Ice Power Geneesmiddelen Diclofenac

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof1
Merk1
Toediening
Kenmerken
Winkel
Inhoud
Ice Power Cold Gel (75 ml)

Ice Power Cold Gel (75 ml)

9,95
Ice Power Cold Gel biedt een verfrissende en natuurlijke verlichting voor pijnlijke spieren en gewrichten. Met zijn unieke formule, vrij van kamfer, ibuprofen en diclofenac, bevat het alleen natuurlijke ingrediënten zoals menthol en eucalyptus. Zodra Ice Power Cold Gel op de huid wordt aangebracht, wordt het gebied direct gekoeld. Deze verkoelende...
Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

32,09
Ice Power Cold Gel is een koude gel en bevat alleen natuurlijke stoffen zoals menthol en eucalyptus (géén kamfer, ibuprofen en/of diclofenac).Ice Power zorgt voor een plaatselijke verlaging van de temperatuur met circa 5 tot 6 graden Celsius binnen enkele minuten. De verlaagde temperatuur blijft minimaal 3 uur gehandhaafd en dringt zeer diep door...
Vergelijk 6 prijzen
Ice Power Cold Gel (150 ml)

Ice Power Cold Gel (150 ml)

12,95
Vergelijk 5 prijzen
Ice Power Cold Gel 150 ml

Ice Power Cold Gel 150 ml

31,76
Ice Power Cold Gel is een koude gel en bevat alleen natuurlijke stoffen zoals menthol en eucalyptus (géén kamfer, ibuprofen en/of diclofenac). Daar waar de Ice Power gel wordt aangebracht, wordt het lichaam koud. Doordat het lichaam koud wordt, ontvangen de hersenen een signaal dat er iets niet klopt. Vervolgens gaat het lichaam aan de slag om de...
Ice Power Gel Roller - 75 ml

Ice Power Gel Roller - 75 ml

13,0414,49
-10%
Ice Power Cold Gel RollerIce Power is een verfrissende gel en bevat alleen natuurlijk stoffen o.a. menthol en eucalyptus (geen kamfer of ibuprofen). Daar waar Ice Power wordt aangebracht wordt het koud van buiten naar binnen en daarna als reactie van binnen naar buiten warm.- De rollertube maakt zelfbehandeling van rug, schouder en nek mogelijk op...
Vergelijk 5 prijzen
Ice Power Gel + MSM - 200 ml

Ice Power Gel + MSM - 200 ml

19,3421,49
-10%
MSM - Ice PowerIce Power + MSM 200 ml-MSM (methyl sulfonyl methaan). Voor chronische klachten.Ice Power is een verkoelende gel en bevat alleen natuurlijke stoffen zoals menthol en eucalyptus.Ice Power vermindert de pijn en zorgt voor een betere doorbloeding-wat het natuurlijke herstel bevordert.Ice Power wordt snel door de huid opgenomen-is zuinig...
Vergelijk 10 prijzen
Ice Power Gel - 75 ml

Ice Power Gel - 75 ml

10,7313,12
-18%
Gel 75 ml - Ice PowerIce Power 150 ml-frisse gel. Makkelijk smeerbaar.Ice Power is een verkoelende gel en bevat alleen natuurlijke stoffen zoals menthol en eucalyptus.Ice Power vermindert de pijn en zorgt voor een betere doorbloeding-wat het natuurlijke herstel bevordert.Ice Power wordt snel door de huid opgenomen-is zuinig in gebruik en zorgt voor...
Vergelijk 8 prijzen
Ice Power Gel - 75 ml

Ice Power Gel - 75 ml

9,4410,49
-10%
Ice Power Original Cold Gel is een verfrissende gel en bevat alleen natuurlijk stoffen o.a. menthol en eucalyptus (geen kamfer of ibuprofen). Daar waar Ice Power wordt aangebracht wordt het koud van buiten naar binnen en daarna als reactie van binnen naar buiten warm. Men ervaart na enkele minuten een aangename warmte, terwijl van buiten de plaats...
Vergelijk 8 prijzen
Ice Power Gel + MSM - 200 ml

Ice Power Gel + MSM - 200 ml

18,95
Ice Power + MSM Cold Gel (200 ml) is een krachtige formule die een stap verder gaat dan de klassieke Ice Power Cold gel. Ontworpen om effectief om te gaan met chronische en langdurige pijnen, biedt deze geavanceerde gel verlichting voor een scala aan aandoeningen. Het toegevoegde MSM (Methyl Sulfonyl Methaan), een natuurlijke pijnstiller die het...
Vergelijk 10 prijzen
Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

14,4226,21
-45%
Geneesmiddel op basis van diclofenac, in de vorm van een gel. Voor de uitwendige behandeling van gewrichtsontstekingen of spierontstekingen die ontstaan zijn door een verwonding of door reumapijnen. Voor volwassenen.
Ice Power Gel Roller - 75 ml

Ice Power Gel Roller - 75 ml

13,7518,37
-25%
De Ice Power Roller is een handige roller speciaal voor plaatsen waar men moeilijk bij kan, zoals nek, rug en schouders. Daarnaast is de Ice Power Roller perfect om te gebruiken tijdens het sporten. De Ice Power gel komt namelijk niet aan je handen te zitten, waardoor gemakkelijk en snel tijdens de wedstrijd Ice Power op de pijnplek kan aanbrengen....
Vergelijk 5 prijzen
Ice Power Cold Gel Tube 3x150ml

Ice Power Cold Gel Tube 3x150ml

65,86
Ice Power Cold Gel is een koude gel die het lichaam op de aangebrachte plek koud maakt. Doordat het lichaam koud wordt, ontvangen de hersenen een signaal dat er iets niet klopt. Hierdoor gaat het lichaam aan de slag om de koude plek weer te verwarmen naar lichaamstemperatuur door middel van het pompen van bloed naar de pijnplek. Dit stimuleert de...
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Ice Power Gel Roller - 75 ml

Ice Power Gel Roller - 75 ml

14,4117,85
-19%
Daar waar Ice Power wordt aangebracht wordt het koud van buiten naar binnen en daarna als reactie van binnen naar buiten warm. Men ervaart na enkele minuten een aangename warmte, terwijl van buiten de plaats van aanbrenging koud aanvoelt. Ice Power zorgt plaatselijk voor een verlaging van de temperatuur met circa 5 tot 6 graden Celsius binnen...
Vergelijk 5 prijzen
Ice Power Gel Tube 150ml

Ice Power Gel Tube 150ml

17,-22,70
-25%
Vergelijk 5 prijzen
Ice Power Gel Mini - 20 ml

Ice Power Gel Mini - 20 ml

2,50
Ice Power Cold Gel - Mini 20 ml Ice Power is een koude gel die snel en effectief de pijn en ontsteking verlicht. Ice Power Cold Gel vermindert de zwelling, spierspanning en herstelt blessures en spier inspanning. Ice Power Cold is een veilige keuze voor de kinderen en ook tijdens de zwangerschap en borstvoeding. Een product met een aantal...
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Ice Power Gel 150 ml

Ice Power Gel 150 ml

14,95
IcePower Gel Ice Power is een verfrissende gel en bevat alleen natuurlijk stoffen o.a. menthol en eucalyptus (geen kamfer of ibuprofen). Daar waar Ice Power wordt aangebracht wordt het koud van buiten naar binnen en daarna als reactie van binnen naar buiten warm. Men ervaart na enkele minuten een aangename warmte, terwijl van buiten de plaats van...
Vergelijk 5 prijzen
Ice Power Spray - 200 ml

Ice Power Spray - 200 ml

11,95
Ice Power Koelspray geeft een snelle en effectieve koeling bij blessures. De koeling begint direct na aanbrengen en houdt vervolgens circa 15 minuten aan. Houdt de spuitbus op minimaal 15 cm afstand van de te behandelende plek. - Kleur: blauw / wit- Inhoud: 200 ml - Wordt per stuk verkocht
Vergelijk 9 prijzen
Ice Power Spray - 200 ml

Ice Power Spray - 200 ml

10,7611,95
-10%
Ice Power Cold Spray is een verfrissende gel en bevat alleen natuurlijk stoffen o.a. menthol en eucalyptus (geen kamfer of ibuprofen).Daar waar IcePower wordt aangebracht wordt het koud van buiten naar binnen en daarna als reactie van binnen naar buiten warm. Men ervaart na enkele minuten een aangename warmte, terwijl van buiten de plaats van...
Vergelijk 9 prijzen
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

12,99
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Bij matige...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

12,71
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Ice Power Cold Gel - 60 ml

Ice Power Cold Gel - 60 ml

16,99
Ice Power Cold Gel - 60 ml Ice Power is een koude gel die snel en effectief de pijn en ontsteking verlicht. Ice Power Cold Gel vermindert de zwelling, spierspanning en herstelt blessures en spier inspanning. Ice Power Cold is een veilige keuze voor de kinderen en ook tijdens de zwangerschap en borstvoeding. Een product met een aantal toepassingen...
Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel Lees de

Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel Lees de

12,49
Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel is te gebruiken bij behandeling van milde tot matige pijn in verband met spier- en gewrichtsklachten, zoals sportblessures. Hoe gebruik je de Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel? Volwassenen en jongeren ouder dan 14 jaar: twee tot vier gram (vijf tot tien cm gel) tweemaal per dag aanbrengen. Gebruik...
Ice Power Gel + msm 100ml

Ice Power Gel + msm 100ml

13,95
Ice Power Gel + msm 100ml op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Ice Power Spray - 200 ml

Ice Power Spray - 200 ml

13,5215,43
-12%
Vergelijk 9 prijzen
Taft Power gel tube 150 ML

Taft Power gel tube 150 ML

2,945,79
-49%
Taft Power gel tube 150 ML op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 7 prijzen
Ice Power Spray - 200 ml

Ice Power Spray - 200 ml

12,4515,43
-19%
Vergelijk 9 prijzen
Ice Power Gel + MSM - 200 ml

Ice Power Gel + MSM - 200 ml

21,49
Ice Power Gel + msm 200ml op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 10 prijzen
Ice Power Spray - 200 ml

Ice Power Spray - 200 ml

13,89
Ice Power Cold Spray 200 ml - Metra - Ontdek bij Medibib ons uitgebreid gamma aan producten van het merk Ice Power. Medibib staat voor advies, snelle levering en scherpe prijzen.
Vergelijk 9 prijzen
Ice Power Gel - 150 ml

Ice Power Gel - 150 ml

18,65
Gel 150 ml - Ice PowerIce Power 150 ml-frisse gel. Makkelijk smeerbaar.Ice Power is een verkoelende gel en bevat alleen natuurlijke stoffen zoals menthol en eucalyptus.Ice Power vermindert de pijn en zorgt voor een betere doorbloeding-wat het natuurlijke herstel bevordert.Ice Power wordt snel door de huid opgenomen-is zuinig in gebruik en zorgt...
Vergelijk 5 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

25,89
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 8 prijzen
Hotpower Ice Power Gel Hot - 75 ml

Hotpower Ice Power Gel Hot - 75 ml

12,95
Ice Power Hot Gel -Tube 75 ml Ice Power Hot Gel verwarmt en ontspant de spieren en verbetert de bloedsomloop. De gel is ontworpen om hulp te bieden in aandoeningen van de perifere circulatie, diverse soorten pijn en niet-inflammatoire pijn en spanningen. Ice Power Hot Gel is een uitstekende voorbereiding voor de atleten om spanningen en breuken te...
Vergelijk 5 prijzen
Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 120 gr

Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 120 gr

21,79
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel 1,16% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door verergering van artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel bevat 1,16% diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer (NSAID). Diclofenac werkt pijnstillend en...
Vergelijk 7 prijzen
Ice Power Arthro creme 120 gram

Ice Power Arthro creme 120 gram

24,95
Ice Power Arthro creme 120gr. Een makkelijk smeerbare creme met de bekende natuurlijke stoffen: Menthol en Eucalyptus. Deze creme is versterkt met Glucosaminesulfaat, chondroïtinesulfaat en MSM. Deze creme is te gebruiken ter bescherming van het gewrichtskraakbeen. Ice Power Arthro creme verzacht de pijn in de gewrichten. Uitermate geschikt voor...
Vergelijk 5 prijzen
Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram

Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram

15,99
Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

28,0334,95
-20%
Ice Power Cold Gel is een koude gel en bevat alleen natuurlijke stoffen zoals menthol en eucalyptus (géén kamfer, ibuprofen en/of diclofenac).Ice Power zorgt voor een plaatselijke verlaging van de temperatuur met circa 5 tot 6 graden Celsius binnen enkele minuten. De verlaagde temperatuur blijft minimaal 3 uur gehandhaafd en dringt zeer diep door...
Vergelijk 6 prijzen
Hotpower Ice Power Gel Hot - 75 ml

Hotpower Ice Power Gel Hot - 75 ml

11,6612,95
-10%
Ice Power Hot Warm Gel Tube wordt in plaats van koud, warm. Hot Power is te gebruiken als behandeling van bijvoorbeeld: doorbloedingsproblemen, pijnen, spierspanningen en reumatische pijnen zonder ontstekingen. Ook preventief te gebruiken om spierspanning te voorkomen.Ice Power Hot Warm Gel Tube:Warmte-effect voor het opwarmen van de...
Vergelijk 5 prijzen
Diclofenac EG Forte 2% Gel 100g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 100g

11,7421,34
-45%
Ice Power Spray - 200 ml

Ice Power Spray - 200 ml

10,7611,95
-10%
Koelt de huid en verlicht onmiddelijk de pijn bij kneuzingen, verstuikingen en verrekkingen. Ingredienten Propane/Butane, Menthol, Ethanol Gebruik Houd de spuitbus op minimaal 15 cm afstand van de te behandelen plek (om huidbeschadiging door bevriezing te voorkomen) en spuit diverse malen kort op de te behandelen plek. Niet gebruiken op open...
Vergelijk 9 prijzen
Ice Power Gel - 75 ml

Ice Power Gel - 75 ml

12,71
Ice Power is een verfrissende gel en bevat alleen natuurlijk stoffen o.a. menthol en eucalyptus (geen kamfer of ibuprofen). Daar waar Ice Power wordt aangebracht wordt het koud van buiten naar binnen en daarna als reactie van binnen naar buiten warm. Men ervaart na enkele minuten een aangename warmte, terwijl van buiten de plaats van aanbrenging...
Vergelijk 8 prijzen
VSM Spiroflor srl gel 150 gram

VSM Spiroflor srl gel 150 gram

17,99
VSM Spiroflor srl gel 150 gram op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Arkopharma Ice Cube Gel

Arkopharma Ice Cube Gel

9,95
De Ice Cube Gel van Arkopharma is een medisch hulpmiddel voor de behandeling van onder meer gewrichtspijn, spierpijn en posttraumatische pijn. Deze gel heeft een krachtig, drievoudig koelend effect op de bovenste huidlaag en zorgt er zo voor dat pijn snel wordt verlicht. Het heeft een aangename niet vette textuur die gemakkelijk op de pijnlijke...
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 60 gr

Voltaren Emulgel 1,16% - 1 x 60 gr

12,99
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel 1,16% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door verergering van artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel bevat 1,16% diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer (NSAID). Diclofenac werkt pijnstillend en...
Vergelijk 7 prijzen
Ice Power Gel + MSM 100ml

Ice Power Gel + MSM 100ml

16,87
De Ice Power + MSM is een krachtigere versie van de Ice Power Cold gel en kan gebruikt worden tegen chronische en langdurig aanhoudende pijnen. MSM is de afkorting van Methyl Sulfonyl Methaan, dit is een natuurlijke pijnstiller. Het lichaam maakt deze stof automatisch aan, maar door het gebruik van de Ice Power + MSM gel wordt het lichaam...
Vergelijk 4 prijzen
Ice Power Spray - 200 ml

Ice Power Spray - 200 ml

12,99
IcePower Cold Spray Koelt de huid en verlicht onmiddelijk de pijn bij kneuzingen, verstuikingen en verrekkingen. Gebruik Houd de spuitbus op minimaal 15 cm afstand van de te behandelen plek (om huidbeschadiging door bevriezing te voorkomen) en spuit diverse malen kort op de te behandelen plek. Kenmerken: * Niet gebruiken op open wonden. * Inhoud:...
Vergelijk 9 prijzen
Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

41,2943,20
Ice Power is een "cold" gel .
Vergelijk 6 prijzen
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

15,49
Diclofenac Linn 2,32% extra sterk, gel Geneesmiddel RVG 129843 UAD Claims Diclofenac Linn 2,32% extra sterk, gel bevat de werkzame stof diclofenac, die bij de groep geneesmiddelen hoort die niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID’s) worden genoemd. Diclofenac verlicht de pijn en heeft een ontstekingsremmende...
Vergelijk 4 prijzen
Diclofenac Patch AB 140mg Patch 5 stuks

Diclofenac Patch AB 140mg Patch 5 stuks

10,6912,39
-14%
Geneesmiddel op basis van diclofenac in de vorm van een pleister voor uitwendig gebruik. Aangewezen voor het plaatselijk behandelen van ontsteking en pijn.
Ice Power Gel + MSM - 200 ml

Ice Power Gel + MSM - 200 ml

23,5429,26
-20%
De Ice Power + MSM is een krachtigere versie van de Ice Power Cold gel en kan gebruikt worden tegen chronische en langdurig aanhoudende pijnen. MSM is de afkorting van Methyl Sulfonyl Methaan, dit is een natuurlijke pijnstiller. Het lichaam maakt deze stof automatisch aan, maar door het gebruik van de Ice Power + MSM gel wordt het lichaam...
Vergelijk 10 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 150 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 150 gr

32,99
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 7 prijzen
Ice Power Cold / Hot Pack

Ice Power Cold / Hot Pack

19,50
Ice Power Cold / Hot Pack Een herbruikbare gel pack. Kan in de vriezer of koelkast gekoeld worden tot -27 graden. De gekoelde pack kan gebruikt worden bij verlichting van pijn bij blessures en zwellingen. Voor het beste resultaat kunt u de pack het beste 10 tot 15 minuten op de pijnlijke plek leggen. Als u geen beschermhoesje heeft dan is het wel...
Vergelijk 2 prijzen
Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

6,99
Voltaren K 12.5 mg Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen: reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, acute lage rugpijn, pijn en koorts bij griep, keelontsteking en verkoudheid. Dit geneesmiddel werkt snel. Het werkzame bestanddeel (diclofenac) gaat rechtstreeks...
Vergelijk 5 prijzen
Cool-X Cold Gel 150 ml

Cool-X Cold Gel 150 ml

12,90
Cool-X Cold Gel 150 ml is een makkelijk te gebruiken niet medicinale pijnstiller voor uw spieren en gewrichten. Cool-X Cold Gel vermindert zwellingen en ontstekingen en wordt gebruikt voor het loslaten van spierspanning en versnelt het spierherstel proces. Dit product bevat MSM, is kleurloos en is geschikt voor iedereen. MSM is een water...
Vergelijk 2 prijzen
Ice Power Gel - 75 ml

Ice Power Gel - 75 ml

11,8413,50
-12%
Vergelijk 8 prijzen
Tantum Diclofenac 1% gel 100 gram
Nieuw!

Tantum Diclofenac 1% gel 100 gram

18,99
TE GEBRUIKEN BIJ Tantum crème wordt toegepast op plaatsen waar zwelling en pijn optreden als gevolg van overbelasting en blessures (bij verstuikingen, verrekkingen en kneuzingen). NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Op een geïrriteerde huid en op open wonden. DOSERING Tantum crème is...
Ice Power Gel - 75 ml

Ice Power Gel - 75 ml

9,4510,49
-10%
IcePower Gel IcePower zorgt plaatselijk voor een verlaging van de temperatuur met circa 5 tot 6 C binnen enkele minuten. De verlaagde temperatuur blijft minimaal 3 uur gehandhaafd en dringt zeer diep door in spieren en gewrichten. De kou verdooft de pijn, de warmte zorgt voor betere doorbloeding en herstel.
Vergelijk 8 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 50 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 50 gr

14,99
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 6 prijzen
Ice Power Cold Spray 200ml

Ice Power Cold Spray 200ml

11,95
De Ice Power Cold Spray 200ml is van belang bij verstuikingen, spierspanning en lichte brandwonden. De spray koelt direct de huid tot circa 15 minuten. De koude behandeling kan vervolgens voortgezet worden met een cold gel voor maximaal resultaat. De spray hoeft niet uitgesmeert te worden, enkel van ongeveer 15 cm afstand een paar seconden sprayen....
Ice Power Cold Crème 60 gr

Ice Power Cold Crème 60 gr

18,95
Ice Power Cold Crème 60 grIce Power Cold Crème is een unieke verkoelende pijnstiller in de vorm van een creme die pijn en spierpijn zeer effectief verlicht. Door de crèmevorm is Ice Power Cold Crème huidvriendelijk maar tegelijkertijd zeer effectief. Het droogt de huid niet uit en is geschikt voor langdurig gebruik. Brengt makkelijk aan en vlekt...
Diclofenac Sandoz 2% Gel 180g

Diclofenac Sandoz 2% Gel 180g

26,0929,42
-11%
Hotpower Ice Power Gel Hot - 75 ml

Hotpower Ice Power Gel Hot - 75 ml

13,3916,58
-19%
Vergelijk 5 prijzen
Ice Power Gel Roller - 75 ml

Ice Power Gel Roller - 75 ml

12,7514,49
-12%
IcePower Gel Roller IcePower zorgt plaatselijk voor een verlaging van de temperatuur met circa 5 tot 6 C binnen enkele minuten. De verlaagde temperatuur blijft minimaal 3 uur gehandhaafd en dringt zeer diep door in spieren en gewrichten. De kou verdooft de pijn, de warmte zorgt voor betere doorbloeding en herstel.
Vergelijk 5 prijzen
Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 150g

Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 150g

25,3931,55
-20%
Geneesmiddel op basis van natriumdiclofenac, voor uitwendig gebruik als behandeling van reumapijnen en van ontstekingen van spieren en gewrichten na kwetsuren. Voor volwassenen. Met een handige vernieuwde dop.
Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

31,4634,95
-10%
Ice Power Gel & dispenser Medisch hulpmiddel Ice Power is een verfrissende gel en bevat alleen natuurlijk stoffen o.a. menthol en eucalyptus. Daar waar Ice Power wordt aangebracht wordt het koud van buiten naar binnen en daarna als reactie van binnen naar buiten warm. Men ervaart na enkele minuten een aangename warmte, terwijl van buiten de...
Vergelijk 6 prijzen
Gel + MSM

Gel + MSM

12,5513,95
-10%
De Ice Power + MSM is een krachtigere versie van de Ice Power Cold gel en kan gebruikt worden tegen chronische en langdurig aanhoudende pijnen. MSM is de afkorting van Methyl Sulfonyl Methaan, dit is een natuurlijke pijnstiller. Het lichaam maakt deze stof automatisch aan, maar door het gebruik van de Ice Power + MSM gel wordt het lichaam...
Vergelijk 4 prijzen
Hotpower Ice Power Gel Hot - 75 ml

Hotpower Ice Power Gel Hot - 75 ml

11,6512,95
-10%
Ice Power Gel hot - Medisch hulpmiddel Waarvoor wordt dit middel gebruikt Ice Power Hot warme gel activeert de bloedcirculatie lokaal, ontspant de spieren en geeft de spieren een aangenaam warmtegevoel.  De gel begint 1 uur na het aanbrengen te werken.  Claims - Ontspant de spieren en activeert de bloedcirculatie...
Vergelijk 5 prijzen
Gel

Gel

13,4614,95
-10%
Ice Power is een verfrissende gel en bevat alleen natuurlijk stoffen o.a. menthol en eucalyptus. Daar waar Ice Power wordt aangebracht wordt het koud van buiten naar binnen en daarna als reactie van binnen naar buiten warm. Men ervaart na enkele minuten een aangename warmte, terwijl van buiten de plaats van aanbrenging koud aanvoelt. Ice Power...
Vergelijk 5 prijzen
Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

Ice Power Gel + Dispenser - 400 ml

31,4534,95
-10%
IcePower Gel IcePower zorgt plaatselijk voor een verlaging van de temperatuur met circa 5 tot 6 C binnen enkele minuten. De verlaagde temperatuur blijft minimaal 3 uur gehandhaafd en dringt zeer diep door in spieren en gewrichten. De kou verdooft de pijn, de warmte zorgt voor betere doorbloeding en herstel.
Vergelijk 6 prijzen
Ice Power Gel + MSM - 200 ml

Ice Power Gel + MSM - 200 ml

19,3521,50
-10%
Vergelijk 10 prijzen
IcePower - Active+MSM dual Effect balsem - 150ml

IcePower - Active+MSM dual Effect balsem - 150ml

14,3515,95
-10%
Ice Power ACTIVE is een veelzijdige doeltreffende cold gel met zowel een verkoelend als een verwarmend effect.Een dubbel effect: eerst verkoeling – vermindering pijn – en daarna warmte – betere doorbloeding, meer zuurstof opname en minder verzuring in de spieren, betere prestaties en sneller herstel.Ice Power ACTIVE bevat etherische oliën, zoals...
Vergelijk 3 prijzen
Ice Power plus MSM Gel 100ml

Ice Power plus MSM Gel 100ml

18,89
Vergelijk 4 prijzen
Ice Power Gel + MSM - 200 ml

Ice Power Gel + MSM - 200 ml

27,8029,26
Vergelijk 10 prijzen
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 3 prijzen
2x Ice Power Gel Roller 75 ml

2x Ice Power Gel Roller 75 ml

24,5228,98
-15%
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,32
Healthypharm Diclofenac htp 1% gel 60g op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst