Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar 100ml

Deonlinedrogist.nl

3,45

De Pinex Junior Paracetamol 24mg/ml Vloeibaar is speciaal voor kinderen en heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking op het lichaam. Omdat het vloeibaar is, is dit geneesmiddel gemakkelijk door te slikken. Doordat het bovendien is voorzien zijn van een lekkere aardbeiensmaak heb je geen last van de vervelende bittere smaak die andere para

Antigrippine 250mg 40 tabletten

Drogistplein.nl

6,59

Bij griep en hoofdpijnJe kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeine en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffei

-15%
Roter APC 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,69 nieuw

Roter APC is pijnstillend en koortsverlagend bij griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, reumatische pijn, menstruatiepijn en na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg cafeïne per tablet. Hulpstoffen: Microkristallijne cellulose, lactose, gehydrogene

-10%
Paracetamol Teva 1g Tabletten 10 stuks

Viata.nl

2,17

Generisch geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.

Paracetamol Roter 500mg

Staples.nl

1,54

Roter Paracetamol is altijd handig om bij de hand te hebbenRoter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestr

Granufink Prosta

De-drogisterij.nl

21,79

GRANUFINK® Prosta, capsule, hard Prosta. Kenmerken: Granufink per 60ca. EAN: 8710537040319. Groep: Granufink overig gezondheidsproducten. GRANUFINK® Prosta, capsule, hardGRANUFINK® Prosta is een traditioneel kruidengeneesmiddel toegepast ter vermindering vanplasproblemen bij mannen zoals abnormale aandrang tot plassen, frequent plassen ove

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil 1000mg Voordeelverpakking 10x5 Cap

Drogisterij.net

17,01

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil 1000mg Voordeelverpakking kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Te gebruiken bij kleiner dan /strong groter dan koorts en pijn bij griep en verkoudheid bij koorts en pijn na inenting hoofdpijn kiespijn kiespijn spit spierpijn menstruatiepijn en zenuwpijn. kleiner dan /p groter dan kleiner dan br/ gr

Paracetamol caplet 500

Broedersgezondheidswinkel.nl

0,99 nieuw

Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werkingSamenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (E1412)

Roter Paracetamol 500 mg bessen 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,29 nieuw

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bessenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuur. Dosering

Hot Coldrex Sachets 10 sachets

Drogistplein.nl

5,99

Hot ColdrexHot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. En zakje bevat 500mg paracetamol en 30mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.

-10%
Petam 500mg Tabletten 20 stuks

Viata.nl

2,03

Geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts. In de vorm van tabletten.

Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,09

Leida pharm Kind Paracetamol Kauwtabletten is geschikt voor kinderen tot 9 jaar met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn.De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn verpakt in een hygienische doordru

Roter Paracetamol 500 mg 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,45 nieuw

Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel.SamenstellingDe werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn

Sinaspril Paracetamol 120 mg Vloeibaar 100 ml

Drogistplein.nl

5,75

Sinaspril Paracetamol 120mg Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar is een geneesmiddel en kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en pijn en koorts na vaccinatie.

Sinaspril Paracetamol Tabletten 120mg 10st

Deonlinedrogist.nl

1,95

Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. DoseringKinderen van 9-12 jaar: 3 kauwtabletten per keer, 4-6 keer per 24 uur.Kinderen van 6-9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, 4-6 maal per 24 uur.Kinderen van 4-6 jaar: 1½ kauwtablet per keer, 4-6 maal per

Roter Paracetamol 250 junior 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,99 nieuw

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.SamenstellingBevat 250 mg paracetamol per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn mannitol (E421), crospovidone, aspartaam (E951), bananenaroma, magnesiumstearaat, polymethacrylaat, hydrofoob colloïdaal kiezelzuurDoseringKinderen van 2 tot 6

Finimal Tabletten 50 tabletten

Drogistplein.nl

5,45

Finimal< Finimal is een geneesmiddel waarbij de werkzame stoffen paracetamol en coffeine zijn. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Coffeine versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpi

Roter Paracetamol 500 mg 50tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,80 nieuw

Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.Geneesmiddel.SamenstellingDe werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat. DoseringKinderen va

Citrosan Hete Citroendrank 15 sachets

Drogistplein.nl

8,99

Citrosan Hete CitroendrankCitrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het poeder lost op in warm water en dient zo heet mogelijk gedronken te worden. Verpakking met

Citrosan Hete Citroendrank 10 sachets

Drogistplein.nl

6,99

Citrosan CitroendrankCitrosan is een medicinale citroendrank die griep- en verkoudheidsverschijnselen snel verlicht. De drank biedt ook verlichting bij een loopneus, een verstopte neus, een zere keel, hoofdpijn en andere pijntjes. Kom tot rust met een beker warme, verzachtende Citrosan hete citroendrank. Door de milde, kalmerende werking voel je je

Hmk Paracetamol 1000mg Zetpil 5stuks

Drogisterij.net

1,10

Hmk Paracetamol 1000mg ZetpilHmk Paracetamol 1000mg Zetpil kleiner dan p groter dan Voor gebruik de bijsluiter lezen. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. kleiner dan /p groter dan Hmk Paracetamol 1000mg Zetpil

Witte Kruis 20sach

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,50 nieuw

Witte Kruis Poeders bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.Geneesmiddel.SamenstellingBevat per sachet 500 mg Paracetamol en 50 mg Coffeïne.ulpstoffen: Polyvidon, Lactose, Natriumzetmeelstearylfumaraat, Siliciumdioxide.AllergeneninformatieBevat lactose.Gebruik

Leidapharm Paracetamol 1000 mg 5zp

Mooigezond4u.nl

1,79

Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling:De werkzame stof is Paracetamol. Hulpstoffen: vast vet, colloïdaal watervrij siliciumdioxide.Gebruik:Gewichtdoseringen worden in onderstaande tabel weergegeven. Leeftijd (jaren) Lichaamsgewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doseringen per dag 6 – 9 22

Healthypharm Paracetamol 500mg 50tabl

Drogisterij.net

0,98

Healthypharm Paracetamol 500mg kleiner dan p groter dan Healthypharm Paracetamol 500mg is een geneesmiddel. Paracetamol wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid koorts en pijn na vaccinatie hoofdpijn kiespijn zenuwpijn spit spierpijn en menstruatiepijn. kleiner dan /p groter dan kleiner dan p groter dan omschrijving: Paracetamol 5

Finimal 20tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,15 nieuw

Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet.Hulpstoffen: cellulose (E460), natriumstearaat (E470A), colloidaal watervrij silica (E551), aluminiumo

Citrosan Hete citroendrank 15sach

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

8,49 nieuw

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het poeder lost op in warm water en dient zo heet mogelijk gedronken te worden.GeneesmiddelToepassingCit

Leidapharm Paracetamol/ coffeine CP 550 50tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,25 nieuw

Leidapharm Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesi

Leidapharm Paracetamol 500 mg 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

0,75 nieuw

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.GeneesmiddelSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol.De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaatGebr

LEIDAPHARM Leida paracetamol zetpil 120mg 10ST

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,89 nieuw

Leida paracetamol zetpil 120mg 10ST

Leidapharm Paracetamol 1000 mg 5zp

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,20 nieuw

Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling:De werkzame stof is Paracetamol. Hulpstoffen: vast vet, colloïdaal watervrij siliciumdioxide.Gebruik:Gewichtdoseringen worden in onderstaande tabel weergegeven. Leeftijd (jaren) Lichaamsgewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doseringen per dag 6 – 9 22

Leidapharm APC 20st

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

0,95 nieuw

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijnSamenstelling:De werkzame stoffen in dit middel zijn 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn lactose,

Healthypharm Paradon blister 2 x 10 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,98 nieuw

Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking. SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn 150 mg propyfenazon, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: aardappelzetmeel, microkristallijne cellulose (E460), polyvidon (E1201), talk (E553b), colloïdaal watervrij siliciu

Healthypharm Paracetamol kind 120mg 10zp

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,98 nieuw

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Samenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Gebruik:Kinderenle

Healthypharm Paracetamol 500mg 20tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

0,59 nieuw

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol; één tablet bevat respectievelijk 100 en 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen (de hulpstoffen) van Paracetamol HTP 500 mg zijn: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzet

Healthypharm Paracetamol & vit C 10sach

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,25 nieuw

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets Samenstelling:De werkzame bestanddelen van het geneesmiddel zijn: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per sachet. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: aspartaam (E951), citroenaroma, citroenzuur (E330

Roter Paracof 20tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,15 nieuw

Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en verkoudheid; pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel - RVG 28772Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.

Healthypharm Paracetamol caplet 500 50st

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

0,99 nieuw

Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werkingSamenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (

Healthypharm Paracetamol 1000 mg 10zp

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,49 nieuw

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.Samenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 500 of 1000 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol HTP

Finimal 30tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,80 nieuw

Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet.Hulpstoffen: cellulose (E460), natriumstearaat (E470A), colloidaal watervrij silica (E551), aluminiumo

Citrosan Hete citroendrank 10sach

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

6,89 nieuw

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het poeder lost op in warm water en dient zo heet mogelijk gedronken te worden.GeneesmiddelToepassingCit

Panadol zapp 500mg 20TB

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

3,49 nieuw

Panadol Zapp bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. Door de toevoeging van de hulpstof natriumbicarbonaat wordt deze pijnstiller tot 2 keer sneller opgenomen dan gewone paracetamol tabletten.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg parac

Panadol plus gladde 24TB

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,99 nieuw

Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.Geneesmiddel.SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol en 65 mg coffeïne. Andere bestanddelen (hulpstoffen)

Panadol junior zetpil 250mg 10ST

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,49 nieuw

Panadol Junior Zetpillen 250 mg voor Kinderen van 1 tot 6 jaarPanadol Junior Zetpillen bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Bij koorts en pijn na inenting. Bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en zenuwpijn.Geneesmiddel.SamenstellingHet werkzame bestanddeel is paracetamol. Een andere bestanddeel (hulpstof) is een vette zet

Panadol junior zetpil 125mg 10ST

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,49 nieuw

Panadol Junior Zetpillen bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Bij koorts en pijn na inenting. Bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en zenuwpijn. Speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden tot 1 jaar.Geneesmiddel.SamenstellingHet werkzame bestanddeel is paracetamol. Een andere bestanddeel (hulpstof) is een vette zetpilbasis (adep

Panadol gladde 24TB

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,99 nieuw

Panadol glad 500mgPanadol Gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.SamenstellingHet werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol.Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: maiszetmeel, kaliumsorbaat

Leidapharm Paracetamol 500 mg 10zp

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,05 nieuw

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Samenstelling:Het werkzame bestanddeel isparacetamol, respectievelijk 120, 240, 500 en 1000 mg per zetpil. De andere bestand

LEIDAPHARM Leida paracetamol zetpil 240mg 10ST

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,99 nieuw

Leida paracetamol zetpil 240mg 10ST

Healthypharm Paracetamol kind 60mg 10zp

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,98 nieuw

Healthypharm Kinderparacetamol 60 mg zetpillen zijn te gebruiken bijKoorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor een ander bestanddeel van de zetpillen. SamenstellingDe werkzamestof in d

Healthypharm Paracetamol caplet 500 20tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

0,59 nieuw

Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werkingSamenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (

Healthypharm Paracetamol 500mg coffeine 40tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,39 nieuw

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn

Excedrin Migraine 20tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

8,49 nieuw

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).Samenstelling:250 mg acetylsalicylzuur,50 mg paracetamol en65 mg coffeïne per tabletGebruik:Volwassenen (18 jaar of ouder): ? Voor de behandeling van hoof

Healthypharm Paracetamol 500 mg 50tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

0,99 nieuw

Paracetamol wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.Samenstelling:Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol; één tablet bevat 500 mg paracetamol.De andere bestanddelen (de hulpstoffen) van Paracetamol S

Finimal zest 10brt

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,80 nieuw

Finimal Zest bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inentingen, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol, 50 mg coffeïne, 100 mg vitamine C per bruistablet.Hulpstoffen: natriumwaterstofcarbonaat (E500), natriumcarbonaat (E500), citro

Finimal 50tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

5,45 nieuw

Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Geneesmiddel.SamenstellingBevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet.Hulpstoffen: cellulose (E460), natriumstearaat (E470A), colloidaal watervrij silica (E551), aluminiumo

Citrosan Hete citroendrank 5sach

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,39 nieuw

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het poeder lost op in warm water en dient zo heet mogelijk gedronken te worden.GeneesmiddelToepassingCit

Panadol plus gladde 48TB

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,99 nieuw

Panadol Plus Gladde tabletPanadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.- Panadol Plus Gladde tablet behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.- Coffeïne kan de werking va

Panadol junior zetpil 500mg 10ST

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,49 nieuw

Panadol Junior Zetpillen 500 mg voor Kinderen vanaf 6 jaarPanadol Junior Zetpillen bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Bij koorts en pijn na inenting. Bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en zenuwpijn. Geneesmiddel.SamenstellingHet werkzame bestanddeel is paracetamol. Een andere bestanddeel (hulpstof) is een vette zetpil

Leidapharm Paracetamol 500 mg 50tb

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,25 nieuw

Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.GeneesmiddelSamenstelling:De werkzame stof in dit middel is paracetamol.De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaatGebr

Healthypharm Paracetamol 500mg coffeine 20tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

1,35 nieuw

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn

Healthypharm Paracetamol 500mg 10zp

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

2,29 nieuw

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. - bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid - bij koorts en pijn na vaccinatie - bij hoofdpijn - bij kiespijn - bij spit en spierpijn - bij menstruatiepijn - bij zenuwpijn. Geneesmiddel Samenstelling:Het werkzame bestanddeel is paracetamol, respectievelijk 120, 240, 500 en 1000 mg per zetpil. De

Excedrin Migraine 10tab

Gezondheid-Aanbiedingen.nl

4,99 nieuw

EXCEDRIN wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid).Samenstelling:250 mg acetylsalicylzuur,50 mg paracetamol en65 mg coffeïne per tabletGebruik:Volwassenen (18 jaar of ouder): ? Voor de behandeling van hoof

Healthypharm Paracetamol caplet 50tabl

Drogisterij.net

1,14

Healthypharm Paracetamol caplet kleiner dan b groter dan Indicatie: kleiner dan /b groter dan Ter verlichting bij hoofdpijn koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie kiespijn zenuwpijn spit spierpijn of menstruatiepijn kleiner dan br groter dan kleiner dan b groter dan Zwangerschap: kleiner dan /b groter dan Ja kleiner dan br groter

Sinaspril Sinaspril 120 mg vloeibaar

De-drogisterij.nl

4,58

Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar bij koorts en pijn griep verkoudheid, na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn spierpijn. mg. Kenmerken: Sinaspril per 100ml. EAN: 8713091022357. Groep: Sinaspril pijn algemeen. Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespi

-7%
Paracetamol 1000 mg Merk: Leidapharm Inhoud: 5zp

Byfit.nl

1,11

Symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Samenstelling: De werkzame stof is Paracetamol. Hulpstoffen: vast vet, colloïdaal watervrij siliciumdioxide. Gebruik: Gewichtdoseringen worden in onderstaande tabel weergegeven. Leeftijd (jaren) Lichaamsgewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doseringen per dag 6 – 9 22

Paracetamol 500 mg click

Broedersgezondheidswinkel.nl

2,25 nieuw

Paracetamol behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dit middel wordt gebruikt bij:? koorts en pijn bij griep en verkoudheid? koorts en pijn na vaccinatie? hoofdpijn? kiespijn? zenuwpijn? spit? spierpijn? menstruatiepijnSamenstelling:Welke stoffen zitten er in dit middel?De werkzame stof in dit middel i

-10%
Paracetamol vloeibaar

Voordeligfit.nl

4,46

Bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 120 mg paracetamol per 5 ml. Suikervrij, gezoet met maltitol. Frambozenaroma. Gebruik Baby's jonger dan 3 mnd.: uitsluitend op doktersadvies. Kinderen 0-3 jaar: 2,5-5 ml, 4-6 maal per dag. Kinderen 3-4 jaar: 5-7,5 ml, 4-6 maal per dag. Kindere

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil 1000mg 5stuks

Drogisterij.net

1,82

Idyl Huismerk Paracetamol Zetpil 1000mg kleiner dan p groter dan kleiner dan strong groter dan Te gebruiken bij kleiner dan /strong groter dan koorts en pijn bij griep en verkoudheid bij koorts en pijn na inenting hoofdpijn kiespijn kiespijn spit spierpijn menstruatiepijn en zenuwpijn. kleiner dan /p groter dan kleiner dan br/ groter dan kleiner da

Healthypharm Paradon blister 2 x 10

De-drogisterij.nl

1,49

Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende koortsverlagende werking. Paradon blister 2 x 10. Kenmerken: Healthypharm per 20tb. EAN: 8714632069817. Groep: Healthypharm pijn algemeen. Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking. SamenstellingDe werkzame bestanddelen zijn 150 mg propyfenazon, 250 mg pa

-20%
Paracetamol 500 mg coffeine Merk: Healthypharm Inhoud: 20tb

Byfit.nl

1,08

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn

Pinex Paracetamol smelttablet aardbei 500 mg

De-drogisterij.nl

3,03

Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. Paracetamol smelttablet aardbei. Kenmerken: Pinex per 20tb. EAN: 8716049010253. Groep: Pinex pijn algemeen. Pinex Smelt met aardbeiensmaak 500 mg is een pijnstillend en k

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.