Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ACT RL3850 Glasvezel kabel 50 m OS2 2x SC/APC 2x SC/PC Yellow,Blue,Greennieuw
ACT RL3850 Glasvezel kabel 50 m OS2 2x SC/APC 2x SC/PC Yellow,Blue,Green
€39,07
Maxict.nl
Gratis verzending
RL3850. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x SC/PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,Green
Digital Audio Optical Fiber Toslink Cable Cable Length: 3m OD: 5.0mmnieuw
Digital Audio Optical Fiber Toslink Cable Cable Length: 3m OD: 5.0mm
€13,95
i-mania.nl
(310)
1) Digital Optical Audio Cable - Molded - M/M 2) Toslink Digital Audio Cable provides you the cleanest possible signal even at extreme volume levels. 3) Optical cables transfer the signal using light; thus completely eliminating any chance for RFI EMI or ground loop interference. 4) Gold Plated ferule prevents corrosion and provides for maximum pro...
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 1 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 1 meter (Duplex)
€10,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan het andere uiteinde SC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de s...
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 5m
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 5m
€10,30
Mytrendyphone.nl
(477)
Glasvezel Kabel Voor het verbinden van CD/DAT apparaten voorzien van glasvezel connectie met digitale versterkers - Diameter: 2,2 mm - Connector A: toslink plug - Connector B: toslink plug Verpakking: Bulk
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 15 meter
celexon optical fibre HDMI 2.0b active kabel wit 15 meter
€226,05
Visunext.nl
(87)
Optical fibre HDMI 2.0b active kabelDe optical fibre HDMI 2.0b active kabel van celexon zijn een 100% betrouwbare oplossing voor signaaloverdracht over langere afstanden.De geïntegreerede signaalomvormer in de zender van de kabel transformeert het elektrische HDMI bronsignaal naar lichtimpulsen welke via de glasvezelkabel naar de ontvanger (stekker...
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 7.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 7.5 meter (Duplex)
€19,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is...
ACT RL7602 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC 2x ST Blue,Black,Red,White,Yellownieuw
ACT RL7602 Glasvezel kabel 2 m OM3 2x LC 2x ST Blue,Black,Red,White,Yellow
€14,94
Maxict.nl
Gratis verzending
RL7602. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Red,White,Yellow
Fiber cleaner pen (SC, ST, FC)
Fiber cleaner pen (SC, ST, FC)
€89,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Glasvezelpen US Conec IBC - Met deze schoonmaakpen voor glasvezelconnectoren kun je eenvoudig tot wel 525 connectoren schoonmaken. De pen is geschikt voor SC-, ST- en FC-connectoren met PC, UPC en APC polishing. De pen is eenvoudig in gebruik. Het belang van glasvezel schoonmakenKabels schoonmaken, je hebt er vast nooit over nagedacht. Toch is het...
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM4 - 5 meter (Duplex)
€16,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 1.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 1.5 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 190 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 190 meter (4-voudig)
€542,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 150 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 150 meter (4-voudig)
€435,-
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 0.3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 0.3 meter (Duplex)
€7,25
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft een kant met LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasve...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 2.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 2.5 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is...
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 3 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met ST- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een kant ST-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvez...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 190 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 190 meter (4-voudig)
€308,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlem...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 180 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 180 meter (4-voudig)
€297,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlem...
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 15 meter (Simplex)
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 15 meter (Simplex)
€11,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De simplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een SC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode gl...
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 8 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 8 meter (Duplex)
€14,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvezel is een versie van multimode d...
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 50 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 50 meter (Duplex)
€42,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan het andere uiteinde SC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de s...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 15 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 15 meter (Duplex)
€17,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasv...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 130 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 130 meter (4-voudig)
€228,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlem...
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 10 meter (Duplex)
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 10 meter (Duplex)
€19,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met ST- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een kant ST-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvez...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 10 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 10 meter (4-voudig)
€92,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 7.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 7.5 meter (Duplex)
€14,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan het andere uiteinde SC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de s...
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 1.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 1.5 meter (Duplex)
€18,50
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM5 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM5 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OM5 glasvezelkabelOM5 glasvezel is de snelste versie tot n...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 1 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 1 meter (Duplex)
€9,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is voor...
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 2 meter (Duplex)
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 2 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met ST- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een kant ST-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvez...
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 30 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 30 meter (Duplex)
€24,50
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvezel is een versie van multimode d...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 15 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 15 meter (Duplex)
€17,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasv...
Fiber cleaner pen (MTP, MPO)
Fiber cleaner pen (MTP, MPO)
€134,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Glasvezelpen - Met deze schoonmaakpen voor glasvezelconnectoren kun je eenvoudig tot wel 600 connectoren schoonmaken. De pen is geschikt voor MTP- en MPO-connectoren, male en female MT ferrules. De pen is eenvoudig in gebruik. Het belang van glasvezel schoonmakenKabels schoonmaken, je hebt er vast nooit over nagedacht. Toch is het in het geval van...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 3 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasv...
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 1 meter (Simplex)
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 1 meter (Simplex)
€5,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De simplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een SC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode gl...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 4 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 4 meter (Duplex)
€11,25
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft een kant met LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasve...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 45 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 45 meter (Duplex)
€59,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 2 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 2 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 1 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM5 - 1 meter (Duplex)
€17,50
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM5 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM5 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OM5 glasvezelkabelOM5 glasvezel is de snelste versie tot n...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 3 meter (Duplex)
€10,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft een kant met LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasve...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 30 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 30 meter (4-voudig)
€119,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 70 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 70 meter (4-voudig)
€222,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 120 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 120 meter (4-voudig)
€359,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 7.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 7.5 meter (Duplex)
€16,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met ST- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een kant ST-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvez...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 7.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 7.5 meter (Duplex)
€13,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasv...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 5 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasv...
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 5 meter (Duplex)
€14,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met ST- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een kant ST-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvez...
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OS2 - 3 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan het andere uiteinde SC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de s...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 40 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 40 meter (4-voudig)
€126,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 10 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 10 meter (Duplex)
€16,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC- en ST--connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren en aan de andere zijde ST-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasveze...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 35 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 35 meter (Duplex)
€39,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasv...
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 15 meter (Duplex)
Glasvezelkabel SC-SC OS2 - 15 meter (Duplex)
€18,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met SC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden SC-connectoren. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasv...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 0.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 0.5 meter (Duplex)
€9,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 5 meter (Duplex)
€13,50
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvezel is een versie van multimode d...
Pigtail glasvezelkabel LC OS2 - 1 meter
Pigtail glasvezelkabel LC OS2 - 1 meter
€3,95
Kabelshop.nl
 
Kabel glasvezel met open eind OS2 (9/125) met LC-connector - Deze pigtail kabel is ideaal om te installeren aan een aansluitkabel, omdat maar aan slechts één kant een connector zit. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 pigtail kabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlemode glasvezelkabels tot nu toe. De maxim...
Pigtail glasvezelkabel SC OM3 - 1 meter
Pigtail glasvezelkabel SC OM3 - 1 meter
€5,95
Kabelshop.nl
 
Kabel glasvezel met open eind OM3 (50/125) met SC-connector - Deze pigtail kabel is ideaal om te installeren aan een aansluitkabel, omdat maar aan slechts één kant een connector zit. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM3 pigtail kabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is voor thuisgebruik of bij...
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 4 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 4 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvezel is een versie van multimode d...
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 2 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM2 - 2 meter (Duplex)
€9,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvezel is een versie van multimode d...
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 5 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 2 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 2 meter (Duplex)
€10,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima geschikt is voor...
Glasvezelkabel LC-SC OM1 - 10 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM1 - 10 meter (Duplex)
€16,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft SC- en LC-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasvezel is een versie van multimode die prima geschi...
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 110 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OM3 - 110 meter (4-voudig)
€335,-
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van multimode die prima gesc...
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 7.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM2 - 7.5 meter (Duplex)
€12,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren, en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasv...
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 3 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 3 meter (Duplex)
€11,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van...
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 4 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-SC OM3 - 4 meter (Duplex)
€12,50
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM3 (50/125, LSZH) met LC- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken over langere afstanden. De duplex kabel heeft aan één kant LC-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM3 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM3 glasvezelkabelOM3 glasvezel is een versie van...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 4 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 4 meter (Duplex)
€14,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 160 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 160 meter (4-voudig)
€259,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlem...
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 7.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM4 - 7.5 meter (Duplex)
€16,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM4 (50/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te installeren in een glasvezel patchpaneel of switch. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OM4 is ben je gegarandeerd van hoge snelheden. OM4 glasvezelkabelOM4 glasvezel is de een-na-snelste versie tot...
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 0.5 meter (Duplex)
Glasvezelkabel ST-SC OM2 - 0.5 meter (Duplex)
€9,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM2 (50/125, LSZH) met ST- en SC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een kant ST-connectoren en aan de andere kant SC-connectoren. Omdat de kabel OM2 is ben je gegarandeerd van een hoge snelheid. OM2 glasvezelkabelOM2 glasvez...
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 20 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-ST OM1 - 20 meter (Duplex)
€24,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC- en ST--connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan een zijde LC-connectoren en aan de andere zijde ST-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasveze...
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 150 meter (4-voudig)
Glasvezelkabel LC-LC OS2 - 150 meter (4-voudig)
€248,95
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Prefab kabel glasvezel OS2 (9/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze singlemode glasvezelkabel is ideaal om te installeren over een lange afstand. De viervoudige kabel heeft aan allebei de uiteinden een LC-connector. Omdat de kabel OS2 is ben je gegarandeerd van de hoogste snelheden. OS2 glasvezelkabelOS2 glasvezel is de snelste versie van de singlem...
Glasvezelkabel LC-LC OM1 - 2 meter (Duplex)
Glasvezelkabel LC-LC OM1 - 2 meter (Duplex)
€10,95
Kabelshop.nl
 
Patchkabel glasvezel OM1 (62.5/125, LSZH) met LC-connectoren - Deze multimode glasvezelkabel is ideaal om te gebruiken als patchkabel in patchpanelen en switches. De duplex kabel heeft aan allebei de uiteinden LC-connectoren. De kabel is OM1, dit is voldoende voor een gigabitnetwerk. OM1 glasvezelkabelOM1 glasvezel is een versie van multimode die p...
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.