Healthypharm geneesmiddelen Tabletten Aspirine

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening1
Kenmerken
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

4,59
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

5,99
Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame stof(fen):AcetylsalicylzuurWijze van gebruik:- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag- Kinderen vanaf 12 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,19
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Aleve select 275 mg UAD - 12 tabletten

Aleve select 275 mg UAD - 12 tabletten

5,39
TE GEBRUIKEN BIJ Aleve Select 275 mg kan worden gebruikt bij: Spit, spierpijn, reumatische pijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid, pijn en koorts na vaccinatie NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Wanneer u lijdt aan een ernstige...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

11,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet Migraine wordt gebruikt voor de verlichting van migraine. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. U bent overgevoelig voor soortgelijke pijnstillers. U heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus na gebruik van acetylsalicylzuur of...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Healthypharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit...
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Acetylsalicylzuur Teva wordt gebruikt bij de behandeling van: lichte tot matige pijn bijv. hoofdpijn, griep, tandpijn, algemene aanhoudende pijn, koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur. Astma in het verleden veroorzaakt door gebruik...
Vergelijk 2 prijzen
Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ Idyl Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

4,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voor verlichting van: hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, koorts en pijn na vaccinatie, migraine (met en zonder aura) NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. U heeft last van astma-aanvallen of...
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

18,69
Nexium Control bij zure oprispingen Nexium Control is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en bij mensen wie de pijnklachten als gevolg van...
Vergelijk 5 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

29,95
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

5,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub Chloorhexidine 500ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

5,79
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel UAD - 100g

Voltaren Emulgel UAD - 100g

15,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voltaren Emulgel 1.16% Gel Diclofenac 100g Doseer- en Smeerdop wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Niet gebruiken bij allergie of overgevoeligheid voor diclofenac of andere medicijnen om pijn, koorts...
Vergelijk 3 prijzen
Buscopan 10mg Impexeco Omhulde tabletten 50 stuks
Nieuw!

Buscopan 10mg Impexeco Omhulde tabletten 50 stuks

10,1412,22
-17%
Geneesmiddel voor de behandeling van spasmen van het maagdarmkanaal, de gal, de urinewegen en menstruatiepijn.
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

3,85
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
RENNIE ANIJS

RENNIE ANIJS

4,59
Rennie Anijs Rennie Anijs kauwtabletten met anijssmaak zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen. Zet overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen Begint brandend maagzuur te verlichten na 40 seconden Kan dag en nacht worden ingenomen Anijssmaak Kan gedurende de...
Vergelijk 5 prijzen
Naproxennatrium HTP 220 mg, omhulde tabletten - 10 tabletten

Naproxennatrium HTP 220 mg, omhulde tabletten - 10 tabletten

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel kan worden gebruikt bij hoofdpijn, tand- en kiespijn, spierpijn, spit, reumatische pijn,menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ - U heeft ernstig hartfalen.- U lijdt aan maag- en darmzweren.- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. - U heeft...
Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 180 gr

Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 180 gr

33,89
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel 1,16% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door verergering van artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel bevat 1,16% diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer (NSAID). Diclofenac werkt pijnstillend en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

4,35
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

10,2511,95
-14%
Medicijn op basis van acetylsalicylzuur. Is een pijnstillend middel (verlicht de pijn) en voor de behandeling van koorts. Voor de symptomatische behandeling van koorts en/of lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, griepsymptomen, tandpijn en spierpijn.
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Advil reliva liquid capsule 200mg UAD - 20 capsules

Advil reliva liquid capsule 200mg UAD - 20 capsules

8,99
TE GEBRUIKEN BIJ Advil Reliva Forte Liquid-Caps is bedoeld voor de verlichting van lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en de symptomen van verkoudheid en griep. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Geef dit medicijn niet aan kinderen jonger dan 12 jaar, tenzij op advies van een...
Vergelijk 4 prijzen
Advil Revila Forte Ibuprofen 400mg - 1 x 20 capsules

Advil Revila Forte Ibuprofen 400mg - 1 x 20 capsules

12,39
Advil Reliva Forte Liquid-Caps 400 Advil Reliva Forte bevat 400 mg Ibuprofen en zit in een zachte capsule. Door de zachte, gladde en kleine vorm is de capsule gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter.Advil Reliva Forte werkt pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend. Je gebruikt Advil Reliva bij lichte tot matige pijn...
Vergelijk 7 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Venoruton 500 mg 30 tabletten

Venoruton 500 mg 30 tabletten

20,69
TE GEBRUIKEN BIJ Als gevolg van een gestoorde bloedafvoer door de aderen in de benen kan het voorkomen dat de kleinste aderen (haarvaten) te veel vocht doorlaten. Venoruton verstevigt de aderwand en vermindert daarmee de doorlaatbaarheid voor vocht in deze haarvaten. Venoruton kan gebruikt worden bij klachten zoals vermoeide, zware benen,...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

7,36
Geneesmiddel op basis van pantoprazole in de vorm van tabletten, remt de zuurproductie af.
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

7,89
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

4,32
Aspirine 100 mg kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare pijnstiller om hoofdpijn, koorts, spierpijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Aspirine 100 mg. Dit geneesmiddel is al jarenlang een vertrouwde keuze voor effectieve pijnverlichting. In deze productpagina zullen we uitgebreid ingaan op waarom Aspirine 100 mg een...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

6,99
Healthypharm Cetirizine hooikoorts tabletten 10mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

6,59
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 5 prijzen
Laxeertabletten Bisacodyl HTP 5mg Tabletten 30 stuks

Laxeertabletten Bisacodyl HTP 5mg Tabletten 30 stuks

2,09
Geneesmiddel op basis van bisacodyl in de vorm van tabletten, voor de behandeling van constipatie, werkt laxerend. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar.
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

10,29
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

11,5814,51
-20%
Geneesmiddel tegen maagzuur, in de vorm van kauwtabletten. Verlicht de symptomen van zure oprispingen en brandend maagzuur.
Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

4,39
Sandoz Pantoprazol OTC 20mg Sandoz Pantoprazol OTC 20mg is een maagzuurremmer met als werkzamestof Pantoprazol. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag. Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik...
Vergelijk 4 prijzen
FlatuCalm Omhulde tabletten 20 stuks

FlatuCalm Omhulde tabletten 20 stuks

12,50
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 3 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 3 x 14 tabletten

14,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Valdispert Melatonine 3 mg 30 tabletten

Valdispert Melatonine 3 mg 30 tabletten

21,69
Valdispert Melatonine 3 mg 30 tabletten Valdispert Melatonine 3 mg bevat per tablet 3 mg melatonine voor de kortdurende behandeling van een jetlag bij volwassenen. Een jetlag is een verstoring van het slaap-waakritme, die kan optreden na het passeren van meerdere tijdzones door een vliegreis. De voordelen van Valdispert Melatonine 3 mg: Voor de...
Vergelijk 5 prijzen
Valdispert Melatonine 5mg UAD 30 tabletten

Valdispert Melatonine 5mg UAD 30 tabletten

21,89
TE GEBRUIKEN BIJ De werkzame stof in Valdispert melatonine is melatonine. Deze stof behoort tot een natuurlijke groep hormonen die door het lichaam worden aangemaakt. Valdispert melatonine wordt gebruikt voor kortdurende behandeling van jetlag bij volwassenen. Met jetlag worden de door tijdsverschil veroorzaakte klachten bedoeld door het reizen in...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

4,05
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol wordt gebruikt voor de kortdurende behandeling van refluxklachten (bijvoorbeeld brandend maagzuur, zure oprispingen) bij volwassenen. Deze maagzuurremmer behoort tot de zogeheten protonpompremmers. Healtypharm Pantoprazol zorgt ervoor dat de 'pomp' die het maagzuur produceert geblokkeerd wordt....
Vergelijk 4 prijzen
Varivenol Omhulde tabletten 120 stuks

Varivenol Omhulde tabletten 120 stuks

31,1735,98
-13%
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,45
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

4,45
Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame stof(fen):AcetylsalicylzuurWijze van gebruik:- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag- Kinderen vanaf 12 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Migraine 400mg Tabletten

Nurofen Migraine 400mg Tabletten

8,99
Nurofen Migraine 400mg Tabletten bevat 400 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. Nurofen Migraine 400mg wordt gebruikt voor de verlichting van...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen 400mg Tabletten

Nurofen 400mg Tabletten

5,29
De op ibuprofen gebaseerde pijnstiller Nurofen Tabletten 400mg 24st werkt snel en effectief bij hoofdpijn, spierpijn, rugpijn, menstruatiepijn en tandpijn. Het is ook doeltreffend bij verkoudheid, koorts en griep. Nurofen heeft diverse oplossingen voor verschillende soorten pijn. Lees vóór gebruik de bijsluiter. DoseringVolwassenen en kinderen...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

5,99
TE GEBRUIKEN BIJ Cetirizine Tabletten 10mg worden gebruikt ter verlichting van allergische reacties zoals seizoensgebonden en niet seizoensgebonden neus en oogklachten. Ook zijn de tabletten geschikt bij aanhoudende huiduitslag met hevige jeuk en vorming van bultjes (galbulten). NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als er sprake is van een ernstige stoornis in...
Vergelijk 5 prijzen
Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

14,59
Losecosan bij brandend maagzuur Losecosan werkt 24 uur tegen terugkomend brandend maagzuur door de overtollige maagzuurproductie bij de bron te remmen. De werkzame stof van Losecosan is 20 mg omeprazol. Unieke, gepatenteerde MUPS® tablet die snelle opname van de werkzame stof mogelijk maakt. Makkelijk door te slikken met water, kan ook opgelost...
Vergelijk 7 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen 400mg Tabletten 30 stuks

Nurofen 400mg Tabletten 30 stuks

8,2010,29
-20%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Pharma Nord Melatonine 3mg - 1 x 30 tabletten

Pharma Nord Melatonine 3mg - 1 x 30 tabletten

20,95
Pharma Nord Melatonine 3 mg Melatonine van Pharma Nord is een zonder recept verkrijgbaar geneesmiddel, bestaande uit ronde, witte, filmomhulde tabletten die elk 3 milligram van de actieve stof melatonine bevatten. 3 mg melatonine van farmaceutische kwaliteit in filmomhulde tabletten Voor de behandeling van jetlag bij volwassenen
Vergelijk 6 prijzen
Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

37,9544,85
-15%
Flinndal Maagzuur is een medisch hulpmiddel dat helpt bij het verlichten van symptomen zoals pijn, branderigheid en zure oprispingen.
Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg - 2 tabletten

4,99
TE GEBRUIKEN BIJ Wormkuurtabletten HTP Mebendazol 100 mg wordt gebruikt bij infecties door aarsmaden, spoelwormen, zweepwormen en mijnwormen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ als u allergisch (overgevoeligheid) bent voor mebendazol of voor één van de andere bestanddelen uit de tablet. bij kinderen jonger dan 2 jaar. Het gebruik van mebendazol bij...
Vergelijk 2 prijzen
Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

8,29
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt;het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud, waardoor het branderige gevoel in uw...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Laxeer Bisacodylum 5mg 30 tabletten

Healthypharm Laxeer Bisacodylum 5mg 30 tabletten

1,79
Healthypharm Laxeer Bisacodylum 5mg Healthypharm Laxeer Bisacodylum 5mg is een laxeermiddel. Het is te gebruiken bij: * Obstipatie (verstopping), om de ontlasting op gang te brengen, bijvoorbeeld bij plotseling optredende verstopping (zoals op reis) * Om de ontlasting zacht te maken, bijvoorbeeld na operaties in de buik of aan het rectum *...
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

5,41
Aspirine 500 mg kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare pijnstiller om hoofdpijn, koorts, spierpijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Aspirine 500 mg. Dit geneesmiddel is al jarenlang een vertrouwde keuze voor effectieve pijnverlichting.  Waarom Aspirine 500 mg? Aspirine 500 mg, met als actief bestanddeel...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

8,9310,73
-17%
Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn, koorts en ontsteking. In de vorm van bruistabletten.
Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 20 stuks

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 20 stuks

5,796,95
-17%
Geneesmiddel op basis van aspirine in de vorm van snelwerkende tabletten. Helpt snel bij koorts, pijn en een grieperig gevoel.
Nurofen Fasttabs 400mg Tabletten 24 stuks

Nurofen Fasttabs 400mg Tabletten 24 stuks

9,3911,17
-16%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Valdispert Extra Forte 450mg Omhulde Tabletten Lees de

Valdispert Extra Forte 450mg Omhulde Tabletten Lees de

18,99
Valdispert Extra Forte 450mg Omhulde Tabletten is een kruidengeneesmiddel dat wordt gebruikt ter verlichting van lichte nervositeit en bij inslaapmoeilijkheden. Te gebruiken vanaf 12 jaar. Registratienummer 110616 (UAD)
Vergelijk 5 prijzen
Iberogast Druppels 50ml

Iberogast Druppels 50ml

20,49
Iberogast Druppels 50ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Ibuprofen HTP 400 mg - 20 omhulde tabletten

Ibuprofen HTP 400 mg - 20 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Ibuprofen HTP wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Wanneer...
Leidapharm Ibuprofen 400 mg - 20 omhulde tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400 mg - 20 omhulde tabletten

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Leidapharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks

Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks

4,85
Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

16,49
Gaviscon Duo Kauwtabletten Gaviscon Duo heeft een dubbele werking door de combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, namelijk de carbonaten calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat en een alginaat. Gaviscon Duo het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt én het vormt een beschermend...
Vergelijk 4 prijzen
Formule W Wrattentinctuur - 1 x 6 ml

Formule W Wrattentinctuur - 1 x 6 ml

13,39
Let op! Dit is een geneesmiddel. Volgens de richtlijnen van de gezondheidsinspectie mogen geneesmiddelen niet teruggenomen worden nadat ze verzonden zijn. Formule W Wrattentinctuur Formule W is een aanstipvloeistof voor de behandeling van wratten en likdoorns. Formule W Wrattentinctuur bevat salicyzuur, een stof die een afbrekende werking heeft op...
Vergelijk 6 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 2 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 2 x 14 tabletten

12,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

13,99
Nexium Control tabletten is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en voor mensen bij wie de pijnklachten als gevolg van brandend maagzuur...
Vergelijk 5 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

6,49
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst