Acetylcysteïne Bisolvon

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening
Winkel
Bisolvon Bisolbruis - 3 x 10 bruistabletten

Bisolvon Bisolbruis - 3 x 10 bruistabletten

30,99
En tablet werkt de hele dag Bisolbruis bruistabletten bij vastzittende hoest is een handige bruistablet, met frisse citrussmaak die je maar n keer per dag hoeft in te nemen.De bruistabletten zijn geschikt voor 18+ jaar en tablet werkt de hele dag Lost het slijm op waardoor je het gemakkelijk kunt ophoesten Frisse citrussmaak Geschikt voor 18...
Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

13,99
En tablet werkt de hele dag Bisolbruis bruistabletten bij vastzittende hoest is een handige bruistablet, met frisse citrussmaak die je maar n keer per dag hoeft in te nemen.De bruistabletten zijn geschikt voor 18+ jaar en tablet werkt de hele dag Lost het slijm op waardoor je het gemakkelijk kunt ophoesten Frisse citrussmaak Geschikt voor 18...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

9,79
En tablet werkt de hele dag Bisolbruis bruistabletten bij vastzittende hoest is een handige bruistablet, met frisse citrussmaak die je maar n keer per dag hoeft in te nemen.De bruistabletten zijn geschikt voor 18+ jaar en tablet werkt de hele dag Lost het slijm op waardoor je het gemakkelijk kunt ophoesten Frisse citrussmaak Geschikt voor 18...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

10,69
De suikervrije Bisolbruis Bruistabletten worden gebruikt bij vastzittende hoest door taai slijm. De tabletten hebben een frisse citrussmaak en je hebt maar één tablet per dag nodig. RVG-AV 114189 Toepassingsvorm bruistablet
Vergelijk 4 prijzen
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Sanias Acetylcysteïne 600mg 30 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

Bisolvon Bisolbruis - 1 x 10 bruistabletten

9,19
Bisolvon 600mg bruistabletten 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 30 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 30 stuks

7,7411,55
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van bruistabletten. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten Lees de

Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten Lees de

23,99
Gebruik Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten bij aandoeningen van de luchtwegen om het ophoesten van taai slijm te vergemakkelijken. Denk aan aandoeningen zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

10,4415,58
-33%
Geneesmiddel op basis van acetylcysteïne in de vorm van bruistabletten met citroensmaak. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose
Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 10 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 10 stuks

4,336,47
-33%
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten

6,98
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

6,2911,44
-45%
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

4,89
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet Je gebruikt Sandoz Acetylcysteine bij een vastzittende hoest of productieve hoest. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Dit middel is ongeschikt voor kinderen onder de 18 jaar * Geschikt voor volwassenen * Bruistabletten  *...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,89
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10 bruistabletten
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

12,27
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 3 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 3 x 10 bruistabletten

15,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600 mg 10 bruistabletten

Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600 mg 10 bruistabletten

4,89
Bij vastzittende hoest door taaislijm Deze Leidapharm bruishoesttabletten bevatten Acetylcystene 600 mg en dat breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcystene is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te...
Vergelijk 3 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 30 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 30 stuks

8,0911,55
-30%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant poederzakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten

Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten

8,95
Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

8,59
Bisolvon Tabletten bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Vergelijk 5 prijzen
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Let op de maximale dagdosering
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 volwassene 133 ml

Bisolvon Drank 2-in-1 volwassene 133 ml

13,59
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.   BIJSLUITER Lees voor gebruik de bijsluiter op De Geneesmiddeleninformatiebank,...
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 60 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 60 stuks

10,4415,58
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van poederzakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

8,90
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 30 bruistabletten

22,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt

Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt

20,14
Fluimucil Bruistabletten 600mg 30brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 volwassenen (133ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 volwassenen (133ml)

13,2913,95
Bisolvon 2-in-1. Voor de behandeling van zowel droge prikkelhoest als vastzittende hoest bij volwassenen. Vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm 100% natuurlijk. Met honing, tijm en weegbree. En ook nog lekker van smaak.
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg

Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg

4,89
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcysteïne is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te maken zodat het gemakkelijk kan worden opgehoest, vooral...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600mg - 1 x 10 bruistabletten

8,80
Bij vastzittende hoest door taaislijmDeze Leidapharm bruishoesttabletten bevatten Acetylcystene 600 mg en dat breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcystene is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 10 bruistabletten

12,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Acetylcysteine 600 mg sachets

Acetylcysteine 600 mg sachets

14,95
Vergelijk 2 prijzen
Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

8,9310,73
-17%
Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn, koorts en ontsteking. In de vorm van bruistabletten.
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

10,99
Bisolvon Drank bij Vastzittende Hoest Bisolvon drank is een hoestdrank dat effectief is bij de behandeling van vastzittende hoest. Als je te veel dik slijm in je luchtwegen hebt ontstaat een natuurlijke reactie om van het slijm af te komen: je gaat hoesten. Bisolvon drank helpt de luchtwegen vrij te maken, door het slijm dunner te maken en af te...
Vergelijk 6 prijzen
Bisolvon  Siroop 200ml

Bisolvon Siroop 200ml

8,2911,36
-27%
Bisolvon maakt slijm in de luchtwegen vloeibaar. Het is aangewezen voor de behandeling van aandoeningen van de luchtwegen die gepaard gaan met afscheiding van kleverig slijm.
Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

5,668,09
-30%
Geneesmiddel op basis van fijngemalen, gegranuleerde vezels va, plantago ovato in de vorm van zakjes met sinaasappelsmaak, ter bevordering van de stoelgang.
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets

Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets

13,95
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

8,25
Bisolvon Tabletten Bij Vastzittende Hoest De tabletten van Bisolvon werken slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden. De werkzame stof in Bisolvon tabletten is Broomhexidine. Bisolvon tabletten zijn klein en gemakkelijk door te slikken en mee te nemen. Bisolvon tabletten zijn geschikt voor volwassenen en...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 125 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 125 ml

8,45
Voor vastzittende Hoest Bisolvon hoestdrank voor kinderen heeft een samenstelling die geschikt is voor kinderen die last hebben van een vastzittende hoest. Bisolvon drank voor kinderen helpt door kinderen te verlichten bij een vervelende vastzittende hoest. Bisolvon voor kinderen verdunt het slijm en vergemakkelijkt het ophoesten Bisolvon voor...
Vergelijk 5 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 125 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 125 ml

7,49
Bisolvon Drank voor Kinderen Aardbei is een hoestdrank op basis van 4 mg/5 ml broomhexinehydrochloride dat slijm oplost bij vastzittende hoest. Daarnaast maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. DoseringKinderen van 5-10 jaar: 3 maal daags 5-10 ml.Kinderen van 2-5 jaar: 3 maal daags 2½-5 ml. De aanbevolen...
Vergelijk 5 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

9,79
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 volwassenen (133ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 volwassenen (133ml)

11,99
Bisolvon 2-in-1 Voor Volwassenen is een medisch hulpmiddel bij droge en vastzittende hoest, vooral bij hoest veroorzaakt door infectie van de bovenste luchtwegen. Geschikt voor volwassenen. Bisolvon 2-in-1 Voor Volwassenen is 100% natuurlijk en is gemaakt zonder conserveringsmiddelen, kleurstoffen of andere synthetische stoffen. Dosering2...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Zuigtabletten 16 Stuks

Bisolvon Zuigtabletten 16 Stuks

8,99
Bisolvon Zuigtabletten 16 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 kind (133ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 kind (133ml)

11,99
Bisolvon 2-in-1 voor Kinderen. Voor de behandeling van zowel droge prikkelhoest als vastzittende hoest bij kinderen vanaf 1 jaar. Vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm100% natuurlijk. Met honing, tijm en weegbree Lekker van smaak
Vergelijk 3 prijzen
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

10,39
Voor vastzittende Hoest Bisolvon hoestdrank voor kinderen heeft een samenstelling die geschikt is voor kinderen die last hebben van een vastzittende hoest. Bisolvon drank voor kinderen helpt door kinderen te verlichten bij een vervelende vastzittende hoest. Bisolvon voor kinderen verdunt het slijm en vergemakkelijkt het ophoesten Bisolvon voor...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

12,39
Bisolvon Drank 200ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 10 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 10 stuks

4,216,02
-30%
Supradyn Complex Forte multivitaminen - voor extra energie bij vermoeidheid - 45 bruistabletten

Supradyn Complex Forte multivitaminen - voor extra energie bij vermoeidheid - 45 bruistabletten

24,99
Supradyn Complex Forte geeft je als aanvulling op jouw voeding een steuntje in de rug tijdens veeleisende periodes waarin je de extra energie bij vermoeidheid goed kunt gebruiken**. Zoals drukte op je werk, als je weerstand op de proef wordt gesteld of de combinatie werk/gezin. Neem als aanvulling op je dagelijkse voeding een hoog gedoseerd...
Vergelijk 8 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

12,75
Bisolvon Hoestdrank ondersteunt bij vastzittende hoest door taai slijm. Bisolvon maakt het slijm dunner en vloeibaarder, zodat men het slijm makkelijker kan ophoesten. Bisolvon Drank bevat geen suiker en kan daarom ook door diabetici worden ingenomen. Lees voor gebruik de bijsluiter. RVG 09554
Vergelijk 6 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 suikervrij (120ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 suikervrij (120ml)

13,99
Bisolvon 2 in 1 is een medisch hulpmiddel geindiceerd voor droge en vastzittende hoest, en vooral voor hoest door infecties van de bovenste luchtwegen. Medisch hulpmiddel ToepassingBisolvon 2 in 1 heeft een mechanische werking op het geirriteerde slijmvlies via twee mechanismes:- het bevordert hydratatie van het slijm waardoor het gemakkelijk...
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 suikervrij (120ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 suikervrij (120ml)

11,99
Bisolvon 2-in-1 Suikervrij Siroop is een medisch hulpmiddel op basis van Heemstwortel, Weegbree en Tijm, geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar. Het kan bij zowel droge als vastzittende hoest gebruikt worden, in het bijzonder bij hoest dat veroorzaakt is door infecties van de bovenste luchtwegen of bij een geïrriteerde...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

11,49
Healthypharm Acetylcysteïne 600 mg 30brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

6,59
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 volwassenen (133ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 volwassenen (133ml)

14,39
Bij droge prikkelhoest en vastzittende hoest. Bisolvon 2-In-1 Hoestdrank voor Volwassenen vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm. Bevat 100% natuurlijke ingrediënten en heeft een lekkere smaak.
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 kind (133ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 kind (133ml)

14,39
Bij droge prikkelhoest en vastzittende hoest. Bisolvon 2-In-1 Hoestdrank voor Kinderen vermindert irritatie bij droge hoest en hydrateert vastzittend slijm. Bevat 100% natuurlijke ingrediënten en heeft een lekkere smaak.
Vergelijk 3 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 kind 133 ml

Bisolvon Drank 2-in-1 kind 133 ml

13,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 2 jaar.   BIJSLUITER Lees voor gebruik de bijsluiter op De...
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

7,59
Bisolvon 8mg Tabletten zijn tabletten met broomhexinehydrochloride als actieve stof. Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. De tabletten maken het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. Bisolvon tabletten begint na ongeveer vijf uur te werken. Als door het loskomen van het slijm de ...
Vergelijk 5 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

Bisolvon Tabletten Vastzittende Hoest - 1 x 50 tabletten

7,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 5 jaar. DOSERING Volwassenen en kinderen ouder dan 10...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

11,65
Bisolvon Drank voor kinderen aardbei 200ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon 16 Zuigtabletten

Bisolvon 16 Zuigtabletten

9,39
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon Zuigtabletten Ectoin® hydro complex is een medisch hulpmiddel dat helpt bij de behandeling van verkoudheidssymptomen, een droge mond en keel en heesheid. Claims Dankzij Ectoin®, en natuurlijk celbeschermend molecuul, wordt een beschermend laagje gevormd op de slijmvliezen in mond en keel. Dit zorgt ervoor dat:  ...
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 200 ml

12,49
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 2 jaar. DOSERING Kinderen van 5-10 jaar: 3 maal daags 5-10...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 125 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 125 ml

9,49
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 2 jaar. DOSERING Kinderen van 5-10 jaar: 3 maal daags 5-10...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 kind 120 ml suikervrij

Bisolvon Drank 2-in-1 kind 120 ml suikervrij

13,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 2 jaar.   BIJSLUITER Lees voor gebruik de bijsluiter op De...
Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

12,4118,35
-32%
De combinatie hyaluronzuur en ectoïne stabiliseert de lipidelaag van de traanfilm. 
Ectoïne bezit natuurlijke en beschermende eigenschappen die celmembranen stabiliseert door een waterrijk schild te vormen. Hierdoor ontstaat een optimale bevochtiging van het oogoppervlak, wordt ze versterkt en beschermd tegen inflammatoire stimuli zoals bv....
Vergelijk 4 prijzen
Aspirine C Bruistabletten 20 stuks

Aspirine C Bruistabletten 20 stuks

7,599,35
-19%
Geneesmiddel voor de symptomathische behandeling van pijn en koorts, op basis van acetylsalicylzuur, in combinatie met VIT C. In de vorm van bruistabletten.
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 200 ml

12,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 10 jaar. DOSERING Volwassenen en kinderen ouder dan 10...
Vergelijk 6 prijzen
Hylo-Dual Intense Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Intense Oogdruppels 10ml

12,7920,39
-37%
Vergelijk 3 prijzen
Sedergine 325mg Bruistabletten 20 stuks

Sedergine 325mg Bruistabletten 20 stuks

2,673,09
-14%
Sedergine is een geneesmiddel tegen pijn, koorts en bepaalde ontstekingen. Sedergine is aangwezen voor de symptomatische behandeling van koorts en pijn. Neem contact op met de arts als je geen verbetering voelt of alsje je minder goed voelt na drie dagen in de symptomatische behandeling van koorts; en na vijf dagen in de behandeling van pijn.
Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 125 ml

Bisolvon Drank Vastzittende Hoest - 1 x 125 ml

9,65
Bisolvon Drank bij Vastzittende Hoest Bisolvon drank is een hoestdrank dat effectief is bij de behandeling van vastzittende hoest. Als je te veel dik slijm in je luchtwegen hebt ontstaat een natuurlijke reactie om van het slijm af te komen: je gaat hoesten. Bisolvon drank helpt de luchtwegen vrij te maken, door het slijm dunner te maken en af te...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst