Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
UTP CAT6a netwerkkabel stug 100M koper blauw

Netwerkkabel.eu

100,42

UTP kabel stug (installatie) 100m 100% Koper CAT6a, AWG 23/1, kleur blauw, 4 x 2 AWG 23/1

IEC Lock PC1086 230V aansluitkabel C13 lockable - C14 blauw 1.00 m

Multimediabay.nl

32,73

IEC Lock PC1086 230V aansluitkabel C13 lockable - C14 blauw 1.00 mEenheid: 1 stkKenmerkenUnieke female C13 apparatenstekerVoorkomt ongewenste stroomuitval bij computers, servers en andere bedrijfskritische applicaties!Beschermt tegen lostrillen en schade aan apparatuur.Bijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

Leitz 62070069 Binnen Blauw, Zilver oplader voor mobiele apparatuur Blauw

VanGilsWeb.nl

58,10

Leitz 62070069, Binnen, Smartphone, Tablet, Sector, Contact, Blauw, Zilver, 5 V Geavanceerd compact laadstation voor het gelijktijdig opladen van 3 apparaten. De universele lader laadt zowel een iPhone, iPad als andere android apparaten op. Het stijlvolle ontwerp past op je bureau. Show your eye for detail.- Minimalistisch desktop stroomvoorz

DIG-110 AES-EBU 110 Ohm digitale kabel blauw 100m

Fritz-events.nl

62,50

Deze digitale kabel van DAP heeft een impedantie van 110 Ohm en is prima geschikt om zelf DMX-kabels mee te maken. Hij is ook bruikbaar voor AES/EBU toepassingen.Specificaties:-DAP DIG-110 AES-EBU 110 Ohm digitale kabel blauw 100m-Draden geleider Ø mm: OFC 18 x 0,10 -Isolatie geleider: FPE rood + wit-Isolatie geleider: 1,9 (Ø in m

Velleman HQ NEUTRIK SPEAKON 4P MANNELIJK NAAR 4P MANNELIJK - BLAUW - 20m (PACN148)

Boris.nl

66,40

NEUTRIK SPEAKON 4P MANNELIJK NAAR 4P MANNELIJK - BLAUW - 20MHQ Power - PACN148 Specificaties PACN148- lengte: 20m - section: 2x2.5mm² - connectors: 2 x luidsprekerconnector 2P mannelijk - buitendiameter: 7mm - sectie: 2 x 2.5mm²EAN-code: 5410329466152

-31%
Female USB A 2.0 naar Male Micro USB B 5 pins Adapter OTG

123bestdeal.com

4,50

OTG verloopstekker female USB naar male micro USB.Deze grappige Android robot universele OTG verloopstekker heeft een verloop van female (vrouwelijk) USB A 2.0 naar male (mannelijk) Micro USB, ook wel 5 pins USB B genoemd. De stekker kunt u goed gebruiken voor het aansluiten van USB-accessoires op uw tablet of telefoon. Met de Micro USB Host OTG A

Universele Reisadapter met USB en Verschillende Aansluiting voor Stopcontact

Grandado.com

32,88

Universele Reisadapter met USB en EU, UK, AU en US Aansluiting Universele Reisadapter met USB poorten en aansluiting voor EU, UK, AU en US stopcontact. Heeft een formaat van 56.3 x 61 x 46mm en weegt maar 130 gram. Is gemakkelijk mee te nemen, de AC input is 6A/110-250V AC en de output is 5V-2100mA DC. Gemaakt van PC materiaal. Specificaties * Mate

DC 12V dubbele usb lader auto sigaretten aansteker aansluiting aansteker adapter uitlaat volt meter - Color: Blue

Mijn-voertuig.nl

20,38

Productvariant: Color: Blue Kenmerk:1. Komt met waterdichte, stofdichte afdekking, hoge temperatuurbestendig en duurzaam.2. Dubbele USB-oplader kan tegelijkertijd ook voldoen aan de behoeften van verschillende elektronische apparatuur.3. Snelle opladen bij volledige snelheid (2,1 A voor Tablets / iPad, 1A fir smartphones) voor mobiele telefoons

DAP MC-216U microfoon kabel blauw, 100 meter op rol

Licht-Geluid.nl

78,-

Professionele microfoon / line kabel van DAP.Deze blauwe kabel wordt geleverd op een rol van 100 meter en kan op iedere gewenste lengte worden afgeknipt.SPECIFICATIES: DAP MC-216U microfoon/line kabel 100 meter (op rol) 2 x 1,5 mm Diameter:circa 7 mm Kleur: blauw Flexibel Dubbele isolatie Nominale impedantie: 110O Capaciteit: 78 pF / m

-6%
Goobay CAT7a+ S/FTP installatiekabel - 500 meter

Onlinekabelshop.nl

469,99

Goobay CAT7a+ S/FTP installatiekabel Gebruik deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7a+ installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA montage. De kabel beschikt over volkoperen getwiste aders. Kenmerken: - vaste aderopbouw (solid) - CAT7a

C2G 50m Shielded Cat5e Moulded Patch Cable 50m Blauw netwerkkabel

Directsale.nl

78,95 nieuw

C2G 50m Shielded Cat5e Moulded Patch Cable, 50 m, RJ-45, RJ-45, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, CAT5e

Inakustik 0042303 HDMI kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

49,45 nieuw

Inakustik 0042303, 3 m, HDMI, HDMI, Blauw, Mannelijk/ Mannelijk, Goud

Multikabel met Harting 108P connectors 30m

Fritz-events.nl

589,-

108-Polige multikabels worden vooral gebruikt voor het aansluiten van multikabels op mengtafels. Deze kabel heeft aan beide kanten een Harting 108-pins connector en is 30m lang.Specificaties:-108-polig female naar 108-polig female-Ilme multiconnectors (Harting compatible)-Kleur: donkerblauw-Lengte: 30 meter

SAST Universal 3.1A USB Autolader Auto Voltage Monitor & Sigaret Voor iPad Smartphone - Color: Blue

Mijn-voertuig.nl

28,17

Productvariant: Color: Blue Beschrijving: 1. Dual USB snel opladen, bespaar 40% laadtijd. 2. Past op voor compacte auto, cross-country auto, minivan welke spanning minder dan 24V bedraagt. Opmerking: Vrachtwagen, graafmachine, autotruck mogen dit product niet gebruiken. 3. Dubbele sigarettenaansteker. 4. Multifunctionele autolader, past bij de m

BUBM Universele Dubbellaags Reizen Gear Organizer/Elektronica Accessoires Tas/Acculader Case Grijs/Roze/Blauw

Grandado.com

20,99

BUBM Universele Dubbellaags Reizen Gear Organizer/Elektronica Accessoires Tas/Acculader Case Grijs/Roze/Blauw Specification * Merknaam: BUBM * Modelnummer: digital bags * Compatibel Merk/Model: Geen

DAP Audio Power/Signaal kabel Schuko male - IEC female & XLR female - XLR male, 20 meter (blauw)

Licht-Geluid.nl

46,25

De power / signaal kabels van DAP maken het mogelijk om je apparatuur met slechts één kabel van zowel voeding als signaal te voorzien. Deze Schuko naar IEC en XLR naar XLR kabel is ideaal voor het aansluiten van een actieve luidspreker of een flightcase met apparatuur. De lengte van deze kabel is 20 meter. Specificaties: DAP Power / Signaal kabel S

Leitz 65120069 Binnen Blauw, Zilver oplader voor mobiele apparatuur Blauw

VanGilsWeb.nl

69,30

Leitz 65120069, Binnen, Smartphone, Tablet, Sector, Contact, Blauw, Zilver, 5 V Geavanceerd laadstation met hoge laadsnelheid voor het gelijktijdig opladen van 2 apparaten. De universele lader laadt zowel een iPhone als android smartphones op. Inclusief handige kabel spoelen om je werkruimte netjes te houden. Show your eye for detail.- Hoge s

Dual USB Car Charger Met Spanning Huidige Display Car Cup Holder 2 Port Car Sigaret Aanstekers - Color: Blue

Mijn-voertuig.nl

27,18

Productvariant: Color: Blue 12-24V 3.1A Uitgang Dual USB Autolader Met Spanning Huidige Display Car Cup Holder 2 Port Car Sigaret Aanstekers Kenmerken: 1.Dit is een dubbele USB-lader met 2-wegs sigarettenaanstekers. Het strekt zich uit tot twee sigarettenaanstekers van de originele auto sigarettenaansteker, en hebben dezelfde spanning als de aut

Belkin Mixit USB-C/Micro USB, 1.8m 1.8m USB C Micro-USB B Blauw USB-kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

39,30

Belkin Mixit USB-C/Micro USB, 1.8m, 1,8 m, USB C, Micro-USB B, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, Recht APPARATEN LADEN EN SYNCHRONISERENDe Belkin USB-C/Micro-B-laadkabel stelt u in staat uw USB-C-apparaat op te laden en foto's, muziek en gegevens te synchroniseren naar uw laptop met snelheden tot 480 Mbps. De kabel ondersteunt bovendien een uitgangss

Inakustik 0041205 Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

76,65

Inakustik 0041205, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 5 m, 6 mm

Oplader Voor iPhone & iPad - Kleur: Blauw

Myxlshop.nl

29,99

Originele oplader voor iPhone & iPad Deze oplader is geschikt voor de iPhone 5, 5S, 6 en 6 Plus en de iPad Air 2 en iPad Mini 2. De oplader is beschikbaar in vier verschillende kleuren. Specificaties: * USB: Ja * Kleur: Zwart / Blauw / Rood / Wit Dit artikel bestaat uit: 1x Oplader Voor iPhone & iPad

Inakustik 0042508 HDMI kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

71,70

Inakustik 0042508, 8 m, HDMI, HDMI, Blauw, Zilver, Mannelijk/ Mannelijk, Goud

-8%
Goobay CAT6a UTP installatiekabel - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

59,99

Goobay CAT6a UTP installatiekabel Gebruik deze UTP CAT6a installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel geschikt voor LSA montage. De kabel beschikt over volkoperen getwiste aders. Kenmerken: - vaste aderopbouw (solid) - CAT6a: geschikt voor Gigabit sn

FS14 Speakon luidsprekerkabel 4x2,5mm 15m

Fritz-events.nl

76,80

De DAP FS14 is een 4-polige luidsprekerkabel voorzien van professionele Neutrik connectors. De lengte van deze kabel bedraagt 15m.Specificaties:-Luidsprekerkabel met Neutrik NL4FC Speakon connectors-Kabeldikte: 4x 2,5mm²-Kabelkleur: blauw-Lengte: 15 meter

Procab MC305B microfoonkabel 100 meter blauw

Weblectronics.nl

76,23

Procab MC305B/1 microfoonkabel - 100mtr. - blauw

ACT 40 meter Singlemode 9/125 OS2 duplex ruggedized fiber kabel met LC connectoren

Multimediabay.nl

76,32

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

Inakustik 0042508 HDMI kabel

Directsale.nl

72,95

Inakustik 0042508, HDMI, HDMI, Mannelijk/ Mannelijk, Goud, Blauw, Zilver, Koper

-51%
High speed hdmi kabel met ethernet plat hdmi-connector - hdmi-connector 20.0 m blauw

TodoTipo.nl

52,23

Digitale AV-aansluiting voor aansluiten van DVD- en andere apparatuur op een HD TV. Kleur: Blauw Diameter: 20.0 x 4.2 mm Lengte: 20.0 m Verpakking: Blister Type kabel: High Speed HDMI met Ethernet Conductormateriaal: Koper Kabelontwerp: Plat Materiaal buitenkant: PVC Connectie A: HDMI-Connector Connectie B: HDMI-Connec

DAP Audio Power/Signaal kabel Schuko male - IEC female & XLR female - XLR male, 10 meter (blauw)

Licht-Geluid.nl

29,-

De power / signaal kabels van DAP maken het mogelijk om je apparatuur met slechts één kabel te bekabelen en besparen je dus een hoop tijd. Deze Schuko naar IEC en XLR naar XLR kabel is ideaal voor het aansluiten van een actieve luidspreker of een flightcase met apparatuur. De lengte van deze kabel is 10 meter. Specificaties: DAP Power / Signaal kab

High Speed HDMI kabel met Ethernet HDMI-Connector - HDMI-Connector 5.00 m Blauw

Webshopje.nl

53,52

Digitale AV-aansluiting voor aansluiten van computers en notebooks op een HD TV.Kenmerken: Voldoet aan 4K2K 3D TV, 100% zuurstofvrij koper, 24 karaats vergulde contactpunten, Geprofileerd plugontwerp met gemakkelijke greep, Gekleurde indicatorringen voor signaal.

Blue PCI-E PCI E Express 1X to 16X Riser Card +USB 3.0 Extender Cable SATA 15 Pin-6Pin Power Cable 60CM for bitcoin mining L3FE ALLOYSEED

Grandado.com

18,99

Blue PCI-E PCI E Express 1X to 16X Riser Card +USB 3.0 Extender Cable SATA 15 Pin-6Pin Power Cable 60CM for bitcoin mining L3FE Specifications * Brand Name: ALLOYSEED * Model Number: Black * Compatible Brand/Model: None * Board size: approx.12.8cm*4.2cm*1.0cm/5.03*1.65*0.39'' * Colour: : Blue * USB Cable Length: : approx.60cm/1.96 feet * Ite

ACT 40 meter Singlemode 9/125 OS2 duplex ruggedized fiber kabel met SC connectoren

Multimediabay.nl

75,62

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

Inakustik 0042308 HDMI kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

65,80

Inakustik 0042308, 8 m, HDMI, HDMI, Blauw, Mannelijk/ Mannelijk, Goud

ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

77,06

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

ACT CAT6 S/FTP PVC soepel patch blauw 305 m

Multimediabay.nl

383,93

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

Montagesnoer 0,4 mmË› Blauw

Multimediabay.nl

74,06 nieuw

Montage snoer 0,4 mmË› 500 VEenheid: Rol 100 mtrKenmerkenSoepele aders (12x 0,20mm)Bijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

71,72

Montagesnoer 1,0 mmË› Blauw

Multimediabay.nl

69,68

Montagesnoer 1,0 mm˛Voor technische specificaties zie 0,75 mm˛Eenheid: Rol 100 mtrBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

ACT Blauwe 30 meter LSZH SFTP CAT6A patchkabel snagless met RJ45 connectoren

Multimediabay.nl

69,92

The application of a LSZH (Low Smoke Zero Halogen) cable jacket reduces the risk of high concentrations of toxic gases in case the cable is damaged due to fire or short circuit. LSZH jackets are mainly used in poorly ventilated areas, such as air planes, trains and automobiles, and are less flexible than traditional PVC cables.

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabel met LC connectoren

Multimediabay.nl

70,04

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish

IXOS XHT228-150 1.5m HDMI HDMI Blauw HDMI kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

64,85 nieuw

IXOS XHT228-150, 1,5 m, HDMI, HDMI, Blauw, Mannelijk/ Mannelijk

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabel met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

69,62

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish

High Speed HDMI kabel met Ethernet Plat HDMI-Connector - HDMI-Connector 7.50 m Blauw

Webshopje.nl

51,50

Digitale AV-aansluiting voor aansluiten van DVD- en andere apparatuur op een HD TV.

Canon 1550C001 scanneraccessoire

Directsale.nl

68,95 nieuw

Canon 1550C001, Canon, DR-M260, Blauw, Grijs

521 Schuko 230V/240V stekker male blauw (per 10)

Fritz-events.nl

68,35

Deze schuko 521 male 230C/240V is zeer degelijk door zijn vol rubberen materiaal. De stekker van Keraf is per 10 stuks leverbaar en heeft een blauwe behuizing.

Velleman HQ NEUTRIK - SPEAKON KABEL - 4-POLIG MANNELIJK naar 4-POLIG MANNELIJK - 20 m - BLAUW (PACN142)

Boris.nl

65,20

NEUTRIK® - SPEAKON KABEL - 4-POLIG MANNELIJK NAAR 4-POLIG MANNELIJK - 20 M - BLAUWHQ Power - PACN142 Specificaties PACN142- lengte: 20 m - sectie: 2 x 1.5 mm² - buitendiameter: 7mmEAN-code: 5410329465131

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

69,36

Inakustik 0040405 5m 2 x RCA 2 x RCA Blauw, Zilver audio kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

63,25 nieuw

Inakustik 0040405, 5 m, 2 x RCA, 2 x RCA, Blauw, Zilver, Goud, Koper

521 Schuko 230V/240V stekker male blauw/zwart (per 10)

Fritz-events.nl

68,35

Opzoek naar een schuko male stekker? Deze vol rubberen Keraf 521 schuko 230V/240V male stekker is per 10 stuks leverbaar en heeft een blauwe kop en een zwart handgreep.

ACT CAT5E F/UTP LSZH soepel patch blauw 500 m

Multimediabay.nl

353,97

CAT5E FTP Soepele Patchkabel500M Rol Technische omschrijvingFTP kabel: soepel AWG26 Aderisolatie: gevlochten koper Mantelisolatie: PVC Constructie: twisted pair 1 wit/blauw, 2 wit/oranje, 3 wit/groen, 4 wit/bruin Diameter: 5,6mm

MCD-224 Dubbele line kabel donkerblauw 100m

Fritz-events.nl

68,50

Deze MCD-224 dubbele line kabel van DAP is zwart van kleur en wordt geleverd per rol van 100m.Specificaties:-DAP MCD-224 Dubbele line kabel donkerblauw 100m-Draden geleider Ø mm: OFC 20 x 0,12 -Isolatie geleider: PE-Geleidingsisolatie: 1,4 (Ø in mm)-1ste afscherming: OFC gevlochten-Buitenisolatie: PVC zwart-Buitenisolatie

ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en SC/PC connectoren

Multimediabay.nl

71,35

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish

Cbl/20m CAT6A Shielded Patch Cable Blue

Multimediabay.nl

70,74

Deze Booted Shielded Cat6a patchkabe is ideaal voor gebruik met 10GBase-T poorten en apparaten, zoals netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL/kabel-modems en patchpanelen en beschermt elke ultrasnelle 10 Gigabit netwerkverbinding tegen lawaai en elektromagnetische interferentie. Deze kabel voor spraak/data/video-overdracht is geschikt voor to

ACT Blauw 30 meter LSZH SFTP CAT6 patchkabel met RJ45 connectoren

Multimediabay.nl

69,99

ACT universele patch kabel geschikt voor Ethernet, xDSL, telefonie, 155/633 Mbps ATM, 100 VG anyLAN, 550 Mhz Breedband Video en seriele toepassingen. Deze gecertificeerde kabel kan gebruikt worden voor zowel 10, 100 als 1000 Mbps toepassingen.

ACT 30 meter Singlemode 9/125 OS2 duplex ruggedized fiber kabel met SC connectoren

Multimediabay.nl

66,91

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM3 duplex ruggedized fiber kabel met SC connectoren

Multimediabay.nl

69,21

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

68,93

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

69,22

ACT is a telecommunications cabling company with a reputation for excellence at providing installation services. We focus on delivering an exceptional finished product with the highest standards of integrity and workmanship. We are intent on developing strong client partnerships and exceeding our customer’s expectations. These hallmarks have distin

Cbl/50M Moulded Blue CAT5E PVC UTP Patch

Multimediabay.nl

67,83

For fast Ethernet networks that require bandwidth-intensive voice, data, or video distribution applications. Meets all Cat5e TIA/EIA standards, and drastically reduces both impedance and structural return loss (SRL). Each of the individual pairs are bonded together to help maintain the twist-spacing throughout the line right up to the termination p

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

68,50

Inakustik 0042308 HDMI kabel

Directsale.nl

66,95

Inakustik 0042308, HDMI, HDMI, Mannelijk/ Mannelijk, Goud, Blauw, Koper

ACT Blauwe 30 meter SFTP CAT6A patchkabel snagless met RJ45 connectoren

Multimediabay.nl

67,23

- 5 jaar garantie.- Kabels zijn 100% getest.- ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.- Volledig koperen AWG#26 geleiders en 50µ vergulde RJ-45 contacten.

Inakustik 0041202 Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

60,55

Inakustik 0041202, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 2 m, 6 mm

DAP Studiosnake, 8 weg, XLR male - Jack stereo, 6 meter

Licht-Geluid.nl

41,50

De studiosnakes van DAP voorkomen dat er een chaos aan kabels en snoeren ontstaat en je de controle verliest. Deze 8-weg XLR male naar Jack male (stereo) studiosnake heeft een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding en staat garant voor een optimale geluidskwaliteit. De lengte van deze snake is 6 meter. SPECIFICATIES: DAP 8-weg studiosnake 8 x XLR (

Hirschmann KOSWI 5 75Ohm 1stuk(s) coaxconnector Blauw

Qdealer.nl

181,10

Hirschmann KOSWI 5, 1 stuk(s) KOSWI 5 is een haakse IEC male connector met hoge afscherming om instraling van 4G te voorkomen. Indien u deze connector gebruikt in combinatie met onze KOKA 9 Eca drievoudig afgeschermde kabel, dan maakt u een 4G proof connectie. Het nieuwe ontwerp van de connectoren past achter de platste Smart TV's. Het gepatenteerd

-7%
König CSBTCRCVR100 Bluetooth Audio Ontvanger voor Autoradio

Dobeno.nl

45,95 nieuw

Koppel deze ontvanger met ieder apparaat met Bluetooth-ondersteuning om muziek af te spelen via uw autoradio. De ontvanger is uitgerust met een USB-laadpoort en kan 8 gekoppelde apparaten opslaan.

Inakustik 0040405 audio kabel

Directsale.nl

63,95 nieuw

Inakustik 0040405, 2 x RCA, 2 x RCA, Goud, Blauw, Zilver, Koper

Belkin A3L980-S Blauw

VanGilsWeb.nl

60,35

Belkin A3L980-S, 15 m, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, Goud, Cat6 Wat doet een Cat6-patchkabel voor uw netwerk? Het is alsof u in uw afvoersysteem een verstopte pijp vervangt waardoor het afvoervolume plotseling massaal toeneemt; de overdracht loopt vloeiender en het hele systeem werkt beter.De hoogwaardige RJ45 Category 6 UTP-patchkabel is de aang

ACT CAT6A U/UTP PVC patch 305 m blauw

Multimediabay.nl

326,77

ACT specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijk keuringsinstituut.

ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

64,44

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.