Healthypharm geneesmiddelen Capsules Ibuprofen

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening1
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

11,99
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Ibuprofen HTP liquid caps 400mg 20 caps

Ibuprofen HTP liquid caps 400mg 20 caps

4,32
Ibuprofen HTP liquid caps wordt gebruikt bij volwassen en adolescent met een lichaamsgewicht van 40 kg of zwaarder om: Verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonde aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten, en koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

5,79
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

9,49
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

5,09
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

4,69
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 200 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 200 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

7,99
Nurofen Fastine 400mg is een geneesmiddel dat behoort tot de algemene pijnstillers. De actieve stof in deze capsules is ibuprofen. Nurofen Fastine wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 400 mg ibuprofen per capsule.DoseringVolwassen en jongeren met een...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 3 x 10 capsules

13,53
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 200 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 200 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

Nurofen Fastine Liquid Caps 200mg - 2 x 10 capsules

14,99
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

8,95
Ontstekingsremmende pijnstiller Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: *...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

Nurofen Fastine Liquid Caps 200 mg Pijnstiller 10 stuks

10,99
Pijnstillend en Koortsverlagend Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft snelle verlichting bij matige tot gemiddelde pijn, zoals pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn. Nurofen Fastine Liquid Caps met 100 mg Ibuprofen is geschikt voor...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

11,75
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

18,99
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,20
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,50
Nurofen 400 mg kopen? Ben je op zoek naar een krachtige pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, gewrichtspijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 400 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en effectief symptomen zoals pijn en ontsteking te verminderen, zodat je je snel beter kunt voelen.  Waarom Nurofen...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,49
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen

Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen

4,99
Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,59
Nurofen Ibuprofen 200mg 12 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

8,13
Nurofen 200 mg kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, koorts of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 200 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en doeltreffend symptomen zoals hoofdpijn, spierpijn en koorts te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt...
Vergelijk 6 prijzen
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

4,99
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,99
Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter.Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

3,19
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij: Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft ernstig hartfalen. U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Ibuprofen 400mg 20 tab

Ibuprofen 400mg 20 tab

2,44
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Healthypharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit...
Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

11,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet Migraine wordt gebruikt voor de verlichting van migraine. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. U bent overgevoelig voor soortgelijke pijnstillers. U heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus na gebruik van acetylsalicylzuur of...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

3,29
Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,29
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

4,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voor verlichting van: hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, koorts en pijn na vaccinatie, migraine (met en zonder aura) NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. U heeft last van astma-aanvallen of...
Sanias Ibuprofen liquid 400mg 20 Capsules

Sanias Ibuprofen liquid 400mg 20 Capsules

4,69
Sanias Ibuprofen liquid 400mg 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab

1,99
Healthypharm Healthy ibuprofen 200mg 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen HTP 400mg Liquid caps Capsules 20 stuks

Ibuprofen HTP 400mg Liquid caps Capsules 20 stuks

4,99
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,19
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. * Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

7,89
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Advil reliva liquid capsule 200mg UAD - 20 capsules

Advil reliva liquid capsule 200mg UAD - 20 capsules

8,99
TE GEBRUIKEN BIJ Advil Reliva Forte Liquid-Caps is bedoeld voor de verlichting van lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en de symptomen van verkoudheid en griep. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Geef dit medicijn niet aan kinderen jonger dan 12 jaar, tenzij op advies van een...
Vergelijk 4 prijzen
Advil Revila Forte Ibuprofen 400mg - 1 x 20 capsules

Advil Revila Forte Ibuprofen 400mg - 1 x 20 capsules

12,39
Advil Reliva Forte Liquid-Caps 400 Advil Reliva Forte bevat 400 mg Ibuprofen en zit in een zachte capsule. Door de zachte, gladde en kleine vorm is de capsule gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter.Advil Reliva Forte werkt pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend. Je gebruikt Advil Reliva bij lichte tot matige pijn...
Vergelijk 7 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules

Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules

3,69
Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,825,99
-20%
Healthypharm Spierbalsem ibuprofen 5% 75ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

10,29
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

6,88
Healthypharm Ibuprofen gel Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ingredienten Aqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alcohol, sodium...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,89
Healthypharm Ibuprofen 200mg Healthypharm Ibuprofen 200mg in omhulde tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.  Ibuprofen kan gebruikt worden bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, (spannings) hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Pijnstillers met...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 20 tabletten

1,35
Healthypharm Ibuprofen 200mg Healthypharm Ibuprofen 200mg in omhulde tabletten is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.  Ibuprofen kan gebruikt worden bij; koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, (spannings) hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Pijnstillers met...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

0,89
Healtypharm Ibuprofen 200 mg Healtypharm Ibuprofen 200 milligram zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken.
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

2,15
Healthypharm Ibuprofen 400 mg omhulde tabletten Healthypharm Ibuprofen omhulde tabletten bevat 400 milligram ibuprofen. Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortsverlagende pijnstiller. Daarom is Ibuprofen naast koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn en spierpijn ook te...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,796,25
-23%
Healthypharm Ibuprofen gel bij stramme of stijve spieren Healthypharm Ibuprofen gel houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport of inspanning van de spieren en gewrichten. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ibuprofen gel is geschikt voor volwassenen...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

18,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

11,79
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

7,50
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

5,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

Healthypharm Allergietabletten HTP Cetirizine diHCI 10 mg - 30 tabletten

4,35
Healthypharm Cetirizine Healthypharm Cetirizine 10 mg gebruik je bij allergie zoals huisstofmijt en huisdieren of hooikoorts. Healthypharm Cetirizine is een anti-histamine die overgevoeligheidsklachten zoals jeukende ogen, loopneus, niezen en gezwollen neusslijmvlies verlicht. Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastcaps 400mg Capsules 30 stuks

Nurofen Fastcaps 400mg Capsules 30 stuks

10,0912,64
-20%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg zachte capsules innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar.Neem maximaal 1 capsule per keer en...
Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps 20 capsules

Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps 20 capsules

4,99
Pijnstillend, koortswerend, ontstekingsremmend Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten pijn zoals menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting, kiespijn, hoofdpijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen 200mg  20tabs

Ibuprofen 200mg 20tabs

2,11
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Ibuprofen 200mg 10 tabletten

2,03
Ibuprofen 200mg 10 tabletten
Vergelijk 3 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Linn Ibuprofen 400 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

Linn Ibuprofen 400 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

4,49
Ibuprofen suikervrije Liquid Caps Linn Ibuprofen 400 mg suikervrije Liquid Caps heeft een pijnstillende, koortswerende, ontstekingsremmende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Ibuprofen is te gebruiken bij allerlei soorten matige pijn zoals menstruatiepijn, kiespijn, hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na inenting....
Vergelijk 2 prijzen
Linn Ibuprofen 200 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

Linn Ibuprofen 200 mg Suikervrije Liquid Cap 20 capsules

3,45
Ibuprofen suikervrije Liquid Caps Linn Ibuprofen 200 mg suikervrije Liquid Caps remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. Linn Ibuprofen 200 mg suikervrije Liquid Caps is...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps

Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps

4,49
Leidapharm Ibuprofen 400mg Liquid Caps zijn transparante, ovale zachte gelatine capsules en is een geneesmiddel dat behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts. Leidapharm Ibuprofen wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,19
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 200 wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

9,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

11,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab

3,49
Healthypharm Wormkuurtabletten mebendazol 100mg 6tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij

Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij

3,69
Linn Ibuprofen Liquid Caps 200mg Suikervrij (20 stuks) behoort tot de groep van geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID's) worden genoemd. Deze middelen verlichten pijn en verlagen koorts door de manier waarop het lichaam op deze symptomen reageert, te beïnvloeden. Ibuprofen Linn 200 mg liquidcaps suikervrij wordt gebruikt voor...
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen 200 mg

Ibuprofen 200 mg

2,75
Ervaar verlichting met Healthypharm's ibuprofen 200 mg Heb je last van pijn of ontstekingen en zoek je naar een snelle en betrouwbare oplossing? Healthypharm's ibuprofen 200 mg biedt de uitkomst die je nodig hebt om effectief pijn, koorts en ontstekingen aan te pakken. Perfect voor in je EHBO-kit, thuis of op het werk. Snelle actie tegen pijn Of...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

Healthypharm Mobilat Hydrofiele Crème - 1 x 100 gr

12,64
Mobilat Hydrofiele Crème 100 gr Mobilat wordt gebruikt als hulpmiddel bij de behandeling van (sport)blessures en letsels door ongevallen, zoals kneuzingen en verstuikingen.
Vergelijk 4 prijzen
Venoruton 500 mg 30 tabletten

Venoruton 500 mg 30 tabletten

20,69
TE GEBRUIKEN BIJ Als gevolg van een gestoorde bloedafvoer door de aderen in de benen kan het voorkomen dat de kleinste aderen (haarvaten) te veel vocht doorlaten. Venoruton verstevigt de aderwand en vermindert daarmee de doorlaatbaarheid voor vocht in deze haarvaten. Venoruton kan gebruikt worden bij klachten zoals vermoeide, zware benen,...
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp

Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp

4,99
Leidapharm Ibuprofen liquid caps 400mg 20cp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst