Voltaren pijnstillers Tabletten

Filter
Sorteren
Prijs
Merk1
Werkzame stof
Doelgroep
Winkel
Toediening1
Te gebruiken bij
Kenmerken
Productlijn
Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

Voltaren K 12,5mg Diclofenac - 1 x 20 tabletten

6,99
Voltaren K 12.5 mg Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen: reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tand- en kiespijn, menstruatiepijn, acute lage rugpijn, pijn en koorts bij griep, keelontsteking en verkoudheid. Dit geneesmiddel werkt snel. Het werkzame bestanddeel (diclofenac) gaat rechtstreeks...
Vergelijk 5 prijzen
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

8,99
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 6 prijzen
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten

Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten

2,29
Panadol 500 mg Filmomhulde Tabletten helpt bij milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar. DoseringVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur. Kinderen in de leeftijd van...
Vergelijk 4 prijzen
Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 150g

14,4226,21
-45%
Geneesmiddel op basis van diclofenac, in de vorm van een gel. Voor de uitwendige behandeling van gewrichtsontstekingen of spierontstekingen die ontstaan zijn door een verwonding of door reumapijnen. Voor volwassenen.
Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 10 tabletten

5,19
Excedrin Filmomhulde Tabletten bij migraine en hoofdpijn Excedrin wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid) met of zonder aura.Excedrin mag niet worden toegediend aan kinderen en adolescenten jonger dan 18 jaar. Deze verpakking...
Vergelijk 5 prijzen
Linn Diclofenac kalium 12,5mg 20 Tabletten

Linn Diclofenac kalium 12,5mg 20 Tabletten

4,49
Linn Diclofenac kalium 12,5mg 20 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Diclofenac Patch AB 140mg Patch 5 stuks

Diclofenac Patch AB 140mg Patch 5 stuks

10,6912,39
-14%
Geneesmiddel op basis van diclofenac in de vorm van een pleister voor uitwendig gebruik. Aangewezen voor het plaatselijk behandelen van ontsteking en pijn.
Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

Excedrin Migraine - 1 x 20 tabletten

11,29
Gebruik Excedrin Filmomhulde Tabletten bij de acute behandeling van hoofdpijn en migraine (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid, overgevoeligheid voor licht en geluid en functionele beperking) met of zonder aura. Dankzij de vorm en filmomhulling zijn de tabletten makkelijk door te slikken. Elke tablet Excedrin bevat drie werkzame bestanddelen:...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,69
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

Panadol Zapp 500mg - 1 x 20 tabletten

3,99
Panadol Zapp Panadol Zapp 500 mg, Filmomhulde Tabletten (Paracetamol) wordt gebruikt bij de behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Je kunt Panadol Zapp gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na...
Vergelijk 4 prijzen
Diclofenac Patch EG 140mg Patch 5 stuks

Diclofenac Patch EG 140mg Patch 5 stuks

8,1312,98
-37%
Anti-inflammatoire medicatie en lokale pijnstiller, in de vorm van zelfklevende patches. Aanbevolen voor de behandeling van gewrichts-, spier- of reumapijn
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

12,99
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Bij matige...
Vergelijk 4 prijzen
Diclofenac EG Forte 2% Gel 100g

Diclofenac EG Forte 2% Gel 100g

11,7421,34
-45%
Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 50 stuks

11,7214,39
-19%
Geneesmiddel aangewezen voor krampen van het spijsverteringskanaal, galwegen, urinewegen en bij pijnlijke maandstonden. Geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Linn Diclofenac kalium 12,5 mg 20 tabletten

Linn Diclofenac kalium 12,5 mg 20 tabletten

3,79
Diclofenac kalium 12,5 mg filmomhulde tabletten Linn Diclofenac kalium 12,5 mg is een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen. De therapeutische indicaties zijn; Reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tandpijn, symptomatische behandeling van primaire dysmenorroe, acute...
Vergelijk 3 prijzen
Diclofenac Sandoz 2% Gel 180g

Diclofenac Sandoz 2% Gel 180g

26,0929,42
-11%
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

15,49
Diclofenac Linn 2,32% extra sterk, gel Geneesmiddel RVG 129843 UAD Claims Diclofenac Linn 2,32% extra sterk, gel bevat de werkzame stof diclofenac, die bij de groep geneesmiddelen hoort die niet-steroïde anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID’s) worden genoemd. Diclofenac verlicht de pijn en heeft een ontstekingsremmende...
Vergelijk 4 prijzen
Diclofenac Patch EG 140mg Patch 10 stuks

Diclofenac Patch EG 140mg Patch 10 stuks

15,0622,48
-33%
Geneesmiddel voor het verlichten van pijn en een ontstekingsremmende werking, in de vorm van zelfklevende patches. Aangewezen voor de behandeling van pijn geassocieerd met acute verrekkingen, verstuikingen of kneuzingen.
Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel Lees de

Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel Lees de

12,49
Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel is te gebruiken bij behandeling van milde tot matige pijn in verband met spier- en gewrichtsklachten, zoals sportblessures. Hoe gebruik je de Kruidvat Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel? Volwassenen en jongeren ouder dan 14 jaar: twee tot vier gram (vijf tot tien cm gel) tweemaal per dag aanbrengen. Gebruik...
Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram

Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram

15,99
Tantum Diclofenac 1% gel 100 Gram op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Buscopan 10mg Tabletten 60 stuks

Buscopan 10mg Tabletten 60 stuks

13,5317,27
-22%
Linn Diclofenac kalium 12,5 mg 20 tabletten

Linn Diclofenac kalium 12,5 mg 20 tabletten

9,99
Diclofenac kalium 12,5 mg filmomhulde tabletten Linn Diclofenac kalium 12,5 mg is een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende pijnstiller die werkzaam is tegen diverse pijnlijke aandoeningen. De therapeutische indicaties zijn; Reumatische pijn, spierpijn, hoofdpijn, tandpijn, symptomatische behandeling van primaire dysmenorroe, acute...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

12,71
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Panadol 500 mg filmomhulde tabletten 20 Tabletten

Panadol 500 mg filmomhulde tabletten 20 Tabletten

2,69
Panadol Filmomhulde 500 mg 20tb op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg 20 tabletten

Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg 20 tabletten

4,10
Diclofenac Kalium Sanias is een pijnstillend en ontstekingsremmend geneesmiddel dat gebruikt wordt voor lichte tot matige pijn, zoals reumatische pijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, acute lage rugpijn en spier- en gewrichtspijn. Het biedt ook verlichting bij koorts. De werkzame stof in dit middel is diclofenac kalium. Elke tablet bevat 12,5...
Vergelijk 3 prijzen
Diclofenac Sandoz 2% Gel 100g

Diclofenac Sandoz 2% Gel 100g

17,5821,33
-18%
Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr

Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr

9,29
Linn Emulgel diclofenac 1% uad 100gr op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 2 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

3,85
Bayer Aspirine 100 mg Aspirine bevat acetylsalicylzuur en behoort tot de pijnstillergroep NSAID s (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs). NSAID's hebben een krachtiger pijnstillend effect dan bijvoorbeeld paracetamol maar kennen ook meer bijwerkingen.Aspirine 100 mg van Bayer werkt koortsverlagend, pijnstillend en ontstekingsremmend. Asperine...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,32
Healthypharm Diclofenac htp 1% gel 60g op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

Nurofen, Ibuprofen 400 mg Omhulde tabletten - 24 tabletten

6,99
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 400 tablet wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U...
Vergelijk 5 prijzen
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

5,39
TE GEBRUIKEN BIJ Asperine C kan worden gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn, reumatische pijn. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Wanneer u allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur of andere salicylzuurverbindingen of voor één van de andere bestanddelen van dit...
Vergelijk 5 prijzen
Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

Teva Acetylsalicylzuur 500 mg 20tb

2,93
Teva Acetylsalicylzuur 500mg Tabletten is een geneesmiddel dat acetylsalicylzuur bevat, dat een pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende werking heeft (niet-hormonaal ontstekingsremmend geneesmiddel/analgeticum). Acetylsalicylzuur wordt gebruikt bij de behandeling van: -lichte tot matige pijn bijv. hoofdpijn, griep, tandpijn, algemene...
Vergelijk 2 prijzen
Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

Paracetamol 500 mg Healthypharm - 20 tabletten

0,79
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts. NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen:1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag BIJSLUITERLees voor gebruik de bijsluiter...
Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

Paracetamol HTP 500mg caplet Tabletten 50 stuks

2,04
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Paracetamol vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, migraine, spier- en gewrichtspijn, griep, verkoudheid) en verlaagt de koorts.Wat kan je zelf doen zonder geneesmiddel?In geval van koorts:Drink voldoende water.Eet licht verteerbaar voedsel.Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur...
Vergelijk 3 prijzen
Aleve Classic 220 12 tabletten

Aleve Classic 220 12 tabletten

4,59
Aleve Classic 220 Aleve Classic werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend. Aleve Classic is een pijnstiller op basis van naproxennatrium en is geschikt voor milde lichaamspijn zoals hoofdpijn, (koorts bij) griep en verkoudheid, tand- en kiespijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, en pijn en koorts bij vaccinatie. ...
Vergelijk 5 prijzen
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

1,49
Healthypharm Paracetamol 500mg 50 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 5 prijzen
Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

Ibuprofen AB 200mg Tabletten 56 stuks

5,117,30
-30%
Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.
Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

Ibuprofen Sandoz 400mg Tabletten 30 stuks

4,616,88
-33%
Wat doet dit geneesmiddel?Dit geneesmiddel bevat ibuprofen. Ibuprofen vermindert de pijn (bv. hoofdpijn, tandpijn, menstruatiepijn, pijn bij verkoudheid), remt ontstekingen en verlaagt de koorts.Hoe mag je ibuprofen 400mg tabletten innemen?Dit geneesmiddel mag ingenomen worden vanaf de leeftijd van 12 jaar en een lichaamsgewicht van meer dan...
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

10,15
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

12,99
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk  Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. * Bij...
Vergelijk 4 prijzen
Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

Sanias Paracetamol coffeine 500/50mg - 50 tabletten

3,49
TE GEBRUIKEN BIJParacetamol/coffeine Sanias 500/50 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep enverkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn NIET TE GEBRUIKEN BIJAls u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERINGVolwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55...
Paracetamol 500mg 20 tabletten

Paracetamol 500mg 20 tabletten

1,08
Paracetamol kopen? Effectieve pijnverlichting met Paracetamol Op zoek naar een effectieve pijnstiller? Paracetamol is de ideale keuze. Met deze veelgebruikte pijnstiller kunt u verschillende soorten pijn verlichten en uw dagelijkse activiteiten voortzetten. Bij Paracetamol begrijpen we dat pijn uw levenskwaliteit kan beïnvloeden, en daarom hebben...
Vergelijk 5 prijzen
Linn Emulgel Diclofenac 1% 100 gr

Linn Emulgel Diclofenac 1% 100 gr

5,55
Linn Emulgel Diclofenac 1% Linn Emulgel Diclofenac 1% is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 1% voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Emulgel Diclofenac 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Na het openen van de tube is de...
Vergelijk 2 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Panadol Plus bij pijn en koorts Panadol Plus is een pijnstiller op basis van paracetamol en coffeïne. Coffeïne heeft een versterkende werking op paracetamol. Je kunt Panadol Plus gebruiken bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting of vaccinatie....
Vergelijk 6 prijzen
Aleve Feminax 275mg 12 tabletten

Aleve Feminax 275mg 12 tabletten

5,41
Aleve Feminax kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller om menstruatiepijn te verlichten? Overweeg dan Aleve Feminax met naproxennatrium als actief bestanddeel. In deze productpagina zullen we uitgebreid ingaan op waarom Aleve Feminax een uitstekende keuze is voor de verlichting van menstruatiepijn, voor welke leeftijdsgroep het...
Vergelijk 4 prijzen
Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

Healthypharm Paradon Paracetamol & Propyfenazon & Coffeïne 20 tabletten

4,39
Healthypharm Paradon tabletten heeft als werkzame stoffen Propyfenazon en paracetamol die werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffene versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Megrana - 10 ml - Hoofdroller

Megrana - 10 ml - Hoofdroller

9,95
Aromed Roller Hoofd Migrana Hoofdklachten kent vele oorzaken en kan allerlei vormen aannemen. De meest voorkomende is spierspanning. Dit wordt veroorzaakt door spanningen van de spieren in je hals, schouders en hoofd. Deze spieren gaan vervolgens aan het botvlies van de schedel trekken. Bij een aanhoudend karakter is er meestal ook sprake van een...
Vergelijk 2 prijzen
Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

Finimal: einde aan hoofdpijn en spierpijn, 20 tabletten

3,59
Finimal betekent: einde aan de pijn. Finimal heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Finimal behoort tot de pijnstillers die zeer zelden maag- en darmproblemen veroorzaken bij gebruik volgens de bijsluiter. Een tablet Finimal bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Finimal werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid,...
Vergelijk 2 prijzen
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten

1,99
Leidapharm Naproxennatrium 220mg 10 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk 100 gr

14,15
Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk Linn Diclofenac 2,32% Extra Sterk is voor uitwendig gebruik. Je gebruikt Linn Emulgel Diclofenac 2,32% Extra Sterk Gel voor lokale verlichting van milde tot matige spier- en gewrichtspijn. De pijnverlichting van Linn Diclofenac 2,32% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Bij matige...
Vergelijk 4 prijzen
Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

Leidapharm Paracetamol 500mg 50st

1,19
Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische...
Vergelijk 3 prijzen
Excedryn Tabletten 30 stuks

Excedryn Tabletten 30 stuks

7,7010,39
-26%
Geneesmiddel op basis van paracetamol, aspirine en coffeïne in de vorm van tabletten, aangewezen voor de acute behandeling van migraine en hoofdpijn.
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

7,29
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Nurofen Inbuprofen 200mg Nurofen Ibuprofen 200 mg heeft een pijnstillende, ontstekingsremmende en koortsverlagende werking die tussen de 4 en 8 uur aanhoudt. Het is te gebruiken bij pijn waarbij ook sprake is van een ontsteking, zoals bij gewrichtspijn, reumatoïde artritis, ziekte van Bechterew en jicht. Bovendien bij migraine, hoofdpijn en...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 1 x 60 gr

10,99
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel 60 gr Diclofenac HTP 1% is speciaal voor het inwrijven in de huid. De actieve substantie, diclofenac, behoort tot de groep medicijnen die niet - steroïdale ant i - inflammatoire geneesmiddelen (NSAIDs) worden genoemd. Diclofenac HTP 1% wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige...
Vergelijk 4 prijzen
Spidifen 400 Tablet 24st

Spidifen 400 Tablet 24st

5,65
Spidifen werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Door de unieke combinatie van ibuprofen met L-arginine wordt Spidifen snel vanuit maag en darmen in het lichaam opgenomen. Spidifen werkt 2 x sneller dan klassieke ibuprofen tabletten. DoseringVoor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: de aanbevolen aanvangsdosering bedraagt 1...
Vergelijk 3 prijzen
Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 40 stuks

10,2511,95
-14%
Medicijn op basis van acetylsalicylzuur. Is een pijnstillend middel (verlicht de pijn) en voor de behandeling van koorts. Voor de symptomatische behandeling van koorts en/of lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, griepsymptomen, tandpijn en spierpijn.
Aspirine Pijnstiller 100 mg

Aspirine Pijnstiller 100 mg

4,32
Aspirine 100 mg kopen? Ben je op zoek naar een betrouwbare pijnstiller om hoofdpijn, koorts, spierpijn of andere pijnlijke aandoeningen te verlichten? Overweeg dan Aspirine 100 mg. Dit geneesmiddel is al jarenlang een vertrouwde keuze voor effectieve pijnverlichting. In deze productpagina zullen we uitgebreid ingaan op waarom Aspirine 100 mg een...
Vergelijk 5 prijzen
Weleda Biodoron 0.1% 250 tabletten

Weleda Biodoron 0.1% 250 tabletten

30,99
Weleda Biodoron 0.1% 250 tabletten op voorraad. Vandaag besteld, overmorgen in huis. Profiteer van gratis verzending.
Vergelijk 4 prijzen
Aspirine Pijnstiller Tablet

Aspirine Pijnstiller Tablet

5,99
Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.Werkzame stof(fen):AcetylsalicylzuurWijze van gebruik:- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag- Kinderen vanaf 12 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8...
Vergelijk 5 prijzen
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten

5,49
Finimal Paracetamol 500mg/ coffeine 50mg 40 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

5,99
Panadol Plus Tabletten Glad stilt de pijn en verlaagt de koorts, dankzij de actieve stoffen paracetamol en coffeïne.Panadol Plus Tabletten Glad werkt snel bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. Bevat 500 mg paracetamol en 65 mg coffeïne per tablet. ...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 2 x 60 gr

Healthypharm Diclofenac 1% 10mg/Gr Gel - 2 x 60 gr

14,99
Panadol Plus gladde tablet 24 Tabletten

Panadol Plus gladde tablet 24 Tabletten

4,09
Panadol Plus gladde tablet 24 Tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 4 prijzen
Spidifen 400 tablet 24st

Spidifen 400 tablet 24st

5,99
Spidifen 400 tablet 24st op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

6,99
Panadol Plus gladde tablet 48tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 6 prijzen
Leidapharm Naproxen natrium 220mg - 10 tabletten

Leidapharm Naproxen natrium 220mg - 10 tabletten

1,89
TE GEBRUIKEN BIJ Leidapharm Naproxennatrium 220 mg kan gebruikt worden ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ Als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. DOSERING De...
WELEDA Biodoron 0.1% Tabletten 250 tabletten

WELEDA Biodoron 0.1% Tabletten 250 tabletten

23,24
Weleda Biodoron tabletten 0,1% Biodoron tabletten 0,1% is een homeopathisch geneesmiddel. Door de huidige wetgeving is het niet mogelijk om op de verpakking te vermelden waar dit product voor is (indicatie) en meer informatie te geven. Plein.nl mag deze informatie ook niet op de site zetten.  Mocht je algemene informatie willen over dit product...
Vergelijk 4 prijzen
Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

Nurofen Ibuprofen 200mg - 1 x 48 tabletten

9,19
TE GEBRUIKEN BIJ Nurofen 200 wordt gebruikt voor symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, menstruatiepijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, reumatische pijn en koorts en pijn na vaccinatie. NIET TE GEBRUIKEN BIJ U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. U heeft...
Vergelijk 6 prijzen
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 1 x 100 gram

11,99
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Vergelijk 3 prijzen
Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 2 x 100 gr

Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel - 2 x 100 gr

16,99
Healthypharm HTP 1% Gel Diclofenac; Healthypharm Diclofenac HTP 1% Gel wordt gebruikt voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn, veroorzaakt door verergering van artrose van de knie of vingers. De pijnverlichting van Diclofenac HTP 1% bouwt zich geleidelijk op gedurende de eerste week van de behandeling. Diclofenac HTP 1% is...
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab

2,99
Healthypharm Naproxennatrium 220mg 10tab op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten

1,79
Leidapharm Paracetamol coffeïne 500/50mg 20 tabletten op voorraad. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. Gratis verzending vanaf 20,-
Vergelijk 3 prijzen
Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

Antigrippine 250mg - 1 x 40 tabletten

9,59
Bij griep en hoofdpijn Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffene en 25 mg vitamine C per tablet. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking....
Vergelijk 4 prijzen
Kinespir Forte Gel 100g

Kinespir Forte Gel 100g

11,7221,30
-45%
Geneesmiddel op basis van diclofenac in de vorm van een gel, aangewezen bij spier- en gewrichtspijn, ontsteking.
Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

Panadol Plus Gladde Tablet 500mg - 1 x 48 tabletten

6,50
Panadol Paracetamol PLUS Glad kopen? Ben je op zoek naar een effectieve pijnstiller die niet alleen pijn verlicht, maar ook specifiek gericht is op het verlichten van hoesten? Overweeg dan Panadol Paracetamol PLUS Glad. Deze pijnstiller biedt niet alleen verlichting bij verschillende soorten pijn, maar bevat ook paracetamol tegen hoesten.  Waarom...
Vergelijk 6 prijzen
Lijstweergave
Grid
Lijst