Excedrin geneesmiddelen Tabletten Paracetamol

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening1
Doelgroep
Winkel
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

8,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 6 prijzen
Excedrin Migraine - 2 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 2 x 20 tabletten

25,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

5,19
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 2 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 2 x 10 tabletten

15,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

6,50
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

10,86
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 6 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

7,09
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura. Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

6,99
Excedrin Migraine 10tab op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

11,29
Excedrin Migraine 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

6,99
Voltaren K 12.5 mg Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen: reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, acute lage rugpijn, pijn en koorts bij griep, keelontsteking en verkoudheid. Dit geneesmiddel werkt snel. Het werkzame bestanddeel (diclofenac) gaat rechtstreeks...
Vergelijk 5 prijzen
Prevalin Allerstop cetirizine 10 mg, filmomhulde tabletten 7 stuks

Prevalin Allerstop cetirizine 10 mg, filmomhulde tabletten 7 stuks

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Prevalin Allerstop cetirizine 10 mg bestemd voor: - de verlichting van neus- en oogklachten die verband houden met seizoengebonden en nietseizoengebonden allergische rhinitis - de verlichting van aanhoudende huiduitslag met hevige jeuk en vorming van bultjes (galbulten) waarvan...
Ella One Morning Afterpil Noodanticonceptie

Ella One Morning Afterpil Noodanticonceptie

21,69
Ella One Morning Afterpil Ella One is een morning-afterpil op basis van ulipristalacetaat. Het voordeel van Ella One ten opzichte van een morning-afterpil op basis van levonorgestrel is dat je Ella One tot 5 dagen (120 uur) nadat je onbeschermde seks hebt gehad of dat je anticonceptie gefaald heeft nog kan innemen om de kans op zwangerschap te...
Vergelijk 7 prijzen
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten

Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten

2,29
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten helpt bij milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

5,09
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

3,99
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

18,69
Nexium Control bij zure oprispingen Nexium Control is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en bij mensen wie de pijnklachten als gevolg van...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

5,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

16,49
Gaviscon Duo Kauwtabletten Gaviscon Duo heeft een dubbele werking door de combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, namelijk de carbonaten calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat en een alginaat. Gaviscon Duo het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt én het vormt een beschermend...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol AB 1g Tabletten 10 stuks

Paracetamol AB 1g Tabletten 10 stuks

1,932,47
-22%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Prevalin Allerstop cetirizine 10 mg, filmomhulde tabletten 21 stuks

Prevalin Allerstop cetirizine 10 mg, filmomhulde tabletten 21 stuks

16,99
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

11,5814,51
-20%
Geneesmiddel tegen maagzuur, in de vorm van kauwtabletten. Verlicht de symptomen van zure oprispingen en brandend maagzuur.
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

7,99
Sandoz Pantoprazol OTC 20mg Sandoz Pantoprazol OTC 20mg is een maagzuurremmer met als werkzamestof Pantoprazol. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag. Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik...
Vergelijk 4 prijzen
Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

37,9544,85
-15%
Flinndal Maagzuur is een medisch hulpmiddel dat helpt bij het verlichten van symptomen zoals pijn, branderigheid en zure oprispingen.
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

8,29
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt;het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud, waardoor het branderige gevoel in uw...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is een pijnstiller op basis van 500 mg Paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm 500 mg Paracetamol is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 5 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks

Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks

4,85
Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

29,95
TE GEBRUIKEN BIJ Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als:- ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie- ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ AU bent allergisch voor een van de stoffen in dit medicijn.  Hibiscrub bevat sojaolie. Dit...
Vergelijk 2 prijzen
Iberogast Druppels 50ml

Iberogast Druppels 50ml

20,49
Iberogast Druppels 50ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon DUO - Maagzuurremmer - 24 Kauwtabletten

Gaviscon DUO - Maagzuurremmer - 24 Kauwtabletten

7,19
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: 1. het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt; 2. het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud die tot 4 uur lang kan...
Vergelijk 5 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

6,49
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

14,59
Losecosan bij brandend maagzuur Losecosan werkt 24 uur tegen terugkomend brandend maagzuur door de overtollige maagzuurproductie bij de bron te remmen. De werkzame stof van Losecosan is 20 mg omeprazol. Unieke, gepatenteerde MUPS® tablet die snelle opname van de werkzame stof mogelijk maakt. Makkelijk door te slikken met water, kan ook opgelost...
Vergelijk 7 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

1,29
Healthypharm Paracetamol Caplet Healthypharm Paracetamol Caplet betekent dat de tabletvorm ovaal is. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm Paracetamol Caplet is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn,...
Vergelijk 2 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

13,99
Nexium Control tabletten is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en voor mensen bij wie de pijnklachten als gevolg van brandend maagzuur...
Vergelijk 6 prijzen
Acidcare Sandoz 20mg Capsules 14 stuks

Acidcare Sandoz 20mg Capsules 14 stuks

9,7214,51
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat omeprazol. Omeprazol verhindert de aanmaak van maagzuur. Hierdoor verzacht het de pijn en voorkomt het ontstekingen of zweren van de slokdarm.Hoe weet je of je dit geneesmiddel moet innemen?De volgende klachten kunnen wijzen op oprispingen/refluxBrandend gevoel ter hoogte van de slokdarm;Oprispingen...
Roter Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg 50 tabletten

4,39
Roter Paracetamol 500 mg Elk tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. *...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol 500 mg 20 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg 20 tabletten

2,09
Roter Paracetamol 500 mg  Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn,...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Rennie Deflatine kauwtabletten bij opgeblazen gevoel of winderigheid, 36 stuks

Rennie Deflatine kauwtabletten bij opgeblazen gevoel of winderigheid, 36 stuks

11,79
Rennie Deflatine bevat de werkzame stof simethicon, dat kleine gasbelletjes uit elkaar laat vallen in je maag en darmen. Hierdoor gaat het flatulentie tegen en neemt het gevoel van een opgeblazen buik af. Daarbovenop verlicht Rennie Deflatine ook brandend maagzuur binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt...
Vergelijk 6 prijzen
Nexium Control 7 tabletten, voor brandend maagzuur 7 Tabs

Nexium Control 7 tabletten, voor brandend maagzuur 7 Tabs

9,25
Nexium Control 7 tabletten, voor brandend maagzuur 7 Tabs op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

1,79
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
RENNIE ANIJS

RENNIE ANIJS

3,99
Rennie Anijs Rennie Anijs kauwtabletten met anijssmaak zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen. Zet overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen Begint brandend maagzuur te verlichten na 40 seconden Kan dag en nacht worden ingenomen Anijssmaak Kan gedurende de...
Vergelijk 6 prijzen
Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 72 stuks

Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 72 stuks

10,09
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon Munt Kauwtabletten 48 stuks

Gaviscon Munt Kauwtabletten 48 stuks

8,8211,05
-20%
Geneesmiddel voor het behandelen van de symptomen van reflux, maagzuur, maagpijn.
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

2,89
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Antigrippine 250mg Paracetamol - 20 tabletten

Antigrippine 250mg Paracetamol - 20 tabletten

7,09
TE GEBRUIKEN BIJDit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn,kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder:De aanbevolen dosering is 2...
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten

Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten

5,59
Roter Paracetamol Junior Smelttablet 250 mg banaan wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Deze sterkte (250 mg) is speciaal geschikt voor gebruik bij kinderen in de leeftijd van 4-15 jaar. De Roter Paracetamol Junior Smelttablet is eenvoudig te gebruiken, uw kindje kan op de tablet zuigen. Hierdoor...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,70
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

16,49
Nexium Control Maagsapresistente Tabletten zijn speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen, bijvoorbeeld bij brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Nexium Control is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (twee keer per week of vaker) en voor mensen bij wie de...
Vergelijk 6 prijzen
Nexium Control Tabletten 20mg Esomeprazo

Nexium Control Tabletten 20mg Esomeprazo

7,79
Nexium Control Tabletten 20mg Esomeprazo is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het behoort tot de geneesmiddelengroep van de protonpompremmers. Het vermindert de hoeveelheid zuur in uw maag. Nexium Control Tabletten 20mg Esomeprazo:Vermindert...
Vergelijk 5 prijzen
Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux munt Zakjes 48 stuks

Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux munt Zakjes 48 stuks

21,9026,02
-16%
Geneesmiddel voor de behandeling van zuurgerelateerde klachten die veroorzaakt worden door reflux, in de vorm van zakjes met muntsmaak. Neutraliseert overmatig maagzuur en vormt een beschermend laagje over de maaginhoud.
A. Vogel Boldocynara Spijsvertering forte Tabletten 80 stuks

A. Vogel Boldocynara Spijsvertering forte Tabletten 80 stuks

12,3215,59
-21%
Voedingssupplement op basis van artisjok, in de vorm van tabletten. Aangewezen ter bevordering van de vertering, vermijden van een opgeblazen gevoel en ongemakken na de maaltijd. Voorheen A. Vogel Boldocynara Forte de samenstelling is ongewijzigd.
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,99
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

3,09
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Roter Paracetamol smelt 20 tabletten

Roter Paracetamol smelt 20 tabletten

6,99
Roter Paracetamol smelt 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 96 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 96 stuks

11,29
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Google best seller top 100.Vergelijk 7 prijzen
GeloRevoice- 20 zuigtabletten - voor bescherming van het mondslijmvlies en keelholte

GeloRevoice- 20 zuigtabletten - voor bescherming van het mondslijmvlies en keelholte

8,99
Kriebel in de keel?Hees?Stem kwijt? Verlicht keelirritatie, kriebels in de keel en heesheid. GeloRevoice Keeltabletten bieden bescherming van het slijmvlies van mond- en keelholte. Te gebruiken ter verlichting van keelklachten zoals heesheid, keelirritatie, kriebels in de keel en droge slijmvliezen en daaruit voortkomende keelpijn of onproductieve,...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

7,79
TE GEBRUIKEN BIJ Roter paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U of uw kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een...
Vergelijk 5 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst