Healthypharm - Aspirine Pijnstillers

Filter
Sorteren
Prijs
Merk1
Werkzame stof1
Doelgroep
Winkel
Toediening
Te gebruiken bij
Dosering
Inhoud
Kenmerken
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

4,59
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

Aspirine C - 1 x 10 bruistabletten

6,59
Aspirine C Bruistabletten met vitamine C werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Werkzame stof(fen): Acetylsalicylzuur Ascorbinezuur Wijze van gebruik: - Kinderen 12 – 13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag -...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

5,99
Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame stof(fen):AcetylsalicylzuurWijze van gebruik:- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag- Kinderen vanaf 12 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,19
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Aleve select 275 mg UAD - 12 tabletten

Aleve select 275 mg UAD - 12 tabletten

5,39
TE GEBRUIKEN BIJ Aleve Select 275 mg kan worden gebruikt bij: Spit, spierpijn, reumatische pijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid, pijn en koorts na vaccinatie NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Wanneer u lijdt aan een ernstige...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

11,99
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

7,89
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

Nurofen Migraine 400 mg - 24 stuks

11,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet Migraine wordt gebruikt voor de verlichting van migraine. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. U bent overgevoelig voor soortgelijke pijnstillers. U heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus na gebruik van acetylsalicylzuur of...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

10,29
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Healthypharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit...
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Acetylsalicylzuur Teva wordt gebruikt bij de behandeling van: lichte tot matige pijn bijv. hoofdpijn, griep, tandpijn, algemene aanhoudende pijn, koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur. Astma in het verleden veroorzaakt door gebruik...
Vergelijk 2 prijzen
Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ Idyl Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

4,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voor verlichting van: hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, koorts en pijn na vaccinatie, migraine (met en zonder aura) NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. U heeft last van astma-aanvallen of...
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

3,85
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen 400mg Tabletten

Nurofen 400mg Tabletten

5,29
De op ibuprofen gebaseerde pijnstiller Nurofen Tabletten 400mg 24st werkt snel en effectief bij hoofdpijn, spierpijn, rugpijn, menstruatiepijn en tandpijn. Het is ook doeltreffend bij verkoudheid, koorts en griep. Nurofen heeft diverse oplossingen voor verschillende soorten pijn. Lees vóór gebruik de bijsluiter. DoseringVolwassenen en kinderen...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Migraine 400mg Tabletten

Nurofen Migraine 400mg Tabletten

8,99
Nurofen Migraine 400mg Tabletten bevat 400 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. Nurofen Migraine 400mg wordt gebruikt voor de verlichting van...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen 400mg Tabletten 30 stuks

Nurofen 400mg Tabletten 30 stuks

8,2010,29
-20%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Nurofen Fasttabs 400mg Tabletten 24 stuks

Nurofen Fasttabs 400mg Tabletten 24 stuks

9,3911,17
-16%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,49
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,50
Nurofen 400 mg kopen? Ben je op zoek naar een krachtige pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, gewrichtspijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 400 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en effectief symptomen zoals pijn en ontsteking te verminderen, zodat je je snel beter kunt voelen.  Waarom Nurofen...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

10,2511,95
-14%
Medicijn op basis van acetylsalicylzuur. Is een pijnstillend middel (verlicht de pijn) en voor de behandeling van koorts. Voor de symptomatische behandeling van koorts en/of lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, griepsymptomen, tandpijn en spierpijn.
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten

3,29
Healthypharm Ibuprofen 400mg 20 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Pijnstiller 400 mg 24 tabletten

Nurofen Pijnstiller 400 mg 24 tabletten

5,85
Nurofen Pijnstillers Nurofen 400 milligram Ibuprofen dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals *...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Feminax bij Menstruatiepijn Tabletten

Aleve Feminax bij Menstruatiepijn Tabletten

4,49
Aleve Feminax is een pijnstiller die speciaal ontwikkeld is om de oorzaak van de menstruatiepijn aan te pakken en tevens de bloeding helpt te verminderen. Aleve Feminax werkt snel, moeiteloos en tot 12 uur door. Zodat u weer kunt genieten van alles wat u van plan was.Menstruatiepijn is geen 'gewone pijn'. Dit komt doordat er tijdens de menstruatie...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

4,32
Aspirine 100 mg kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare pijnstiller om hoofdpijn, koorts, spierpijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Aspirine 100 mg. Dit geneesmiddel is al jarenlang een vertrouwde keuze voor effectieve pijnverlichting. In deze productpagina zullen we uitgebreid ingaan op waarom Aspirine 100 mg een...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Feminax 275mg 12 tabletten

Aleve Feminax 275mg 12 tabletten

5,41
Aleve Feminax kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller om menstruatiepijn te verlichten? Overweeg dan Aleve Feminax met naproxennatrium als actief bestanddeel. In deze productpagina zullen we uitgebreid ingaan op waarom Aleve Feminax een uitstekende keuze is voor de verlichting van menstruatiepijn, voor welke leeftijdsgroep het...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Select 275mg Tabletten

Aleve Select 275mg Tabletten

4,49
Aleve Select 275 is een effectief langwerkende pijnstiller. Daarmee is Aleve vooral geschikt voor pijn die wat langer kan aanhouden zoals lichaamspijn (bijvoorbeeld rugpijn, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatiepijn), hoofdpijn, griep en verkoudheid en bij koorts. Mensen willen van deze pijn af om te kunnen doorgaan, maar willen liever niet te...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 400 mg 20 tabletten

2,15
Healthypharm Ibuprofen 400 mg omhulde tabletten Healthypharm Ibuprofen omhulde tabletten bevat 400 milligram ibuprofen. Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortsverlagende pijnstiller. Daarom is Ibuprofen naast koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn en spierpijn ook te...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,45
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Migraine 400mg 24 stuks

Nurofen Migraine 400mg 24 stuks

9,99
Nurofen Migraine 400mg 24 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

4,45
Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame stof(fen):AcetylsalicylzuurWijze van gebruik:- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag- Kinderen vanaf 12 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

7,99
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

3,75
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

4,09
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. *...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Fastcaps 400mg Capsules 30 stuks

Nurofen Fastcaps 400mg Capsules 30 stuks

10,0912,64
-20%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg zachte capsules innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar.Neem maximaal 1 capsule per keer en...
Nurofen Migraine 400mg - 1 x 24 tabletten

Nurofen Migraine 400mg - 1 x 24 tabletten

15,65
Nurofen Migraine 400 mg Tablet De werkzame stof in Nurofen Migraine 400 mg Tablet Is 400 mg Ibuprofen, overeenkomend met 684 mg ibuprofen lysine. Nurofen Migraine 400 mg Tablet wordt gebruikt voor de symptomatische verlichting van migraine. Voor de symptomatische verlichting van migraine Geschikt voor Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

9,49
Nurofen Fastine ibuprofen 400mg 20 capsules op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Aleve 220mg Tabletten 24 stuks

Aleve 220mg Tabletten 24 stuks

6,547,62
-14%
Geneesmiddel in de vorm van tabletten voor het behandelen van pijn en koorts. Werkt licht ontstekingswerend.
Aleve Select 275 mg naproxen 12 Tabletten

Aleve Select 275 mg naproxen 12 Tabletten

4,79
Aleve Select 275 mg naproxen 12 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

5,41
Aspirine 500 mg kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare pijnstiller om hoofdpijn, koorts, spierpijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Aspirine 500 mg. Dit geneesmiddel is al jarenlang een vertrouwde keuze voor effectieve pijnverlichting.  Waarom Aspirine 500 mg? Aspirine 500 mg, met als actief bestanddeel...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

Aspirine 500mg Bruistabletten 36 stuks

8,9310,73
-17%
Geneesmiddel op basis van acetylsalicylzuur, ter bestrijding van pijn, koorts en ontsteking. In de vorm van bruistabletten.
Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 20 stuks

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 20 stuks

5,796,95
-17%
Geneesmiddel op basis van aspirine in de vorm van snelwerkende tabletten. Helpt snel bij koorts, pijn en een grieperig gevoel.
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

8,13
Nurofen 200 mg kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, koorts of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 200 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en doeltreffend symptomen zoals hoofdpijn, spierpijn en koorts te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,20
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,59
Nurofen Ibuprofen 200mg 12 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen 200mg Tabletten 30 stuks

Nurofen 200mg Tabletten 30 stuks

7,019,02
-22%
Geneesmiddel op basis van Ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend,koortswerend en ontstekingsremmend.
Nurofen 200mg Tabletten 48 stuks

Nurofen 200mg Tabletten 48 stuks

6,738,67
-22%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend, koortswerend en ontstekingsremmend.
2x Aleve Select 275 12 tabletten

2x Aleve Select 275 12 tabletten

13,99
Aleve Select 275 Aleve is een effectief langwerkende pijnstiller op basis van naproxennatrium. Aleve verlicht de pijn tot wel 12 uur lang. Aleve Select is speciaal ontwikkeld voor langer aanhoudende lichaamspijnen zoals spierpijn, rugpijn, spit en gewrichtspijn. Één tablet werkt tot wel 12 uur lang Werkt pijnstillend ontstekingsremmend en...
Aleve Select 275 12 tabletten

Aleve Select 275 12 tabletten

4,79
Aleve Select 275 Aleve is een effectief langwerkende pijnstiller op basis van naproxennatrium. Aleve verlicht de pijn tot wel 12 uur lang. Aleve Select is speciaal ontwikkeld voor langer aanhoudende lichaamspijnen zoals spierpijn, rugpijn, spit en gewrichtspijn. * Één tablet werkt tot wel 12 uur lang * Werkt pijnstillend ontstekingsremmend en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

1,79
Healtypharm Paracetamol Caplet Healtypharm Paracetamol Caplet bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller met een koortsverlagende werking bij milde tot matige pijn. Paracetamol 500 mg Caplet kun je gebruiken bij * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid * Koorts en pijn na vaccinatie * Hoofdpijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Spit * Spierpijn *...
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

4,616,88
-33%
Nurofen Kind 200mg  Tabletten 24 stuks

Nurofen Kind 200mg Tabletten 24 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend en koortswerend. Geschikt voor kinderen van 6jaar of 20kg.
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

8,95
Ontstekingsremmende pijnstiller Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: *...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

3,19
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij: Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft ernstig hartfalen. U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van...
Vergelijk 4 prijzen
Ibuprofen 400mg 20 tab

Ibuprofen 400mg 20 tab

2,44
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

9,03
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Aleve Feminax 275 12 tabletten

Aleve Feminax 275 12 tabletten

4,49
Aleve Feminax Aleve Feminax is speciaal ontwikkeld bij menstruatiepijn of menstruatieklachten. De werkzame stof in Aleve Feminax is s naproxennatrium en werkt ongeveer 12 uur. Aleve Feminax helpt om de krampen tijdens de menstruatie te verminderen,  het bloeden te verminderen en zorgt dat de baarmoeder niet meer zoveel samentrekt. Aleve Feminax...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten

1,29
Healthypharm Ibuprofen 200mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st

Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st

2,49
Healthypharm Naproxennatrium 220mg Tabletten 10st kan worden gebruikt bij hoofdpijn, tand- en kiespijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 12 jaar 1-2 tabletten per keer en maximaal 3 tabletten per dag.Ouderen vanaf 65 jaar 1-2...
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

4,79
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen. Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst