Bayer geneesmiddelen Tabletten Paracetamol

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening1
Winkel
Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

Sinaspril 120 mg - 16 tabletten

5,49
TE GEBRUIKEN BIJ Sinaspril paracetamol 120 wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Kinderen in de leeftijd van 3 maanden tot 1 jaar...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol tabletten 120 mg 10 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

5,19
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

6,29
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

4,99
Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten 120mg paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar.Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaarBij koorts en bij pijnActief bestanddeel is...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg - 10 zetpillen

6,79
TE GEBRUIKEN BIJBij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderenleeftijd / gewicht /  dosis (zetpil) / maximaal aantal zetpillen per dagvanaf 3 maanden  / 3,0 - 5,5 kg  / 60 mg  /  2 - 33 maanden - 1 jaar  / 5,5 - 10 kg /...
Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

Sinaspril paracetamol 120 mg 10 zetpillen

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen Heb je milde tot matige pijn of koorts en zoek je een effectieve oplossing? Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bieden verlichting. Dit geneesmiddel behoort tot de groep van pijnstillers en koortsverlagers en is speciaal ontworpen voor symptomatische behandeling. Sinaspril...
Vergelijk 4 prijzen
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

18,69
Nexium Control bij zure oprispingen Nexium Control is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en bij mensen wie de pijnklachten als gevolg van...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks

5,99
Sinaspril Zetpil paracetamol 120 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,49
Sinaspril Paracetamol 120mg vloeibaar 100ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,99
TE GEBRUIKEN BIJ Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Kinderen in de leeftijd van 3 maanden...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120 mg 16 kauwtabletten

Sinaspril Paracetamol 120 mg 16 kauwtabletten

5,19
Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen en werkt pijnstillend en koortsverlagend. Sinaspril Kauwtabletten bevat 120 mg paracetamol. Sinaspril Kauwtabletten werkt bij verkoudheid, koorts of griep, koorts en pijn na vaccinatie, middenoorontsteking en andere milde tot matige pijnen. *...
Vergelijk 3 prijzen
Rennie Deflatine kauwtabletten bij opgeblazen gevoel of winderigheid, 36 stuks

Rennie Deflatine kauwtabletten bij opgeblazen gevoel of winderigheid, 36 stuks

11,79
Rennie Deflatine bevat de werkzame stof simethicon, dat kleine gasbelletjes uit elkaar laat vallen in je maag en darmen. Hierdoor gaat het flatulentie tegen en neemt het gevoel van een opgeblazen buik af. Daarbovenop verlicht Rennie Deflatine ook brandend maagzuur binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,95
Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen. Sinaspril Kauwtabletten bevat 120 mg paracetamol. Sinaspril Kauwtabletten werkt bij verkoudheid, koorts of griep. Sinaspril werkt snel en effectief. * Werkt snel bij pijn en koorts * De kauwtabletten zijn makkelijk in te nemen *...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

5,55
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. * Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid *...
Vergelijk 4 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

9,89
Sandoz Pantoprazol OTC 20mg Sandoz Pantoprazol OTC 20mg is een maagzuurremmer met als werkzamestof Pantoprazol. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag. Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

7,59
Sinaspril Vloeibaar 120 mg Sinaspril Vloeibaar is een kinderpijnstiller met 120 mg paracetamol. Sinaspril kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn bij kinderen vanaf 3 maand. De stroop is makkelijk toe te dienen door het meegeleverde maatlepeltje en...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

4,99
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,95
Verlicht pijn en koorts met Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen Op zoek naar een effectieve manier om pijn en koorts te verlichten? Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bieden een betrouwbare oplossing. Dit geneesmiddel, bekend om zijn pijnstillende en koortsverlagende werking, is ideaal voor de symptomatische behandeling van milde tot matige...
Vergelijk 6 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 1 x 100 ml

11,11
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Vergelijk 5 prijzen
Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

Sinaspril Vloeibaar Paracetamol 120mg - 2 x 100 ml

16,99
Sinaspril Vloeibaar is een kinderparacetamol met 110mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 1 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,99
Sinaspril Paracetamol zetpil 240 mg 10 Stuks op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

18,49
Losecosan bij brandend maagzuur Losecosan werkt 24 uur tegen terugkomend brandend maagzuur door de overtollige maagzuurproductie bij de bron te remmen. De werkzame stof van Losecosan is 20 mg omeprazol. Unieke, gepatenteerde MUPS® tablet die snelle opname van de werkzame stof mogelijk maakt. Makkelijk door te slikken met water, kan ook opgelost...
Vergelijk 7 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Strepfen Sinaasappel Suikervrij - 1 x 16 zuigtabletten

Strepfen Sinaasappel Suikervrij - 1 x 16 zuigtabletten

7,99
Strepfen Sinaasappel Suikervrij Strepfen Sinaasappel Suikervrij is een zuigtablet voor keelpijn met de pijnstiller flurbiprofen. Deze pijnstiller helpt keelpijn te verlichten door de ontsteking te remmen en daardoor de zwelling te verminderen. Met sinaasappelsmaak. Verlicht acute keelpijn Langdurige werking: tot wel 4 uur Suikervrij Bevat...
Vergelijk 5 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 96 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 96 stuks

13,39
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Google best seller top 100.Vergelijk 7 prijzen
Gaviscon Anijs - Maagzuurremmer - 200 ml

Gaviscon Anijs - Maagzuurremmer - 200 ml

11,99
Last van brandend maagzuur of zure oprispingen? Gaviscon Suspensie geeft snelle verlichting van de klachten. De natuurlijke samenstelling legt een schuimlaagje bovenop de maaginhoud. Zo wordt het terugstromen van maagzuur naar de slokdarm voorkomen. Gaviscon werkt tot vier uur lang. AnijssmaakTe gebruiken bij brandend maagzuurHelpt bij zure...
Vergelijk 4 prijzen
Gaviscon Munt - Maagzuurremmer - 48 Kauwtabletten

Gaviscon Munt - Maagzuurremmer - 48 Kauwtabletten

11,99
Gaviscon vormt een beschermlaag die bovenop de maaginhoud drijft. Deze laag voorkomt dat het maagzuur uit de maag ontsnapt naar de slokdarm, om zo het brandend gevoel van oprispingen en het gevoel van ongemak in de keel en de mond te verlichten. Branderige oprispingen kunnen zich voordoen na de maaltijd, (bv. bij het eten van vet en sterk gekruid...
Vergelijk 6 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
RENNIE ANIJS

RENNIE ANIJS

4,59
Rennie Anijs Rennie Anijs kauwtabletten met anijssmaak zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen. Zet overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen Begint brandend maagzuur te verlichten na 40 seconden Kan dag en nacht worden ingenomen Anijssmaak Kan gedurende de...
Vergelijk 6 prijzen
Pantoprazol 20 mg sandoz 7 stuks

Pantoprazol 20 mg sandoz 7 stuks

5,29
TE GEBRUIKEN BIJDit middel wordt gebruikt voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen (bijvoorbeeld brandend maagzuur, zure oprispingen) bij volwassenen.Reflux is het terugvloeien van zuur uit de maag in de slokdarm, die ontstoken en pijnlijk kan worden. Dit kan symptomen bij u veroorzaken zoals een pijnlijk brandend gevoel in de borst tot...
Rennie Sinaasappel kauwtabletten bij brandend maagzuur, 36 stuks

Rennie Sinaasappel kauwtabletten bij brandend maagzuur, 36 stuks

6,49
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

1,79
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Strepsils Keelverzorging Citroen & Honing - 36 tabletten

Strepsils Keelverzorging Citroen & Honing - 36 tabletten

11,99
Verlicht je keelpijn na 5 minuten ! Langdurige werking: tot wel 2 uur Heeft een antiseptische werking op de keel Met de smaak van Citroen & Honing Bevat 36 tabletten Strepsils Zuigtabletten Citroen & Honing helpt bij beginnende keelpijn. Strepsils is een geneesmiddel met antibacteriële ingrediënten waarvan klinisch is bewezen dat ze de bacteriën...
Vergelijk 5 prijzen
Strepfen Citroen & Honing - 1 x 24 zuigtabletten

Strepfen Citroen & Honing - 1 x 24 zuigtabletten

10,59
Strepfen Zuigtabletten Citroen & Honing Strepfen Zuigtabletten Citroen & Honing zorgt voor een krachtige aanpak van beginnende keelpijn, tot maximaal 4 uur. De tabletten bevatten het ontstekingsremmend bestanddeel flurbiprofen en hebben een prettige citroen-en honingsmaak. Bevat de ontstekingsremmende pijnstiller Flurbiprofen Voor een krachtige...
Vergelijk 5 prijzen
Bisolvon 16 Zuigtabletten

Bisolvon 16 Zuigtabletten

9,39
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon Zuigtabletten Ectoin® hydro complex is een medisch hulpmiddel dat helpt bij de behandeling van verkoudheidssymptomen, een droge mond en keel en heesheid. Claims Dankzij Ectoin®, en natuurlijk celbeschermend molecuul, wordt een beschermend laagje gevormd op de slijmvliezen in mond en keel. Dit zorgt ervoor dat:  ...
Strepsils Keelverzorging Aardbei Suikervrij - 24 tabletten

Strepsils Keelverzorging Aardbei Suikervrij - 24 tabletten

8,99
Verlicht je keelpijn na 5 minuten ! Langdurige werking: tot wel 2 uur Suikervrij Met de smaak van aardbeien Bevat 24 tabletten Strepsils Zuigtabletten Aardbei Suikervrij helpt bij beginnende keelpijn. Strepsils is een geneesmiddel met antibacteriële ingrediënten waarvan klinisch is bewezen dat ze de bacteriën doden die keelpijn veroorzaken. De...
Vergelijk 4 prijzen
Trachitol keeltabletten 20 st

Trachitol keeltabletten 20 st

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ De Trachitol Zuigtabletten werken effectief bij beginnende keelpijn. Trachitol is een geneesmiddel met een dubbele werking. Het bevat naast twee antibacteriële ingrediënten ook een pijnstillende stof. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Gebruik geen Trachitol als u overgevoelig bent voor lidocaïnehydrochloride of andere plaatselijk verdovende...
Vergelijk 5 prijzen
Reactine Allergietabletten Cetirizine 10 mg - 21 tabletten

Reactine Allergietabletten Cetirizine 10 mg - 21 tabletten

15,99
Reactine is een anti-allergisch geneesmiddel. Cetirizinedihydrochloride is het werkzame bestanddeel van Reactine. Bij volwassenen en kinderen van 6 jaar en ouder is Reactine bestemd voor de verlichting van neus- en oogklachten zoals niezen, tranende ogen, jeuk, etc. Meer specifiek bij: hooikoorts, huisstofmijtallergie, huisdierallergie en...
Vergelijk 6 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

5,45
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. * Paracetamol heeft...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol 20mg - 1 x 14 tabletten

5,99
Healthypharm Pantoprazol 20 mg Healtypharm Pantoprazol is een maagzuurremmer. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag.Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID). Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter...
Vergelijk 4 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

Gaviscon Duo Kauwtabletten - 1 x 48 tabletten

16,49
Gaviscon Duo Kauwtabletten Gaviscon Duo heeft een dubbele werking door de combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, namelijk de carbonaten calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat en een alginaat. Gaviscon Duo het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt én het vormt een beschermend...
Vergelijk 4 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,53
Waarom kinderparacetamol gebruiken? Effectieve pijnverlichting en koortsverlaging voor kinderen Kinderen kunnen soms last hebben van pijnlijke symptomen, zoals hoofdpijn, keelpijn, oorpijn of spierpijn. Daarnaast kunnen ze ook koorts krijgen als reactie op een infectie of ziekte. In dergelijke situaties kan kinderparacetamol Sinaspril 120 mg een...
Vergelijk 4 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

Gaviscon Anti-zuur/Anti-reflux Kauwtabletten 48 stuks

11,5814,51
-20%
Geneesmiddel tegen maagzuur, in de vorm van kauwtabletten. Verlicht de symptomen van zure oprispingen en brandend maagzuur.
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

Sandoz Pantoprazol 20mg Tabletten - 1 x 14 tabletten

7,99
Sandoz Pantoprazol OTC 20mg Sandoz Pantoprazol OTC 20mg is een maagzuurremmer met als werkzamestof Pantoprazol. Het behoort tot de protonpompremmers. Het vermindert de aanmaak van zuur in de maag. Daarnaast kan dit product worden gebruikt als maagbeschermer bij gebruik van ontstekingsremmende pijnstillers (NSAID).
Vergelijk 4 prijzen
Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

Maagzuur 60 kauwtabletten (3 verpakkingen) (Gaat brandend maagzuur, reflux en zure oprispingen tegen – Medisch hulpmiddel) - 60 Capsules - Flinndal

37,9544,85
-15%
Flinndal Maagzuur is een medisch hulpmiddel dat helpt bij het verlichten van symptomen zoals pijn, branderigheid en zure oprispingen.
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

2x Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil 10 stuks

14,99
Sinaspril Paracetamol 240mg Zetpil Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. Paracetamol heeft pijnstillende...
Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

Sinaspril Paracetamol Zetpil 240 mg Kids - Pijnstiller - 10 stuks

9,98
Sinaspril paracetamol 240 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn. Voor kinderen van 1 tot 6 jaar. De voordelen van Sinaspril Paracetamol 240mg zetpil: Voor kinderen...
Vergelijk 6 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

Gaviscon DUO Suspensie - Maagzuurremmer - 150 ml

8,29
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt;het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud, waardoor het branderige gevoel in uw...
Vergelijk 4 prijzen
Primacram Kids 120ml

Primacram Kids 120ml

16,7220,03
-17%
Spijsvertering - koriander, kardamom, citroenmelisse en echte kamille ondersteunen de spijsvertering.
Vergelijk 3 prijzen
Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks

Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks

4,85
Sandoz Pantoprazol 20mg 7 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

29,95
TE GEBRUIKEN BIJ Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als:- ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie- ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ AU bent allergisch voor een van de stoffen in dit medicijn.  Hibiscrub bevat sojaolie. Dit...
Vergelijk 2 prijzen
Iberogast Druppels 50ml

Iberogast Druppels 50ml

20,49
Iberogast Druppels 50ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Primacram Kids 120 ml

Primacram Kids 120 ml

16,83
Vergelijk 3 prijzen
Gaviscon DUO - Maagzuurremmer - 24 Kauwtabletten

Gaviscon DUO - Maagzuurremmer - 24 Kauwtabletten

7,19
Dit middel is een combinatie van twee antacida, oftewel maagzuur-neutraliserende middelen, (calciumcarbonaat en natriumbicarbonaat) en een alginaat, en heeft een dubbele werking: 1. het neutraliseert overmatig maagzuur, waardoor de pijn en het ongemak afneemt; 2. het vormt een beschermend laagje over de maaginhoud die tot 4 uur lang kan...
Vergelijk 5 prijzen
Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

Rennie Pepermunt kauwtabletten bij brandend maagzuur, 48 stuks

6,49
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

Losecosan 20mg - 1 x 14 tabletten

14,59
Losecosan 20mg maagsapresistente tabletten bevatten het actieve bestanddeel omeprazol. Het behoort tot de geneesmiddelengroep die ‘protonpompremmers’ heet. Deze middelen werken door de hoeveelheid zuur die uw maag aanmaakt, te verminderen. Losecosan 20mg wordt gebruikt voor de behandeling van reflux-klachten, zoals brandend maagzuur en...
Vergelijk 7 prijzen
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

5,09
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

Nexium Control 20mg - 1 x 14 tabletten

13,99
Nexium Control tabletten is speciaal ontwikkeld voor de kortdurende behandeling van refluxsymptomen bijvoorbeeld brandend maagzuur en zure oprispingen bij volwassenen. Het is met name geschikt voor mensen die vaker last hebben van brandend maagzuur (2x per week of vaker) en voor mensen bij wie de pijnklachten als gevolg van brandend maagzuur...
Vergelijk 6 prijzen
Acidcare Sandoz 20mg Capsules 14 stuks

Acidcare Sandoz 20mg Capsules 14 stuks

9,7214,51
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat omeprazol. Omeprazol verhindert de aanmaak van maagzuur. Hierdoor verzacht het de pijn en voorkomt het ontstekingen of zweren van de slokdarm.Hoe weet je of je dit geneesmiddel moet innemen?De volgende klachten kunnen wijzen op oprispingen/refluxBrandend gevoel ter hoogte van de slokdarm;Oprispingen...
Loratadine 10 mg - 30 tabletten

Loratadine 10 mg - 30 tabletten

10,99
TE GEBRUIKEN BIJ De verlichting van verschijnselen van allergische ontsteking van het neusslijmvlies zoals niezen, loopneus, jeuk, branderig gevoel aan de ogen en jeuk in de ogen. De behandeling van verschijnselen van chronische netelroos (huiduitslag met hevige jeuk en vorming van bultjes). NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor een...
A Vogel Atrosan 120 tabletten

A Vogel Atrosan 120 tabletten

33,0439,99
-17%
A. Vogel Atrosan® tabletten Geneesmiddel RVG 101653 UAD Claims A.Vogel Atrosan tabletten is een traditioneel kruidengeneesmiddel dat wordt toegepast ter verlichting van milde gewrichtspijn en reumatische pijn. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik en niet op klinisch bewijs. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Milde...
Vergelijk 6 prijzen
Medizimm Zizo 18 120 tabletten

Medizimm Zizo 18 120 tabletten

28,3236,78
-23%
Medizimm Zizo is een gezondheidsproduct voor de geest en gunstig voor een goede geestelijke balans. Kruiden- en mineralenpreparaat Samenstelling per tablet: Goudpapaver 1,25 mg Melisse 1,25 mg Ylang ylang 1,25 mg Natrium phosphoricum 1,25 mg Silicea 1,25 mg Ingredienten Goud papaver (eschscholzia californica), melisse (melisse officinalis), ylan...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst