Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
C2G 85497 10m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

38,05

C2G 85497, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

12,35

Patchkabel multimode 50/125µm OM2 SC/SC 1m Eigenschappen: - Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd - Laser precisoin cleaving - Klasse A-m vezel - UPC

Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

42,17

Lexcom 306450037 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125 Categorie: OM 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 1m Connectortype uiteinde 1: SC Connectortype uiteinde 2: ST APC-uitvoering

C2G 85497 10m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Wohi.nl

26,99

Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports longer distances with lower loss than 62.5/125 fibre. Specifically designed for use with today's narrower

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 10 meter

Kabelmaxx.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter Kenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. *

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 10 meter

Onlinehandelshuis.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter Kenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. *

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 10m

Kabeldirect.nl

21,90

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: SC Kleur

C2G 85494 3m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

29,50

C2G 85494, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

43,51

Lexcom 306450038 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125 Categorie: OM 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 2m Connectortype uiteinde 1: SC Connectortype uiteinde 2: ST APC-uitvoering

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 10 meter

Kabelmaxx.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter Kenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. *

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 10 meter

Onlinehandelshuis.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meter Kenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. *

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 10m

Kabeldirect.nl

22,15

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

14,58

Grayle zs62 10101625 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 5m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype

C2G 85492 1m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

25,20

C2G 85492, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 10m

Kabeldirect.nl

21,60

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: ST Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

12,77

Grayle zs62 20109607 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 1m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

26,75

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

14,58

Grayle zs62 20109619 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 3m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: ST Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

16,38

Grayle zs62 20109625 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 5m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

24,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

14,58

Grayle zs62 20909607 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 1m Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: SC Kleur: Oranje Lengte

Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

41,13

Multimedia jlclc2dmono Patchkabel glasvezelType vezel: Singlemode Categorie: OS 1 Aantal vezels: 1 Kabeltype: Duplex Lengte: 2m Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype uiteinde

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: SC Kleur

Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

36,46

Multimedia jlcsc2dmul50om3 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125 Categorie: OM 3 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 2m Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,80

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: SC Kleur

Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

45,80

Multimedia jlcsc5dmul50om3 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125 Categorie: OM 3 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 5m Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,30

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: SC Kleur

Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

46,74

Multimedia jlclc5dmono Patchkabel glasvezelType vezel: Singlemode Categorie: OS 1 Aantal vezels: 1 Kabeltype: Duplex Lengte: 5m Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype uiteinde

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Oranje Lengte

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

15,48

Grayle zs62 20909615 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 2m Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur

Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

34,58

Multimedia jscsc1dmono Patchkabel glasvezelType vezel: Singlemode Categorie: OS 1 Aantal vezels: 1 Kabeltype: Duplex Lengte: 1m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype uiteinde

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

16,38

Grayle zs62 20909619 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 3m Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,80

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur

Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

41,09

Lexcom 306450018 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Kabeltype: Duplex Lengte: 2m Connectortype uiteinde 1: ST Connectortype uiteinde 2: ST APC-uitvoering

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,30

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: SC Connector kant 2 Type: SC Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

18,21

Grayle zs62 20909625 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 5m Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: ST Kleur: Oranje Lengte

Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

47,15

Lexcom 306450029 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125 Categorie: OM 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 1m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype uiteinde 2

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 2m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: ST Kleur

Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

42,17

Lexcom 306450033 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Kabeltype: Duplex Lengte: 1m Connectortype uiteinde 1: SC Connectortype uiteinde 2: ST APC-uitvoering

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 3m

Kabeldirect.nl

9,80

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: ST Kleur

Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

47,47

Lexcom 306450030 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125 Categorie: OM 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 2m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype uiteinde 2

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 5m

Kabeldirect.nl

11,30

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: ST Connector kant 2 Type: ST Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

11,83

Grayle zs62 10101615 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 2m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 0,5m

Kabeldirect.nl

10,05

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur: Oranje Lengte

Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

45,62

Lexcom 306450020 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Kabeltype: Duplex Lengte: 5m Connectortype uiteinde 1: ST Connectortype uiteinde 2: ST APC-uitvoering

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 1m

Kabeldirect.nl

10,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

12,77

Grayle zs62 10101619 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 3m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 2m

Kabeldirect.nl

10,85

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur

Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

13,66

Grayle zs62 20109615 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125 Categorie: OM 1 Aantal vezels: 2 Kabeltype: Duplex Lengte: 2m Connectortype uiteinde 1: SC-duplex Connectortype

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

11,60

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 5m

Kabeldirect.nl

12,65

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: LC Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

9,05

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: ST Kleur: Oranje Lengte

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 1m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: ST Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 2m

Kabeldirect.nl

9,80

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: ST Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 3m

Kabeldirect.nl

10,60

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: ST Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 5m

Kabeldirect.nl

11,85

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: ST Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

9,05

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur: Oranje Lengte

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 1m

Kabeldirect.nl

9,25

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,80

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 3m

Kabeldirect.nl

10,60

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,85

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren. Lichtbron: 62,5/125µm Vezel: OM1 Connector kant 1 Type: LC Connector kant 2 Type: SC Kleur

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

11,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje - 35 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™