Leidapharm - 50 mg Pijnstillers

Filter
Sorteren
Prijs
Merk1
Werkzame stof
Doelgroep
Winkel
Toediening
Te gebruiken bij
Dosering1
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

1,79
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

3,09
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

2,89
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg (16 stuks) is een effectief middel tegen pijn en koorts. Het bevat een combinatie van paracetamol en coffeïne, wat zorgt voor een snelle en langdurige verlichting van verschillende soorten pijn, zoals hoofdpijn, spierpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie, zenuwpijn, menstruatiepijn,...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab

2,29
Healthypharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 40tab op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

2,89
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 20 tabletten

1,59
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffene versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

2,75
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

1,45
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 20st

1,49
Leidapharm Paracetamol + Coffeïne Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps

Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps

2,79
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps zijn zachte capsules met de werkzame stof paracetamol. Het kan worden gebruikt voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koorts. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 9 jaar.DoseringVolwassenen en jongeren ouder dan 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 –...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,49
Leidapharm Paracetamol 500 mg Leidapharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,69
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank - 10 Sachets

Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank - 10 Sachets

9,99
Last van koorts of pijn? Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank is een pijnstillend en koortsverlagend middel dat je weer op de been kan helpen! Antigrippine is te gebruiken bij (pijn)klachten zoals: · Griep en verkoudheid De werkzame stoffen in Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank De werkzame stoffen in...
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

0,79
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

6,25
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Leida Paracetamol Ovaal 500mg

Leida Paracetamol Ovaal 500mg

0,79
Leidapharm Paracetamol Ovaal kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.DoseringKinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 3 ot 4 keer per dag.Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.Kinderen van...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,99
Leidapharm Paracetamol 500 mg 20 tabletten Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000mg 10 zetpillen op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Leidapharma Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame Stof(fen):ParacetamolWijze van gebruik:- Kinderen van 2-4 jaar: tot 3 keer per dag- Kinderen van 4-6 jaar: tot 4 keer per...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Ovaal 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg Ovaal 20 tabletten

1,05
Als je moeite hebt om tabletten te slikken Veel mensen die moeite hebben om de ronde paracetamol tabletten in te nemen vinden het prettiger om een ovale tablet te slikken. Leidapharm Paracetamol 500 mg ovaal behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Leidapharm Paracetamol 500 mg ovaal wordt gebruikt...
Vergelijk 3 prijzen
Wit kruis 500/50mg Zakjes 20 stuks

Wit kruis 500/50mg Zakjes 20 stuks

3,033,61
-16%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, versterkt met coffeïne, ter bestrijding van pijn en koorts, in de vorm van instant poeder zakjes
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Leidapharm Paracetamol zetpil 240mg 10 zetpillen op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

2,09
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

7,70
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

Paracetamol kind 120 mg Leidapharm - 10 zetpillen

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING vanaf 3 maanden: gewicht: 3,0 - 5,5 kg, dosis: 60 mg, max aantal pillen per dag: 2 - 33 maanden - 1 jaar: gewicht: 5,5 - 10 kg, dosis: 120 mg, max...
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

1,79
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, maandag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,70
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

5,09
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 30st

Sanias Paracetamol 500 mg 30st

1,05
Sanias Paracetamol 500 mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

4,32
Roter Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare en effectieve pijnstiller om pijn en koorts te verlichten? Overweeg dan Roter Paracetamol. Dit vertrouwde merk biedt hoogwaardige paracetamoltabletten die snel en doeltreffend zijn bij het verlichten van diverse soorten pijn en koorts.  Waarom Roter Paracetamol? Roter Paracetamol is een...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

4,39
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 50tb

Sanias Paracetamol 500 mg 50tb

1,99
Sanias Paracetamol 500 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

1,85
Bij koorts en bij pijn Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 3 maanden t/m 1 jaar.Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 1000 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 1000 mg 10 stuks

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpil Paracetamol 1000 mg zetpil is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking,...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Bij koorts en bij pijn Leidapharm Paracetamol zetpil met 240 mg paracetamol zijn geschikt voor kinderen van 1 t/m 6 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

1,79
Healtypharm Paracetamol Caplet Healtypharm Paracetamol Caplet bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller met een koortsverlagende werking bij milde tot matige pijn. Paracetamol 500 mg Caplet kun je gebruiken bij * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid * Koorts en pijn na vaccinatie * Hoofdpijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Spit * Spierpijn *...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

3,99
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringTabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water....
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500mg Liquid Capsules (20 stuks) is een geneesmiddel. Dit medicijn wordt gebruikt voor behandeling voor korte tijd van milde tot matige pijn zoals:• hoofdpijn• kiespijn• spierpijn• rugpijn• koorts en pijn bij griep en verkoudheidDosering - Gebruik bij volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (meer dan 55 kg...
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is een pijnstiller op basis van 500 mg Paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm 500 mg Paracetamol is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500 mg

Paracetamol 500 mg

3,45
Paracetamol 500 mg van Healthypharm: Uw Betrouwbare Keuze voor Pijnverlichting Wanneer u op zoek bent naar effectieve pijnverlichting, is Paracetamol 500 mg van Healthypharm een vertrouwde keuze. Of u nu te maken heeft met hoofdpijn, kiespijn, spierpijn of koorts, deze paracetamol biedt snelle en betrouwbare verlichting zodat u door kunt gaan met...
Roter Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg 50 tabletten

4,39
Roter Paracetamol 500 mg Elk tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. *...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat

Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat

5,99
TE GEBRUIKEN BIJHet kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGKinderen van 12 – 15 jaar met een gewicht van 41 – 50 kg:1 zakje (500 mg) per keer met een maximum van 4 zakjes (2000...
Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

Healthypharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 Zetpillen

2,59
Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor paracetamol Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol liquid caps 20cp

Leidapharm Paracetamol liquid caps 20cp

2,79
Leidapharm Paracetamol liquid caps 20cp op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

Witte Kruis Paracetamol Granulaat - 1 x 10 sachets

4,99
Witte Kruis Paracetamol Granulaat Elk zakje Witte Kruis Paracetamol Granulaat bevat 500 mg paracetamol die je zonder water kunt innemen. Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts. Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen. Zonder water in te...
Vergelijk 4 prijzen
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

2,99
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 capsules (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 capsules (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van 9 tot...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg

Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg

5,99
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te veragen. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. De Roter Paracetamol Instant Smelttabletten zijn zonder water in te nemen, hier zeer geschikt wanneer u moeite heeft met slikken of wanneer u onderweg bent. ...
Vergelijk 5 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

1,99
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

6,59
TE GEBRUIKEN BIJ U kunt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruiken bij: hoofdpijn, koorts, pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn, menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

7,79
TE GEBRUIKEN BIJ Roter paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U of uw kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

2,79
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 20st

Sanias Paracetamol 500 mg 20st

0,79
Sanias Paracetamol 500 mg 20st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

Healthypharm Paracetamol Pijnstiller 500 mg

0,60
Wereldwijd het meest gebruikte pijnstillende en koortsverlagende middel Paracetamol biedt uitkomst bij het verlichten van klachten als koorts, pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Gehalveerd te gebruiken bij kinderen. Lees voor gebruik de bijsluiter. Conform advies van de overheid geldt...
Vergelijk 5 prijzen
ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

2,15
ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestrijding van pijn bij, verkoudheid, na inentingen, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Lees voor gebruik de bijsluiter. Dosering ...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

2,19
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringVolwassen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules

2,99
Healthypharm Paracetamol 500 mg liquid 20 Capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst