Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

C2G 85497 10m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

38,25

C2G 85497, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

14,58 nieuw

Grayle zs62 20909607 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 1mConnectortype uiteinde 1: LC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

C2G 85497 10m LC ST Oranje Glasvezel kabel

Wohi.nl

27,50 nieuw

Cost-effective solution that provides higher bandwidth and transmission rates and supports longer distances with lower loss than 62.5/125 fibre. Specifically designed for use with today's narrower aperture components, this cable is fully compatible with m

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 10 meter

Kabelmaxx.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrou

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 10 meter

Onlinehandelshuis.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrou

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

C2G 85494 3m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

29,65 nieuw

C2G 85494, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

-25%
Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

46,74 nieuw

Multimedia jlclc5dmono Patchkabel glasvezelType vezel: SinglemodeCategorie: OS 1Aantal vezels: 1Kabeltype: DuplexLengte: 5mConnectortype uiteinde 1: LC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: Oranje

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 10 meter

Kabelmaxx.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrou

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 10 meter

Onlinehandelshuis.nl

16,95

Duplex multimode glasvezelkabel, 10 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrou

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,30 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

14,58 nieuw

Grayle zs62 20109619 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 3mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

C2G 85493 2m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

26,55 nieuw

C2G 85493, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

Duplex multimode glasvezelkabel SC/SC, 1 meter

Kabelmaxx.nl

9,95 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met SC/SC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

Duplex multimode glasvezelkabel LC/LC, 1 meter

Onlinehandelshuis.nl

7,95 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/LC-connectoren voor eenvoudige en betrouw

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

9,05 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

15,48 nieuw

Grayle zs62 20909615 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 2mConnectortype uiteinde 1: LC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

C2G 85492 1m LC ST Oranje Glasvezel kabel Oranje

Qdealer.nl

25,25

C2G 85492, LC, ST, Mannelijk/ Mannelijk, 50 µm, 125 µm, Oranje

Duplex multimode glasvezelkabel LC/ST, 1 meter

Kabelmaxx.nl

9,95 nieuw

Duplex multimode glasvezelkabel, 1 meterKenmerken: * Duplex multimode glasvezelkabel (50/125 OM2) * Ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit. * Uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouw

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 5m

Kabeldirect.nl

11,85 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-25%
Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

36,46 nieuw

Multimedia jlcsc2dmul50om3 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125Categorie: OM 3Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 2mConnectortype uiteinde 1: LC-duplexConnectortype uiteinde 2: SC-duplexAPC-uitvoering: NeeMantelkle

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 10m

Kabeldirect.nl

24,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

-25%
Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

34,58 nieuw

Multimedia jscsc1dmono Patchkabel glasvezelType vezel: SinglemodeCategorie: OS 1Aantal vezels: 1Kabeltype: DuplexLengte: 1mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: SC-duplexAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: Oranje

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,80 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-25%
Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

41,13 nieuw

Multimedia jlclc2dmono Patchkabel glasvezelType vezel: SinglemodeCategorie: OS 1Aantal vezels: 1Kabeltype: DuplexLengte: 2mConnectortype uiteinde 1: LC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: Oranje

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

-15%
Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

47,15 nieuw

Lexcom 306450029 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125Categorie: OM 2Kabeltype: DuplexLengte: 1mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: SC-duplexAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: OranjeBrandvertraging:

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 0,5m

Kabeldirect.nl

10,05 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

-15%
Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

43,51 nieuw

Lexcom 306450038 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125Categorie: OM 2Kabeltype: DuplexLengte: 2mConnectortype uiteinde 1: SCConnectortype uiteinde 2: STAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: OranjeBrandvertraging: NeeHalogee

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 1m

Kabeldirect.nl

10,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-15%
Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

47,47 nieuw

Lexcom 306450030 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125Categorie: OM 2Kabeltype: DuplexLengte: 2mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: SC-duplexAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: OranjeBrandvertraging:

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 3m

Kabeldirect.nl

11,60 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

13,66 nieuw

Grayle zs62 20109615 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 2mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 1m

Kabeldirect.nl

9,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-15%
Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

45,62 nieuw

Lexcom 306450020 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Kabeltype: DuplexLengte: 5mConnectortype uiteinde 1: STConnectortype uiteinde 2: STAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: OranjeBrandvertraging: NeeHalog

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 10m

Kabeldirect.nl

21,90 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

11,83 nieuw

Grayle zs62 10101615 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 2mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: SC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 10m

Kabeldirect.nl

24,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

12,77 nieuw

Grayle zs62 20109607 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 1mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

8,50 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

16,38 nieuw

Grayle zs62 20909619 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 3mConnectortype uiteinde 1: LC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,30 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-25%
Multimedia Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

45,80 nieuw

Multimedia jlcsc5dmul50om3 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125Categorie: OM 3Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 5mConnectortype uiteinde 1: LC-duplexConnectortype uiteinde 2: SC-duplexAPC-uitvoering: NeeMantelkle

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 5m

Kabeldirect.nl

11,30 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

12,77 nieuw

Grayle zs62 10101619 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 3mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: SC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 2m

Kabeldirect.nl

10,85 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

16,38 nieuw

Grayle zs62 20109625 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 5mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 3m

Kabeldirect.nl

10,60 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

18,21 nieuw

Grayle zs62 20909625 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 5mConnectortype uiteinde 1: LC-duplexConnectortype uiteinde 2: LC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,80 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-15%
Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

42,17 nieuw

Lexcom 306450037 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 50/125Categorie: OM 2Kabeltype: DuplexLengte: 1mConnectortype uiteinde 1: SCConnectortype uiteinde 2: STAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: OranjeBrandvertraging: NeeHalogee

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 10m

Kabeldirect.nl

26,75 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

-15%
Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

41,09 nieuw

Lexcom 306450018 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Kabeltype: DuplexLengte: 2mConnectortype uiteinde 1: STConnectortype uiteinde 2: STAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: OranjeBrandvertraging: NeeHalog

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 2m

Kabeldirect.nl

9,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-22%
Grayle Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

14,58 nieuw

Grayle zs62 10101625 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Aantal vezels: 2Kabeltype: DuplexLengte: 5mConnectortype uiteinde 1: SC-duplexConnectortype uiteinde 2: SC-duplexMantelkleur: OranjeKnikbeschermi

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 3m

Kabeldirect.nl

9,80 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

-15%
Schneider Patchkabel glasvezel

Klusspullen.nl

42,17 nieuw

Lexcom 306450033 Patchkabel glasvezelType vezel: Multimode 62.5/125Categorie: OM 1Kabeltype: DuplexLengte: 1mConnectortype uiteinde 1: SCConnectortype uiteinde 2: STAPC-uitvoering: NeeMantelkleur: OranjeBrandvertraging: NeeHalog

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/LC 5m

Kabeldirect.nl

12,65 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: LCKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 3m

Kabeldirect.nl

10,60 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 5m

Kabeldirect.nl

11,85 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 10m

Kabeldirect.nl

22,15 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/SC 3m

Kabeldirect.nl

9,80 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 300cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 3 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

8,50 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 1m

Kabeldirect.nl

9,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 100cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 1 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/ST 2m

Kabeldirect.nl

9,80 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 LC/SC 0,5m

Kabeldirect.nl

9,05 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 50cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: LCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 0,5 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value\

ROLINE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 ST/ST 10m

Kabeldirect.nl

21,60 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 1000cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: STConnector kant 2 Type: STKleur: OranjeLengte: 10 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Roline

ACT Glasvezel patchkabel 50/125 OM2 SC/SC 1m

Kabeldirect.nl

12,35 nieuw

Patchkabel multimode 50/125µm OM2 SC/SC 1mEigenschappen:- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, end-face 100% geïnspecteerd- Laser precisoin cleaving- Klasse A-m vezel- UPC polish- Lengte: 1m- Kabeltype: Duplex- Mantel:

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.