Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-28%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 35 meter

Onlinekabelshop.nl

35,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

StarTech.com 15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Directsale.nl

24,- nieuw

StarTech.com 15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC, LC, LC, 50 µm, 125 µm, Oranje, Mannelijk/Mannelijk

C2G 10m ST/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 10m Oranje Glasvezel kabel

Wohi.nl

26,50

High speed multimode fibre cables that provide protection from toxic and corrosive gasses Low-Smoke Zero-Halogen (LSZH) Fibre Optic Patch Jumpers from Cables To Go are designed to lessen the emissions of smoke and halogens when the cable is exposed to ext

-22%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

C2G 3m SC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable 3m Oranje Glasvezel kabel

Wohi.nl

22,50

High speed multimode fibre cables that provide protection from toxic and corrosive gasses Low-Smoke Zero-Halogen (LSZH) Fibre Optic Patch Jumpers from Cables To Go are designed to lessen the emissions of smoke and halogens when the cable is exposed to ext

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

31,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

31,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

-25%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

27,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

27,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

27,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

27,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

-33%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 25 meter

Onlinekabelshop.nl

26,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

23,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

23,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

22,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

21,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

21,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

21,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

20,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

-40%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

20,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

17,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

139,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

149,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

18,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

18,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

-24%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

18,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

-37%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

18,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

LC - MTRJ Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - MTRJ Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Mechanical Transfer Registered Jack Connector (M

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

MTRJ - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

MTRJ - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Mechanical Transfer Registered Jack Connector (MTRJ-connector) en Subscriber Connect

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

15,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

LC - MTRJ Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - MTRJ Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Mechanical Transfer Registered Jack Connector (M

-30%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

15,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

15,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

15,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

-36%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

15,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

15,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Straight Tip Connectoren (ST-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesl

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 7,5 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Subscriber Connectoren (SC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangeslot

-35%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 - oranje / LSZH - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM1 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

MTRJ - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

13,99

MTRJ - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Mechanical Transfer Registered Jack Connector (MTRJ-connector) en Subscriber Connect

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

13,99

SC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Subscriber Connector (SC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op!

-30%
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 - oranje / LSZH - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

13,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM2 / LSZH Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aange

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.