Plein.nl Geneesmiddelen

Filter
Sorteren
Prijs
Werkzame stof
Merk
Toediening
Kenmerken
Doelgroep
Winkel1
Inhoud
Verpakking
Dulcolax Bisacodyl 5 mg 30 tabletten

Dulcolax Bisacodyl 5 mg 30 tabletten

4,85
Dulcolax Bisacodyl 5 mg Dulcolax Bisacodyl 5 mg tabletten wordt gebruikt bij een moeilijke stoelgang en zijn bestand tegen maagzuur. Dulcolax bisacodyl omhulde tabletten 5 mg biedt binnen 6-12 uur de gewenste verlichting. De lokale werking draagt bij tot het verzachten van de ontlasting (feces) en versnelt de passage dankzij het stimulerend effect...
Vergelijk 5 prijzen
2x Wild Stripes Mondstrips Sunset 20 stuks

2x Wild Stripes Mondstrips Sunset 20 stuks

12,1813,90
-12%
Wild Stripes Mondstrips Sunset De huidvriendelijke mondpleisters van Wild Stripes helpen je beter de nacht door te komen. Ze bevorderen de neusademhaling, helpen je rustiger te slapen en kunnen zelfs het snurken verminderen. Makkelijk aan te brengen en super comfortabel – voor meer energie en een goede nachtrust. * Huidvriendelijke mondstrips ...
2x Dulcolax Bisacodyl 5 mg 30 tabletten

2x Dulcolax Bisacodyl 5 mg 30 tabletten

9,33
Dulcolax Bisacodyl 5 mg Dulcolax Bisacodyl 5 mg tabletten wordt gebruikt bij een moeilijke stoelgang en zijn bestand tegen maagzuur. Dulcolax bisacodyl omhulde tabletten 5 mg biedt binnen 6-12 uur de gewenste verlichting. De lokale werking draagt bij tot het verzachten van de ontlasting (feces) en versnelt de passage dankzij het stimulerend effect...
2x Pfluger Schussler Zout nr 19 Cuprum Arsenicosum D6 400 tabletten

2x Pfluger Schussler Zout nr 19 Cuprum Arsenicosum D6 400 tabletten

32,67
Pfluger Schussler Celzout 19 Cuprum Arsenicosum D6 Pfluger Schussler Celzout 19 Cuprum Arsenicosum D6 400 tabletten is een homeopathisch geneesmiddel. Pfluger Schussler Celzout 19 Cuprum Arsenicosum D6 wordt toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Door de huidige wetgeving is het niet mogelijk om op de verpakking te...
Arkopharma Echinacea 45 capsules

Arkopharma Echinacea 45 capsules

7,9910,75
-26%
Arkopharma Echinacea  Arkopharma Echinacea capsules van Arkopharma worden volgens farmaceutische normen bereid uit streng geselecteerde wortels. Alleen de wortels die met succes alle kwaliteitscontroles hebben doorstaan worden onder lage temperatuur fijngemalen en als totaalpoeder verwerkt in de vegetarische capsules van Arkocaps Echinacea. *...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

Nurofen Suspensie Voor Kinderen Suikervrij 100mg/5ml - 1 x 100 ml

6,49
Nurofen Suspensie voor Kinderen Suikervrij Nurofen Suikervrije Suspensie voor kinderen 100 mg/5 ml is speciaal ontwikkeld voor een kortstondige symptomatische behandeling van koorts en lichte tot matige pijn bij kinderen vanaf 1 maanden. De suspensie is makkelijk te doseren en heeft een aangename sinaasappelsmaak. Nurofen Suikervrije Suspensie...
Vergelijk 5 prijzen
Byte X Anti-Nagelbijt en Duimzuigen Fles 11 ml

Byte X Anti-Nagelbijt en Duimzuigen Fles 11 ml

7,857,99
Leer het nagelbijten af Byte-x is een onschadelijke maar bijzonder effectieve methode om het nagelbijten en duimzuigen af te leren. Een dunne laag Byte-x wordt dagelijks op de nagels aangebracht. Als men onbewust of uit gewoonte op de nagels wil bijten, wordt dit direct gestopt door de onaangename smaak van Byte-x. Niet gebruiken bij kinderen...
Vergelijk 7 prijzen
RENNIE ANIJS

RENNIE ANIJS

4,39
Rennie Anijs Rennie Anijs kauwtabletten met anijssmaak zetten overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen. Zet overtollig maagzuur snel en effectief om in water en andere lichaamseigen stoffen Begint brandend maagzuur te verlichten na 40 seconden Kan dag en nacht worden ingenomen Anijssmaak Kan gedurende de...
Vergelijk 6 prijzen
VSM Nisyleen Tabletten 40 stuks

VSM Nisyleen Tabletten 40 stuks

6,25
VSM Nisyleen Tabletten De Nisyleen tabletten van VSM is een homeopathisch geneesmiddel. Het is door de wet verboden om op de verpakking van dit homeopathisch geneesmiddel gezondheidsclaims te gebruiken omdat deze niet wetenschappelijk zijn onderbouwd of bewezen. Plein.nl mag deze informatie ook niet op de site zetten. Mocht je algemene informatie...
Vergelijk 5 prijzen
A Vogel Menstruatietabletten - 1 x 30 tabletten

A Vogel Menstruatietabletten - 1 x 30 tabletten

7,099,49
-25%
A Vogel MenstruatietablettenKruidenpreparaat - Framboosblad en duizendblad helpen bij ongemakken tijdens de menstruatie*- IJzer ondersteunt de aanmaak van rode bloedlichaampjes.*Gezondheidsclaim in afwachting van Europese goedkeuring Dit product is een voedingssupplement. Aanbevolen dosering niet overschrijden.Een gevarieerde, evenwichtige voeding...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Pijnstiller 400 mg 24 tabletten

Nurofen Pijnstiller 400 mg 24 tabletten

5,99
Nurofen Pijnstillers Nurofen 400 milligram Ibuprofen dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals *...
Vergelijk 5 prijzen
A.Vogel Cinuforce Neusspray Sterk 20 ml

A.Vogel Cinuforce Neusspray Sterk 20 ml

6,757,49
-10%
Cinuforce Neusspray Sterk Medisch hulpmiddel Cinuforce Neusspray Sterk is een krachtige neusspray bij een verstopte neus of neusverkoudheid. De natuurlijke neusspray verdunt slijm en gezwollen neusslijmvlies, waardoor je verstopte neus in 2 minuten geopend is en je weer vrijer kunt ademen*. De beschermende functie van het neusslijmvlies blijft...
Vergelijk 6 prijzen
Microlax Microklysma - 1 x 4 stuks

Microlax Microklysma - 1 x 4 stuks

7,99
Microlax bevat sorbitol, deze stof bevordert de stoelgang door een vocht aantrekkend effect. Dit heeft als gevolg dat de ontlasting minder hard wordt en de darmfunctie wordt bevorderd. Het natriumlaurylsulfoacetaat vergemakkelijkt het doordringen van de Microlax oplossing in de ontlasting. Microlax kan worden gebruikt indien u last heeft van...
Vergelijk 6 prijzen
Mentho 10 Mentholgel 30 ml

Mentho 10 Mentholgel 30 ml

5,295,65
-6%
Mentho 10 Mentholgel Verkoelende crme tegen een droge, gerriteerde huid. * Verzorgende en verkoelende crme. * Voor een droge gerriteerde huid. * Verrijkt met vitamine E. * Voorkomt huidbeschadiging als gevolg van krabben. * Brengt de huid weer tot rust. * Huidneutraal. * Bevat geen parfum. * Vochtinbrengende crme met 1% menthol. * Geschikt voor...
Vergelijk 7 prijzen
Star Balm Wit - Spierbalsem - 25 g - Voor/tijdens/na het Sporten

Star Balm Wit - Spierbalsem - 25 g - Voor/tijdens/na het Sporten

7,699,05
-15%
Masseren en verzorgen van kleinere oppervlakten kan met de spierbalsem van Star Balm. Star Balm Wit is de witte lijn van Star Balm en is geschikt voor de ondersteuning van de warming-up en de nazorg bij het sporten. De spierbalsem zorgt ervoor dat (pijnlijke) spieren en (pijnlijke) gewrichten warm worden. Deze balsem dient voor het verzorgen van...
Vergelijk 8 prijzen
Strepfen Zuigtabletten Citroen & Honing 8 tabletten

Strepfen Zuigtabletten Citroen & Honing 8 tabletten

3,09
Zuigtabletten van Strepfen Strepfen Zuigtabletten Citroen & Honing zorgt voor een krachtige aanpak van beginnende keelpijn, tot maximaal 4 uur. De tabletten bevatten het ontstekingsremmend bestanddeel flurbiprofen en hebben een prettige citroen-en honingsmaak. * Bevat de ontstekingsremmende pijnstiller Flurbiprofen * Voor een krachtige aanpak van...
Vergelijk 3 prijzen
Strepfen Citroen & Honing - 1 x 16 zuigtabletten

Strepfen Citroen & Honing - 1 x 16 zuigtabletten

5,49
Strepfen Zuigtabletten Citroen & Honing Strepfen Zuigtabletten Citroen & Honing zorgt voor een krachtige aanpak van beginnende keelpijn, tot maximaal 4 uur. De tabletten bevatten het ontstekingsremmend bestanddeel flurbiprofen en hebben een prettige citroen-en honingsmaak. Bevat de ontstekingsremmende pijnstiller Flurbiprofen Voor een krachtige...
Vergelijk 4 prijzen
A.Vogel Creme Arnicaforce 30 gr

A.Vogel Creme Arnicaforce 30 gr

7,898,49
-7%
A.Vogel Crème Arnicaforce, cosmetische verzorging van blauwverkleuring van de huid Crème Arnicaforce bevordert de doorbloeding en ondersteunt het herstellend vermogen van de huid. Het helpt bij de cosmetische verzorging van blauwverkleuring van de huid, ook bekend als blauwe plekken. Een goede doorbloeding helpt ook om stijve, stramme spieren...
Vergelijk 4 prijzen
Bepanthen Verzorgende Creme - snel intrekkend, hydraterend - zonder parfum - droge en geirriteerde huid - 30 gram

Bepanthen Verzorgende Creme - snel intrekkend, hydraterend - zonder parfum - droge en geirriteerde huid - 30 gram

5,495,79
Bepanthen Verzorgende Creme hydrateert en verzacht de huid en ondersteunt het huidherstel.* De Bepanthen Creme (hydraterende creme) geeft een verfrissend gevoel, smeert gemakkelijk uit en trekt snel in. De hoge concentratie dexpanthenol (5%) helpt het natuurlijke herstelproces van de huid. De Bepanthen Verzorgende Creme is ideaal voor...
Vergelijk 4 prijzen
Teva Trachsil Honing & Citroen - 1 x 24 zuigtabletten

Teva Trachsil Honing & Citroen - 1 x 24 zuigtabletten

6,49
Teva Trachsil Honing & Citroen Trachsil Honing & Citroen zuigtabletten bestaat uit een 3-in-1 combinatie van amylmetacresol en 2,4-dichloorbenzylalcohol die beide een desinfecterende werking hebben en lidocainehydrochloride, een plaatselijk pijnstillende stof voor de keel. TrachSil is voor de lokale verlichting van symptomen van een zere keel bij...
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil 10 stuks

5,45
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpil Sinaspril paracetamol 120 mg zetpillen bevatten paracetamol. Paracetamol heeft pijnstillende en koortsverlagende werking. Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. * Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid *...
Vergelijk 4 prijzen
Nûby - Neuspeer & Oorreiniger - 0m+

Nûby - Neuspeer & Oorreiniger - 0m+

4,495,99
-25%
Nûby - Neuspeer & Oorreiniger - 0m+ Dit handige peertje verlicht onmiddellijk neusverstoppingen bij zuigelingen door middel van aspiratie, de aanbevolen methode door pediaters. ZACHTE ZUIGKRACHT: Effectieve neus- en oorreiniging door gecontroleerde zuigkracht, zacht genoeg voor baby's. VEELZIJDIG: Geschikt voor het verwijderen van overtollig slijm...
Vergelijk 2 prijzen
Spidifen 400 24 tabletten

Spidifen 400 24 tabletten

6,45
SPIDIFEN 400 mg, FILMOMHULDE TABLETTEN werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Spidifen werkt 2x sneller dan gewone ibuprofen tabletten.
Vergelijk 3 prijzen
Hydrophil Wattenstaafjes Bamboe 100 stuks

Hydrophil Wattenstaafjes Bamboe 100 stuks

1,95
Bamboe Wattenstaafjes De Hydrophil wattenstaafjes zijn gemaakt van bamboe en gecertificeerd katoen. De wattenstaafjes zijn: 100% afbreekbaar Kunststofvrij 100 stuks per verpakking Verpakt in gerecycled karton De wattenstaafjes zijn voor verschillende doeleinden te gebruiken.
Vergelijk 2 prijzen
Isla Mint 30 stuks

Isla Mint 30 stuks

4,995,99
-17%
Keelpastilles met frisse mint smaak Medisch hulpmiddel Isla pastilles met een lekkere smaak zijn te gebruiken bij kortdurende heesheid, kriebel in de keel (kriebelhoest), belasting van de stem door veelvuldig gebruik (zangers, sprekers, docenten etc.) of bij gerriteerde stembanden door droge lucht (airco, verwarming). De werkzame bestanddelen van...
Vergelijk 4 prijzen
A.Vogel Cinuforce Neusspray Extra Sterk + Menthol 20 ml

A.Vogel Cinuforce Neusspray Extra Sterk + Menthol 20 ml

7,658,49
-10%
A.Vogel Cinuforce Neusspray Extra Sterk + Menthol Medisch hulpmiddel Cinuforce Neusspray Extra Sterk bevat een extra sterke zeezoutoplossing, menthol en eucalyptus. Het hoge zeezoutgehalte van 2,7% verdunt het neusslijm en laat gezwollen neusslijmvlies slinken. Je neus gaat snel weer open, waardoor je vrij ademt. A.Vogel Neusspray Extra Sterk met...
Vergelijk 4 prijzen
Top Pharma Panthenol TP met Vitamine E 100 gr

Top Pharma Panthenol TP met Vitamine E 100 gr

7,697,72
Top Pharma Panthenol TP met Vitamine E Top Pharma Panthenol TP zalf bevat  6% Dexpanthenol in olieachtige zalfbasis waardoor het de huid voedt en hydraheert. De zalf is bestemd voor verzorging van droge of gebarsten huid, luieruitslag, tepelkloven en andere huidirritaties ontstaan door wrijving of zonnestraling. Grote tube met 100 gram. Geeft...
Bisacodyl Laxeer 5Mg Leidaph

Bisacodyl Laxeer 5Mg Leidaph

2,09
Leidapharm laxeertabletten Bisacodyl 5 mg Geneesmiddel RVG 21904=52273 Claims Leidapharm laxeertabletten Bisacodyl 5 mg is een laxeermiddel dat gebruikt wordt bij moeilijke stoelgang ook wel verstopping of obstipatie genoemd. De werkzame stof bisacodyl prikkelt het darmslijmvlies. Hierdoor zullen de darmbewegingen versnellen waardoor...
Vergelijk 2 prijzen
Lucovitaal Inhaleer Balsem 100g

Lucovitaal Inhaleer Balsem 100g

4,99
Lucovitaal Inhaleer Balsem is te gebruiken voor volwassenen en Kinderen va 3 jaar. Deze makkelijk aan te brengen balsem kan je op de borst & rug inmasseren en werkt aromatisch en rustgevend door toevoeging van Menthol & Eucalyptus.
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Miconazolnitraat 20mg - 1 x 30 gr

Healthypharm Miconazolnitraat 20mg - 1 x 30 gr

6,39
Healthy Miconazolnitraat 20 mg Antischimmel crme HTP Miconazolnitraat 20 mg/g, hydrofiele crme IngredintenHulpstoffen: benzozuur (E210), ethyleenglycolpalmitostearaat, oleoylmacrogolglycerides, polyoxyethyleenglycolpalmitostearaat, vloeibare paraffine en water. Gebruik
Vergelijk 4 prijzen
VSM Kind Chamodent Druppels 10 ml

VSM Kind Chamodent Druppels 10 ml

7,79
Chamodent Druppels VSM Chamodent is een homeopathisch geneesmiddel dat speciaal ontwikkeld is voor kinderen. De druppels van VSM Chamodent wordt toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Door de huidige wetgeving is het niet mogelijk om op de verpakking te vermelden waar dit product voor is (indicatie) en meer informatie te...
Vergelijk 4 prijzen
2x Lucovitaal Neusspray Forte 10 ml

2x Lucovitaal Neusspray Forte 10 ml

5,99
Lucovitaal Neusspray Forte Medisch hulpmiddel Neusspray Forte van Lucovitaal is bedoeld voor de behandeling van (chronische) neusverkoudheid bij volwassenen en kinderen vanaf 5 jaar. Neusspray Forte van Lucovitaal is een formule gebaseerd op natuurlijke ingrediënten. Deze spray verlicht de symptomen van verkoudheid zoals een verstopte neus,...
BambooUp Bamboe Wattenstaafjes 100 stuks

BambooUp Bamboe Wattenstaafjes 100 stuks

1,351,75
-23%
BambooUp Bamboe Wattenstaafjes De BambooUp Bamboe Wattenstaafjes zijn biologische en duurzame wattenstaafjes gemaakt van bamboe en biologisch katoen. Deze wattenstaafjes zijn perfect te gebruiken voor het reinigen van je gezicht, ogen, oren en reinigen van make up. Je kan deze ook gebruiken voor het schoonmaken van je toetstenbord of kunstobject....
Linn PPC tabletten 20 tabletten

Linn PPC tabletten 20 tabletten

2,69
Linn PPC Pijnstillers Linn PPC Tabletten zijn pijnstillers die bestaan uit 150 mg propyfenazon, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking. De werking treedt snel na inname in en houdt enige uren aan. PPC Linn tabletten kan worden gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 2 prijzen
Bentasil Keelpastilles Drop

Bentasil Keelpastilles Drop

1,951,99
Bentasil Keelpastilles Bentasil Drop is een suikervrije keelpastille met een dropsmaak. Bentasil verzacht de keel maar is ook lekker om gewoon als snoepje te nemen. Bentasil drop is suikervrij waardoor je er ook nog één kan nemen voor het slapen gaan.
Linn Amylmetacresol Lidocaïne Honing & Citroen 24 tabletten

Linn Amylmetacresol Lidocaïne Honing & Citroen 24 tabletten

4,19
Linn Amylmetacresol Lidocaïne Honing & Citroen Linn Amylmetacresol Lidocaïne Honing & Citroen is een geneesmiddel voor lokale verlichting van symptomen van een zere keel bij volwassenen en jongeren van 12 jaar en ouder. Linn Amylmetacresol Lidocaïne Honing & Citroen bevat amylmetacresol en 2,4-dichloorbenzylalcohol – beide ontsmettende...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 120 mg 10 stuks

1,85
Bij koorts en bij pijn Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 3 maanden t/m 1 jaar.Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 1000 mg 10 stuks

Leidapharm Paracetamol 1000 mg 10 stuks

4,19
Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpil Paracetamol 1000 mg zetpil is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking,...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

2,39
Leidapharma Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame Stof(fen):ParacetamolWijze van gebruik:- Kinderen van 2-4 jaar: tot 3 keer per dag- Kinderen van 4-6 jaar: tot 4 keer per...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,49
Leidapharm Paracetamol 500 mg Leidapharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Ovaal 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg Ovaal 20 tabletten

1,05
Als je moeite hebt om tabletten te slikken Veel mensen die moeite hebben om de ronde paracetamol tabletten in te nemen vinden het prettiger om een ovale tablet te slikken. Leidapharm Paracetamol 500 mg ovaal behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Leidapharm Paracetamol 500 mg ovaal wordt gebruikt...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,99
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol 250 mg Junior 20 smelttabletten

Roter Paracetamol 250 mg Junior 20 smelttabletten

6,99
Roter Paracetamol Junior 250mg Roter Paracetamol Junior 250mg smelttablet is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn en gewrichtspijn. De tabletjes kunnen zonder water worden ingenomen en hebben een bananensmaak. *...
Vergelijk 3 prijzen
Isla-   Medic Acute Citrus-Honing- 20 Keelpastilles

Isla- Medic Acute Citrus-Honing- 20 Keelpastilles

7,959,49
-16%
Isla Medic Acute Citrus-Honing Medisch hulpmiddel Isla Medic Acute Citrus-Honing Keelpastilles beschermen en verzachten bij verkoudheids- en keelklachten zoals kriebelhoest en kortdurende heesheid. Daarnaast ondersteunen de pastilles bij uitgedroogde slijmvliezen in je mond- en keelholte en irritaties aan je stembanden. Verlicht snel verkoudheids-...
Vergelijk 3 prijzen
Luuf Balsem Baby 30 gr

Luuf Balsem Baby 30 gr

6,997,29
Luuf Verkoudheid Balsem Baby Luuf Verkoudheidsbalsem voor baby verlicht de verschijnselen van verkoudheid. Luuf Verkoudheidsbalsem is speciaal samengesteld uit stoffen die geschikt zijn voor de babyhuid. De actieve bestanddelen zijn zuiver natuurlijke etherische olin. Luuf Verkoudheidsbalsem Voor Baby smeert goed uit, plakt niet en wordt goed door...
Vergelijk 6 prijzen
Fagron Koelzalf Met 20% Vaseline 100 gr

Fagron Koelzalf Met 20% Vaseline 100 gr

7,99
Fagron Koelzalf Met 20% Vaseline Fagron Koelzalf Met 20% Vaseline is een beschermende vetcrme met een hydraterend, verzorgend en licht verkoelend effect voor de zeer droge huid (met jeukklachten). Hypoallergeen Zonder parabenen Zonder propyleenglycol Zonder wolvet lanoline Zonder wolvetalcohol
Vergelijk 3 prijzen
Aromed Beluna Nagelolie 10 ml

Aromed Beluna Nagelolie 10 ml

7,897,95
Aromed Beluna NagelolieBeluna nagelolie olie is rijk aan vitamine A, B1, B2, C, E en K, verder bevat het vele mineralen zouten en spoorelementen, zoals calcium, fosfor en ijzer, die de structuur van de nagels versterken en helpen je nagels gezond te houden. Hierdoor worden de nagels glad en elastisch en wordt de nagelgroei gestimuleert. Ook maakt...
Vergelijk 4 prijzen
Bach Rescue Plus Bonbons - 10 stuks

Bach Rescue Plus Bonbons - 10 stuks

5,956,99
-15%
Bach Rescue Plus Bonbons ter ondersteuning in stress-situaties met vitamine B5, B12 en originele Bach bloesem tincturen. Pantotheenzuur (vit. B5) draagt bij tot normale mentale prestaties. Vitamine B12 draagt bij tot de normale werking van het zenuwstelsel. Sinaasappel-Vlierbes smaak.
Vergelijk 3 prijzen
Dampo Hoestpastilles Thijm Sleutelbloem 24 stuks

Dampo Hoestpastilles Thijm Sleutelbloem 24 stuks

5,69
Dampo Hoestpastilles Thijm Sleutelbloem Dampo Hoestpastilles Thijm Sleutelbloem zorgen dankzij de speciaal geselecteerde kruiden, thijm en sleutelbloem, voor een weldadige verzachting van de keel. Laat de pastille langzaam in de mond smelten en voel direct de verlichtende werking op de keel en luchtwegen. Dampo Hoestpastilles zijn verkrijgbaar in...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,39
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Star Balm Rood - Spierbalsem - 25 g - Voor/tijdens/na het Sporten

Star Balm Rood - Spierbalsem - 25 g - Voor/tijdens/na het Sporten

7,699,05
-15%
Het verzorgen van spieren kan met de spierbalsem van Star Balm. Star Balm Red is de rode lijn van Star Balm en zorgt ervoor dat de (pijnlijke) spieren en (pijnlijke) gewrichten warm worden. De doorbloeding wordt gestimuleerd en geeft een plaatselijk warm gevoel. De spieren kunnen ontspannen en de gewrichten zullen minder stijf aanvoelen. Dit maakt...
Vergelijk 6 prijzen
2x Wattenstaafjes Hout in een Doosje 100 stuks

2x Wattenstaafjes Hout in een Doosje 100 stuks

1,831,90
Wattenstaafjes Hout in doosje Deze houtenwattenstaafjes zijn milieuvriendelijk. Je kunt met wattenstaafjes je gehoorgang reinigen. Alleen oorsmeer dat zichtbaar is in de opening van de gehoorgang mag worden verwijderd. Daarvoor gebruik je een wattenstaafje. Let er wel op wel op dat je het staafje niet verder dan het wattenbolletje in je oor doet om...
Vergelijk 2 prijzen
Strepsils Keelverzorging Aardbei Suikervrij - 24 tabletten

Strepsils Keelverzorging Aardbei Suikervrij - 24 tabletten

7,49
Verlicht je keelpijn na 5 minuten ! Langdurige werking: tot wel 2 uur Suikervrij Met de smaak van aardbeien Bevat 24 tabletten Strepsils Zuigtabletten Aardbei Suikervrij helpt bij beginnende keelpijn. Strepsils is een geneesmiddel met antibacteriële ingrediënten waarvan klinisch is bewezen dat ze de bacteriën doden die keelpijn veroorzaken. De...
Vergelijk 4 prijzen
Linn Mondgel Bij Aften 15 ml

Linn Mondgel Bij Aften 15 ml

6,898,99
-23%
Linn Mondgel Bij Aften Medisch Hulpmiddel Linn Mondgel Bij Aften is een gel voor topische toepassing op het mondslijmvlies en zorgt voor een beschermende film bij aften en kleine verwondingen in de mond. Het verlicht de pijn bij aften en wondjes in de mond en stimuleert de genezing. Gel voor topische toepassing op het mondslijmvlies Bij aften en...
Vergelijk 2 prijzen
Sandoz Rehydratiezout Sachet 5.4g San 10 stuks

Sandoz Rehydratiezout Sachet 5.4g San 10 stuks

4,654,99
-7%
Rehydratiezout werkt tegen uitdroging Rehydratiezout Sandoz kan gebruikt worden bij lichte tot matig ernstige uitdroging en ter voorkoming van uitdroging.
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

3,39
Leidapharm Paracetamol 500 mg Paracetamol zetpil voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Star Balm Wit - Spierbalsem - 10 g - Voor/tijdens/na het Sporten

Star Balm Wit - Spierbalsem - 10 g - Voor/tijdens/na het Sporten

4,054,85
-16%
Masseren en verzorgen van kleinere oppervlakten kan met de spierbalsem van Star Balm. Star Balm Wit is de witte lijn van Star Balm en is geschikt voor de ondersteuning van de warming-up en de nazorg bij het sporten. De spierbalsem zorgt ervoor dat (pijnlijke) spieren en (pijnlijke) gewrichten warm worden. Deze balsem dient voor het verzorgen van...
Vergelijk 4 prijzen
Advil Reliva Forte Oval Tabs 400 mg 20 stuks

Advil Reliva Forte Oval Tabs 400 mg 20 stuks

5,99
Advil Ibuprofen 400 milligram Advil Reliva Forte Oval-Tabs 400 mg, voor effectieve en langdurige pijnverlichting tot 8 uur lang. Door de ovale, gladde vorm is detablet gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter. Geschikt voor onder andere hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, reumatische pijn, spierpijn, verlichting van...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg 50 tabletten

4,39
Roter Paracetamol 500 mg Elk tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. *...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol 500 mg 20 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg 20 tabletten

2,55
Roter Paracetamol 500 mg  Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn,...
Vergelijk 4 prijzen
Primatour bij Reisziekte 10 tabletten

Primatour bij Reisziekte 10 tabletten

5,99
Reistabletten tegen reisziekte Reisziekte is de verzamelnaam van wagen-, zee- en luchtziekte. Je gebruikt Primatour ter voorkoming en behandeling van wagen-, zee- en luchtziekte. Primatour bevat een combinatie van twee werkzame stoffen, een kort- en langwerkend antihistaminicum. Beide stoffen zijn werkzaam tegen bewegingsziekte. De werking van...
Vergelijk 5 prijzen
Otrivin Zoutoplossing Neusspray bij een verstopte neus 15 ml

Otrivin Zoutoplossing Neusspray bij een verstopte neus 15 ml

6,496,99
-7%
Otrivin Zoutoplossing Neusspray reinigt je neus zacht en vergemakkelijkt het schoonmaken (bv. bij een verstopte neus tijdens een verkhoudheid). Helpt bacteriën en virussen uit de neus te verwijderen; Mag langere tijd gebruikt worden; Bevat ook een ingrediënt met hydraterende eigenschappen om je neusholten te bevochtingen wanneer deze droog zijn...
Vergelijk 4 prijzen
Fagron Cetomacrogolcrème met 50% Vaseline 100 gr

Fagron Cetomacrogolcrème met 50% Vaseline 100 gr

6,75
Fagron Cetomacrogolcrme met 50% Vaseline De Fagron Cetomacrogolcrme met 50% Vaseline is een effectieve en hydraterende crme die speciaal is ontwikkeld voor de droge en gevoelige huid. De crme bevat een unieke combinatie van cetomacrogol en vaseline, waardoor het de huid intensief voedt en verzacht. Het helpt bij het herstellen van de natuurlijke...
Vergelijk 3 prijzen
Suprimal Reistabletten - 1 x 10 tabletten

Suprimal Reistabletten - 1 x 10 tabletten

5,79
Suprimal Bij Reisziekte Suprimal kan worden gebruikt om misselijkheid en braken die gepaard gaan met wagen-, zee- en luchtziekte te voorkomen en te behandelen. De werking begint na 1 tot 1 uur en houdt ongeveer 8 uur aan. Tegen wagen-, zee- en luchtziekte Bevat per tablet 11,5mg meclozinehydrochloride Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf...
Vergelijk 6 prijzen
Aleve Select 275 12 tabletten

Aleve Select 275 12 tabletten

4,79
Aleve Select 275 Aleve is een effectief langwerkende pijnstiller op basis van naproxennatrium. Aleve verlicht de pijn tot wel 12 uur lang. Aleve Select is speciaal ontwikkeld voor langer aanhoudende lichaamspijnen zoals spierpijn, rugpijn, spit en gewrichtspijn. * Één tablet werkt tot wel 12 uur lang * Werkt pijnstillend ontstekingsremmend en...
Vergelijk 6 prijzen
Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 125 ml

Bisolvon Drank Voor Kinderen Aardbeiensmaak - 1 x 125 ml

7,49
Voor vastzittende Hoest Bisolvon hoestdrank voor kinderen heeft een samenstelling die geschikt is voor kinderen die last hebben van een vastzittende hoest. Bisolvon drank voor kinderen helpt door kinderen te verlichten bij een vervelende vastzittende hoest. Bisolvon voor kinderen verdunt het slijm en vergemakkelijkt het ophoesten Bisolvon voor...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Koortslip Crème Aciclovir 3 gr

Healthypharm Koortslip Crème Aciclovir 3 gr

4,55
Healthypharm Koortslip Creme Aciclovir Je kunt deze Koortslipcrème gebruiken wanneer je een koortslip voelt opkomen of wanneer je al koortslipblaasjes hebt. Het beste resultaat bereik je wanneer je de koortlipcrème al bij de eerste tintelingen gaat gebruiken. Deze Koortslipcrème van Healthypharm remt het virus dat de koortslip veroorzaakt.
Vergelijk 4 prijzen
Otrivin Kinder Spray 0,05%

Otrivin Kinder Spray 0,05%

5,99
Spray bij neusverkoudheid voor kinderen vanaf 2 jaar Dit is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Niet te gebruiken bij kinderen jonger dan 2 jaar. Otrivin Neusspray Voor Kinderen opent de verstopte neus van je kindje snel en langdurig, waardoor het weer makkelijk door zijn of haar neusje kan ademhalen. De werking start al binnen 2...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

1,29
Healthypharm Paracetamol Caplet Healthypharm Paracetamol Caplet betekent dat de tabletvorm ovaal is. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm Paracetamol Caplet is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn,...
Vergelijk 2 prijzen
Sandoz Xylometazoline 0.05% Neusdruppels 10 ml

Sandoz Xylometazoline 0.05% Neusdruppels 10 ml

2,85
Sandoz Xylometazoline 0.05% Neusdruppels Sandoz Xylometazoline 0.05% neusdruppels zijn speciaal gemaakt voor neusverkoudheid bij jonge kinderen van 2 tot en met 6 jaar oud.
Vergelijk 2 prijzen
Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 1 x 250 ml

Healthypharm Hoestdrank Volwassen 8mg/5 ml - 1 x 250 ml

6,39
Healthy Hoestdrank Volwassen 8 mg/5 ml Ingredinten Gebruik
Vergelijk 3 prijzen
Linn Oogdruppels 5-in-1 Euphrasia & Hyaluron 10 ml

Linn Oogdruppels 5-in-1 Euphrasia & Hyaluron 10 ml

6,25
Linn Oogdruppels 5-in-1, bij gevoelige, droge, rode, branderige en geïrriteerde ogen Linn Oogdruppels 5-in-1 Euphrasia & Hyaluron Bevochtigt, hydrateert, kalmeert, beschermt en verfrist gevoelige, droge, rode en geïrriteerde ogen. Geeft verlichting bij hooikoorts, jeuk, brandend gevoel, gevoel van vreemde deeltjes in het oog en oogirritatie. Is...
Vergelijk 2 prijzen
Strepsils Keelverzorging Regular - 24 tabletten

Strepsils Keelverzorging Regular - 24 tabletten

6,95
Verlicht je keelpijn na 5 minuten ! Langdurige werking: tot wel 2 uur Heeft een antiseptische werking op de keel Met steranijs, pepermunt en menthol (zie bijsluiter) Bevat 24 tabletten Strepsils Zuigtabletten Original helpt bij beginnende keelpijn. Strepsils is een geneesmiddel met antibacteriële ingrediënten waarvan klinisch is bewezen dat ze de...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

2,75
Healthypharm Naproxennatrium 220mg Healthypharm Naproxen 220mg heeft een ontstekingsremmende, pijnstillende en koortsverlagende werking en behoort tot de groep van de prostaglandinesynthetaseremmers. Dit middel kan worden gebruikt bij hoofdpijn, tand- en kiespijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, menstruatiepijn, pijn en koorts bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Daro Thijmsiroop 200 ml

Daro Thijmsiroop 200 ml

6,499,39
-31%
Daro Thijm Siroop Origineel  De orginele Daro Thijm Siroop met het extract van de Thijmplant is is goed voor de luchtwegen* en is weldadig en verzachtend voor de keel.* De Siroop bevat geen kleurstoffen of lactose. Daro Thijm Siroop is geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden. * Goed voor de luchtwegen* * Weldadig en verzachtend voor je keel* *...
Vergelijk 3 prijzen
Otrivin Neusspray Menthol 10 ml

Otrivin Neusspray Menthol 10 ml

7,55
Otrivin Neusspray Menthol Otrivin Neusspray Menthol met nieuwe fijne nevel technologie opent comfortabel je verstopte neus binnen 2 minuten en tot 12 uur lang. Zijn nieuwe gepatenteerde* technologie produceert een brede fijne nevel met één druk op de knop. Otrivin Menthol neusspray is ook comfortabel en makkelijk in gebruik dankzij zijn unieke...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst