewrichtspijn. Werkt ontstekingswerend, pijnstillend en ontzwellend.
Ibuprofen EG 40mg/ml Drinkbare oplossing 100ml

Ibuprofen EG 40mg/ml Drinkbare oplossing 100ml

5,217,79
-33%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van een siroop voor de behandeling van koorts en pijn bij kinderen vanaf 8kg.
Buscopan 10mg Tabletten 60 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 60 stuks

13,5317,27
-22%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Diclofenac Patch AB 140mg Patch 5 stuks

Diclofenac Patch AB 140mg Patch 5 stuks

10,6912,39
-14%
Geneesmiddel op basis van diclofenac in de vorm van een pleister voor uitwendig gebruik. Aangewezen voor het plaatselijk behandelen van ontsteking en pijn.
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

16,99
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 2 x 40 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 2 x 40 capsules

28,99
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

13,99
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

9,30
Vergelijk 5 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

14,85
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

14,99
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Megrana - 10 ml - Hoofdroller

Megrana - 10 ml - Hoofdroller

9,95
Aromed Roller Hoofd Migrana Hoofdklachten kent vele oorzaken en kan allerlei vormen aannemen. De meest voorkomende is spierspanning. Dit wordt veroorzaakt door spanningen van de spieren in je hals, schouders en hoofd. Deze spieren gaan vervolgens aan het botvlies van de schedel trekken. Bij een aanhoudend karakter is er meestal ook sprake van een...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

12,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 2 x 100 ml

Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 2 x 100 ml

18,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 3 x 100 ml

Nurofen Suspensie voor Kinderen 200mg/5ml - 3 x 100 ml

28,99
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

2,15
Healthypharm Ibuprofen 400 mg omhulde tabletten Healthypharm Ibuprofen omhulde tabletten bevat 400 milligram ibuprofen. Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortsverlagende pijnstiller. Daarom is Ibuprofen naast koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn en spierpijn ook te...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,796,25
-23%
Healthypharm Ibuprofen gel bij stramme of stijve spieren Healthypharm Ibuprofen gel houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport of inspanning van de spieren en gewrichten. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ibuprofen gel is geschikt voor volwassenen...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

6,99
Voltaren K 12.5 mg Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen: reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, acute lage rugpijn, pijn en koorts bij griep, keelontsteking en verkoudheid. Dit geneesmiddel werkt snel. Het werkzame bestanddeel (diclofenac) gaat rechtstreeks...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps 20 capsules

Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps 20 capsules

4,99
Pijnstillend, koortswerend, ontstekingsremmend Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten pijn zoals menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting, kiespijn, hoofdpijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Diclofenac Patch EG 140mg Patch 5 stuks

Diclofenac Patch EG 140mg Patch 5 stuks

8,1312,98
-37%
Anti-inflammatoire medicatie en lokale pijnstiller, in de vorm van zelfklevende patches. Aanbevolen voor de behandeling van gewrichts-, spier- of reumapijn
Linn Ibuprofen 200 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

Linn Ibuprofen 200 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

3,45
Ibuprofen suikervrije Liquid Caps Linn Ibuprofen 200 mg suikervrije Liquid Caps remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. Linn Ibuprofen 200 mg suikervrije Liquid Caps is...
Vergelijk 3 prijzen
Linn Ibuprofen 400 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

Linn Ibuprofen 400 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

4,49
Ibuprofen suikervrije Liquid Caps Linn Ibuprofen 400 mg suikervrije Liquid Caps heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten matige pijn zoals menstruatiepijn, kiespijn, hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting....
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200 mg 40 tabletten

3,09
Pijnstillend, koortswerend, ontstekingsremmend Leidapharm Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten pijn zoals menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn of...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

2,19
Leidapharm Ibuprofen bij pijn Leidapharm Ibuprofen 400 milligram is te gebruiken bij * Hoofdpijn * Migraine * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting * Spierpijn * Gewrichtspijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Reumatische pijn * MenstruatieklachtenLeidapharm Ibuprofen is geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar en volwassenen. Het...
Vergelijk 3 prijzen
Tempocol krampen & buikpijn Capsules 120 stuks

Tempocol krampen & buikpijn Capsules 120 stuks

24,5529,98
-18%
Geneesmiddel op basis van pepermuntolie, dat wordt gebruikt om de symptomen van lichte krampen in het maag-darmkanaal, winderigheid en buikpijn te verlichten.
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

3,75
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg is een pijnstiller die pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend werkt. Deze pijnstiller helpt bij milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts, pijn bij verkoudheid, pijn die gepaard gaat met een...
Vergelijk 4 prijzen
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

12,99
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Bij matige...
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

17,99
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel met Ibuprofen 5% is een warmtegenererend spierwrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1 wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

7,50
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

10,2511,95
-14%
Medicijn op basis van acetylsalicylzuur. Is een pijnstillend middel (verlicht de pijn) en voor de behandeling van koorts. Voor de symptomatische behandeling van koorts en/of lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, griepsymptomen, tandpijn en spierpijn.
Diclofenac EG Forte 2% Gel 100g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 100g

11,7421,34
-45%
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

4,59
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Kinespir Forte Gel 100g

Kinespir Forte Gel 100g

11,7221,30
-45%
Geneesmiddel op basis van diclofenac in de vorm van een gel, aangewezen bij spier- en gewrichtspijn, ontsteking.
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

8,95
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg is een pijnstiller die pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend werkt. Deze pijnstiller helpt bij milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts, pijn bij verkoudheid, pijn die gepaard gaat met een...
Vergelijk 4 prijzen
Tempocol krampen & buikpijn Capsules 60 stuks

Tempocol krampen & buikpijn Capsules 60 stuks

13,4619,48
-31%
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Advil Revila Forte Ibuprofen 400mg - 1 x 20 capsules

Advil Revila Forte Ibuprofen 400mg - 1 x 20 capsules

13,29
Advil Reliva Forte Liquid-Caps 400 Advil Reliva Forte bevat 400 mg Ibuprofen en zit in een zachte capsule. Door de zachte, gladde en kleine vorm is de capsule gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter.Advil Reliva Forte werkt pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend. Je gebruikt Advil Reliva bij lichte tot matige pijn...
Vergelijk 7 prijzen
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

2,93
Teva Acetylsalicylzuur 500mg Tabletten is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, dat een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). Acetylsalicylzuur wordt gebruikt bij de behandeling van: -lichte tot matige pijn bijv. hoofdpijn, griep, tandpijn, algemene...
Vergelijk 2 prijzen
Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel Lees de

Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel Lees de

12,49
Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel is te gebruiken bij behandeling van milde tot matige pijn in verband met spier- en gewrichtsklachten, zoals sportblessures. Hoe gebruik je de Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel? Volwassenen en jongeren ouder dan 14 jaar: twee tot vier gram (vijf tot tien cm gel) tweemaal per dag aanbrengen. Gebruik...
Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

8,9310,73
-17%
Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn, koorts en ontsteking. In de vorm van bruistabletten.
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

6,49
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 3 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie voor...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

8,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 6 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank - 10 Sachets

Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank - 10 Sachets

9,99
Last van koorts of pijn? Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank is een pijnstillend en koortsverlagend middel dat je weer op de been kan helpen! Antigrippine is te gebruiken bij (pijn)klachten zoals: · Griep en verkoudheid De werkzame stoffen in Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank De werkzame stoffen in...
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

3,85
Aspirine 100mg Tabletten heeft een pijnstillend, koortsverlagende ontstekingsremmend effect. Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID’s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol. Bij niet-bacteriële infecties is een NSAID zoals...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

1,99
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Linn Diclofenac kalium 12,5mg 20 Tabletten

Linn Diclofenac kalium 12,5mg 20 Tabletten

4,49
Linn Diclofenac kalium 12,5mg 20 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100 mg/5 ml - 2 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100 mg/5 ml - 2 x 100 ml

16,99
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

10,97
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

5,99
Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame stof(fen):AcetylsalicylzuurWijze van gebruik:- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag- Kinderen vanaf 12 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8...
Vergelijk 5 prijzen
Diclofenac Sandoz 2% Gel 180g

Diclofenac Sandoz 2% Gel 180g

26,0929,42
-11%
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 2 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 2 x 10 stuks

12,99
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg is een pijnstiller die pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend werkt. Deze pijnstiller helpt bij milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts, pijn bij verkoudheid, pijn die gepaard gaat met een...
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten

Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten

2,29
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten helpt bij milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

6,39
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg 20 tabletten

Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg 20 tabletten

4,10
Diclofenac Kalium Sanias is een pijnstillend en ontstekingsremmend geneesmiddel dat gebruikt wordt voor lichte tot matige pijn, zoals reumatische pijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, acute lage rugpijn en spier- en gewrichtspijn. Het biedt ook verlichting bij koorts. De werkzame stof in dit middel is diclofenac kalium. Elke tablet bevat 12,5...
Vergelijk 3 prijzen
dynexan Gel 20 mg 10g

dynexan Gel 20 mg 10g

11,95
dynexan Gel 20 mg 10g op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Lijstweergave
Grid
Lijst