Daro geneesmiddelen Kauwtabletten

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk1
Toediening1
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

6,69
Daro Paracetamol Vloeibaar Daro vloeibare paracetamol is een pijnstiller speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden. Je gebruikt de vloeibare paracetamol bij pijn, koorts, na inentingen, griep, of verkoudheid. De Vloeibare Paracetamol is gezoet met maltitol, bevat geen suiker en heeft een aangename frambozensmaak. Vloeibare Paracetamol is ideaal voor...
Vergelijk 5 prijzen
DARO Paracetamol vloeibaar 100ml

DARO Paracetamol vloeibaar 100ml

7,56
Daro Vloeibare Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een effectieve en gebruiksvriendelijke pijnstiller voor je kind? Overweeg dan Daro Vloeibare Paracetamol. Deze vloeibare pijnstiller is speciaal ontwikkeld voor kinderen en biedt verlichting bij verschillende soorten pijn en koorts. In deze productpagina zullen we dieper ingaan op waarom Daro...
Vergelijk 5 prijzen
Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml

Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml

7,49
Daro Kind vloeibare paracetamol 100ml op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

Paracetamol vloeibaar UAD Daro - 100ml, 120 mg/5 ml

9,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Baby’s jonger dan 3 maanden, na doktersadvies3 maanden - 1 jaar: dosis 2,5 ml, max aantal doses per dag: 4-6...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol vloeibaar

Paracetamol vloeibaar

5,105,79
-12%
Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Kind 100mg zachte Kauwtabletten 24 stuks

Nurofen Kind 100mg zachte Kauwtabletten 24 stuks

11,99
Medicament op basis van ibuprofen, in de vorm van kauwtabletten met sinaasappelsmaak. Aangewezen als pijnstiller of tegen de koorts, voor kinderen vanaf 7 jaar tot 12jaar.
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

5,19
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Healthypharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 60 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Vergelijk 3 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Sinaspril Paracetamol 120 mg 16 kauwtabletten

Sinaspril Paracetamol 120 mg 16 kauwtabletten

4,95
Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen en werkt pijnstillend en koortsverlagend. Sinaspril Kauwtabletten bevat 120 mg paracetamol. Sinaspril Kauwtabletten werkt bij verkoudheid, koorts of griep, koorts en pijn na vaccinatie, middenoorontsteking en andere milde tot matige pijnen. *...
Vergelijk 3 prijzen
Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

16,49
Gaviscon Duo Kauwtabletten Gaviscon Duo heeft een dubbele werking door de combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, namelijk de carbonaten calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat en een alginaat. Gaviscon Duo het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt én het vormt een beschermend...
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

6,29
Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar:Gemakkelijk toe te dienen stroop met een lekkere bananensmaakSnel en effectief bij pijn en koortsGoed alternatief voor zetpilletjesAltijd de juiste dosering met...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Daro Trekzalf 100mg

Daro Trekzalf 100mg

7,29
Daro Trekzalf 100mg (28gr) is een effectief middel voor de behandeling van puisten. Het bevat de actieve stof sulfobituminose-ammonium, die ervoor zorgt dat de puisten sneller en beter genezen. De zalf heeft een ontstekingsremmende werking en helpt bij het verminderen van roodheid en pijn. Daro Trekzalf 100mg:Bevat de actieve stof...
Vergelijk 4 prijzen
Daro Vaseline Av

Daro Vaseline Av

3,093,20
Merk: Daro Type: Vaseline Omschrijving: Daro Vaseline ongeparfumeerd 28g Art: 8714319030420 Samenstelling: Petrolatum (witte 100% zuur- en watervrije vaseline) ongeparfumeerd
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

11,5814,51
-20%
Geneesmiddel tegen maagzuur, in de vorm van kauwtabletten. Verlicht de symptomen van zure oprispingen en brandend maagzuur.
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Vloeibaar 120 mg Sinaspril Vloeibaar is een kinderpijnstiller met 120 mg paracetamol. Sinaspril kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen vanaf 3 maand. De stroop is makkelijk toe te dienen door het meegeleverde maatlepeltje en...
Vergelijk 5 prijzen
Daro Alle Hoest Siroop Extra Sterk Met Vitamine C

Daro Alle Hoest Siroop Extra Sterk Met Vitamine C

11,0214,49
-24%
Wat is Daro Alle Hoest Extra Sterk Met Vitamine C? Daro Alle Hoest Extra Sterk met vitamine C is een zelfzorgend medisch hulpmiddel op basis van Polysac-Active voor de behandeling van ieder type hoest en keelpijn. De siroop creëert een beschermend filmlaagje in de keel dat zorgt voor een snelle verlichting van droge- en kriebelhoest door de...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Daro Zinkzalf

Daro Zinkzalf

6,29
Daro Zinkzalf is een effectief middel voor diverse huidaandoeningen. Het heeft een verkoelende en mild-samentrekkende werking en is daarom ideaal voor irritaties van de huid waarbij een indrogend bedekkend of beschermend effect gewenst is. Denk hierbij aan huiduitslag en luieruitslag. De zalf is gemakkelijk aan te brengen en geschikt voor dagelijks...
Vergelijk 4 prijzen
WELEDA Hepatodoron Tabletten 200 stuks

WELEDA Hepatodoron Tabletten 200 stuks

16,1221,49
-25%
Weleda Hepatodoron Bij milde maag- en darmklachten Bij incidentele verstopping en winderigheid Bij lichte vormen van eczeem Bij vermoeidheidsklachten en slaapstoornissen Traditioneel kruidengeneesmiddel bij milde maag- en darmklachten, bij incidentele verstopping en winderigheid, bij lichte vormen van eczeem, bij vermoeidheidsklachten en...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg 10 stuks

1,95
Healthypharm Paracetamol Zetpillen voor Kinderen Healthypharm 120 mg Paracetamol Zetpillen is speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden tot een jaar ((3,0 – 10 kg). Paracetamol is een koortsverlagende pijnstiller die kan worden gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts zoals koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 stuks

2,35
Healthypharm Paracetamol Kind 60 mg 10 zetpillen
Vergelijk 3 prijzen
Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

5,668,09
-30%
Geneesmiddel op basis van fijngemalen, gegranuleerde vezels va, plantago ovato in de vorm van zakjes met sinaasappelsmaak, ter bevordering van de stoelgang.
Vergelijk 3 prijzen
Daro trekzalf 28gr

Daro trekzalf 28gr

6,95
Daro Trekzalf kopen? Effectieve behandeling van huidontstekingen met Daro Op zoek naar een effectieve oplossing voor huidontstekingen? Daro Trekzalf is de perfecte keuze. Met deze speciale zalf kunt u snel en doeltreffend huidontstekingen behandelen. Bij Daro begrijpen we hoe vervelend en pijnlijk huidontstekingen kunnen zijn, en daarom hebben we...
Vergelijk 2 prijzen
Leida Paracetamol Ovaal 500mg

Leida Paracetamol Ovaal 500mg

0,79
Leidapharm Paracetamol Ovaal kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.DoseringKinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 3 ot 4 keer per dag.Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.Kinderen van...
Vergelijk 3 prijzen
Daro Alle Hoest Siroop 150 ml

Daro Alle Hoest Siroop 150 ml

9,6513,29
-27%
Daro Alle Hoest Siroop Medisch hulpmiddel Daro Alle Hoest Siroop geeft verlichting bij keelpijn, kriebelhoest, droge hoest, productieve hoest en vastzittende hoest. Daro Alle Hoest Siroop creëert een beschermend laagje in je keel dat door de verzachtende eigenschappen zorgt voor een snelle verlichting van droge (kriebel)hoest en keelpijn. Daarnaast...
Vergelijk 4 prijzen
Daro Droge Hoest - 150 ml - Hoestsiroop

Daro Droge Hoest - 150 ml - Hoestsiroop

9,4911,99
-21%
DARO droge hoestsiroop geeft directe verlichting bij droge hoest en kriebelhoest. De siroop creëert een beschermend filmlaagje in de keel. Door de inwerking van de actieve ingrediënten en het beschermende filmlaagje worden de slijmvliezen in de mond- en keelholte beschermd tegen verdere irritatie en wordt de hoestprikkel onderbroken.Wijze van...
Vergelijk 2 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

6,49
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Daro Hoofdpijnpoeder 1 x 20 sachets

Daro Hoofdpijnpoeder 1 x 20 sachets

5,79
Daro Hoofdpijnpoeders Daro hoofdpijnpoeders zijn een snelle en effectieve oplossing bij hoofdpijnbestrijding. Het in water opgeloste poeder zorgt namelijk voor de snelle opname in het lichaam. De hoofdpijnpoeders bevatten 3 werkzame stoffen: paracetamol, propyfenazon, en coffeïne. Daro Hoofdpijnpoeders zijn geschikt voor de leeftijd vanaf 18 jaar....
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Befact Duo Kauwtabletten 100

Befact Duo Kauwtabletten 100

16,8019,95
-16%
Befact Duo Kauwtabletten 100 stuks

Befact Duo Kauwtabletten 100 stuks

13,2619,95
-34%
Daro - Alle Hoest Siroop - Junior

Daro - Alle Hoest Siroop - Junior

10,9913,-
-15%
Daro - Alle Hoest Siroop - Junior Daro Alle Hoest Junior geeft verlichting bij alle soorten hoest en keelpijn. De siroop creëert een beschermend filmlaagje in de keel dat zorgt voor een snelle verlichting van droge kriebelhoest en keelpijn. Daarnaast wordt eventueel taai slijm opgelost, waardoor vastzittende- en productieve hoest verdwijnt. De...
Vergelijk 4 prijzen
Gaviscon DUO - Maagzuurremmer - 24 Kauwtabletten

Gaviscon DUO - Maagzuurremmer - 24 Kauwtabletten

7,19
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: 1. het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt; 2. het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud die tot 4 uur lang kan...
Vergelijk 5 prijzen
Daro Zinkzalf tube 28 gram

Daro Zinkzalf tube 28 gram

6,20
Productinformatie Daro Zinkzalf Daro Zinkzalf is bij diverse huidaandoeningen te gebruiken. Het heeft een beschermende invloed zolang de zalf op de huid aanwezig is. De zalf kan toegepast worden ter verzorging van een rode en schrale huid, denk hierbij aan bijvoorbeeld babybilletjes. Omdat Daro Zinkzalf de huid goed afdekt, wordt deze optimaal...
Vergelijk 4 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 30st

Sanias Paracetamol 500 mg 30st

1,05
Sanias Paracetamol 500 mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Daro  Fysiologische Zoutoplossing - Neusspray - 10 x 5 ml

Daro Fysiologische Zoutoplossing - Neusspray - 10 x 5 ml

6,156,99
-12%
Daro Fysiologische - ZoutoplossingGebruikVoor gebruik nagaan of de flacon nog intact is. Indien de flacon gemanipuleerd, geopend of beschadigd is, gebruik deze dan niet en gooi deze onmiddellijk weg. In geval van een behandeling met een geneesmiddel voor nasaal of oftalmologisch gebruik, gebruik dan de fysiologische oplossing vóór deze behandeling...
Vergelijk 3 prijzen
Daro Zinkzalf UAD - 28 gram

Daro Zinkzalf UAD - 28 gram

7,29
TE GEBRUIKEN BIJ Dit middel wordt gebruikt bij diverse huidaandoeningen, zoals bijvoorbeeld irritaties van de huid waarbij een indrogend bedekkend of beschermend effect gewenst is (bijvoorbeeld bij huiduitslag en luieruitslag). NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Bij brandwonden. DOSERING 2...
Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 72 stuks

Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 72 stuks

10,09
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

10,91
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

16,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 110mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 1 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine Sandoz 10mg Tabletten 100 stuks

11,8617,70
-33%
Geneesmiddel op basis van cetirizine in de vorm van tabletten voor de behandeling van allergie.
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,45
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 96 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 96 stuks

11,99
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Google best seller top 100.Vergelijk 6 prijzen
Daro Hoofdpijnpoeder 1 x 20 sachets

Daro Hoofdpijnpoeder 1 x 20 sachets

6,49
Daro Hoofdpijnpoeder 20st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Daro Trekzalf 28g

Daro Trekzalf 28g

6,99
Daro Trekzalf 28g op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Thijmsiroop

Thijmsiroop

8,269,39
-12%
Daro Thijmsiroop De Originele Thijm Siroop van Daro met het extract van de Thijmplant is al jaren een vertrouwd middel.  De siroop bevat bevat geen kleurstoffen en lactose. - Goed voor je luchtwegen* - Weldadig en verzachtend voor je keel* - Aangename smaak - Bevat geen kleurstoffen en lactose - Ook geschikt voor kinderen vanaf 6...
Vergelijk 3 prijzen
Gaviscon Munt Kauwtabletten 48 stuks

Gaviscon Munt Kauwtabletten 48 stuks

8,8211,05
-20%
Geneesmiddel voor het behandelen van de symptomen van reflux, maagzuur, maagpijn.
Daro Thijmsiroop

Daro Thijmsiroop

6,499,38
-31%
Daro thijmsiroop is heerlijk van smaak en al generaties lang het vertrouwde middel bij hoest. Voor volwassenen en kinderen vanaf 6 maanden. Daro Thijmsiroop werkt verzachtend bij hoest en bevat geen kleurstoffen, melksuiker (lactose) of zout. Het produkt is na fabricage 3 jaar houdbaar. De vervaldatum is aangegeven op de verpakking. ...
Vergelijk 3 prijzen
Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

37,9544,85
-15%
Flinndal Maagzuur is een medisch hulpmiddel dat helpt bij het verlichten van symptomen zoals pijn, branderigheid en zure oprispingen.
Daro Alle Hoest Siroop 150 ml

Daro Alle Hoest Siroop 150 ml

10,9913,29
-17%
Daro Alle Hoest Siroop is een medisch hulpmiddel met aangename drop-anijs smaak en werkt snel en effectief bij alle soorten hoest. De siroop creeert een beschermend filmlaagje in de keel dat zorgt voor een snelle verlichting van droge- en kriebelhoest door de verzachtende eigenschappen. Daarnaast wordt eventueel taai slijm opgelost waardoor...
Vergelijk 4 prijzen
Fagron Cetamacrogolcrème Met 20% Vaseline 100 gr

Fagron Cetamacrogolcrème Met 20% Vaseline 100 gr

4,69
Fagron Cetamacrogolcrème 100 gr Fagron Cetomacrogolcrème met 20% Vaseline heeft een hydraterende en beschermend effect bij een zeer droge en gevoelige huid. Deze crème heeft een goede smeerbaarheid. Heeft een hydraterende en beschermend effect Voor een zeer droge en gevoelige huid Deze crème heeft een goede smeerbaarheid
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 96 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 96 stuks

11,29
Rennie Pepermunt Kauwtabletten met frisse pepermuntsmaak helpt snel en effectief bij brandend maagzuur en zuur gerelateerde maagklachten. Rennie geeft snel, verlichting doordat het een maagzuurbinder is doe alleen lokaal, direct en alleen in de maag werkt. Rennie wordt niet opgenomen in het bloed, maar zorgt ervoor dat het teveel aan maagzuur snel...
Google best seller top 100.Vergelijk 6 prijzen
Daro Suikervrij - 200 ml - Thijmsiroop

Daro Suikervrij - 200 ml - Thijmsiroop

6,499,38
-31%
DARO Thijmsiroop Suikervrij is al jarenlang een vertrouwd middel. De Thijmsiroop is verzachtend voor de keel en heeft een heerlijke smaak! Bevat geen kleurstoffen, melksuiker (lactose) of zout.Wijze van gebruik:- Kinderen van 3 tot 6 jaar: 2 theelepels, 2-4 keer per dag- Kinderen van 7 tot 12 jaar: 2 theelepels, 2-8 keer per dag- Kinderen vanaf 12...
Vergelijk 3 prijzen
Daro Alle Hoest Siroop 150 ml

Daro Alle Hoest Siroop 150 ml

13,29
Daro Alle Hoest Siroop geeft directe verlichting bij keelpijn, kriebelhoest, droge hoest, productieve hoest en vastzittende hoest. Daro Alle Hoest Siroop creëert een beschermend laagje in je keel dat door de verzachtende eigenschappen zorgt voor een snelle verlichting van droge (kriebel)hoest en keelpijn. Daarnaast wordt eventueel vastzittend slijm...
Vergelijk 4 prijzen
Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

36,2641,10
-12%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van zware en gezwollen benen door een slechte bloedsomloop.
Daro 2-In-1 Kriebelhoest + Keelpijn - Gratis thuisbezorgd

Daro 2-In-1 Kriebelhoest + Keelpijn - Gratis thuisbezorgd

12,49
Daro 2-In-1 Kriebelhoest + Keelpijn werkt op basis van Polysac-ActiveTM met honing-thijmsmaak dat de symptomen van kriebelhoest én keelpijn behandelt. Het zorgt voor directe verlichting, zowel overdag als 's nachts. Daro 2-in-1 Kriebelhoest + Keelpijn: • Verlicht droge en kriebelhoest • Verzacht bij keelpijn • Voor dag en nacht • Werkt direct • Met...
Vergelijk 2 prijzen
Heel Echinacea Cosmoplex Vloeibaar 100ml

Heel Echinacea Cosmoplex Vloeibaar 100ml

40,95
Homeopathisch geneesmiddel dat de natuurlijke afweer van het lichaam versterkt.
Rennie zonder suiker Kauwtabletten 60 stuks

Rennie zonder suiker Kauwtabletten 60 stuks

7,469,19
-19%
Geneesmiddel voor het neutraliseren van maagzuur. Vermindert de klachten zoals branderig gevoel van de maag, zure oprispingen en/of gevoel van een opgeblazen gevoel.
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,99
TE GEBRUIKEN BIJ Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Kinderen in de leeftijd van 3 maanden...
Vergelijk 5 prijzen
Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 100g

Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 100g

18,2124,57
-26%
Geneesmiddel op basis van natriumdiclofenac, voor uitwendig gebruik als behandeling van reumapijnen en van ontstekingen van spieren en gewrichten na kwetsuren. Voor volwassenen. Met een handige vernieuwde dop.
Lijstweergave
Grid
Lijst