Acetylcysteïne Leidapharm

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening
Doelgroep
Winkel
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg

Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg

4,89
Leidapharm Hoesttabletten Bruis Acetylcysteine 600mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcysteïne is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te maken zodat het gemakkelijk kan worden opgehoest, vooral...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Leidapharm Hoesttabletten Acetylcysteïne 600mg - 1 x 10 bruistabletten

8,80
Bij vastzittende hoest door taaislijmDeze Leidapharm bruishoesttabletten bevatten Acetylcystene 600 mg en dat breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcystene is bestemd voor gebruik door volwassenen om het slijm dat in de luchtpijpvertakkingen wordt geproduceerd, minder taai te...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Sanias Acetylcysteïne 600mg 30 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

Sanias Acetylcysteine Effervescent 30 Pcs

11,95
Let op de maximale dagdosering
Vergelijk 2 prijzen
Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten

Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten

8,95
Apotex Acetylcysteine 600mg 20 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 30 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 30 stuks

8,0911,55
-30%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant poederzakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets

Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets

13,95
Sanias Acetylcysteine 600mg 30 sachets op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Acetylcysteine 600 mg sachets

Acetylcysteine 600 mg sachets

14,95
Vergelijk 2 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 10 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 10 stuks

4,216,02
-30%
Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 60 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Zakjes 60 stuks

10,4415,58
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van poederzakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten Lees de

Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten Lees de

23,99
Gebruik Fluimucil Acetylcysteïne 600mg Bruistabletten bij aandoeningen van de luchtwegen om het ophoesten van taai slijm te vergemakkelijken. Denk aan aandoeningen zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van...
Vergelijk 4 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 30 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 30 stuks

7,7411,55
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van bruistabletten. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

11,49
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Acetylcysteine 200 mg

Acetylcysteine 200 mg

7,15
Vergelijk 2 prijzen
Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

Acetylcysteïne EG 600mg Bruistabletten 60 stuks

10,4415,58
-33%
Geneesmiddel op basis van acetylcysteïne in de vorm van bruistabletten met citroensmaak. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten

6,98
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10 bruistabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,99
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10brt op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 10 stuks

Acetylcysteine EG 600mg Bruistabletten 10 stuks

4,336,47
-33%
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

6,2911,44
-45%
Geneesmiddel op basis van acetylcusteïne in de vorm van bruistabletten met citroensmaak, aangewezen bij een productieve hoest, lost het slijm op en maakt het vloeibaarder. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Vergelijk 4 prijzen
Acetylcysteine EG 200mg Zakjes 30 stuks

Acetylcysteine EG 200mg Zakjes 30 stuks

4,917,01
-30%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant zakjes. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Acetylcysteine EG 200mg Capsules 30 stuks

Acetylcysteine EG 200mg Capsules 30 stuks

4,707,01
-33%
Slijmoplossend geneesmiddel voor een productieve hoest, in de vorm van instant capsules. Maakt de luchtwegen vrij en wordt ook gebruikt bij chronische bronchitis en mucoviscidose.
Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5

Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5

7,15
Actavis Acetylcysteine 200 mg 30x1.5 op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 30 bruistabletten

12,27
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

4,89
Healthypharm Acetylcysteine 600mg 10 bruistabletten
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 3 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 3 x 10 bruistabletten

15,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet 10 bruistabletten

6,99
Sandoz Acetylcysteine 600mg bruistablet Je gebruikt Sandoz Acetylcysteine bij een vastzittende hoest of productieve hoest. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Dit middel is ongeschikt voor kinderen onder de 18 jaar * Geschikt voor volwassenen * Bruistabletten  *...
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10brt

Sandoz Acetylcysteine 600 mg 10brt

9,99
Acetylcysteïne Sandoz® bruis 600 mg bruistabletten Geneesmiddel RVG 20515 Claims Acetylcysteïne breekt taai vastzittend slijm af zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Acetylcysteïne Teva kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen zoals astma ...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 1 x 10 bruistabletten

9,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 30 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 30 bruistabletten

22,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 10 bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine 600mg - 2 x 10 bruistabletten

12,99
Healthypharm Acetylcysteine 600 mg bij vastzittende hoest Healthypharm Hoestbruistabletten met HTP Acetylcysteïne 600 mg breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Healthypharm Hoestbruistabletten kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van...
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

3,49
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg is een pijnstiller die pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend werkt. Deze pijnstiller helpt bij milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts, pijn bij verkoudheid, pijn die gepaard gaat met een...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

1,99
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Leidapharm Loperamide hcl diarreeremmer 2 mg 10 capsules

Leidapharm Loperamide hcl diarreeremmer 2 mg 10 capsules

2,79
Leidapharm Loperamide hcl diarreeremmer 2 mg 10 capsules op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Bisacodyl Laxeer 5Mg Leidaph

Bisacodyl Laxeer 5Mg Leidaph

2,05
Leidapharm laxeertabletten Bisacodyl 5 mg Geneesmiddel RVG 21904=52273 Claims Leidapharm laxeertabletten Bisacodyl 5 mg is een laxeermiddel dat gebruikt wordt bij moeilijke stoelgang ook wel verstopping of obstipatie genoemd. De werkzame stof bisacodyl prikkelt het darmslijmvlies. Hierdoor zullen de darmbewegingen versnellen waardoor...
Vergelijk 3 prijzen
Bisacodyl Laxeer 5Mg Leidaph

Bisacodyl Laxeer 5Mg Leidaph

2,05
Leidapharm Laxeertabletten bisacodyl 5mg 30 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Naproxen natrium 220mg - 10 tabletten

Leidapharm Naproxen natrium 220mg - 10 tabletten

1,89
TE GEBRUIKEN BIJ Leidapharm Naproxennatrium 220 mg kan gebruikt worden ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING De...
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg - 7 tabletten

Leidapharm Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg - 7 tabletten

2,99
Leidapharm Loratadine hooikoortstabletten Leidapharm Loratadine is een anti-allergiemedicijn en wordt gebruikt bij hooikoorts en andere allergische reacties op bijvoorbeeld huisstofmijt of de huidschilfers van huisdieren. Leidapharm Loratadine verlicht allergische klachten zoals loopneus, verstopte neus niezen, rode of waterige ogen. Dit...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

1,79
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Leidapharma Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame Stof(fen):ParacetamolWijze van gebruik:- Kinderen van 2-4 jaar: tot 3 keer per dag- Kinderen van 4-6 jaar: tot 4 keer per...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Leida pharm Paracetamol Zetpil werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.Dosering Kinderen: 1 - 2 jaar (10 - 12,5 kg): 240 mg 2 tot 3 keer per dag 2 - 4 jaar (12,5 - 17...
Vergelijk 3 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

3,09
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Hoestdrank Broomhexine HCI 8mg/5ml Suikervrij

Leidapharm Hoestdrank Broomhexine HCI 8mg/5ml Suikervrij

3,99
Leidapharm Hoestdrank Broomhexine HCI 8mg/5ml Suikervrij is een geneesmiddel dat het ophoesten gemakkelijk maakt als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. Het lost slijm op bij een vastzittende hoest. Daarnaast bevat de hoestdrank geen toegevoegde suikers.DoseringVolwassenen en kinderen ouder dan 10 jaar:3 maal per dag 2.5-10 ml drank.Kinderen van...
Leidapharm Ibuprofen 400 mg - 20 omhulde tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400 mg - 20 omhulde tabletten

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Leidapharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps

Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps

4,49
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps zijn transparante, ovale zachte gelatine capsules en is een geneesmiddel dat behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts. Leidapharm Ibuprofen wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps

Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps

2,79
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps zijn zachte capsules met de werkzame stof paracetamol. Het kan worden gebruikt voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koorts. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 9 jaar.DoseringVolwassenen en jongeren ouder dan 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 –...
Vergelijk 2 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

2,09
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,69
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

2,19
Leidapharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,19
Leidapharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg Tabletten 10st

Leidapharm Ibuprofen 200mg Tabletten 10st

1,19
Leidapharm Ibuprofen 200mg heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Ibuprofen zorgt ervoor dat u snel verlost bent van uw pijn. Leidapharm Ibuprofen 200mg tabletten zijn verpakt in handige en hygiënische doordrukstrips. Dosering Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Anti-schimmelcreme Miconazol 20mg/g - 1 x 30 gr

Leidapharm Anti-schimmelcreme Miconazol 20mg/g - 1 x 30 gr

6,49
Miconazol bij schimmelinfecties van de huid Leidapharm Antischimmelcrème Miconazolnitraat behandelt effectief voetschimmel, ook wel zwemmerseczeem genoemd en kalknagels.Miconazol bij schimmelinfecties van de huid is ook geschikt bij (jonge) kinderen met schimmelinfecties van de huid, zoals luieruitslag, eikelontsteking, voetschimmel, en...
Vergelijk 4 prijzen
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

3,49
Linn Ibuprofen bruis 400mg 10 sachets op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

1,79
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Leidapharm Reistabletten cinnarazine 25 mg 10tb

Leidapharm Reistabletten cinnarazine 25 mg 10tb

1,99
Leidapharm Reistabletten cinnarazine 25 mg 10tb op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

0,79
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Anti-Worm Tabletten 6st

Leidapharm Anti-Worm Tabletten 6st

2,99
Leidapharm Anti-Worm Tabletten is een effectieve behandeling tegen worminfecties (= infestaties) met aarsmaden, spoelwormen, zweepwormen, mijnwormen en kettinglintworm. Dit wormmiddel doodt zowel larven, eieren, als wormen. DoseringZie verpakking in de bijsluiter. WaarschuwingenNiet te gebruiken bij overgevoeligheid van mebendazol Lees voor...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp

Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp

4,99
Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

11,8617,70
-33%
Geneesmiddel op basis van cetirizine in de vorm van tabletten voor de behandeling van allergie.
Leidapharm Neusspray xylometazoline hci 1 mg/ml 10 ml

Leidapharm Neusspray xylometazoline hci 1 mg/ml 10 ml

3,79
Leidapharm Neusspray xylometazoline hci 1 mg/ml 10 ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg - 7 tabletten

Leidapharm Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg - 7 tabletten

2,99
Leidapharm Loratadine hooikoortstabletten Leidapharm Loratadine is een anti-allergiemedicijn en wordt gebruikt bij hooikoorts en andere allergische reacties op bijvoorbeeld huisstofmijt of de huidschilfers van huisdieren. Leidapharm Loratadine verlicht allergische klachten zoals loopneus, verstopte neus niezen, rode of waterige ogen. Dit...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Anti-schimmelcreme Miconazol 20mg/g - 1 x 30 gr

Leidapharm Anti-schimmelcreme Miconazol 20mg/g - 1 x 30 gr

6,49
Leidapharm Miconazol crème 20mg/g 30g op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
DAKTARIN crème tegen voetschimmel - effectieve anti-schimmel behandeling - 1 x 30 gr

DAKTARIN crème tegen voetschimmel - effectieve anti-schimmel behandeling - 1 x 30 gr

15,99
DAKTARIN® crème behandelt voetschimmel effectief en eenvoudig. Smeer de crème tweemaal per dag tot zo’n twee centimeter rondom de geïnfecteerde plekken op uw gereinigde, droge voeten. Herhaal deze behandeling, afhankelijk van uw klachten, twee tot zes weken zonder onderbreking tot minstens 1 week nadat alle zichtbare symptomen zijn verdwenen....
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Shiepz Melatonine 5 mg 30 tabletten

Shiepz Melatonine 5 mg 30 tabletten

13,99
Shiepz Melatonine 5 mg 30 tabletten Shiepz Melatonine 5 mg bevat per tablet 5 mg melatonine voor de kortdurende behandeling van een jetlag. Een jetlag is een verstoring van het slaap-waakritme, die kan optreden na het passeren van meerdere tijdzones door een vliegreis. De voordelen van Shiepz Melatonine 5 mg: Voor de kortdurende behandeling van...
Vergelijk 6 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Lijstweergave
Grid
Lijst