Nurofen geneesmiddelen Siroop Ibuprofen

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening1
Kenmerken
Doelgroep
Winkel
Inhoud
Nurofen Kind suikervrij rood 2% Siroop 200ml

Nurofen Kind suikervrij rood 2% Siroop 200ml

11,26
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met aardbeiensmaak. Voor de behandeling van milde tot matige pijn en koorts.
Nurofen Kind suikervrij sinaas 2% Siroop 200ml

Nurofen Kind suikervrij sinaas 2% Siroop 200ml

11,26
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met sinaasappelsmaak. Voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en koorts. Voor kinderen vanaf 6 kg.
Nurofen Kind suikervrij rood 4% Siroop 150ml

Nurofen Kind suikervrij rood 4% Siroop 150ml

13,46
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met aardbeiensmaak. Voor een korte symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 20 kg.
Nurofen Kind suikervrij sinaas 4% Siroop 150ml

Nurofen Kind suikervrij sinaas 4% Siroop 150ml

13,46
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een siroop met sinaasappelsmaak. Voor een korte symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 20 kg.
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

7,89
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen 200mg/5ml - 1 x 100 ml

10,29
Nurofen Suspensie 200 MG/5 ML Nurofen Suspensie voor kinderen 200 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 6 jaar. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename aardbeiensmaak. Nurofen voor kinderen 200 mg/5 ml behoort tot de groep NSAID...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij

Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij

6,78
Bestel Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij van VSM bij DeOnlineDrogist.nl. Inhoud 50ML. Bestel voor €! Mocht u vragen hebben over dit product dan kunt contact opnemen met onze klantenservice.
Vergelijk 6 prijzen
Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij

Vsm Kind 0-6 Tussikind Siroop Suikervrij

7,69
VSM Kind Tussikind siroop suikervrij is een homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Land van oorsprong Nederland
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

9,49
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen

Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen

4,99
Nurofen Ibuprofen 60 mg 10 Zetpillen op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,49
Nurofen Ibuprofen 400mg 24 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,50
Nurofen 400 mg kopen? Ben je op zoek naar een krachtige pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, gewrichtspijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 400 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en effectief symptomen zoals pijn en ontsteking te verminderen, zodat je je snel beter kunt voelen.  Waarom Nurofen...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,20
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,59
Nurofen Ibuprofen 200mg 12 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

8,13
Nurofen 200 mg kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, koorts of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 200 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en doeltreffend symptomen zoals hoofdpijn, spierpijn en koorts te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt...
Vergelijk 6 prijzen
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

4,99
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 ml

Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 ml

10,6911,95
-11%
Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 mlLast van een zere keel? Echinacea ondersteunt de weerstand van het lichaam op natuurlijke wijze. De krachtige siroop is aangevuld met natuurlijke essentiële oliën en plantenextracten zoals verzachtende tijm en zonnedauw, wat een antibacteriële werking...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

6,99
Nurofen Kinderen suspensie suikervrij 100ml op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 ml

Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 ml

10,6313,29
-20%
Fytostar Echinaea siroop suikervrij Kruidenpreparaat Echinacea siroop suikervrij op basis van echinacea, tijm en eucalyptus, ideaal tijdens de koude, natte herfst- en wintermaanden. - Echinacea ondersteunt het immuunsysteem * * = Gezondheidsclaim in afwachting van goedkeuring door de Europese Commissie Samenstelling per 3 eetlepels (45...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

5,79
Bij pijn en koorts van uw kleintje biedt Nurofen voor Kinderen Suikervrije Suspensie snel verlichting. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Het werkt snel, is ontstekingsremmend en koortsverlagend. Nurofen Kinderen Suikervrije Suspensie is geschikt voor kinderen van 3 maanden tot en met 12 jaar. Bevat 100 mg...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

11,99
TE GEBRUIKEN BIJ Voor kortdurende symptomatische behandeling van: matige tot gemiddelde pijn, zoals hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn, koorts en pijn bij verkoudheid. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor ibuprofen, ponceau 4R (E124) of voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. U heeft ooit last gehad van...
Vergelijk 5 prijzen
Physalis Eucalyforce siroop suikervrij (150ml)

Physalis Eucalyforce siroop suikervrij (150ml)

9,2710,-
-7%
Physalis eucalyforce siroop bio bevat een combinatie van plantenextracten (tijm, pelargonium sidoides), essentiële olien (eucalyptus, munt, den en tijm) en extract van propolis! Eucalyptus, tijm, den, munt en pelargonium sidoides ondersteunen de bovenste luchtwegen**Gezondheidsclaim in afwachting van goedkeuring door de Europese...
Vergelijk 3 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

8,09
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Broncho 2 in 1 Hoestsiroop- vanaf 1 jaar- Honing- Heemstwortelextract- Aardbeismaak- 120ml

Broncho 2 in 1 Hoestsiroop- vanaf 1 jaar- Honing- Heemstwortelextract- Aardbeismaak- 120ml

9,5412,99
-27%
Omschrijving Broncho 2 in 1 Kids Hoestsiroop is geschikt voor de behandeling van elke hoest die gepaard gaat met een verkoudheid, zowel een droge als slijmhoest. Met zijn dubbele werking wordt de droge hoest direct verlicht dankzij het heemstwortelextract en zorgt de honing in de siroop tegelijk voor het makkelijk ophoesten van slijm. Broncho 2 in...
Vergelijk 2 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 suikervrij (120ml)

Bisolvon Drank 2-in-1 suikervrij (120ml)

11,99
Bisolvon 2 in 1 is een medisch hulpmiddel geindiceerd voor droge en vastzittende hoest, en vooral voor hoest door infecties van de bovenste luchtwegen. Medisch hulpmiddel ToepassingBisolvon 2 in 1 heeft een mechanische werking op het geirriteerde slijmvlies via twee mechanismes:- het bevordert hydratatie van het slijm waardoor het gemakkelijk...
Vergelijk 4 prijzen
Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 ml

Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 ml

13,29
Fytostar Echinacea siroop suikervrij 150ml op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ Idyl Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 ml

Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij - Keelverzorging - luchtwegen - Met zonnedauw en tijm – 150 ml

11,3013,29
-15%
Fytostar Echinacea Siroop Suikervrij is een lekker smakende siroop op basis van echinacea, tijm en eucalyptus en helpt de borst en luchtwegen verzachten. Echinacea ondersteunt de weerstand van het lichaam op natuurlijke wijze*. De krachtige siroop is aangevuld met natuurlijke essentiële oliën en plantenextracten zoals verzachtende tijm en...
Vergelijk 4 prijzen
Physalis Eucalyforce siroop suikervrij (150ml)

Physalis Eucalyforce siroop suikervrij (150ml)

11,99
Physalis Eucalyforce siroop suikervrij 150ml op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Metamucil Orange 3,4g Suikervrij - 1 x 30 sachets

Metamucil Orange 3,4g Suikervrij - 1 x 30 sachets

14,99
Metamucil Orange 3,4g - Suikervrij - 1 x 30 sachets Metamucil Orange gebruik je bij terugkerende of langdurige verstopping. Metamucil Suikervrij vermengt zich met de darminhoud en heeft het vermogen om water op te nemen. Zo wordt voor een zachte, niet irriterende vulling van de darm gezorgd, wat de werking van de darm stimuleert en dus de...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Kind 100mg zachte Kauwtabletten 24 stuks

Nurofen Kind 100mg zachte Kauwtabletten 24 stuks

11,99
Medicament op basis van ibuprofen, in de vorm van kauwtabletten met sinaasappelsmaak. Aangewezen als pijnstiller of tegen de koorts, voor kinderen vanaf 7 jaar tot 12jaar.
Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks

Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks

2,89
Idyl Pijnstillers ibuprofen 200mg suikervrij 40 stuks op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules

Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules

3,69
Linn Ibuprofen liquid 200 mg suikervrij 20 Capsules op voorraad. Vandaag besteld, dinsdag in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

2,19
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. * Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Rhina NaturActiv Hoest suikervrij Siroop 120ml

Rhina NaturActiv Hoest suikervrij Siroop 120ml

9,8813,64
-28%
Stodaline Suikervrij Siroop 200ml

Stodaline Suikervrij Siroop 200ml

6,9710,08
-31%
Homeopatisch geneesmiddel zonder suiker voor de behandeling van hoest. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar.
Psylliumvezels granulen suikervrij

Psylliumvezels granulen suikervrij

19,60
Let op de maximale dagdosering
Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g

Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g

10,80
Volcolon Granulaat suikervrij 30x4g op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Kind 125mg Zetpillen 10 stuks

Nurofen Kind 125mg Zetpillen 10 stuks

6,75
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van zetpillen. Voor de symptomatische behandeling van koorts en milde tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 12,5 kg.
Nurofen Kind 200mg  Tabletten 24 stuks

Nurofen Kind 200mg Tabletten 24 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van tabletten. Pijnstillend en koortswerend. Geschikt voor kinderen van 6jaar of 20kg.
Nurofen Kind 60mg Zetpillen 10 stuks

Nurofen Kind 60mg Zetpillen 10 stuks

5,14
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van, zetpillen. Voor de symptomatische behandeling van koort en milde tot matige pijn. Voor kinderen vanaf 6kg en niet onder de 3 maanden.
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 48 tabletten

18,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

7,50
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

11,85
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
VSM Tussikind siroop suikervrij 50ml

VSM Tussikind siroop suikervrij 50ml

7,69
VSM Tussikind siroop suikervrij 50ml op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Bisolvon Drank 2-in-1 kind 120 ml suikervrij

Bisolvon Drank 2-in-1 kind 120 ml suikervrij

13,99
TE GEBRUIKEN BIJ Bisolvon is een slijmoplosser en wordt gebruikt bij vastzittende hoest. Bisolvon maakt het ophoesten makkelijker als dit door taai slijm wordt bemoeilijkt. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Als uw kind jonger is dan 2 jaar.   BIJSLUITER Lees voor gebruik de bijsluiter op De...
Nurofen Patch 200mg Patch 4 stuks

Nurofen Patch 200mg Patch 4 stuks

12,4015,54
-20%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen, in de vorm van een pleister. Aangewezen voor de behandeling van pijn en lokale ontstekingen.
Tussikind siroop suikervrij

Tussikind siroop suikervrij

6,78
VSM Kind Tussikind siroop suikervrij VSM Kind Tussikind siroop suikervrij is een homeopathisch geneesmiddel. Vanwege wetgeving staat niet op de verpakking waarvoor het product bedoeld is. Toepassing VSM Kind Tussikind siroop suikervrij is een homeopathisch geneesmiddel. Als gevolg van de gewijzigde wetgeving in 2012 mag op de verpakking niet...
Vergelijk 6 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 2 prijzen
Sandoz Psylliumvezels Granulaat Suikervrij 20 sachets

Sandoz Psylliumvezels Granulaat Suikervrij 20 sachets

7,95
Suikervrije Sandoz Psylliumvezels Granulaat  Sandoz Psylliumvezels zijn gedroogde, fijngemalen, gegranuleerde vezels van de plant Plantago ovata. Deze vezels worden gebruikt bij langdurige verstopping (obstipatie). Sandoz Psylliumvezels Granulaat  vermengt zich met de darminhoud en heeft het vermogen om water op te nemen.De vezels zorgen voor een...
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 3 x 12 tabletten

11,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 2 x 12 tabletten

9,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

6,49
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 3 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie voor...
Vergelijk 5 prijzen
Golden Naturals Slaap Siroop (250 milliliter)

Golden Naturals Slaap Siroop (250 milliliter)

13,4517,95
-25%
Golden Naturals Slaap Siroop is een natuurlijke mix van kruidenextracten. Citroenmelisse helpt om lekker te slapen*. Bovendien werkt het rustgevend en bevordert het een natuurlijke, gezonde slaap*. Daarnaast bevat deze slaapsiroop extracten van oranjebloesem, hop en valeriaan. KENMERKEN * heeft een rustgevende werking1* * bevordert een natuurlijke,...
Vergelijk 8 prijzen
Broncho 2 In 1 Adult Hoestsiroop Sinaasappelsmaak 120ml– Droge Hoest, Slijmhoest

Broncho 2 In 1 Adult Hoestsiroop Sinaasappelsmaak 120ml– Droge Hoest, Slijmhoest

13,49
Broncho 2 in 1 Adult Hoestsiroop (120 ml) is geschikt voor de behandeling van elke hoest die gepaard gaat met een verkoudheid, zowel een droge als slijmhoest. Met zijn dubbele werking wordt de droge hoest direct verlicht dankzij het heemstwortelextract en zorgt de honing in de siroop tegelijk voor het makkelijk ophoesten van slijm. Broncho 2 in 1...
Vergelijk 3 prijzen
Golden Naturals Slaap Siroop

Golden Naturals Slaap Siroop

13,4617,95
-25%
Golden Naturals Slaap Siroop is een siroop op basis van kruidenextracten waaronder citroenmelisse dat helpt om lekker te kunnen slapen*. Tevens werkt citroenmelisse rustgevend en bevordert een natuurlijke, gezonde slaap*. Verder bevat de slaapsiroop extracten van oranjebloesem, hop en valeriaan. *Evaluatie gezondheidsclaim is lopende ...
Vergelijk 8 prijzen
2x VSM Tussikind Siroop Suikervrij 50 ml

2x VSM Tussikind Siroop Suikervrij 50 ml

14,79
VSM Tussikind Siroop Suikervrij VSM Tussikind Siroop Suikervrij is een homeopathisch geneesmiddel speciaal voor kinderen. VSM Tussikind Siroop Suikervrij wordt toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Door de huidige wetgeving is het niet mogelijk om op de verpakking te vermelden waar dit product voor is (indicatie) en meer...
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100 mg/5 ml - 2 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100 mg/5 ml - 2 x 100 ml

16,99
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

10,77
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

3,49
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg is een pijnstiller die pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend werkt. Deze pijnstiller helpt bij milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts, pijn bij verkoudheid, pijn die gepaard gaat met een...
Vergelijk 4 prijzen
Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

4,616,88
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

5,117,30
-30%
Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.
Ibuprofen 400mg 20 tab

Ibuprofen 400mg 20 tab

2,44
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Lactulose EG Siroop 5l

Lactulose EG Siroop 5l

57,0357,09
Eigenschappen Door de darmflora wordt lactulose in het colon omgezet in laagmoleculaire organische zuren, zoals melk- en azijnzuur. De hierdoor teweeggebrachte daling van de pH en de osmotische veranderingen bevorderen de peristaltiek van het colon en normaliseren de consistentie van de faeces. Obstipatie wordt opgeheven en het fysiologische ritme...
Herbalgem Siroop Ademhaling Bio Kind-volw 250ml

Herbalgem Siroop Ademhaling Bio Kind-volw 250ml

12,0717,35
-30%
De HerbalGem-SIROOP VOOR DE ADEMHALING is gebaseerd op traditionele recepten. De geslaagde combinatie van vlier-, tijm- en alantsiroop, evenals de knoppen van den en populier helpen de belemmerde luchtwegen vrij te maken. Rode zonnehoed en propolis versterken deze vrijmakende werking van de luchtwegen. Vlier ondersteunt de weerstand van het...
Puressentiel Slaap Siroop Zacht Nacht Kind 125ml

Puressentiel Slaap Siroop Zacht Nacht Kind 125ml

12,0814,50
-17%
De siroop Zachte Nacht 100% van natuurlijke oorsprong combineert 4 extracten van planten afkomstig uit de biologische landbouw: Kamille, Linde, Passiflora en Klaproos om het natuurlijke ontspannen en inslapen te bevorderen voor een gezonde nachtrust. Natuurlijke, aangename smaak die op prijs wordt gesteld door kinderen.
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Nurofen 200 tablet bevat 200 mg ibuprofen. Deze stof remt de vorming van bepaalde stoffen in het lichaam (prostaglandines geheten), die betrokken zijn bij pijn, koorts en ontstekingsreacties. Op deze manier vermindert ibuprofen pijn en koorts en remt het ontstekingen. U kunt Nurofen 200 gebruiken voor de symptomatische behandeling van matige tot...
Vergelijk 6 prijzen
VSM Tussikind Siroop Suikervrij 50 ml

VSM Tussikind Siroop Suikervrij 50 ml

7,69
Vergelijk 6 prijzen
Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 36 stuks

Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 36 stuks

5,41
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Vergelijk 4 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Volcolon suikervrij 30 sachets

Volcolon suikervrij 30 sachets

15,29
TE GEBRUIKEN BIJVolcolon-Suikervrij bevat per 100 gram granulaat 90 gram gedroogde vezels van de plant plantago ovata (overeenkomend met 98 gram niet-gedroogde vezels). Volcolon-Suikervrij is een preparaat op basis van natuurlijke vezels. Volcolon-Suikervrij vermengt zich met de darminhoud en heeft het vermogen om water op te nemen....
Vergelijk 2 prijzen
Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 72 stuks

Rennie Suikervrij kauwtabletten bij brandend maagzuur, 72 stuks

10,09
Vettig eten, pittig eten en alcohol zijn bekende triggers van brandend maagzuur, maar soms word je alsnog overvallen door dat branderige gevoel in je slokdarm. Rennie verlicht brandend maagzuur en zure oprispingen gelukkig binnen 2 minuten. Je maag is snel weer rustig zodat je weer van je dag of avond kunt genieten. Rennie is een maagzuurtablet en...
Vergelijk 5 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst