Idyl Geneesmiddelen

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Toediening
Kenmerken
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

4,69
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab

Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab

1,69
Healthypharm Healthy paraceta coff 500/50 20tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml

Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml

7,49
Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

8,39
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 6 prijzen
2x Finimal Tabletten 40 tabletten

2x Finimal Tabletten 40 tabletten

10,87
Finimal Tabletten Finimal bestaat uit de werkzame stoffen paracetamol en coffeïne. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Finimal is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals; hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid,...
Extrapan bij verrekking Gel 50g

Extrapan bij verrekking Gel 50g

7,4610,35
-28%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen voor het plaatselijk behandelen van pijn en ontsteking.
Nurofen Kind 125mg Zetpillen 10 stuks

Nurofen Kind 125mg Zetpillen 10 stuks

6,75
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van zetpillen. Voor de symptomatische behandeling van koorts en milde tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 12,5 kg.
Nurofen Kind 60mg Zetpillen 10 stuks

Nurofen Kind 60mg Zetpillen 10 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van, zetpillen. Voor de symptomatische behandeling van koort en milde tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 6kg en niet onder de 3 maanden.
Brufen 400mg Tabletten 20 stuks

Brufen 400mg Tabletten 20 stuks

4,015,99
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Paracetamol 500 mg

Paracetamol 500 mg

3,45
Paracetamol 500 mg van Healthypharm: Uw Betrouwbare Keuze voor Pijnverlichting Wanneer u op zoek bent naar effectieve pijnverlichting, is Paracetamol 500 mg van Healthypharm een vertrouwde keuze. Of u nu te maken heeft met hoofdpijn, kiespijn, spierpijn of koorts, deze paracetamol biedt snelle en betrouwbare verlichting zodat u door kunt gaan met...
Saridon Pijnstil. Tabletten

Saridon Pijnstil. Tabletten

3,75
Saridon Saridon bevat als actieve bestanddelen 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet. Dit maakt Saridon een sterke pijnstiller. Saridon werkt snel en effectief bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkt snel en...
Vergelijk 4 prijzen
donttellmum - Waterpokken behandeling - 50ml

donttellmum - Waterpokken behandeling - 50ml

17,0518,95
-10%
donttellmum - Waterpokken behandeling - 50ml Waterpokken behandel je snel en hygiënisch met één hand, dankzij de unieke ‘no-touch’ kwast applicator. De kwast laat de blaasjes intact en dat wil je. Waarom? Kapotte blaasjes verhogen het risico op infectie van de huid en daarmee de kans op littekens. De bewezen formulering is met 100% plantaardige...
Vergelijk 3 prijzen
Lehning Urarthone Elixir 250ml

Lehning Urarthone Elixir 250ml

12,3015,48
-21%
11 werkzame stoffen voor reumatische pijn en jicht. Homeopathisch geneesmiddel dat traditioneel gebruikt wordt voor reumatische pijn en jicht.
ACA Glycerine zetpil voor baby's Zetpillen 10 stuks

ACA Glycerine zetpil voor baby's Zetpillen 10 stuks

3,363,90
-14%
Urgo- Filmogel Dentilla - Pen met masserende punt - Kalmeert en verzacht tandvlees -10ml

Urgo- Filmogel Dentilla - Pen met masserende punt - Kalmeert en verzacht tandvlees -10ml

8,92
Kalmeert het doorkomen van tandjes bij zuigelingen. Samenstelling : Op basis van natuurlijke ingrediënten: heemst en kamille Filmogel technologie. Applicator met masserend uiteinde (verlicht, vergemakkelijkt de penetratie). Muco kleefgel (voor een langdurige werking: laat niet los bij contact met speeksel). Ingrediënten van natuurlijke oorsprong...
Vergelijk 2 prijzen
Perdolan Kinderen 0 à 12 jaar Siroop 200ml

Perdolan Kinderen 0 à 12 jaar Siroop 200ml

6,928,57
-19%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, in de vorm van een siroop. Aangewezen in geval van pijn bij baby's en kinderen en koorts bij baby's en kinderen tot 12 jaar.
Dafalgan Pediatrie 150mg Zetpillen 12 stuks

Dafalgan Pediatrie 150mg Zetpillen 12 stuks

3,514,44
-21%
Geneesmiddel tegen koorts en pijn in de vorm van zetpillen, voor kinderen tussen 3 en 6 jaar (van 10 à 15 kg).
Paracetamol AB 1g Tabletten 10 stuks

Paracetamol AB 1g Tabletten 10 stuks

1,932,47
-22%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Dafalgan Instant Junior 250mg aardbei Zakjes 20 stuks

Dafalgan Instant Junior 250mg aardbei Zakjes 20 stuks

5,486,53
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van zakjes voor orale inname met aardbeismaak. Voor de behandeling van pijn en koorts bij kinderen vanaf 2 jaar of vanaf 14kg.
Dafalgan Pediatrie Siroop 150ml

Dafalgan Pediatrie Siroop 150ml

5,356,95
-23%
Pijnstillend en koortswerend middel op basis van paracetamol, in de vorm van siroop. Voor kinderen onder de 10 jaar.
Mann Zakjes 16 stuks

Mann Zakjes 16 stuks

2,903,45
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, versterkt met caffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts, In de vorm van instant poeder zakjes.
Fagron Zinkoxidezalf 10%

Fagron Zinkoxidezalf 10%

7,95
Vergelijk 2 prijzen
Adhome Douchematje wit rubber antislip - 54 x 54 cm

Adhome Douchematje wit rubber antislip - 54 x 54 cm

2,983,77
-21%
Douche/badmat uit geperforeerde natuurlijke rubber. Het materiaal is schimmel- en bacteriewerend. Voorzien van kleine zuignapjes en perforaties om snelle evacuatie van water mogelijk te maken. In 4 verschillende maten verkrijgbaar. Wasbaar met de hand in een lauw zeepsopje. Bevat latex.Ter info: De vaakst bestelde maten zijn:56 x 56 cmExtra lang:...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

0,60
Wereldwijd het meest gebruikte pijnstillende en koortsverlagende middel Paracetamol biedt uitkomst bij het verlichten van klachten als koorts, pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Gehalveerd te gebruiken bij kinderen. Lees voor gebruik de bijsluiter. Conform advies van de overheid geldt...
Vergelijk 5 prijzen
Perdolan 350mg kinderen Zetpillen 12 stuks

Perdolan 350mg kinderen Zetpillen 12 stuks

4,565,80
-21%
Geneesmiddel voor kinderen van 21-39 kg, op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij kinderen en koorts bij kinderen. In de vorm van zetpillen.
Afebryl Bruistabletten 32 stuks

Afebryl Bruistabletten 32 stuks

7,0810,57
-33%
Geneesmiddel op basis van paracetamol en acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van bruistabletten.
Dafalgan Pediatrie 80mg Zetpillen 12 stuks

Dafalgan Pediatrie 80mg Zetpillen 12 stuks

3,183,61
-12%
Behandeling van pijn en koorts bij zuigelingen met een gewicht tussen 5 en 8 kg.
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 5 prijzen
Dafalgan Instant 500mg rode vruchten Zakjes 20 stuks

Dafalgan Instant 500mg rode vruchten Zakjes 20 stuks

5,486,53
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van zakjes voor orale inname met rode vruchtensmaak. Voor de behandeling van pijn en koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar of 27 kg.
Dafalgan Pediatrie 300mg Zetpillen 12 stuks

Dafalgan Pediatrie 300mg Zetpillen 12 stuks

4,535,11
-11%
Geneesmiddel tegen koorts en pijn in de vorm van zetpillen, voor kinderen tussen 7 en 12 jaar (van 20 à 30 kg).
Afebryl Bruistabletten 16 stuks

Afebryl Bruistabletten 16 stuks

4,436,61
-33%
Geneesmiddel op basis van paracetamol en acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van bruistabletten.
Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

2,90
Finimal betekent: einde aan de pijn. Finimal heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Finimal behoort tot de pijnstillers die zeer zelden maag- en darmproblemen veroorzaken bij gebruik volgens de bijsluiter. Een tablet Finimal bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Finimal werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Panadol Plus Tabletten 20 stuks

Panadol Plus Tabletten 20 stuks

4,325,82
-26%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in combinatie met coffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.
ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

2,15
ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestrijding van pijn bij, verkoudheid, na inentingen, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Lees voor gebruik de bijsluiter. Dosering ...
Vergelijk 4 prijzen
Paradon HTP Tabletten 20 stuks

Paradon HTP Tabletten 20 stuks

3,335,12
-35%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, propyfenazon en coffeïne in de vorm van tabletten, heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking.
Vergelijk 2 prijzen
Perdolan 100mg baby's Zetpillen 12 stuks

Perdolan 100mg baby's Zetpillen 12 stuks

3,464,30
-20%
Geneesmiddel voor baby's tot 10 kg, op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn bij baby's en kinderen en koorts bij baby's en kinderen. In de vorm van zetpillen.
Sedergine forte 1g Bruistabletten 20 stuks

Sedergine forte 1g Bruistabletten 20 stuks

6,618,06
-18%
Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn, koorts en bepaalde ontstekingen. In de vorm van bruistabletten.
Dafalgan Odis 500mg Zuigtabletten 16 stuks

Dafalgan Odis 500mg Zuigtabletten 16 stuks

4,365,06
-14%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Aspegic 100mg Zakjes 30 stuks

Aspegic 100mg Zakjes 30 stuks

4,765,99
-21%
Geneesmiddel op basis van lysine acetylsalicaat, ter bestrijding van pijn, koorts en ontsteking in de vorm van zakjes. Aangewezen voor het verlichten van pijn en koorts. Geschikt voor kinderen van 2 tot 5 jaar.
Aleve 220mg Tabletten 24 stuks

Aleve 220mg Tabletten 24 stuks

6,547,62
-14%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van pijn en koorts. Werkt licht ontstekingswerend.
Dafalgan Instant Forte 1g rode vruchten Zakjes 10 stuks

Dafalgan Instant Forte 1g rode vruchten Zakjes 10 stuks

4,465,30
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van zakjes voor orale inname met rode vruchtensmaak. Voor de behandeling van pijn en koorts bij volwassenen.
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

8,09
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
OMRON Long Life Pad Elektroden Pads - Hydrogel Pads - Gel Pads - Elektrodentherapie - 2 Stuks

OMRON Long Life Pad Elektroden Pads - Hydrogel Pads - Gel Pads - Elektrodentherapie - 2 Stuks

48,94
OMRON Long Life Pad Elektroden Pads4928818-7De Long Life-pads van OMRON zijn duurzaam, comfortabel en hechten zacht aan uw huid. Uitsluitend gebruikt met de OMRON TENS-eenheden, klikken de elektrodesnoeren eenvoudig op hun plaats op elke pad. De Long Life-pads zijn getest in onderzoeks- en ontwikkelingslaboratoria en kunnen tot 150 keer of vijf...
Vergelijk 4 prijzen
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 40 capsules

12,99
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

8,95
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Advil Revila Forte Ibuprofen 400mg - 1 x 20 capsules

Advil Revila Forte Ibuprofen 400mg - 1 x 20 capsules

10,59
Advil Reliva Forte Liquid-Caps 400 Advil Reliva Forte bevat 400 mg Ibuprofen en zit in een zachte capsule. Door de zachte, gladde en kleine vorm is de capsule gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter.Advil Reliva Forte werkt pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend. Je gebruikt Advil Reliva bij lichte tot matige pijn...
Vergelijk 7 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

13,53
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 200 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 200 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Buscopan Scopolamyne 10mg - 1 x 6 zetpillen

Buscopan Scopolamyne 10mg - 1 x 6 zetpillen

9,75
Buscopan Scopolamyne 10 mg Bij krampen van het maagdarmkanaal. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts. Milieu: Spoel...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

10,15
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Nuby Tandgel Gum-eez 4m+ 15 gr

Nuby Tandgel Gum-eez 4m+ 15 gr

8,999,99
-10%
Nuby Tandgel Gum-eez 4m+ De gel bestaat volledig uit natuurlijke producten en heeft een vanillesmaak. Er wordt een Gum Eez bijtspeen bijgeleverd die handig in gebruik is en verlichtend bij doorkomende tandjes. De gel doodt 99,99% van de bacteriën die gaatjes veroorzaken dankzij het ingrediënt Citroganix. Het is verzachtend voor de tandjes van je...
Vergelijk 2 prijzen
2x Aleve Select 275 12 tabletten

2x Aleve Select 275 12 tabletten

13,99
Aleve Select 275 Aleve is een effectief langwerkende pijnstiller op basis van naproxennatrium. Aleve verlicht de pijn tot wel 12 uur lang. Aleve Select is speciaal ontwikkeld voor langer aanhoudende lichaamspijnen zoals spierpijn, rugpijn, spit en gewrichtspijn. Één tablet werkt tot wel 12 uur lang Werkt pijnstillend ontstekingsremmend en...
Hot Coldrex - Bij griep en verkoudheid - 10 sachets

Hot Coldrex - Bij griep en verkoudheid - 10 sachets

8,79
Last van griep of verkoudheid? Verlicht je klachten met Hot Coldrex Poeder voor Drank. Deze warme citroendrank helpt je de verschijnselen van pijn en koorts, door griep of verkoudheid, te verlichten. De werkzame stoffen in Hot Coldrex Poeder voor Drank zijn paracetamol en vitamine C.1. Paracetamol stilt de pijn en verlaagt de koorts.2. Één dosis...
Vergelijk 4 prijzen
Zap-It Muggenbeet Verzachter

Zap-It Muggenbeet Verzachter

9,99
De muggenbeet ZAP-IT verlicht jeuk snel, effectief en veilig. Ontsteking wordt gekalmeerd en zwelling wordt al na enkele minuten zichtbaar verminderd. Het apparaat is geschikt voor uitwendig gebruik tot 1000 muggenbeten! Gebruik: Houd het apparaat tussen twee vingers en plaats de platte kant op de huid direct boven de prikplaats. Gebruik uw duim om...
Linn Diclofenac kalium 12,5 mg 20 tabletten

Linn Diclofenac kalium 12,5 mg 20 tabletten

9,99
Diclofenac kalium 12,5 mg filmomhulde tabletten Linn Diclofenac kalium 12,5 mg is een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen. De therapeutische indicaties zijn; Reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tandpijn, symptomatische behandeling van primaire dysmenorroe, acute...
Vergelijk 3 prijzen
Infacol - tegen krampjes - Medisch hulpmiddel - 50 ml

Infacol - tegen krampjes - Medisch hulpmiddel - 50 ml

9,49
Infacol tegen krampjes - 50 ml. Speciaal voor uw baby. Baby’s krijgen tijdens hun voeding lucht binnen. Doordat het darmstelsel van baby’s pas na ongeveer 6 maanden is volgroeid kan de deze lucht in baby’s buik of darmen vast gaan zitten en veroorzaakt dan buik- en darmkrampjes. Het niet kwijt kunnen van de vastzittende lucht is voor een baby...
Vergelijk 5 prijzen
Citrosan Hete Citroendrank 15 sachets

Citrosan Hete Citroendrank 15 sachets

11,49
Citrosan Hete Citroendrank Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het poeder lost op in warm water en dient zo heet mogelijk gedronken te worden. Verpakking...
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

11,29
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 6 prijzen
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

12,99
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Bij matige...
Vergelijk 4 prijzen
Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

9,69
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

2,89
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is een pijnstiller op basis van 500 mg Paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm 500 mg Paracetamol is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 5 prijzen
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

14,15
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Bij matige...
Vergelijk 4 prijzen
Finimal Tabletten 40 tabletten

Finimal Tabletten 40 tabletten

5,65
Vergelijk 3 prijzen
Excedrin Migraine - 2 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 2 x 20 tabletten

25,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

10,99
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Fancl - Cold Care 30 Days Supply - 30 tablets

Fancl - Cold Care 30 Days Supply - 30 tablets

26,6934,43
-22%
Het eerste functionele voedsel in Japan om het verkoudheidsprobleem te bestrijden dat veel voorkomt bij vrouwen. "Cold Care" verbetert de perifere bloedstroom die is afgenomen door de kou door piperine te gebruiken die is afgeleid van lange peper, en handhaaft de lichaamstemperatuur (perifere lichaamstemperatuur). Klinische onderzoeken...
Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

Advil Reliva Liquid Caps 200mg - 1 x 10 capsules

3,95
Advil RelivaLiquid-Caps 200 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg, voor snelle en effectieve pijnverlichting. Wordt sneller opgenomen dan een normale ibuprofen tablet1. Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in het lichaam. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag. Door de...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Zetpil voor Kinderen 60 mg 10 stuks

Nurofen Zetpil voor Kinderen 60 mg 10 stuks

4,55
Nurofen Zetpil voor Kinderen 60 mg Nurofen Zetpil voor Kinderen 60 mg behoort tot de groep van zogenaamde niet-steroïde ontstekingsremmende medicijnen (NSAID’s). Nurofen voor Kinderen Zetpil 60mg is geschikt voor de kortdurende symptomatische behandeling van koorts en matige tot gemiddelde pijn. Het gebruik van dit geneesmiddel wordt aanbevolen in...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

4,69
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Jasmijnolie - Jasmine oil - 150 ml - Mamado

Jasmijnolie - Jasmine oil - 150 ml - Mamado

18,25
Natural Jasmine oil van Mamado is een heerlijke aromatische olie die de zoete en exotische bloemige geur verspreidt. Goed te gebruiken in een aromabrander of diffuser, en als huid- en haarolie. Niet voor inwendig gebruik. Algemene informatie van Baking Soda NL In de Indiase volksgeneeskunde werden de blaadjes van jasmijn gebruikt als pijnstiller....
Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn...
Vergelijk 2 prijzen
Original medicatie inname gel aardbei banaan

Original medicatie inname gel aardbei banaan

6,25
Gloup original is een slikgel voor  het simpel en soepel (door)slikken van hele pillen en capsules. Vermalen van pillen of openen van een capsule is bij gebruik van Gloup original niet nodig.  De slikgel bestaat voor 100% uit natuurlijke ingrediënten en bevat geen gluten, allergenen of gelatine. Gloup werkt op drie manieren: 1. De...
Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

1,85
Bij koorts en bij pijn Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 3 maanden t/m 1 jaar.Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 1000 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 1000 mg 10 stuks

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpil Paracetamol 1000 mg zetpil is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking,...
Vergelijk 2 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst