Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
ACT RL5404 40m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw, Wit Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

74,89 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

-11%
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

399,99

DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt via de DisplayPort aansluiting van

Procab OTT15 toslink male - toslink male 3.00 meter 20 stuks

Weblectronics.nl

598,95

Procab OTT15/3-P optical kabel - 3mtr./20stuks

Inakustik 0041205 Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

76,65

Inakustik 0041205, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 5 m, 6 mm

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren

Multimediabay.nl

61,40 nieuw

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish

Procab OTT15 toslink male - toslink male 1.50 meter 20 stuks

Weblectronics.nl

471,90

Procab OTT15/1.5-P optical kabel - 1,5mtr./20stuks

LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks 12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijde heeft een open eind (pigtail). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber k

ACT RL9550 50m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

77,90 nieuw

ACT RL1850 50m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

75,63 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

ACT RL9050 50m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

76,17 nieuw

ACT RL1750 50m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

76,- nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

ACT RL5704 40m 2x SC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

74,19 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

ACT RL1650 50m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Groen Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

72,19 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish

ACT 20m 50/125µm OM4 20m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

70,29 nieuw

C2G 85612 30m LC LC OFNR Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

70,07 nieuw

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when

ACT RL3850 50m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

69,92 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish

ACT RL5202 20m 2x LC 2x SC OM3 Blauw, Zwart, Grijs, Rood, Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

68,20 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish

C2G 85556 20m LC LC OFNR Turkoois Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

68,46 nieuw

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility

ACT RL5302 20m 2x SC 2x SC OM3 Blauw, Zwart, Rood Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

67,79 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish

ACT OM4, SC-SC, 50/125, 20m 20m SC SC OFC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

67,83 nieuw

ACT is a telecommunications cabling company with a reputation for excellence at providing installation services. We focus on delivering an exceptional finished product with the highest standards of integrity and workmanship. We are intent on developing strong client partnerships and exceeding our customer’s expectations. These hallmarks have distin

ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

67,73 nieuw

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A-m vezel- UPC polish

C2G 85612 30m LC LC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

63,95

C2G 85612, 30 m, OFNR, LC, LC, Geel

Inakustik 0041201 1m TOSLINK TOSLINK Blauw Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

59,50

Inakustik 0041201, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 1 m, 6 mm

ACT 20m 50/125µm OM4 20m LC SC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

67,48 nieuw

Inakustik 0041202 Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

60,55

Inakustik 0041202, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 2 m, 6 mm

ACT RL8630 30m LC SC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

67,54 nieuw

ACT RL9630 30m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

67,97 nieuw

ACT RL3630 30m SC SC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

67,11 nieuw

ACT RL5102 20m 2x LC 2x LC OM3 Blauw, Grijs, Wit, Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

68,61 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A-m fiber- UPC polish

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 50m (RL9950) 50m LC LC Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

64,63 nieuw

Kabel DuplexKleur GeelConnectorenLC - LCVezel 9/125µm OS1Diameter LC - LC mmKwaliteit Hoge kwaliteitMantel PVCLengte 50,00 m

ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 short boot glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

64,58 nieuw

- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd- Laser presision cleaving- Grade A vezel- UPC polish

Techly LC M-M 20m 20m LC LC Roze Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

64,94 nieuw

ACT RL5403 30m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

66,18 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

C2G 30m ST/ST 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

65,13 nieuw

With ST to ST termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Fast Ethernet, fibre channel, ATM and Gigabit Ethernet applications. The ST connector features a bayonet locking system.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when the cabl

C2G 85594 30m LC SC OFNR Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

65,13 nieuw

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to SC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when

ACT RL8950 50m LC SC Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

64,27 nieuw

ACT RL5703 30m 2x SC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

65,48 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

ACT RL7950 50m LC ST Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

65,02 nieuw

ACT RL5603 30m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

65,84 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

ACT 15m 50/125µm OM4 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

61,08 nieuw

C2G 85556 20m LC LC Turkoois Glasvezel kabel

Directsale.nl

61,95

C2G 85556, 20 m, OFNR, LC, LC, Turkoois

-13%
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

349,99

DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt via de DisplayPort aansluiting van

ACT RL1530 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

63,28 nieuw

-14%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 - geel / LSZH - 45 meter

Onlinekabelshop.nl

42,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw

ACT RL7030 30m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

61,20 nieuw

C2G 85594 30m LC SC Geel Glasvezel kabel

Directsale.nl

58,95

C2G 85594, 30 m, OFNR, LC, SC, Geel

ACT RL1030 30m ST ST Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

60,76 nieuw

-27%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 45 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n

ACT RL2530 30m SC ST Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

61,82 nieuw

ACT RL9030 30m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

60,95 nieuw

ACT RL1730 30m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

61,88 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

ACT RL8530 30m LC SC Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

62,25 nieuw

ACT RL9625 25m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

63,05 nieuw

ACT RL9530 30m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

61,97 nieuw

ACT RL7780 20m MPO/MTP MPO/MTP OM4 Violet Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

307,52 nieuw

- Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters- Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers- ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)

ACT RL7530 30m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

62,25 nieuw

ACT RL3830 30m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

57,97 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC APC polish

ACT RL8620 20m LC SC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

57,66 nieuw

ACT RL9525 25m LC LC Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

58,- nieuw

ACT RL1825 25m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

57,98 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

-20%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 45 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n

C2G 85537 15m LC SC OFNR Turkoois Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

60,30 nieuw

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility

-19%
Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars / LSZH - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

64,99

Roline Low Loss LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Kabel met zeer lage demping Deze kabel heeft een bijzonder lage demping en garandeert een uitstekende een uitstekende overdrachts

ACT RL5402 20m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Groen Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

57,48 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 35 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic

C2G 85501 15m LC LC OFNR Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

60,41 nieuw

Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports longer distances with lower loss than 62.5/125 fibre. Specifically designed for use with today's narrower aperture components, this cable is fully compatible with multimode applications.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from material

-20%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n

ACT RL1725 25m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

58,36 nieuw

- Individual test report each cable on IL and RL, End-face 100% inspected- Laser presision cleaving- Grade A fiber- UPC polish

-11%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw n

C2G 85611 20m LC LC OFNR Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

59,49 nieuw

Cost-effective solution that provides high bandwidth and transmission rates over longer distances. With LC to LC termination, this high quality fibre optic patch cable is specifically designed for Gigabit Ethernet applications.The Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H) jacket is composed from materials that lessen the smoke and halogen emissions when

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.