Profit ibuprofen gel - Geneesmiddelen

Filter
Sorteren
Prijs
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

14,1817,99
-21%
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel met Ibuprofen 5% is een warmtegenererend spierwrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1 wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,99
Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter.Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is...
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150 Gram

32,99
Voltaren Emulgel extra sterk 2,32% gel - nieuwe dop 150gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Ibuprofen Teva 5% gel Gel 50g

Ibuprofen Teva 5% gel Gel 50g

6,107,07
-14%
Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van een gel voor plaatselijk aan te brengen in geval van spierpijn, gewrichtspijn. Werkt ontstekingswerend, pijnstillend en ontzwellend.
Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

Hibiscrub Chloorhexidine 40mg/ml

20,49
Hibiscrub De werkzame stof in Hibiscrub is chloorhexidine. Chloorhexidine is een ontsmettend middel.Hibiscrub is een rode, heldere, gebruiksklare oplossing die uitwendig kan worden gebruikt als: Ontsmettingmiddel voor de handen voor een operatie Ontsmettingmiddel voor de huid op de plaats waar geopereerd wordt
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

6,88
Healthypharm Ibuprofen gel Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ingredienten Aqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alcohol, sodium...
Vergelijk 4 prijzen
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

17,99
Midalgan 4-in-1 Gel met Ibuprofen 5% is speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren. Blijven bewegen is belangrijk, daarom helpt Midalgan om je spieren ontspannen te houden om beweging te bevorderen. Midalgan 4-in-1 Gel met Ibuprofen 5% is een warmte genererend spierwrijfmiddel wat gebruikt kan worden bij stijve en stramme spieren als gevolg...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

4,696,25
-25%
Healthypharm Ibuprofen gel bij stramme of stijve spieren Healthypharm Ibuprofen gel houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport of inspanning van de spieren en gewrichten. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter. Ibuprofen gel is geschikt voor volwassenen...
Vergelijk 4 prijzen
Ibuprofen 400mg 20 tab

Ibuprofen 400mg 20 tab

2,44
Ibuprofen kopen? Effectieve pijnverlichting met Ibuprofen Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Ibuprofen is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte ontstekingsremmende pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en ontstekingen verminderen. Bij Ibuprofen begrijpen we dat pijn uw dagelijkse activiteiten kan belemmeren, en daarom...
Vergelijk 3 prijzen
VSM Spiroflor srl gel 150 gram

VSM Spiroflor srl gel 150 gram

17,99
VSM Spiroflor srl gel 150 gram op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

12,0517,99
-33%
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen is een warmte genererend spier wrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1  wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Hylo-gel Oogdruppels 10ml

Hylo-gel Oogdruppels 10ml

12,0518,35
-34%
Vergelijk 3 prijzen
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400mg - 1 x 10 stuks

3,49
Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg is een pijnstiller die pijnstillend, ontstekingsremmend en koortswerend werkt. Deze pijnstiller helpt bij milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts, pijn bij verkoudheid, pijn die gepaard gaat met een...
Vergelijk 4 prijzen
Elmex Medical Gel Anti-Gaatjes Tube 38gr

Elmex Medical Gel Anti-Gaatjes Tube 38gr

5,257,99
-34%
Gel tegen tandbederf, met twee bestanddelen uit de klasse de fluoridehoudende amines (olaflur en dectaflur) en natriumfluoride.
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Dermatix Siliconengel Bodygel - 15 gram

Dermatix Siliconengel Bodygel - 15 gram

31,6232,27
Dermatix™ littekengel helpt bij de behandeling van littekens ten gevolge van operaties, brandwonden of andere verwondingen, nadat de wond genezen is en de huid intact is. Ook helpt de gel bij het voorkomen van keloïden (abnormale toename van littekenweefsel) en hypertrofische (verdikte) littekens ten gevolge van algemene chirurgische ingrepen,...
Vergelijk 3 prijzen
Dettol Hydroalcoholische Gel Aloe Vera 50ml

Dettol Hydroalcoholische Gel Aloe Vera 50ml

2,99
Dettol hydro-alcoholische gel met Aloë Vera, 50 ml.
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

4,616,88
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

12,99
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Bij matige...
Vergelijk 4 prijzen
Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

Cetirizine EG 10mg Tabletten 100 stuks

10,1615,16
-33%
Welke producten bevatten cetirizine?Cetirizine is de werkzame stof in Cetirizine EG, CetiSandoz, Cetirizine Teva, Cetirizine UCB en Zyrtec. Wat doet dit geneesmiddel?Cetirizine is een geneesmiddel tegen allergie (bv voor pollen, stof of huisdieren). Cetirizine kan gebruikt worden bij hooikoorts, door allergie ontstoken ogen of neus, jeuk...
Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 150g

Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 150g

25,3931,55
-20%
Geneesmiddel op basis van natriumdiclofenac, voor uitwendig gebruik als behandeling van reumapijnen en van ontstekingen van spieren en gewrichten na kwetsuren. Voor volwassenen. Met een handige vernieuwde dop.
Vsm Spiroflor SRL Gel Tube

Vsm Spiroflor SRL Gel Tube

10,25
Bestel Vsm Spiroflor SRL Gel Tube van VSM bij DeOnlineDrogist.nl. Inhoud 75GR. Bestel voor €! Mocht u vragen hebben over dit product dan kunt contact opnemen met onze klantenservice.
Vergelijk 7 prijzen
Ibuprofen AB 400mg  Tabletten 100 stuks

Ibuprofen AB 400mg Tabletten 100 stuks

5,908,81
-33%
Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel Lees de

Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel Lees de

12,49
Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel is te gebruiken bij behandeling van milde tot matige pijn in verband met spier- en gewrichtsklachten, zoals sportblessures. Hoe gebruik je de Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel? Volwassenen en jongeren ouder dan 14 jaar: twee tot vier gram (vijf tot tien cm gel) tweemaal per dag aanbrengen. Gebruik...
Clarins Hydra-Essentiel Gezichtsverzorging 50 ml

Clarins Hydra-Essentiel Gezichtsverzorging 50 ml

40,7055,-
-26%
Clarins Hydra-Essentiel Gezichtsverzorging Clarins Hydra-Essentiel Gezichtsverzorging is een hydraterende gezichtscrème die de huid intensief hydrateert en beschermt tegen uitdroging. Het helpt om de huidbarrière te versterken en zorgt voor een stralende en gezonde teint. Hydraterende gezichtscrème die de huid intensief hydrateert Beschermt...
Vergelijk 2 prijzen
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules

4,99
Linn Ibuprofen 400mg liquid caps suikervrij 20 Capsules op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

10,49
Diclofenac Linn 2,32% extra sterk, gel bevat de werkzame stof diclofenac, die bij de groep geneesmiddelen hoort die niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID’s) worden genoemd. Diclofenac verlicht de pijn en heeft een ontstekingsremmende werking. Diclofenac Linn 2,32% extra sterk, gel wordt gebruikt bij: • de behandeling van lichte tot...
Vergelijk 4 prijzen
Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

Buscopan Omhulde Tabletten 10mg - 1 x 100 tabletten

32,65
Buscopan Omhulde Tablet Buscopan omhulde tabletten is een geneesmiddel dat wordt gebruikt voor de behandeling van spasmen (krampen) van het maagdarmkanaal. Buscopan omhulde tabletten heft verkramping (spasmolyticum) op. Bij buikkramp Bijsluiter: Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en...
Vergelijk 2 prijzen
Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 30g

Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 30g

6,849,49
-28%
Kelo-cote Gel Silicone Tube 6g

Kelo-cote Gel Silicone Tube 6g

18,3424,50
-25%
Kelo-cote® is een gepatenteerde siliconengel voor de preventie en de behandeling van hypertrofische littekens en keloïden als gevolg van een operatie, trauma, wonden of brandwonden. Kelo-cote® is een siliconengel die: · de roodheid van littekens vermindert (1,2) · verheven littekens soepeler en platter maakt (1,2) · de jeuk en pijn van littekens...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

12,71
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

2,99
Leidapharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,29
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Oogdruppels 10ml

12,4118,35
-32%
De combinatie hyaluronzuur en ectoïne stabiliseert de lipidelaag van de traanfilm. 
Ectoïne bezit natuurlijke en beschermende eigenschappen die celmembranen stabiliseert door een waterrijk schild te vormen. Hierdoor ontstaat een optimale bevochtiging van het oogoppervlak, wordt ze versterkt en beschermd tegen inflammatoire stimuli zoals bv....
Vergelijk 4 prijzen
Pyralvex Aanstipvloeistof voor in de mond - 1 x 10 ml

Pyralvex Aanstipvloeistof voor in de mond - 1 x 10 ml

9,51
Pyralvex Aanstipvloeistof voor in de mond - 1 x 10 ml Pyralvex is te gebruiken bij plaatselijke ontstekingen van het tandvlees en bij aften. De ontstoken plaatsen meerdere malen per dag met het penseeltje behandelen. De mond mag daarna niet gespoeld worden. De flacon na gebruik goed afsluiten. Bijsluiter Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de...
Vergelijk 6 prijzen
GUM Aftaclear gel 10 ml

GUM Aftaclear gel 10 ml

15,99
TE GEBRUIKEN BIJ Biedt snelle en langdurige pijnverlichting bij aften, mondwondjes en brandblaartjes - Biedt snelle en langdurige pijnverlichting - Bevordert een snel herstel - Zonder irritatie - Geen last van prikken, branden, verdoven of een droge mond SAMENSTELLING Werkzame bestanddelen: taurine, mucosave(R)FG,...
Arkopharma Ice Cube Gel

Arkopharma Ice Cube Gel

9,95
De Ice Cube Gel van Arkopharma is een medisch hulpmiddel voor de behandeling van onder meer gewrichtspijn, spierpijn en posttraumatische pijn. Deze gel heeft een krachtig, drievoudig koelend effect op de bovenste huidlaag en zorgt er zo voor dat pijn snel wordt verlicht. Het heeft een aangename niet vette textuur die gemakkelijk op de pijnlijke...
Vergelijk 4 prijzen
Benzac Gel 50mg/ml - 1 x 40 gr

Benzac Gel 50mg/ml - 1 x 40 gr

16,95
Benzac Gel 50 mg/ml Benzac Gel 50 mg/ml bij jeugdpuistjes is een effectieve en snelle behandeling tegen puistjes en mee-eters. Deze effectieve behandeling is mogelijk dankzij de actieve stof benzoylperoxide. De puistjes worden bij de bron aangepakt doordat de bacteriën die jeugdpuistjes veroorzaken worden gedood. Het maakt verstopte poriën vrij,...
Vergelijk 6 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 50 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 50 gr

14,99
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 6 prijzen
Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

Nurofen Fastine 400mg -1 x 20 capsules

9,49
Ontstekingsremmend Nurofen Fastine Liquid Caps met 400mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (11 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals: Hoofdpijn...
Vergelijk 5 prijzen
Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

Midalgan 4 in 1 gel Met 5% ibuprofen 100 gr

16,1717,80
-9%
Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen Midalgan 4in1 gel + 5% ibuprofen is een warmte genererend spier wrijfmiddel dat belaste, vermoeide en stijve spieren verzorgd. Midalgan 4in1 gel geeft weldadige warmte en bevat 5% Ibuprofen, Arnica en Magnesium. Warmte stimuleert de doorbloeding. De 4in1 wordt speciaal aanbevolen bij stijve en stramme spieren als...
Vergelijk 4 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Hylo Gel Bevochtigende Oogdruppels bij Ernstige Droge Ogen 10ml

Hylo Gel Bevochtigende Oogdruppels bij Ernstige Droge Ogen 10ml

12,2718,35
-33%
Intensieve en langdurige hydratatie – Voor zéér droge ogen – of na operaties De verhoogde concentratie hyaluronzuur geeft deze druppel een bijzonder hoge viscositeit. Het bevochtigende effect van HYLO®-GEL is hierdoor duidelijk intensiever en langduriger waardoor de levenskwaliteit van patiënten met ernstige droge ogen verbetert. Postoperatief:...
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

5,117,30
-30%
Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.
Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 100g

Voltaren Emulgel forte 2% NF Gel 100g

18,2124,57
-26%
Bluem Neutraal mondwater - oxygen fluid  500 ml |

Bluem Neutraal mondwater - oxygen fluid 500 ml |

23,2024,95
-7%
Bluem® oxygen fluid is speciaal ontwikkeld voor mensen met een gevoelige mond. Het is een medisch hulpmiddel om de genezing van wonden in de mond te versnellen. Daarom noemen we dit mondwater ook wel wound support. Het mondwater bevat een hogere concentratie actieve zuurstof, waardoor het snel en effectief werkt bij verschillende problemen in de...
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Magnesium gel 100% puur

Magnesium gel 100% puur

23,7226,95
-12%
Magnesium gel 100% puur met een hoge concentratie van 30% magnesiumchloride. Zuivert, hydrateert en bevordert het herstel van de huid. Het geeft na 3 weken een 19% betere hydratatie en een 33% gladdere huid. Ingredienten Gedemineraliseerd Water, Magnesiumchloridegel (met pekel van de oude Zechstein-zeebedding), Hydroxyoropil...
Vergelijk 3 prijzen
BlueM Oxygen Fluid Mondwater 500 ml - Zonder Fluoride

BlueM Oxygen Fluid Mondwater 500 ml - Zonder Fluoride

16,3524,95
-34%
BlueM Oxygen Fluid mondspoelmiddel ? Te gebruiken bij pijnlijke interdentale wonden ? Mondwater zonder fluoride en alcohol ? GRATIS verzending bij 45 euro ?
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
Heel Traumeel s gel 50g

Heel Traumeel s gel 50g

14,89
Heel Traumeel s gel 50g op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% - 1 x 100 gr

19,98
Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% is een ontstekingsremmende gel die wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, zoals veroorzaakt door artrose, in de knieën en vingers. Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer...
Google best seller top 100.Vergelijk 9 prijzen
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 40 tabletten

3,19
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij: Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft ernstig hartfalen. U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van...
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen 200mg 10 tabletten

Ibuprofen 200mg 10 tabletten

2,03
Ibuprofen 200mg 10 tabletten
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen 200mg  20tabs

Ibuprofen 200mg 20tabs

2,11
Vergelijk 3 prijzen
Hylo-Dual Intense Oogdruppels 10ml

Hylo-Dual Intense Oogdruppels 10ml

12,7920,39
-37%
Vergelijk 2 prijzen
Kruidvat Cetirizine 10mg Allergietabletten Lees de

Kruidvat Cetirizine 10mg Allergietabletten Lees de

10,69
Kruidvat Cetirizine 10mg Allergietabletten zijn filmomhulde tabletten en kunnen gebruikt worden bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties. De werkzame stof is cetirizine dihydrochloride.
Perskindol Active Gel Gel 100g

Perskindol Active Gel Gel 100g

9,3513,95
-33%
Verzorging van spieren en gewrichten.
Activon gel Gel 25g

Activon gel Gel 25g

9,5511,36
-16%
Activon Honing bevat de medische kwaliteit van de Manuka honing die een betrouwbare mate van antibacteriële activiteit heeft die men niet vindt in de honing van de moederbij. Naast de antibacteriële werking van honing Activon zijn er nog voordelen voor patiënten die lijden aan zweren in een aantal opzichten ; heeft een osmotisch effect die toelaat...
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes

8,09
Sandoz Psylliumvezels granulaat suikervrij 20 zakjes op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

14,4226,21
-45%
Geneesmiddel op basis van diclofenac, in de vorm van een gel. Voor de uitwendige behandeling van gewrichtsontstekingen of spierontstekingen die ontstaan zijn door een verwonding of door reumapijnen. Voor volwassenen.
Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200 mg - 10 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Healthypharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit...
Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

Idyl Ibuprofen 200mg suikervrij - 40 Tabletten

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ Idyl Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

Sanias Ibuprofen liquid 400 mg - 20 stuks

4,19
TE GEBRUIKEN BIJ Voor verlichting van: hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit, reumatische pijn, koorts en pijn na vaccinatie, migraine (met en zonder aura) NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. U heeft last van astma-aanvallen of...
Leidapharm Ibuprofen 400 mg - 20 omhulde tabletten

Leidapharm Ibuprofen 400 mg - 20 omhulde tabletten

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Leidapharm Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Vergelijk 3 prijzen
Ibuprofen HTP 400 mg - 20 omhulde tabletten

Ibuprofen HTP 400 mg - 20 omhulde tabletten

2,49
TE GEBRUIKEN BIJ Ibuprofen HTP wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Wanneer...
Lin Ibuprofen bruisgranulaat 400mg 10 sachets

Lin Ibuprofen bruisgranulaat 400mg 10 sachets

4,29
TE GEBRUIKEN BIJ Teva Ibuprofen wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel....
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

8,13
Nurofen 200 mg kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, koorts of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 200 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en doeltreffend symptomen zoals hoofdpijn, spierpijn en koorts te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt...
Vergelijk 6 prijzen
Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

Nurofen ibuprofen 400mg 24 tabletten

6,50
Nurofen 400 mg kopen? Ben je op zoek naar een krachtige pijnstiller om hoofdpijn, spierpijn, gewrichtspijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Nurofen 400 mg. Dit geneesmiddel is speciaal ontwikkeld om snel en effectief symptomen zoals pijn en ontsteking te verminderen, zodat je je snel beter kunt voelen.  Waarom Nurofen...
Vergelijk 5 prijzen
Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller  - 12 stuks

Nurofen Pijnstiller 200 mg Ibuprofen - Pijnstiller - 12 stuks

3,20
Nurofen Ibuprofen 200mg Nurofen ibuprofen 200mg zorgt ervoor dat je snel verlost bent van je pijn. De dragees hebben een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Dankzij het gladde omhulsel zijn de dragees gemakkelijk door te slikken. Matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
Perskindol Active Gel 100ml

Perskindol Active Gel 100ml

14,95
Versoepelt de gevoelige spieren en gewrichten.Perskindol active heeft een dubbele werking, waarbij het de spieren en gewrichten eerst koelt en vervolgens intensief verwarmt. Het is daardoor zowel voor, tijdens als na de sportbeoefening geschikt voor gebruik. Door de koude/warmte-werking verzacht en versoepelt Perskindol active gevoelige spieren en...
Vergelijk 5 prijzen
Ibuprofen 200 mg

Ibuprofen 200 mg

2,75
Ervaar verlichting met Healthypharm's ibuprofen 200 mg Heb je last van pijn of ontstekingen en zoek je naar een snelle en betrouwbare oplossing? Healthypharm's ibuprofen 200 mg biedt de uitkomst die je nodig hebt om effectief pijn, koorts en ontstekingen aan te pakken. Perfect voor in je EHBO-kit, thuis of op het werk. Snelle actie tegen pijn Of...
Vergelijk 3 prijzen
Avène Cicalfate Littekengel 30 ml

Avène Cicalfate Littekengel 30 ml

15,90
Avène Littekengel Cicalfate Het expertproduct bij uitstek om het uitzicht van littekens te verbeteren. De geltextuur vormt een beschermende film en maakt het makkelijk om littekens te masseren. Gezicht en lichaam. Bescherm, hydrateer het littekenBevorder een goede weefselreorganisatieVerbeter het comfort van de huid Een aangepaste formule in...
Vergelijk 8 prijzen
Avène Cicalfate Littekengel 30 ml

Avène Cicalfate Littekengel 30 ml

11,1915,90
-30%
Vergelijk 8 prijzen
Bluem Neutraal mondwater - oxygen fluid 500 ml

Bluem Neutraal mondwater - oxygen fluid 500 ml

23,6224,95
Bluem® oxygen fluid is speciaal ontwikkeld voor mensen met een gevoelige mond. Het is een medisch hulpmiddel om de genezing van wonden in de mond te versnellen. Daarom noemen we dit mondwater ook wel wound support. Het mondwater bevat een hogere concentratie actieve zuurstof, waardoor het snel en effectief werkt bij verschillende problemen in de...
Google best seller top 100.Vergelijk 5 prijzen
ALHYDRAN 250 ml - Brandwond & Littekencrème - Hydraterende Crème

ALHYDRAN 250 ml - Brandwond & Littekencrème - Hydraterende Crème

51,0667,39
-24%
Een litteken of brandwond is vervelend, omdat het klachten geeft zoals pijn, jeuk, verdikking, roodheid, droogheid en een huid die gaat trekken. Verminder je littekenklachten daarom met ALHYDRAN. Wat is ALHYDRAN? ALHYDRAN is een medische, hydraterende crème, die gebruikt wordt voor het behandelen van een beschadigde huid. Het is geschikt voor het...
Vergelijk 7 prijzen
Verdovende creme Lidocaine- vaseline  3% - 30 gram

Verdovende creme Lidocaine- vaseline 3% - 30 gram

16,45
Tiofarma Lidocaïne Vaselinecrème 3% FNA maakt de huid plaatselijk gevoelloos zodat jeuk en pijn minder voelbaar zijn. De crème kan gebruikt worden voor bijvoorbeeld pijn en jeuk rondom de anus, aambeien en scheurtjes in de huid rond de anus. DoseringBij pijn en/of jeuk aan de anus, ‘s morgens en ‘s avonds de verdovende Lidocaïne zalf aanbrengen,...
Vergelijk 4 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst