Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
Gembird Kabel Reel RJ45 CAT5 FTP Stijf 305 meter

Grotekadoshop.nl

80,95 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Gembird Kabel Reel RJ45 CAT5 FTP Stijf 305 meter tegen een

APC AP9810 netwerkkabel Zwart

Qdealer.nl

98,- nieuw

APC AP9810, Zwart, 45 x 44 x 22 mm Externe bewaking en besturing van een afzonderlijke UPS, door de unit rechtstreeks aan te sluiten op het netwerk. Inclusief: Cat 5 ethernet cable

-23%
Gembird Kabel Reel RJ45 CAT5 FTP Stijf 305 meter

Outletcompleet.nl

76,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Gembird Kabel Reel RJ45 CAT5 FTP Stijf 305 meter tegen een

Belkin Kabel CAT6 Stp RJ45 10 meter, zwart ZWart

Staples.nl

12,06

Belkin Kabel CAT6 STP RJ45 10 meter, zwartDe hoogwaardige RJ45 Category 6 UTP-patchkabel is de aangewezen keus voor prestatieverbetering. Ideaal als vervanging van elke Cat5-kabel die 100 Base-T of

Valueline RJ45 Wandcontactdoos

Coolblue.nl

12,99

Meer ethernetaansluitingen nodig in je (thuis)kantoor? Bouw 2 netwerkaansluitingen op of in je muur met deze Valueline RJ45 Wandcontactdoos. Deze wandcontactdoos is geschikt voor zowel CAT5 als CAT6

iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 100 meter

Discountdeals.eu

31,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 100 meter tegen een

CAT5 Connector RJ45 - Unshielded 10 stuks voor stugge kabel

Kabeldiscount.nl

3,98 nieuw

Gembird Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 305 meter

Grotekadoshop.nl

61,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Gembird Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 305 meter tegen een

-24%
Gembird Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 305 meter

Outletcompleet.nl

59,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Gembird Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 305 meter tegen een

Belkin Kabel CAT6 Stp RJ45 2 meter, zwart ZWart

Staples.nl

7,78

Belkin Kabel CAT6 STP RJ45 2 meter, zwartDe hoogwaardige RJ45 Category 6 UTP-patchkabel is de aangewezen keus voor prestatieverbetering. Ideaal als vervanging van elke Cat5-kabel die 100 Base-T of

Procab CLD500 UTP Kabel CAT5 1,5 Meter

Coolblue.nl

10,90 nieuw

De Procab CLD500 UTP Kabel CAT5 is een netwerkkabel die geschikt is voor een CAT5 netwerk.

iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 FTP Stijf 100 meter

Grotekadoshop.nl

57,95 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 FTP Stijf 100 meter tegen een

Belkin Verbindingskabel Cat 6, blauw blauw

Staples.nl

9,90

Verbeter de prestaties van uw internet gemakkelijk met deze Cat 6 verbindingskabel van Belkin Deze netwerkkabel van Belkin is geschikt om elke Cat5-kabel die 100 Base-T of Gigabit Ethernet niet

-23%
iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 FTP Stijf 100 meter

Outletcompleet.nl

54,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 FTP Stijf 100 meter tegen een

Procab CLD500 UTP Kabel CAT5 0,5 Meter

Coolblue.nl

7,99

De Procab CLD500 UTP Kabel CAT5 is een netwerkkabel die geschikt is voor een CAT5 netwerk.

iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 100 meter

Grotekadoshop.nl

37,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 100 meter tegen een

-24%
iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 100 meter

Outletcompleet.nl

32,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop iggual Kabel Reel RJ45 CAT5 UTP Stijf 100 meter tegen een

Procab CLD500 UTP Kabel CAT5 3 Meter

Coolblue.nl

11,99 nieuw

De Procab CLD500 UTP Kabel CAT5 is een netwerkkabel die geschikt is voor een CAT5 netwerk.

Procab CLD500 UTP Kabel CAT5 5 Meter

Coolblue.nl

14,95

De Procab CLD500 UTP Kabel CAT5 is een netwerkkabel die geschikt is voor een CAT5 netwerk.

Goobay CAT6 UTP installatiekabel - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

99,99

Goobay CAT6 UTP installatiekabel Gebruik deze UTP CAT6 installatiekabel met vaste aders tussen wandcontactdozen en switches, patch panels of routers. Dankzij de vaste (solid) aderopbouw is deze kabel

UTP platte netwerkkabel blauw - CAT6a - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

UTP platte netwerkkabel blauw - CAT6a Deze UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, sblauwch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is

S/FTP netwerkkabel geel - CAT6 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

S/FTP netwerkkabel geel - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

UTP netwerkkabel rood - CAT6 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

UTP netwerkkabel rood - CAT6 Deze UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een

Bandridge oranje crossed UTP netwerkkabel CAT6 met RJ45 connectoren - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

15,-

Bandridge oranje crossed netwerkkabel CAT6 met RJ45 connectoren - connectoren: RJ45 (mannelijk) - RJ45 (mannelijk) - duurzame mantel voor ultieme functionaliteit - zuurstofvrije, koperen geleiders die

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

S/FTP netwerkkabel bruin - CAT6 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99 nieuw

S/FTP netwerkkabel bruin - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

UTP netwerkkabel geel - CAT6 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

UTP netwerkkabel geel - CAT6 Deze UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een

S/FTP netwerkkabel paars - CAT7 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

S/FTP netwerkkabel paars - CAT7 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

S/FTP netwerkkabel blauw - CAT6a - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

S/FTP netwerkkabel blauw - CAT6a Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

S/FTP netwerkkabel grijs - CAT6a - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

S/FTP netwerkkabel grijs - CAT6a Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

S/FTP netwerkkabel grijs - CAT7 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

S/FTP netwerkkabel grijs - CAT7 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

Bandridge premium F/UTP netwerkkabel - CAT6 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

Bandridge premium F/UTP netwerkkabel - CAT6 Deze afgeschermde F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - rood - CAT6 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - rood - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

S/FTP netwerkkabel groen - CAT7 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

S/FTP netwerkkabel groen - CAT7 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

S/FTP netwerkkabel groen - CAT6 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

S/FTP netwerkkabel groen - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector

InLine CAT6a S/FTP patch kabel - groen - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

119,99

InLine CAT6a S/FTP patch kabel Aan deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a netwerkkabel met flexibele aders kunt u RJ45 connectoren bevestigen. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste maat maken

Draka UC400 HP-U/FTP netwerkkabel rood - CAT6 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

Draka UC400 HP-U/FTP netwerkkabel rood - CAT6 Deze afgeschermde High Performance U/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met

Konig CAT6 UTP patch kabel - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

64,99

Konig CAT6 UTP patch kabel Aan deze UTP CAT6 netwerkkabel met flexibele aders kunt u RJ45 connectoren bevestigen. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste maat maken, maar ook de netwerkkabel

S/FTP netwerkkabel haaks zwart - CAT6 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

S/FTP netwerkkabel haaks zwart - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Single Mode OS2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

Bandridge premium F/UTP netwerkkabel - CAT6 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

Bandridge premium F/UTP netwerkkabel - CAT6 Deze afgeschermde F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router

S/FTP netwerkkabel zwart - CAT7 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

S/FTP netwerkkabel zwart - CAT7 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - rood - CAT6 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - rood - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of

S/FTP netwerkkabel blauw - CAT6 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

S/FTP netwerkkabel blauw - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

S/FTP netwerkkabel paars - CAT6 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

S/FTP netwerkkabel paars - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

21,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - oranje - CAT6 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - oranje - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel groen - CAT6a - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel groen - CAT6a Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem

S/FTP netwerkkabel wit - CAT6a - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

S/FTP netwerkkabel wit - CAT6a Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - turquoise - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

10,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

15,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

Konig CAT5e FTP patch kabel - 305 meter

Onlinekabelshop.nl

164,99

Konig FTP afgeschermde netwerkkabel op rol CAT5e met flexibele koperen aders - FTP - type kabel: CAT5e (Gigabit, 10/100/1000 mbps) - type geleiders: koper AWG24 - aderopbouw: flexibel - diameter

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren)

S/FTP netwerkkabel blauw - CAT6 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

S/FTP netwerkkabel blauw - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

UTP netwerkkabel groen - CAT6 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

UTP netwerkkabel groen - CAT6 Deze UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een

UTP netwerkkabel zwart - CAT6a - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

UTP netwerkkabel zwart - CAT6a Deze UTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - paars - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

UTP dunne netwerkkabel grijs - CAT6 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

UTP dunne netwerkkabel grijs - CAT6 Deze UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien

UTP platte netwerkkabel groen - CAT6a - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

UTP platte netwerkkabel groen - CAT6a Deze UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, sgroench of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is

S/FTP duplex netwerkkabel grijs - CAT6a - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

S/FTP duplex netwerkkabel grijs - CAT6a Deze dubbel afgeschermde duplex S/FTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een apparaat met 2 netwerkpoorten, bijvoorbeeld een NAS, switch of patch

Bandridge premium F/UTP netwerkkabel - CAT6 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

Bandridge premium F/UTP netwerkkabel - CAT6 Deze afgeschermde F/UTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - blauw - CAT6 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - blauw - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem

U/FTP platte netwerkkabel wit - CAT6 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

U/FTP platte netwerkkabel wit - CAT6 Deze afgeschermde U/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

UTP netwerkkabel geel - CAT6a - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

UTP netwerkkabel geel - CAT6a Deze UTP CAT6a Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™