Roter - 250 mg Pijnstillers

Filter
Sorteren
Prijs
Merk1
Werkzame stof
Doelgroep
Winkel
Toediening
Te gebruiken bij
Dosering1
Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten

Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten

5,59
Roter Paracetamol Junior Smelttablet 250 mg banaan wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Deze sterkte (250 mg) is speciaal geschikt voor gebruik bij kinderen in de leeftijd van 4-15 jaar. De Roter Paracetamol Junior Smelttablet is eenvoudig te gebruiken, uw kindje kan op de tablet zuigen. Hierdoor...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol junior smelt tabletten 20 stuks

Roter Paracetamol junior smelt tabletten 20 stuks

6,99
Roter Paracetamol junior smelt tabletten 20 stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol smelt 20 tabletten

Roter Paracetamol smelt 20 tabletten

6,99
Roter Paracetamol smelt 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracetamol 250 mg Junior 20 smelttabletten

Roter Paracetamol 250 mg Junior 20 smelttabletten

6,49
Roter Paracetamol Junior 250mg Roter Paracetamol Junior 250mg smelttablet is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn en gewrichtspijn. De tabletjes kunnen zonder water worden ingenomen en hebben een bananensmaak. *...
Vergelijk 3 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten

2,79
Roter Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten

4,39
Roter Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

Roter paracetamol 500mg 50 tabletten

4,32
Roter Paracetamol kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare en effectieve pijnstiller om pijn en koorts te verlichten? Overweeg dan Roter Paracetamol. Dit vertrouwde merk biedt hoogwaardige paracetamoltabletten die snel en doeltreffend zijn bij het verlichten van diverse soorten pijn en koorts.  Waarom Roter Paracetamol? Roter Paracetamol is een...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg bessen Roter - 20 tabletten

7,79
TE GEBRUIKEN BIJ Roter paracetamol instant smelttablet 500 mg bessen wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U of uw kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 20st

2,19
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringVolwassen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

3,99
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn na inenting. DoseringTabletten uiteen laten vallen in ruime hoeveelheid water....
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg 50 tabletten

4,05
Roter Paracetamol 500 mg Elk tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. *...
Vergelijk 4 prijzen
Roter Paracetamol 500 mg 20 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg 20 tabletten

2,09
Roter Paracetamol 500 mg  Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koorts verlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn,...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Antigrippine 250mg Paracetamol - 20 tabletten

Antigrippine 250mg Paracetamol - 20 tabletten

7,09
TE GEBRUIKEN BIJDit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn,kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder:De aanbevolen dosering is 2...
Paracetamol EG Instant Junior 250mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

Paracetamol EG Instant Junior 250mg Vanille-Aardbei Zakjes 20 stuks

4,015,67
-29%
Geneesmiddel op basis van paracetamol in de vorm van instant zakjes met vanille-aardbeimaak. Helpt snel met pijn en koorts.
Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

8,68
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Vergelijk 4 prijzen
Antigrippine paracetamol 250 mg 20 tabletten

Antigrippine paracetamol 250 mg 20 tabletten

5,41
Antigrippine kopen? Ben je op zoek naar verlichting bij griep- en verkoudheidssymptomen? Overweeg dan Antigrippine tabletten. Dit geneesmiddel is ontworpen om snel en effectief symptomen zoals koorts, hoofdpijn en pijn te verlichten, zodat je je snel weer beter kunt voelen.  Waarom Antigrippine tabletten? Antigrippine is een bekend merk als het...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Roter Paracetamol 500 mg Smelttablet Bessen 20 tabletten

Roter Paracetamol 500 mg Smelttablet Bessen 20 tabletten

6,39
Roter Paracetamol 500 mg Bessen Smelttablet Roter Paracetamol 500mg met bessen smaak is een geneesmiddel dat koortsverlagend en pijnstillend werkt. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg

Roter Paracetamol Instant Smelttabletten 500mg

5,99
Roter Paracetamol Instant Smelttabletten wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te veragen. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. De Roter Paracetamol Instant Smelttabletten zijn zonder water in te nemen, hier zeer geschikt wanneer u moeite heeft met slikken of wanneer u onderweg bent. ...
Vergelijk 5 prijzen
Roter Paracetamol Smelt 500 ml - Pijnstiller - 20 smelttabletten

Roter Paracetamol Smelt 500 ml - Pijnstiller - 20 smelttabletten

10,35
Roter Smelt Paracetamol 500 mg vermindert de pijn bij bijvoorbeeld hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts of bij een koortsaanval. Tevens handig voor onderweg, omdat je geen water nodig hebt. Paracetamol is de meest gebruikte en meest bekende pijnstiller. De voordelen van Roter Paracetamol smelttablet 500 mg: Helpt bij hoofdpijn,...
Vergelijk 5 prijzen
ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

ROTER Paracetamol Pijnstiller, 500 mg

2,15
ROTER Paracetamol 500mg biedt al jarenlang een helpende hand bij verschillende soorten pijn en koorts als u bijvoorbeeld griep heeft. Daarnaast zorgt het voor een effectieve bestrijding van pijn bij, verkoudheid, na inentingen, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Lees voor gebruik de bijsluiter. Dosering ...
Vergelijk 4 prijzen
Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

Paracetamol 500 mg Roter - 20 zachte capsules

6,59
TE GEBRUIKEN BIJ U kunt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruiken bij: hoofdpijn, koorts, pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spierpijn, menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

10,85
Panadol Junior Zetpillen 250 mg 1 jaar - 6 jaar Panadol Junior Zetpillen 250 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 1 tot 6 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

Paracetamol 1000 mg Healthypharm - 10 zetpillen

2,99
TE GEBRUIKEN BIJ Te gebruiken bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 500 mg of 1000 mg, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

Paracetamol Teva 120 mg, zetpillen

2,69
TE GEBRUIKEN BIJ  bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid- bij koorts en pijn na vaccinatie- bij hoofdpijn- bij kiespijn- bij spit en spierpijn- bij menstruatiepijn- bij zenuwpijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Leeftijd (jaar)  Gewicht  (kg)  Dosis (mg)      Aantal doses per 24...
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules

Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules

5,79
Roter Paracetamol liquid caps 500mg 20 zachte capsules op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

1,79
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 50 tabletten

1,79
Healtypharm Paracetamol Caplet Healtypharm Paracetamol Caplet bevat 500 mg paracetamol en is een pijnstiller met een koortsverlagende werking bij milde tot matige pijn. Paracetamol 500 mg Caplet kun je gebruiken bij * Koorts en pijn bij griep en verkoudheid * Koorts en pijn na vaccinatie * Hoofdpijn * Kiespijn * Zenuwpijn * Spit * Spierpijn *...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 50 tabletten

1,99
TE GEBRUIKEN BIJ Paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Volwassenen: 1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,70
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten

3,09
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,69
Leidapharm Paracetamol 500 mg tabletten Geneesmiddel RVG 21748=52239 AV Claims Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en...
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol 500 mg 50tb

Sanias Paracetamol 500 mg 50tb

1,99
Sanias Paracetamol 500 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,89
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,39
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

2,79
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan...
Vergelijk 4 prijzen
Leida Paracetamol Ovaal 500mg

Leida Paracetamol Ovaal 500mg

0,79
Leidapharm Paracetamol Ovaal kan gebruikt worden bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.DoseringKinderen van 4 tot 6 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 3 ot 4 keer per dag.Kinderen van 6 tot 9 jaar: 1/2 tablet per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.Kinderen van...
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten

1,79
Leidapharm Kinder paracetamol 120mg 10 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten

5,19
Sinaspril Kauwtabletten paracetamol 120 mg 16 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - Pijnstiller - 10 tabletten

3,89
Sinaspril Paracetamol tabletten 120 mg 10 Stuks op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten

0,79
Leidapharm Paracetamol ovaal 500mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Buscopan 10mg Tabletten 60 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 60 stuks

13,5317,27
-22%
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is een pijnstiller op basis van 500 mg Paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm 500 mg Paracetamol is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking,...
Vergelijk 5 prijzen
Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg Tabletten 50 stuks

1,39
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 50 tabletten

2,89
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 2 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten

2,75
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten

2,89
Finimal Paracetamol met coffeïne 500/50mg 16 Tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten

1,45
Sanias Paracetamol coffeine 500/50 mg 20 tabletten op voorraad. 1-2 werkdagen. Gratis verzending vanaf 20,-
Sanias Paracetamol 500 mg 30st

Sanias Paracetamol 500 mg 30st

1,05
Sanias Paracetamol 500 mg 30st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

6,39
TE GEBRUIKEN BIJ Panadol Junior Zetpillen worden gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Bij kinderen tot 4 jaar wordt gebruik van langer dan 2 dagen ontraden.Voor kinderen ouder dan 4 jaar niet langer...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st

2,15
Healthypharm Paracetamol 500mg caplet 50st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,45
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

5,41
Panadol Junior 250mg paracetamol kopen? Als ouder wilt u het beste voor uw kind, vooral als het gaat om hun gezondheid en welzijn. Wanneer uw kind koorts heeft of pijn lijdt, kan Panadol Junior 250mg paracetamol zetpil een effectieve oplossing bieden. In dit artikel bespreken we waarom Panadol Junior een goede keuze is voor uw kind en voor welke...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

0,79
Healthypharm Paracetamol 500 mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Paracetamol wordt gebruikt bij milde tot matige pijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,15
Healthypharm Paracetamol 500 mg Healthypharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn...
Vergelijk 2 prijzen
Roter Paracetamol 500mg Smelttablet Bessen - 2 x 20 smelttabletten

Roter Paracetamol 500mg Smelttablet Bessen - 2 x 20 smelttabletten

15,99
Roter Paracetamol 500 mg Bessen Smelttablet Roter Paracetamol 500mg met bessen smaak is een geneesmiddel dat koortsverlagend en pijnstillend werkt. Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

10,30
Panadol Junior Zetpillen 125 mg 3 maanden - 1 jaar Panadol Junior Zetpillen 125 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 3 maanden tot 1 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

10,85
Panadol Junior Zetpillen 500 mg 6 jaar - 12 jaar Panadol Junior Zetpillen 500 mg (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij kinderen van 6 tot 12 jaar. Je gebruikt Panadol Junior bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na inenting, bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

3,85
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet 20 tabletten

1,15
Healthypharm Paracetamol Caplet Healthypharm Paracetamol Caplet betekent dat de tabletvorm ovaal is. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Healthypharm Paracetamol Caplet is geschikt bij verschillende soorten milde tot matige pijn zoals hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn,...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg 50 tabletten

1,49
Leidapharm Paracetamol 500 mg Leidapharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in...
Vergelijk 3 prijzen
Paracetamol 500Mg Leidapharm

Paracetamol 500Mg Leidapharm

0,99
Leidapharm Paracetamol 500 mg 20 tabletten Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 125mg - 1 x 10 zetpillen

6,39
TE GEBRUIKEN BIJ Panadol Junior Zetpillen worden gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING Bij kinderen tot 4 jaar wordt gebruik van langer dan 2 dagen ontraden.Voor kinderen ouder dan 4 jaar niet langer...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 250mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior Zetpillen...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol / Coffeine 500 mg / 50 mg 20 tabletten

1,75
Bij koorts en bij pijn Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffene versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en...
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
TE GEBRUIKEN BIJ Asperine C kan worden gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, reumatische pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Wanneer u allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur of andere salicylzuurverbindingen of voor één van de andere bestanddelen van dit...
Vergelijk 5 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500 mg Ovaal 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol 500 mg Ovaal 20 tabletten

1,05
Als je moeite hebt om tabletten te slikken Veel mensen die moeite hebben om de ronde paracetamol tabletten in te nemen vinden het prettiger om een ovale tablet te slikken. Leidapharm Paracetamol 500 mg ovaal behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Leidapharm Paracetamol 500 mg ovaal wordt gebruikt...
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

Panadol Junior Paracetamol 500mg - 1 x 10 zetpillen

4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zijn over de hoeveelheid actieve stof die uw kind heeft binnengekregen. Doordat Panadol Junior Zetpillen via de anus worden toegediend, kunnen deze ongemakken worden omzeild.Panadol Junior...
Vergelijk 6 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst