Paracetamol Zakjes

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk
Toediening1
Doelgroep
Winkel
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

4,99
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat

Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat

5,99
TE GEBRUIKEN BIJHet kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderen van 12 – 15 jaar met een gewicht van 41 – 50 kg:1 zakje (500 mg) per keer met een maximum van 4 zakjes (2000...
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

5,19
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

4,75
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. * Zonder water in te nemen *...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

9,99
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 2 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 2 x 10 sachets

13,99
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

8,09
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Leida Paracetamol Ovaal 500mg

Leida Paracetamol Ovaal 500mg

0,79
Leidapharm Paracetamol Ovaal kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.DoseringKinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 3 ot 4 keer per dag.Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.Kinderen van...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,70
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

2,99
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 capsules (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 9 tot...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg

Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg

5,99
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te veragen. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. De Roter Paracetamol Instant Smelttabletten zijn zonder water in te nemen, hier zeer geschikt wanneer u moeite heeft met slikken of wanneer u onderweg bent. ...
Vergelijk 5 prijzen
Sandoz Psylliumvezels Granulaat Suikervrij 20 sachets

Sandoz Psylliumvezels Granulaat Suikervrij 20 sachets

7,89
Suikervrije Sandoz Psylliumvezels Granulaat  Sandoz Psylliumvezels zijn gedroogde, fijngemalen, gegranuleerde vezels van de plant Plantago ovata. Deze vezels worden gebruikt bij langdurige verstopping (obstipatie). Sandoz Psylliumvezels Granulaat  vermengt zich met de darminhoud en heeft het vermogen om water op te nemen.De vezels zorgen voor een...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

2,79
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,69
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

4,39
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

4,32
Roter Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare en effectieve pijnstiller om pijn en koorts te verlichten? Overweeg dan Roter Paracetamol. Dit vertrouwde merk biedt hoogwaardige paracetamoltabletten die snel en doeltreffend zijn bij het verlichten van diverse soorten pijn en koorts.  Waarom Roter Paracetamol? Roter Paracetamol is een...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

2,89
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg (16 stuks) is een effectief middel tegen pijn en koorts. Het bevat een combinatie van paracetamol en coffeïne, wat zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van verschillende soorten pijn, zoals hoofdpijn, spierpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie, zenuwpijn, menstruatiepijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

2,19
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringVolwassen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

3,99
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringTabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water....
Vergelijk 4 prijzen
Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g

Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g

10,80
Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

Psylliumvezels Sandoz orange suikervrij Zakjes 20 stuks

5,668,09
-30%
Geneesmiddel op basis van fijngemalen, gegranuleerde vezels va, plantago ovato in de vorm van zakjes met sinaasappelsmaak, ter bevordering van de stoelgang.
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

0,79
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

4,69
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab

1,29
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 20tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is een pijnstiller op basis van 500 mg Paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm 500 mg Paracetamol is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Vergelijk 5 prijzen
Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 100 stuks

36,2641,10
-12%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van zware en gezwollen benen door een slechte bloedsomloop.
Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules

Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules

5,79
Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 60 stuks

Venoruton Forte 500mg EG Tabletten 60 stuks

20,6727,80
-26%
Toepassing Aangewezen bij: de behandeling van oedeem van veneuze oorsprong in de benen en van symptomen die geassocieerd worden met chronische veneuze insufficiëntie (zware en pijnlijke benen, gezwollen benen ...); adjuverende behandeling van inwendige aambeien op korte termijn.
Wit kruis 500/50mg Zakjes 20 stuks

Wit kruis 500/50mg Zakjes 20 stuks

3,033,61
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, versterkt met coffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts, in de vorm van instant poeder zakjes
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,79
Healthypharm Paracetamol 500 mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol wordt gebruikt bij milde tot matige pijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke zetpil bevat 500 mg paracetamol Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn,...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

6,25
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Psylliumvezels orange granulaat SKV

Psylliumvezels orange granulaat SKV

7,29
Let op de maximale dagdosering
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Venoruton Forte 500mg Impexeco Tabletten 60 stuks

Venoruton Forte 500mg Impexeco Tabletten 60 stuks

24,0527,80
-13%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van zware en gezwollen benen door een slechte bloedsomloop
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

2,93
Teva Acetylsalicylzuur 500mg Tabletten is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, dat een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). Acetylsalicylzuur wordt gebruikt bij de behandeling van: -lichte tot matige pijn bijv. hoofdpijn, griep, tandpijn, algemene...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Aspegic 500mg Zakjes 30 stuks

Aspegic 500mg Zakjes 30 stuks

6,147,73
-21%
Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur in de vorm van zakjes ter bestrijding van pijn, koorts en ontstekingen. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 10jaar.
Roter Paracetamol 500mg Smelttablet Bessen - 2 x 20 smelttabletten

Roter Paracetamol 500mg Smelttablet Bessen - 2 x 20 smelttabletten

15,99
Roter Paracetamol 500 mg Bessen Smelttablet Roter Paracetamol 500mg met bessen smaak is een geneesmiddel dat koortsverlagend en pijnstillend werkt. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

8,22
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

7,70
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

8,9310,73
-17%
Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn, koorts en ontsteking. In de vorm van bruistabletten.
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
A. Vogel Linoforce Granulaat - 1 x 200 gr

A. Vogel Linoforce Granulaat - 1 x 200 gr

11,39
A.Vogel Linoforce Bij Moeilijke Stoelgang A.Vogel Linoforce is een traditioneel geneesmiddel met lijnzaad, sennablad en vuilboombast. Linoforce helpt ter verlichting van milde maag- en darmklachten als gevolg van een trage stoelgang. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik en niet op klinisch bewijs. Natuurlijk product Met...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

10,85
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Venoruton Forte 500mg Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg Tabletten 100 stuks

41,0941,10
Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

10,2511,95
-14%
Medicijn op basis van acetylsalicylzuur. Is een pijnstillend middel (verlicht de pijn) en voor de behandeling van koorts. Voor de symptomatische behandeling van koorts en/of lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, griepsymptomen, tandpijn en spierpijn.
Daflon 500mg Tabletten 90 stuks

Daflon 500mg Tabletten 90 stuks

27,6530,72
-10%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor de behandeling en preventie van zware benen, spataders, aambeien.
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior...
Vergelijk 6 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Healthypharm Paracetamol 500mg - 2 x 10 zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 2 x 10 zetpillen

11,99
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Venoruton Forte 500mg Impexeco Tabletten 100 stuks

Venoruton Forte 500mg Impexeco Tabletten 100 stuks

41,10
Venoruton is een geneesmiddel voor de behandeling van vochtophopingen (oedeem) in de benen te wijten aan een slechte bloedsomloop en voor de behandeling van de symptomen van aanhoudende verminderde doorstroming, zoals zware en pijnlijke benen en een gezwollen gevoel.Venoruton is aangewezen voor de kortdurende behandeling van inwendige aambeien...
Paracetamol EG Instant Junior 250mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

Paracetamol EG Instant Junior 250mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

4,015,67
-29%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van instant zakjes met vanille-aardbeimaak. Helpt snel met pijn en koorts.
Sanias Paracetamol 500 mg 30st

Sanias Paracetamol 500 mg 30st

1,05
Sanias Paracetamol 500 mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Plenvu Poeder voor Drank Zakjes 1 stuks

Plenvu Poeder voor Drank Zakjes 1 stuks

19,3022,49
-14%
Plenvu is een combinatie van werkzame stoffen: macrogol 3350, natriumascorbaat, watervrij natriumsulfaat, ascorbinezuur, natriumchloride en kaliumchloride. Plenvu is een laxeermiddel. Plenvu is aangewezen voor volwassenen van 18 jaar en ouder voorafgaand aan elk onderzoek dat een schone darm vereist. Plenvu veroorzaakt diarree om je darm te...
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

3,59
Finimal betekent: einde aan de pijn. Finimal heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Finimal behoort tot de pijnstillers die zeer zelden maag- en darmproblemen veroorzaken bij gebruik volgens de bijsluiter. Een tablet Finimal bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Finimal werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Dafalgan Instant 500mg rode vruchten Zakjes 20 stuks

Dafalgan Instant 500mg rode vruchten Zakjes 20 stuks

5,486,53
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van zakjes voor orale inname met rode vruchtensmaak. Voor de behandeling van pijn en koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar of 27 kg.
Laxido Sinaasappel Zakjes 20 stuks

Laxido Sinaasappel Zakjes 20 stuks

10,7313,75
-22%
Geneesmiddel op basis van macrogol in de vorm van zakjes voor de behandeling van constipatie, werkt stoelgangbevorderend.
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,45
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Venoruton 1000mg Zakjes 30 stuks

Venoruton 1000mg Zakjes 30 stuks

19,4626,78
-27%
Toepassing Aangewezen bij: de behandeling van oedeem van veneuze oorsprong in de benen en van symptomen die geassocieerd worden met chronische veneuze insufficiëntie (zware en pijnlijke benen, gezwollen benen ...); adjuverende behandeling van inwendige aambeien op korte termijn.
Daflon 500mg Tabletten 120 stuks

Daflon 500mg Tabletten 120 stuks

32,3835,98
-10%
Lijstweergave
Grid
Lijst